Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 1

+26
Namashi Hozuki
Shirui
Kashike
Kaori
Touinler
Kenji Uesugi
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Hine Kureta
Yoko Terumi
Keigo Nakagami
Goku
Anbu
Kairi Utsushi
Ryo
Hoozuki Meizu
Naoki Utsushi
Gats Terumi
Kataro Terumi
Emilia Akatatsu
Kiseki Mirakuru
Hirin
Faito Dansaku
Akio
Ruko Terumī
Hitomi Yamada
30 posters

Strana 1 z 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:14 pm

Civčiště, které se nachází venku.
Je to takové "hřiště", které je vybavené pro cvičení. Jsou zde terče, cviční panáci a další vybavení.
Uděljte si vždy sami svou představu, neumím to popsat ^^')
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Ruko Terumī Fri Aug 02, 2013 7:29 pm

Loudal sem se po vesnicí a narazil jsem na cvičné "hřiště" a najednou mi hlavou problesklo mohl bych si zaházet na terče stejnak nemam nic na práci.Složil jsem pečetě Na Bunshin no jutsu ,ani nevím proč jsem udělal klony ale bylo jich tolik kolik terčů a začali jsme házet shurikeny.
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Ruko Terumī Fri Aug 02, 2013 7:50 pm

Klony bouchly,povzdechl jsem .Šel jsem k terči ,abych si si vzal shurikeny.A cestou k terči jsem přemýšlel co budu dělat zítra.
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Ruko Terumī Fri Aug 02, 2013 7:58 pm

Vzal jsem si z terče své shurikeny.Cestou mě nic nenapadlo.Půjdu domů a vyspím se a ráno zase popřemýšlím
(přesun)
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Mon Aug 12, 2013 3:15 pm

Přišel jsem na cvičiště, obešel jsem boxovací klády a zamířil přímo do stínu nejbližšího stromu.
"Kuchyiose no Jutsu"
Objevila se Sora změněná v člověka. Nevypadalo to že má dobrou náladu, vlasy jí trčeli do výšky a prázdným pohledem hypnotizovala strom zamnou.
"Čas tréninku Sora-chan" přívětivě jsem se usmál a vytáhl z kapsy na kunaie lízátko.
"Zzzz..."  a stále mě nevnímala.
přišel jsem k ní, sklonil se a píchl jí ukazováčkem do čela abych jí probudil. Skácela se k zemi a zmizela.
"Tak to nevypadá na trénink" zklamaně jsem padl na zem a sledoval jezero v dálce. Přičemž jsem přemýšlel co dál. Misi jsem už nedostal hodně dlouho. Budu muset zajít za Mizukage

/přesun
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Aug 13, 2013 9:46 am

Faito

Po obvázání ruky jsem došel na cvičiště. Zaplatil jsem za rozbité panáky raději předem. Protáhl jsem se a zamířil na plac. Potřeboval jsem se pořádně dostat do varu, přeci jen fyzický útok už jsem dlooouho nepoužil...



Nejdřív jsem začal bojem beze zbraní. Pečlivě předepsané pohyby prořezávaly vzduch a já byl rád, že jsem výcvik ANBu ještě nezapomněl. Pár úderů a panák měl rozdrcenou hlavu. Po chvíli jsem přidal jehlice a po jejich hodech jsem se přesunul k panákům, co se brání.
"Rameno, rameno, holeň, žebra, hlava, žebra, hlava, koleno.." odříkával jsem a poslepu jsem bušil a vykrýval panáka.
Nakonec jsem to ale nevydržel a z tasení jsem panáka rozpůlil od hlavy až k patě. Protočil jsem katanu lehce v prstech a tasil wakizashi. Pak už to ani nepotřebovalo komentář. Všude létaly třísky a já byl ve svém živlu.
Plavnými pohyby bez jsem bez přerušení "tančil" mezi trenažery a každému byl po několika menších ranách zasazen kritický úder.
Pokud zde byl někdo, kdo mě mohl vidět a dokázal mě zachytit během té vteřiny, kdy jsem se nehýbal, zjistil by, že se usmívám.
V jednu chvíli, kdy jsem byl už celkem unavený, jsem katanu hodil tak, že se její špice zabodla do jednoho z panáků, zabodl wakizashi do země, udělal salto vzad a po dopadu jsem rozhodil do vějíře všechny zbylé jehlice.
Ta spoušť, která vznikla na cvičišti mě opravdu uspokojila. Být tohle ve skutečném souboji, kabát bych měl nasáklý krví z okolních těl a na onu scenérii by se slabší povahy opravdu neměly dívat...Teď to jsou ale naštěstí jen třísky.

Edit: Po několika hodinách jsem usoudil, že jsem stále ve formě a šel jsem trochu popřemýšlet, co teď.
//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hirin Thu Aug 29, 2013 4:21 pm

Přišla jsem na cvičiště Předem jsem zaplatila panáky,které jsem chtěla rozřezat na pár kusu během svého tréninku. Nikdo tu nebyl což bylo dobře aspoň pro mě.


Filer o zacházení s mečem v levé ruce



Moje pomala chůze směřovala k jednomu z panáku co se nebrání. Tasila jsem svou katanu sevřela jsem jí pevně v ruce.A chvílí jsem přemýšlela jak bych měla trénovat.Pak mi došlo že asi stejně když jsem se učila poprvé zacházet s mečem.Postavila jsem se do bojové pozice ale s jedním detailem byla jsem zrcadlově.
"Tak začneme.První bych se měla zvyknout že ho držím v levé ruce pak na rychlost a sílu úderu."řekla jsem si v hlavě.První sek levé rameno sek jsem vedla zpoza hlavy,druhý sek pravé rameno stejně jako první sek a tak to pokračovalo jeden sek jiné místo na panákovi všechny možné směry. To by šlořekla jsem si v hlavě. Pak jsem zvýšila rychlost a sílu,i když moje levá ruka byla slabší než ta pravá ale díky velmi ostré čepeli meče by to skoro nešlo poznat.Potom co jsem skončila "sérii" seku tak  panák nebyl už v vcelku. Protáhla jsem se  a přesunula jsem se k  panákům, co se brání.Ze začátku to nešlo tak dobře jak jsem doufala. Dostala jsem od nich pár bolestivých rán.Musela jsem si odpočinout,sedla jsem si a chvílí odpočívala a pak jsem se zase vrhla na ty panáky už to bylo znatelně lepší. Po pár desítkách minut jsem se naučila nejen bránit ale i rozdávat rány panákům.Když jsem už rozmlatíla všechny panáky co tu byly .Měla jsem velkou radost z toho že jsem se naučila zacházet s mečem v levé ruce tet to můžu konečně zkombinovat a s úsměvem na rtech jsem odešla
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu Aug 29, 2013 6:28 pm

Dorazil som na cvičisko keďže som následoval svoju senseii ktorá tu akosi nebola celú dobu som bol v tom že idem za ňou.To máš s toho keď sa u prostred cesty zamýšľaš nad tým keby musíš bojovať vo vojne. Sám vieš že ja aj ty bojujeme len keď je to nutné. Prehovoril drak vo vnútri mňa a ja som s ním musel súhlasiť. Ja len dúfam že mi za to že som sa jej takto stratil nevynadá lebo to by nebol dobrý prvý dojem. Prehovoril som na Khairuniho. Aj keď som bol popravde radšej sám a ľudí som veľmi nemusel nejako som zosíliť musel aby som mohol dávať pozor na rovnováhu vo svete a toto bola jedna s tých ľahších ciest.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Emilia Akatatsu Thu Aug 29, 2013 6:40 pm

Dorazila jsem na cvičiště. Posadila jsem se pod strom a opřela jsem se o něj. Znovu jsem si otevřela jeho složku a snažila jsem se o něm dočíst co nejvíce fakt. Takové věci jako co má rád, co je jeho snem, jestli má nějaké zvláštnosti, to tady nenajdu. Raději jsem ji odložila stranou a čekala jsem, nemá to absolutně žádnou cenu. Podívala jsem se na chlapce a usmála jsem se.
"Takže... začnu já. Jmenuji se Emilia Akatatsu. Pocházím z jednoho z nejstarších klanů na celém světě, což způsobilo, že se klan rozprostřel po celém světě. Může se klidně stát, že potkáš nějakou Akatatsu třeba v Suně. Mám Kekkei Genkai jménem Akuma no Hi. To mi dovoluje ovládnout různé druhy ohňů, jež mají různé vlastnosti." Rozhodla jsem se ukázat názorně, aby věděl, o čem mluvím. Vyvolala jsem pětrůzně barevných malých plamínků. Zelený jsem zhasla jako první, nestála jsem o další jizvy. "Nevýhodou mého Kekkei Genkai je, že mi umožňuje užívat pouze Katon, nic jiného. Mým snem je proslavit mé Kekkei Genkai a obnovit klan, jehož členky byly vyvražděny před nějakou tou dobou. Náš klan je dost zvláštní, protože se naše schopnosti dědí pouze mezi ženami. Lidé nás kvůli tomu často nazývají brutálními feministkami." Zasmála jsem se nad tou představou. "Ještě nikdy jsem nikoho nic neučila, takže doufám, že se mnou budeš mít nějakou tu trpělivost..." Tím jsem se to rozhodla uzavřít. Alespoň prozatím. Dala jsem mu pokyn, aby mi něco sdělil on.
Emilia Akatatsu
Emilia Akatatsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu Aug 29, 2013 8:40 pm

Všetko čo hovorila som teraz pozorne počúval a dozvedel som sa to že mi je v niektorých veciach aspoň čiastočne podobná čo ma docela zaujalo. Problém bol ten že narozdiel od nej som ja o sebe nerád rozprával preto som rozmýšľal že čo sa jej rozhodnem povedať a čo jej môžem povedať. "Tak volám sa Kiseki Mirakuru, niesom zo žiadneho klanu ale..." Chvíľu som odmlčal a rozmýšľal ako to poviem. "Hneď ako som sa narodil sa do mňa zapečatil drak ktorý sa volá Khairuni. Vďaka nemu sa budem časom môcť premeniť na draka teda vlastne naňho ale nie teraz lebo to ešte nedokážem. Tento drak je jeden s piatich ktorý vytvorili elementy tento drak vo mne vytvoril emenet vzduch preto ja tiež okrem tohto elementu iný nebudem môcť ovládať, lenže môj fuuton bude iný ako u ostatných ja dokážem manipulovať aj zo samotným živlom zatiaľ to ale neviem dokážem len toto ... ." Ukázal som svoje ruky ktoré sa po chvíli začali meniť. Začali ich pokrývať biele tvrdé dračie šupiny a drápy. dokázal som to na oboch rukách . Po tom ale zmizli. Nemal by si jej povedať niečo o sebe? Opýtal sa ma Khairuni. Sám vieš že to nebude potreba a ak ona bude človek ktorému o mne niečo budem hovoriť musím vedieť či sa jej veriť dá. V tomto som bol doslova extrémista keďže som absolútne neveril ľudom. Aj tak jej skús niečo povedať uvidíš bude sa to hodiť aspoň to čo máš spoločné so mnou. Dohovoril mi Khairuni a tak som si potom povzdychol a dodal som." Som človek ktorý nevie vychádzať s ľudmi, nerád bojujem  ak to nieje nutné a nedokážem vôbec klamať. A čo je horšie nerád o sebe hovorím preto sa predom ospravedlňujem nechcem aby ste si myslela že to je kvôli vám ja som už taký. " Na toto posledné som sa na ňu milo usmial predsa len zas žiadny morous som nebol. Popravde som jej ešte zabudol povedať že som fyzicky veľmi slabý a že bojujem s katanou ale to si mohla všimnúť lebo tú som mal na chrbte. No a to že som až príliž slabý asi onedlho zistí.  
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Emilia Akatatsu Thu Aug 29, 2013 8:49 pm

Na mé bledé tváři se objevil úsměv. Takže drak, ano? Asi mám pro něj připravenou první, a asi možná i jedinou, techniku, kterou bych jej mohla naučit. Něco jsem o těch pěti dracích slyšela a díky Akiovi si i umím představit, jak se takový drak chová. Pravdomluvná stvoření, většinou nemají zlé úmysly. Při pohledu na jeho měnící se ruce jsem žasla. To bylo úžasné!
"Takže Fuuton, ano? To tě toho moc naučit nemohu. Ale to nějak ještě pořešíme." Vyskočila jsem na nohy a postavila jsem se do bojvé pózy. "Tak jo, jdeme si vyzkoušet tvé schopnosti. Já nebudu používat žádné techniky, ty se mě pokusíš zranit jakýmkoli způsobem, který znáš, ano?" Dala jsem mu také možnost udělat první tah.
Emilia Akatatsu
Emilia Akatatsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu Aug 29, 2013 8:57 pm

"Dobre tak ja idem na to." Prehovoril som a spoza chrbta som vytiahol svoju dlhú katanu. Nepotreboval som byť silný keď stačilo jedno bodnutie alebo sek a tým by som dokázal zraniť viac než dosť. Vyštartoval som čo najrychlejšie priamou cestou. Na genina som bol naozaj veľmi rýchli dá sa povedať že nebolo veľa geninov ktorý boli rýchlejší ako ja. Môj výpad mieril od zhora dole smerom od jej pravého ramena smerom k ľavej nohe. Khairuni teba použijem ak bude príliž silná aj keď to asi bude ... Povedal som pri tom útoku sovjmu drakovi. Mal by si začať posilovať aj keď si na tomto rovnako ako ja s drakou som fyzicky najslabší takže to nevadí aj tak to máš vynahradené v tvojej rýchlosti Prehovoril ku mne Khairuni keď som uskutočnoval svoj výpad. Ako vždy som nebol plne sústredený keďže som vždy zvyčajne rozmýšľal na veci ktoré sa v tu chvíľu nehodili. Aj keď toto tak od veci nebolo býva to aj horšie.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Emilia Akatatsu Thu Aug 29, 2013 9:30 pm

Tasil svou katanu. V ten moment jsem tasila já tu svou, přičemž jsem jeho útok jednoduše vyblokovala a odrazila jsem jej zpátky. Neby to pro mě skoro žádný problém, v taijutsu jsem byla také školená. A v kenjutsu to samé (přeci bych nezahanbila vesnici, v níž umí zacházet s mečem skoro každý). Co mě překvapilo, to byla jeho rychlost. Na genina skutečně velice neobvyklé.
Výborně... Nemusí být silný, rychlost a ninjutsu mu budou bohatě stačit... Jak jsem si všimla toho, že je fyzicky slabší? Když jsem odrážela jeho útok, nemohl moc vzdorovat, vlastně se mi jej podařilo odstrčit bez větších problémů. Sama jsem neoplývala velkou silou, na něj to však stačilo. Vytáhla jsem z brašničky u pasu tři shurikeny a hodila jsem je po něm, pak následovaly dva a dva kunaie nalevo a napravo od něj. Hodlala jsem jej trochu vycukat.
Emilia Akatatsu
Emilia Akatatsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu Aug 29, 2013 9:40 pm

Naozaj ma odstrčila veľmi ľahko. Tak ľahko to vyblokovala ... no však som to aj čakal.Preto ako som mal v pláne zasa zaútočiť ma zastavili 3 shurikeny ktoré som odrazil svojou katanou no po tých dvoch kunaioch som už zmizol proste som sa prebleskol priamo za svoju sensei a spravil som výpad smerom na jej chrbát čo by sa jej malo ťažšie blokovať. Aj keď som vedel že to vyblokuje ak by to nestíhala okamžite som mal v pláne tesne pred zastaviť zraniť som ju v pláne nemal hoc o tom som asi mohol len snívať. Ak to aj teraz vyblokuje bude na čase si vypomôcť vďaka Khairunimu moja sila a rýchlosť výpadou sa znateľne zvýši.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Emilia Akatatsu Thu Aug 29, 2013 10:02 pm

Zmizel. Předpokládala jsem, že za mě, jelikož jsem jej nikde jinde neviděla. Výpad na svá záda jsem čekala, neměla jsem však dostatečnou rychlost, abych to zblokovala, takže jsem odskočila a otočila přímo na něj. Nehodlala jsem mu to dělat lehké, takže jsem směrem k němu natáhla ruku, přočemž na jeho pravé lopatce začal hořet fialový plamínek. Byl to ten, co neubližuje. Nepálí, nebolí, nikoho nezraní. Jen pomalu odsává chakru. Mé Kekkei Genkai bylo starší než ninjutsu, takže ani v tomto případě se nejednalo o techniku.
Zajímalo by mě, zda si toho Khairuni bude shcopen všimnout, nebo jestli ten plamen nepostřehne... Připravila jsem se k dalšímu pokračování boje, také jsem očekávala další přesun.
Emilia Akatatsu
Emilia Akatatsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu Aug 29, 2013 10:14 pm

Toho že mi teraz ubúda chakra som si popravde nevšimol preto som mal na pláne zaútočiť zasa. Zastav. Prehovoril Khairuni a po jeho slovách som odskočil. Čo sa deje? Predsa len som nechápal prečo by som mal zastaviť. Neviem či sa mi to len zdá ale tvoja chakra pomaly klesá a niesom si istý čím to je. Prehovoril ja som sa začal rýchlo obzerať no nič som nevidel ani ma nič nebolelo či pálilo. S akého klanu to je ? Akatatsu ? Spomínal Khairuni predsa len žije na svete od kedy bol vytvorený a sledoval všetko dianie na zemi preto by ho mohlo napadnúť čo to môže byť aj keď to je dávná doba. Neviem či je to tak lebo ak je to to, čo si myslím tak neviem ako to ide zhasiť ale skús sa pováľať po zemi Povedal mi Khairuni ale ja som akosi s toho nebol nadšený skôr som sa teraz cítil trápne keďže som si vlastne ľahol na chrbát a pár krát som sa prevalil na zemi no hneď na to som odskočil zasa. Ani sám Khairuni si nevedel spomenúť čo presne to je a ja som sa mu nedivil predsa len všetko sa pamätať nedá aj keď ste nesmrteľný drak s oborvskou inteligenciou.Ja som ale teraz mu nedával za zlé nič lebo som bol červený, kvôli tomu že mi prišlo naozaj trápne sa tu takto váľať po zemi.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Emilia Akatatsu Sat Aug 31, 2013 9:29 pm

Bylo zábavné jej sledovat. Snažil se přijít na to, jak to uhasit. Jeho drak mu zřejmě poradil s lokalizací. Když se začal válet po zemi, pousmála jsem se a přiskočila jsem k němu. I když se zase zvedl, nemohl stihnout zareagovat na můj úder, který jej srazil k zemi. Jedna má ruka vzala obě jeho zápěstí a zvedla mu je nad hlavu, druhá držela katanu u jeho krku.
"Myslím, že boj skončil. Sice to bylo dost rychlé, ale neboj... Máš velký potenciál, s tím se dá udělat hodně..." Nevedl si špatně. A to nepoužil zdaleka vše, co měl, tím jsem si jistá. Pustila jsem ho a začala jsem přemýšlet nad tím, co bych jej mohla naučit. Pak mě napadla technika, k níž není ptřeba žádný specifický živel. "Takže... Myslím, že by nebylo špatné tě naučit Kuchiyose no Jutsu. Je to poměrně jednoduchá technika, ale pak záleží na síle dotyčného člověka a druhu přivolávaného zvířete."
Emilia Akatatsu
Emilia Akatatsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sat Aug 31, 2013 10:04 pm

Ani som nestihol vstať zo zeme a už ma mala. Bol to hnusný ťah ale nemal som aj tak dosť síl sa ubrániť čo na chlapca to je dosť smutné ale on za to ani nemohol. "Umm tak ja teraz presne neviem či to bude možné ale chcel by som  privolať nejakého draka. Keďže Khairuniho nemôžem privolať tak nejakého iného by som privolal rád." Predsa len takto som mal potom k drakom blízko a ja som chcel u toho ostať keďže bude môj údel dbať na rovnováhu skôr to pochopia asi draci než nejaké iné privolanie.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Emilia Akatatsu Sun Sep 01, 2013 9:30 am

Draci, hm? Rozhodla jsem se mu ukázat, co umím. Kousla jsem se do prstu, složila jsem pečetě a mou myslí prolétl název techniky - Kuchiyose no Jutsu.
Z velkého oblaku dýmu vystoupilo dračí tělo se skoro bílými šupinami. Chvíli se rozhlížel, pak si všiml mne i Kisekiho. Na něj se jeho černé oči zaměřily, prohlédl si jej od hlavy až k patě.
"Copak potřebuješ, Emi-chan?" zeptal se. V hlase měl jště slabý nádech dětského hlasu, i když už patřil pár desítek let mezi dospělé.
"Takže Kiseki, tohle je můj pokrevní spojenec Akio. Akio, tohle je můj student Kiseki. Je nositelem Khairuniho, Draka Vzduchu." Navzájem jsem se představila, pak jsem se pustila k věci. "Potřebovali bychom se dostat do dračího světa, rád by se naučil přivolávat draky." Akio se usmál. Otočila jsem se na Kisekiho a podala jsem mu prázdný svitek. "Akia se nemůžeš naučit přivolávat, je to můj pokrevní spojenec. Ale můžeš se podívat mezi jiné draky a zkusit se s některými z nich spřátelit. S draky to není jako s jinými Kuchiyose, ty si nevybereš, koho chceš přivolávat. Oni si vyberou tebe. Také tě varuji, že budeš umět přivolat jen konkrétní draky, kteří se s tebou spřátelí, nikoho dalšího." Snad jsem řekla dost, takže jsem teď čekala na jeho reakci.
Emilia Akatatsu
Emilia Akatatsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Sep 01, 2013 9:41 am

Ehm no ja neviem či to pôjde Khairuni však vieš že niesom veľmi priateľský. To niesú ani niektorí draci ale teraz nebudeš môcť privolať aj tak žiadneho veľkého nemáš na to dostatok chakry takže s tými menšími drakmi sa ľahšie spriatelíš. Oobznámil ma Khairuni s tým čo som sa práve chystal asi ísť robiť no ako mi to on hovoril ja som si s údivom prezeral toho jej draka Akia. Bol to naozaj krásny drak no aj keď pravda je že asi každý drak má svoje čaro. "Khairuni hovorí že teraz nebudem schopný privolať nejakého väčšieho draka len tých menších." Povedal som jej to čo mi vlastne povedal môj drak a čakal som čo mi na to vlastne povie ona. Predsa len čo som sa bavil s Khairunim tak mladší draci boli docela zraniteľný ešte čo som počul.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Emilia Akatatsu Sun Sep 01, 2013 12:30 pm

Usmála jsem se na něj.
"Ano, je pravda, že geninové neumí přivolat velké draky. Ti jsou totiž tak velcí, že by genina jejich přivolání zabilo. Proto si myslím, že by bylo dobré se spřátelit s nějakým mládětem. Mláďata jsou většinou mrštná, hbitá, ale nedokážou bojovat, protože jsou ještě dost křehká. Velcí draci jsou mocní válěčníci, většinou je i dobré spolehnout se na ně v boji." Ukázala jsem krátce na Akia. "I když Akio nepatří mezi velikány, má na výšku pět metrů. Toho bys přivolat rozhodně nedokázal. Mladší mláďata, která by genin mohl přivolat, by mohla mít tak... do dvou metrů na výšku?" Pak jsem namířila pohled na svitek, co jsem mu dala. "Nemysli si, že budeš mít dračí armádu. Na ten svitek se vejde podpis tak dvou, tří draků, více ne. Proto by bylo dobré, aby sis získal draka malého a velkého..." Taková kombinace mi přišla logická. Mládě na teď, kdy nedokáže přivolat ty velké. A toho velkého zase na později, až bude mít dost chakry. Malý na špionáže, velký na boj.
Emilia Akatatsu
Emilia Akatatsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Sep 01, 2013 1:00 pm

Všetko čo mi hovorila som pozorne počúval a vlastne som zo všetkým súhlasil k tomu súhlasil aj Khairuni takže bolo všetko v poriadku teda o tých popisoch čo hovorila ona teda aspoň som si to myslel. "Dobre takže čo by som mal práve teraz spravíť?" Opýtal som sa jej na upresnenie aby som vedel aký postup alebo čo vlastne by bolo dobré spraviť teraz.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Emilia Akatatsu Sun Sep 01, 2013 1:18 pm

Podle mě působil trošku hloupě, zmateně. Nevěděl, co má dělat.

"Teď nedělej nic. Vůbec nic. Akio najde místo, v němž lze vyvolat teleport do dračího světa, kam nás následně přenese." Svým zrakem pak začal hledat místo s velkým množstvím přirozené chakry. Vyzvedl nás na svůj hřbet těsně za svůj krk a letěl s námi k místu, kde vytvořil portál. "Tak jo, jsi připravený, Kiseki?" Ani jsem nečekala na jeho odpověď a už jsme proletěli portálem přímo do světa draků.

(přesun)
Emilia Akatatsu
Emilia Akatatsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Sep 01, 2013 1:21 pm

Ani som sa nevedel ako a už som vošiel do portálu do sveta drakov.
(presun)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Tue Sep 17, 2013 8:56 pm

Kami no Hi Tatsumaki
A
9.9 – 16.9
(Filler - Část 2.)
 
Trénink
Na prázdném cvičišti vládne ticho a klid. Okolo dřevěných panáků se vznášejí malé obláčky mlhy, ale nic s čím by si shinobi z Kiri neporadil. Po hlavní cestě na cvičiště se z mlhy vynořil hlučný pár a ticho a klid cvičiště v jednu chvíli úplně zmizelo. Ten pár nebyl nikdo jiný než Akio a Sora.
 
„Hej, Sora-chan! Dej mi taky!“ okřikl jsem Soru, která si vykračovala jako největší boss po hlavní cestě s plnou pusou a v každé ruce měla dvě špejle danga. Měla sice plnou pusu, ale svojí ignorací jasně dala najevo, že se nehodlá dělit. Já měl v ruce svojí prázdnou peněženku a tácek, na kterém jsme dango dostali. Se zklamaným výrazem jsem rozrážel mlhu, která nám stála v cestě. Po chvíli cesty jsme se objevili přímo na cvičišti. Věděl jsem že se Sorou je těžké pořízení když jde o trénink, ale tohle musím podstoupit.
Z ruky jsem jí vytrhl jednu špejli danga, sedl jsem si na zem a s chutí jsem se zakousl. Sora se na mě jen ošklivě zamračila a sedla si vedle mě. Chvíli jsme jen tak seděli a dojídali dango. Zbylé špejle zůstali na zemi a nevypadalo to, že je někdo hodlá uklidit nebo něco takového.
 
„Tak začneme, nejdřív mi ukaž jak silný Fuuton už ovládáš“ zdvořile jsem se usmál na Soru a ta vypadala spíš trochu přejedená a unavená. Rozhodně né odhodlaná trénovat do posledních sil.
„Notáák Sora-chan!“ hodil jsem na ní svůj prosebný výraz a zdá se, že to zabralo. Sora vyskočila na nohy a *Puf* najednou zrušila Henge a z dýmu se objevil velký majestátní tvor. Sora se změnila do své původní podoby, velký bílý gryf. Když roztáhla křídla tak se najednou mlha okolo začala rozestupovat. Vzletěla nad mou hlavou a mlha na cvičišti zmizela stejně jako klid a ticho, které tu bylo před naším příchodem.  Mávla křídli a okolo nás se začal rozviřovat vzduch a během chvíle se objevilo velké větrné tornádo. Ale žádná velká síla. Panáci, které to zasáhlo dál stáli na místě jen trošku poškrábaní a mě to možná trochu pocuchalo.
„Aléé Sora-chan, bude to chtít trochu tréninku nemyslíte? Přidej do toho víc síly!“ snažil jsem se jí trochu vyprovokovat, aby do toho dala všechno. Pořád je to tak trochu dítě mezi Gryfy, takže není těžké jí odhadnout. Provokativně jsem se na ní ušklíbl a tornádo začalo nabírat na síle. Pár dřevěných panáků to vytrhlo ze země a listy z blízkých stromů lítali všude kolem. Byl jsem hodně blízko, tak jsem radši uskočil o pár metrů dál. Teď už to vypadá nebezpečněji, ale stále to nestačí!
Po chvíli už síla tornáda nepřibývala na síle a Sora byla na kraji svých možností, tornádo pomalu sláblo až nakonec úplně zmizelo. Sora přistála na zem celá vyčerpaná a nejspíš bude potřebovat trochu odpočinku. Nechal jsem jí chvíli odpočívat a pustil jsem se do trénování já.
 
„Katon:Hibashiri!“ pronesl jsem hlubokým hlasem ode mě začali směřovat velkou rychlostí ze dvou stran a obklíčili celé pole panáků do ohnivého kruhu. Moje technika byla dost propracovaná, ale na tuhle techniku to prostě potřebovalo o něco víc síly než obvykle. Dal jsem do toho všechno a zároveň jsem se snažil, abych držel rovnováhu mezi chakrou a podstatou vloženou do techniky. Protože když ohnivá podstata hodně převládá nad chakrou vloženou do techniky, tak mě pak oheň neposlouchá. Oheň se začal rozrůstat a dosahoval velikosti téměř tři a půl metru na výšku, ale stálo to opravdu hodně chakry. Na rozdíl od Sory se mi podařilo udělat velký pokrok. Ale jestli se nám nepodaří oboum dát stejnou sílu do techniky, nebudeme dostatečně sehraní a všechno tohle bude k ničemu.
Cvičiště č. 1 Katon-Hibashiri
 
„Jste na řadě Sora-dono“ provokativně jsem se usmál na mojí gryfí společnici. „Vidíte! Takhle na to musí-„ než jsem to dořekl tak mě sejmul prudký poryv větru a kdybych neměl tak dobrou rovnováhu, určitě bych už ležel na zemi. Najednou se přede mnou rozvířil vítr do mnohem silnějšího tornáda, než doposud Sora dokázala vytvořit. Bylo velká a i docela silné, strom se v tom tornádu lámali. Ani né tak tím že by tornádo řezalo, ale spíš mělo hodně velkou rychlost a to je dobře. Několik stromů a panáků lítalo ve větru a všude kolem byla opravdu velká spoušť. Po zemi leželi stromy a zbylé kusy z dřevěných panáků.
„Pěkné, ale budeme potřebovat ještě trochu víc síly. Do toho!“ tentokrát jsem se rozhodl jí povzbudit, ale věděl jsem že to nebude jen tak. „Pak ti za to zase něco koupím“ neuměl jsem moc lhát, ale třeba až budu mít peníze. Trochu provinile jsem se zatvářil. Ale sotva jsem to dořekl šlo vidět že se začala zase o něco víc snažit. Nestačil jsem se divit, ta holka nemá meze. Tornádo nabralo několikrát na síle a po necelé hodině tréninku bylo cvičiště o něco větší. Místo velké části osazené stromy tu byla jen velká mýtina, na které leželo plno stromů rozseklých na tři velké špalky.
 
„Výborně, odpočiň si!“ důrazně jsem jí přikázal a nevypadalo to že by s tím měla problém. Změnila se zase do lidské podoby. Vypadala opravdu unaveně a byla celá obouchaná. Ukázal jsem na místo vedle mě a naznačil jsem jí tím aby si sedla vedle mě. Když se posadila tak jsem jí dal i zbytek mojí špejle s dangem. Než jsem se na ní otočil už jsem nenašel ani tu špejli.
„Jde ti to skvěle, pořádně si odpočiň ještě budeme trénovat kombinaci našich technik“ mile jsem se na ní usmál, víc jsem jí za snahu nemohl dát. „Třeba jednou překonáš svého otce“ lehce jsem se ušklíbl a vzpomněl jsem si na moje setkání s ním. Kdyby mě jen uznal,…
„Umm, Arigatou Nii-chan“ s plnou pusou promluvila a rychle vyskočila zpátky na nohy. Jako kdyby se jí vrátila všechna energie zpět a v mžiku byla zase ve vzduchu ve své původní formě. Dost překvapeně jsem jí sledoval a nechtěl jsem vypadat pozadu tak jsem taky rychle vylezl na nohy a připravil jsem se na poslední fázi našeho tréninku.
 
„Katon: Hibashiri“ vší silou jsem vytvořil velký ohnivý kruh okolo místa kde ještě před pár hodinami bylo plno cvičných panáků, nyní už tam jsou jen dva špalky zabodnut v zemi. A čekal jsem na to, až Sora použije svojí techniku. „Teď!“ křikl jsem a najednou se začal vítr zvedat a můj oheň se začal měnit na velké ohnivé tornádo. Mělo to opravdu ničivou moc, přesně tak jako se popisovalo v té knize. Kusy země, stromů a všeho kolem se v tom obrovském tornádu vypařili. Na konec přišel velký výbuch. Po technice zbyl jen menší kráter v zemi.
Cvičiště č. 1 Svk


„Drsný,.. zvládli jsme se zkombinovat na první pokus. Jde nám to skvěle.“ Do široka jsem se na Soru usmál a udělal jsem good guy pózu. „Teď si můžeme oba dva odpočinout“ a než jsem to dořekl tak Sora zmizela. Nová technika,hmm,…
Cvičiště č. 1 Z
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru