Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Risočin Dům

3 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Risočin Dům - Stránka 4 Empty Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Sep 28, 2014 7:08 pm

First topic message reminder :

Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down


Risočin Dům - Stránka 4 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 10:38 pm

"Myslím, že tady máme na dlouhé historky času dost."
"Pf. Tak přecijen ten starej ořech přišel na ten fígl jak mě obejít?" zasmála jsem se. "Očekávám, že se s vámi o tu úžasnou informaci podělil." brala jsem to jako samozřejmost.
"Nechtěl vás zabít." podotkla jsem.
Bylo to zjevné, i když Sorovy oči si toho nemusely všimnout. Sora možná nevěděl, že je Seishi uživatelem Černého blesku, ale já to nejen věděla, ale i cítila. Tu pečeť co nosí na zádech. A znám i jeho popravčí techniku Dvou Panterů. Kdyby chtěl Raikageho zabít, nebude se obtěžovat se k němu přibližovat.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 4 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Sun Oct 12, 2014 10:43 pm

"To máš pravdu, poviem ti len, že to začala tým výletom do hôr, tam som ho spoznal." Toto som jej povedať určite mohol, predsa len aj tak vedela, že som do tých hôr išiel. "Podelil." Nemal som jej v tomto prečo klamať, k tomu aj tak ja som ju nepotreboval obchádzať aj keď som vedel, že sa to raz bude hodiť. "Nemusel chcieť, skoro zabil teba." A práve tu bol zakopaný pes, predsa len mne skôr vadilo to, že ublížil jej, než keby sa pokúsil zabiť mňa. Ako som mal stále zatvorené oči stále viac a viac na mňa išlo spanie, preto som si u nej spravil lepšie pohodlie, vlastne som sa k nej trocha pritúlil, aby som mohol zaspať. Nepekné odo mňa ale z neznámeho dôvodu ma začínala dostávať únava.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 4 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sun Oct 12, 2014 10:49 pm

"Pf. Nejsem z cukru." oznámila jsem mu bez rozvahy.
Položila jsem si hlavu na jeho hruď, přičemž jsem začala pomalu usínat. S tím vínem co jsem v sobě měla to nebyl absolutně žádný problém. "Nemyslím si, že byste to měl brát tak vážně. Seishi-san mě naučil spoustu věcí, byť pouze psychologického rázu."
"I když chápu, že moje láska nikdy nebude opětovaná, neznamená to, že s ní přestanu. Jen se falešně netvařte a možná vám ten Kagovský zadek zachráním ještě párkrát." zasmála jsem se, přičemž jsem pomalu usnula.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 4 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Oct 13, 2014 11:47 am

Zobudil som sa ráno skôr, ako Risoku, teda aspoň tak to vyzeralo, lebo stále ležala na mne a nejavila známky toho, žeby bola hore. Hmmm.... len tak si tu ležím vedľa pekného dievčaťa a nič sa nestalo. Teraz neviem, či to je kvôli tomu, že ju nechcem zraniť alebo kvôli tomu .... Moje ranné nevinné myšlienky mi vŕtali v hlave ale radšej som ich zahnal, ako kage by som mal mať čistú myseľ! Len som si spomenul na tú jej vetu o tom falošnom tvárení. Však ja nie som falošný, ja ani sám neviem v akom rozpoložení s ňou som, takže sa ani pretvárať nemôžem. Pozeral som do stropu, lebo ak by som sa pohol tak by som ju zobudil. Som zvedavý kedy príde podpora od Kirigakure. Popravde už by mohla príjsť, aby som začal s tou prestavbou na dve časti. Renovácia sa tiež bude hodiť a hlavne bude nutné zlepšiť ekonomickú stránku. Takže by bolo dobré vytvoriť nejaký "podnik" ktorý založí samotná dedina a jej príjmy pôjdu priamo naspäť do kasy. Moje myšlienky vždy blúdili z jedného miesta na druhé, niekto by povedal, že v tom mám zmätok ale ja som sa v tom vedel nájsť, bolo to, ako keby som vždy načal nejakú tému a potom v nej pokračoval ale až časom, keď sa uleží.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 4 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Mon Oct 13, 2014 1:26 pm

Probudila jsem se, byť jsem měla oči stále zavřené. Byla jsem tichá, jen jedním okem jsem se rozhlédla po místnosti a podle Raikageho dechu zjistila, že je vzhůru. Sedla jsem si v posteli a protáhla si ruce.
"Ohayo gozaimasu!" ozvalo se se zývnutím.
Spala jsem v bojové výbavě- novinka v mém životě. Možná přecijen nebudu tak zbytečná- nikdy jsem nebyla. Ale možná získám svůj směr a vlastní důvod žít. Asi ano.
"Když na mě chvíli počkáš, možná si vysloužíš i snídani do postele." usmála jsem se a pomalu vstala.
S kulhavým krokem a nahrbená jsem vyšla z pokoje, dokonalost sama. Cítila jsem přecijen cosi zvláštního.
Pf. Že jsem blázen, to vím, ale až takový? komentovala jsem sama sebe.
Sešla jsem po schodech do koupelny v prvním patře, kde jsem si na chvíli vlezla do sprchy a jen tak nehnutě přemýšlela.
Změnit nezměnitelné. Pokud má někdo vůli, i to je možné. Co to je za kecy. Pokud něco nelze změnit, můžeš se snažit jak chceš, Soro, ale nic s tím neuděláš.
Poté, již oblečená ve svém typickém úboru jsem zamířila do kuchyně. Hledala jsem tam nějakou rýži, protože rýžové koule k snídaně jsou jednoduše luxus! Jenže jsem se zarazila.
Sei- shi ... -san?

Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 4 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Oct 13, 2014 1:35 pm

"Ja asi jesť nebudem, z rána akosi nemám chuť." Oboznámil som ju pri odchode a chvíľu aj tak ešte ostal v posteli. Lenivosť je sakra silná vec a hlavne z rána, keď má človek vstávať z postele. Nakoniec som ale vstal a vybral som sa smerom dolu, lenže mne už tam niečo nesedelo, niečo čo tu vôbec nemalo byť. Žeby? Dokonca aj chlpy na rukách sa mi naježili pri tej predstave.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 4 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Seishi Kogeki Mon Oct 13, 2014 2:22 pm

Ještě v tu dobu, kdy Raikage ležel v posteli už jsem se nacházel v tomto domě. Ve chvíli, kdy se Risoku přiblížila ke kuchyňské lince, zpoza jejích zad se ozval známý hlas.
"Ahoj, Risoku." byl to poměrně milý hlas, ale přesto chladný. "Měli bychom si promluvit." oznámil, vše tak tiše, že nahoře nebylo slyšet ani hlesu.
Neočekával jsem zrovna největší ochotu, i když vím, jak moc ke mne v minulosti Risoku vzhlížela. Moje chakra byla klidná, nevzbuzovala podezření. Jen do okolí vrýval pocit chladu. Jen Risoku věděla přesně o koho jde díky své schopnosti vycítit mou pečeť. Která na mých zádech nebyla zrovna nejmenších rozměrů. Ten obrázek co měla Risoku na krku byla oproti mne dětské tetování.
Seishi Kogeki
Seishi Kogeki
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 4 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Tue Oct 14, 2014 2:59 pm

Jen jsem zaslechla jeho hlas, otočila jsem se prudce proti němu s nožem v ruce, který jsem mu mířila ke krku. Minulost má zůstat minulostí, on do ní patřil, i když to byl člověk, který mne mnohé naučil a ještě naučit mohl. Ale připomínal mi toho tolik- nemohla jsem k němu být zrovna milá. Nechť zůstane vzpomínkou, ale ať nevstupuje do mé reality.
"Nemyslím si, že si potřebujeme promluvit, Seishi-san." zasyčela jsem tlumeným hlasem jen aby "nikdo" nic neslyšel.
"Proč jste v Kumogakure no Sato poté, co jste odešel?"
Očekávala jsem jeho obranu, nejen slovní, ale i fyzickou.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 4 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Tue Oct 14, 2014 3:23 pm

Netrvalo dlho a aj ja som sa dostal do kuchyne, kde bol Seishi. Keďže on bol za chrbtom Risoku ja som musel byť teda za jeho chrbtom. Naozaj už len jeho prítomnosť vo mne vytváralo hnev. "Čo tu chceš?" Ozvalo sa z mojich úst a v rukách som mal akési dva lístky, ktoré som zatiaľ len držal. Pár mi ich vypadlo z kapsy za mnou, no našťastie nevybuchovali po dobade, čo som bol možno aj ja rád. Najradšej by som mu teraz dolámal Predtým mi jeho prítomnosť nevadila tak, ako teraz, no mohol si za to sám.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 4 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Seishi Kogeki Mon Oct 20, 2014 8:45 pm

Ve chvíli, kdy se proti mne Risoku byla odhodlaná pozvednout ostří jsem chytil její ruku, přičemž v tu samou chvíli se za mnou objevil Raikage. Nebyl jsem zrovna v místech, kde by se dalo říct že mám dost prostoru, proto jsem ze sebe jen s úsměvem vysoukal.
"Jak jsem řekl, promluvit si. Po něčem takovém jste toužil i vy sám, nemýlím se, Raikage-san?" ten úšklebek byl nepřehlédnutelný.
Risoku se mne stále sice snažila jakýmkoliv způsobem bodnout, ale k žádnému úspěchu. Po krátké chvíli jsem se jednoduše vyprostil z tohoto těsného sendviče těch hrdliček a stál v jiném rohu místnosti, odkud jsem je sledoval.
"Co ta změna pohledu, Raikage?"
Seishi Kogeki
Seishi Kogeki
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 4 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Oct 20, 2014 8:53 pm

Vyzeralo to tak, že aj Risoku sa mu snaží niečo urobiť ale podarilo sa mu aj tak dostať na kraj miestnosti, kde to preňho aj tak nebolo o dosť lepšie, len na nás teraz videl oboch. "Nó bol som zastánca toho, že hovorením sa dá toho vyriešiť veľa, lenže zmenil som názor, lepšie je konať." Od v tedy, čo som to tak zobral sa mi pomerne poriešili nepokoje  v dedine aj keď jedno individium bolo stále také, že nepočúvalo ale to už je iný príbeh.Odpovedal som mu skôr na tú jeho druhú otázku než na tú prvú, lebo som mu vlastne touto mojou odpoveďou odpovedal na všetky, takže som bol pomerne zvedavý, čo teraz povie. Tentoraz som bol ale pomerne v strehu a moja chakra bola pripravená na prípadnú obranu alebo útok, ak by sa o niečo pokúsil.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 4 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Seishi Kogeki Mon Oct 20, 2014 9:02 pm

Raikage mohl zahlédnout, jak v úsměvu Seishi vycenil zuby.
"Co jsem udělal narozdíl od Atsuky jinak, že já si zasluhuji trest smrti, zatímco ji si ve vesnici vydržujete jako V.I.P., ha?" došlo mu moc dobře o čem je řeč.
I Raikageho změna postoje dávala dost jasně najevo, že Risoku opravdu není pro Raikageho jen kdejaká holka od vedle. Ani on pro ni. Je zajímavé vidět něco takového- dvě naivní děti pospolu se snaží změnit svět k lepšímu. A začnou likvidací těch zkušených. Musel jsem se pousmát i nad touto myšlenkou. Už jsem nestál v bojové pozici, spíše jsem se postavil ležérně s rukou v bok a sledoval ty dva.
"Raikage, s Risoku by jsem si rád vyříkal něco, co jsme dříve nestihli. Možná víte o co jde, hm?" zeptal se, přičemž si rukou přejel po krku, upozorňujíc na značku na Risočině krku. "Risoku se potřebuje dozvědět ještě něco, co jí bylo utajeno. Jestli vám to poté sdělí, to už není moje věc. Ale nyní- vypadni." tón se s posledním slovem prudce změnil.
Proti Raikagemu se po celé řadě úsměvů a soupeřících pohledů vynořil nenávistný pohled se stínem v očích, doslova dechberoucí změna charakteru. Bylo jisté, že pokud Raikage nyní nevycouvá, tento dům- ne, tahle vesnice z toho dnes nevyjde v dobrém světle. Seishi byl rázem tak- chladný. Tak bezcitný. Emočně prázdný.
Seishi Kogeki
Seishi Kogeki
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 4 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Mon Oct 20, 2014 9:13 pm

"Nedržím ju V.I.P, lenže za dobu, čo som ja Raikagem sa neprevinila ničím, za čo by som ju mohol potrestať alebo zabiť inak by som to už urobil." Toto bola aj pravda, predsa len som Atsuku mal v pláne uväzniť hneď po tom, čo by niečo urobila, takže do hlavy mi nevidel, čo bolo dobré. Potom tej jej zmeny som sa popravde ani trocha nezľakol skôr som sa len utvrdil v tom, že boj s ním by bol pre mňa pomerne prospešný, lenže nie v dedine, ktorá sa teraz po útoku Reiny konečne spamätala aspoň čiastočne. "Risoku, nechám to teda na tebe." Predsa len som jej dôveroval ale nemal som na pláne ju nechať bez dozoru. Vybral odtiaľto preč so slovami. "Urob niečo, čím ublížiš jej alebo dedine a bude ťa to stáť život." Nebola to vyhrážka ale skôr sľub, ktorý som hodlal splniť.  Mohol byť silný a skúsený ale ja som mal síl na rozdávanie tiež. Taktiež po ceste som ešte niečo robil ale čo, to už vo vnútri oni vedieť nemohli.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 4 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Wed Oct 22, 2014 6:04 pm

Sledovala jsem ty dva. Probudila se ve mě bezmoc, bojovala jsem nyní ne s Raikagem, jedním nebo druhým. Bojovala jsem sama se sebou. Jakmile Sora odešel, se zaslzeným okem jsem se kousla do rtu a podívala do podlahy po mém boku.
"Proč jsi tu? Proč teď? Jednoduše proč, Seishi-san?" zeptala jsem se. "Všiml sis, že jsem zmizela z Unrankyo a chceš mě tam dostat zpátky?" pokládala jsem další otázku.
"Teď když jsem našla své místo-" zamlkla jsem.
Cítila jsem to napětí mezi námi, ty reakce mezi našimi pečetěmi. Jenže ta jeho- bylo mnohonásobně silnější. Její moc mi imponovala. Černý Blesk Seishiho Kogekiho. Prý jedním úderem dokázal zabít vlastního otce, syna jednoho z nejodolnějších žijících mužů v Oblačné- dnes mrtvý a pohřbený na okraji hřbitova jako zrádce Kumogakure no Sato. Černý panteří dráp. Úder otevřenou pěstí se vztyčeným ukazováčkem vzhůru nabité energií.
"O čem chceš mluvit?" zeptala jsem se poté, co jsem setřela slzy z očí a s odhodlaným pohledem zvedla zrak.

Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 4 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Seishi Kogeki Wed Oct 22, 2014 6:10 pm

"Jak bych ti to vysvětlil, Risoku-chan." začal "Nejsem tu proto, abych tě nutil vrátit se do Unrankyo, jehož jsem sám odpůrcem. A nejsem tu ani proto, abych způsobil potíže někomu takovému jako jsi ty. Ale dovol mi ti osvětlit, že tvé místo nikdy nebylo zde. Proč by jsi měla žít v hnusem prolezlé vesnici? Proč by jsi měla sledovat v ulicích vraždy bez povšimnutí? Bezpráví je Oblačný pořádek. Tak to funguje. Obzvlášť po bojích- lidé potřebují moc. A stejně tak ty, bohužel pro tebe, zde ji nenajdeš." celý tento monolog jsem kráčel proti Risoce.
Záblesk.
Během tohoto jediného záblesku se po blízkých místnostech rozselo velké množství kapiček krve. Minimální množství, ale ve velkém rozptylu. Vše zůstalo nedotknuté, nezničené, jen zdi byly nyní od- krve. Ani ne tak Risočiny jako Seishiho. V domě ale přecijen nikdo nezbyl. Ani Risoku. Ani Seishi- ani Čepel.
Seishi Kogeki
Seishi Kogeki
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Risočin Dům - Stránka 4 Empty Re: Risočin Dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru