Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dom rodiny Tanaki

3 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Goku Wed Apr 15, 2015 3:17 pm

Jednoduchý dvojposchodový dom + podkrovie a pivnica. Nachádza sa tu kúpelňa so sprchou aj vaňou, dve toalety, päť izieb a obývačka. Taktiež podkrovie ktoré by sa dalo nazvať jednou veľkou izbou, no momentálne tam toho moc nie je. Čo sa týka zariadenia a nábytku, taktiež tu toho moc nie je. Len základné veci ako v každej izbe posteľ + skriňa na oblečenie a podobne. Obývačka je v podstate prázdna, okrem koberca a nízkeho stola. Dom je renovovaný od predposledného útoku na Kiri, keďže bol zničený a jeho obyvateľa s výnimkou najmladšieho syna tiež. Oficiálnym vlastníkom je momentálne len Toujou Tanaki.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Kaori Thu Apr 16, 2015 6:32 pm

Tanaki mi nabídl bydlení u něj. Nečekala jsem to. Chvíli jsem váhala. Nakonec jsem na to přistoupila. S mými úspory jsem si mohla dovolit platit nájem za ubytování maximálně pár dní. Vyrazila bych na misi, abych si něco vydělala, ale teď po útoku na Kirigakure no sato se odměny za mise snížily, takže by mi jedna mise na tento měsíc zdaleka nestačila. U Tanakiho budu pobývat asi do doby, než se finančně nezajistím. Také záleží na něm, jak dlouho mě bude chtít u sebe nechat.
Netrvalo dlouho najít Tanakiho dům. Všechny domy byly označeny postupně čísly, takže jsem nebloudila. Mířila jsem přímo do domu, kterého číslo jsem měla napsáné na Tanakiho klíči. Cestou jsem začala přemýšlet nad tím, jak to vlastně bude. Jestli tam žije sám, či jestli tam má dvě ložnice. Předpokládala jsem, že toto Tanaki má vyřešené jinak by mi bydlení nenabídl. Když jsem dům našla, vypadal prázdně. Soudě podle toho, jak zvenčí vypadal, prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Proto není divu, že v domě to bylo taky prázdné. Líbilo se mi to však. Nemám ráda, když je někde hodně věcí. Člověk se v nich pak začíná ztrácet a je zle.
Položila jsem svou mikinu na stůl v obývacím pokoji a podívala se na ty peníze, co mi Tanaki půjčil. Určitě to bude chtít vrátit, takže jsem nehodlala utrácet za zbytečnosti. Hodlala jsem si koupit něco k snědku, a pak možná se podívat i po tom jiném oblečení. Ta mikina, kterou jsem doteď používala už byla děravá, ale hlavně se nelíbila Tanakimu. Když u něj bydlím, nemůžu ho dráždit něčím takovým. Souhlasila jsem s tím, že mě bude trénovat, a zahození té mikiny s tím údajně souviselo, takže jsem neměla na vybranou. Jednu z největších změn, co jsem hodlala podstoupit byla změna účesu. Uvědomila jsem si, že se teď asi začnu orientovat spíše na kenjutsu. Můj účes mi omezoval výhled, který jsem při boji potřebovala, takže jsem se ho chystala změnit.
Zašla jsem se osprchovat, a pak před zrcadlem zkoušela různé změny účesu s gumičkami do vlasů. Samozřejmě se to neobešlo bez stříhání. Nikdy jsem se sama nestříhala, ale výsledek nebyl nejhorší. Pak jsem se vydala nakupovat. Nekoupila jsem toho hodně. Jídlo maximálně na dva dny a oblečení. Vrátila jsem se zpátky do domu. Tanaki tu ještě nebyl. Nechtěla jsem nic dělat v jeho domě bez jeho svolení, takže jsem si chtěla někde sednout a počkat na něj. Židli jsem však poblíž nikde nenašla. Dřepla jsem si proto ke stěně v obýváku, opíraje se o ní, a čekala.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Goku Thu Apr 16, 2015 6:44 pm

Síce som pôvodne mienil byť mimo len hodinu, nakoniec sa to natiahlo. Sám som si popri ceste spomenul, že som potreboval kúpiť isté veci, z lekárne a taktiež si ísť pre isté veci do nemocnice. Nakoneic som so sáčkom v ruke otvoril dvere do môjho domu. Nebolo zamknuté, takže som očakával že už tu je. Nie že by som mal pre ňu momentálne niečo na práci. 
"Som doma.." Povzdychol som si trocha tlmeným hlasom, už skôr so zvyku. Predsa len som ešte pred nedávnom môj príchod vždy ohlásil. Teraz ma však neprivítala mama, ani otec.. 
Otvoril som dvere do kúpeľne, kde som si všimol ešte nevyschnutú vodu. Položil som sáčok vedľa umývadla, nad ktorým bolo zavesené zrkadlo.
"Čo si jedla?" Spýtal som sa dostatočne nahlas na to, aby ma bolo počuť. Myslel som si, že bola v obývačke, keďže sa asi neodvážila ísť do niektorej z izieb. Ja som si sám zatiaľ dal dole tričko. Teraz som sa však neplánoval sprchovať, len si previazať obväzy, takže som nepovažoval za nutné zavierať dvere. 
Začal som si z tela pomaly obväzy dávať dole. Pod tričkom som z nich mal ako keby ďalšie tričko. Nebolo meisto, kde by mi trčal kúsok kože. Ako som ich dával dole, aj bolo jasne vidieť prečo. Rany po mučení od lovcov kekkei genkai boli ešte čisto teoreticky len pár dní čerstvé. Dávať si z nich obväz dole, bol dosť nepríjemný pocit.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Kaori Fri Apr 17, 2015 2:57 pm

"Ahoj." Pozdravila jsem Tanakiho, když dorazil domů. Postavila jsem se a přišla ke dveřím, kde jsem ho nezastihla, jak jsem čekala. Museli jsme se minout. Je to ale zvláštní vzhledem k tomu, že toto není zas tak velký dům. Tanaki se ozval ještě jednou. Hlas vycházel z koupelny. Přišla jsem tedy k ní blíž. Dveře byly otevřené. 
"Ještě nic. Něco k snědku jsem už ale stihla koupit." Odpověděla jsem mu. Do koupelny jsem za ním nešla, ani jsem do ní nenakoukla. Náhodou bych viděla něco, co bych neměla a bylo by zle.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Goku Fri Apr 17, 2015 3:34 pm

"Ah.. ahoj ahoj.. " Pozdravil som sa tiež, pretože mi došlo, že som na to zabudol. Zaśpinené obväzy od krvi som hádzal do vane, nie na zem, páč zo zeme by sa mi to nechcelo utierať. Taktiež som zo sáčku vytiahol dezinfekciu a niečo na štýl malej špongie, na ktorú som dezinfekciu nastriekal a začal som si ňou umývať okolie tých čerstvejších jaziev.
Pocítil som rozhodne väćšiu únavu, než som po tréningu s Kaori mal. Pravdepodobne to bol vedľajší účinok bojových piluliek, ktoré som užil pri útoku Hakuei na Kiri. Predsa len som ich zožral celkom veľa.
"A, čo si kúpila?" Spýtal som sa so záujmom, no na konci som trocha sykol, zamračil som sa a odložil som špongiu na bok umývadla. Pustil som vodu, umývadlo som umyl a obväzy z vane som zobral do rúk. Teraz trebalo rany nechať trocha prevetrať.. fakt som si kvôli nim musel vypočuť celú prednášku v nemocnici, inak by ma snáď domov ani len nepustili. Vyšiel som z kúpeľne a pohľad mi padol na Kaori s novým účesom. Musel som sa pousmiať. Nič som jej však k tomu nehovoril.
"Choď si zatiaľ niečo spraviť, len sa toho zbavím." Naznačil som smerom k obväzom a zamieril som znova von z domu, kde som ich chcel vyhodiť do koša.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Kaori Fri Apr 17, 2015 4:10 pm

"Rýži, mrkev, rajčata a nějaké ryby." Odpověděla jsem. Nevím, jestli to je dobrá kombinace. Kuchaříčkování není moje silná stránka. Nemám nějaké jedno oblíbené jídlo, které bych hlavně jedla, takže obvykle jím jen to na co mám chuť. Snad to Tanakimu vadit nebude.
Když vyšel, ukázal mi obvazy celé od krve. Asi byl pár krát nemile zraněn, když čelil útočníkovi při obraně vesnice. Já jsem ho při tréninku přece nijak nezranila. Obrany vesnice jsem se nezúčastnila, a to kvůli tomu incidentu s jednotkou anbu. Jinak bych se určitě přidala. "Hai." Přikývla jsem a odešla do kuchyně si něco připravit.
Vytáhla jsem misku a do ní nasypala rýži. Ostrouhala jsem mrkev a nakrájela rajčata. Vše jsem pak vsypala do misky k rýži. Nikdy jsem rýži takto nekombinovala, ale dneska jsem prostě na to měla chuť. Chyběla už jen ryba. Nevěděla jsem ale jestli bych ji prvně měla upéct, a nebo ji sníst syrovou. Obě možnosti můžou chutnat dobře. Upečená ale asi bude přece jen vhodnější.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Goku Fri Apr 17, 2015 4:23 pm

Po tom, ako som sa špinavých obväzov zbavil, som vo vnútri znova zamieril do kúpeľne, kde som opláchol vaňu a znova som na seba začal namotávať obväzy, tento krát celkom biele, nové a čisté. Každopádne nie všade, len na tie najakutnejšie rany ktoré to jednoducho potrebovali. Ostatné som potreboval nechať dýchať, aby mi nezačali hnisať či podobne.
Vyšiel som z kúpeľne a sáčok ktorý som si obstaral v nemocnici, som odložil vedľa schodov. Zamieril som do kuchyne.
Hmm.. toto bude problém.. prebehlo mi hlavou, keď som si všimol ako Kaori varí. Trocha mi pripomínala mamu. Popravde som sa cítil ako také tretie kolo u vozu. Čo som mal robiť? Začínal som si zvykať na to, že bývam sám. Preto som chvíľu len stál a sledoval som, ako sa obskakuje a kontroluje ryžu. Pohľad mi zamieril aj na rozbalenú rybu, nastrúhanú mrkvu ktorú následne do ryže pridala, spolu s rajčinami. Prešiel som poza ňu a z poličky som vybral hnedé vrecko, v ktorom to trocha šušťalo. Taktiež som do konvice napustil vodu a nechal som zovrieť vodu. 
Bolo tu celkom ticho, čo však s ním. Nebol som zvyknutý na to, príliš komunikovať s ľuďmi. Seriózne som si viac pokecal s ostatnými anbu počas misií a aj to za použitia rôznych taktických gest a podobne.
"Nie je ti zima?" Spýtal som sa jej. Skôr to bolo myslené tak, či nemala zimnicu. Nedivil by som sa, no dúfal som, že sa jej pre dnešok vyhla. Môj tréning predsa len mohol byť trocha.. podivný, taký na otuženie.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Kaori Sat Apr 18, 2015 9:50 am

"Je, ale zvykám si." Bylo to zvláštní. Dneska jsem se nastěhovala k Tanakimu. Abych si nepřipadala divně, musím se s ním dohodnout na nájemném. Je velkorysý. Nabídl mi svou pomoc, abych nemusela žít na ulici. Bydlet u něj a neplatit nájem ale nemůžu, a proto hned jak si něco vydělám, zaplatím nájem na tento měsíc. Snad mi výdělek z jedné mise bude stačit.
"Takže tady žiješ sám?" Zeptala jsem se ho zvědavě. Je netypické, že někdo v jeho věku vlastní dům. Musí mít vysoké příjmy z misí. Dívala jsem se pořád na tu rybu. Chtěla jsem ji upéct, ale nevěděla jsem jak. Strčit ji na talíři do trouby nemůžu. Tu troubu jsem tady v kuchyni ale stejně neviděla.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Goku Sat Apr 18, 2015 10:06 am

Bola pravda že som zväčša jedával instantné veci a vojenské jedlo, pre to tu trúba naozaj nebola a ja som si až teraz uvedomil, že by som si ju naozaj mohol vybaviť. Na tvári mi tento fakt však vyčaril úsmev. Mali sme rybu a nemali sme si ju ako spraviť.. Na jej odpoveď som prikývol a vybral som dve šálky.
"Takže si asi dáš čaj? Aj keď mám len bylinkový." Bola to však skôr rečnícka otázka, keďže som ho už začal zalievať. Zvyšnú vodu som vylial do umývadla a konvicu som znova postavil na stojan.
"Nie, momentálne sa tu nachádzaš aj ty.." Nastal ďalší problém a ja som si po mojej odpovedi takmer kusol do jazyka. Naozaj som bol v interakcii so statnými ľuďmi hrozný, až moje slová mohli vyznieť cynicky či sarkasticky.
"Prepáč, už je to dlho čo.. sa ma niekto na niečo vypytoval, teda na normálne veci vieš." Uchechtol som sa a rozmýšľal som, čo spraviť s tou jej kúpenou rybou.
"Každopádne máš pravdu, bývam tu sám, alebo som aspoň do teraz spred nedávna býval. Ani som to tu nestihol zariadiť keďže k tomu tak nejak.. nebol dôvod. Nie som moc spoločenský typ." Rozmýšľal som nad nejakou otázkou, ktorou by som vedel udržať konverzáciu v ako takom prúde. Bolo to však pomerne ťažké, keďže som o Kaori vedel len málo a vytrepnúť na ňu otázku typu "aká je tvoja obľúbená farba", by znelo trocha divne. 
"A ty ? plánuješ znova nastúpiť do služby?" Predsa len sme ešte neboli za Mizukagem, sám som od neho potreboval nejaké veci. Podľa všetkého sa však po poslednom boji znova stratil a ja.. som tak nejak nevedel, či sa už objavil vo svojej kancelárií, alebo nie.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Kaori Sat Apr 18, 2015 10:35 am

Přikývla jsem na jeho otázku o čaji. "Pravda." Vskutku, teď tu bydlím i já. Cítila jsem, že teď je ta pravá chvíle se domluvit na nájemném, ale dřív než jsem cokoli řekla, Tanaki pokračoval o jeho domově a vztazích s ostatními. Nemohla jsem ho přerušovat. Raději jsem odložila to s tím nájmem, než abych riskovala to, že tu bude zase na nějakou chvíli to trapné ticho.
"Jo, plánuji. Poslední dobou jsem jako kunoichi nestála ani za zlámanou grešli. Chci to napravit." Jelikož jsem nepřišla na způsob, jak tu rybu tepelně upravit, rozhodla jsem se ji nechat na někdy jindy. Bolesti břicha ze syrového masa mi nestojí za to, abych tu rybu jedla čerstvou. "U toho stromu jsi říkal, že budeme pokračovat teorii." Byla jsem zvědavá, co to bude. Prvně se musím ale pořádně najíst. Vzala jsem proto jídelní hůlky, které jsem našla v jednom šuplíku, a pustila se do té rýže s mrkví a rajčaty.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Goku Sat Apr 18, 2015 10:50 am

Po tvári sa mi roztiahol trocha širší úsmev a ja som po Kaori hodil očkom.
"Nie že by to teraz bolo inak." Žmurkol som za ňu no len som pokývol hlavou. "Nič v zlom.. predsa len teraz si moja študentka. Zlepšíš sa." Zobral som obe šálky a len som pokynul hlavou, aby ma nasledovala.
"Rada číslo jedna, nejedz postojačky." To pravdepodobne mohla počuť už milión krát od svojich rodičov, ak s nimi teda vyrastala. Ja som sa toho napočúval celkom dosť.
Sadol som si v obývačke na tatami za stôl do tureckého sedu a jednu šálku som položil k sebe, a druhú na druhý okraj stola.
"Koľko máš vlastne rokov?" Celkom ma to zaujímalo. Typoval som, že je staršia. Predsa len som sám bol dosť mladý, aj na Anbuho.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Kaori Sat Apr 18, 2015 11:52 am

"Zlepším, tím si můžeš být jistý." Řekla jsem vážně. Tanaki na mém zesílení bude mít nepochybně velký podíl. Jelikož mám ale velké nedostatky, nějakou dobu to potrvá.
Následovala jsem Tanakiho do obývacího pokoje a usedla do tureckého sedu naproti něj za stolem. Vzala jsem si šálek čaje. Pofoukala ho a trochu se napila. "Osmnáct." Odpověděla jsem a ještě jednou se napila. Čaj byl horký, ale nespálil mi jazyk.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Goku Sat Apr 18, 2015 12:30 pm

Pohľadom som skenoval miestnosť a hľadal istú knihu, ktorú som chcel Kaori požičať. Či už knihy mala rada alebo nie, na tejto jednej som trval. Len teraz som si však sadol a chcel som ju nechať v pokoji sa najesť, takže som to zatiaľ moc neriešil.
"Osemnásť hm.." Typoval som, že bude staršie než ja.. aj keď tri roky boli celkom dosť.
"Zabila si niekedy niekoho?" Spýtal som sa jej. Znova som si takmer kusol do jazyka. Musel som si kúpiť nejakú gumičku a odnaučiť sa pýtať otázky tohto typu, za každých okolností. Predsa len teraz jedla, možno to nebola práve príjemná téma.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Kaori Sat Apr 18, 2015 1:48 pm

Šálek čaje jsem odložila zpátky na stůl a pustila se do jídla. Ta rýže s mrkví a rajčaty měla překvapivě dobrou chuť. Jídlo jsem si vychutnávala. Tak dlouho jsem nic nejedla.
"Ne, nezabila, ale jsem připravena udělat vždy to, co je nutné." Řekla jsem, když jsem dojedla sousto z úst. Lehce se mi to říká, když jsem před takovou volbou ještě nikdy nestála. Pevně ale věřím, že pokud to má mise bude zahrnovat, splním ji bez váhání. Nepovažuji se za vraždící stroj. Pro vyšší cíl jsem však ochotna se odevzdat. Ať už to je obrana vlastní vesnice, či likvidace problémových nukenínů."Jak dlouho se kenjutsu věnuješ?"
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Goku Sat Apr 18, 2015 2:20 pm

Musel som sa trocha pousmiať. Tiež som nebol práve úplným vrahom. Zabil som len pár ľudí. Teda.. nerátal som vojenské konflikty. 
"Osemnásť a ešte taká nepoškvrnená.. hehe, celkom nezvyk vo svete shinobi." Hlavne v kiri, no to som si už nechal pre seba. Sledoval som ju, ako vyjedala misku s ryžou, ktorú si sama spravila. Rozmýšľal som však nad tým, koľko taký šporák môže stáť. So zamyslenia ma vytrhla jej otázka, na ktorú som nevedel odpovedať presne.
"Hmm, ťažko povedať. Asi ako genin, pôvodne som sa chcel stať šermiarom." Bola však pravda, že zo siedmych legendárnych mečov, bol len jeden, ktorý by vyhovoval môjmu štýlu boja. Ani som nevedel, či ho teraz niekto vlastní, alebo nie.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Kaori Sat Apr 18, 2015 2:37 pm

Dojedla jsem, a pak se s podívala na Tanakiho. "Mohl by být z tebe dobrý šermíř." Pak jsem vstala a zašla umýt misku, z které jsem jedla. Netrvalo to dlouho. Hned jsem byla zpátky. "Takže, co teď?" Určitě nehrozí, že bych se nudila. Na práci toho je spousta. Musím nastudovat teorii v kenjutsu. Pak bych se asi měla stavit za Mizukagem.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Goku Sat Apr 18, 2015 4:27 pm

Prikývol som. "Myslím si, že by som dokázal poraziť hociktorého z nich. Popravde.. si v šerme viac než verím. To že o mne nikto nevie neznamená, že nemôžem byť najlepší heh?" Uškrnul som sa trocha pobaveným spôsobom. V duchu som to však myslel vážne. Reálne som si to o sebe myslel.
"Teraz si naštuduješ anatómiu ľudského tela. Bohužiaľ som neočakával, že ťa tu budem takto mať a tak som sem nedoniesol žiadnu figurínu noo.." Načiahol som sa po jednej z knižiek a tú som jej podal. "Môžeš mi veriť.. väčšina šermiarov anatómiu ľudského tela nepozná.. a pri tom im to dáva značnú výhodu voči ostatným taijutsu užívateľom. Na tie techniky som prišiel hlavne vďaka mojim vedomostiam." Spýtavo som sa na ňu pozrel, či môže byť no.. nemyslel som si že moc bude protestovať.
"Samozrejme nechcem, aby si si to prečítala všetko hneď. Len budem veľmi rád, ak sa ju naučíš, prax nechaj na mňa, o tú sa postarám." Žmurkol som na ňu, aj keď prax v anatómií.. kto vie, čo som pre ňu zamýšľal.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Kaori Sat Apr 18, 2015 6:52 pm

Vzala jsem si tu knížku a hned ji otevřela na nějaké stránce se svaly a nervy. Do učení jsem nikdy příliš hrr nebyla, ale toto vypadalo zajímavě. "Nějaký úsek, kterým bych měla začít?" Byli v ní zajímavé obrázky. Svaly ze všech úhlů. V životě jsem neviděla obrázek neuronu. Tady byly nějaké dendrity a neurity. Určitě se mám, co učit. Raději bych začala od těch obrázků, a až pak se pustila do čtení textů. Akademie mě naučila hlavně to, že nejvíce mě naučí obrázek. I když učení na akademii není nijak těžké, nemohla jsem si nic psaného zapamatovat. Proto jsem si všechno kreslila a učila se to takhle. Nevím, co pro mě Tanaki má připravené, ale určitě to stojí za těch pár hodin učení. "Díky." Navíc pomyšlení, že umím něco, co neumí ani pořádně legendární šermíři... to je fakt cool.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Goku Sat Apr 18, 2015 9:12 pm

Zamyslel som sa. Bola pravda, že sa to vlastne nemusela učiť úplne všetko. Dôležité boli hlavne vedomosti o tom, ktoré svali ako preskenúť a tým pádom ako čo najrýchlejšie vyradiť súpera z boja. Radšej som jej to ešte na chvíľku zobral a zatvoril som ju.
"Moja chyba, vyznačím ti tie najdôležitejšie veci. Ten zvyšok bude na tebe, no spravila by si mi tým radosť." Usmial som sa a len som pokýval na nesúhlas.
"Netreba mi ďakovať, je to celkom zaujímavé mať.. niekoho, na ućenie a tak." Bola to trocha irónia, vzhľadom na náš vekový rozdiel.
Zapoćuli sme rozhlas od Mizukageho, jeho slová ktoré by pravdepodobne otriasli aj mŕtvym. Nie že by vo mne konkrétne niečo zanechali, okrem pocitu hrdosti. Bol som hrdý, takže som považoval jeho reč za úspešnú. Musel som sa však usmievať a len som sa postavil.
"Navštívime Mizukageho, predsa len si sa ešte neohlásila.. a to.. treba napraviť." Mal by vedieť o podobných veciach.. bol to predsa len Mizukage. Preto som jej len naznačil, aby ma sledovala.. bol to už taký zvyk ktorý som si za dnešok stihol vypestovať. Hodil som na seba okrem tieľka aj tričko, za opasok som si dal katanu a a aj s Kaori som vyrazil z domu, späť do Kirigakure n osato.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Kaori Sun Apr 19, 2015 6:41 pm

Sebral mi knížku. Asi bude lepší, když mi zvýrazní ty důležité části. "Hai." Přikývla jsem, a pak se vydala za Tanakim do Mizukageho kanceláře. Ještě pořádně nevím, co Mizukagemu řeknu. Celé to s mou neaktivitou jako kunoichi Kirigakure no sato je zkomplikované. Snad to nějak zvládnu.
Nemyslím si ale, že se Mizukage bude chtít zabývat tím, kde jsem celou tu dobu byla. Důležité je teď po tom útoku Hakuei pomoct postavit vesnici na nohy. (Přesun)
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Goku Sun Apr 26, 2015 9:38 pm

Rozhodne som musel ísť Mizukagemu podať správu z dvoch misií, ktoré som pred nedávnom uskutočnil.. teda dnes no.. najprv? Najprv som musel spať. Potreboval som si oddýchnuť a načerpať novú energiu. Priśiel som k môjmu domu a dvere som za sebou v podstate ani nezavrel. Bolo mi to celkom ukradnuté.. aj tak tu nemal kto čo šlohnúť. Ani som nedošiel do obývačky, keď som tam padol do kľaku na kolenách a chvíľu som si len sedel na vlastných pätách. Sťažka som oddychoval. Nebol som smädný ani hladný.. predsa len pri ošetrení som dostal vodu.. pomerne dosť.. Hlad som nemal už z princípu. Nebývalo mi zle no, dnes som mal kvôli niečomu stiahnutý žalúdok. Možno kvôli Hinamori? Kto vie.. Stále som myslel na jej otca, na jej mŕtvych rodičov a na to, aký bude mať teraz život. Nechcelo sa mi vstávať.. nechcelo sa mi nič. Len som sa zošuchol na zadok v obývačke pri okraji a chrbtom som sa oprel o stenu. Moja poloha vyzerala dosť pokrivene.. bolelo ma snáď všetko.. obväzy boli znova od krvi a vyzeral som.. jednoducho hrozne. Zatvoril som oči a pokúsil som sa zaspať. Tak nejak som nemal silu na to, robiť hocičo.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Goku Tue Apr 28, 2015 11:15 am

Moja záhrada sa zmenila na tak trocha bojovú zónu? Kto vie. Určite aspoň tréningovú. po mojom prebratí som tu nikde nevidel Kaori a tak som sa rozhodol, že sa budem venovať hlavne môjmu stréningu. Síce mi to nerobilo úplne najlepšie na novo vzniknuté zranenia no.. popravde ? Nepamätal som si deň, odkedy som nastúpil na moju prvú misiu ako genin, ktorý by som prežil bez zranení. Mohol som byť omnoho silnejší, než som si o sebe myslel.. len by som sa najprv musel nechať doliečiť. To však očividne nehrozilo. Nie v tejto "rýchlej" dobe. Tak som tu znova stál. V ruke som držal Nuibari a pred sebou som mal slamenného panáka, ktorý bol poprebodávaný a pomocou nití zavesený o neďaleký strom. Už z prvého pohľadu bolo jasné, že by sa nejednalo o rýchlu smrť. Trocha ma striaslo, no na tvári som mal úsmev. Bol zvláštny, taký u mňa pravdpeodobne videli len moji nepriatelia. Rozhodne sa mi táto nová "hračka" páčila. Poklepkal som si s Nuibari po rameni a následne som panáka zložil, lanko zmotal a postavil si pred seba ďalšieho. 
Prvá rana do neho prišla z diaľky. Nuibari som hodil do pravého ramena tohto slamenného panáka, popri čom som trhol lankom, ktoré ju po prebodnutí ramena nasmerovalo trocha do strany. Na druhej strane som už čakal ja.. teda moja rýchlosť, bol som na ňu patrične hrdý. Rozhodne bol boj s Nuibari náročný no.. výsledo kstál za to. V mojich rukách sa však meč udržal len chvíľku, lebo následoval ďalší hod oblúko. Tento krát Nuibari mierila zdola do miesta, kde by sa nachádzalo brucho a zároveň mieril smerom k bližšiemu stromu, ku ktorému som sa zatiaľ rozbehol. Rana bola natoľko prudká a silná, že to prebodlo slamenného panáka bez problémov a ja som Nuibari znova chytil do rúk. Nachádzal som sa popri tom na strome. Potiahol som lankom, zoskočil so mz konára a to malo za následok vymrštenie slamenného panáka ku konáru. Zo spodu som Nuibari ešte raz hodil, čím som ho prešpicoval zozadu. Presne som vedel kam Nuibari dopadne, pretože som ju dosť dobre zvládal ovládať cez ocelové lanko na nej pripevnené. 
Výsledok bol celkom zaujímavý. Keby že týmto jednoduchým "ťahom".. alebo skôr ťahmi odstránim nejakého súpera.. tak by zomieral ešte dlho.. možno pár dní.. ak by bol veľmi vlhký vzduch.. tak pokojne aj týždeň.. kto vie. 

Znova som vošiel do domu a nechal som moju prácu na záhrade nepoškodenú teda.. ako keby som ju chcel niekomu ukázať. Nuibari som znova schoval do zvitku na mojom zápästí, ktorý som následne prikryl návlekom. Pôvodne som chcel zobrať ďalšiu misiu, prípadne trénovať Kaori no.. najprv by som musel podať hlásenie z tých dvoch predošlích a.. Kaori nájsť. Možno že išli na cvičisko šermiarov.. ale pred tým som na ňom čakal celkom dlho a nič.


Nakoniec som sa rozhodol odísť a vydať sa Kairi hľadať.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Goku Thu May 07, 2015 8:50 pm

Znova sme si to namierili ku mne domov. Tam som jej len pridržal dvere a nakoniec som Kaori poslal do obývačky.
"Prinesiem nejakú dlahu.." Dodal som. Predsa len mala pravdpeodobne nalomené rebrá. To nemusela byť práve príjemná bolesť. Rozmýšľal som, či som to trocha neprehnal. Dokonca sa znova zmenil aj môj prístup. 
Keď som bol vo vnútri, stiahol som si z tváre obväzy, keďže tu boli úplne zbytočné. Odložil som zvitky na jeden zo stolov v obývačke a dokonca som sa aj vyzul. Nechcel som si to tu zašpiniť.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Kaori Sun May 10, 2015 1:35 pm

Zdá se, že Tanakiho přístup se u něj doma úplně změnil. Sundala jsem si tak jak on boty, abych mu to tu nezašpinila, i když to bolelo. To je poprvé, co mám zlomené žebra. Popravdě, nikdy předtím jsem nic zlomeného neměla. Je to takový zvláštní pocit a nepopsatelná bolest. To, že jsem si rukou ty žebra přidržovala, nijak nepomáhalo. Řekla bych, že mě to takto bolelo ještě víc. "Mizukage-sama řekl, že mi kabutowari svěří až po tom, co mě prozkouší ostatní šermíři." Skutečně mi na tom záleželo. V Mizukageho kanceláři to bylo sice náhle rozhodnutí, nijak předem nepromyšlené, ale vím jistě, že to nebyla chyba. Tanaki takto bude mít navíc více času na trénink se mnou. Jsem zvědavá, jestli mi ta dlaha pomůže. Snad mi ty žebra nebudou dělat problém při dalším tréninku.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Goku Sun May 10, 2015 1:51 pm

Keď som znova podišiel ku Kaori, v rukách som držal podivný biely obväz, z ktorého sa trocha prášilo. Nebola to sádra ako taká, skôr jej "mäkšia" verzia.. dlaha. Aby sa stále aspoň trocha v trupe mohla hýbať. Na jej slová som zareagoval opatrne. Naznačil som, aby si vyhrnula tričko a mienil som jej dlahu na poškodenú časť dať, teda obviazať jej v podstate celý trup. Rozmýšľal som nad tým, že som to naozaj trocha prehnal. Na jednu stranu to nebola až tak vážna zlomenina. Netrčala jej z tela a samotné kosti mala celé len, na mieste kde jej dopadla tupá strana katany popraskané. Stačilo sa šetriť.. 
"Viem, no ja ťa neodporučím, nie teraz. Po tom čo si mi predviedla na cvičisku... odo mňa nečakaj v tomto prípade podporu. Nie kým sa nezotavíš a rozhodne nie, kým sa nezlepšíš. Tvoje skúsenosti sú na šermiara chabé, spravila si zlé rozhodnutie a to by ťa v reálnom boji stálo život. Momentálne nie si ani na úrovni priemerného šermiara.. Kabutowari je u teba momentálne nedosiahnuteľný."  Vysvetlil som jej. Možno to bola trocha tvrdá reakcia, no stál som si za svojim. Predsa len ma sklamala ako to len šlo. Jediné jej plus bolo to, že je pod mojim učením len pár dní.
"Budem musieť navštíviť Mizukageho kvôli S rankovej misii, aj keď ešte neviem o čo sa bude jednať." Rozmýšľal som nad tým, ako by počas mojej neprítomnosti Kaori strávila čas.. tréningom.
"Mám pre teba vyznačenú tú knižku a myslím že by si si vedela zohnať aj figurínu človeka. Neviem koľko by tá misia trvala..." V podstate som jej chcel povedať, že sa svojmu tréningu bude chvíľu musieť venovať sama.
"Nechám ti tu veci.. prípadne by som vedel zohnať chlapíka, ktorý by ťa zaučil v Sairento Kirringu na úrovni, ktorá by bola hodná tvojho chceného postavenia, ako šermiarky." navrhol som jej. Predsa len som nechcel, aby tu zatiaľ zhrdzavela, kým budem preč.. aj keď od toho momentálne naozaj nemala ďaleko. Po chvíľke som s obväzovaním skončil. Samotný obväz bol vlhký a ako schol, tak sa spevňoval. Aj tak však dosť farbil, takže som mal v podstate celé biele ruky.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Dom rodiny Tanaki Empty Re: Dom rodiny Tanaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru