Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní město

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hlavní město Empty Hlavní město

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:06 pm

Hlavní město 1428670-bigthumbnail

Hlavní město Mizu no Kuni. Dá se říci, že je to nákupní centrum, kde najdete vše možné: květiny, oblečení, zbraně, jídlo, pití, hračky. Je tu několik center různého druhu zábavy. Je zde také možnost najít si práci.
To, co nenajdete ve vesnicích, najdete zde.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Hitomi Yamada Tue Jul 15, 2014 6:45 pm

Do hlavního města jsem se dostala docela rekordně, na loď jsem nečekala totiž, vzala jsem to po ninjovsku pěškobusem po vodě. Procházela jsem městem a hledala jedno jediné místo.
,,Teda, je to tu celkem veliký." rozhlížela jsem se kolem sebe. Vypadalo to tu celkem vtipně. Každý obchodník vyvolával akce na svém zboží a vychvaloval jej. Několik z nich mi nabídlo tolik věcí, až jsem občas ztrácela nervy a chtěla si koupit úplně všechno. Vystačila jsem si zatím pouze s čerstvým dangem.
Pomalu jsem se tu ale začala ztrácet. Nakonec jsem byla nucena se zeptat na cestu. Zastavila jsem mladého modrovláska.
,,Prosím tě, nevíš, kde je tu dobrá kovárna?" zeptala jsem se mile. Asi jsem ho okouzlila, nejen, že mi ukázal cestu, ale on mě i doprovodil.
,,Děkuji, dál už to zvládnu sama." usmála jsem se znovu, ale on se nechtěl nechat odbít a pořád mě někam zval. Dalo mi to práci se ho zbavit. Když jsem zalezla do obchodu, oddychla jsem si. Rovnou jsem zamířila za kovářem.
,,Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, zda tu máte katanu, ale pevnou, z tvrdého materiálu, ale zároveň lehkou, aby se s ní dalo rychle běhat a švihat s ní?" vychrlila jsem na nějv svůj požadavek, až chudák starší pán jen mrkal.
,,Vy jste shinobi?" zeptal se místo odpovědi.
Přikývla jsem. ,,Katana ale není pro mě, má to být dárek." objasnila jsem svůj požadavek a on se potutelně usmál.
,,Tak dárek? Tak se na to podívejme, něco se tu určitě najde." zasmál se a šel kamsi dozadu kovárny. Přišel však s prázdnou. ,,Momentálně tu nic nemám, ale vraťte se tak za tři hodiny, něco zkusím. Včera mi došel perfektní materiál. Máte zvláštní přání ke kataně?" zeptal se.
,,No, mohl byste do rukojeti vyrýt jméno Naoki?" poprosila jsem. S tím jeho šibalským úsměvem mě vystrnadil z obchodu. Nezbývalo mi nic, než bloudit po městě. Musela jsem se ale skrývat před tím modrovláskem. Teď by se mi hodila moje podoba Hitomi, povzdychla jsem si. Využila jsem tedy času a něco nakoupila.Kairi dostala nové hopíky, aby mi mohla dále ničit nábytek a Daisukemu jsem pořídila nový pás, aby si na něj mohl upevňovat Kubikiri. Byla jsem spokojená. Čas uběhl rychle a já se vrátila do kovárny.
,,Akorát jsem skončil." uvítal mě staroušek a podal mi do rukou nádherný meč místo katany.
,,Páni, ten je nádherný." vykulila jsem oči. ,,Arigatou." poklonila jsem se mu a položila mu na stůl 2000 ryo. Sice mi to s mečem potrvá domů déle, ale i tak. Měla jsem opravdovou radost.
(Přesun)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Mon Jul 28, 2014 9:12 am

Už to bol nejaký čas, čo som sa potuloval v hlavnom meste Mizu no Kuni za účelom misie. Problém bol v tom, že som musel pôsobiť ako každý iný obyvateľ Kirigakure no sato, preto som nemal nikde viditeĺnú čelenku Kiri a ani "zbrane". Mal som len Tanto pripevnené pod plášťom tak, aby von nevytŕčala ani najmenšia časť rúčky. Rovnako ako aj zopár kunaiov, shurikenov a senbonov schovaných po celom tele.
Momentálne som bol zavesený na jeden môj cieľ. Sledoval som ho už niekoľko dní, vlastne celý čas, čo som sa tu nachádzal. Bol len podozrivý zo špehovania. Nevedeli sme však či pracuje sám, alebo je členom nejakej väčšej skupiny. Bol vlastne naším jediným vodítkom. Navyše sa jeho úroveň neodhadovala na príliš vysokú. Misia mala v popise C, s potenciálom na B rank. Popravde som ju robil sám asi len vďaka môjmu úspechu v Kumogakure no sato, stále si ma skúšali. Zatiaľ som však ostal zavesený na mojom človeku, ktorého zhora taktiež sledovala jedna z lastovičiek. Nebolo to však nič zvláštne, v tejto oblasti ich bolo celkom dosť.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Mon Jul 28, 2014 9:35 am

Jak už Tojou tušil tak ve městě narazil na špeha.  Celou dobu o něm věděl a špeh se ho snažil zbavit. Procházel všelijakými uličkami, ba dokonce i obchody. Stále to nestačilo ho setřást, a proto se z nenadání na něj otočil s úsměvem. " Zdravím, máte nějaké přání? Pane stalkere. " Byl celkem mladý a nikdo nevěděl co udělá. Nešlo vidět, že by mě nějaké zbraně. Měl jen deštník. Všichni lidé z ulic náhle zmizeli, jako kdyby už předem věděli co se zde seběhne. Tento muž začínal být zde celkem známý, kvůli tomu, že na tomto místě setrval moc dlouho a často se ukazoval na veřejnosti, avšak byl to jen podřízený. Takže jeho zaměstnavatel byl s jinou skupinkou v jejich tajném sídle o kterém nikdo nemá ani páru. Jediný kdo se to mohl dozvědět byl Tojou, zdali by porazil tohoto tajemného muže se sarkastickým úsměvem. Nastalo hrobové ticho po položení otázky a tak zbývalo počkat co učiní ten druhý.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Mon Jul 28, 2014 9:51 am

Objavil ma .. skonštatoval som pre seba a postavil som sa mužovi čelom. Ruky som držal popri tele a premeriaval som si ho pohľadom.
"Mám pocit, že sú úzko prepletené s tými vašimi, pane." Odpovedal som mu. Každý z ulice zmizol. Vlastne sme ani neboli v nejakej veľkej ulici.. ľudia sa začali strácať po ceste. Takže som musel poćítať s tým, že okrem neho sa na mňa prípadne vrhne aj niekto ďalší.
"Aj keď je mi to proti srsti, musím sa vás to spýtať." Prehovoril som znova a následne som sa o jeden krok priblížil.
"Vyzývam vás, aby ste odhodili všetky zbrane. Vzdali sa a odišli so mnou na predom určené miesto." Vyzval som ho. Musel som to skúsiť aj takto.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Mon Jul 28, 2014 9:58 am

" Aaha, tak pán je únosce. Tak to bychom si nerozuměli " Řekl sarkasticky a přitom se pořád usmíval. Nehodlal jít s pochybným mužem ještě na pochybnější místo. Bůhví kdo to byl, ale měl v plánu zjistit kde se špehové ukrývají. Nezbývala tak jiná možnost než se mu postavit i když to původně ani nezamýšlel. Chytil svůj ocelový deštník pevněji. Byl celkem těžký, na to, že vypadal jak normální deštník měl však jiné složení. Ještě jednou však promluvil k zmiňovanému muži. " Nemám proč se vzdávat, ani nikam s vámi chodit. Nic na mě nemáte a jen mě obtěžujete. Pokud v tom budete pokračovat tak vás nahlásím. "
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Mon Jul 28, 2014 10:19 am

Založil som ruku do plášťa, pri čom som ho stále pozorne sledoval. Následne som vytiahol čelenku Kirigakure no sato.
"Nemáte na výber. Ak máte čisté svedomie, nemáte sa čoho báť a ešte dnes vás prepustíme." Po tom som čelenku Kirigakure založil a čakal. Bol som však pripravený že začne utekať, alebo sa do mňa pustí. ten kovový dáždnik vyzeral nebezpečne. Mohol mať v rúčke urkyté Tanto alebo katanu, rovnako ako mohol slúžiť aj ako palcát.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Mon Jul 28, 2014 10:26 am

Dal jsem si deštník na ramena, přičemž jsem k němu promlouval. " Mě nemá nikdo z vesnice co vyslýchat. Nemáte žádné důkazy ani povolení mě zatknout. Nemusím s vámi nikam chodit, takže naschle. " Řekl jsem mu narovinu a otočil jsem se. Začal jsem odcházet pryč z tohoto místa. Projevil jsem absolutní nezájem když jediné co předvedl bylo tlačení na někoho cizího a předkládání nějaké čelenky, kterou mohl snadno sfalšovat. Kdyby však zaútočil, schytal by ránu deštníkem do hlavy. Mohlo by se stát, že by mu i zlomil vaz.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Mon Jul 28, 2014 3:11 pm

Povolenie? Pousmial som sa. Nejakým zázrakom ma prinútil pousmiať sa. Bol to celkom dobrý vtip. Ako keby som niečo také potreboval. Mal som povolenie zatknúť hocikoho a hocičo, čo mi prišlo podozrivé. Každopádne som sa len trocha rozkročil a začal s koncentráciou chakry. Ruky som pri tom zastrčil z rukávov pod plášť a pod ním som do ruky zovral rúčku tanto. Len som čakal či to zo svojim odchodom myslí vážne. Ak áno, pomocou Shunshin no jutsu by som sa presunul k jeho chrbtu (keďže mi bol chrbtom otočený) a posnažil som sa človeka bodnúť tantom do rebier. Každopádne bolo Tanto stále v púzdre. Nemal som ho zabiť. Chcel som mu skôr vyraziť dych. Druhú ruku som však mal voľnú. Keby že sa pokúsi úder mi vrátiť, voľnou rukou by som ho chytil za zápästie a tak by mi dáždnik maximálne tak z ruky vyletieť.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Mon Jul 28, 2014 3:43 pm

Mladík zřejmě nevěděl s kým měl tu čest. Mohl být rychlý jak chtěl, ale na bojové instinkty a reflexy tohoto muže neměl. Nevšímal si ho proto, že si byl naprosto jistý, že se mu nic nestane. Když se Tojou přenesl k tomuto záhadnému muži tak nejenomže mu vyrazil ocelovým deštníkem tanto z ruky, ale druhou rukou ho chytil za hlavu, jelikož byl tak blízko tak v tom nebyl problém. V tom momentě trhnul rukou k zemi aby mu hlavu zavrtal do země. Chtěl ho poučit o tom, že útočit ze zadu je zbabělé. To vše se událo ve zlomku vteřiny. Jeho fyzická síla a rychlost přesahovala i tu Toujoovo. Byl sice jen podřízený, ale to jen kvůli tomu, že se nerad staral o zbytečnosti, které má na starosti jeho velitel.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Mon Jul 28, 2014 3:54 pm

Keby že ho môžem zabiť, bolo by to omnoho ľahšie. Proste by som zaútočil s Tantom, vytaseným, nevyrazil by mi ho páč by sa pravdpodobne dorezal. Každopádne teraz som mal čo robiť, aby som vymyslel niečo, hocičo, nejakým spôsobom zareagovať a minimalizovať škody ktoré by na mne napáchal. Bol však omnoho silnejší čo sa fyzickej sily týkalo. Však ma predsa len udržal jednou rukou, ktorou ma následne hodil do zeme. Každopádne som bol stále shinobi, aj keď len genin, stále shinobi. Ešte vo vzduchu som mu oboma rukami chytil ruku, ktorou ma držal a následne sa nohou zaprel do jeho podpažia a pri páde na zem, druhou do jeho bokov. Takže som dopadol na chrbát a viac menej do kotulu, pri čom som ho však stále držal pri sebe a snažil sa ho týmto spôsobom prehodiť za mňa. Nechcel som mu nechať moc priestoru k dokončeniu úderu, alebo k tomu, aby som bol na zemi, zatiaľ čo on stál na nohách. Po prevedený tohoto chmatu, som sa od neho odkopol a rýchlo sa znova postavil na nohy. Nebol som typ na dlhé boje. Moje ciele som sa snažil vybaviť rýchlo a čo najšpinavšie. Zo zákutí môjho plášťa, rovnako ako z vlasov a vlastne celého tela, sa začal vinúť podivná čierna hmota.. ako keby tieň, či dym.. mohlo to trocha vyzerať ako hmla. Každopádne ma stále nezahaľovala.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Mon Jul 28, 2014 4:07 pm

Oprášil se když na něj Tojou šáhl jakoby nechtěl aby na něj šahala nižší špína. Byl velice pyšný, ale i mocný. Stále to vypadalo jako by měl zavřené oči, ale ve skutečnosti svého protivníka dobře viděl a jen se ozval. " Tak přece jen v tobě něco je. Tak pojď na mě se vším co máš, pobavme se trochu " Usmál se znovu sarkasticky. Skoro jako by si tuto malou potyčku užíval. Měl rád boje a ty dobré ještě víc, to však ještě nemohl říct o svém nynějším protivníkovi. Jeho úhybný manévr byl už dost ohraný a nechal ho i provést aby zjistil co má v plánu udělat. Svého nepřítele si však pozorně prohlédl a hledal jeho slabiny na které by mohl zatlačit a on se sesypal jak kamení. Tato bitva nebude trvat tak dlouho a konec této bitvy je nejasný. Zdali ho Tojou porazí a nebo tento tajemný muž zvítězí a vyřeší si věci po svém.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Mon Jul 28, 2014 4:29 pm

Ak ma chcel vyprovokovať, alebo na mňa vytvoriť nejaký psychický nátlak, mohol poznať že to u mňa platiť nebude. Moje oči boli celkom bez emócií, až na ľahostajnosť. Aj keď on mohol vyzerať otrávene, ja som vyzeral stále ľahostajne, až neprirodzene.. presne tak, ako sa na svet pozerá niekto, kto má proste úlohu, a mimo to žiadny iný cieľ. Z jedného rukáva som vytiahol kunai a namieril ho na neho. V tom som moju techniku spustil a do celého okolia, sa z môjho tela nahrnula čierna hmla. Nebolo to však Kirigakure no jutsu. Cez túto "hmlu", nebolo vidieť ani na špičku svojho nosu. Zároveň však zamedzovala aj ostatné zmysli ako sluch .. ako keby sa ocitol v naprostej čiernote. Hmla sama o sebe bola hustá a prelievala sa ako voda, necítil ju však na pokožke.
Druhá schopnosť tejto hmly bola práve paralíza strachom. Teda Sakki. Až na to, že bolo omnoho ťažšie sa proti nej brániť, než len porezať sa alebo podobne. Každopádne to záležalo od jeho úrovne a schopností. Nedokázal by som paralizova´t nejakého Jounina či podobne. No minimálne o krok by hocikto ustúpil. Hmla bola zároveň mojou súčasťou. Ja som sa v nej orientoval rovnako dobre ako bez nej. Preto na neho teraz odo mňa leteli dva senbony presne do bodov, kde by sa mal na zem zosypať s telom, pripomínajúcim mŕtvy stav. Každopádne by mŕtvy nebol. Bol to spôsob, akým Oiinnovia sundávajú svoje ciele.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Mon Jul 28, 2014 4:44 pm

Zase se objevil ten lhostejný úsměv. Nebyl nijak otrávený ani mu nevadilo co jeho protivník dělá. On byl předem připraven na všechno. Ten deštník, který držel ve své dlani nebyl jen na okrasu. Když se špička sundala tak byl v něm otvor. Tato technika už nebyla používána už řadu let, naposledy na chunninských zkouškách, které absolvoval Naruto. Ano byla to Zankuuha. Tato ničivá síla poslala jeho černou mlhu do teplých jížních krajin i se vším co na něj hodil. Byla to škoda, ale taková technika proti tomuto muži nebude fungovat. Prolezl tento svět křížem krážem a bral si techniky, které se mu hodili. Avšak tento protivník ho i po takové chvilce začal nudit. Jen samé podlé triky. Nejspíš se rozhodně během chvíle pro jistý čin a pak se bude jen dívat co s tím ten mladík udělá.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Thu Jul 31, 2014 10:28 am

Keby že som podobnej povahy akou je on, tiež by som sa ľahostajne pousmial. Zbaviť sa tohto čierneho dymu nebolo také ľahké. Nebol to totiž žiadny projektil, pôsobil celoplošne. Jeho technika mohla odfúknuť časť tej mojej, no práve tá prázdna časť sa v momente dymom znova zaplnila. Predsa len, pod touto čiernou "hmlou" sa nachádzalo celé naše okolie, nie len jedna časť, jedného smeru či podobne. Každopádne ihlice svojou technikou odfúkol, no nemyslel som si, že vie, kde sa práve nachádzam. Preto som sa rozhodol hodiť ďalšiu salvu ihlíc, tento krát by mu úspešný zásah znemožnil využívať svaly na rukách a nohách, aj keď pri vedomí by stále ostal.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Thu Jul 31, 2014 11:29 am

Začalo mě už dost unavovat ta samé technika o kterou se snažil. Stále ji obnovovat, jaká to hloupost. Když chce mě znovu obklopit ze všech stran tak já mu ji odfouknu se všech stran, že nebude se mít kde obnovit. Odfouknu ji na kilometry daleko. Využil jsem techniky Daikamaitachi no Jutsu, kterou jsem mohl poslat dokonce do všech stran i než se ta zminěná část mohla obnovit. Opět to vše odfouklo. " Už mě ta hra s tebou nebaví " Řekl jsem otráveně, ale vzhled se mi stále neměnil. Vzal jsem si kousek papíru na který jsem napsal adresu. Ukazovalo to na jedno opuštěné skladiště. Bylo zvláštní, že jsem se mu to rozhodl dát, ale nejspíš jsem se zkrátka nudil a tento boj byl spíše až moc otravný. Lepší bylo vidět jak se snaží někdo jiný. Pustil jsem papírek po větru až k němu zatímco jsem já odcházel.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Fri Aug 29, 2014 11:09 pm

V dálce se oběví velká mohutná sova která pomalu klesá na zem. Během pár minut uplně dosedne na zem a pustí mé tělo. Sova stojí a hlídá jesli někdo jde. Já se snažím dostat do stavu ve kterém bych mohl stát a jít odevzdat hlášení.
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Ghepard Haybushi Sat Aug 30, 2014 9:11 pm

Nabudu vědomí a pomalu se postavím na nohy. Hned znova spadnu na zem a koukám na svojí sovu. Díky bohu že si v pořádku sovo. Mise byla neuspěšná ale to neznámená že byla zrušena. Vrátíme se do vesnice, podám hlášení a vymyslím plán abych misi splnil. Skočím na sovu která vlítne do výšky a letí do vesnice
Ghepard Haybushi
Ghepard Haybushi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 52
Registrován : 23. 07. 14
Age : 28
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Thu Sep 18, 2014 6:31 am

Nebol som si príliš istý, čo si o mne môj súper myslí. Pravdepodobne som musel byť trocha otravný práve kvôli technikám, ktoré som využíval. Mne nešlo o to, pri boji sa baviť. Ale o to, čo najskôr tento súboj ukončiť. Každopádne ma môj protivník v podstate úplne prekonal. To som pochopil už pri začiatku súboja. Nemal som žiaden úmysel, nasledovať ho a nechať sa tak zatiahnuť do ďalšieho boja. Navyše mi poskytol informácie, ktoré som potreboval. Zachytil som papierik a znova sa zahalil do plášťa. Každopádne som pochyboval o tom, že sa tu tento človek naďalej bude zdržovať. Vedel, že sme ho označili.. nemalo to pre neho cenu. Navyše vyzeral skôr ako žoldnier, ktorému príliš nešlo o peniaze. Skôr o jeho vlastné .. záujmy, aj keď aké boli.. na toľko som jeho psychiku za takto krátky čas neodhadol. Pozrel som si pri tom, čo na papieriku je napísané. 
Na lístku bola adresa opusteného skladu. Bol som v tom, že sa všetky opustené sklady už preverili, a že v podstate ani neboli opustené a tak ma táto informácia trocha zmiatla. Nemyslel som si, že by niekto z Kirigakure spravil takú chybu. Buď sa však niekto taký našiel, alebo niekto vo vnútri falšoval informácie. Mať špeha pri informáciach bolo kľúčovou vecou pre nepriateľa. Ak sa niekto taký naozaj v Kiri nachádzal, mohla mať táto misia horší dopad, než som si pôvodne myslel.
Každopádne som informáciu musel preveriť. Nemohol som veliteľovi odovzdať neúplnú správu o misii.
Navštívil som pre to skladisko. Každopádne nie osobne. Poslal som tam môjho kuchiyosena, ktorý nemohol byť nenápadnejší. Najprv som chcel pomocou jeho očí, vidieť situáciu v skladisku a v jeho okolí. Sám som sa zatiaľ ukrýval na ulici. Vlastne som tam sedel na lavičke a "akože" čítal noviny.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Thu Sep 18, 2014 10:14 am

Skladiště vypadalo sice opuštěně, ale ve skutečnosti tu bylo plno lidí. Převážně uprchlíků, zlodějů a vrahů, kteří se ukrývali před veřejností a dodávali jim informace špehové o situaci venku. Vůdce této špioní organizace zde byl také. Pokud někdo sundá velitele, zbytek se rozuteče, nebude to však vůbec snadné. Byl to velice silný muž, který se ničeho nebál. Nenechal nic náhodě a tak byl vchod přísně střežen. Jakmile vletěla dovnitř vlaštovka, už ji lapili do sítě aniž by stihla uletět. Neměla ani kam. Nenadělal se skoro ani žádný hluk, bylo vidět, že svou práci dělají důkladně.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Thu Sep 18, 2014 10:25 am

Toto mohol byť celkom problém. Každopádne som si ale nemohol dovoliť nechať kuchiyosena zmiznúť, inak by v momente nadobudli podozrenie a mohli by spanikáriť.  Každopádne som pomocou nej videl všetko, čo som potreboval vedieť. 
Presunul som sa z ulice na menej viditeľné miesto. Bola to strecha jednej budovy, v blízkosti skladiska. Tu som sa na chvíľu zastavil a začal som rozmýšľať nad tým, čo spravím následovne. Bola to sólová misia. Misia však znela vypátrať a zlikvidovať. Bolo mi jasné, že po odstránení hlavy, sa zvyšok rozpŕchne no naozaj som typoval, že v základni musia mať spisy a informácie o svojich vlastných ľuďoch. Poslal som pre to správu na veliteľstvo Anbu, ktorá ohlasovala polohu tohto skladiska. Typoval som, že to tu za chvíľu jednotky obkľúčia. Podobné skupiny však mali tendenciu svoje miesta často meniť. Preto som nemohol čakať na ostatné jednotky a infiltrovať sa dnu. Aj keby sa ostatný rozutekali, Anbu jednotky by pravdepodobne chytili a spacifikovali všetkých,  ktorý by sa o útek pokúsili. Každopádne bude trvať, kým tú správu niekto preberie. Chýbala mi trocha prítomnosť Jutariho, ktorý bol stále na želvom ostrove a získaval informácie o jeho polohe. Bol to môj najschopnejší kuchyiosen.. musel som sa však zaobísť bez neho.
Nakoniec ma napadol jednoduchý plán. Dostať sa cez tak veľa očí.. najprv som ich musel oslepiť. Podobné skladiská mali všetky rovnaké stavebné plány a momentálne mi dobre poslúžila misia, ktorú som splnil už dávnejšie. Vedel som presne, kde sa nachádza rozvod elektriny a aj to, ako ho vyradiť. Nebola však tma, to som ale vedel zariadiť sám od seba. Zložil som si kapucu z hlavy a na zlomok sekundy sa moje telo ocitlo takmer v tranze. 
Nad celým mestom sa zrazu začali sťahovať mračná a ulice plniť hmlou. V oblasti zeme vody to nebolo nič zvláštneho. Každopádne to poslúžilo svojmu účelu. Viditeľnosť klesla na minimum. Človek si sotva videl popod vlastný nos. Slnko sa cez husté čierne mraky proste nedostalo. Navyše väčšinu zvukov utlmil hluk padajúceho dažďa, ktorý mraky nasledoval.
Infiltrácia do vnútra budovy, by mala byť jednoduchá. Nemal som predsa len normálnu chakru. Keď ju niekto pocíti, pravdepodobne si to pomýli za nejakú stopu nejakej techniky, ktorá odoznieva.. či podobne. Nemal som v pláne strážnikom prekĺznuť. Boli moc blízko dverí, všimli by si ma. O nich sa mali postarať presne mierené ihli. Mohli byť veľký akokoľvek.. pôvodne by si zvuk dopadu ich tiel aj niekto všimol, no nie pri tom hluku, ktorý vydávalo bubnovanie dažďa.
Bol som zvedavý, čo zač je šéf týchto goríl.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Thu Sep 18, 2014 11:10 am

Lidé z tohoto skladiště nebyli vůbec blbí. Měli opatření na vše, i na zvýšenou mlhu a když bylo špatné počasí k tomu tak uzavřeli skladiště. Tudiž hned při zhoršování počasí se zavřely obrovské vstupní vrata do budovy a všechna okna a vchody byly zavřené. Vlaštovka, která byla chycena byla vhozena do jedné temné místnosti kde nebylo nic vidět, hned mezi ostatní držená zvířata. Byla zároveň i v kleci, takže neměla jak uniknout. Šéf začal vydávat rozkazy o bezpečnosti a rozmístil stráže ke všem oknům a dveřím. Byl přísný ohledně bezpečnosti, jelikož v takové situace přesně ztratil minule dost svých mužů. Zbytek se věnoval dále práci. Nebylo momentálně možné se dovnitř dostat bez povšimnutí. Když byla budova kompletně uzavřena, ani mlha se dovnitř nedokázala dostat.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Thu Sep 18, 2014 12:03 pm

Táto misia mi pripomínala moje najhoršie nočné mory. Robil som všetko, priam učebnicovo.  Moja taktika mala zmysel, plán, pri čom jediné čo ju mohlo prekaziť, bola presne paranoja typu môjho súčasného cieľa. Každopádne mi stále nahrávala jedna situácia. Ľudia vo vnútrajšku budovy nemali ako vidieť, ak nemali otvorený oheň, čo bolo pri zatvorených oknách a dveriach nebezpečné kvôli spaľovaniu kyslíku. Predsa len, vyhodil som elektrinu v celej budove. Nemali si ako zapnúť svetlo.
Mne nerobilo až taký problém rozbiť jedno z okien a hodiť dovnútra niekoľko dymových bomb. Samozrejme že som očakával, že otvoria aj zvyšok a mne sa vďaka tomu podarí prekĺznuť dovnútra. Posledne som vška začínal veriť, že je celý dnešok proti tejto misii.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Thu Sep 18, 2014 2:26 pm

Byla tma a tak musel být nahozen záložní generátor u kterého stála hlídka. Byl ihned zapnut, takže dlouho bez světla nebyli. V tom přistála oknem dovnitř dýmovnice se kterou si šéfík rychle poradil zatímco lidi co normálně pracovali se chopili zbraní a zabezpečili rozbité okno. Všechny vchody a okna byla zabezpečena. Šéfík ovládal fuuton, čímž dostal dýmovnici i s kouřem rozbitým oknem ven. Ať už tu dýmovnici hodil kdokoliv, měl to marné. Opravdu musel mít špatný den když nepočítal s tím, že budou připraveni na všechno. Dokonce na výpadek proudu i na zakouřenou místnost. Mezitím pár lidí s dotonem co přebývali tvořilo uprostřed skladu únikovej tunel na který není vidět a díky dešti ho Tojou ani neuslyší. Byl totiž maskovaný všelijakými věcmi a nábytkem. Celkem rychle si tvořili únikovou cestu zatímco všichni ostatní jistili celou budovu.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Thu Sep 18, 2014 2:40 pm

Povzdychol som si. Mohol som len ďakovať bohu, že som mal pokojnú chakru. Teda kekkei genkai, ktoré mi v podstate zabraňovalo rozčúliť sa. Problém bol skôr s nápadmi. Chcel som vymyslieť ďalšiu stratégiu no bolo mi jasné, že hrajú o čas. Navyše som bol šermiarom. Úplne mi stačilo, keď som cítil jemné chvenie v zemi, ktoré určite tunelovaním museli vytvoriť. Vtedy som sa rozhodol, že mám tejto hry na mačku a myš dosť. Nastal časť to vyriešiť trocha zbrklým spôsobom. Natlačili ma do toho, čo očividne aj chceli. 
Nahodili tiež generátor, a to mi naozaj nehralo do karát... tento krát som však nemienil strácať zbytočne čas. Mohli ovládať hocijaké fuutonové techniky.. stačilo, aby som ešte pár krát odbehol na rôzne strany domu, kde som rozbíjal okná a popri tom využil svoju domináciu prírodnej hmly, ktorá v momente cez všetky možné otvory nasiakla budovu, ako keby som využil techniku Kirigakure no jutsu.

Cez hmlu nemali ako vidieť, že som cez okná do budovy hodil niekoľko kunaiou s výbušnými lístkami, ktoré som následne odpálil. Veril som, že to vodca prežije... mal som až príliš veľkú smolu na to, aby bol vodca nejaký neskúsený zajac. Taktiež som znova naviazal na puto s mojou lastovičkou, okolo ktorej sa vytvorila rovnaká aura ako u Jutariho, a ktorá vyuźila svoju pierazovú silu na to, aby sa z klietky dostala (klietky na vtáky bývajú fakt tenké.. a cím sú hrubšie, tým je tam spravidla väćśia medzera). Následne mala vletieť do zahmleného priestoru a pomocou obrazu a hluku, ktorý som počul ako cezo mňa, tak aj cez ňu, som sa približne zorientoval v situácií. Pravdpeodobne som tam vytvoril dosť veľký chaos. Na svete neexistoval druhý shinobi, ktorý by dokázal ovládať hmlu ako takú.
Po nej som mienil nastúpiť ja. Katanu som mal stále zasunutú no ruku som mal položenú na rúčke a bol som pripravený, eliminovať hrozbu, ktorú táto skupina pre Kirigakure znamenala. Velitela som ale mienil dostať živého. 

-výbuch dosť možno znemožnil ďalšie vykopávanie tunelu, kvôli prípadnému zosuvu či už kvôli stratám na životov.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru