Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatsuya Kaguya...VS ???

2 posters

Goto down

Tatsuya Kaguya...VS ??? Empty Tatsuya Kaguya...VS ???

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Mar 01, 2015 6:29 pm

Seděl jsem v klidu na jednom z kmenů stromu. Občas jsem se dokonce zasnil a čekal na někoho, kdo půjde okolo a já si to s ním budu moct rozdat. Samozřejmě jsem byl heterosexuál, ale i kdyby přišla žena, sexuálně jsem nikoho zneužít nechtěl. Právě naopak. Chtěl jsem někomu rozbít čenich, nebo jsem prostě jen čekal na to, až někdo rozbije čenich mě.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Tatsuya Kaguya...VS ??? Empty Re: Tatsuya Kaguya...VS ???

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Oct 16, 2015 7:20 pm

Akuma Saito


Shodou okolností jsem se rozhodl, že si cestu z mise protáhnu kolem stepí, kde bylo jen pár stromů. Na mém rameni se lehce při každém kroku pohyboval můj věrný malý netopýr, byl to vůdce mé letky a při cestě z misí jsem si s ním rád povídal. Jak jsme byli zabraní do jedné debaty o večeři, všiml jsem si muže sedícího pod stromem. Zastavil jsem se zhruba 15 metrů od toho člověka. Vypadal mile, třeba by si se mnou rád popovídal. Na tváři jsem měl masku, ze které mi oko letmě pozorovalo toho muže. Zvláštní, někoho mi strašně připomínal. Nemohl jsem přijít k němu, když jsem si nepamatoval, že bych ho znal. Ukázal jsem na něj prstem a vydal první slova.
Zdravím, kdo jste? Nepotřebujete pomoct? Byla to řečnická otázka. Nečekal jsem že by mi na ni plánoval odpovědět. Kdyby náhodou chtěl pomoct, stejně bych mu asi nepomohl. Byl jsem v pozoru, zajímala mě jeho reakce. Z první reakce toho vždy poznáte nejvíce. 
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru