Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště v Zemi čaje

+2
Keigo Nakagami
Takeshi Kenpachi
6 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Cvičiště v Zemi čaje - Stránka 3 Empty Cvičiště v Zemi čaje

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Mon Oct 06, 2014 4:40 am

First topic message reminder :

Cvičiště v Zemi čaje - Stránka 3 HenanShaolinTemple-f7646

Cvičiště v Zemi Čaje vypadá skoro stejně jako všechny ostatní budovy - je staré, klidné a voní po rozmarýnu.
Nachází se zde několik tréninkových prostor, z nichž každý, kdo si zaplatí, může využít všech na jakoukoli dobu.

Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště v Zemi čaje - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště v Zemi čaje

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Nov 19, 2014 7:09 pm

Takeshi

Když se připravila k obraně a já viděl, že jeí kryt je skutečně dobrý, změnil jsem taktiku. Bojovat se přece dá i druhým koncem, že...
Když mé nodachi začalo sklouzávat, přestal jsem na sek tlačit, ba naopak: Povolil jsem obě ruce a pokud Hirin neuhne, schytá velice ošklivou ránu rukojetí pod bradu. Vzhledem k naší vzdálenosti mě její zbraň neohrožuje a tak si můžu dovolit trochu se "odkrýt" právě za cenu tohoto útoku.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště v Zemi čaje - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště v Zemi čaje

Příspěvek pro Hirin Wed Nov 19, 2014 7:27 pm

Když povolil, měla jsem možnost k ústupu, protože v klku bych toho moc nezmohla. Uskočila jsem dozadu a sklouzla se po zádech. Při tom jsem stihla poskládat pár pečetí a uchopila opět meč do jedné ruky. Udělala jsem kotoul do stojky a tak jsem se postavila na nohy. Nechtěla jsem dále otálet na místě. Rozeběhla jsem se a zase použila na Shunshin no Jutsu a objevila se u jeho boku, ale ne moc blzko chtěla jsem využít delku nodachi. Svůj uder jsem vedla ze zpoda.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště v Zemi čaje - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště v Zemi čaje

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sat Nov 22, 2014 10:33 am

Takeshi

Hezký shunshin. Skutečně bylo vidět, že je na jiné úrovni než Kenji. Dobrý, stabilní postoj, skvělé zacházení s mečem, i když zrovna u nodachi pokulhávala. Bylo vidět, že s něčím takovým mockrát nešermovala. V momentě, kdy použila shunshin, jsem se odrazil dopředu a pustil jsem své nodachi. Dostal jsem se do vnitřního perimetru, kdy se zbraní nemohla dělat zhola nic, aby mě ohrozila. Bylo to slabé místo kompenzované ohromnou úhlovou rychlostí a délkou, ale bylo to slabé místo.
Ve vzduchu se stříbrně blýsklo a u krku se jí objevilo mé wakizashi, tentokrát už kovové a ne jen cvičné dřevo. Díval jsem se jí zpříma do očí. Jednou rukou jsem ji držel za kimono a druhou jsem měl připravenou k rychlému seku. Samozřejmě, že bych nesekl, otázkou je, co udělá.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště v Zemi čaje - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště v Zemi čaje

Příspěvek pro Hirin Sat Nov 22, 2014 11:04 am

Jakmile byl Takeshi připraven seknout. Udělal jsem prostě puf, obláček dýmu a předním spadl špalek a nodachi.použila jsem kawarimi no jutsu (Pečetě jsem poskládal minulý post.) V ten moment už jsem stála za jeho zády a s kunaiem na jeho krku. "Že by to byl už konec?" pomyslela.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště v Zemi čaje - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště v Zemi čaje

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sat Nov 22, 2014 11:48 am

Takeshi

Koukám, že když to nejde čistým bojem, musí to jít triky... pomyslel jsem si a chytil ji za ruku tak, aby mě nemohla říznout. Loket do břicha, odraz a pád na záda. Pokud na ni dopadne mých bezmála sto kilo, rozhodně to nebude příjemné, počítám minimálně s vyražením dechu.
Ať už se uhnula nebo ne, souboj jsem ukončil.
"Pustit největší zbraň jen proto, abyste ohrozila protivníka... to si jí moc nevážíte..." řekl jsem a sebral dřevěné nodachi.
"Ale budiž. Je vidět, že specializace máte na jiné věci, než je kenjutsu. Vyřiďte Vašemu kagemu, že jste oprávněnou nositelkou Samehady..."
Uklonil jsem se a pokud už nic nechtěla, začal jsem uklízet cvičiště.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště v Zemi čaje - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště v Zemi čaje

Příspěvek pro Natao Hyuurai Thu Dec 04, 2014 5:28 pm

Dobre teda.. Konečne mám možnosť si zatrénovať. Povedal som si skôr pre seba. Stiahol som si svoju ľavú rukavicu a nepríjmne sa pozrel na moju "ruku." Z nej mi vyletela hromádka piesku, ktorá dopadla nečinno na zem. Už dlhšie som si chcel vyskúšať nejaké veci a toto bola moja možnosť. Posadil som sa vedľa piesku a zavrel oči.
Snažil som sa koncentrovať na jedno jediné zrnko železného piesku. Nastavil som pred seba ruka a stále si predstavoval ono zrniečko. Po chvíľke sa mi to podarilo, malá časť mojej zbrane sa pohla. Konečne! Skúsil som pridať na obrátkach a po pár minútach sa mi podarilo ovládnuť pár zrniečok. Moju koncentráciu vyrušila veverička, ktorá prebehla okolo stromu. Namieril som na ňu ruku a opäť sa koncentroval. Zrniečka veľkou rýchlosťou obleteli Veveričku a vleteli do jej nosa. Môj experiment mal ešte väčší úspech než som očakával. Dokázal som hýbať zrniečkami vo veveričke. V jednej sekunde by som jej dokázal upchať dýchaciu cestu.
Čo tak ovládnuť všetky zrniečka naraz? Zodvihol som obe ruky k nebesám a začal hýbať všetkým, čo bolo na zemi. Pre moje prekvapenie sa mi to podarilo a ja som veľkým rýchlym točivým pohybom dokázal vytvoriť "tornádo" okolo svojej pozície. Zmenil som prúd vzduchu, čím som dokázal posunúť svoj piesok a zmeniť ho na hustý oblak dymu, ktorý pokryl určitú časť miesta.
Lúsknutím prsta sa mi vrátil všetken piesok do ruky. Vtedy som si spomenul ešte na jednu vec, keď som bojoval proti Kumo ninjom tak som bol schopný ovládnuť všetku svoju chakru a použiť ju na boj. Čo ak by som využil menšie množstvo chakry a použil ho napríklad na.. rýchlosť? Sústredil som chakru do svojich končatín. Cítil som ako mi odchádza energia, tá sa však okamžite viazala na moje reflexné bunky a ja som jedným menším odrazom preletel veľkú rýchlosť. Dokonca som takmer narazil do stromu pred sebou. Tentokrát som skúsil chakru použiť na silu, napriahol som sa a jedným švihom som spravil dieru do stromu. To nieje možné.. Ono sa to vážne podarilo.. Konečne..! Usmial som sa a pofidérne sa poobzeral po okolí. Dúfam, že samuraj neuvidel to, čo som tu predvádzal. Postavil som sa a nasadil si rukavicu. Jeden krôčik k božiemu ortielu priatelia..

Potreboval som si ešte niečo overiť a preto som sa rozbehol preč. (presun)
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště v Zemi čaje - Stránka 3 Empty Re: Cvičiště v Zemi čaje

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru