Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rezidence Kaguyů

4 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Jun 15, 2015 6:53 pm

First topic message reminder :

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Latest?cb=20120405201249&path-prefix=de

V Otogakure jsou dvě sídla Kaguyů. Jedna pro hlavní členy větve a druhá, která patří vedlejší větvi, ze které jsou pozůstalými pouze Tatsu a Tetsu. Tato rezidence byla postavena několik let před poslední válkou ninjů, byla v několikati uplynulých měsících zrekonstruovaná. O pozemek a dům se stará skupina lidí, které platí Tatsu a Tetsu z odkazu otce, které jim nechal velký obnos peněz. Dům střeží 5 hlídacích psů a nástražné pasti v okolí za domem. Toto sídlo slouží například i jako úkryt přes zničením vesnice. Protože právě pod ním je vybudovaný úkryt, který vede až za bránu vesnice. Tento tunel je přísně zabezpečený a hlídaný všemi způsoby. Respektive se ním nedá jít, pokud se něco ve vesnici nesemele.

Jak roky plynule, s této rezidence se stalo téměř rodinné sídlo. Tatsuya se sem nastěhoval společně s Mizuki a jejich synem Minatem. Samozřejmě, tento dům je obrovský a proto je nadále udržovaný obsluhou.


Naposledy upravil Tatsuya Kaguya dne Wed Mar 30, 2016 8:04 pm, celkově upraveno 1 krát
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down


Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sun Jun 28, 2015 5:20 pm

Čučel jsem na hologram blondie a přemýšlel, jestli když po něm něco mrsknu to nějak odventiluje moje naštvání, nebo budu ještě naštvanější, že se nic nestalo. Něco nesrozumitelného jsem zabručel. Rušit mě od balení holky? Fajn! Kazit mi slibně rozjetý večer? Dobře! Ale překazit mi večeři?! Za to mě pozve do nějakýho děsně nóbl podniku!
Naštvaně jsem si zase oblíkl mikinu, kterou jsem si před chvilkou sundal a ušklíbl se na Michie. "Šéfová mi to jídlo evidentně závidí.. takže hold příště." pokrčil jsem rameny a opět se otočil k východu. Počkal jsem, až hnědovláska vyjde ven a dveře od sídla zamkl. Pro jednou jsem odsud vážně odcházel nerad.
-Přesun-
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jun 28, 2015 6:00 pm

"Veď sa upokoj. My sme si to vybrali..." Usmiala som sa, bola  som pokojný typ a v podstate mi to bolo jedno. Tatsuyová reakcia ma nejako neprekvapila, bol trošku výbušný. Teda nebolo to ani pre mňa príjemné, ale nenamietala som.
Neupokojovala som ho viac, bolo by to asi zbytočné, len som sa rozbehla za ním cez okno. Potom som pokračovala po jeho boku.
Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Mar 30, 2016 8:00 pm

Vstala som skoro ráno, schválne véééľmi potichu, tak aby si ma Tatsu ani len nevšimol, že vstávam a neprebudila som ho. Určite spal! Mala som na sebe len nohavičky a čiernu košeľu a zobrala som si do ruky aj čierne tepláky. Keď som sa tak špiónsky vytratila zo spálne, len som prešla cez pár chodieb a obliekla si tie tepláky. Neriešila som ani ako vypadám, len som si rukami prešla po vlasoch aby to ako tak bolo že v pohode. Natrafila na kuchyňu a zobrala som si jablko. Vyšla som vzadu z rezidencie na terasu a pred mnou sa objavila obrovská záhrada, ktorá bola súčasťou tejto rezidencie. Vonku nebolo ešte horúco ako to býva v lete, ale nebolo mi ani zima. Aj po toľkých rokoch som nestratila svoju otužilosť a bola som zvyknutá ešte stále aj na chladnejšie teploty.
Teraz ráno som si chcela vychutnať chvíľku ticha a pokoja, na tráve bola ešte ranná rosa a vychadzajúce slnko odrážalo od tých kvapiek v tráve svoje lúče. Len v šlapkách som stúpila na trávnik a prechádzala sa po tej veľkej záhrade. Stále som netušila odkiaľ asi tak berie Tatsuya na záhradníka a vlastne na vedenie celej rezidencie. Začala som hrýzť jablká a pokojne som si užívala celú túto pokojnú a tichú chvíľu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Mar 30, 2016 8:11 pm

Bylo hodně brzo ráno. Slunko mi začalo svítit do obličeje a někdo by to bral jako...Jééé, krásné probuzení. Já tuto krásu nejspíš po ránu moc nechápal a zakryl jsem si obličej polštářem a lehl jsem si na břicho. Takto jsem zůstal ještě hodnou chvilku, než jsem se podíval vedle sebe.
Ne, vážně jsem nechápal, jak ta ženská může vstávat tak brzo. Kdyby bylo po mém, prospal bych celý den! S donucení i přes její nepřítomnost, jsem se začal protahovat a zívat. Podíval jsem se na hodiny.
"Taková nekřešťanská hodinaaa." Zabrblal jsem si pod nos. Nohy jsem přehodil z postele, až jsem se odhodlal si stoupnout a protáhnout se. Rovnou jsem tu otevřel ventylačku. Měl jsem na sobě jenom boxerky, takže jsem si oblékl jenom černou mikinu s rozepnutým zipem a kapucí a došmátral jsem se až do kuchyně, kde jsem se opřel o linku a začal připravovat kafe. Pohled jsem přesunul na Mizuki, kterou jsem spatřil z venku a pousmál se. Otevřel jsem terasově prosklené dveře, o které jsem se opřel a do široka jsem se usmál.
"Dobré ráno, blázne. Budou to dvě lžičky kafe a dva cukry?" Podpichovačně jsem se zasmál, došel k ní a políbil jí na tvář, čekajíc na odpověď. Zároveň jsem ale zase zdrhl dovnitř, protože jsem byl bosej! A ta tráva byla mokrá, moc mokrá a moc studená! "Blázen, blázen, blázen." Brblal jsem si pro sebe, když jsem utíkal po špičkách zpátky k terase, na plovoučku, která doma byla!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Mar 30, 2016 9:19 pm

Prechádzala som sa tu niekoľko minút, možno to boli desiatky minút bez vyrušenie, sama neviem koľko som tam bola. Čas mi utekal pomedzi prsty a ja som premýšľala nad svojou silou. Neviem čo tak dnes, začala som premýšľať nad tým, ako by som mohla využiť lepšie svoju Kekkei Genkai. V tom ma z myšlienok vytrhli slová Tatsuyu. "Dobré ránko." Pozdravila som ho a opätovala som mu krátky bozk, ktorý mi dal keď vybehol z terasy až ku mne. Po tom bozku som len dodala "Baka..." A potom som sa do široka usmiala. "Cukry." Doplnila som a to už Tatsuya šiel späť na terasu a následne do domu. Ešte pár minút som strávila na záhrade a potom som znova vošla do domu. Pokožku som mala trošku chladnejšiu. Hneď som zahliadla Tatsuyu s pripravenou kávou. "Tak ako sa ti spalo zlato?" Opýtala som sa. Tatsuya si mohol všimnúť, že mám dnes dobrú náladu.. no a tiež by to tak nebolo, bola som skvelo vyspatá a teraz mi pripravoval môj milý manžel káfé.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Mar 31, 2016 9:32 am

Mizuki byla jako vždy okouzlující. Chvili jsem ji očkem sledovat z okna, kdyz jsem ji tam daval dva cukry. Zalil jsem kafe vrelou vodou a mlekem. Oprel jsem se o kuchynskou linku a v zapeti prisla dovnitr i ona. Podal jsem ji kafe a podival se na teplomer venku a vevnitr. Sundal jsem si mikinu kterou jsem ji nabidl a skocil jsem si pro normalni mikinu bez zipu, s kapuci pres hlavu.
Kazdopadne, polozil jsem si kafe a podival se na hodiny a trosku se zamracil. Ruce jsem sepnu Mizuki za pasem. Hralo tu navic radio a ja pozoroval okoli. "Vsadim se ze to zase pokazi. Urcite tu nekde je, citim jeho pritomnost. Ksooo, neni tu bezpecne." Povzdechl jsem si a polozil si hlavu na jeji rameno v objeti. Po chvilce jsem ji pinkl do cela a do siroka jsem se na ni usmal. "Nezdal se mi moc usmevavej sen. Ale prezil jsem to! To je hlavni." Zazubil jsem se do siroka a oprel se primo pred ni o bar. "Za to ty vypadas nejak...happy. To je dobre, protoze brzo to skonci." Byl jsem trosku nervozni. Ten smrad malej vzdycky vyleze kdyz s ni chci byt sam a mel jsem divnej pocit jako kdyby cekal na tu pravou a spravnou prilezitost.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Mar 31, 2016 5:45 pm

Zobrala som si od neho kafé, a jeho mikinu som len voľne cez seba prehodila kafé som si odložila na bar... Po jeho prvých slovách som sa trošku zasmiala. "Nebuď paranoický, určite ešte spí." Uškrnula som sa a odpila som z dosť teplého kafé. "Uhm.. mne sa v poslednej dobe cez noc nič nezdá..." Povedala som naprosto zbytočnú informáciu. "Áááále prosím ťa berieš to vždy tak drasticky, keď ide o Minata..." Potichu som sa zasmiala. "Pri tom je presne ako ty!" Vyplazila som naňho jazyk. Áno Minato mal po mne vlasy, ale povahu mal po Tatsuyovi.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Mar 31, 2016 6:08 pm

Jen jsem nadzvedl obočí a udiveně jsem se na ní podíval, jako kdyby...jako kdybych to mohl brát v pohodě! Mohl bych? No nejspíš ne. Jediné, v co jsem doufal, až se narodí bylo, aby byl po Mizuki. Bohužel...budu mít druhej pokus? No, radši ne, nenene, nad tímto jsem hned přestal přemýšlet. "Pohled anděle, ale duše ďábla. Jak jsme mohli stvořit něco tak nebezpečeného!" Tvářil jsem se fakt vyčerpaně! Ale ne, Minata jsem miloval, bylo to moje dítě. Ale někdy jsem měl chuť mu dát pořádnej výprask. "No právě z důvodu, že je jako já, se musí zkrotit. Vím moc dobře co jsem dělal, než jsem tě poznal." Nad touto myšlenkou jsem se tak ďábelsky pousmál a zakryl si pusu, při čemž jsem se na ní podpichovačně díval. "Proto by sis měla dupnout. Jinak bude dělat taky to samé, Mizukiiii. Přece by jsi nechtěla ze svého syna sígra." Cuknul jsem obočím nahoru a pak jsem se musel zasmát. Ještě mě občas napadalo ho prodat...Hmm, možné to jakože je, mám známosti. Ale...jen jsem zakroutil hlavou abych tu myšlenku, nad kterou jsem se musel usmát, vymýtil z hlavy. "Hmm, to mi připomíná, ještě se nerozhodla, kdo bude jeho senseiem." Opět jsem si nemohl pomoc a musel jsem se začít smát. "Doufám že ho dostaneš do spárů ty. Hmm, možná bych to mohl natáček. Rodinné videjooo dvou démonů proti sobě. Dal bych to do podsložky horor, rodinné drama, výpraskoprolití. Chacha, už to vidím. Achhh, těším se, třeba se ze mě stane profesionální kameraman, pokud při tom neumřu." Hmmm, pravda, moje myšlenky někdy byly totálně mimo mísu...Ale vo tom to bylo! Chápete?! Nemohl jsem si prostě pomoc, nechtěl jsem se jí v tomto vysmát, ale opravdu bych to udělal, kdyby se to stalo, natáčel bych každou chvilku a vyžíval se v tom, jak já si budu ležet, v klidu a v pohodě a uslyším, ajk Mizuki křičí a Minata, jak jí zdrhá. Neee, ta myšlenka mě opravdu uspokojovala. Až jsem se na chvíli do tohoto zasnil! Bylo to docela sobecké, možná trošku démonické, toto moje přemýšlení...ale to nevadí!!!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Mar 31, 2016 7:45 pm

"Vidíš, celý po tebe!" Odpovedala som mu, keď povedal, že ma pohľad anjela a dušu diabla. Celkom dobre som sa tu zabávala nad tým, čo rozprávala Tatsuya. "Vypadám snáď, akoby som si nedokázala dupnúť pri ňom?" Opýtala som sa Tatsuyu a nadvihla som obočie. Mal šťastie, že nepovedal to s tým predajom, lebo by som ho tu umlátila panvicou. Alebo by len náhodne spadol na nôž? 12 krát po sebe? ...
"Uhm, pochybujem, že sensei bude niekto z nás. Sme jeho rodičia a to nie je dobré, teda aspoň podľa mňa. Navyše Reinu som nevidela už pekne dlhý čas..." Poznamenala som a odpila som si kafé. Tie jeho fantázie o tom byť kameramanom, len som sa nad tým pousmiala. Človek si zvykne, keď s takým bláznom žije už toľko rokov. "Neboj sa, bude z neho poriadny shinobi, silnejší než my dvaja. Už teraz spraví všetko čo si zaumieni... " Pousmiala som sa a pootočila som sa na Tatsuyu, dala som mu bozk na pery.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Mar 31, 2016 8:04 pm

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Tumblr_inline_n16qk4BLOF1r9pz34


Při její odpovědi, jestli si opravdu myslím, že konkrétně ona si nedokáže u Minata dupnou jsem nahodil styl alá gif. Pravda, toto bylo k zamyšlení...vlastně vůbec! Bylo to jasné, ona to uměla, ale nechápal jsem, proč to prostě nejde mě. Byla ve mě nějaká chyba? Ne, to určitě ne, jen jsem nechtěl být na své dítě tak přísnej! I když...možná to bylo o vrozeném respektu, kdo ví. Já ho očividně neměl, což mě sralo a rozhodně si najdu techniku, která mi tento potřebný respekt dá. "Vůbec ne, miláčku. Jsi mamča jak má být. Pro svého muže extrémně sexy, pro své dítě extrémní teror." Řekl jsem s úsměvem na tváři a cuknul jsem obočím, při čemž jsem si taky odpil kafe. Já ho měl dostatečně silné, toto mě probere a nebudu spat snad 3 dny v kuse!
Avšak, její názor na to, kdo bude Minata učit byl docela logický, ale nevěděl jsem snad o nikom jiném. Reina si ho do spárů nevezme. Buď to by to zamítla ona, nebo bych to rozhodně zamítl j-....ale počkáát! Polemizovat by se nad tímto dalo..hmm..možná. "Máš pravdu, dejme ho Reině. Popravdě nevím, kdo by trpěl víc. Jestli ona nebo on. Ale oba dva by si to zasloužili." Usmál jsem se nad tou myšlenkou, vzal si čerstvý banán z mísy s ovocem a začal ho pomalu rozbalovat ze šlupky, při čemž jsem poslouchal Mizuki. "O tom nepochybuji, ten kluk se jen tak neztratí. Jen mě dělá starost jedna věc." Překřížil jsem si nohy u kotníků a banán už jsem si ze šlupky rozdělal. V tom, když jsem pohled přesunul zpět na Mizuki, dostal jsem od ní pusu. Musel jsem se na ní usmát, nahnout hlavu trošku na stranu a cuknout obočím nahoru. Heh, člověk si zvykne, když s ní žije tak dlouho. Snědl jsem bleskově banán, šlupku vyhodil do koše a dopil si kafe. "Minato potřebuje, aby ho někdo vedl. Pro jeho smůlu, se narodil jako první." Trošku jsem se nad tímto zamyslel, až jsem si uvědomil jak to vyznělo a obrátil na Mizuki svůj supí pohled. "Prášky, ochrana, všechno funguje, doufám?" Nadzvedl jsem obočí a nahnul se těsně k ní, abych jí viděl pořádně do očí. Vypadal jsem fakt vážně, jako kdybych z ní chtěl z blízka něco vyčíst. Pravdu! Chtěl jsem pravdu! A ten supí pohled měl dodat na dramatičnosti!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Mar 31, 2016 9:11 pm

Nápad, že by si Minata zobrala Reina ako študenta bol dosť, šialený, nebezpečný a všeličo možné. Na druhú stranu to znelo aj veľmi zaujímavo. Pravdou však je, že som pochybovala, že by Reina si zobrala niekoho za študenta. Po tom ako Tatsu dačo naznačoval, len som sa uškrnula "Áno, áno neboj sa... Všetko funguje." Ten jeho pohľad a to, ako celú túto situáciu dramatizoval. Bolo to komické. Vlastne dnes mal Tatsu celkovo takú preafektovanú náladu, teda mňa to slušne bavilo. Mimochodom hovorila som pravdu...
"Pôjdeme si dnes zatrénovať?" Opýtala som sa, dnes sa mi moc nechcelo samej trénovať, je to stále to isté. Chcela som si precvičiť rýchlosť a trošku dačo robiť. V poslednej dobe som sa neučastnila žiadnej misií, síce staranie sa o Minata a o Tatsuyu, to bola tiež poriadna námaha, niekedy...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Mar 31, 2016 9:20 pm

Oddychl jsem si, když mi odpověděla pozitivum! Ano, už jsem se lekl, že bych něco pokazil, třeba. Ne že bych druhé dítě nechtěl, časem, teď rozhodně ne, Minato byl v kritickém věku odmlouvání, jednoduše puberta. Nic navíc bych už nezvládl.
Přemýšlel jsem nad internetovým obchodování, kdo víc proč....hmm, nějak jsem se zapojil do svých myšlenek. Mohlo to vypadal docela komicky, protože se to stalo ve chvíli, kdy jsem se na ní díval se supím pohledem i po její odpovědi. Z mých myšlenek mě však vytrhla ona samotná, s otázkou, jestli si s ní půjdu zatrénovat.
Ta vzdálenost mi docela vyhovala, abych nastavil svůj lišácký pohled. S jedním koutkem úst nahoře. Hned na to jsem se narovnal a trošku pokrčil rameny. "Hmm, chceš dostat nafrak, ženo?" Prohlédl jsem si jí od hlavy až po paty a cukl obočím nahoru. "Rád, budu tě šestřit." Políbil jsem jí na rty, když jsem prošel kolem ní. "Jen si dám sprchu." Oznámil jsem.
Ta netrvala ani tak dlouho. Hned po ní jsem se začal převlíkat, ale měl jsem docela...hysťák! "Kde je moje košile?! Kde je ta košile, Mizuki!" Začal jsem se prohrabovat ve svých věcech, ale všude samé tričko, kostkované košile, ale ta jedna jediná čistě hnědá nikde. Došel jsem dokonce aji do prádelního koše, podíval jsem se i do pračky. "'Kso, kam jsi to dala, ženská." Stál jsem uprostřed ložnice a díval se všude kolem sebe, docela zoufale už. Já si nechci brát tričkooo... Řekl jsem si v duchu.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Apr 01, 2016 4:45 pm

"Obaja vieme, že to ja ťa šetrím..." Milo som sa usmiala a vyplazila som naňho jazyk. No popravde ono to býva medzi nami vždy také vyrovnané... Bozk na pery som mu opätovala a potom Tatsuya odbehol do sprchy, len som kývla plecami a ostala som v kuchyni. Umývala som tam riad. No čo aj to musel niekto spraviť, našťastie ho nebolo moc, mala som to za pár minút hotové. Čakala som na Tatsuyu a vtedy som počula ako začína byť nervózny, lebo nevedel svoju košeľu nájsť. Len som nad tým prekrútila očami. No on ho stále nevedel nájsť... A ja som bola pokojná, pokiaľ na mňa zas nepovedal, že som mu ho niekam nedala!! Vstala som zo stoličky, pomaly som šla do spálne za ním. Pamätám si, ako ráno bolo všetko uložené v skriniach, pekné a proste upratané. teraz sa mi naskytol pohľad, pri ktorom na zemi bolo niekoľko tričiek a košieľ a on hľadal.. veď ja ani neviem ktorú košeľu hľadal. "No ja toto upratovať nebudem..." Len som poznamenala. "A ani sa nebavme že netuším o ktorej košeli rozprávaš." Chytila som sa za hlavu a nahlas vydýchla.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Apr 01, 2016 10:52 pm

To ona mě šetří?..To ona mě šetří? Pff, no tak to vubec. Dneska kvůli tomto na ní půjdu na plno. Říkal jsem si mezi tím, co jsem vyházel polovinu šatníku a hledat tu jednu jedinou košili. Když jsem však uslyšel, jak vrzla ta židle a ona rázným krokem jde po té plovoučce, čekal jsem malér. Byl tady totální bordel, no jo, co já neudělám pro oblečení, heh...Asi tolik, jako kdyby mi ukradli poklad!
Její odpověď mě však zarazila a jen jsem nad tím mávl rukou. "Vždyť já vím. Z velké části se o sídlo staráme společně, ale bez placené pomoci uklízeček by to ani nešlo. Tím samozřejmě nenaznačuji, že nejsi rodinný typ ženy v kuchyni za sporákem, jde ti to skvěle." Dal jsem palec nahoru a pokyvoval hlavou s vážným výrazem v obličeji. Pak jsem se ale jenom do široka usmál, když udělala ten face, který věčně vidím v Minatově přítomnosti. Ona ze mě dělala malého! Ale já nepřidělával starosti, to si myslela jenom ona, až moc nad tím přemýšlela! Opět..."Hledám tu hnědou..čistě hnědou." Opodvěděl jsem jí a posadila se na postel. "Tady ale není, prohledal jsem to a bezvýznamné!" Skrčil jsem hlavu k zemi, pak jsem sebou škubnul a položil jsem se na záda na postel. "Hmmm, nebo prostě můžu jít jenom v kalhotách, to nebude vadit, ne?" Čekal jsem jenom na její odpověď, aby jsme mohli vyjít. Jestli to má cenu si ji vůbec brát? Hmm, byl jsem docela otužilej a vyšťavěnej z něch míst v baráku, které jsem prošel, kde by košile mohla nejpravděpodobněji být.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Apr 02, 2016 6:23 pm

Ja som ho teda videla ako malého! Presne teraz mi pripadal ako malé decko! Pomaly horší než Minato... A že pôjde len v nohaviciach? No určite... "Daj si túto červenú károvanú." Zobrala som tú košeľu zo zeme a hodila som ju po Tatsuyovi. "V pokoji môžeš aj túto bielu!" Ďalšia letiaca košeľa na Tatsuyu. "A prečo si nevezmeš rovno tričko?" Zohla som sa po tričko pred nohami a hodila ho zas a znova po Tatsuyovi. "Lebo, ak ochorieš, tak sa o teba nebudem starať..." Povedala som a poškrabala som sa vo vlasoch. Jop.. presne teraz som sa cítila akoby som bola matka dvoch detí.. Tatsuyu a Minata. Mierne som sa nad tým pousmiala. Tatsuyu som však nebrala momentálne ani moc vážne, možno ma len chcel vytočiť.. Vedela som, že sa vie aj správať ako dospelý, ale dnes sa mu asi nechcelo.
Našťastie som svoje veci mala v skrini svojej, takže som k tej svojej pristúpila, otvorila som ju.. a v tom som tam zahliadla čisto hnedú košeľu, o niečo väčšiu než všetky ostatné veci. Áno.. bola to presne tá Tatsuyova hnedá košeľa, ktorú hľadal. Áno.. asi som si ju nechtiac dala medzi svoje veci. Rýchlo som skriňu zatvorila a otočila sa o 180 stuňov, skriňa bola za mojím chrbátom a čakala som, kým Tatsuya zmizne z izby, nech mu ju podhodím do jeho skrine... Ak by ju našiel v mojej, asi by som nemala toľko rešpektu ako predtým! Takže som sa len milo usmievala, za chrbtom mala skriňu a čakala, ako sa to vyvinie.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Apr 02, 2016 7:11 pm

Chytil jsem vsechny kosile, ktere mi hodila, vcetne toho tricka a zhnusene jsem se na to podival. Kdyz ta kosila byla nejlepsi! Vzdycky jsem si ji mohl dat kolem pasu, kdyz jsem bojoval tak mi ani nijak neprekazela. "Zlaticko, tricko si vzit nemuzu, pokud bych si nekoupil novy." Vyplazl jsem na ni jazyk a vsechny kosile a tricko ktere mi dala jsem hodil na postel a povzdechl si. V tom se ale chtela prevleknout ona a bylo opravdu nenapadna. Moje ocko spatrilo hnedy kus latky a ja vedel, ze ona takove kosile nenosi. Zvlast ta jeji otocka stala za to. Jen jsem se pousmal a nadzvedl oboci. Pomalou chuzi jsem dosel k ni a zabranil ji unek rukami, kdyz jsem se o skrin oprel a ona byla uprosted. "Zaprve jsme slozili prisahu pri svatbe. Ve zdravi o v nemoci vzpominas? A za druhe...chci nejakou dobrou vymluvu, nebo luxusni omluvu." Zacal jsem ji propápvat pohledem!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Apr 02, 2016 9:14 pm

*A do ha*zlu Prešlo mi hlavou, keď sa na mňa pozrel a začal sa ku mne blížiť. Dostala som sa medzi neho a skriňu a rukami mi zabránil ísť stranou. Vedela som, že zahliadol tú košeľu v mojom šatníku, Ksooo to som nemohla mať trošku šťastia. Po jeho slovách to bolo už isté, že ju zahliadol. "Ale veď noooo...." Snažila som sa nejako vyhovoriť, na niečo prísť. Vedela som improvizovať, bola som toľko krát na misiách, kde som infiltrovala sa do dediny. Dokázala som si vymyslieť príbehy, napadali ma historky a pri tom všetkom som vyzerala tak dôveryhodne. No teraz, pred vlastným mužom som to nedokázala? Asi aj preto som si ho vzala. Len som sa trošku začervenala. "Gomene." šepla som a prstom som mu ťukla do čela, ako to on väčšinou robí mne. Navyše nič takého hrozného sa nestalo aj tak!!
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Apr 02, 2016 11:00 pm

Její pokus to nějak skrýt by ani nevyšel. Znal jsem jí jak svoje boty, věděl jsem o ní naprosto všechno a něco takového by mi nikdy neuniklo. Jen jsem se celou dobu usmíval a čekal na její odpověď, až jsem na konec vyhrát a ona se mi omluvila! Yeeeez! Výhra je moje, mojeeeeeee! U mě v hlavě zrovna probíhala vítězná oslava! Ale ne, nedal jsem to na jevo, pffff, to by bylo až moc dětinský, já si to musel užít jinak. Taky aby ne, sakra, jak často se stává, že vyhrajete nad ženou? Leda že by vás osvítil bůj boží mocí, což se mi asi stalo! Muhahaha, cítil jsem se jak PÁN!
Ve chvíli, kdy mi pinkla do čela, jsem na ní vyplázl jazyk a začal jsem se smát. "Si myslím." Řekl jsem s krvelačným a strašně cool facem. Hned na to jsem se ale mile usmál a políbil jí a doostřil to s mojim stylem ťuknutí do čela. "Ale vyhrál jsem, to mě uspokojuje." Zasmál jsem se a rukou hrábnul pro tu košili. Oblékl jsem si jí, stejně jako svoje kalhoty a boty, které jsem nosil jenom na mise, nebo právě na tréning.
Podíva jsem se na sebe do zrcadla a jenom jsem si povzdechnul. "Bože, stárnu, za chvíli vrásky, zeschlá kůže, spadené oční jamky, šedé obočí s vousy! Já budu vypadat jak zeschlá paprikaaaaa!" Jo dobrý, znělo to trošku hystericky, neříkám že ne. Ale já měl fakt trauma. Minatovi už bylo 10 let, s Mizuki jsem byl už 12 let. Ten čas letěl víc než bych chtěl. Pootočil jsem se na ní a sjel jsem jí pohledem. Naštěstí, moje postava se měnila jenom v hezčí, stejně tak jak ta její. Vzal jsem jí rukou kolem pasu a stoupl si s ní před zrcadlo a do široka jsem se usmál. "Minato má štěstí, tak sexy dvojku někde potkat...hmm. A ještě k tomu rodiče." Rukou jsem sjel níž až na její pozadí, přes které jsem jí ze srandy plácnul. "A pořád fit, ready, jako za mlada!" Musel jsem se zasmát! No ne, fakt! Měl jsem pravdu, tím jsem si byl jistej. Kde takto potkáte sexy rodiče vedle sebe? No vsadím se že leda tak na p*rnostránkách...ale to už byla trošku jiná verze, i když by se nad tím polemizovat mohlo. Skvělá by byla knížka! Rady od Tatsuyi: Jak na to! Svou kariéru uměleckého spisovatele, na staré kolena už jsem měl jasnou a důkladně promyšlenou!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Apr 03, 2016 8:43 am

Náááh Tatsuya sa najskôr cítil fajn, keďže som sa zmýlila, mňa to zas tak nežralo... No dobre najradšej by som ho zmlátila, ale to len preto, lebo nerada prehrávam! Teda hlavne proti nemu! No čo už... Zobrala som si čierne tielko a na to som si prehodila plášť. Nohavice som mala už oblečené ku tréningu a topánky som mala klasické, v ktorých chodievam vo voľnom čase, neboli nejak špeciálne... "Hovoríš to akoby si mal 50 ..." Uškrnula som sa. Naozaj čas šiel strašne rýchlo, ale v mojom prípade som neľutovala ako som ho strávila. Už toľko rokov s ním a stále ma to bavilo... Chytil ma za pás a presunuli sme sa pred zrkadlo. Zaujímavý pohľad, ale naozaj sme vypadali spolu roztomilo. Teda aspoň ja som bola spokojná. "Jop fit, ak budeš naďalej fajčiť tie cigarety, tak budeš vypadať zachviľu horšie a horšie!" Podpíchla som ho, keď si zas a znovu dovolil sa chytať môjho pozadia. Človek si zvykne, keď je s ním už tak dlho. Otočila som sa k nemu a dala som mu takú krátku pusu na pery "Ale dnes ráno si nemal cigaretu... To som si všimla." Uškrnula som sa naňho. Yosh.. ja som si všímala aj takéto detaily.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Apr 03, 2016 12:10 pm

Musel jsem se nad jeji odpovedi zasmat. Nahodou, tahlo mi tu na 30, ja k tomu nemel daleko. Ale to uz bylo z jinyho soudku. Aji na smrtelne posteli nebo na bojovem poli budu vypadat sexy a fit! "Taky ze k tomu nemam daleko. Ale aji v rakvi budu extreme sexy." Pokyval jsem si hlavou s usmevem. V tom mi pripomela cigarety. No jo! Vzdyt ja dneska ani nekouril. Jen jsem z kapsy vytahl krabicku, ve ktere byla uz posledni a jenom jsem se smutne podival. "Zapalim si pred treningem, abych ma tebe neztratil nervy." Naspulil jsem rty, kdyz mi dala pusu. Klasika, po 12-ti letech...pfff, mladi by se mohli divit. Vzal jsem si s sebou jeste mikinu pro jistotu a pockal na Mizuki u dveri. "Nechces napsat Minatovi vzkaz? Az se vzbudi aby vedel kde jsme." Rekl jsem mezi tim, co jsem hledal klicky. Zase jsem nevedel, kam jsem je dal.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Apr 03, 2016 1:41 pm

"Ak budeš fajčiť, tak budeš extrémne vráskavý a škaredý!" Povedala som, nehovoriac o tom, že Minatovi to tiež škodilo, preto som večne Tatsuyu vyháňala z domu von, ak si chcel zapáliť...
"Yosh, presne to som chcela." Odpovedala som Tatsuyovi, pred odchodom som chcela napísať ten odkaz. Nebol to zložitý list, len proste som tam napísala, že sme šli na cvičisko a raňajky má v chladničke! Odkaz som položila na stôl. Pri pohľade na Tatsuyu som videla, ako hľadá kľúče. "Nehovoriac o tom, že chytáš sklerózu. To je tým tvojim životným štýlom" Zasmiala som sa. Prešla som cez dvere a čakala, kým si Tatsuya tie kľúče nájde. Popravde Tatsuya sa trošku zmenil, potom čo sme mali Minata trošku menej chodil do baru, to som si všimla. No stále tam občas chodieva, ale vlastne mi to ani vôbec nevadí..
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Apr 03, 2016 7:51 pm

Pohlédl jsem na ní zhnuseně při vzpomínce na to, že budu škaredý a vrásčitý. Kdepak, já vždycky budu sexy a fit. "Dokonce i na smrtelné posteli." Dořekl jsem si nahlas při svých myšlenkách. Bylo mi jasné, že to chtěla udělat, ale připomenout jí to taky nestálo od věci, beztak by na to zapomněla!
No, popravdě? Čekal jsem, že mi moje žena pomůže. Pomohla? Ne. Byl jsem překvapen?.....Ne....Jen jsem si povzdechl a ke konci si prohrabal kapsy od kalhot. Byly v zadní kapse a já jsem nad sebou jenom prokoulil očima a zavřel za námi dveře. "Ale prosim tě, ty jsi moje skleróza, žádnej životní styl." Dal jsem jí pusu na tvář, když jsem se zrovna otáčel za ní. Chytil jí za ruku a šel pomalu na tréningové prostranství.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Kaguyů - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Kaguyů

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru