Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

2 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki - Stránka 2 Empty Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri May 22, 2015 1:19 pm

First topic message reminder :

Veľkolepý boj, medzi klanom Uchiha a Uzumaki sa môže začať.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki - Stránka 2 Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Sat May 23, 2015 10:12 am

"Vzdať? Však mám navrh.." Zamrmlala som nechápavo. Neuvedomila som si, že v genjutsu som. Letelo na mňa zo desať shurikenov a .. no boli dosť presné. Ja som znova využila techniku, ktorú už Ken poznal. Usúdila som totiž, že by som sa tomu nestihla vyhnúť. Predsa len tých shurikenov bolo desať, posiali pomerne veľkú plochu. Moje vlasy sa znova rozvlnili, natiahli a vyrazili oproti niektorým shurikenom, ktoré by ma inak trafili. Počas sťahovania späť som sa znova rozbehla po ňom. Mala som v pláne tento zápas preniesť na blízko. Tušila som, že s tým budem mať problémy no.. verila som, že ho skôr či neskôr značne unaví stále odrážať moje údery, do ktorých som dávala značnú silu. Začala som sériou celkom obyčajných úderov, v kombinácií s kopmi. Nejednalo sa o nič extra, no dostať niečím by bolo nepríjemné.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki - Stránka 2 Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat May 23, 2015 10:21 am

"No neviem, či sa ti to len nezdá.." Bolo jedno, čo urobí alebo o čo sa pokúsi. Tu som bol pánom ja ale čím presvedčivejšie to bude, tým dlhšie v genjutsu bude a tým ťažšie sa jej z neho dostávať bude, lebo budem mať jej chakrový obeh celkom pod kontrolou aj keď už teraz som ho mal. Zaútočila na blízko a až teraz si mohla všimnúť, že som v ruke niečo držal. Potiahol som ňou a z jej chrbta než sa stihla otočiť jej prešli shirikeny okolo bokov a padli za mňa, dokonca aj ja som sa im musel vyhýbať. V tom sa jej rozrhol vršok oblečenia, ktorý podľa mojich zistení s predtým, by ju mal vyradiť z boja, ja som pre istotu zasa ustúpil. Byť pánom v genjutsu je sranda, lebo sa stane vždy, to čo chcem ja sám. "Hups, tuším si tie shurikeny myslia, že ti oblečenie prekáža." Rýpol som si do nej, lebo som sa ju snažil rozhodiť čo najviac.  
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki - Stránka 2 Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Sat May 23, 2015 10:32 am

Nebola som si tak úplne istá, čo sa stalo. Predsa len by ma žiadne shurikeny spred tým nemali trafiť. Teda nie.. že by ma trafili úplne. Cítila som sa jak v nejakom Zorovi. Rýchlo som si rukami chytila okraje rozopnutej vesty, ktoré som nejak natiahla cez už dotrhané obväzy na hrudi. Ustúpila som a znova som sa začervenala... skôr než som však stihla niečo povedať.. ilúzia sa zrušila. Prečo? No.. malo to celkom jednoduchý dôvod.

Asi obaja sme zabudli na žabu, ktorú som pred tým vyvolala. Tá po chvíľke civenia na nás oboch usúdila, že ma pravdepodobne chytil do genjutsu. Keďže sme pred sebou len stáli a nič sme nerobili. Preto sa rozhodla Uchihu nepríjemne prekvapiť v podobe Suiton: Teppōdama. Ktorá by ho mala odmrštiť niekam do Narnie. Tým by prerušil očný kontakt so mnou a ja by som sa pochopiteľne z genjutsu dostala. Keď mi dopli dve a dve, môj hnev snáď nepoznal konca. Síce som sa znova červenala ako rajčina, päsť som si midlila v dlani pripravená Uchihovi vyraziť zopár zubov. Isté veci sa nerobili.. ani za vidinou víťazstva.
"Ty perverzný úchyl!" Zakričala som na neho podráždene a.. no naštvane.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki - Stránka 2 Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat May 23, 2015 10:44 am

Pokojne som si udržiaval genjutsu, keď tu som pocítil silný náraz vody na moje telo a ja som letel. Popravde to bolo naozaj nepríjemné, ja hlupák, že som zabudol na tú prekliatu žabu. Pri tom, ako som "letel" vzduchom som cítil takú negatívnu auru od Natsuki, že sa dostala až ku mne pokým som nenarúbal do koruny stromu. Tam som si ostal ležať a započul som ju, ako o mne pekne hovorí. "A to chceš, aby som ťa tam tríznil v bolesti?? To bolo kompromisné riešenie!" Nie, vážne som nebol úchylák a nahé dievča som možno nevidel dokonca ani na obrázku, takže kto vie možno by to zničilo aj mňa. Na tom strome mi chvíľu trvalo, než som sa dostal na nohy ale zliezť som nechcel, však tam dole bola rozzrúrená beštia. "Vážne ťa tuším začnem volať paprička!" Podpichol som ju zasa, keďže aj keď som sa preletel, z toho stromu na ňu vidno bolo.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki - Stránka 2 Empty Re: Ken Uchiha Vs Natsuki Uzumaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru