Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

+6
Hine Kureta
Kashike
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Keigo Nakagami
Faito Dansaku
10 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Jul 15, 2014 7:34 pm



Skalami obklopujícími Iwagakure no sato se hnala mlha. A v ní stovky kroků lehkých a rychlých jako vítr. Stovky shinobi odhodlaných zabíjet. Iwagakure do posledního okamžiku netušila, že víme, kde se schovává kage... A že si pro něj jdeme.

Byla to trochu změna plánu, ale ten se dal upravit. Ve skutečnosti shinobi z Kirigakure neběželi přímo k vesnici, ale k jeskynnímu komplexu na východ od ní.
Mlha se přehnala přes krátkou planinu a pak zmizela. Místo ní spatřila obrana Iwy Kirigakurské jednotky a mezi nimi i Mizukageho.
Šípy, kunaie, kamenná jutsu. Bránili se o sto šest, než jsem se dostal do patřičné blízkosti a nad bojištěm se rozlehl démonický šepot:
"Genjutsu: Shibari..."
Veškerá vnější obrana Iwagakure znehybněla. Jako by se zastavil čas... Od té doby nezbývalo moc času. Shinobi museli jednat rychle a instinktivně.
Pochopitelně došlo k nějakým ztrátám, neboť někteří shinobi se dostali do boje mnohem dříve, než jsem k nim doběhl já.

Vstoupili jsme do jeskynního komplexu, kde genjutsu nefungovalo tak úplně, jak by mělo, proto naše jednotky sem tam narážely na odpor. Všechny cesty ale vedly na podivně osvícenou louku, kde na nás čekala samotná ochranka Tsuchikageho a někde tam jistě byl i on sám...


//Pravidla pro zapsání mise ranku S:
Budou celkem tři fáze, každá uvedena podobným postem.
V této fázi napište jeden 30ti řádkový post o tom, jak jste se dostávali k jeskynnímu komplexu a bojovali v něm. Inspiraci se meze nekladou. Ale ne, že uvidím genina likvidovat jouniny jak na běžícím pásu. Post by měl končit situací na "louce".
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Keigo Nakagami Tue Jul 15, 2014 8:46 pm

A je to tady. Útok započal. Dědeček mi o válkách vyprávěl hodně, ale to co mi v paměti utkvělo nejvíce byla tato slova: "Není pravdou, že se lidé ve velkých bitvách nejvíce bojí o své životy, nebo o životy svých přátel. Všechno se odehrává tak rychle, že nemáš čas přemýšlet nad tím, kdo kolem tebe umírá, soustředíš se jen na nepřítele před tebou a svoje zbraně... A to je právě to... na nepřítele před tebou. Co se ale stane, když kolem tebe nepřítel projde? A to se opravdu stává... To je totiž ta nejtěžší věc v bitvě. Důvěřovat ostatním. Nesmíš se otočit a jít ho dorazit. Musíš věřit ostatním, že se o něj postarají. Důvěřovat, to je to nejtěžší."
Tato slova jsem měl vždy na paměti a řídil jsem se jimi i dnes, v tento -pro mě možná osudový- den. Nehrnul jsem se nijak dopředu. Byl jsem zhruba v prostřední řadě. Ti horliví totiž většinou umírají jako první. A taky se tak stalo.
První shinobi okamžitě padli rukou obránců, neboť s nimi ještě nebyl Mizukage, aby obranu ochromil pomocí genjutsu. V momentě, kdy se tam dostal, jsem já vyrazil plnou rychlostí vpřed a prodral jsem se trochu do popředí
V jeskyni jsme narazili na odpor. První byla vlna geninů, s pár veliteli vyšších hodností, ale nebyl jsem schopen určit jakých. Zpomalil jsem a počkal jsem až se na ně mí společníci vrhnou. Naši Jouninové si velice svědomitě vzali na starosti velitele skupiny a já jsem tak měl volný prostor pro svou práci.
Probíhal jsem mezi zápasícími dvojicemi geninů, kteří byli příliš zaneprázdnění svým vlastním protivníkem a zabíjel jsem je jednoho podruhém. Vždy jsem kolem někoho proběhl a prosekl mu zákolenní šlachu, šlachu pod ramenem, pokud měl zvedlou ruku, nebo jsem je prostě seknul do krku. Tak jako tak, výsledek byl stejný. Buďto jsem genina zabil, nebo ho oddělal jeho soupeř. Takhle jsem byl chvíli schopný pracovat, jenže jsem upoutal pozornost jednoho jejich velitele a ten na mě seslal nějakou techniku dotonu. Náš Jounin, který s ním bojoval ale včas zareagoval a strhnul mě stranou. Já jsem byl schopne postavit se dříve než Jounin a tak jsem meči odrazil několik útoků kunai a katanami, které na nás byli vedeny. Jounin poté hodil několik kunaiů proti jejich veliteli, aby hned nezačal útočit a pak se ode mě znovu oddělil a šel s ním bojovat. Já jsem zůstal sám na tři geniny.
Nečekal jsem na nic. První na mě udělal výpad s katanou, uhnul jsem stranou, přičemž jsem jeho katanu blokoval mečem, delším krokem jsem se dostal k němu a i když jsem obdržel ránu pěstí do obličeje, zabodl jsem mu kunai do hrudi a strčil jsem ho do cesty druhému, který na mě útočil spolu s třetím protivníkem. Třetí použil nějaké jutsu a já se začal bořit do bláta. Hodil jsem mu dva kunaie do nártů, odrazil jsem kunai který hodil on a potom jsem podřízl druhého který se právě zbavil těla jeho kamaráda, které jsem mu strčil do cesty. Potom následovala menší přestřelka kunaiů se třetím geninem, ale nakonec se mi povedlo mu jeden hodit do oka a jeho hozené více méně úspěšně poodrážet. Měl jsem hodně řezných ranek, ale žádné vážné zranění, které by ohrožovalo můj život nebo mi bránilo v boji.
Mezi tím co jsem se vyhrabával z bláta, všiml jsem si že mě moji spolubojovníci celou dobu kryjí. Když pobili zbytek nepřátel, jeden mi pomohl ven z bláta a běželi jsme až na louku.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Jul 15, 2014 9:11 pm

Akuma Saito

"Musím přidat, moji přátelé a Shinobi z Kirigakure na mě již čekají! Nesmím přijít zas tak pozdě!" Říká si Akuma v hlavě, zatímco běží na místo, kde byl sraz branných vojsk Kirigakure. Jak si Akuma myslel, přišel pozdě, již se zde bojovalo. Na zemi leželo pár mrtvých těl, která v sobě měla zabodnutou zbraň, či na ní byli následky zranění po nějakém Jutsu.
Sakra! Přišel jsem pozdě, musím se alespoň pokusit pomoc svým přátelům z Kirigakure. Musím za cenu svého života. Řekl spíše sám pro sebe Akuma a zatnul ruku v pěst, na kterou se chvíli díval. "Život je tak pomíjivý, jednou tu jsme a jednou ne, je to až komické, kdybychom u toho nutně nemuseli zemřít..." Řekl si v duchu AKuma a zatnutou pěstí zajel do balíčku se svojí výbavou, odkud si vzal svůj kunai. Věděl, že je třeba, aby i on sám udeřil na svého nepřítele.
Rychlým krokem se vydal do komplexu jeskyní, ve kterých zuřila nyní krvavá bitva. Kam se Akuma podíval, tak se bojovalo, nebylo snad místa, kde by se nebojovalo. Akuma se rozhodl pomoct svým silnějším spolubojovníkům, aby oni pak mohli pomoci těm slabším, viděl v tom svým způsobem vlastní logiku. Většinou se skrýval za skalními objekty, které zde byli a jakmile se dostal nepříteli do zad, zaútočil.
"Jak to říkal Mizukage-sama! Jeden jediný úder vyřídí i toho nejsilnějšího protivníka! Miř na krk!" Opakoval si Akuma. Musel zahodit lidskost, pokud chtěl přežít a ochránit své přátelé, byl nucen zabíjet své nepřátelé. Možná si také zasloužili žít, ale v bitvě se nerozmýšlíte, co je moudré udělat, či co je lidské, nýbrž co je naprosto nezbytné pro váš úspěch. Akuma většinou ze zad útočil na obratel nazývaný "Atlas", jedna dobře mířená rána kunaiem odrovnala leckterého Genina či pár neomalených Chuninů, ale ne vždy to šlo tak jednoduše.
Běžte, pomozte našim bratrům ve zbroji! Křičel Akuma, snažil se zvednout náladu svým přátelům. Z ničeho nic se vzduchem ozvalo zasvištění a Akumu chytla palčivá bolest v rameni. Bolest byla taková, že jej dokonce dostala až do kolen, což mu také možná zachránilo život. Pohlédl na místo zranění, kde byl zabodnut šíp, který prošel i skrze jeho ochrannou vestu. Kruci, co mě to napadlo, zásadní chybu jsem udělal, dal jsem o sobě vědět!" Zaskučel Akuma, když v tom se ho ujali dva Geninové, kteří jej odtáhli do malého úkrytu, kde se šípy tak lehce dostat nemohly.

Jste milý, ale moje cesta Shinobi asi brzy skončí, nechte mě tu být, já si již poradím, vím co je třeba udělat... Řekne Akuma s úsměvem, načež si odplivne trochu krve, to se již na něj vrhnou ti dva Geninové, kteří z něj sundají zbroj, ve které se šípy zasekl a ten šíp samotný prudkým trhnutím vytáhnout. Ozve se výkřik od Akumy a spustí se krvácení. Jeden z Geninů sáhne do svého balíčku a vytáhnout alespoň obvazy, které obmotají kolem rány. Teď jsme si kvit, tys pomáhal zachránit nás, mi pomohli zase tobě, nyní se pojďme připojit do bitvy. Řekl jeden z Geninů, když v tom ho smích z ničeho nic přešel, jeho obličej se zkroutil do bolestivé grimasy a z jeho hrudníku trčela katana, znečištěná krví. Akuma se zhrozil, právě viděl umírat někoho, kdo mu právě zachránil život, někoho, kdo pro jeho záchranu riskoval ten život vlastní.
Zvedla se v něm vlna emocí, byl rozzuřený, začal přemýšlet nerozvážně a jediné, co si přál, bylo vidět toho muže mrtvého. Druhý Genin jen strnule stál opodál a sledoval, co se to vlastně děje. Akuma se rychle zvedl a přítele, který byl nabodnutý na kataně, odsunul i s katanou na stranu.

Jakmile tak udělal, nepřítel se jen ušklíbl a katanou škubl, aby ji z chudáka vytáhl a zamířil s ní proti Akumovi. "Je to tu zas, tuto situaci jsem již zažil, katana proti mě, na tuto situaci než Mizukage-sama cvičil, ale tamto byla iluze... toto je skutečný Jounin! " Zaskuhral uvnitř sebe Akuma, ale v jeho oku se neleskl strach nebo nejistota, v jeho oku byla jen touha zabíjet, nic jiného, jeho mysl byla zcela čistá, věděl co chce a plánoval toho dosáhnout za každou cenu.
V jedné ruce třímal zakrvácený kunai a druhá mu zajela do ninja balíčku, odkud vytáhl pět hvězdic, které okamžitě vrhl po svém nepříteli, který je však začal po jedné vyrážet katanou, jeden však prošel a sekl jej do části ucha, nedal však na sobě nic zdát, jen se usmál a rozběhl se proti mě, používajíc poměrně rychlé, avšak ne moc tvrdé údery. Nepřítel byl zhruba stejně rychlý jako Akuma, takže to vypadalo docela jako tanec, pravdou je, že to byl spíše tanec smrti. Buď se ozvalo řinčení kovů o sebe a nebo zvuk, jak katana rychle prosekává vzduch. Z taktik, které nepřítel ovládal, usoudil, že ačkoliv se zdá být Jouninem, jedná se ve skutečnosti o Chunina, avšak pokročilejšího, žádný novopečený Chunin to zcela jistě nebyl. Takto boj pokračoval kolem pěti minut, než se ve vzduchu objevila sprška krve. Akuma se podíval na svůj hrudník, přes který se zleva do prava táhla tenká linka, ne moc hluboká, aby zranila orgány, ale dost hluboká na zanechání jizvy. "Kso! To nezvládnu sám!" Pomyslel si Akuma, bolelo to jako čert, ale i tak si zachoval kamennou tvář. Podíval se na svého mrtvého přítele a na jednoho vyděšeného u zdi.

hej, ty! Pokud chceš pomstít našeho přítele, budeš se muset zapojit, bez tebe to nedokážu... Řekne Akuma, ale to již následuje další úder od nepřítele, do kterého dá Akuma kunai, který se po odražení úderu zlomí. Akuma udělá skok vzad, aby udělal mezi sebou a svým nepřítelem mezeru a aby si koupil nějaký čas na přemýšlení. "Sakra, co se týče jeho Kenjutsu, tipuji, že ovládá Kendo, ten postoj, ta ladnost pohybů, to je jasný výcvik a disciplína... moje taijutsu je proti jeho zbraním nic... potřebuji, aby mi pomohl ten druhý Genin..." Řekne si Akuma, když v tom si všimne, že nepřítel jde opět do útoku, nedal mu ani chvíli klidu. Musel reagovat rychle, složil ruce do pečetě hada. "Magen: Narakumi no Jutsu Řekne v duchu Akuma a nepřítel se z ničeho nic zastaví, prožívajíc tu nejhorší věc, která jej napadne, věděl, že proti Chuninovi je tato technika pouhým předkrmem, ale nyní doufal v toho druhého Genina.
Prosím, pomoz! Zakřičel Akuma na toho Genina, který se snad jen kvůli křiku probral z hypnózy ze ztráty svého přítele. Pomstíme ho! Zakřičel Genin, když v tom se probudil Chunin z genjutsu, nezdálo se, že by byl nějak vyveden z míry, udělal však jednu chybu, počítal s tím,že Genin je ještě mimo, ten však v pravou chvíli doskládal pečetě. Suiton: Mizurappa Z úst Genina vytryskl proud vody, který nepřítelem narazil do jedné ze skalních stěn, k jeho smůle se praštil do hlavy a ztratil vědomí.

Dobrá práce, zachránil jsi mi život již podruhé, nevím, jak se ti můžu odvděčit, smím vědět aspoň tvoje jméno? Zeptal se Akuma Genina, který se však jen se slzami v očích usmál a až pak promluvil. Já jsem, Areton Terumi a jednou a ten, co mi pomáhal byl... můj bratr. Řekl takřka se slzami na krajíčku. Akuma se jen usmál a šel k nepříteli. Nevěděl, co na to říct, pokládal si za vinu, že jeho bratr zemřel, kdyby jej nezkoušel zachránit, nic by se mu nejspíše nestalo.
jakmile dojde k nepříteli, sebere jeho katanu a chvíli se prohlíží její ostří. Katana byla překvapivě lehká, ale již moc ostrá nebyla, což bylo vlastně štěstí, protože kdyby ano, je možné, že by již nežil. "Tato čepel mi bude sloužit jako památka, nikdy nezapomenu na to, jak jeden chlapec za mě položil život, NIKDY nezapomenu, to je slib! Řekne si Akuma se slzy v oku a jedním máchnutím odsekne hlavu nepřítele od jeho těla. Bratra už ti nevrátím, Aretone, ale máš můj slib... že už nikdy nedopustím, aby někdo z našich přátel zemřel! ještě se ohnul pro pochvu od katany, kterou si upevnil na záda a pomalým zraněným krokem dokulhal na pochybnou louku.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Jul 15, 2014 10:23 pm

Pomalu z dálky sleduji všechny ty shinobi jak se ženou jeden na druhého,všichni se snaží pobít mezi sebou,všichni do jednoho. "Proč toto nesmyslné umírání,nechápu to,ale musím též bojovat,slíbil jsem to bratrovi!" Řeknu si ještě na uklidnění před tím,než vyrazím do předních linií. Na zádech mám připevněnou katanu a v ruce svůj blog s tužkou,když tak jdu tak si u toho ještě kreslím.. Většina by o mě řekla,že jsem se zbláznil,ale upřímně? Miluju kreslení,obvzlášť,když na mém obrázku kreslím zkázu Iwagakure.. Čím víc se blížím,tím víc je na papíře mrtvých shinobi,které vidím umírat. Nakonec si toto schovám do své tašky a vytáhnu si ze zad tu katanu.. Když se konečně dostanu k ostatním zaujmu bojovou pozici a ihned se skryji před letem kunaiů. "Sakra,tohle je vážně válka" Zasměji se a vyběhnu směrem k přední linii,všude kolem mě je spousta nepřátel i přátel,i když dají se tomu říkat opravdu spojenci? Vůbec mi nevadí,že někdo jako oni zemřou,plním jen svojí povinost,plním to co se mi řeklo,dělám vše proto abych byl nejlepším shinobi ze všech. "Stačí mít trochu štěstí a dobrý zásah,měli by popadat všichni ne? 
Pevně uchopím svojí katanu a když Mizukage a ti nejsilnější jdou jako první rozběhnu se za nimi.. Ačkoliv jsou mi skoro na dosah,nepřátel je opravdu mnoho a hned se u mě objeví jeden z Iwagakurských Geninů,má opravdu vážný pohled a ihned začne skládat pečetě. "Asi mě chce vážně dostat,že ano?" Zasměji se nad svojí blbou poznámkou a poté se na něj chvíli dívám a čekám co z něho vyleze.. Než si však něco stihnu uvědomit letí na mě jeden Fuuma Shuriken,který má díky Kage Shuriken no jutsu,ještě jeden schovaný ve stínu,vzhledem k tomu,že to byl opravdu zajímavý a překvapivý tah,ihned složím pečeť a tak tak stihnu použít techniku Kawarimi a uhnout.. "Sakra,on se zbláznil,chce mě opravdu zabít,tohle není dobré,zkusím ho sejmout co nejrychleji to půjde.." Hned na to co domluvím se rozběhnu s katanou v ruce proti nepříteli,on již svírá v ruce svůj kunai a ihned blokuje můj útok..
"Je to jako kdysi,vzpomínám si na tvůj tah,nii-sama"Jen na malou chvíli si vzpomenu na bratra co udělal v podobné situaci a hned kopnu svého nepřítele mezi nohy,ten se hned chytne a poleví v obraně,přičemž hned seknu a proseknu mu obličej,katana provedla přímí sek od mozku až po oko,ve kterém se můj sek půlí a část hlavy mu tak nějak odpadává.. Když se už nehne odkopnu ho a katanu z něj vytáhnu.. "Sakra,to byl teprve první? Kolik jich budu muset ještě takových sejmout? Je toho na mě opravdu moc,nezdá se ti,bratře? Sleduješ mě? Dospěl jsem" Pousměji se a poté si všimnu jak jeden Genin od nás prohrává nad jejich Geninem,když ten od nás spadne na zem z nedostatku rovnováhy,rychle složím pečeť a pomocí Shunshin skočím před něj a zablokuji sek našeho nepřítele.. Pomalu chladným dětským hláskem řeknu: "Jsi opravdu tak neschopný,že ani neudržíš rovnováhu? Jsi slabý.. Měl jsem tě snad nechat umřít? Dávej si pozor,jsem rád,že si pro teď v pořádku" Bohužel jsem ztratil moc koncentrace při mluvení se svým "spojencem" a nepřítel na mě zatlačil a odšťouchl od něj,když už se chystal provést útok a seknout mě,byl probodnut tím,koho jsem před tím zachránil.. "Díky,že jsi mi pomohl,ano jsem slabý omlouvám se,alespoň ti teď nic nedlužím,mé jméno je Yato,těší mě" Usmál se na mě a připomněl mi trochu situaci s bratrem,nakonec jsem se mu i já představil a společně jsme vyrazili za Mizukagem-sama,společně jsme byli mnohem silnější,takže jsme se k jeskyni bez problémů dostali,ale snad jen díky štěstí,že proti nám běhali po jednom pouhý Geninové.. 
Nakonec nás však štěstí opustilo,skočil před nás nějaký shinobi,nejspíš Chuunin,který byl celý od krve,jenže ne od jeho krve.. Předtím jsem zahlédl jak bez problémů srovnal tři naše Chuuniny..Trochu jsem se rozklepal a byl na mě vidět strach,v tom mě Yato chytil a klidným hlasem řekl.. "Už by měl být unavený,společně to zvládneme" Poté složil pečeť a použil Suiton:Mizu Rappa,náš nepřítel začal též skládat pečeť zároveň se mnou.. Samozřejmě,že on použil Doton techniku,aby přemohl náš Suiton,přesněji Doton:Doroku Gaeshi,kde vytvořil zeď z hlíny aby se tak ochránil,hned na to přeskočil svojí zeď a vyběhl proti nám,v tu chvíli jsem já doskládal pečetě na Shunshin no jutsu,probleskl jsem se a v tu chvíli jsem i sekl,nepřítel padl na dvě půlky mrtvý,já se otočil,usmál na Yata a společně jsme vyrazili k  louce..
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Kashike Wed Jul 16, 2014 5:58 pm

Když útok začal a na naše síly padla mlha, postupoval jsem na čele s malou skupinou, která tvořila hrot formace. Ty lidi okolo sebe jsem sotva znal ale jejich přátelské a klidné tváře mě ujistili o tom, že se na ně mohu spolehnout. Náhle se mlha roztáhla a my se rovnou vrhli do útoku. Zakryl jsem sebe a chlapíka za mnou pomocí štítu z kosti a rychle jsme se dostali pod hradby malé pevnůstky. Otočil jsem se a nastavil štít pro ostatní jako odrazový můstek. Jeden po druhém se tak dostali na korunu zdi a začali jí čistit. Náhle všechno stuhlo pod tíhou Kapitánova genjutsu. Když je nahoře i poslední člen skupiny, vyletím pomocí SPPM na strážní věž, kde jediným máchnutím meče setnu hlavu nepřátelskému chuuninovi. Ostatní už se bijí ze všech sil a tak i já nebudu zahálet. 

Hlavním úkolem bylo otevřít bránu pevnosti a vpustit dovnitř naše lidi, tudíž jsem zamířil rovnou tam. Do cesty se mi postavili 3 genini se zarputilým výrazem ve tváři a zbraněmi v rukách. "Jděte mi z cesty a přežijete..." syknu na ně chladně a připravím se k boji... až moc nápadně. Z jejich křiku a rozběhu jsem pochopil že mě neposlechnou a tak jen vystřelím 3 články prstů do jejich jater. Mrtvý protivník je dobrý, ale 3 děti sténající v agonii, to je rána do morálky. U brány ignoruji bojující skupinu a, vděčen že mám cestu volnou, projdu k závoře. Rychle jí vyndám a kopnutím rozrazím bránu. Dovnitř začnou proudit naši lidé a pevnost je co nevidět obsazená.

Jen co jsem odeslal posla se zprávou o obsazení pevnůstky Kapitánovi, přeběhnou dva genini, které jsem poslal prozkoumat budovy. Nahlásili mi nález jednoho ze vstupů do podzemních chodeb. To je problém, ten tu vůbec neměl být. Dám dohromady malou skupinku elit a zbytku posádky nařídím vchod strážit a připravit pevnost na případný protiútok. 

Po vstupu do podzemí jsme rychle prošli několik chodeb, než jsme narazili na první odpor. Obraný uzel tvořený několika chuuniny a jouninem jsme po několikaminutové šarvátce prorazili. Těsně před smrtí jeden z chuuninů prořekl, že tenhle tunel má být nouzový únikový tunel pro generalitu a Tsuchikageho. Tudy uniknout nikdo nesmí, takže další krok je jasný, využít už zbudovaný obraný post a nechat tu posádku. Skupinu tu tedy nechám a pokračuji dál chodbou sám. V poslední zatáčce ale narazím do dvou chlapů z Iwy. Velmi rychle se vzpamatují a připraví k boji.

První se na mě vrhne s katanou a druhý stojí opodál s volnýma rukama, nejspíš čekající na šanci s technikou. Sek na klíční kost okamžitě zastavím krytem a pod sílou jeho úderu ustoupím o krok. Pro jistotu začnu hromadit chakru do meče, kdybych potřeboval aktivovat čepel. Ten druhý mezitím začne skládat pečetě, takže mi dochází čas. Vyrazím do protiútoku a seknu tomu muži na bok. Ten to zkušeně vykryje a zastaví můj sek. Já však pokračuji dál a pravou rukou mu vrazím jednu stranu jílce krku dřív než si stihne uvědomit co se děje. Největší výhoda klasického meče proti kataně... bleskne mi hlavou, když odstrkuji umírajícího stranou a mířím na druhého muže. Ten právě doskládal pečetě a už už se nadechuje že vyřkne název techniky a sešle jí... když mu moje prodloužená čepel prudce vlétne do úst a umlčí ho. Hrot vyjede zátylkem a on jen chvilku nevěřícně zírá než se sesune k zemi. Nechám mrtvé mrtvými a rozběhnu se ke světlu na konci tunelu, kde uvidím palouk...
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hine Kureta Wed Jul 16, 2014 6:11 pm

Tak jsem byl tady. Sledoval jsem ty masy lidí a přemýšlel o smyslu života a systému vesnic. No nebylo nám lépe, kdybychom jednali každý sám za sebe? Někdo si usmyslel, že dnes se bude chladnokrevně vraždit. Je to tak nefér.

Přokřupnul jsem si prsty. Nefér to ano, ne však vůči mě.

Moji pavoučkové se rozptýlili po okolí. Jakožto zákeřní bojovníci byli zkrátka neodolatelní. V bitevní vřavě jste rádi, když si udržíte nepřítele od těla, neocitnete se obklopeni přesilou, popřípadě nezakopnete o vlastní nohy. Kdo má čas ještě hlídat nějaký hmyz? Kousnutí jedinci byli nějakou dobu ještě schopní boje, ale bylo znatelné, že po chvíli začali umdlévat. Končetina, kterou pavouk kousl během několika minut zcela vypověděla službu a tehdy byl většinou konec. Ještě dříve než je mohla zahubit otrava jako taková.

Já se pohyboval poblíž své několikametrové pavoučí společnice Amandy. Ještě jsem se nehrnul kupředu. Proč taky? Tu a tam za mnou přispěchal nějaký shinobi se zraněním, takže jsem ho rychle ošetřil, aby mohl pokračovat v boji. Dříve nebo později jsem však musel být zákonitě trnem v oku nepřítele. Tři shinobi z Iwagakure se uvolnili, jakmile jsem uznal za vhodné Amandu odvolat. Přeci jenom by se do onoho jeskynního komplexu nevmáčkla. Pavouků jsem měl stále k dispozici dostatek, abych v řadách nepřátel působil slušnou paseku a hysterii.

Byli tedy tři. Proti jednomu. Celkem fér. Pochopitelně jsem nečekal na zázrak. Za mnou byli ještě další medikové, a nemohl jsem jim dovolit projít, nedej pavouček zabít mou maličkost. Použil jsem celkem běžný manévr, který ode mne však drazí nepřátelé nemohli čekat. Vyplivl jsem po nich síť z extra pevných a super lepivých vláken. Jeden uvízl a byl okamžitě znehybněn. Bylo celkem komické sledovat jej, jak se plácá na zemi a tupým kunaiem se pokouší mou síť přepižlat. Shinobi z pravé strany tasil meč a nepotřeboval jsem zázračnou inteligenci na to abych pochopil, že mě chce sprostě probodnout. Naštěstí se v blízkosti právě nacházel dostatek mých pavouků, takže jsem nemusel hnout brvou a dotyčný měl o zábavku postaráno. Ten třetí byl záludnější. Dokázal nabrat velmi slušnou rychlost a dostat se až ke mně. Když bylo nutné přistoupit na taijutsu, použil jsem chakrový skalpel, což mělo za následek, že jsem mu rozpáral...

Tak moment.

Místo očekávaných vnitřností jsem byl doslova zavalen hlínou. Jakýsi odporný druh dotonového kawarimi? To co se dělo dále bych vám popsal následovně. Hrouda hlíny, ve které jsem zůstal uvězněn byla posléze originálním shinobi doslova zbouchaná do kulaté krychle. Mohli byste si všimnout, že můj nepřítel obalil své pěsti podivnou látkou, která okamžitě ztvrdla v kámen. Dotonové vězení vmžiku rozflákal na kousíčky a s ním by jistě zlikvidoval i několik mých kostí a možná by mi i způsobil vnitřní krvácení.

Možná.

Naneštěstí pro něj jsem využil Moguragakure no jutsu. Dokázal jsem tak uniknout ze svého vězení, ba dokonce se přemístit do jeho zad. Nechal jsem jej užít si pocit z dobře odvedené práce a posléze ho jedním dobře mířeným úderem do zátylku poslal k zemi. Maník s mečem, kterého jsem zatím zaměstnal pavoukama měl již značné problémy s koordinací. Využít své pavučiny a pomoci mu klesnout k zemi již nebyl problém. Následně jsem se se třemi svými pavouky spojil vláknem a poslal je k již naprosto nehybným nepřátelům.
"Volná chakra!" zvolal jsem.

Můj servis využili ti, kteří trochu přepálili začátek bitvy a byli právě nejblíže. To už ale bylo téměř po všem. Nastal čas projít jeskyní a vyrazit k louce.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Yoko Terumi Wed Jul 16, 2014 7:11 pm

Boj sa započal. Bola som nervózna, ako nikdy predtým. O tom, že to nie je sen, ma uisťovali len mamine horúce rezne v taške prevesenej cez rameno. Presne tak, mala strach, že budem hladná, tak mi nabalila rezne. Myslím, že je to zbytočné ale kto vie, možno mi zachránia život.
Na zápästí sa mi leskli mamine chrániče, mala som ho aj pod tričkom na hrudi. V tvári mi utkvel rozhodný výraz, budem bojovať, nech sa už deje čokoľvek. Ukážem ostatným, že nie som tak kyľavá, ako si myslia. Svoje slabé Taijutsu som si dokázala vykompenzovať svojou inteligenciou a logickým myslením, ktoré mi neraz zachránili tak povediac prdel. Vytiahla som si z tašky kunai a rozbehla sa s ostatnými do jaskyne, kde zúril krvavý a neľútostný boj.
Necítila som sa v tomto prostredí dobre, všade vládla smrť a bolesť, ale to mi moje odhodlanie neznížilo.

Do cesty mi vbehlo dievča. Genin, predpokladám, s iwskou čelenkou uviazanou na čele. Skap, špina Kirigakurská! S vražedným pohľadom v tvári na mňa zaútočila s kunaiom v ruke obyčajným švihom, ktorý som ako tak vykryla a ľavačkou ju silne udrela do hrudníka, čím som ju od seba odstrčila, rýchlo vytiahla ďalší kunai a hodila jej ho rovno do krku. Kto ti tu je špina? Zrejme nebola dobrá v Taijutsu, ale nad tým som ani nestihla príliš premýšľať, pretože na mňa zo zadu vyletel nejaký ďalší nepriateľ a nohou ma kopol zboku do hlavy. Nestihla som na to zareagovať, len som sa zvalila na zem, omámená. Cítila som tupú bolesť v hlave, ale nebola som schopná myslieť, zaostriť, normálne vnímať.

Zahmlilo sa mi pred očami. Stihla som si však všimnúť, že sa niekto predo mňa postavil a útočníka prebodol dlhou katanou. Potom sa otočil ku mne a podal mi ruku. V poriadku? Opýtal sa ma milým hlasom. Chvíľu trvalo, než som precitla. Až sa tak stalo, chytila som jeho ruku a vyšvihla sa na nohy. Nebola som schopná slova, preto som len letmo kývla hlavou, pričom som sa chytila za hlavu, ešte ma trochu bolela. Si schopná bojovať? Položil mi ďalšiu otázku, pričom zložil na zem ďalšieho nepriateľa. Myslím, že áno...Ďakujem. Mala som šťastie, keby tu nebol tento shinobi, možno by som už bola mŕtva. A to sa boj ešte ani poriadne nezačal. Bolo až prekvapivé, že aj moja hlava bola v poriadku, ten kop totižto nebol tak silný. Ale asi stačilo neveľa k tomu, aby sa mi stalo niečo zlé.

Sťažka som si vzdychla a rozhliadla sa, s ďalším kunaiom v ruke. Potom som sa pozrela na oné dievča, ktoré som zabila. Ich výchova je zrejme iná. Tak krvilačné a nenávistné dievča som ešte v živote nevidela. Prebehlo mi mysľou. Konečne som bola schopná normálne myslieť. Vytiahla som z jej krku svoj kunai, a prudko sa otočila, pretože som za sebou počula nejaký bojový pokrik. Vyvalila som oči, zdalo sa mi to, alebo na mňa zaútočilo malé dieťa? Malo možno deväť, desať rokov. Bolo zrejme neskúsené, keď tak na seba upozorňovalo a rovnako ako u toho dievčaťa, i v jeho pohľade sa skrývala nenávisť, túžba po zabíjaní. Sú úplne zvrátení. Prekvapilo ma, keď ten chlapec z ničoho nič zastal a začal skladať pečate, rozbehla som sa k nemu a kopom miereným do rúk som mu zabránila v skládaní pečatí, pričom som svoj ďalší kop namierila do krku. Bol celkom pomalý, veď to predsa len bolo ešte malé dieťa, tipujem, že čerstvý genin.
Úderom do hlavy som ho poslala do bezvedomia, nemala som to srdce zabiť ho. Nemohol za to. Bol len obeťou a bábkou v rukách jeho zvrátených nadriadených.

Z boku na mňa zaútočili hneď dvaja. Títo však geninovia určite neboli. V rukách držali dlhé katany. Nemala som proti nim šancu. Na jedného by som si trúfla, ale na dvoch? Ustúpila som o pár krokov a natiahla pred seba ruku s kunaiom v ruke. Tí dvaja neváhali, a zaútočili. Ich útoky boli tak presne načasované, boli tak zohraní, a len čo som vykryla útok jedného, druhý ma sekol do ruky a ja som zjačala.
Prudko som odskočila, a pravou rukou si držala ranu, z ktorej mi pomaly vytekala krv. Nebola to hlboká rana, našťastie. Vzdychla som si. Nevedela som, čo teraz robiť, keď v tom odrazu tých dvoch zavavlila vlna vody, ktorá mala zrejme mieriť na viaceré ciele. Nečakali to, boli príliš zameraní na mňa. Tušila som, že sa so mnou chceli zahrávať, predsa len, mali takú vhodnú príležitosť na moje zabitie a miesto toho ma len sekli do ruky. Sadisti... Odtrhla som si pás trička a obviazala ho okolo rany.
Kunai som opäť vzala do ruky, tej zdravej a len čo som zaregistrovala, že predo mnou sa nachádzajú len samí Iwagakurčania, zložila som jednoduchú pečať. Katon: Gōryūka no Jutsu! Vyslovila som názov techniky a vychrlila proti nim prúd ohňa, ktorý sa sformoval do tvaru dračej hlavy. Čo sa s nimi stalo, netuším, pretože som pred sebou zbadala jedného nášho genina v nebezpečí a na jeho nepriateľa ktorý sa ho práve chystal prebodnúť, hodila kunai. Do zadku. Na čo som sa uškrnula. Genin to využil a dorazil ho.

Podarilo sa mi k zemi zraziť niekoľkých geninov, pár chuuninov, ale získala som niekoľko desiatok utržených modrín, pár rezných rán, niektorí boli fakt dobrí, len im asi chýbali kolieska v hlave. Jouninom som sa radšej vyhýbala okruhom, tí by ma dorazili za krátku chvíľu. Poznala som svoje hranice. Komu som mohla, pomohla som. Predsa len som ale nakoniec schytala agresívneho, silného nepriateľa, ktorý mal takú silu, že jediným úderom lámal kosti. Určite to nebol jounin, možno chuunin. Bol vysoký, mocný, svalnatý, nazvala som ho Hulk. Ako to však býva, takéto obry, a hlavne kyklop ako tento, veľmi inteligenciu nepoberú. Nie len že vyzeral ako debil, on aj v skutočnosti debil bol. Inteligencia húpacieho koníka.
Napravila som si chvostík. Inteligencia a rýchle reflexy budú teraz mojimi jedinými výhodami. Bez toho, aby sa ma najprv preveril, rozbehol sa tryskom ku mne, pripravený rozbiť mi hubu. Smeruje na tvár. Uhni sa skrčením. Tak som aj urobila, mala som mimoriadnu schopnosť všímania si detailov. Navyše ten Hulk bol strašne predvídateľný a ako som už spomínala, hlúpy. Využi situáciu a zabodni mu kunai do kosti na predlaktí celou silou. Zlom ju. Krok po kroku som sa riadila svojou mysľou, ktorá pracovala na plné obrátky. Lakeť podivne praskol, Hulk zrúkol.Pokúsi sa ťa udrieť druhou rukou, vyhni sa zaklonením a kopni ho silno medzi nohy. Človek by sa až divil, aký bol tento Hulk pomalý a hlúpy, prudko som ho kopla medzi nohy. Chlap sa nezaprie, nech už je akokoľvek nabuchaný. Teraz spadne na zem pod náporom bolesti a bude si držať gule, udri ho do hlavy. Stalo sa tak, Hulk spadol na kolená, a akosi ma prestal vnímať, čo som využila a udrela ho do slabého miesta na boku hlavy. Zapichni mu kunai do krku. Mierila som presne na tepnu, len čo ju kunai preťal, začala prudko tiecť, ba striekať, Hulk sa zvalil na zem, až do zadunelo, musela som uskočiť, inak by ma celú zavalil.

POZOR! Zvrieskol na mňa niekto predo mnou, otočila som sa, až sa mi zúžili zreničky, keď na mňa letelo obrovské balvanisko. Prudko som sa zo stoja prešla na ľah a pritisla sa k zemi, balvan mi preletel tesne nad hlavou. Dúfala som, že nikoho nezasiahol a každý sa vyhol.
Každopádne, bolo na čase pohnúť sa dopredu. Skontrolovala som stav zranenej ruky, ešte čosi vydrží. Opäť s kunaiom v zdravej ruke som zamierila k lúke.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Jul 20, 2014 8:25 pm

Jakmile Kirigakure no shinobi dorazili k louce, zahlédli postavu oděnou v Tsuchikagovském plášti a pět anbu jednotek, které se ale nacházely pár hezkých desítek metrů vzadu. Postava v tsuchiakgovském plášti byl nepochybně Tsuchikage. Očividně si přál, aby se do tohoto boje jeho zbylí anbu nezapojovali, alespoň prozatím ne. Neviděl to jako potřebné. Že by takto uvažoval kvůli své nadutosti, pýše a veškerému špatnému, co bylo v něm? Přesvědčte se sami.

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Tumblr_m71tmdJ3wU1r5o9omo1_500
Chladný vánek vál od směru Kirigakure no shinobi ke Tsuchikagemu, a tom rozevlál jeho plášť. Nastala ta vážná chvíle. Na louce se nacházel někdo, koho Kirigakure no shinobi tak brzy nečekali. Někdo, kdo se podle spolehlivých informací, měl nacházet v Údolí konce. Já jsem však byl vždy nepředvídatelný. Pokud by se mnou Kirigakure no shinobi měli tu čest se střetnou již dřív, zjistili by, že v momentální chvílí obsah mé chakry je poloviční, než-li obvykle. Proč pak asi? Nebylo logického vysvětlení. Nejednalo se totiž o poloviční zaplnění chakrou obsahu, ale čistě jen o obsah. Nečekal jsem nějaké vřelé uvítaní z jejich strany, a tak jsem je nezdravil, ačkoli to bylo slušností. Místo toho jsem ukázal postupně prstem na každého zde z přítomných a počítal. "Jedna... dvě... tři... čtyři... pět... šest... sedm... osm?" Jakmile jsem dopočítal, škodolibě jsem pohlédl na tuto malou skupinku. Pochopitelně jsem počítal pouze Ty, kteří se nacházeli nejblíž, to jest hráčů, kteří postli pár centimetrů a víc přede mnou. "Škoda... tak málo. S takovou se ani nezapotím." Podle nich zde byli očividně v jasné přesile, ale Já jsem nebyl zvolen do funkce Tsuchikageho náhodou! Klobouk na hlavě mi překážel v absolutní výhledu na zde přítomné shinobi, ale postačilo mi vidět pouze jejich nohy, a pak jsem vše ostatní pouze slyšel. Mé reflexy a má kondice byly opět díky Fushi Tensei ve svém plném rozkvětu! Můj věk mne již nijak neomezoval, i když jsem měl něco přes osmdesát sedm let.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Jul 20, 2014 8:43 pm

https://www.youtube.com/watch?v=qCMqHCEhPNM



Faito

Procházeli jsme jeskynním komplexem a všude okolo nás bylo jen utrpení, bolest a smrt. Rozhodl jsem se jít s nejslabší skupinou, protože jejich ztráty byly vyšší než u ostatních a já nechtěl ztratit víc nadaných geninů.
Nebudu popisovat, koho jsem potkal. Lze jen podotknout, že každý, koho jsem potkal zrovna já, nalezl pokoj rychlou a téměř bezbolestnou smrtí.
Bylo i pár odvážlivců, kteří se se mnou hodlali prát pomocí úkrytů a pastí. S mým...životním cyklem to ale nebylo moc platné.
Když jsme vyšli na louku a do očí nás uhodilo světlo, s otráveným pohledem jsem sáhl do hluboké rány v rameni, nahmatal očko kunaie, vytáhl ho a hodil ho na zem.
Žel bohu při počtech jsem zjistil, že naše ztráty, leč minimální, stále neodpovídaly původnímu plánu. Tohle mi ostatní vesnice zaplatí...

Podíval jsem se na Tsuchikageho a zastavil své lidi. Vyšel jsem pomalým krokem k němu a změřil si ho pohledem.
"Řeknu to jen jednou. Nemusíte odpovídat hned, Tsuchikage-sama, ale svou odpověď si dobře promyslete..."
Podíval jsem se mu přímo do očí. Odteď už si nikdy nemohl být jistý tím, zda je či není v genjutsu.
"Tsuchikage-sama, tímto vás zatýkám za zradu Aliance a několikanásobné vraždy podepsané Vaší rukou. Pokud se vzdáte, budete předveden před řádný soud a rozhodne se o Vašem osudu. Jste připraven se vzdát?"
Má slova byla pevná jako skála. Na druhou stranu mě ale dost zajímal. Proč nám dával dobrovolně onu knihu? Proč se neschoval nebo se nenechal bránit svými kamarádíčky z "nebezpečné organizace"? Proč tu teď sotjí a se samolibým úsměvem sleduje, jak si pro něj jde smrt?
Ten muž byl buď hlupák, nebo to nebyl on...Tak či tak, měl by se vzdát...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Jul 20, 2014 10:07 pm

Hneď po misii, ktorú som absolvoval okolo kirigakure no sato, som sa vybral hneď na ďalšiu ale táto mala väčšiu prioritu. Na túto misiu som sa popravde netešil, toľko krvi, čo sa teraz bude prelievať je až smutné len vidieť, a ja sa toho účastním. Mojou úlohou v živote bolo zachovávať rovnováhu vo svete a to som aj činil. Som shinobi s kirigakure a nemohol som tam nechať svojich druhou bojovať, keď tam nasádzali svoje životy v prospech budúcnosti. Khairuni ty vieš, že ako aj ja, tak aj ty nemáme radi boj. No dnes mi budeš musieť požičať časť tvojej sily. Hovoril som k svojmu spoločníkovi vo vnútri mňa. Už som ti toho o vojnách veľa rozprával, videl som ich už nespočet ale nikdy ti nevynahradia historky, vlastné skúsenosti a to, čo môžeš zažiť na vlastnej koži. Som shinobi a preto musím teraz na emócie zabudnúť. Už sme boli na východnej strane u toho komplexu. Mizukage som mohol vidieť tak 10m ľavo odomňa. Aj keď som bol tak ďaleko od neho počul som akýsi šepot. Hneď po tom, čo som to začul som mohol spozorovať, ako nepriateľská obrana podľahla tejto technike.  Predieral som sa dnu a mohol som si už všimnúť padlých shinobi, ktorí sa tam dostali pred nemali. Boli sme vo vnútri a proti mne sa rozbehol nepriateľ. Obrannú techniku, ktorá chránila moje telo som mal už dávno aktivovanú. Mohlo sa stať, žeby som nepriateľa mohol stretnúť skôr a nechcel som nič zanedbať. Nepriateľ po mne po ceste hodil dva kunaie jeden z nich mi mieril na nohu druhý na hlavu. Ešte, ako leteli vytiahol si proti mne tanto, ktorým sa zahnal po mojom krku  a úder bol mierený z hora. Než sa ku mne dostal,  ja som tie kuaie radšej vyblokoval svojou katanou, ktorou som tasil tak, že rukojeť katany šla prvá takže špička išla od spoda smerom hore a oblúkovým sekom som ju tasil pred seba. Podarilo sa mi tak odraziť kunaie a dokonca som stočil špičku jeho tanta smerom dole. Okamžite mi letela jeho noha na moju hlavu, čo som vôbec nečakal, a nemal som to ako vyblokovať. Tá rana ma zložila na zem a zo zeme som si všimol tie kuneie, ktorá dopadli na zem. Pomocou techniky Kaze no Ayatsuri som nazdvihol tie dva kunaie a potiahol som rukou k sebe. To ich uviedlo do pohybu  a môj nepriateľ si to všimol otočil sa a tou svojou zbraňou to stihol vyblokovať. Popravde som aj potreboval odlákať pozornosť od seba, inak by na mňa hneď zaútočil. Ja som sa postavil len na jedno koleno a rýchlo som tasil katanu ktorou preletela moja veterná chakra a v tedy som skríkol."Kamaitachi!" Na genina som bol pomerne rýchli, preto sa mi tento ťah podaril a môj nepriatel sa nestihol vyhnúť tejto technike. Odhodilo ho to a na tele mu to vytvorilo rezné rany. Ja som sa po ňom rozbehol. On sa krútil na zemi a držal sa za krk, zistil som, že technika mu spravila zranenie na krčnej tepne ale nie tak vážne, aby ho to hneď zabodlo, Bol som už uňho a on aj v tom stave sa po mne snažil kunai, takže som ho musel prebodnúť ale snažil som sa byť bezbolestný. Nestihla sa mi cez neho poriadne zaboriť katana do zeme a letela mi kopačka do bruchá, ktorá ma až odhodila. Bol som menšieho vzrastu a niekto s takou silou, ako tento nepriateľ ma bez problému odhodil. Než som sa vzpamätal a vstal som jeden z našich Jouninou ho dostal. Okamžite som vstal a pokračoval som v postupe. Stalo sa mi, že som cestou natrafil na ešte zopár geninov ale podarilo sa mi cez to predrať smerom až na lúku. Aj cez moju  obranu som mal na tele rany, dokonca aj škriabance, čo by ani nemali byť, teda nebol som na ne vôbec zvyknutý. Boli sme už na tej lúke a v dialke sme videli postavy v anbu plášti a osoba, ktorá vyzerala ako Tsuchikage. Bol som už o niečo bližiše a on ma to vážne nešialil zrak, stal priamo na tom mieste! Zastavil som hneď, čo som si to uvedomil. Prehovoril k nemu náš Mizukage, ktorý mu navrhoval, aby sa vzdal. Pre všetkých by to bolo lepšie ale ani ja som si popravde nemyslel, že sa vzdá, proste som to akosi tušil.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Jul 21, 2014 10:30 am

Akuma Saito
Jakmile došel na louku, lehce si přichytil zranění na hrudníku a pak tiše pozoroval a poslouchal, jak hovoří Mizukage i Tsuchikage. Popichoval, snažil se nás nejspíš vyprovokovat k útoku, ale to celé, vše, co se tu dělo mu přišlo poměrně podivné.
"Proč by podstupoval Tsuchikage takové kroky, jaké učinil? Někdo tak mocný jako on, by přeci nezavedl veškerou naši sílu na nějakou louku, s pár ANBU v záloze, něco mi tu nesedí... podle mě je to past, i když na druhou stranu, kdyby to byla past, mohl nás zabít už dříve a všechny, mohl nechat rozbořit jeskynní komplex, což neudělal... Je to minimálně na zvážení." Zauvažoval v myšlenkách Akuma a poté pohlédl na Geniny, jako byl on sám. (Na hráče myslím Very Happy ) Všiml si jednoho kluka zvláště. Pustil si ránu na hrudi a s lehkým zadýcháním, nějakým jako při běhu, došel až k němu.Hej, mám plán, možná se mi budeš hodit, ale je to nebezpečné. Začal Akuma mluvit na Kangaeho. (Nezná ho jménem, ale když je tu těch osm lidí.. nom Very Happy Toto je lehčí napsat. ) Jakmile začal, uchopil jej zakrvácenou rukou za rameno a pevně mu ho stiskl. Viděl v něm, že má něco, co jeho plán nyní zoufale potřeboval, chtělo to rychlé provedení a sílu, kterou tento chlapec nejspíše měl. Udělal by to i sám, jenže jeho šance s jeho zraněním se snížila, navíc teď nebyl stále psychicky v pořádku. Kdyby ho nebylo nyní třeba, nejspíše by se na místě psychicky zhroutil. Jenže ho nyní potřeba byla, nechtěl dovolit, aby umřelo více lidí z jeho vesnice, byl ochoten pro to zaplatit vysokou cenu, nebyl však připraven zaplatit tu nejvyšší.
V jeho oku již nebyl vidět strach a nečišilo z něho dětství, aby mohl v tomhle Světě přežít, musel v sobě zabít dítě, aby se místo něj mohl zrodit muž. Neměl však na výběr, v takovýchto chvílích, jako je válka se vás na nic nikdo neptá, buď se přizpůsobíš, nebo zemřeš, tak to je. "Nemáme již mnoho času, načasování musíme mít na špičkové úrovni, ne-li ještě lepší. Bojujeme tu proti Tsuchikagemu a nejspíše i ANBU jednotkám, na naší úrovni a při našich schopnostech musíme využít té nejlepší příležitosti k jednorázovému a rychlému útoky... na víc se nejspíše ani nezmůžeme, což je poněkud smutné..." Opět zauvažoval Akuma a otočil svůj zrak na Tsuchikageho. I pouhý pohled na něj budil respekt, ale zároveň byl poněkud skeptický. Stále mu vrtalo hlavou, proč muž, jako je Tsuchikage , se svými konexemi v organizacích zla a zločinu, stojí nyní téměř sám na louce. Již to byl muž v letech, třeba si přál jen zemřít v boji, to byla také možnost, tomu také nakonec Akuma uvěřil. Najednou si oproti všem, co tady jsou připadal jako velice slabý, prakticky nikdo neutrpěl více zranění než on, pravdou však je, že se nebojovalo v prostředí a způsobem, na který byl Akuma zvyklý, měl raději sofistikované plány, neměl moc v lásce vymýšlení strategií během boje, ne že by mu to nešlo, ale zkrátka to neměl rád.
Střet měl začít již brzy, nezbývalo moc času, tak akorát, aby všechno stihl, pokud bude Kangae souhlasit a půjde s ním do něčeho, co mu poté náležitě vysvětlí, hned jak odsouhlasí, že je připraven k činu.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Jul 21, 2014 1:28 pm

Když Faito přicházel blíž, nešlo to podle jeho plánu. Jak jsem napsal již ve svým předešlém postu. Klobouk mi překážel ve výhledu, a tak jsem již od počátku sledoval pouze nohy postav. Někomu by to přišlo nebezpečné, protože jsem je neviděl skládat pečetě, příliš mnoho lidí podceňovalo mou sílu. Pravda ohledně tohoto boje na louce byla ještě více zkomplikovaná než se zdálo. V momentální  chvíli pro Kirigakure no shinobi bylo nejdůležitějším, aby mě jaksi odklidili. Vždy jsem byl férový hráč, a proto jsem dal Faitovi i tu knížku. Poznal jsem, že tady byli většinou pouze geníni. Faita jsem taky okamžitě rozpoznal. Byl jsem s nim kdysi na srazu Kagů, takže jsem jeho hlas znal. Navíc mi mé informace potvrdili i anbu, kteří  během boje Faita z povzdáli sledovali. Popsali jeho oblečení… ono těchto přítomných osm lidí nemělo stejné nohy, i když by si někdo mohl pomyslet, že mělo. Faito byl také známý shinobi. Jeho jméno vyvolávalo v mnohých respekt už při jeho vyslovení. Sláva sebou nese ale mnohé rizika. Odhaluje veřejnosti jeho techniky a slabiny. Byl zaměřený na genjutsu. A nebyl pouze jen tak ledajaký uživatel genjutsu. Tohle tento boj docela ztěžovalo. Nic s čím bych si ale neporadil. "Stanovíme si pravidla. Jeden útok z obou stran, jedna zodpovězená otázka kladena samotným Mizukagem. Podvádění je zakázáno." Faito neměl jistotu, zda-li by mi mohl věřit, ale pokud si zkontroloval informace z knížky, kterou jsem dal Katarovi. Vše bylo pravdivé. Všechno je hra a chaos bude jejím vyvrcholením! "Řekněte, když budete připraveni začít. Když cokoli provedete před odstartováním tohoto boje, hru hrát nebudeme. Ono je dobré hrát fair play." Možná jsem vypadalo jako blázen, ale na tom nezáleželo. Chaos funguje na podobný styl jako tahové strategie. Táhnout musí oba, taktéž i přispět k dílu.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Jul 21, 2014 5:20 pm

Faito

Tsuchikage schovávající své oči před mýma pod lem klobouku. Jak originální. Problém byl v tom, že na mém těle se nacházely genjutsu body, které právě bránily tomuto "triku" v úspěšném použití. Já to věděl. Ale on?
Když však promluvil, dost mě zklamal.
"Nesnáším, když se zoufalec snaží prosadit pravidla, která mu dávají alespoň malou šanci na vítězství. Je to jen důkaz toho, že už dávno prohrál...Takže má otázka zní: Co hodláte udělat, až nebudeme hrát podle pravidel?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hine Kureta Mon Jul 21, 2014 6:20 pm

Mlčky jsem sledoval dění před sebou. Mezitím co se ti dva natahovali a vedli velmi chytré řeči jsem se podíval na své spojence, kteří mi stáli nejblíž. Pomalu nás začali obklopovat mí osminozí přátelé. Sklonil jsem hlavu, ale přesto nemohl odtrhnout pohled od osoby, o jejíž likvidaci se tu máme dnes postarat.
"Mazliku, co myslíš? Chránit? Nebo ničit?"
Odpovědí mi bylo stepování osmi nožiček v zuřivém tempu. Jako odpověď jsem to považoval za dostačující. Rozhlédl jsem se. Bylo tu dost místa na přivolání Amandy. Větší starosti mi dělala tvorba případného útočiště pro raněné, které budu muset neprodleně ošetřovat. Začal jsem zvažovat několik možností jak si s tím poradit. Nakonec jsem se neubránil pousmání. Jak jsem se přesvědčil během svého posledního souboje, i ten nejpromyšlenější plán může selhat na tom, že neočekáváte nečekané. Trpělivě jsem tedy naslouchal rozhovoru a snažil se připravit na všechno. I na kocovinu.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Keigo Nakagami Mon Jul 21, 2014 6:58 pm

Vyjednávání... nejnudnější a v některých případech i nejzdlouhavější část bitvy. Doufal jsem, že Mizukage na tu jeho stupidní hru nepřistoupí, bylo by to akorát další zdržování a zbytečnosti navíc. Byli jsme v početní převaze a měli jsme tu našeho Mizukageho. Neznal jsem schopnosti ostatních, ale odhadoval jsem že bez našeho vůdce by jsme neměli šanci. Přeci jen... Tsuchikage by MĚL být ten nejsilnější ve vesnici.
Celé todle prostranství se mi ale nelíbilo. Co dělá sakra louka na takovým místě, proč je zrovna tady a jak to že si je tak jistej sám sebou? Tady v tom všem je něco víc. Pasti? Ukrytá záloha čekající na přepad?... Kdo ví? Za žádnou cenu jsem nehodlal polevit v ostražitosti a zbytečně dávat krk na špalek.
I když jsem měl jako šermíř se dvěma meči zručné obě ruce, pravá byla přeci jen o trochu šikovnější, v té jsem držel kunai. V druhé jsem měl jeden ze svých dvou mečů. Ruku s mečem jsem měl nízko a tu s kunaiem zhruba ve výšce krku, možná o malinko níž. Nohy jsem měl stále v bojovém postavení, nyní ale v opačném, takže pravá noha vepředu a levá vzadu, větší část váhy na přední noze.
Sem tam jsem vždycky trochu pohnul prsty na nohou, chodidly, propružil jsem v kolenou, pohnul rukama, pootočil se v pase, to vše pro to, abych "nezatuhnul" a byl stále připraven.
Všiml jsem si, že tu je i nezvykle mnoho pavouků. Já sem pavouky nikdy zásadně nezabíjel, nosej peníze a ty se hoděj vždycky, ale tendle druh jsem snad ještě neviděl... né že bych byl nějakej specialista, ale prostě sem měl strach že sou jedovatý a vážně sem se nechtěl nechat kousnout. Nezbývalo mi nic jiného než je ignorovat a sledovat bojiště.
Nic sem jim neudělal, oni mě snad taky ne...
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Jul 21, 2014 7:39 pm

"Drahý Faito-chan… v tomto je systém. Nebude hra podle pravidel, nebude odměna." Odměnou byly předem dohodnuté informace. Jak Já to měl rád! Ono jen tak pouhé boje byly nudné, a s mými schopnostmi zdlouhavé. Přece jen i s Itachim jsem se bil několik týdnů. Čas však ukázal, kdo je silnější, a Já si odnesl pseudo sanbi no jinchuurikiho. Ono na to, že jsem se mu nedíval do očí jsem se nespoléhal, jak pak bych mohl? Byla to pouze jakási prevence. Jeho styl mluvy ale naznačoval, že jsem ho nejspíš trochu podcenil. Jenže totéž mohlo platit pro mě. "Myslíte si, že jsem prohrál?" Otázal jsem se ho pobaveně, a při tom mu pohlédl do očí. Nevěděl příliš o mých schopnostech, ale Já za to věděl o dost víc o těch jeho. "Jak pak se Vám žije bez ninjutsu?" Ono jak jsem psal výše, když se stanete slavným, těžko utajíte nějaké Ty informace. Vždy když se o Faitovi říkalo, mluvilo se ve spojitosti s genjutsu. Proč pak jsem tedy nikdy nezaslechl o ninjutsu? Pohlédl jsem mu do očí z jediného důvodu, mohl jsem si to dovolit. Mé dlouhodobé zkušenosti mě naučili mnohé. Mezi jinými i jak bojovat proti uživatelům genjutsu. Na učení, jak se z nějakého dostat, nebylo nic těžkého, ale vždy tenhle trénink do boje nic nepřinesl. Pouze jakési teoretické znalosti. V praxi když jste ale v genjutsu, dostat se z něj je mnohem těžší. Zvláště, když všechna genjutsu nejsou na stejné úrovni. Já s takovými lidmi ale volil jiný styl boje. "Tak tedy se zeptám… připraveni?" U téhle otázky se mi na ústech objevil škodolibý úsměv. Svůj klobouk Tsuchikageho jsem odhodil stranou. Pouze by mi zavázel ve výhledu. Ne že bych s těmito neuměl bojovat poslepu, ale chtěl jsem zažít každý kousek z této podívané! "Jedna… dvě…" Začal jsem odpočítávat. Pokud do doby, kdy nenapočítám do tří, se nevyjádří, jak na tom teda jsou, zaútočím, ne berouc v úvahu jejich aktuální stav.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Jul 21, 2014 8:19 pm

Faito

"Ninjutsu má tolik slabin, že je mi jeho uživatelů někdy i líto..." okomentoval jsem jeho narážku na to, že se mi špatně bojuje na dálku. Bylo až ironické, že mě ale jeho slova potěšila. Konečně někdo, kdo si dokáže zjistit informace, a hlavně konečně někdo, kdo o mně ví víc, než jiní.
"Nemyslete si, že tu někoho z nich nechám. Bez zabíjení, jinak tomu učiním přítrž, jasné?" sykl jsem, poodstoupil několik kroků vzad a sáhl jsem na katanu na zádech, připraven ji tasit.
Věřím svým lidem, i když Tsuchikage je velká hrozba...je mnohem silnější než oni, ale vím, koho mám ve vesnici a vím, že společnými silami ho dokážou eliminovat bez mého zásahu. Teď je to jen na vás...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Kashike Tue Jul 22, 2014 5:52 am

Na místo jsem dorazil když už byla zábava v plném proudu a kágové vyjednávali mezi sebou. Vyjednávání tedy nechám na kapitánovi a rychlým krokem přeběhnu před geniny, kteří se sem dostali. Postavím se před ně a vytvořím si pevný štít z kosti. Pod povrchem pak začnu skládat něco jako šupinovou zbroj, aby mě nebylo možné zranit zbraněmi a kameny. Schovaný za štítem vyhledám pohledem druhého jounina, Hineho, a pokusím se mu povely rukou předat zprávu: Převezmu obranu... zorganizuj ostatní pro podporu... potvrď... Signály rukou měly několik výhod, především nejsou slyšet a schované za štítem je Tsuchikage nemohl ani vidět, což nám dávalo alespoň nějakou výhodu. Zbytek už tak snadný nebude.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Yoko Terumi Tue Jul 22, 2014 7:20 am

Dorazili sme na lúku. Keď som sa rozhliadla poriadne, všimla som si v diaľke zahalenú postavu, s ktorou bolo aj niekoľko ďalších shinobi. Tsuchikage... Prebehlo mi mysľou. Určite to bol on.
Sťažka som prehĺtla, začalo sa vyjednávanie medzi oboma hlavami dediny. Ja som tam len tak stála a premýšľala, čo teraz. V zdravej ruke som držala kunai, ak by niekoho napadlo zaútočiť na nás. Musela som byť pripravená, všetko mi to prišlo tak podozrivé.
Jednu chvíľu som si myslela, že to je pasca, čo tiež nebola práve vylúčená možnosť. Alebo mal Tsuchikage nejaký plán. Ak to vôbec bol on.
Spozornela som, keď Faito spomenul čosi o Ninjutsu. Nevedela som, či to mám brať ako urážku. Ja som totižto na Ninjutsu bola zameraná. Prižmúrila som naň oči, ale nevravela som nič. Radšej.
Zaujímalo ma, či sa tá zvláštna hra začne. Obojstranný útok za informácie. Divné. Každopádne som si bola istá tým, že moja výdrž nie je na bohvieako dobrej úrovni a tak by som to dlho nemusela vydržať, najmä ak budeme bojovať proti silnejším shinobim, než som ja sama.
Áno, bola som chuunin. Ale pod úrovňou, čo som mienila v najbližšej dobe zmeni, ak to teda prežijemť. Postavila som sa do bojového postoja a vyčkávala, pripravená kedykoľvek reagovať na akýkoľvek útok.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hirin Tue Jul 22, 2014 7:52 am

// Snad nejdu moc pozdě XD

Skupina ve které jsem byla. Šli jsme napřed a taky jsme na bojišti byli dřív než ostatní. Náš  úkol bylo vytvořit mlhu, aby naše armáda dostalo dostatečně blízko k nepříteli. Našli jsme si ukrýt. Bylo by však napadne, kdyby by se najednou objevila hustá mlha, proto jsme mlhu postupně zahušťovat. Museli jsme s však dávat pozor na hlídky, co by se mohli poblíž objevit. Naše vojsko se dostalo na místo a mlha s rozplynula.
Bitva započala. Cinkaní železných zbraních a křik umírajících. Nebyl krasný pohled ale to válka není nikdy. Těšilo mně jen jedno a to, že to nemusím vidět ,avšak mně mrzelo, že nemůžu nijak pomoci. Skupina se rozdělila, šli pomoct svým soukmenovcův a já zůstala sama. Cítila jsem se jako rybka mezi žraloky. Tak slabá a bezmocná. Nic nedělaní mě ubíjelo jen tak jsem seděla před ukrýt a přemýšlela. K mému neštěstí mě potkala pár shinobi, kteří byli na hlídce a tet jdou bránit svou vlast.  Pohlédla jsem na nebe. "Za co mě trestáš." pomyslela jsem si. Když umřít tak se ctí. Postavila jsem se na nohy a podívala jsem se směrem ke hlídce. Viděla jsem aspon obrysy. Rychle jsem vytvořila pečet, abych udělala mlhu a pak jsem se rychle přesunula. Musela jsem se vyhnout přímému konfliktu. Tasila jsem jeden ze svých meču. Rychle jsem si rozmyslela svou taktiku. Přiskočila jsem k jednomu z nich a probodla jsem ho skrz. Shinobi nijak nestihl nezareagoval. Bylo celkem jedno, jestli ze zádu či ze předu. Svůj účel to splnilo. Ovšem ten druhý byl rychlejší, dokázal po mně hodit kunai, který se mi zabodl do ruky. Bolest se mi vlila do mozku, což způsobilo  upuštění mé katany. Sáhla jsem do kapsy,kde byli kunaie. Vytáhla jsem 3 a hodila jsem potom druhém co tu byl. Něco jsem uslyšela, ale nevěděla jsem, jestli jsem se strefila nebo ne. Jeho chakra sice zmizla ale mohl se přesunout za pomoci shushin no jutsu. Kdo ví, věděla jsem jen jedno už tu není. Mlhu jsem nechala rozplynout. Neuvědomila jsem si, že ti dva mohli být geninové či chunninové. Naskytla se tu možnost pohybu jounina, který je měl na povel. Místo ho jsem si ošetřivala své zranění. Vytáhla jsem si leakrničku, co jsem měla u sebe a  obvazem jsem si ruku zavázala. Zrak mi ještě nesloužil tak dobře ale díky tomu, že ten kunai zabodl do ruky jsem věděla, kde je.  Bolest byla na ústupu. Můj zrak se opět začal projevovat, sice jsem zatím viděla obrysy ale byla to známka toho, že se zrak vrací. Do boje jsem ještě nemohla, protože bych nerozlišila přítele od nepřítele.
Byla jsem nepozorná a to se mi mohlo stát moji osudní chybou. Uslyšela jsem šum a otočila jsem ke směru šumu. Byli to kunaie a shurikeny. Už jsem se loučila se životem ale stálo se něco co jsem nečekala. Před mnou se zjevila osoba, která to schytala místo mně. Můj zrak se vrátil a já mohla vidět mého zachránce. Byl to Ryuuk, přítel z akademie. Má prví láska v dětství. Můj první pohled po dlouhé době nebyl podle mého ale co nadělám. Život je krutý, s tím už nic nenadělme. Byla tu ještě osoba, která již pozná věčný klid. Podal mě zvtek až se mě úplně zmocnil. Jounin z Iwy vyšel ze křovía chystal se poslat dalšího nepřítelé pod kytičky. Uchytla jsem svou katanu a byla připravená k boji. Onen muž se proti mně rozeběhl a přitom hodil po mě pár kunaiu. To jsem za pomoci mé katany odrazila a jakmile byl blízko sekla jsem. Způsobila jsem mu jen řezné poranění. Tekla mu trochu krve ale stále stal na nohach, což mě nijak neuspokojilo. Přišel jeho další útok, poskladal pečete a promluvil "Suiton: Mizurappa" vystřlil na mě proud vody. Vyskočila jsem do vzduchu ale jeho rychlost mě překvapila stejně tak jeho síla. Dostala jsem ránu a můj dopad skončil kotrmelcích.  Utřela jsem si krev z úst. Poskládala jsem pečete a udělala jsem vodního klona. Klon si zval mou druhou katanu a rozeběhl se proti němu. Já jsem za pomoci své techniky Byō chakura inazuma vytvořila jsem okolo své katany blesk chakry. Možná byl rychlí ale já byla rychlejší. Mezitím co ho zaměstnával můj klon Já se plné rychlosti k němu rozeběhla. Dostala jsem se za jeho záda a dvakrát jsem švihla. Onen muž se ocitnul v krutých bolestech. Já jsem odešla k Ryuukovi. Nebyla jsem žádné sadistka, proto můj klon ukončil jeho trápení. Klon se ke mně vrátil a katanu schoval do pouzdra. Poklekla k Ryuuki a podívala jsem se na něho. Nevypadal moc dobře.
"Ryuuku, proč? Proč jsi to udělal?" zeptala jsem se ho.
"Hirin,jednou jede muž řekl. Aby shinobi byl silnější, musí někoho ochraňovat. Možná nejsem nejsilnější, ale ochranil jsem někoho koho mám rád" řekl a přitom vykašlal krev. "Hirin, já umírám už vidím světlo, jde si pro mě." dodal. Při jeho slovech mi spadlo pár kapek slz. " Neblazí, to je jen slunce." Chtěla jsem tuhle situaci nějak odlehčit. Ryuuk se pouze usmál a pověděl: "Sbohem Hirin, já byl tvoje první láska a ty zas ta má poslední." Byly to jeho poslední slova, potom naposled vydechl.. "Sbohem, Ryuuku." Políbila jsem ho a utřela jsem si slzy. Zavřela jsem mu víčka a odešla jsem dál bojovat
Dostala jsem se na bojiště a neměla jsem s nikým slitovaní. Spatřila jsem jak někteří jdou do jakéhosi jeskynního komplexu. Chodila jsem v jeskyni, snažící se najít druhý východ, avšak se mi to moc nedařilo. Bylo tu moc pavouku. Bylo to zvláštní , tolik pavouku pohromadě.  Šla jsem za nimi, bylo to jak v Harry Pottrovi II. Díle. Díky ním jsem našla východ. Bylo to takové světlo na konci tunelu, až na to, že jsem živá doposud.
Vyšla jsem z jeskyně viděla jsem několik od nás ve předu stal mizukage a tsuchikage. O čem si asi povídali. Určitě ne o tom co si dají dnes k večeři. Přišla jsem pozdě, vypadalo, že jíž domluvili. Usoudila jsem to díky mizukagmu postoji.  Připravila jsem k boji, nevěděla jsem co mně čeká. Slyšela jsem, že Tsuchikage je postraší pán i přesto jsem ho nechtěla podcenit. Nevěděla jsem čeho je schopny, ale všechno nahrávala tomu, že asi všeho.  Povšimla jsem si těch deset panáku v ANBU oblečení co stali několik metru za tsuchikagem.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Jul 22, 2014 1:13 pm

"… tři." Nastala ta chvíle, na kterou všichni ze zde přítomných netrpělivě čekali. Najednou mě zahalil kouř. Zkušenější shinobi by poznal, že jsem nenápadně stihl pravou rukou vytáhnout z brašničky kouřovou bombu a aplikovat ji. Jednalo se o něco nenápadného, ale taktéž rychlého, což v kombinaci s tím kouřem, který vzápětí vznikl, vypadalo chaoticky. Nevyužil jsem ho ale k tomu, abych se stihl někde vyklidit, a zaútočil, kdy se mi to bude hodit. Proto jsem tady nebyl. Já chtěl pořádný boj, Oni chtěli pořádný boj, tak proč pořád zdržovat? V kouři bylo možné zahlédnout siluety dvou postav, které skládaly pečetě, běžíc ke Kirigakure no shinobim. Jedna z nich byl nepochybně Tsuchikage, ale ten druhý? Jakmile je šlo lépe spatřit, Kirigakure no shinobi si všimli dvou Tsuchikagů. Že by se jednalo o klony? Pokud ano, tak proč oba Tsuchikagové použili k útoku yoton? Jednalo se snad o nějakou techniku yoton bunshin? xD
Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Yōton-shakugaryūgan-no-jutsu-o
No jeden Tsuchikage byl problém, tak co teprve dva? A ono se mi to lehce říká… u dvou nezůstaneme. Bylo od Hachidaime Mizukageho moudré to nechat na jeho shinobi? Zvládnou to… jsou dostatečně silní? To zjistíte příště na nova cinema v 20:15. Těšíme se na Vás.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Kashike Tue Jul 22, 2014 2:59 pm

Jelikož jsem nejvíc na ráně, je zcela pochopitelné že první salva směřovala do mojí pozice. Pomocí sharinganu se zaměřím na jednotlivé cíle a protančím mezi nimi. Nechci zbytečně plýtvat energií ani prozrazovat své další schopnosti, takže tohle je tak akorát. Sharingan není přes masku vidět a dobré reflexy může mít každý druhý. A teď jsme na tahu my.... na štítu se mi začnou tvořit ostré kostěné bodce. V momentě, kdy zaútočí i ostatní, vystřelím je na jednoho z dvojice Tsuchikagů.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Jul 22, 2014 3:10 pm

Pomalu,ale jistě jsme se s Yatem dostávali dál a dál,pomalu jsme procházeli jeskyní a společnou spoluprací jsme vyřídili každého na úrovni Genina kdo se nám postavil do cesty.Chtěl jsem být opravdu opatrný,takže jsem se nějak nehnal dopředu a s Yatem jsme spíš čistili to,co zůstalo na živu,když kolem nich prošel Mizukage-sama.. "Hey,Kangae.. Takhle to bude lepší,když se budeme držet dál,takhle se nám nic nestane,že ne?" Usmál se na mě Yato a já jen kývl,avšak osud na toto měl jiný názor,rázem na nás vyběhl nějaký shinobi,nejspíš Chuunin a Yata ze zadní strany lehce propíchl.. "P-Proč? S-Sakra,Yato neumírej! Jsme přeci kamarádi,nemůžeš mě tu nechat" V mích očích se rychle objevili slzy a já panicky popadl katanu,v záchvatu vzteku a strachu jsem na svého nepřítele bezhlavě zaútočil,ten mě však pouhým kunaiem probodl nohu a skopl na zem,když už mě chtěl probodnout, Yato-kun se ještě zvedl a skočil mu do rány.. "Žij Kangae a nepromarni svůj život,probodni mě i s ním hned!" Usmál se a kapky jeho krve na mě dopadali,kvůli svému přežití jsem popadl katanu a probodl Yata i Chuunina,který stál přímo za ním,když ho probodával.."Arigato,Kangae-kun,tohle je válka,dal jsi mi i když jen na malou chvíli to,co jsem dlouho nezažil,kamaráda.." Než to stihl doříct zemřel a já se zalekl tohoto osudu..
"Všichni zemřeme! Je konec.." S poraněnou nohou, se slzami v očích a celým obličejem od krve jsem se vydal dál k té louce "Za tohle mi zaplatíš Tsuchikage!" Opakoval jsem si v hlavě a s katanou od krve jsem šel pomalu za naším Mizukagem,po cestě jsem ještě dorazil pár mrtvol,již bezcitně.. Pomalu jsem došel na louku a sedl na zem,začal jsem si obvazovat svojí nohu v oblasti stehna,docela dost to bolelo a já neměl moc zkušeností s léčením,nakonec když oba Kagové domluvili,jen jsem pozoroval.. Později ke mě přišel nějaký kluk (Akuma) a začal na mě mluvit,moc jsem ho nechápal,ale byl dost zraněný a mluvil něco o plánu,který mi nakonec ani neřekl.. "Stejně zemřeš,já tu nehodlám chcípnout,zabiju všechny,včetně Tsuchikageho.." Řeknu s chladným výrazem ve tváři a zadívám na Akumu,který se mě poté dotkne svojí zakrvácenou rukou.. "Všichni mí přátelé jsou mrtvý a umírají dál a dál,pokud to chceš vážně riskovat,jdu do toho.." 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Hine Kureta Tue Jul 22, 2014 6:04 pm

Padl mi do oka týpek, který tu začal skládat okázalé lego z kostí. Ne kostiček, ale kostí. Hrdinně se schoval za štítem a začal na mne dělat nějaké posunky. Napřed jsem si myslel, že je to nějaká sprosťárna, ale pak to začalo dávat smysl. Na místo odpovědi se opět ukázal můj milovaný pavouk Mazlik. Vylezl mi na rameno a zamával jednou ze svých nožek. Doufal jsem, že to ten kostitřas pochopí. Pro jistotu jsem na něj mrknul. Netroufal jsem se pohybovat příliš okatě.

Uvažoval jsem o tom, co je vlastně zač. Až tahle válka skončí, tak bych ho velmi rád uvítal ve své laboratoři a dělal na něm pokusy. Ale Mizukage mi ho asi nepůjčí. Povzdechl jsem si. Těžký život genia. Jediné co se mi příliš nelíbilo byl fakt, že nejsilnější z týmu se budou držet vzadu a jistit situaci z dálky. U medika to lze chápat, Mizukage mě trošku překvapil a Kashike? Jeho styl boje vůbec neznám, co když tu nikdo není útočný typ ksakru? To obětujeme ty nebohé děti? A kuuuuuu**a.

Vzpomněl jsem si na Katara, který se fláká bůhví kde. Určitě mě do tohodle bordelu přitáh jen proto, aby si mohl válet šunky doma v Kiri. Dokonce jsem slyšel pomluvy a zvěsti o legendárním šermíři, co už měsíce nevytáhl paty z domu a pro vesnici nehnul prstem. Cítil jsem se lehce řečeno naprdnutý. Vyžádám si takové lenochody na provádění svých experimentů. I jako hora živé hmoty neschopné vyslovit kloudnou větu budou cennější než takto.

Konečně se Tsuchikage pohl a boj začal. Mí pavouci se rozptýlili po okolí a několik si to nestydatě namířilo za naším úhlavním nepřítelem. Jelikož jsem jich měl k dispozici několik set, nebyl problém dostat se na dosah i k oněm Anbu. Zároveň jsem však poskládal pečetě na kuchioyse a za mými zády se objevila několik metrů vysoká i široká pavoučice Amanda. Díky ní začal počet pavouků rapidně vzrůstat, dokonce se zdála být trošku nabručená, takže jsem nepochyboval o tom, že někoho sežere.
Hine Kureta
Hine Kureta
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 14. 07. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Jul 22, 2014 6:26 pm

Akuma Saito
Právě proto, že tu mohu chcípnout musím riskovat, ne svůj život, ale svoji čest. Pokud zemřu, ale dokáží před smrtí alespoň něco udělat, pak byla smrt užitečná a já svojí čest neztratím, ale pokud zde nezemřu jen proto, že se budu jen držet zpátky, to by byla hanba... Odpoví mu s klidným hlasem a usměje se na něj. "Teď bych mu měl vysvětlit plán.." Pomyslí si Akuma, když v tom si všimne, že Tsuchikage už jaksi začal a najednou jsou dva, to byl problém, navíc, oba útočili lávovými technikami, což znamenalo, že musíme být o to ostražitější, díky kouři však nebylo jasné, kdo je ten pravý, pokud tu tedy alespoń jeden pravý Tsuchikage byl.
Lávové koule létali na nás všechny skrz půlku louky, vyhýbat se každé by bylo bláznovství, nebo lépe řečeno poměrně nebezpečné, ale moc na výběr jsme neměli. Postrčil jsem Kangaeho, aby jej nezasáhla přímo na něj mířící lávová koule, já měl štěstí, že na mě neletěla hned poté, měl jsem dost času na rychlý manévr v podobě kotoulu směrem ke Kangaemu. Můj plán je takový, jako Geninové si nemůžeme dovolit zdlouhavý boj proti Tsuchikagemu, to se rovná sebevraždě. Musíme zasadit rychlý a vážný úder na alespoň jedno vitální místo... Při zmínění vitálního místa si vzpomněl na výcvik Mizukageho, který nás učil, jak člověka co nejrychleji zabít. Mám jednu techniku, která ti dá možná tak vteřinu dvě na útok, ale je potřeba ho provést rychle, bleskově, máš nějakou opravdu rychlou techniku v taijutsu nebo kenjutsu? Ptal se a mezitím hodil na jednoho z Tsuchikagů dva Shurikeny směrem ke krku, lépe řečeno krční tepně, chtěl využít zmatku, který zde panoval. Zároveň však stále musel být v pohybu, stát na jednom místě je moc nebezpečné. Věděl, že ti, co mu můžou déle vzdorovat jsou Jouninové, Geninové můžou hrát jen dvě role, návnady a nebo škůdce, ale být škůdcem je nebezpečné, dost při něm riskujete, Akuma to riziko znal. Rukou mávl, aby šel Kangae za ním. Pokud by zaútočil alespoň jeden Jounin a snížil jeho vnímání okolí, to že byli dva mu značeně komplikovalo práci, neboť trik dvakrát zopakovat nemůže, Tsuchikage by do pasti podruhé neskočil.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho Empty Re: Zničení Iwagakure no sato - odstranění Tsuchikageho

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru