Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní město

5 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Hlavní město

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:06 pm

First topic message reminder :

Hlavní město - Stránka 2 1428670-bigthumbnail

Hlavní město Mizu no Kuni. Dá se říci, že je to nákupní centrum, kde najdete vše možné: květiny, oblečení, zbraně, jídlo, pití, hračky. Je tu několik center různého druhu zábavy. Je zde také možnost najít si práci.
To, co nenajdete ve vesnicích, najdete zde.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Thu Sep 18, 2014 3:25 pm

Stalo se to znovu, jak očekávaná otravná mlha od shinobi z Kirigakure. Ale tentokrát to nechal velitel tak jak chtěl jeho protivník. Nechat mu tu naděj a pak ho rozmáznout jako červat. Všichni byli připraveni a byli v dostatečné vzdálenosti od výbuchu. Mladý shinobi těmi výbuchy narušil konstrukci už tak sešlé budovy, že se začala hroutit. K tunelu to však ještě nedosáhlo. Když se začala budova řítit, všichni budovu opouštěli hromadě i skrz mlhu. Nemohl je pronásledovat všechny. Všichni jenž byli v budově a opouštěli ji znali tuto oblast jako své boty, takže dokázali jít i stovky metrů po slepu. I údajní špioni se smíchali s tím davem aby unikli. Jediný kdo tu zůstal byl velitel, který získával čas pro ostatní k útěku. Kolem sebe vytvořil vzduchovou kapsli, čímž rozvířil mlhu aby viděl na pár metrů. Ano stálo ho to nějakou tu chakru, stejně jako když Neji používal vlastní chakru v boji aby zjistil odkud přijde útok. Tato technika byla na větrné bázi.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Thu Sep 18, 2014 3:43 pm

Z trosiek v momente do vzduchu vyletel môj kuchiyosen a už sme o ňom viac nepočuli. Aspoň nie pre teraz.  Každopádne ich útek, mohol byť akokoľvek dokonalý. Už dávnejšie som alarmoval Anbu jednotky, pravdepodobne ich do pár hodín vystopujú a zlikvidujú.
Teraz som sa však musel sústrediť na cieľ predo mnou. Padajúcim troskám som sa vlastne uhýbal, ako keby som presne vedel kde majú dopadnúť. Stále však moja chôdza, vyzerala viac ako chôdza než nejaké náhlenie sa na súpera. Keď som konečne otvoril oči, zameral som sa práve na vodcu tejto organizácie, či čo to bolo.
V momente, keď som sa mu pozrel do očí. Mohol pocítiť, ako keby ho celého zahalila temnota. Samozrejme so mvyužíval svoj Killer Intent, ktorý ovplyvňoval myseľ mojich súperov a vnucoval im strach natoľko silný, že by ich mal paralizovať. Nečakal som však dva krát. Bol to plánovaný a bleskový útok. Presný, rázny, rýchly.. presne môj štýl.. žiadne zbytočné hovorenie, pohyby či podobne. Nemal som ho však zabiť. Preto hneď po killer intent následoval útok s ihlicami, na šesť bodov v jeho tele. Obe ruky, obe nohy, jeden do oblasti hrude a jeden do oblasti krku. Ani jeden z nich nebol smrteľný, no každá dokázala vyradiť danú časť tela z činnosti. Pri čom by sa žiadne teoreticky nemala vytiahnuť, páč by spôsobovala o mnoho horšiu bolesť, než nejaká operácia bez sedatív.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Thu Sep 18, 2014 4:21 pm

Když mě mohl zasáhnout tou technikou, znamenalo to, že mlha se rozplynula kolem nás aby tak bylo možné techniku provést. Avšak s touto technikou jsem se už párkrát setkat, ne zrovna v příjemných situacích, ale přesto. Vždy jsem se dokázal z toho dostat, tentokrát jsem už však neptřeboval pocítit bolest abych se z tohoto stavu dostal. Překonal jsem  to silou vůle zatímco mé ruce ovládali kapsli. Jehly mě však nezasáhli. Následovali větrné proudy kolem kapsle a nasměrovali je trochu vedle aniž by mě zasáhli. Byl jsem klidný člověk, to k ovládnutí větru patří. Vzduch je elementem klidu, takže i já jsem musel být vyrovnaný. Má vzduchová kapsle se začala čím dál víc zvětšovat.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Thu Sep 18, 2014 4:32 pm

Stalo sa to znova. Už som nebol ani prekvapený proste som to bral ako súčasť tejto misie. Každopádne tá vzduchová kupola ma celkom zaujímala. Nevedel som, či sa k nemu vôbec môžem priblížiť.. či to nefunguje ako pasívna obranná technika ktorá by mi utrhla končatinu pred tým, než by som mu stihol ublížiť. Zistil som, že toto prostredie, ktoré som v podstate vytvoril, mu vlastne dosť vyhovovalo. Aj keď všade tiekli prúdy vody a stále do nás bubnoval dážď, ktorý taktiež trocha prekážal vo viditeľnosti, bolo jasné že tu v tomto prostredí nevytvorím žiaden oheň, ani pomocou výbušných lístkov, kvôli vlhkosti a podobne. Mohol som sa stretnúť s tou jeho technikou priamo a skúsiť tak, či by som ju dokázal prebiť. Príliš sa mi moje šťastie však pokúšať nechcelo. Hlavne pri dni, akým bol dnešok.
Uvedomil som si však, že som sa nikde neponáhľal. On bol ten, komu tu hralo o čas. Utiecť mu nedovolím, na to bol určite dosť inteligentný. To on ma musel poraziť, aby mal aspoň nejakú šancu. Preto som na teraz len stál, s rukou stále položenou na rúčke katany a čakal. Tá jeho technika okolo neho stále vytvárala kupolu. Typoval som, že mu neustále zožiera chakru.. aj keď pokojne malé množstvo, po chvíľke sa to pre neho stane otravným. 
Popravde som bol dosť veľký hajzel, čo sa týkalo boja. Nikto by takého súpera nechcel schytať. Práve kvôli metódam, ktoré som využíval ako aj napríklad pri tomto boji. To že s avšak dostal z vplyvu mojej aury však nasvedčovalo tomu, že je určite minimálne ranku vyššieho Chuunina až tokubetsu jounina.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Thu Sep 18, 2014 4:49 pm

Jak začal ovládat vzdušné proudy a vítr kolem sebe, že ho obklopovala větrná kopule, začal vítr zrychlovat čímž vytvořil něco co nejspíš Tojou vidět nechtěl. Začal se vznášet čím dál výš a výš. Pokud tak bude pokračovat tak odletí až na měsíc. Obecně řečeno. Kunaie ani shurikeny nebudou fungovat. Na výbušné lístky bylo moc mokro a pokud by se chtěl pokusit o fyzický kontakt, nejspíš by se trochu zatočil a proletěl díky rotaci. Pro Toujova to nevypadalo dobře, takhle mu jeho cíl uletí a jeho mise se nezdaří.

Hlavní město - Stránka 2 Tumblr_n85g1j8Sl01tco7bwo10_500
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Thu Sep 18, 2014 5:01 pm

Nastal istý problém. Mohol som si vybrať z dvoch vecí. Môj najsilnejší kuchiyosen bol určite Jutari. Ten však bol momentálne na želvom ostrove a aby som ho privolal sem, stratil by som polohu ostrova. Tu sa však jednalo o vnútornú ochranu Kirigakure no sato. Zubami som si prerezal chrastu na palci a zloźil som pečate. Nebolo tu o čom premýšľať.. ostrov sa dal znova vystopovať, celkom ľahko s mojimi schopnosťami.
"Kuchiyosen no Jutsu: Jutari." Tento krát sa znova jednalo o lastovičku.. dokonca o niečo menšiu, než to pred tým. Vyzeralo to však tak, že sa instantne okolo neho tvorí podivná modrá látka, pripomínajúcu vodu. V skutočnosti to bola jeho pasívna technika, ktorej sa nevedel zbaviť. Vďaka tomuto, bol Jutari odolný proti všetkým elementárnym technikám a genjutsu. Samozrejme sa táto odolnosť nevzťahovala na mňa. Len na neho. S jeho rýchlosťou a dokonalým manévrovaním, dokázal divy.. aj proti protivníkovi, ako je tento.
Nemal som v pláne ho varovať. od Jitariho schytať priamo útok, to bolo horšie ako keď do vás niekto zabodne katanu. Len som sa s ním znova telepaticky spojil a prikázal som mu to, čo mal robiť. Vedel som, že pravdpodobne tá kupola praskne, ak ju niečo dokáže narušiť.. ak to niečo dokázalo, bol to Jutari na ktorého celá elementárna technika, ako aj vietor sám o sebe, neplatil vďaka jeho ochrannej technike.
Dal som mu jednoduchý príkaz.. zostreliť ho. Z techniky to vyzeralo tak, že sa môj nepriateľ musí nachádzať v strede tej kupoli, to znamenalo, že sa pre môjho kuchiyosena stal ľahkým terčom. Jutari bol natoľko rýchly, že ho voľným okom človek ani nevidel.. nie vo vzduchu. To platilo dvojnásobne pri strmhlavom útoku na veternú kupolu, ktorú mal preraziť a prípadne poškodiť tvorcu tejto kupoli. 
-Jutari popravde nemá ďaleko od nesmrteľnosti. Tým brnením neprejde nič. Brnenie samo o sebe nie je útok, teda ak niekto Jutariho v nepozornosti znehybní, Toujouovi neostane nič, než znovaprivolanie, aby ho z vezenia dostal. Navyše je Jutari taký rýchly len vo vzduchu. Keby že má manévrovať pri zemi, jeho rýchlosť sa značne spomalí. Ten shinobi mal väčšiu šancu tu na zemi proti mne, než vo vzduchu proti nemu.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Thu Sep 18, 2014 5:24 pm

Šéfík měl namířeno pryč, jenže to by tu nesměl být ten otravnej pták, kterej kroužil kolem něj a vypadal nebezpečně. První průlet kopulí se mu podařil, naštěstí minul osobu jenž měl. To poskytlo druhou šanci, avšak neletěl dál, byl donucen přistát o několik budov dál. Seskočil do uliček kde se trochu potloukl, ale jinak byl v pohodě. Utíkal mezi uličkama aby se ztratil svému pronásledovateli. Kdyby ho pronásledoval i mezi uličkami, nejspíš by mu vletěla do tváře kus popelnice. Díky jeho ovládání vzduchu byly jeho kroky velice tiché, nešly ani slyšet. Zem se díky tomu ani nechvěla. Jak se pořád vzdaloval a kličkoval mezi budovami bylo těžké ho vypátrat. Nebyl však ještě venku z města.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Thu Sep 18, 2014 5:30 pm

Bol to špión, pravdepodobne tu bol už nejaký čas no ulice naozaj nepoznal lepšie, než ja. Tak to nešlo. Bol som nasadený do tohto miesta, na túto misiu.. samozrejme som pred tým dlhé hodiny a dni týral hlavu informaćiami a mapami, rovnako ako som v teréne hodiny a hodiny hľadal všetky možné únikové východy a podobne. V podstate mi stačilo odhadnúť cestu, kam mieril.. čo mi naozaj nerobilo problém práve vďaka Jutarimu, ktorý ho zo vzduchu sledoval. Naše telepatické puto fungovalo na princípov obrazov a zvukov.. v podstate to bolo, ako keby som čítal naraz dve knihy, naraz som vnímal dva obrazy reality naraz.. zvykol som si však už na tento jav dosť na to, aby som v ňom dokázal aj plne bojovať. Vybral som si zamorejme inú cestu, ktorou išiel on. Rýchlejšiu.. a navyše sme sa mali stretnúť v jednom bode. On však toto GPS v podobe Jutariho nemal. Nemal ako čakať, že sa na neho v jednej sekunde vyrútim z boku a tupou hranou katany celou silou mierim do oblasti jeho žalúdka. Samozrejme by mu úder spôsobil vážne, vážne zranenia spôsobené vnútornými zlomeninami rebier, ktoré by pravdepodobne aj poškodili niektoré orgány. Predsa len, dostať ho živého, nebola až taká priorita.. bolo dosť spôsobov, ako obnoviť pamäť aj mŕtvemu, či sa mu proste hrabať v spomienkach.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Thu Sep 18, 2014 5:40 pm

Měl sice vlaštovku, která mu hlásí veškerý můj pohyb, ale jeho polohu prozrazoval on sám. Dělal rámus, ještě k tomu když bylo mokro tak narozdíl ode mě já jeho slyšel. Bylo to tak tak když jeho katana těsně minula moje kulky při výskoku abych se vyhnul nenápadnému úderu. Byl jsem však pomalu zahnán do kouta. Bylo očividné, že jsem byl ve slepé uličce jen s kanálem a velkou zdí. Napadla mě jedna finta, která by obalmutila jak jeho tak vlaštovku. Hodil jsem dvě kouřové bomby na zem, přičemž mě ani jeden nemohl vidět. Otevřel jsem poklop a nechal otevřený kanál. Já jsem však dovnitř neskočil, udělal jsem opak. Přeskočil jsem zeď zahalenou v kouři a tak si nemohl být jist. Byl jsem za zdí neslyšně schovaný v kouři s mírnou vrstvou vzduchu kolem mé hlavy abych nezačal kašlat. Nešlo mě vidět ani slyšet a vše nasvědčovalo tomu, že jsem utekl kanálem.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Thu Sep 18, 2014 5:45 pm

Podceňoval ma. Alebo si o Anbu či o Kirigakure ako takej, nenašiel toľko informácií, aby vedel ako proti shinobi môjho typu bojovať. Práve toto podceňovanie mi teraz hralo do karát. Ja som bol v Anbu výcviku, zameraný na to, jedného dňa sa stať jedným z legendárnych šermiarov. Sairento Kiringu bola technika, ktorú som ovládol už dávnejšie. Nepotreboval som zrak k tomu, aby som vede, čo sa okolo mňa a v mojom okolí deje. Navyše k tomu dosť pomáhal tento dážď. Moje zmysli boli pravdepodobne nad úroveň chápania tohto človeka, ako aj zmysli každého iného šermiara, či človeka ktorý túto techniku ovládal. Tým že hodil dymové clony, poškodil len seba, pretože on cez ne nevidel. V momente, keď sa pritlačil k stene.. nepočul nič iné než dopadanie dažďa. Pochyboval som, že je v tom taký dobrý ako ja. Predsa len to bol "môj" dážď. Ja som vnímal každý jeden úder jeho srdca, každý jeden nádych, výdych.. dokonca aj kvapky, ktoré sa odrážali od jeho tela. Moje pohyby som zamaskoval najlepšie, ako som vedel, rovnako ako aj dážď ktorý sa pre pravdepodobne jeho nechápavosť môjmu telu úplne vyhýbal. Padal všade, a padal vo veľkom množstve. Ani jedna kvapka však netrafila mňa.
Hrot mojej prečesal dymovú clonu a mieril tomuto mužovi  do pravej ruky. Konkrétne by mu táto rana preťala kosť medzi bicepsom a ramenom, takže by mu ruka bola natoľko platná, ako keby ju niekto amputoval.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Thu Sep 18, 2014 6:14 pm

Pořád se mě snažil zmrzačit a stále se mu to nedařilo. Mohl se maskovat jak chtěl, ale jeho kroky byly tak hlasité, že by je slyšel i dědek s naslouchátkem. Buď a nebo byl můj sluch mnohem lepší než jeho zrak a cit. V tom se ozvalo s manévrem a pokusem a taijutsu " Slyším tě! " Znělo to až děsivě od tohoto chlápka. Bylo to kdo z koho i když byl z kiri nemohl si být jistý co na něj tenhle chlápek chystá.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Thu Sep 18, 2014 6:27 pm

Zaregistroval som ho až v poslednú chvíľu. Tento týpek nebol normálny, no ani ma to už neprekvapovalo. Navyše som túto techniku poznal. Predsa len som v Kumogakure strávil nejaký čas. Uhol som sa tomu celkom, prazvláštnym spôsobom.  Vlastne som spadol na zem a vďaka tomu, ma jeho ruka minula len o kúsok.  Vyšvihol som sa však rýchlo na nohy a katanu pretočil tak, aby som ju držal ako keby "obrátene". Teda čepeľou smerujúcou za mňa. Tento krát ma naozaj zachránila len znalosť Rairatta.
Katanu so mznova pretočil do normálnej polohy a zaútoćil som na neho priamo. Tento krát sme na seba obaja normálne videli. S katanou som vytvoril výpad zdola hore, pri čom som sa na nohe potočil a a ako keby som sa celý chcel pretočiť o 360 stupňov. V skutočnosti však celý môj sek bol iba ilúzia, návnada pri čom skutočná katana práve pri tomto pretočení pristála v druhej ruke. Zatiaľ čo by mal byť zameraný na odrazenie či zablokovanie návnady, reálny útok by mal mať fatálne škody. Každopádne mal tento muž desivé schopnosti. keby že nie som tým, čím som, vydesil by ma pomaly k smrti.
Bolo to tu, druhý krát, čo som moje kenjutsu použil v reálnom boji.
"Shigure Soen Ryu: Samidare!" Šepol som si v duchu po dokončení techniky už skôr zo zvyku a znova som sa pevne postavil na nohy.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Thu Sep 18, 2014 6:45 pm

Podařilo se mu mě seknout což mi způsobilo nějaké ty škody, avšak díky mým schopnostem jsem uhnul dostatečně aby minul důležité orgány. Nejspíš mě chtěl dorazit nebo zajmout. V tu chvíli jsem použil nevýhodu jako výhodu. Použil jsem vlastní krev, kterou jsem mu hodil do obličeje abych ho oslepil. Vytvořil na jedné ruce větrný vrták a mířil jsem mu na ruku kde měl katanu abych se jí zbavil. Šermíř bez rukou je k ničemu, a proto jsem mu zaútočil na ruce zatímco byl oslepen. Předvídal jsem jakési zběsilé švihání během slepoty, ale ani to by mě nezastavilo.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Thu Sep 18, 2014 6:50 pm

Zabudol na to, že to, čo mám na hlave, nie sú moje jediné oči. štípalo to ako sviňa a mal som chuť si to z očí zotrieť, no taký luxus som si teraz nemohol dovoliť. Vďaka Jutarimu som videl, ako na mňa muž zaútočil a navyše bolo ten veterný vrták dosť počuť. Mohol som sa však len modliť, aby bola moja technika dostatočná na zastavenie tej jeho. Spočiatku to vyzeralo tak, ako keby som sa chystal na ďalší nepredvídaný švih z dola hore, v skutočnosti som však len špičku katany ponoril do mláky, ktorá bola všade pod nami a v momente sa na dané miesto začala zbierať voda. Musel som byť rýchly, inak ma trafí. Celé prevedenie však trvalo len minimálny čas. V momente som katanou švihol do vzduchu a predo mnou sa zodvihla vodná stena.
"Sakamaku Ame" Ak by ju aj prerazil, hneď za ňou by narazil na odpor mojej katany. Voľnou rukou som sa zatiaľ snažil zotrieť krv z mojich očí.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Nukenin Thu Sep 18, 2014 6:58 pm

Jednou jsem dostal radu, která byla však velmi nebezpečná a mohla mě stát život. Přesto jsem ji vyzkoušel v praxi. Zničl jsem vodní stěnu a za ní mě už čekala jeho katana. Risknul jsem to a nechal se probodnout skrz na skrz, avšak aby minul životně důležitý orgán. Nečekal jsem ani vteřinu na protiútok. Hned jsem provedl vrtání skrz jeho tělo. Katanu by nestihl včas vytáhnout než bych ho zasáhl, takže zranění budem vážně oba dva. Byla to velmi stará taktika, ale vždy účinná. Nasadit vlastní život k jednomu protiúderu, který určitě vyjde.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Goku Thu Sep 18, 2014 7:04 pm

Obojstranný meč. Len vďaka reflexu, mi neprevŕtal hruď a nezmixoval srdce s pľúcami. Vlastne ma to stále stálo dosť.. Rukou, ktorou som si pretieral oči som v momente, keď som pocítil bodnutie pri hrudi, vrazil do jeho zhybu ruky (medzi predlaktím a bicepsom), čím som jehu techniku odvrátil trocha do strany. Stále mi však roztrhala pokožky a niekoľko svalov v oblasti rebier a brucha, ako keby šikmo von. Pocítil som moju vlastnú horúcu krv.
Ruku som mu však stále pevne držal.. v tom do hlavy tohto muža vletel Jutari. Využil som ho ako útočnú zložku. Cítil som jeho hnev, aj keď som mu nechápal.. prikázal som mu ovládať sa. Táto rana nebola pre muža smrteľná, ale poslala ho do bezvedomia, minimálne. Nemal sa ako uhnúť. Bola v ňom zabodnutá moja katana a jeho ruku som stále krčovito zvieral tou svojou. Sám som sa ale po tomto útoku sotva držal na nohách.. toto nebola technika, ktorú by jeden len tak ustál.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Sep 18, 2014 7:13 pm

Splněna mise ranku B, moderátorem byl Kataro
Moderátor se nakonec přimluvil za Toujoua a řekl, že tato mise si zaslouží rank A kvůli nečekaným komplikacím.
Takže splněna mise ranku A
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hlavní město - Stránka 2 Empty Re: Hlavní město

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru