Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osud Iwagakure

2 posters

Goto down

Má být Iwagakure začištěna kompletně?

Osud Iwagakure I_vote_lcap20%Osud Iwagakure I_vote_rcap 20% 
[ 2 ]
Osud Iwagakure I_vote_lcap30%Osud Iwagakure I_vote_rcap 30% 
[ 3 ]
Osud Iwagakure I_vote_lcap20%Osud Iwagakure I_vote_rcap 20% 
[ 2 ]
Osud Iwagakure I_vote_lcap10%Osud Iwagakure I_vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Osud Iwagakure I_vote_lcap20%Osud Iwagakure I_vote_rcap 20% 
[ 2 ]
 
Celkem hlasů : 10
 
 
Poll closed

Osud Iwagakure Empty Osud Iwagakure

Příspěvek pro Shinobi Sun Oct 26, 2014 8:05 pm

Jednotky Iwagakure již brzy padnou. Shinobi z Kiri si dobyli svůj respekt jako skvělí a odhodlaní válečníci. Teď ale nastává otázka, která vlastnost u nich převládne? Za co teď bojovali? Mstili se za smrt bývalé Mizukage? Dobývali území kvůli lepším zítřkům a ovládnutí světa? Nebo jen chtěli dokázat ostatním vesnicím, že se s nikým nemazlí?

Teď je to jen na vás. Rád bych, aby hlasovali pouze shinobi z Kirigakure (zato mohou hlasovat všichni), pouze s jednou ze svých postav. Hlasování může změnit mnohé nebo také nezmění vůbec nic, záleží na tom, jak budete hlasovat.

Oficiálně všichni víte, že Mizukage se chce distancovat od okupace země Země, tento útok byla podle něj pouze reakce na konkrétní živly a situace. Oslabil Iwagakure, ale nehodlá ji srovnávat se zemí. Pokud ale bude jeho lid striktně pro kompletní vymazání Iwagakure z map, Mizukage se nenechá dlouho přemlouvat.

Na hlasování máte 7 dní a bude k němu nahlíženo jako k oficiálnímu referendu. Pokud má někdo něco do diskuse, nechť se ráčí podělit.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Osud Iwagakure Empty Re: Osud Iwagakure

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Nov 02, 2014 9:13 pm

Máme to hezky vyrovnané, to se mi líbí. Každá možnost měla své pro i proti. Já vám teď prozradím, jak jsem viděl ony možnosti já:

1) Ano, lidi pobít, zemi posolit atd.
 + Tahle možnost je velice lákavá z hlediska morálky. Přeci jen, byl to jen "drobný prohřešek" Tsuchikageho, jenž zažehl plamen pomsty v Kiri. Trest za to byl několikanásobně tvrdší a odnesli by to i nevinní. Rozhodně by si pak kdokoli dvakrát rozmyslel, než by na Kiri zaútočil. Kiri by získala respekt a snad by ve světě zavládl na chvíli klid.
 - Lidskost v nás samotných by bráila tomuto činu. Každý obyvatel Kirigakure by měl na rukou krev nevinných a měl by stoprocentní jistotu, že dříve či později ho čeká stejný osud, okořeněný ještě stahováním z kůže nebo jinou veselou kratochvílí.

2) Ne, obsadit Zemi Země pod praporem Kiri.
 + Neuvěřitelné zásoby surovin a nerostných zdrojů by zvedly ekonomiku Kiri vysoko nad ostatní vesnice. Díky bohatství by Kiri získala vliv a mohla rozhodovat o spoustě věcí.
 - Mezi Iwou a Kiri jsou všechna potenciálně nepřátelská území. Musela by se rozdělit vojska, mohlo by docházet ke vzpourám, plus ostatní země by se mohly spojit ve strachu z Kiri.
A skutečně byste chtěli, aby měl Faito takovou moc? :-D

3) Dosadit svého Kage
+ Spojenectví a kontrola nad ohromnou zemí, kage by nám zobal z ruky, takže při hlasování bychom měli dva hlasy namísto jednoho.
- Pochopitelně by se tohle dělo pouze do "kageho" smrti (protože nikdo nechce cizáka na trůnu) nebo upevněním jeho moci a válka by mohla začít nanovo.
Neznám člověka, který by dokázal úspěšně vést vesnici a přitom být loajální jiné.

4) Ne, pobít pouze vojenské jednotky, Iwagakure nechat svému osudu.
Trochu mě trápí, že jsem tohle zvolil pouze já, ale chápu vás. Tolik mrtvých pro nic za nic...
 
+ Nikdo nás nepodezírá, že jsme napadli Iwu kvůli území nebo bohatství. Všichni ví, že jde použe o "trest". Vrácení zajatců byl jen drobný ústupek za velký vděk všech živých.

 - Pokud někdo využije příležitosti, může mít dost věcí prakticky zadarmo, ale to už není náš problém. Ať se vesnice klidně poperou.

5) Ne, ale pročistit ji od nukeninů

+ Z vesnice by nehrozilo pár měsíců či let nebezpečí

 - "Zveme vás na zábavné pásmo výslechů a poprav."
Myslím, že už jen naše výslechy by podněcovaly obyvatele Iwy k další vzpouře, která by pravděpodobně skončila bodem číslo 1.

Tak. Doufámm, že jste všichni spokojeni s mým vysvětlením. Soukromé debaty můžeme vést na Skypu nebo po PMkách. přeji vám krásnou dobrou noc.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru