Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akasuna no Ruki- Techniky

2 posters

Goto down

Akasuna no Ruki- Techniky Empty Akasuna no Ruki- Techniky

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri Oct 31, 2014 11:38 pm

Tak první technika problémového Mangekyo.

Název Techniky: Chakrové pole (název se ještě pořeší
Úroveň: S-rank
Element:
Zařazení: Ninjutsu a doujutsu
Popis techniky: Technika na 50m udělá menší pole, v kterém se dá normálně hýbat, ale osoby v tomto poli nedokážou použít žádnou techniku spojenost s chakrou včetně majitele.
Nevýhody/Slabiny:
Výhoda: Jelikož Ruki je osoba bojující s kopím na blízko, tak je pro ně výhoda, když bojuje proti osobám jenž nejsou na přímé střety
Nevýhoda: Ruki se musí soustředit jak na udržování techniky, tak na boj. Tedy při sebemenším zaváhání se může technika narušit, nehledě na to že bere velké množství chakry. Po skončení techniky se pole zmenšuje, takže Ruki je osoba, která nejdýl nemůže používat chakrové techniky(jediná výjmka je aktivovaný sharingan).
Uživatel: Akasuna no ruki

Název Techniky: Gravitace
Úroveň: S-rank
Element:
Zařazení: ninjutsu a doujutsu
Popis techniky: Ruki opět udělá na dosah 50 m na výšku a šířku pole, v kterém volně ovládá gravitaci.
Nevýhody/Slabiny:
Výhoda: Možnost pohybovat se vším
Nevýhoda: Ruki nemůže přímo manipulovat se svým protivníkem, jenom s prostorem a věcmi kolem něj. Např. Můžu udělat gravitační pole kolem protivníka takové že se bude vznášet.
Uživatel: Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki- Techniky Empty Re: Akasuna no Ruki- Techniky

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Sat Nov 01, 2014 11:54 am

Název Techniky: Smyslové vnímání
Úroveň: B/A-rank
Element:
Zařazení: Genjutsu a doujutsu
Popis techniky: Ruki vyvolá Genjutsu, díky kterému může odebrat nepřítely základní smysly.
Nevýhody/Slabiny:
Výhoda: Technika je vhodná pro mučení, díky této technice můžete udělat z osoby po psychickém vydírání loutku, hodí se taky pro tréning odolnost proti mučení.
Nevýhoda: Osoba pod touto technikou se může psychicky zbláznit. Aby tato technika mohla být použitá a byla učinná je vhodné, aby cílený target byl v klidu na místě.
Uživatel: Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki- Techniky Empty Re: Akasuna no Ruki- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Nov 01, 2014 8:53 pm

Chakrové pole-> Když je nepřítel mimo pole a zaútočí na Tebe dálkovou technikou, když se nacházíš v poli, co se stane? Stanov maximální délku trvání techniky (v postech) a neschopnost používání chakry zahrnuje jak ninjutsu tak i genjutsu? Dále i to, že přijdeš o zdatnost manipulování s chakrou, a tak nebudeš moci chodit po vodě, stěnách a podobně?
Gravitace-> Technika je až příliš podobná v samé podstatě s jednou ze schopností rinneganu, takže ne, ale byl bych možná ochoten přistoupit na to, že Tvé schopnosti MS budou totožné jako techniky/schopnosti sféry Tendo, ale byl by si omezen pouze na její techniky, což je už tak vysoce OP. V tom případě bys se ale musel vzdát nároku na veškeré ostatní vymyšlené techniky pro MS.
Smyslové vnímání-> Víš Ty kolik je různých způsobů, jak někoho dostat do genjutsu? Takže mi přijde absurdní v popisu techniky napsáno ohledně vyvolání genjutsu pouze to, že uživatel vyvolá genjutsu Mám předpokládat, že jej vyvoláš pomocí přímého očního kontaktu, jelikož disponuješ sharinganem, a nebo jak?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki- Techniky Empty Re: Akasuna no Ruki- Techniky

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Sun Nov 02, 2014 12:27 pm

Mm techniku v postech bych nechal an tobě, jak víš dlouho jsem tu nebyl a nechcu nějak přehánět, takže jestli můžu poprosit o radu tak řekni kolik je tak vyhovující Smile Ano schopnost zahrnuje ninjutsu i genjutsu. A s manipulací si to řekl přesně, prostě nebudu řekněme po dobu 2 příspěvků ? schopen používat techniky.
Gravitace> Abych to správně pochopil tak bych mohl mít pouze teda schopnost sféry Tendo a nemohl mít "chakrové pole?"
Smyslové vnímání :Pardon u téhle techniky nevím proč se nezobrazil popis, který jsem tam dodával ais se nějak smazal a já to pak nekontroloval. Bylo tam že by to bylo taky na režimu nějakého pole řekněmě třeba 6x6 metrů.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki- Techniky Empty Re: Akasuna no Ruki- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Nov 02, 2014 7:08 pm

Chakrové pole-> Navrhuji tři posty... beru zde v úvahu totiž Benjirovu techniku, která je v mnohém podobná, ale nemá plošný rozsah.
Gravitace-> Abys to správně pochopil, nabízím Ti pouze techniky sféry Tendo, což jak jsem psal je již dost OP, a tak se nebudeš moci učit chakrové pole etc. (zahrnuje to i susano, amaterasu etc.)
Smyslové vnímání-> Takže na silnější povahy nebo správně motivované jedince to nebude mít vliv? Jedná se totiž spíše o otázku síly vůle a podobně, jestli mi rozumíš.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki- Techniky Empty Re: Akasuna no Ruki- Techniky

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Sun Nov 02, 2014 7:24 pm

Chakrové pole > Ano přečetl jsem Benjiro to má mě velice podobné s tím musím souhlasit.
Gravitace > No chtěl jsem si dát ještě jako techniku Mangekyo Tsukuyomi. Takže kdyby mi to bylo povoleno určitě bych bral tuto techiku Smile .
Smyslové vnímání > Ano rozumím ti a napsal si to přesně, na osoby bez "charakteru", tak to na ní nebude mít vliv( řekněme třeba že na jednotky ANBU root, které cvičil Danzo by to mělo mít minimální vliv)
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki- Techniky Empty Re: Akasuna no Ruki- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Nov 03, 2014 2:35 pm

Jelikož není příliš smyslné rozebírat něco jiného, když to v případě, že budeš souhlasit se technikami Tendo, nebudeš používat. Povolím Ti to i s Tsukuyomi, ale měj na paměti, že máš stejné nevýhody jako Tendo (interval mezi použitím jednotlivých schopností okolo 5 vteřin) plus ještě navíc tu, že nemáš EMS, takže techniky limituješ, a když nemáš EMS nepoužíváš MS pořád, jinak si Tě podám xD, a to bude bolet (takový problém porušení v jistém smyslu pravidel bych totiž trestal docela charakteristickým způsobem). No a jistě máš na paměti to, že začínáš pouze s jednou S rankovou technikou, a zbytek se doučíš (no nemusíš se to učit ze svitků, jelikož žádné nejsou, ale danou techniku, jak platí i u ostatních, nepoužiješ herně do doby, kdy Ti její trénink zkontroluji, a pak uznám.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki- Techniky Empty Re: Akasuna no Ruki- Techniky

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Mon Nov 03, 2014 3:09 pm

Jasně chápu, ale jednou věcí tě musím opravit a to je že já EMS mám, nevím zda si to pamatuješ ale na NS jsem měl mladší sestru, Akasuna no Amayo, za kterou hrávala PiliKka. No jelikož v té době PiliKka nějak končila a za Amayo měla MS, tak jsme se dohodli že mi ho předá. Což se stalo na starém foru a mám to aji v životopise.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki- Techniky Empty Re: Akasuna no Ruki- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Nov 03, 2014 3:28 pm

Postavu opravoval Assasin, Já opravoval techniky, a už tam jsem Ti sdělil, že jak jsme se s Assasinem dohodli, budeš mít MS, což už je ve Tvém zájmu, jelikož hráči na začátku nemají povoleno ani to MS. Kisuke se taktéž musel vzdát EMS, i když byl ze starého fora. Jak jsem psal u Tvé postavy, stejná dějová linie, ale jiné forum, a tak na to pamatuj.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki- Techniky Empty Re: Akasuna no Ruki- Techniky

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Mon Nov 03, 2014 3:37 pm

Mm to ano, ale tato postava měla být prvně Fillerová a stejně tak i Amayo bohužel se stala mou hlavní, já bych si jen tak Uchihu neudělal zameřeného na Genjutsu s možností oslepení jestli si rozumíme, protože vím jak to chodí na forech a pravděpodobnost že bych zde oslepl používáním schopností mangekyo je téměř nulová (nebudem si lhát je to tak), ale já jsem trošku realista a dřív jsem teda přeháněl a snažil se být nejsilnější a blablabla no to už mě přešlo, takže bych chtěl hrát trošku "reálněji"
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki- Techniky Empty Re: Akasuna no Ruki- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Nov 16, 2014 5:50 pm

Nějak jsme odešli od tématu, takže se vraťme zpátky k němu a berme v potaz vše, co jsme si prozatím stihli vzájemně napsat, když to v potaz nevezmeme, psali jsme si to a ztráceli s tím čas zbytečně. Takže schopnosti sféry Tendou s MS a nebo MS s tvými vlastními technikami?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki- Techniky Empty Re: Akasuna no Ruki- Techniky

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Mon Nov 17, 2014 10:17 am

S tendou Smile
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki- Techniky Empty Re: Akasuna no Ruki- Techniky

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Nov 17, 2014 1:22 pm

Dobrá tedy, uprav si techniky v podpisu (do S rank technik například dopiš jednu z technik Tendou), a Já se Ti na závěr vyjádřím pod postavu slovem POVOLENO, když bude všechno cajk, což by mělo Very Happy
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki- Techniky Empty Re: Akasuna no Ruki- Techniky

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru