Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri May 22, 2015 1:19 pm

Veľkolepý boj, medzi klanom Uchiha a Uzumaki sa môže začať.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Fri May 22, 2015 1:27 pm

Ďalšie klasické ráno v Konohe. Slnko svietilo, vtáci štebotali a ja som čakala kým nedorazí chlapík, s ktorým som pred tým naviazala kontakt. Bola som naozaj zvedavá, ako sa naše stretnutie vyvinie. Teraz mi však neostávalo nič iné, len čakať na danom plote, na ktorom som teraz sedela. Plot ohraničoval územie Konohy. Teda konkrétne cvičisko a.. niečo čo bolo za ním. Čas som si skracovala pohmkávaním pomerne veselej melódie.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri May 22, 2015 1:43 pm

Už dlhšiu dobu som trpel traumou s toho, že akosi často som v nemocnici. A čo viac dnes som mal dohodnutý ďalší tréning, ktorý môže byť pekne krutý. Išlo o moju česť! Ja som nemohol prehrať a ani som to nemal na pláne. Mal som obyčajné oblečenie, ktoré nosievam. Na chrbte som mal samozrejme znak Uchiha klanu a na nose čiernu látku, ktorá zakrývala jazvu. Cesta na cvičisko mi prešla, ako voda a po tom nastala chvíľa ticha, lebo som hľadal nejakú osobu. Chvíľu mi trvalo, že si je na plote, čo ma aj trocha zarazilo. Prikráčal som k nej a než som prehovoril tak som aj zamával a nahodil, ako vždy kamarátsky úsmev. "Hoj bielovlasá. S tebou sa tu mám dnes stretnúť a zabojovať?" Opýtal som sa jej.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Fri May 22, 2015 1:50 pm

Bol to už nejaký ten rok, čo som v Konohe bola. O Uchihoch som čo to počula a pri pohľade na tohto, mi bolo jasné, že ma práve jeden oslovil. Znova som pocítila nepríjemné vrnčanie v bruchu.. očividne môj "parťák" Uchihov ako takých.. moc v láske nemal.
"Heh, mám aj meno vieš?" Uškrnula som sa, po čom som zoskočila z plotu a dopadla som na zem. Mohlo to vyzerať všelijak, keďže som na sebe mala dreváky a tak.. ten balanc a podobne. Oprášila som si kolená a začala som si naťahovať ruky. "Moje meno je Natsuki.. čo ty ?" Ani som si už nepamätala, ako sme si vlastne tento zápas dohodli. Že by cez niekoho? Kto vie.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri May 22, 2015 2:01 pm

Na to, že som v konohe trčal takmer stále, tak som tu stretával nové tváre prevažne furt. Ona toho bola príkladom ale, keď som si ju teraz očami lepšie prezeral musel som uznať, že mi niekoho pripomínala, koho som už raz videl. Problém bol, že som si nevedel vôbec spomenúť, kto by to mal byť. "Nó, budem ho vedieť po tom, čo mi ho prezradíš." Mrkol som na ňu a ani som to vlastne hovoriť nemusel a predstavila sa. To chce bojovať v drevákoch? Prebehlo mi mysľou a hneď na to som sa mal na pláne aj predstaviť. "Volám sa Ken. Ken Uchiha." Bol som hrdý z akého klanu som, preto mi nedalo a musel som sa pochváliť. "Začneme s bojom?" Opýtal som sa jej a o krok som ustúpil.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Fri May 22, 2015 2:09 pm

"Ken hm?" Na chvíľku som si ho pozornejšie prezrela, po čom som sa znova len uškrnula. Na jeho otázku som prikývla, poskočila som, popri čom mi dreváky z nôh vleteli do strán a v momente, keď som dopadla na zem, som sa proti Kenovi rozbehla.  Začala som pomerne jednoducho, s Taijutsu. Mala som v pláne skombinovať nejaké tie dva údery a kop. Pri čom by prví mieril do brucha, druhý by bol vlastne "zdvihákom" na bradu a kop by som previedla smerom na jeho bok, z otočky po tom, ako by som sa sama pretočila po údere na bradu.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri May 22, 2015 2:26 pm

Veľa toho už nepovedala, pripravila sa na boj. Už pri tom, ako odhodila dreváky a rozbehla sa na mňa som ja aktivoval svoj shraingan, ktorý mi umožňoval predpovedať jej pohyby. Už len z jej prvého pohybu som vedel usúdiť, že je rýchlejšia, ako ja. Prvý úder som vy-blokoval tak, že som pred seba dal ruky, čo poriadne bolelo. Ďalším nepríjemným zistením bolo, že je ešte aj silnejšia. Asi by som mal začať chodiť do posilovne. Pri zdviháku som sa posunul celým telom vzad a náhle letela otočka a kopačka priamo na mňa. Zasa som sa kryl obomi rukami, čo ma zasa zabolelo a posunula mnou vzad. Nebyť sharinganu a toho, že vidím jej pohyby nezvládal by som sa jej takto brániť. Aj keď ma odtlačila odskočil som dozadu, aby som mal čas na spamätanie sa z jej úderu. Po tom som už vyštartoval ja. Bolo na čase jej vrátiť, čo zasiala. Celú dobu som ju sledoval očami. Rozbehol som sa na ňu. Ak by mi pozrela do očí videla by, že jej letí moja päsť na tvár. Pri tom ale v skutočnosti moja ruka mierila na jej brucho pri čom by som sa skrčil a otočkou by som jej svojou nohou podrazil tie jej. Jouninon nerobí príliš veľký problém sa pozerať nižšie, ako je tvár ale už aj to robí značnú výhodu, lebo ma nemôžu úplne sledovať.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Fri May 22, 2015 2:33 pm

Moje údery vyblokoval pomerne dobre, aj keď som ho nimi odtláčala a tak som usúdila, že som pravdepodobne fyzicky silnejšia. Nikdy som nebola úplne tintítko a tak ma to ani nejak extrémne neprekvapilo. Započal jeho útok. Možno som spravila chybu, že som sa mu pozrela do očí no.. nemohla som si pomôcť. Bol to proste zvyk. Keď sa jeden druhému pozerá do očí, tak vie ľahšie predpovedať jeho útok.  Jasne som videla ako mi úde ide na tvár. Rozhodla som sa ho odkloniť rukou, no v momente keď mal dopadnúť, pocítila som náraz v bruchu a ja som si uvedomila, že mi tam aj celý čas mieril. Moc som tomu spočiatku nepochopila a vyviedlo ma to z rovnováhy. Preto sa mu podarilo aj podkopnúť ma, no namiesto spadnutia na zem, som sa pretočila na ruky a z nich som sa odrazildo vzduchu  a mala som v pláne dopadnúť na nohy o niečo ďalej. Pri tej otočke vo vzduchu som z kapsi vytiahla kunai, ktorý som po ňom šmarila. Bol to dosť automatický pohyb, aby som mu zabránila v sústavnom útočení a mala aspoň chvíľku na premyslenie si ďalších krokov. Po dopadnutí som začala skladať pečate.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri May 22, 2015 2:43 pm

Pozrela mi do očí a môj útok vyšiel bezchybne, ako mal. Dokonca aj ten nepredpokladaný kop ale nepadla ale dostala sa odo mňa ďalej pri čom na mňa vrhla kunai, ktorý po pri mne preletel, lebo som mu uhol. Prial by som všetkým ten epický pocit, keď vám okolo tela letí kunai a vy ho vidíte shrainganom, ako si krásne letí. To mi ale zabránilo v pokračovaní a ona už skladala pečate. Sharinganom som registroval tie pečate a preto som začal skladať pečate aj ja sám. Ešte som ani nevedel čo to je, takže je lepšie sa pripraviť na všetko.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Fri May 22, 2015 2:56 pm

Po doskladaní pečatí som sa prudko nadýchla a v ústach som nahromadila chakru, ktorá sa začala meniť na olej. Ten som zmiešala s ohnivou podstatou a následne som na Kena "vypľula" pomerne rýchlu ohnivú masu, ktorá však bola horiacim olejom a nie len čistou ohnivou plazmou. Jednalo sa o techniku Katon: Endan, ktorú ma naučili na hore. Predsa len z chakry v ústach olej nevie vytvoriť každý. Technika mala podobu ohnivého projektilu, alebo skôr gule, ktorá by dokázala svojou veľkosťou obsiahnuť dospelého človeka.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri May 22, 2015 3:07 pm

Moje pečate boli poskladané ale ona videla, ako keby som pokračoval v skladaní a nestihol som to. Preto do mňa ten jej projektil narazil a nastal výbuch a dym zahalil okolie v ktorom som bol. Dokonca som zasimulovaj aj výkrik, ktorý ustal tesne pred nárazom, lebo som použil kawarimi, ktoré mi zachránilo krk. Vedel som, že je to katonová technika ale z nejakého dôvodu som ju nemohol skopírovať. Vytvoril som 3 jednoduché pečate a z k Natsuki sa začala zlietať poriadna masa vrán, ktorá jej znemožnila výhľad. Dokonca ju niektoré chceli aj škriabať alebo ďobať. Ja som sa presunul, aby som mal lepší úkryt za jedným z mála stromov, ktoré tam boli. Za ním som začal opäť skladať pečate, ktoré boli pre zmenu na ohnivú techniku. Aká ohnivá technika s toho vznikne, to už sa nechajme prekvapiť. Muse som predsa vidieť reakciu Natsuki na vrany, je dokonca aj možné, že začnem skladať úplne iné pečate na ďalšiu techniku.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Fri May 22, 2015 3:17 pm

Jeho klamstvo na mňa tento krát nezabralo, pretože zakričal pred tým, než do neho samotná ohnivá guľa stihla naraziť.. prečo by to robil? Bol Shinobi. Preto ma ani tak neprekvapilo kŕdeľ vrán, ktorých bolo stále viac a viac, až mi úplne zastreli výhľad do okolia. Jedna z nich ma dokonca aj chcela bodnúť, no po zahnaní sa po nej, sa len rozpadla na dym a ja so mpochopila, že sa jedná o nejaký nie tak úplne hmotnú techniku. Necítil som pri kontakte totiž žiadny náraz či podobne. Ruku som znova dala do jednoduchej pečate, po čom sa okolo mňa rozvírili desiatky zelených lístkov. Jednalo sa o klasický shunshin no jutsu, pri čom som namiesto dymovnice, využila práve lístky, na zamaskovanie môjho pomerne rýchleho pohybu, ktorým som sa presunula na konár jedného z blízkych stromov. V rukách som už držala dva kunaie, zatiaľ čo som očami hľadala Kena. "Je to všetko čo zvládneš? Pár vrán?" Podpichla som ho nahlas, nemohla som si to odpustiť.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri May 22, 2015 3:30 pm

Je pravda, že toto klamstvo bolo tak trocha pod moju úroveň ale čo narobím aj niečo také sa stáva. Nechal som to tak a sledoval stále svoju nepriateľku, ktorá ale zrazu zmizla. Moje pečate sa preto zmenili a s tých pár vrán, ktoré boli ozajstné som vytvoril svojho klona, ktorý sa rozbehol od môjho stromu preč a chcel sa skryť za strom. Ja som použil Shunshin a chcel som sa dostať do iného stromu ale keď sa tak stalo na tom konári, na ktorom som sa objavil bola dokonca aj samotná Natsuki. Popravde prvé, čo ma napadlo, než si ma všimne bolo po nej skočiť a tak som aj urobil. Ak sa mi to podarilo padli by sme obaja dole pod ten strom z toho konára a ja by som mal byť teoreticky nad ňou. V ten moment by som sa jej na silu chcel pozrieť do očí a uvrhnúť ju do jedného z môjho genjutsu.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Fri May 22, 2015 3:36 pm

Všimla som si, ako sa niektoré vrany začali zhromažďovať a vytvárať postavu Kena. Predsa len som sa už nachádzala z ich dosahu, takže mi to taký problém nerobilo. V tom som však zacítila, ako sa konár na ktorom som stála, pohol. Nebol nijak extrémne hrubý a tak keď na neho Ken dopadol, proste som o tom vedela. V momente som k nemu otočila hlavou a to sa už po mne vrhol. Snažila sa ma povaliť dole na zem, čo sa mu možno aj podarilo.. no popri tom dopadne som mu inštinktívne lakeť nastavila do cesty a snažila som sa ho od seba odstrčiť ďalej. Tento krát som sa do jeho očí nepozrela, keďže medzi nimi a tými mojimi, bol práve lakeť. Nebolo to však kvôli nejakému môjmu geniálnemu plánu. Predsa len som nikdy netrénovala špeciálne boj proti Uchihom, bola to skôr náhoda.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri May 22, 2015 3:42 pm

Tento hurá style boja by som normálne proti protivníkovi, ktorého by som chcel zabiť určite nepoužil. Keď sme dopadli na zem, tak som sa udrel o jej lakeť, ktorým si zakrývala oči. Vedel som, že je silnejšia, takže ak by som sa jej ho snažil dať dole z tváre asi by sa mi to nepodarilo. Môj klon sa už medzi tým rozbehol ku mne, lebo aj on si stihol všimnúť, čo sa vlastne stalo. V tedy ma napadlo spásonosná no možno sebe-vražedná myšlienka. Keďže som bol telom na nej a ako chlap, by som mal byť ťažší, tým že som na nej sedel som dúfal, že ju to trocha znehybní. Určite ale neočakávala to, že som ju zrazu začal štekliť na bokoch. Ak nieje šteklivá, tak dostanem teraz určite po tlame, za obchytkávanie. No asi preto som ju sledoval shrainganom, aby som si keď tak stihol dať pred tvár ruku alebo ak by sa odkryla, aby som ju uvrhol do genjutsu, ako som plánoval.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Fri May 22, 2015 3:47 pm

 Ken to postrehol celkom dobre. Nastal ďalší "reflex". V momente keď ma začal štekliť, tvár sa mi skrivila do prekvapeného úškrnu no.. následovala silná rana smerom do jeho brady. "Čo to do prdele robíš kretén!" Ak ho to zo mňa nezhodilo, mala som v pláne mu vraziť ešte jednu.. no pri takýchto ranách človek Často upadával do bezvedomia. Minimálne danému jedincovi po úderoch ostávali najbližšie dni celkom.. fialové spomienky. Pri prvej rane som sa mu stále nepozrela do očí, aj keď som celkom pochybovala, že by sa na nejaké genjutsu vedel pri podobných úderoch sústrediť. Pretože ja.. som bola naštvaná.. naozaj naozaj naštvaná. Takto ma obchytkávať. Navyše som sa pri tom červenala jak paprika.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri May 22, 2015 3:56 pm

Naozaj som to veľmi dobre očakával ale tú ranu som ešte ako tak stačil obrániť ale tú druhu už som schytal a tá ma z nej zrazila dole. Spravil som kotúľ, ako vrece zemiakov do strany smerom od nej a postavil sa. Predo mnou už bol klon a mal ma na pláne brániť. Ak by sa jej nepodarilo ma trafiť bola by už v genjutsu, aké smutné. Bol som odolný a naozaj zvyknutý dostávať poriadne rany, takže som si začal šúchať tlamu. "Môžeš mi povedať, prečo nie si šteklivá? Ty jedna agresívna paprička!?" Nebolo to myslené v zlom ale proste mi dala po hube! Z nepochopiteľného dôvodu som videl, ako mi jedna a tá sama hviezdička obiehala okolo tváre.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Fri May 22, 2015 4:03 pm

Rýchlo som spravial kotúľ vzad a následne som sa z neho vyšvihla na nohy. Oboma rukami som sa chytila za obnažené boky a skaredo som an neho zagánila.
"Samozrejme že som, ale som Shinobi doprdele! Viem sa ovládať!" Aj keď s mojim slovníkom o tom mohol sem tam niekto pochybovať. Ruky som nakoniec zložila zo svojich bokov, zatvorila som oči a znova som poskladala pečate. Stále som sa tvárila naštvane.. a červene.. pre čo som sa vlastne hanbila? No kto vie. Mohol vidieť niečo, čo už v tomto svete nie je takým bežným úkazom. Techniku ktorá využívala moje vlastné vlasy.  "Ranjishigami no jutsu!" Sykla som a moje vlasy sa sformovali do niekoľkých mini-levích hláv, ktoré sa po Kenovi rozleteli. Spočiatku to mohlo vyzerať smiešne, no tieto veci boli schopné niekomu ukusnúť končatinu, zatiaľ to patrilo k mojim najsilnejším technikám. Predsa len sa ho technika nesnažila len zviazať, ale ho aj poriadne pokúsať do zadku! Mala som v pláne si ho následne pritiahnuť a niečo mu poriadne vytmeliť do ksichtu.. pri čom by som sa pravdepodobne pohľadu do jeho očí nevyhla.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri May 22, 2015 4:14 pm

Popravde s toho jej pohľadu a slovníku som zomieral ale nemohol som sa smiať, to by nebolo pekné, takže a keď mi kútiky utekali do úsmevu prekonal som to. "To vidím!" Povedal som celkom ironicky a pred tú jej techniku, ktorú na mňa použila sa hodil klon, ktorý stihol príjsť. Pri tom, ako sa on hádzal som ja začal skladať úplne tie isté pečate, ako ona. "Ranjishigami no jutsu!" Zopakoval som po nej a svetu div sa moje vlasy sa začali tiež správať, ako jej a zaútočili priamo na ňu ale druhou stranou, ako boli tie jej útočiace vlasy. Keďže táto technika nebola Hijutsum a môj sharingan ju dokázal celú vidieť dokonca aj s pečaťami, nebol problém ju skopírovať a zopakovať po nej. Mal som na pláne niečo podobné, aj keď som ešte presne nevedel, že ju do toho zadku hryžnúť vážne môžem, ak by som to vedel určite by som to urobil. A k tomu by som sa na niečo také aj určite pozrel. Ak sa ale môjmu klonu nepodarilo skrížiť trasu tej jej technike, určite by sa naše techniky stretli a poriadne by sa zaplietli medzi sebou.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Fri May 22, 2015 4:25 pm

Pravdepodobne sa technika stretla aj s klonom, no ten by nemal byť schopný jej nápor vydržať, keďže práve tieto vlasy som ovládala ja. No nečakala som, že využije to isté. Očividne všetky tie povesti a veci o sharingane, nebolo len rozprávanie do vzduchu. Zamračila som sa a schválne som techniku nechala správať tak, aby sa zaplietla do Kenovej kópie. Znova som zložila pečate. Čo sa týkalo výdrže, bola som na tom rozhodne dobre. Vlastne by som sa divila, keby že je Ken rovnako vytrvalý ako ja. Predsa len.. Uzumaki.. Kyuubiho Jinchuuriky, tieto veci robili svoje. Aj keď bola pravda, že som sama nepoznala môj pôvod, rovnako ako som vaľná väčšina ľudí nevedela že Jinchuurikym som. Ja som to však vedela.. a tak som sa to teraz snažila hrať na výdrž. Výdrž a istý druh "podvádzania". Kusla som sa do palca, poskladala som pečate a ruku som zložila k zemi.  Privolala som jednu z menších žáb. Bola mi asi po kolená no išlo mi skôr o techniku ktorú sme následne predviedli. Zatiaľ čo ona využila Gamayudan, ja som využila Katon: Endan a na Kena sa rútila pomerne.. obrovská masa horiaceho oleja. Pravdou však bolo, že práve táto masa, prepálila ako jeho, tak aj moje vlasy, takže sa znova mohol pokojne hýbať, rovnako ako ja. {Technika je samozrejme menšia ako na gife, to je skôr tak pre predstavu.)
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri May 22, 2015 4:34 pm

Nevedel som o tom, že má v sebe kyuubiho ešte na tak dobrej úrovni som sharingan neovládal. Dokonca aj keď sa zdalo, že používam chakru priveľa vedel som ňou šetriť, keďže som pomerne veľmi dobre ovládal jej použitie, zhromažďovanie a podobne. Neplytval som ani troškou aj keď pravdu povediac tá posledná technika mi dala riadne zabrať. Použil som ju prvý krát a preto aj tá spotreba chakry sa ukázala. Privolala niečo ďalšie a použila oheň. Naše vlasy sa pretrhali alebo skôr sa prepálili a ja som bol voľný. Nemal som už veľa času, preto som skočil na stranu a v ten moment som "chytil." Po tom, čo som dopadol som začal váľať sudy s nádejou, že to prestane horieť. Horeli mi nohavice a mikina našťastie k vlasom sa to už nedostalo. Ja hlupák, že som ju nechytil do genjutsu pri prvej príležitosti, ktorú som mal. Ostali mi 3 vrany, ktoré sa rozleteli po nej, aby ju trocha rozptýlili. Boli posledné po tom klonovy, ktorý sa rozpadol.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Fri May 22, 2015 4:48 pm

Možno som to trocha prehnala. Predsa len techniak takého rozsahu, vedela jedného pomerne jednoducho spáliť, minimálne vytvoriť rozsiahle popáleniny kvôli rozžeravenému oleju. Stále však bo pri vedomí a ešte na mňa aj útočil, čo som považovala za pomerne dobré znamenie. Musela som sa pousmiať, v momente som oproti trom vranám vrhla tri shurikeny, ktoré by sa ich mali zbaviť. Ja som čakala, kým sa postaví. Nebola som ten typ, ktorý by kopal do niekoho na zemi. .teda ak ma ten niekto nenaštval. On ma vlastne naštval, takže som z môjho pôvodného postavenia začala kráčať k nemu.. mala som v pláne ho trocha potrápiť.. pošikanovať a tak.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri May 22, 2015 9:57 pm

Vrany sa príliš jej útokom neuhýbali, takže tie shurikeny bez nejakých protestov zabrali. Ja som sa tiež pár krát ešte pogúľal po zemi a keď som cítil, že už nič nepáli, tak som vstal. 3/4 môjich nohavíc bolo spalených, čo som sa divil, lebo nohy na tom boli o proti nim pomerne v lepšom stave. Vybrala sa ku mne a ja som zbystril, určite to nenaznačovalo nič dobré. "Ty teda vieš situáciu poriadne rozpáliť." Stál som a vytrvával som v hypnotizovaní jej očí s menším úškrnom na perách. Podľa mňa bola vysoká pravdepodobnosť toho, že sa pomýli a pozrie sa vyššie. To už by sa dostala do iného sveta, ktorý by som pre ňu určite s radosťou vytvoril.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Fri May 22, 2015 10:02 pm

Tento krát mu to predsa len vyšlo. Približne v polke cesty k nemu som sa do jeho očí predsa len pozrela. Ani som si neuvedomila, že sa jednalo o niečo nebezpečné. Jednoducho bol toto môj prvý súboj s Uchihom ako takým. Ešte k tomu zameraným na genjutsu. Na jednu stranu, to že ma niekto do genjutsu chytí ešte neznamená, že automaticky vyhral. No zatiaľ som Žiadne genjutsu z jeho strany neregistrovala. Vlastne som si na žiadne ani nedávala pozor. Predsa len som ho považovala skôr za ninjutsu bojovníka.. s doplnkovým Taijutsu. 
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat May 23, 2015 9:37 am

Popravde ja som si tým nemyslel, že som vyhral ale je veľmi ťažké sa dostať s genjutsu takéhoto typu. Nielen, že bolo vytvorené sharinganom, čo už sa radí medzi silnejšie genjutsu typy ale dokonca je to aj A rank. V genjutsu sa ešte nič špeciálne nedialo. "Nechcela by si sa vzdať?" Nevedel som, ako ju rozhodiť tak, aby to vzdala práve tu a trýzniť zlými spomienkami alebo niečím krutým som nechcel. Predsa len by som mohol simulovať aj bolesť. Zatiaľ som po nej hodil okolo 10 shurikenov a každý mieril z neznámych dôvodov na to jej vrchné oblečenie. Aj za normálnych okolností by som jej ich dokázal len škriabnuť, lebo vďaka sharinganu som vedel byť nehorázne presný.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru