Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shimo no Kuni

3 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Shimo no Kuni

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Jun 18, 2015 8:30 pm

First topic message reminder :

Shimo no Kuni je rozsiahla oblasť nachádzajúca sa pod Kumogakure no Sato. Celá oblasť je pokrytá snehom a čím bližšie idete k Shimo no Kuni, tým viac sa mení podnebie a začína sa ochladzovať. V tejto krajine sa nachádza niekoľko rôznych menších dedín a dá sa tam ľahko stratiť.
Shimo no Kuni - Stránka 2 13333d1378788024-share-your-wallpapers-9947-snow-storm-1920x1080-fantasy-wallpaper
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Yoku Sat Jul 25, 2015 9:10 pm

Zasmial som sa. Ani som presne nevedel čomu. Možno pre to, že som presne vedel ako náš problém s nedostatkom preživčích vyriešiť.
"Samozrejme som sem prišiel pomôcť, podobnéveci nechajte na mňa." Žmurkol som na nich a následne som vytiahol z balíčka tri karty, ktoré som pred seba rozložil na zem.
"Pokojne by ste sa mi neskôr mohli odvdačiť.." Žmurkol som na nich. 
"Ženy.. muži.. boh mi dal rozum na to, aby som si vedel vychutnávať všetky slasti sveta nie?" Uškrnul som sa, na čo som zložil ruky do jednoduchej pečate.
"KAI!" Karty zasvietili a to čo z nich vyšlo,vás mohlo prekvapiť. Traja ľudia. Dvaja chalani a jedna žena. Neboli nijak extrémne mladý. Vlastne boli starší než mi, približne v stredných rokoch. Začali sa ku mne plaziŤ ako vyhladovaný psi.. prosiť ma.. prosiť ma o slobodu? O jedlo? Vytiahol som z batôžku tri ryžové chlebíky a každému som podal jeden. Zatiaľ čo jedli, začal som vysvetlovať.
"Práve som nám našiel troch preživčích z karavány našich milích obchodníkov." Blisklo sa mi v očiach.
Yoku
Yoku
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Jul 25, 2015 9:31 pm

Ten týpek, ktorého som spoznal asi pred 10 minútami bol naozaj podivný kúsok. Pomohol nám, ale celkom som sa uškrnul, keď povedal že by sme sa mu mohli odvďačiť akoby nám navrhol ehm.. trojku? Musel som sa uškrnúť a radšej som na to nepovedal ani slovo, len som sa kukol na Yunu a nadvihol obočie.
Následne spravil nejaký hókus pókus s kartami, čo bolo dosť zaujímavé, nejaké hijutsu alebo čosi také. Zrazu sa objavili traja ľudia, boli vyhladovaní a dosť zničení, ale vypadali, že patrili ku karavanu. Povedal, že sú to traja ľuda z toho karavanu. Bola to skvelá správa, konečne sme sa mohli vrátiť do Kumo.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Jul 26, 2015 12:17 pm

Normálne som si vydýchla, keď fakt potvrdil to, že nám prišiel pomôcť. Čiže sme boli v suchu a nemuseli sme sa obávať toho, že sa z nás stanú nukeninovia. Nad jeho prazvláštnym návrhom, ktorý som pochopila tak, že chce trojku, som sa pousmiala. Nebol to však normálny úsmev, ale taký trochu úchylný a popritom sa mi zablyslo v očiach. Tá predstava sa mi pozdávala. Yoku nevyzeral zle, a pokiaľ by s tým Ken súhlasil, bola by som strašne rada. A ak nie...hmmm...myslím, že mám prostriedky na to, aby som ho k tomu dokopala. Chlapi sa proste nezaprú, nech už robia čokoľvek. Pokojne. Zaškerila som sa na Yokua.
Pohľad na tých troch ma prekvapil. Nie je od teba pekné, že ich takto trápiš. Bola som ale rada, že máme nejakých svedkov. Konečne som cítila pokoj na duši.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Yoku Sun Jul 26, 2015 12:31 pm

"Zatiaľ nemáme.. len.. ich musíme niečím nakŕmiť. Že potvory?" Uškrnul som sa na troch ľudí ktorý mi takmer topánky bozkávali.
"Stačí ich len obliecť.. vtĺcť do hlavy informácie a zobrať do Kumogakure. Takto budeme mať svedkov toho, Že ste sa stali obäťou nejakého spiknutia a znova bude všetko ako po starom." Spravil som znova len jednoduchú pečať a všetci draja ešte počas.. no jedenia, zmizli späť v kartách.
"Nikto nemá v rukáve toľko žolíkov ako ja.." Zamrlal som si skôr pre seba a s nie príliš normálnym úsmevom na tvári. Kukol som sa na Yunu.. na Kena.. "ideme na to?" Zazubil som sa pomerne veselým spôsobom.
Yoku
Yoku
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Jul 26, 2015 1:01 pm

Teda, vedel som že Yuna je dosť diabol ohľadom tohto, ale jej odpoveď ma dosť prekvapila. Nakoniec to neboli svedkovia, ale nejaký traja ľudia, z ktorých sa majú svedkovia stať. Bol to podvod, ktorý sa mi moc nepozdával, ale nič lepšie sme nemali, a tak som na to mohol kývnuť.
Druhou vecou bola tá trojka... Neviem no nezdalo sa mi to ako nejaký super nápad, netušil som, čo si mám myslieť. "Vážne?" Opýtal som sa a hneď som do ruky zobral flašu saké na stole a napil sa priamo z flaše. Proste v každej situácií, ktorú nechápeš tak začni piť a možno ju pochopíš.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Jul 26, 2015 1:22 pm

Ach. Takže to nie sú priamo svedkovia, len sa nimi majú stať. Zamrmlala som s nadvihnutým obočím. Preto som nespoznávala a mala pocit, že ich ani v živote nevidela. Nevadí. Zachránia nám krky, to je hlavné. Sledovala som ich, až kým opäť nezmizli v jeho kartách. Ovládal zaujímavé techniky.
Pri jeho otázke som si len zahryzla do pery, bola som plná napätia, a zároveň sa otočila ku Kenovi, ktorý nevyzeral tak, že by s tým tak úplne súhlasil. Ale, láska...Postavila som sa na štyri a natiahla sa k nemu, pričom som mu dala malú pusu na pery. ...takáto príležitosť sa neobjaví každý deň a ja mám rada nové veci...Nahodila som taký zvodný kukuč, pričom som sa mu prstami hrala s jeho dlhými vlasmi.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Yoku Sun Jul 26, 2015 1:44 pm

Mal som z toho celkom dobré divadlo. Ako sa hovorí, zobrať popcorn a sledovať. Potichu som sa uchechtával a tak trocha som neveril, že by na niečo také Yuna pristúpila. Predsa len bol to blud, ktorý som vypustil do prázdna.
Keď sa o tomto dozvie Atsuka.. vyfasujem medailu... Prebehlo mi hlavou. Nevedel som teda či vyfasujem medailu alebo facku, keďže som s ňou mal uzatvorenú stávku o tom, kto sa k nim privtrie prvý. No ona.. no proste sa jej asi nejakým spôsobom nechcelo, alebo sa zatiaľ nemala ako snažiť.. jednoducho Yoku - Atsuka : 1 - 0
Ja som kukol po Kenovi a čakal som na to, ako zareaguje.
Yoku
Yoku
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Jul 26, 2015 1:50 pm

Flašu saké som odložil a v tom ma Yuna stiahla k sebe. Dala mi pusu na pery a nahodila ten svoj zvodný kukuč. Znova som si zahryzol do pery. Dostala ma do nepríjemnej situácie. Nemohol som povedať nie, potom by sa so mnou asi týždeň nerozprávala a nechcela by ma vidieť. Naviac ako povedala bola to nová vec. "Nikto sa o tom nedozvie." Povedal som o chvíľke a kukol aj na Yokua... že či chápe. Potom som sa usmial na Yunu a vrátil jej bozk. Yuna to mohla teda zobrať ako súhlas. "Ale len kvôli tebe!" Kukol som na ňu trochu vyčítavo a čakal som, čo bude nasledovať.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Jul 31, 2015 1:28 pm

Odrazu som si uvedomila, že vlastne niečo takéto robiť tu je dosť veľká hlúposť, jednak tu boli pomerne tenké steny, čiže by o tom vedel úplne každý, kto sa tu nachádza a jednak som sa chcela vrátiť už konečne späť do Kumo. Na čo to predĺžovať? Okamžite som sa stiahla a jemne sa zaškerila. Myslím, že by bolo oveľa lepšie, kebyže najprv vyriešime toto nedorozumenie. Zoskočila som z postele. A až tak si budeme užívať. Uchechtla som sa.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Yoku Sat Aug 01, 2015 9:09 pm

"Ah.. ste ako malé deti.. vy dvaja.. viete?" Podvihol som obočie a následne som obom hodil jednu kartu. Mohli byť prekvapený, ako dobre tie karty leteli.. ako keby boli z kovu. Keď ich však chytili, boli čisto z papiera.
"Pripravený na presun ?" Spýtal som sa s podivným úškrnom. Bol som zvedavý ako sa budú cítiť po.. presune s "mojim" spôsobom. Predsa len, ten kto to.. "prežil".. no.. mal pomerne zaujímavé spomienky.. niekedy poprehadzované, niekedy si to vôbec nepamätal. Časopriestor je veĺmi zaujímavá vec.
Yoku
Yoku
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Aug 01, 2015 10:23 pm

Nakoniec si to Yuna rozmyslela. Vlastne to bolo len dobré, nebol to najlepší nápad. Len som sa usmial a postavil sa z postele. "No mne to hovoria dosť často..." odpovedal som na poznámku o malých deťoch. Teda ja som to už parkrát počul, ale čo už. Tešil som sa do Kumo, predsa nejaký čas som tam nebol. Yoku nam hodil nejaké kartičky a ja som len zareagoval "Yosh!" potom ako sa opýtal či sme pripravený. Už som len čakal na nejaké to premiestnenie alebo čo to bolo.
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Aug 02, 2015 11:22 am

Potichu som sa uchechtla. Ja viem, nie si prvý ani posledný, kto mi to povedal. Veď, ešte len prednedávnom som prekročila prah dospelosti. Bola som ešte veľmi mladá na to, aby som sa začala chovať ako nejaký dospelák. Nie že by som to nevedela, vážne situácie si to priam vyžadovali, ale mimo služby prečo nie?
Bez problémov som schytila tú kartu. Ten človek ma čoraz viac prekvapoval. Nie len že si v kartách skrýval ľudí, dokázal pomocou nich teleportovať. Alebo neviem, ako inak by nám tie karty mohli poslúžiť na presun. Hai. Kývla som hlavou, pripravená na čokoľvek.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Yoku Sun Aug 02, 2015 12:24 pm

Pousmial som sa. Obaja mali moje karty v rukách a tak mi ich stačilo len.. "premiestniť".
"Pravdepodobne si presun ani len nebudete pamätať." Poznamenal som, po čom som vo veľmi veľkej rýchlosti zložil pečate. Karty silno zažiarili a oni do nich po chvíľke boli zapečatený. Teda.. proste zmizli v tých kartách. Karty naśledne vzplanuly a ja som sa sám pre seba pousmial. Začal som odchádzať z tejto prehnilej diery, niekam domov do pohodlia.. ku ženským a alkoholu.
(presun - Yuna a Ken presun na námestie, kde ste sa objavili na streche jednej z budov s kartami stále v rukách)
Yoku
Yoku
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Shimo no Kuni - Stránka 2 Empty Re: Shimo no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru