Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rezidence Kaguyů

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Jun 15, 2015 6:53 pm

Rezidence Kaguyů Latest?cb=20120405201249&path-prefix=de

V Otogakure jsou dvě sídla Kaguyů. Jedna pro hlavní členy větve a druhá, která patří vedlejší větvi, ze které jsou pozůstalými pouze Tatsu a Tetsu. Tato rezidence byla postavena několik let před poslední válkou ninjů, byla v několikati uplynulých měsících zrekonstruovaná. O pozemek a dům se stará skupina lidí, které platí Tatsu a Tetsu z odkazu otce, které jim nechal velký obnos peněz. Dům střeží 5 hlídacích psů a nástražné pasti v okolí za domem. Toto sídlo slouží například i jako úkryt přes zničením vesnice. Protože právě pod ním je vybudovaný úkryt, který vede až za bránu vesnice. Tento tunel je přísně zabezpečený a hlídaný všemi způsoby. Respektive se ním nedá jít, pokud se něco ve vesnici nesemele.

Jak roky plynule, s této rezidence se stalo téměř rodinné sídlo. Tatsuya se sem nastěhoval společně s Mizuki a jejich synem Minatem. Samozřejmě, tento dům je obrovský a proto je nadále udržovaný obsluhou.


Naposledy upravil Tatsuya Kaguya dne Wed Mar 30, 2016 8:04 pm, celkově upraveno 1 krát
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Jun 16, 2015 5:46 pm

Po delší procházce po vesnici, jsme se dostali až skoro na okraj, kde stál náš dům. Klan Kaguya měl svou klanovou budovu na druhé straně, ale byla stará a pro bývalé členy hlavní větve, tudíž jsem byl rád, že alespoň toto pro nás rodiče udělali...nechali nám barák. S povzdechem jsme došli až ke dveřím. Nečekaně jsem neměl u sebe klíče, protože jsem tu nebyl X měsíců. Prohledal jsem místo pod rohožkou a na konec jsem si vzpomněl, že jsem jeden náhradní klíč schoval do velké vázy vedle vchodu. "Yees!" Zazubil jsem se do široka. Klíč byl poněkud velký, ale i tak by ho jen tak někdo nenašel! Odemkl jsem dveře a podržel je Mizuki, aby vstoupila jako první. "Prosím slečno." Mile jsem se usmál a vstoupil jsem hned po ní. Došel jsem až do prostřed haly a na patě se otočil na Mizuki. "Tak co, my lady? Jídlo, vana, postel? Nebo naopak?"
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Jun 16, 2015 6:52 pm

Bolo to naozaj, ale naozaj veľke sídlo. Nadvihla som obočie na Tatsuyu. "Hmm teraz asi vypadám ako zlatokopka.." Trošku som sa zasmiala. Ako vážne som nečakala rezidenciu so záhradou, fontánou a neviem čím ešte. Netušila som, že táto rezidencia patrí práve klane Kaguya... Pri vstupe hľadal Tatsu náhradný kľuč, samozrejme nebol pod rohožom, ale v kvetináči.. "Rafinovaná skrýš..." Povedala som ironicky a prekrútila som očami. Všimla som si, že Tatsu bol dnes milý, ale následujúce gestá sa mi zdali až moc podozrivé.
"Čo plánuješ spraviť alebo čo si spravil, že si zrazu taký milý?" Spýtala som sa a podozrivo som sa naňho pozrela. Toto uňho nebolo normálne, vážne som si myslela, že niečo vyviedol a teraz sa chystá mi to povedať.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Jun 16, 2015 7:02 pm

Zasmál jsem se při její poznámce o zlatokopce. "Pff, to teda jsi." Zasmál jsem se a na chvíli se odmlčel. "Až na to, že to já sbalil tebe a ty jsi v tu chvíli neměla ani šajna o našem dědictví." Nadzvedl jsem obočí a pomalu se přibližoval k ní. Moje momentální chování nebylo moc časté, milý jsem byl opravdu jen když jsem něco udělal, nebo něco chtěl, nebo se něco stalo. Pořád jsem se nic neříkal. Až jsem si stoupl před ní, jen jsem cukl koutkem úst nahoru a chytl jí kolem pasu. "Popravdě? Ani ti nevím. Jsem spokojený. Mám po boku krásnou dívku, objevil se další člen našeho klanu, brácha si našel holku, Reina je pořád ta stará dobrá Reina...Nejspíš mám chvilku, kdy milý prostě jsem, tak si toho važ." Vyplázl jsem na ní jazyk a hned po tom jsem se do široka usmál a čekal na její odpověď, při čemž jsem si jí stále držel při sobě. "Tak co? Jaké bude tvoje rozhodnutí? Máš na 5 vteřín na to mi odpovědět, nebo nic nebudééé." Znovu jsem pokýval hlavou a začal odpočítávat, s provokativním pohledem.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Jun 16, 2015 7:16 pm

"To potom nie som...!" Odpovedala som rýchlo, ja som nebola zlatokopka! Hneď na to sa zas ku mne Tatsu približoval. Keď som si ho vypočula, mohla som usúdiť, že naozaj má právo byť milý a vlastne aj šťastný. "Ja si toho vážim." Odpovedala som mu a mrkla som naňho. Zrazu začal odpočítavať a ja som sa mala rozhodnúť. "Bublinková kúpeľ!" Asi toto som stihla povedať predtým, než skončil odpočet. Naozaj som sa tešila na kúpeľ. Čo sa týkalo jedla, nebola som moc hladná, cesta nebola tak dlhá, predsa sme leteli a v Kiri som sa celkom dosť napchávala dobrotami, čo tam mali. Možno by som si dala len niečo malé pod zub.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Jun 16, 2015 7:33 pm

Bylo mi jasné, že bude chtít ze všeho nejvíc tu koupel. Kývl jsem hlavou na souhlas, chytl jí jemně za ruku a šel s ní až do koupelny. Vytáhl jsem pro ní ručníky a napustil vanu, do které jsem dal větší množství pěny do koupele, aby se vytvořila spousta bublinenek. Zkontroloval jsem, jestli je voda teplá a nechal vanu napoustět. Chvíli jsem se na Mizuki jen tak koukal, s přiblblým úsměv. Najednou ve mě cuklo. Pyžamo, jasné. "Vydrž chviličku, něco ti najdu." Odběhl jsem vedle do své ložnice a otevřel skříň. Ženské oblečení jsem neměl, proto jsem vytáhl bílou pohodlnou košili a došel jsem zpět do koupelny. "Bude ti to možná tak po kolena, ale ženské oblečení tu nevedu." Znovu jsem se tak přiblbě mile usmál.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Jun 16, 2015 7:53 pm

Ani som sa nenazdala a Tatsu ma zaviedol do kúpeľne. Mali to tu naozaj veľké, na taký veľký priestor som nebola zvyknutá, nestihla som sa ani pozerať, čo všetko tu majú a už som bola v kúpeľni, kde bola veľká, ale naozaj veľká vaňa. Tatsu to celkom zvládal sám, začal mi napúšťať vaňu a ja som si zhodila zo seba mikinu a tričko. Medzitým mi skočil po niečo, čo si mám obliecť potom, čo sa vykúpem. Celý čas ma len obskakoval a bol milý. Naozaj sa mi to páčilo. Keď sa objavil v kúpeľni len s bielou košeľou, zobrala som si ju a potom mu dala ďalší bozk. "Vieš byť naozaj milý.. Keď chceš." Šepla som a potom som mu dala ďalší bozk, trošku som si ho k sebe pritiahla. Dnešok bol vážne dokonalý, nič mi nechýbalo a mala som pocit, akoby som už patrila do nejakej rodiny. No a presne v tejto chvíli som bola rada, že som sa do Tatsuyu zamilovala. Možno nebol dokonalý, ale ja som ho brala takého aký je a to sa mi na ňom najviac páčilo.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Jun 16, 2015 8:17 pm

Po jejím polibku jsem jí objal kolem pasu. "Už to je ale doba, co se mi naposledy chtělo." Dělal jsem zamyšleného, když jsem to dořekl. Mé oči se stočili ke stropu a výraz v obličeji naznačoval, že přemýšlím. Při tom jsem stejně chtěl jen odvést pozornost. Chytl jsem její zadní část podprsenky, stačilo jedno stisknutí, pohyb do strany a měla jí rozeplou. Škodolibě jsem se usmál, tak nějak...jak jsem to měl ve zvyku, trošku provokačně. Dala mi další polibek, při kterém si mě sama přitáhla. Nemohl jsem protestovat, nechtěl jsem a bylo to v její přítomnosti nemožné. Při tom všem jsem se musel znovu usmát a tu její pusu jsem protáhl do delšího polibku. Mezi tím se vana stále napouštěla, takže jsme si museli dávat i pozor, aby nepřetekla.
Po polibku jsem se nahnul k jejímu uchu přitáhl si jí těsně k sobě. "Víš, co jsem dokázal? Sbalit ženu, která byla nejspíš k mužům netaktní a sobecká. Požaduji nějakou odměnu."
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Jun 16, 2015 8:32 pm

Trošku som sa usmiala, po jeho odpovedi. Kukla som sa na strop, keď sa tam pozeral a v tom mi rozopol podprsenku. Len som sa uškrnula. Vaňa sa stále napúšťala, tomu som nevenovala moc pozornosť, skôr som presunula svoju pozornosť na Tatsuyu, ktorý požadoval odmenu. Len som si znova zakúsla do spodnej pery. "Uhm.. to je teda úspech..." Povedala som a dala som mu ďalší o niečo dlhší bozk na pery. "Takže požaduješ odmenu?" Zopakovala som po ňom a potom som sa znova usmiala. Možno som vedela na čo tým narážal, ale v pláne som mala mu to všetko trošku sťažiť. "Tak to si ešte počkáš." Škodoradostne som sa usmiala a odtlačila som si ho rukami od tela. Otočila som sa mu chrbtom a rukou naznačila, nech sa aj on otočí, alebo aspoň nech odíde z kúpeľne. Vaňu som predsa už mala napustenú, a tak som zastavila vodu. Dala som si dole aj legíny z nôh a obzrela som sa po Tatsuyovi či je aspoň otočený. Následne som si dala dole spodné prádlo a vliezla som si do vane plnej bubliniek. Takáto kúpeľ sa mi páčila, voda bola príjemná a mne sa uvoľnili všetky svaly, napätie zo mňa vyprchalo a ja som len zatvorila oči a zaklonila som hlavu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Jun 16, 2015 8:54 pm

Mizuki se začala chovat přesně tak, jak jsem očekával, ale už od prvopořátku, kdy si skousla spodní ret, jsem podvědomě věděl, že mi to zrovna neusnadní. Polibek jsem jí opětoval a nemyslel na to. Nastavil jsem svůj lišácký pohled, při kterém jsem se jí stále koukal do očí. "To si piš." Odpověděl jsem, když zopakovala mou prosbu. Už jsem se nakláněl k jejímu krku, ale v tom mě od sebe odtáhla a otočila se zády. Nastavil jsem poker face. Bylo mi to jasný! S povzdechem a ukňouráním jak malé děcko jsem se otočil zády a hlavu natočil doleva, do velkého zrcadla a jen se škodolibě usmíval. Zůstal jsem tak stále otočený, aby mě pak nesprdla. V moment kdy vlezla do vany a zavřela oči, jsem se sunshinem přesunul neslyšně vedle ní. Určitě musela být opřená zády o okraj vany, takže když si lehla, byla to pro mě ideální příležitost. Naklonil jsem hlavu nad ní a usmál jsem se, nebyl to obyčejný úsměv, věděl jsem že se nedívá, proto mohl být více méně zamilovaný, který u mě neviděl snad ještě nikdo.
Levou ruku jsem dal na druhý okraj vany a tou pravou jsem se zachytl o okraj, který byl při mě. Byla znovu v pasti. Vlasy mi spadly trošku do obličeje, ale nebránilo mi to v tom jí políbil. Tentokrát opravdu něžně, což jsem tímto způsobem nikdy před tím neudělal. Vlastně nikdy za svůj život. "Víš, jak chodíme na mise spolu? Už nikdy bych tě nenechal jít beze mě." Řekl jsem tiše, s přimhouřenýma očima. Ne pro to, že bych nevěděl, jak je dobrá, byla určitě silná, ale měl jsem takový zvláštní pocit z té další mise. Že by mě převládl strach, že by se jí někdo dotkl? Nejspíš ano!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Jun 16, 2015 9:11 pm

Dostala som od Tatsuyu ďalší nežný bozk, on si naozaj nedal pokoj, ale čo už. Taký predsa bol a ja som ho za to mala rada. Samozrejme som to očakvala, ale mala som v tom momente zatvorené oči a prekvapilo ma to. No i tak som si bozk užila naplno. "Nemali by sme spolu chodievať na misie..." Povedala som vážne, bohužiaľ to bola pravda. Na misiách, kde bol Tatsuya som bola viac menej rozptýľovaná. Bola som zaujatá mojimi citmi k nemu a ak by sa dostal do nejakej zlej situácie, asi by som nebola schopná čisto premýšľať.
Nesnažila som sa túto chvíľku svojou odpoveďou nejako narušiť, ale hovorila som pravdu a bola som zvedavá ako to Tatsu zoberie. Na druhú stranu by som sa asi bála, ak by šiel Tatsu na misiu a ja by som dlho nevedela, čo je s ním. Takže to či chodiť s ním na misie alebo nie.. malo to svoje pozitíva aj negatíva. "Ale je to od teba zlaté, keď sa tak bojíš." Odľahčila som trošku náladu a pritiahla si ho bližšie k perám a pobozkala ho.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Jun 16, 2015 9:24 pm

Čupl jsem si k vane a premyslel nad tim co rekla. Na jednu stranu byl fakt ten, ze na posledni misi jsme se hodne navzajem rozptylovali, ale i pres to jsem si nedokazal predstavit, ze by na ni nekdo makl. Byl to zvlastni pocit, driv jsem to mel jen u brachy, jinacim zpusobem, ale mel. Vlastne to byl pro me uplne novy pocit, silny vuci osobe, ktera nebyla kou rodinou. Na jeji nazor jsem neodpovedel, citil jsem to stejne a z meho vyrazu to bylo poznat. Navic, ten polibek to hned napravil. Usmal jsem se na ni a pak vstal. "Hmm, mam te tu nechat? Chces pak dojit do pokoje? Copak by jsi chtela?" Dnes jsem byl opravdu milej, kdo by toho nevyuzil, no ne? Jen jsem doufal ze si nebude tolik zvykat!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Jun 17, 2015 3:47 pm

"Pfff, zatiaľ som tu spokojná. Nemusíš ma toľko obskakovať..." Uškrnula som sa, bolo to od neho milé, ale momentálne som mala všetko, čo som chcela. Narovnala som hlavu, potom som sa hlbšie ponorila do vody a bublinky vzala do dlaní a fúkla do nich. Trčala mi hlava a ruky. "Zvykla by som si na to častejšie." Usmiala som sa a poškrabala som sa vo vlasoch. "Dnešok je dokonalý, boli sme na slávnostiach, bolo tam celkom dobre, trochu sme si zatancovali. Celý večer som si užila v tvojej spoločnosti, teda takmer... No a teraz si užívam kúpeľ vo vani, ktorú si mi pripravil. " Chcela som mu povedať, že si toho naozaj vážim. "Lepšie som si asi ani vybrať nemohla." Uškrnula som sa a trošku som sa hrala s bublinkami. No tešila som sa, čo bude ďalej...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Jun 17, 2015 4:15 pm

Kývl jsem hlavou na souhlas a díval se na to, jak si hraje s bublinkami. Nejspíš to neměla často, proto jsem byl rád, že jí něco takovýho můžu dopřát. Podíval jsem se na sebe do zrcadla, mírně se zamračil a znovu se otočil na Mizuki.
Rezidence Kaguyů 4105211-6834240415-tumbl
Opřel jsem se o umyvadlo a zkřížil si nohy u kotníků. Celou dobu jsem jí poslouchal. Vydedukoval jsem si z toho, že je mi nejspíš vděčná, ale to byla maličkost, jedno z nejmenších věcí, co jsem pro ni mohl udělat.
Chvíli jsem nic neříkal, jen jsem jí pozoroval a na tváři se mi objevil další úsměv. V její přítomnosti se nedalo neusmívat. "To je to nejmenší, co můžu udělat." Řekl jsem tišeji a pak se protáhl. Dal jsem si ruce do kapes, otočil se čelem k zrcadlu a jen jsem se chvilku na sebe díval. Mírně jsem se zamračil, ale hned potom usmál. Znovu jsem pohled stočil na Mizuki a došel k vaně. Pravou ruku jsem jí přiložil k tváři a políbil jí. Ruka mi pak sjela hlouběji do jejich vlasů. "Jdu si pro odměnu, neberu protest." Podotkl jsem a líbat jsem jí nepřestal.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Jun 17, 2015 5:56 pm

Dalo sa od neho čakať, že to bude smerovať týmto smerom, keď sme tu prišli. "Aby si neskončil s doškrabaným chrbátom." Uškrnula som sa a nekládla som žiaden odpor, len som mu opätovala všetky bozky a ruku som mu dala do vlasov.
Na sekundu som sa od neho odtiahla. "Dáš mi ešte chvíľku čas? Počkaj ma v izbe." Navrhla som mu. Chcela som len dokončiť kúpeľ a v tomto pokračovať niekde inde.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Jun 17, 2015 6:03 pm

Usmál jsem se a pokývl hlavou. "Yosh." Odtáhl jsem se od ní a došel ke dveřím od koupelny. "Poškrabané záda? To je to nejmenší co se může stát." Řekl jsem lišácky a vešel jsem do pokoje. Nevěděl jsem, jak dlouho jí to potrvá, proto jsem šel jen zatáhnout rolety, zamčít dveře a rozhodl jsem se udělat ještě něco. Ztlumil jsem světlo a zapálil svíčky. Nebyl jsem romantik, ale tato atmosféra se mi vždycky líbila. Došel jsem k zrcadlu v pokoji a jen se na sebe díval s myšlenkama úplně jinde. Jak je možný, že já, Mizuki? Pche...máš na víc, jenže...jsem takovej sobec, že bych o nikomu jinému nedovolil. Pousmál jsem se cuknutím koutku vzhůru a čekal, než dojde.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Jun 17, 2015 6:44 pm

Dal mi chvíľku čas. Jeho odpoveď ma pobavila.Vo vani som bola ešte minútku alebo dve, poriadne som sa umyla a podobne... Potom som vyliezla z vane, utrela som sa od hlavy po päty. Obliekla som si nohavičky a tú košeľu, ktorú mi tu prichystal. Kukla som sa do zrkadla a sama na seba v zrkadle som sa usmiala. Popravde som sa cítila šťastne ani neviem prečo. Pred rokom, kebyže sa ma opýtate či chcem viesť takýto život, asi by som povedala nie. Bola som predsa ANBU bez citov, ale dnes bolo všetko inak...
Rezidence Kaguyů Tumblr_m5d150ut9u1r8em68o1_500
Prešla som na prah dverí medzi izbou a kúpeľňou. Svojím pohľadom som prešla Tatsuyu a usmiala sa. "Asi na teba nemám dobrý vplyv." Uškrnula som sa, ale nemyslela som to vážne. Boli tu sviečky a stlmené svetlo. Popravde sa mi to zdalo romatické a páčilo sa mi to. Ktorú ženu by nepotešila nejaká tá romantika ?
Rozhodla som sa naďalej nestáť v dverách a pohla som sa smerom k nemu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Jun 17, 2015 6:59 pm

Celou dobu jsem byl zaneprázdněný svýma myšlenkama. Z nich mě velice rychle vyvedla myšlenka na tento život. Vždy jsem si byl blízký jen s bratrem. Teď jsem měl Mizuki, brácha měl nejspíš Michie. Cítil jsem se, jako kdyby se naše rodina rozrůstala. Při tom jsem byl vždy zastánce toho, že velkou rodinu nikdy nechci, ani nic, co je tomu podobné. Teď, když jsem pomyslel na bráchu a Mizuki, nejspíš i tu alkoholičku, se kterou byl, necítil jsem se špatně.
Z těchto myšlenek mě ale hned vyvedla Mizuki, která se opřela mezi dveřma a celého mě sjela pohledem, stejně jako já jí.
Rezidence Kaguyů Tumblr_mqgjmcoH2O1rs656zo4_250
V té mé košili vypadala opravdu úžasně, cítil jsem se, jako kdybych jí už teď měl v hrsti. Jen jsem nastavil ten svůj pohled a stejně jako ona, i já se k ní rozešel. Když jsem došel až před ní, pousmál jsem se. "To teda ne, občas mě dostáváš do šílenství." Pořád jsem na ní vykuleně koukal, s koutkem povytaženým nahoru. Chytl jsem jí kolem pasu a políbil jí na krk.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Jun 22, 2015 9:08 pm

Usmal jsem se nad jeji reakci a lehl si vedle ni. Ztezka se mi dychalo, vlastne jsem mel chut jeste na cigaretu, ale to jsem se snazil nevnimat. Rozplacl jsem se na postel jak placka a musel se pretocit na bricho. "Az se mne nekdo zepta, jestli me napadl medved, bude cumet na to, ze mu reknu, ze u me spala pritelkyne." Potichu jsem se zasmal a pomalu se otocil na ty zada. Cukl obocim po Mizuki a pak se do siroka usmal. "Vis co jsi? Na venek chladna zenska, ktera nema o nic a o nikoho zajem, nebo spis to naznacuje tvuj vyraz..." Pak jsem se otocil na boj, abych na ni videl a pousmal se. "Ale skutecnost je jina...rekni, jsem prvni kdo te poznal...takto? Nadzvedl jsem zvedave oboci.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Jun 23, 2015 10:40 am

"Veď to nie je až také hrozné." Trošku som sa usmiala, lebo som to asi malinko prehnala. Čo už ja som za to vedome nemohla, asi to bola moja úchylka alebo čo, že som mu vždy pri tom doškrabala chrbát. Potom ma Tatsu začal opisovať, neviem prečo moc sa mi to nepáčilo, lebo mal pravdu. "Áno si." Odpovedala som mu dosť jednoducho a naďalej som ležala na posteli. Pozerala som sa na strop. "Za to môže to, aký si otravný " Uškrnula som sa naňho a prevrátila som sa na bok, aby som naňho videla.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Jun 24, 2015 5:19 pm

Jen jsem z toho svého vysmátého úšklebu nasadil poker face ve chvíli, kdy zmínila, že jsem otravný. Pravda, záda by se daly ignorovat, ale v tu chvíli jsem si asi dvě minuty hrál na uraženýho, ale přes to jsem byl rád za to, že jsem první, kdo jí poznal v tomto světle. Jen jsem si povzdechl a znovu nastavil svůj vysmátý obličej a otočil hlavu taky na Mizuki, abych na ní viděl. "Hmm, otravný...to slovo je fakt na prd. Když jsem byl malej, byl jsem ten případ ADHD, nemůžu za to! A neříkej, že ti to nevyhovuje, pff..." Vyplázl jsem na ní jazyk a pinknul jí do čela. Pak jsem se zasmál, sedl si, oblíkl si boxerky na spaní a stoupl si. "Yosh! Chce to jídlo." Zazubil jsem se, otočil se na ní a nadhodil ten pohled, že mám něco za lubem, jen teď otázka, jestli je to dobře, nebo špatně a jestli je to ohledně jídla, nebo ohledně Mizuki.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Wed Jun 24, 2015 7:15 pm

Ne zrovna nadšeně jsem se táhnul domů. Já vím, člověk by si asi neměl stěžovat, když má kde spát, ale já to místo prostě neměl rád. Sice už se v něm dávno nedělo co kdysi, ani už tu vlastně nebydleli ti samí lidé, ale stejně.. ta atmosféra tam byla a já se jako vždycky nepříjemně ošil, když jsem na ten polopalác koukal. Nemínil jsem si ale před Michie vylejvat srdíčko a vyprávět jí o mrtvý pratetě Zeldě, co straší na půdě a tak jsem prostě došel ke dveřím a začal prohledávat všechny skrýše, kam jsme s Tatsuyou schovávali klíče. Pravda, pochvalu by jsme za to asi nedostali, ale když jsem se vracel domů ožralej, bylo fajn nemuset lést okny, takže jsem to neřešil.
Odemkl jsem a pustil Michie přede mnou. Gentleman se pozná na první pohled. "Tak, vítej v pekle." věnoval jsem jí rádoby milý úsměv a ukázal do domu. Asi jí muselo dojít, že tenhle domek útulný jak klícka v lásce zrovna nemám. "Mimochodem, jestli mě tím jídlem otrávíš, tak řekni Tatsuovi, ať mi do hrobu oblékne něco děsně nóbl." hodil jsem klíčky zpátky do vázy a rozešel se dovnitř.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jun 25, 2015 12:30 pm

Před oběma se objevil pomocí techniky černý hologram s fialovým okem a okem s rinneganem. Podle siluety bylo jasně poznat, kdo to je.

Dostavte se do kanceláře Otokage.Ihned!

Po té se hologram zavlnil a zmizel.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Jun 25, 2015 8:47 pm

Samozrejme sa Tatsu na chvíľku začal hrať na urazeného. Len som sa naňho zamračila a potom sa usmiala. Stále sa hral na urazeného a potom ho to prešlo, trvalo to asi dve minútky. "ADHD?" Zopakovala som a začala som sa smiať, vlastne to naňho aj trošku pasovalo. Medzi tým mi pinknul do čela, zas som sa naňho zamračila. Nemala som rada, keď mi pinkal do čela, bolo to tak detské a zároveň som mala pocit, že si tak dokazuje, že je o niečo viac ako ja!
Jeho ďalší návrh sa mi páčil. "Sprav niečo." Povedala som mu, keď v tom sa tu zas objavil ten hologram... Znova sme ako mali ísť na misiu? Bože, mne sa tak nechcelo. Ale postavila som sa z postele a začala som sa obliekať postupne. "Sme asi najvyťaženejší pár v Oto..." Povedala som poznámku na okraj a vošla na pár sekúnd do kúpeľne, dala si do poriadku vlasy. Chodila som zatiaľ len v spodnom prádle, pokiaľ som nenašla veci zo včerajšie dňa a neobliekla som sa do nich..
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Jun 28, 2015 4:49 pm

Ani jsem nestihl sejít do kuchyně a něco uklohnit, protože dřív než jsem vyšel ze dveří se tu objevila Reina. Nebo spíš její hologram, což mě naštvalo ještě víc. Ne že bych neměl rád její přítomnost, ale chápete snad, no ne?! Po tom co řekla jsem měl jenom otevřenou pusu. Podíval jsem se na Mizuki, pak z okna a pak na svoje oblečení. Ani jsem nevěděl, jak reagovat. Jen jsem se zhluboka nadechla, protřel si rukama obličej a vykřičel se do nich pěkně nahlas. "Bože můj!" Křikl jsem a začal se oblíkat. "Jo, to teda jsme Jestli nám dá nějakou misi, to ti teda říkám, že nám jí dá. Bude sakra vědět, že nám jí dala! Mám právo na to mít volno, no ne? Pff...to bude ještě hustý toto." Byl jsem vytočenej a neměl jsem cigaretu, co naštve. No, mě ne, spíš Reinu, ale to už mi bylo jedno, byl jsem momentálně dost naštvanej. Proto jsem se převlíkl, podíval se na Mizuki a otevřel jsem okno. "Tudy to bude rychlejší, takže jdem." Vyskočil jsem z okna na strom a mířil rovnou do kanceláře, s Mizuki vedle sebe. Cestou mi hodně znatelně cukalo oko.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru