Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan Kaguya

5 posters

Goto down

Klan Kaguya Empty Klan Kaguya

Příspěvek pro Kashike Sun Nov 16, 2014 8:39 am

Klan Kaguya Lambang-Klan-Kaguya-290x175
 
Historie klanu
Kaguyové, pocházející původně ze Země Vody, byli ve své době považováni za vášnivé bojovníky, kteří s oblibou vyhledávají všechny možné formy střetů. Jejich vášeň nakonec dostoupila do té míry, že vyvolali otevřený konflikt s Kirigakure no sato. Byť velmi silný, žádný samostatný klan nemůže ustát takovou konfrontaci a tak i Kaguyové nakonec podlehli silám mlžné a byli prakticky vyhlazeni.
Dlouhou dobu pak nebylo o klanu Kaguya nic známo, než se z propadliště dějin vynořil mladík jménem Kimmimaro. Tento mladý shinobi nesl zástavu Otogakure a byl považován za jednu z tajných zbraní vesnice, než podlehl vrozené nemoci. S jeho smrtí byl klan považován za úplně vymřelý. Nicméně Kimmimarův genetický materiál přetrval a vědci z Oto s ním velmi úspěšně experimentovali. Dokázali tak například rozvinout klanové KG u 100% případných výpěstků… a tak, po letech experimentování, vznikl Kashike. Nový Kaguya.
Kashike dlouhou dobu sloužil, stejně jako Kimmimaro, pod zástavou Otogakure. Když jeho velitel dopomohl k zabití Reiny Kany, Kashike se přidal na jeho stranu a spolu s ním odešel do původní domoviny klanu, Země Vody, přičemž vložil své služby do rukou tehdejší Mizukage.
V soukromí jednočlenného klanu započala rekonstrukce původního klanového sídla. Při této rekonstrukci byla v podzemním komplexu objevena hibernační kapsle s jednou z původních členek klanu, Hisou Kaguyou. Co bude s klanem dál? To je ve hvězdách. Po světě nyní chodí několik lidí, které Kashike najal pro pátrání po potomcích klanu, aby je vyzval k návratu a k obnově dávno zpřetrhaných pout.
 
Rodokmen:
Kimmimaro Kaguya („otec“ – dárce genetického materiálu)
Kashike Kaguya (nejstarší člen a vůdce klanu)
Hisa Kaguya („cestovatelka časem“ a jedna z původních členek klanu)

Zaměření klanu:
Klan Kaguya se zaměřuje především na kontaktní boj, ať už pomocí taijutsu, KG nebo zbraně. Kashikem nově nastavený směr nedbá na čestnost boje, ale na maximální efektivitu a rychlou likvidaci soupeře.

Zajímavosti: Všichni příslušníci klanu Kaguya se vyznačují, díky svému KG, lehce pozměněnou anatomií. Jejich vlasy mají bílou barvu a kůže se ani na přímém slunci neopálí. Dříve členové nosili symbol klanu, dvě tečky, vytetovaný na čele. V současnosti však tato tradice není obnovena.

KG: Shikotsu Mayaku

Popis KG: Shikotsu Myaku (死骨脈, doslova znamená „Puls mrtvých kostí") je kekkei genkai zaniklého klanu Kaguya, která jim umožňovala děsivé schopnosti manipulace s jejich vlastní kostní strukturou. Měli volnou kontrolu nad buňkami, které způsobují kostní růst, to jim dovolovalo manipulovat s jejich kostmi podle jejich přání. Mohli si nechat vystoupit kosti z těla skrz jejich kůži, měli volnou kontrolu nad kostní hustotou a mohli dokonce úplně regenerovat zničenou kost. Díky tomu byla jejich těla prakticky nezničitelná, jakýkoli bod na jejich těle se mohl stát tak ostrým jako oštěp, byla to téměř perfektní obrana. Klan Kaguya používal tuto schopnost v mnoha typech mečových tanců pojmenovaný po květinách nebo rostlinách. Mečový tanec byl styl boje, během něhož používali různorodé kostních zbraně spolu se silným a půvabnými taijutsu pohyby. Tato schopnost, jak se ukázalo, byla v jejich klanu velmi vzácná. Kimimaro Kaguya byl jediný, který ji z celého klanu ovládal. ............ Zdroj: Konoha.cz
 

"Nos nihil efficere non possumus" – Pro nás nic není nemožné
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Klan Kaguya Empty Re: Klan Kaguya

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Nov 16, 2014 6:33 pm

Zanechal Kimmimaro v Oto nějaké potomky, o kterých se v anime nezmínili? Přežil vyhlazování klanu pouze Kimmimaro, jak bylo zmíněno v anime, a nebo zázrakem přežil ještě nějaký potomek? Víš kam tím mířím, jelikož jsme to probírali v PMce, což mi příliš nevyhovovalo, protože takové věci se lépe probírají jaksi více přímo. Vynasnažím se Ti to vše, co jsem s Tebou chtěl probrat, nějakou shrnout nyní.

Možná nevíš do jaké nepříjemné situace mě stavíte (všichni kterých se to týká pochopitelně), ale je dosti komplikovaná a podle mé stupnice řešitelnosti velmi obtížná, a proč pak? Žijeme ve společnosti, která má zavedený systém tím stylem, že v podstatě, když to hodně přeženu, "každý má na vše právo", což někdy lze chápat, jindy ale Nám to připadá naprosto absurdní. Doufám, že mě prozatím chápeš. 

Každý má právo požadovat vstup do nějakého klanu. No druhá věc je, zda mu bude vyhověno, a nebo ne. Vyhovuje se na základě posudku adminů ohledně počtu členů klanu etc. Ti dva Kagyuugové, které považuješ za nesplňující podmínky přijetí, kvůli nenávaznosti na rod Kirigakure no sato zase tak od věci nejsou. Neboť jak jsem Ti již předtím psal, v Otogakure no sato byli již povoleni dva Kagyuové, kteří byli do nedávna bráni jako aktivní, ale ve chvíli, kdy se v sekci postav objevili dva noví Kagyuuové, kde jedna již hrála za Kagyuu v Oto, jsem je převedl automaticky do neaktivních společně s jejím společníkem, aby Nám zde nepobíhalo plno Kagyuu. Zda jsem udělal správnou věc, sám si řekni. Podle toho všeho, kdyby člověk chtěl, je kde navázat další linii klanu, aby zároveň respektovala linii v Kirigakure no sato. Nárokovat si právo na přijetí a odmítnutí dalšího člena do klanu je v tom případě sobecké, jelikož jsme se vždy drželi pravidla toho, že by jsme neměli překročit počet daných členů, jenže když tyto dvě postavy vznikly na základě toho, že jsem odstranil dva Kagyuu v Oto, aby tam mohli další dva, jsme žádnou hranici nepřekročili.

Nestavím se ale na žádnou stranu, neboť chápu situaci obou, a proto bych rád toto celé vyřešil kompromisem. Dva noví Kagyuuové budou vpuštěni do hry, ale s tím, jelikož nemají v Oto žádné svitky s technikami, které by se dochovali po Kimmimarovi (všechno je v Kiri) budou oproti Kagyuum v Kiri v nevýhodě, jelikož klanové techniky budou umět pouze Ty, co si dají jako počáteční techniky a Ty, které si časem vymyslí vlastní. Vyřešit se to nějak musí, a pokud Tě napadá jiné řešení, a ne kritika mého návrhu, sem s ním a rád jej vezmu v úvahu.


Hokori *HA
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Klan Kaguya Empty Re: Klan Kaguya

Příspěvek pro Kashike Sun Nov 16, 2014 8:52 pm

Mám tak trochu pocit, že tu ne všichni mají stejná práva a možnosti. Umím si živě představit, jak si vytvořím např. příslušníka klanu Senju, který byl v historii dost početný na založení vlastní vesnice... ale nějak díky životopisu to odůvodním tak, že se vyskytuji např. v Kumo. Assassin jakožto hlava klanu Senju bude požadovat abych se s ním domluvil... a řekne mi pochopitelně "ne". A všichni to budou prostě brát, protože to řekl Assassin. 

Nicméně to je spíš jen téma k zamyšlení. Co se tvého návrhu týče, částečně s tím souhlasím, nicméně musím se ptát.. z čeho se tedy ti dva naučili ty techniky, které umí jako základové, když jsou svitky pryč? Navrhuji tedy toto... mohou být v Oto, ale základní techniky nebudou mít nic společného s KG, jelikož se to neměli jak naučit. Mají pasivní regen kůže a příčně pruhované svaloviny, tak jak je to u každého Kaguyi a pak spontánní kontrolu nad kostmi... žádné techniky. Jestli budou chtít techniky, ať mě herně kontaktují (můžou poprosit Reinu, ona ví že jsem v Kiri) a já se s nimi už budu zaobírat herně. Myslím že je to zcela logické a spravedlivé řešení.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Klan Kaguya Empty Re: Klan Kaguya

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Nov 16, 2014 9:16 pm

Co se týče základních technik klanu Kaguyu...Já a Tetuya jsme nebyli v Otogakure no Sato už z počátku. Žili jsme v Kiri celý život a proto jsme se tam naučili základové techniky klanu ^^. Až po tom, co jsme se rozhodli odejít v míru (neudělali jsme žádný prohřešek, nic, za co by nás Kirigakure no Sato měla podezřívat, nebo se nás pokusila zabít) Smile jsme šli do Otogakure no Sato.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Klan Kaguya Empty Re: Klan Kaguya

Příspěvek pro Keigo Nakagami Mon Nov 17, 2014 7:57 am

Možná se budeš divit, ale svévolné opuštění vesnice, jejímiž jste příslušníky je brána jako dezerce. Nevím jak v jiných vesnicích, ale jsem si téměř jistý, že by vás Kiri prohlásila za nukeniny, ať jste odešli v míru, nebo ne.
Otogkure by pak mohla mít problémy, protože skrývá naše uprchlíky.
Víc se k tomu nebudu vyjadřovat, protože jsem zaujatý, ale jakožto člen Kirigakure, které se to úzce dotýká, jsem měl potřebu se vyjádřit Smile . Každopádně Hokorimu tento nelehký soud vůbec nezávidím, sám nevím, co bych dělal.


Naposledy upravil Keigo Nakagami dne Mon Nov 17, 2014 11:55 am, celkově upraveno 1 krát
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Klan Kaguya Empty Re: Klan Kaguya

Příspěvek pro Kashike Mon Nov 17, 2014 8:49 am

Všichni inteligentní lidé, kteří tuto diskuzi čtou, jistě již vidí tu základní nesrovnalost ale přeci jen na ní ještě raději upozorním. Před Kashikeho příchodem do Kirigakure nebyl v Zemi Vody žádný Kaguya, jelikož ninjové Kiri na svém území tento klan vyvraždili. Navíc, jak si můžete všimnout, tohle není moje konstrukce, tak je to napsané u klanu Kaguya přímo na NarutoWiki. 

Co se samotného odchodu z vesnice týče, je to absurdní. Jako by se český voják sebral a prostě jen řekl svému veliteli "hele, už mě to tu nebaví, jdu sloužit do německé armády, měj se". Skončil by v base.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Klan Kaguya Empty Re: Klan Kaguya

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Nov 17, 2014 11:47 am

1.Upřímně? Nechápu proč se do tohoto plete někdo, kdo se do toho vůbec plést nemá (viz.Keigo) ^^

2.Kashike...co máš za problém Smile. Zamysli se trošku prosím tě. Většina lidí má z tohoto všeho jen srandu a já se jim ani nedivím, taky už mě to začíná rozesmívat, co tu píšeš. Psal jsem Jurovi, že s jeho návrhem souhlasím a bylo to vše v pohodě. Nebýt tebe, už jsme mohli dávno začít hrát. Nechápu o co ti jde. Já a Tetsuya nejsme žádní magoři prahnoucí po krvi a upřímně? Ta vaše Kiri nám je docela uplně šumák ^^. Chceme hrát prostě s Reinou v Otogakure no Sato, nic víc v tom nehledej. Ne každej chce pořád bojovat, vytasit si nějakou tu zbraň a stavět nějaké ty protiatomové bunkry. Jestli se nás tak moc bojíš (nebo nevím, z jakého jiného důvodu by si to dělal) tak se neboj ^^, my ti rozhodně nic neuděláme Smile. A jestli to děláš proto, že nám chceš znechutit hru, nebo si konečně pro jednou vzít nějaký ty práva, tak se laskavě staň adminem...

3.Nerad bych z tohoto udělal téma, kde se budou všichni hádat a proto nenapíšu už ani slovo a byl bych radši, kdyby se k tvému názoru vyjádřit Juro (*HA). Děkuji ^^
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Klan Kaguya Empty Re: Klan Kaguya

Příspěvek pro Kashike Mon Nov 17, 2014 12:08 pm

1. Jelikož tahle debata je pořád ještě vedena v topicu který je založenou mnou, tak se k tomu může vyjádřit kdo chce, tedy i Keigo nebo kdokoliv jiný. Nehodlám tu potírat svobodu slova a pokud mi tu všichni hráči napíšou že jsem idiot, holt to tak asi bude a já budu respektovat názor většiny.

2. Problém mám především s tím, že tu už od začátku funguje nějaký systém co se týče klanů. Ten systém se dodržuje a není s tím problém. Když chce někdo vstoupit do klanu, prostě se zeptá toho, jež je v tom klanu na nejvyšším postu, eventuelně ho založil, jestli mu povolí vytvořit postavu do toho klanu... jenže vy si prostě příjdete, nejdřív se tváříte že se chcete dohodnout a pak si prostě začnete dělat co chcete. A na to, abych měl práva, nepotřebuji být adminem. I jako vůdce klanu a hráč mám nějaká práva a ocenil bych aby je ostatní respektovali stejně, jako já respektuji ty jejich. 

3. Dal jsem tu Jurovi návrh, který mi připadá logický a spravedlivý. Vy dvě můžete začít v Oto... vykašlat se na původ z Kiri, protože to nedává smysl... a nemít k dispozici klanové techniky.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Klan Kaguya Empty Re: Klan Kaguya

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Nov 17, 2014 2:13 pm

Páni... tak kde bych začal? Příště prosím Vás myslete i na mě, že bych se správně ke všemu, co jste zde napsali měl vyjádřit, což taky udělám, ale nebude to zrovna nejkratší post, takže příště, i když Vás to táhne okamžitě odepsat, žádám Vás (v zájmu svém i Vašem, jelikož to Vy musíte přečíst to, co jsem Vám napsal), aby jste své emoce drželi na uzdě a potlačili to nutkání okamžitě odepsat, ať už je sebe víc silné. Pro začátek se uklidněte (neříkám tím, že nereagujete a neodepisujete klidně, ale pokud to tak bude pokračovat, klidně s chladnou hlavou rozhodně neskončíme), pusťte si třeba tuto pro mě uklidňující hudbu (a to jsem power metalista xD) a pusťte se do čtení verdiktu.




Kashike jistě by námitky na vytvoření člena klanu Senju do Kumo byly, jelikož to není ani podle pravidel. Pokud se na to máme dívat z hlediska pravidel, a pouze čistě z toho hlediska. Nikdo nemůže nic říct na dva nové Kagyuy do Oto, jelikož si svůj klan sepsal až po tom, co byly tyto dvě postavy vytvořeny, a v pravidlech se klan Kagyuua řadí mezi Otogakure no sato-> ZDE. Takovýto závěr by byl ale nespravedlivý vůči událostem, které se na NSku staly a životopisu Tvé postavy. Tato složka pravidel byla nejspíš totiž vytvořena ještě dřív než Tvá postava, takže proto to vypadá tak jak to vypadá. Aktualizace všeho byla naplánována tak před měsícem ba dvěma, ale jelikož se Assasin nedostavil, nemohli jsme s tím pohnout, jelikož v tomto osobně bez něj sem někde a je důležitou součástí toho všeho, i když se tu od počátku devátého měsíce neukázal.

Co se týče počátečních technik těchto dvou postav. Je to to nejmenší, jelikož nějakou verzi, jak k tomu přišly lze vždy vytvořit a navíc nezmínil si možnost vlastních technik. Tímto by to taktéž obešly. V závislosti na jejich minulosti by uměly nějaké ty techniky klanu.

Co se týče prohlášení za nukenína Záleží to pouze na současné Otokage, zda je pro to, aby ve vesnici měla dva nukeníny, kteří by ale byli bráni jako shinobi Otogakure o sato Jistě, Kirigakure no sato má snad nespočet jednotek, které mají na starosti eliminaci takových to osob, ale to ještě neznamená, že někdo takový být nemůže.

Kashike tady Tvá práva respektuje dle mého každý. U mě sice v momentální chvíli má větší respekt těch pár řádku v Tvém životopisu, co určuje situaci dění etc. klanu, ale jak si již sám zjistil jsme v rozporu s již zastaralým zavedeným systémem pravidel, který nepochybně v pár místech sám sebe neguje. Ačkoli si vůdce klanu, podle zastaralých pravidel etc. nemůžeš si nárokovat přítomnost Kagyuu pouze do Kiri, jelikož v pravidlech stojí, že by správně měli být pouze v Oto, a nikdo by do Kiri být povolen neměl. Vypadá to jako bych se čiře stavěl a stranu dvou Kagyuu, ale není tomu tak, jelikož ve skutečnosti beru v potaz všechno nasvědčující v jejich prospěch a i Tvé pádné argumenty, které by to negovaly.

Takže závěr zní... dva Kagyuuové vpuštěni do Oto budou, a to prozatím za neurčených podmínek návaznosti jejich linie na historii klanu (proberu to v topicích týkajících se jejich postav) stejně tak i technikami, které se budou odvíjet od jejich příběhu v životopise. Myslíte si s tím, že se nic nevyřešilo? Že by tak trochu šalamounské rozhodnutí? Ano, je tomu tak. Je to kvůli mě, jelikož nelze určit historii dvou ještě neschválených postav, které mají obsáhle sepsány, a zároveň historii celého klanu tak aby odpovídal pravidlům, stanovení klanu a životopisům postav, co si už od základu proti řečí. Toto budu tedy řešit v jejich topicích, ale Kashikeho z toho nevypustím. Jeho názor na toto je pravděpodobně nejdůležitější. Pokud to půjde, chtěl bych ohledně toho s ním intenzivně spolupracovat, jenže nevím, jak na tom tento týden kompletně budu. Budu se hlavně orientovat na životopisy těchto dvou Kagyuu a jejich návaznost na toto, a proto ohodnocení klanů odkládám do doby, kdy budou schválení tito dva Kagyuuové.


Hokori *HA
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Klan Kaguya Empty Re: Klan Kaguya

Příspěvek pro Kashike Mon Nov 17, 2014 2:35 pm

Dobrá, za takovýchto podmínek souhlasím a těším se na naši brzkou spolupráci. Jak mě kontaktovat víš, takže v tom nevidím problém.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Klan Kaguya Empty Re: Klan Kaguya

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Nov 17, 2014 8:07 pm

Nicméně tato diskuse by nemusela vůbec vzniknout, kdyby se rozhodla jedna strana ustoupit. Třeba ta, jejíž členové si chtějí "pouze zahrát a neprahnou po krvi a boji jako jiní magoři", takže nemusí být členy klanu Kaguya, že ;-).
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Klan Kaguya Empty Re: Klan Kaguya

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru