Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dom č. 65

4 posters

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

Dom č. 65        - Stránka 7 Empty Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sun Oct 12, 2014 7:19 pm

First topic message reminder :

Je to dom, ktorý je na okraji dediny ďalej od obývanejšej časti. Teraz v ňom bude bývať Kaya spolu s Lilly počas plnenia svojej práce v Tsukigakure. Nieje nijak extra veľký a je priemerne zariadený, takže tam je takmer všetko, čo je v takom dome za potrebie.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down


Dom č. 65        - Stránka 7 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Thu Aug 20, 2015 2:26 am

Moje tielko, ktoré som za celú dobu použila len raz skončila na sušiaku. Nemohla som jej dokonca ani nič povedať, lebo jej prst skončil na mojich perách. Nechela som jej klamať, kľudne by som jej povedala všetko. Ale chcela, aby som sa vyzliekla. Preto som si dala dole podprsenku, legíny a aj nohavičky, ktoré som slušne zavesila na ten vešiak. Moje vlasy som mala prehodené všetky, na pravú stranu. Prešla som k dverám, kde som ju čakala. Ona prišla pomerne skoro a ja som sa nechala zabaliť do uteráka. Nepáčila sa mi ale, že ona bola stále mokrá. "A čo ty? Takto zbytočne ochorieš." Ak by nezapla svetlá stále by bolo všade len tma, ktorú som tu udržiavala. No predsa sme sa dostali do izby, kde sme obe dve spali, tam som si dala dole ten uterák a obalila som ju ním. Než som to ale spravila, taktiež som jej dala preč, ten mokrý vršok, ktorý tam nemal, čo robiť. Začala som sa prehrabovať v skrini, kde som jej hľadala veci. "Teraz asi nikam nepôjde, že?" Skôr som chcela jedno, aby mi to potvrdila a ja by som mohla nájsť niečo čo by som na ňu mohla navliecť. Určite chcela, niečo krátke, preto som sa otočila a zorala ju za ruku ku skrini. "Mohla by si si dať toto, alebo toto." Ukázala som jej na blúzočky. "Alebo by sme šli aj bez ..." Nevadilo by mi, ani keby sme ni nenašli. Možno som "hľadala" tak, aby sa všetko vyparilo. Chcela som sa k nej len pritúliť a nepustiť si ju od seba. Blízkosť osoby, ktorú som mala nadovšetko rada mi úplne stačil.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 7 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Thu Aug 20, 2015 9:11 am

Jej správanie sa zmenilo naozaj drasticky? Začala som ju dokonca podozrievať z toho, že má niečo za lubom. Na druhú stranu jej hlas znel úprimne a práve mňa sa v tomto jednoducho nedalo oklamať. Došli sme spolu až do izby pri čom som medzi tým tiež dala dole väčšinu svojho oblečenia. Nechcela som prechladnúť... predsa len..
"Nope, dnes už nie.. som unavená." Pousmiala som sa, no predsa len ma dosť zmohla ta cesta sem a k tomu to prebudenie mojej pečati.. meh.
Kayu som pri vyberaní oblečení na chvíľku len objala zozadu a hlavu som vyložila na jej rameno.
"Choď si lahnúť uhm? ja ti zatiaľ prinesiem tú blbosť čo si.. MALA..piť.. a čo piť budeš." Žmurkla som na ňu, po čom som len zamierila do kuchyne, kde som mala v pláne dať zovrieť vodu. Zo skrine som nevyberala nič.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 7 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Thu Aug 20, 2015 9:28 am

Je pravdou, že normálne sa správam k ľudom chladne to vedela aj ona. No prečo by som sa tak mala správať aj k nej, keď jej som svoje pravé city prezradila. Objala ma a ja som ju objala za jej ruky. "Hai, hai. Ešte s takou luxusnou obsluhou by som to nedokázala odmietnuť." Prezradila som jej a šla som si teda ľahnúť. Zakryla som sa perinou takmer až po krk, lebo mi bolo chladno. Ak by nebolo zapnuté svetlo, bola by tu tma ako v pivnici. Poriadne som to tu zabarikádovala, keď som si to teraz spätne prezrela. Bude zaujímavé, ak sa dostaneme na verejnosť. Nevedela som prečo ale práve to ma napadlo. K nej som sa možno správala takto, ale ako byť zároveň chladná a prejavovať city k nej. Zamrnčala som, lebo to bola vážne dilema a zakryla som si nakoniec aj hlavu. Cítila som sa proste zvláštne. V bruchu, ako keby mi niečo lietalo, chuť rozdávať radosť, to som vôbec nebola ja ale páčilo sa mi to. "Kde si toľko?" Zakričala som na ňu.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 7 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Thu Aug 20, 2015 9:34 am

Nakoniec som predsa len prišla aj s pohárom, z ktorého sa stále dymilo. Trocha som sa mračila, až takým odutým spôsobom.
"Pchee tak ja ti idem pre čaj a ty ma ešte aj naháňaš." Vyplazila som na ňu jazyk, po čom som jej len hrnček podala a sama som po śtyroch začala liezť do postele.Tiež som zaliezla pod perinu, ktorú som si natiahla približne k pásu, Mne taká zima nebola, keďže som na  chlad proste bola zvyknutá.
"No.. spusť." Vyzvala som ju s takým.. ľahkým úsmevom. 
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 7 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Thu Aug 20, 2015 10:16 am

Ten pohár som si od nej zobrala do rúk, no musela som sa vydrať spod periny. Zovrela som ju v rukách a trocha si upila.  Potom som pár krát fúkla, bolo to horúce. "No takže o tom, prečo som to prestala piť, som ti vlastne povedala, či nie?" Bol to vlastne ten druhý hlas, ako som predtým naznačila. "Stále sa mi ozývali hlasy, ktoré hovorili, že tým zabijem samú seba, teda časť môjho ja. Boli tak intenzívne, že som tomu podľahla." Sklopila som hlavu a vlasy mi zakryli tvár, takže mi do nej vidieť nemohla. Čaj som silnejšie zovrela v dlani. Bolo to povedané len v skratke, lebo ten hlas udal toľko dôvodov, prečo by som to nemala piť, že aj ten najtrpezlivejší človek by sa zbláznil. Pozrela som na Rinku a chvíľu som mlčala. Odpila som si zasa a chvíľu som len fúkala. "Čo sa toho oblečenia týka... stretla som v dedine jednu sexy chuuninku, ktorá so mnou šla do strip klubu. Tam som sa s ňou bavila, nadrogovala som ju a odvliekla sem." Toto som už hovorila s úplnou ľahkosťou, ako keby mi to nevadilo a veru, že mi to nevadilo. Za ten čas som mučila toľko ľudí, že mi to prišlo až normálne. "Úplne som sa jej zmocnila, bola tu priviazaná neschopná ničoho. Neviem, čo sa stalo ku koncu, to mi trocha vypadáva, len viem, že som ju otrávila a asi som bola otrávená aj ja. Začala som bojovať zo svojím druhý ja no a potom som ... mala depku. Strašnú, takže som odtiaľto nevyliezla až no.... ty si ma našla. Nemusíš sa ale báť nakoniec sa jej nič nestalo a po svojich odišla." Dodala som rýchlo ku koncu, aby si nemyslela, že som ju vážne zabila. Tu v tomto prípade bolo vidno, že ak som nebola pod dozorom, tak som robila hlúposti a poriadne. "Ako si vlastne dopadla ty... po tom, čo som tam nebola?" To, že som nacupitala do kancelárie hneď, ako som sa odtiaľ teleportovala musela zistiť, lebo ju asi aj jeden dovliekol.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 7 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Thu Aug 20, 2015 10:41 am

Začala rozprávať a ja som ju len chvíľku pozorne počúvala. Nohy som si pri tom prikrčila k hrudi a položila som si na ne bradu. Takýmto spôsobom som ju len sledovala. Ťažko povedať, čo mi prebehlo v hlave. Predsa len Kaya na niekoho zaútočila a ja som jej pred tým sľúbila, že to proste.. no že jej to nedovolím. Nakoniec sme sa však oddelili a takto to dopadlo. Musela som si povzdychnúť. Naozaj to bola jej vina, no .. čo, každý robí chyby. Preto som ju ani nijak nezdrbala, aj keď som tušila že z toho ešte budú problémy.
"Uhm.. tak popracujeme na tom, aby sa to už nestalo čo ty na to?" Zazubila som sa a len som pozorne sledoval,a ako pije čaj. Rozhodne som mala v pláne ho do nej pokojne aj natlačiť.
"Ja? Nom.. ťažko povedať, pokecala som si s ňou a ona ma následne s niekým poslala do Tanzaku Gai. Tam ma vyspovedali dvaja shinobi a následne tam pre mňa prišiel Anbu z Tsukigakure a doviezol ma až sem. Nič sa mi nestalo.. aj keď, mám pocit že som im prezradila viac, než som mala v pláne." Povzdychla som si a znova som sa trocha slabšie usmiala. na druhú stranu som spravila väčší prúser, než ona.. no všetko to bolo kvázi kvôli nej takže cajk.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 7 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Thu Aug 20, 2015 10:48 am

Pri mojom rozprávaní som popíjala stále čajík a netrvalo dlho aj taký teplý som ho celý vypila. Odložila som pohár vedľa a pozorne som počúvala ja ju. "Ak budeš pri mne, tak sa to už určite nestane." Umiala som sa ale ten sa hneď stratil. Nebola som zvyknutá sa usmievať. Na tvári som preto mala prevažne taký neutrálny výraz aj keď sem tam som Rinku pozorovala s takým až zasneným výrazom. "Som zvedavá, čo mi urobia. Spôsobila som toho pomerne dosť, takže asi budem potrestaná." Ľahla som si a zasa som sa prikryla až po uši, aby ma nebolo vidno. Bolo mi jedno, čo so mnou urobia, mohla som si za to sama, takže načo trúchliť nad rozliatym mliekom? Tsukikage vedel o tom, že nie som úplne v poriadku, takže musel čakať, že skôr či neskôr sa niečo stane.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 7 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Thu Aug 20, 2015 10:59 am

Ja som sa znova usmievala ako taká pobláznená školačka. Len som sa prisunula bližšie ku Kayi a keď sa zababušila pod perinu, začala som ju hladiť vo vlasoch.
"Samozrejme že ostanem a.. nespravia ti nič, neboj." O to som sa mienila postarať sama.. vážne. Dúfala som že jej to Tsukimaru odpustí. Predsa len o jej situácií vedel aj keď asi nemal ako vedieť, že sme sa oddelili na misii keďže sa na mňa v kancelárií tak prekvapivo pozeral. Kto dal ale zavolať Anbu? Stále som ju len hladila vo vlasoch a na chvíľku som sa zamyslela, ostala som úplne potichu, keďže som necítila potrebu hovoriť.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 7 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Lizzy Fri Aug 21, 2015 4:32 pm

Prežili sme spolu krásne "chvíľe" po ktorých Kaya zaspala. Sama som sa však potrebovala prevetrať a tak som sa len zabalila do takého klasického plášťa. Možno trocha odvážne no, nepredpokaldala som, že na niekoho narazím a že sa mi pod ten plášť niekto bude pozerať. Preto som teda vyrazila.. do ulíc!
(presun)
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 7 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Kaya Sat Aug 22, 2015 3:36 pm

Zobudila som sa až na druhý deň od toho vyčerpávajúceho večera. Zistila som, že som sama, tak som dosť neochotne vstala, upratala posteľ a dala dom do poriadku. Medzi tým som si dala postaviť na špeciálny čaj od lekárky Lizzy. Popri tom, ako som dávala preč všetky barikády, zátarasy preč z okien som odbiehala popíjať čaj. Nakoniec som niečo zajedla a navliekla sa do svojho obľúbeného samurajského brnenia. Takto vystrojená, s plnou výbavou som sa vybrala z domu priamo na miestne cvičisko.
(presun)
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom č. 65        - Stránka 7 Empty Re: Dom č. 65

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru