Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ubytovna Benisu-tō

+5
Shirui
Goku
Lizzy
Soshi
Hokori Mai
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Dec 13, 2015 9:21 pm

First topic message reminder :

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Hostel

Jelikož je v poslední době kolem Benisu-tō velký rozruch, a to právě kvůli Matatabi, obyvatelé tohoto ostrova začínají své domy přestavovat na ubytovny pro vícero osob a tučně si nechají zaplatit za ubytování. No, někdy to ubytování není žádná sláva, jelikož hotel byl přestavěn z obyčejného domu. Naštěstí tohle není tento případ. Ubytovna Beniso-tō byla nedávno postavena kvůli zvýšení návštěvnosti ostrova, a ne přestavěna. Má se jednat o špičkové ubytování, takže... přesvědčte se sami.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Shirui Sat Dec 26, 2015 7:20 pm

Prý velmi informovaný člověk, takže pravděpodobně někdo, koho bych se v případě boje mohla bát, nebude to vyloženě malá ryba. Ale kdyby chtěl konflikt nebo dokonce mě zabít, tak to už dávno udělal, byla jsem tak hloupá, že to není hezké. Už jsem ani tak hodně překvapená nebyla. Pokud to byl někdo napojený na podsvětí nebo nějaký bounty hunter, tak mě pravděpodobně znal, před obdržením hiramekarei jsem ještě moc známá nebyla, nicméně po tom, co jsem ho dostala se o mě mohlo začít mluvit ve velkém. Moje schopnosti však znal málokdo, protože málo kdo přežil, že? Heh. ,,Těší mě.'' řekla jsem hned po tom, co řekl své jméno. Pak jsem ho poslouchala dále co říká. Bingo knihu jsem moc nepročítala, byla to otrava, ale jako o nějaké hlavní kořisti jsem o něm neslyšela, takže tak. ,,Tak schválně..Jakou barvu?'' řekla jsem vyzívavě a nadzvedla jsem obočí.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Goku Sat Dec 26, 2015 7:51 pm

Ruky som stále nechával vo vrecku, len som sa trocha nahrbil a s úsmevom som očami zamieril po jej plášti nižšie. Bolo vidieť, že ju pohľadom vyzliekam. Predstavujem si ako jedna vrstva za druhou mizne a.. 
"Hmm, to je záludná otázka. Dnes Shirui-chan, by som typoval že na sebe nemáš nohavičky žiadne." Vyplazil som na ňu jazyk. Vedel som že to je pravdepodobne blbosť ale nikdy tu nešlo o to, ohromiť ju mojimi tipovacími schopnosťami.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Shirui Sat Dec 26, 2015 8:33 pm

Byla jsem poměrně v dobrém rozpoložení, proto mě jeho odpověď ani nenaštvala. Ještě aby mě teda naštvala, protože to byla pravda. Občas mám takové dny.
Nahodila jsem důležitý pohled a trochu jsem zalhala. ,,Špatně ty chytráku.'' a vyplázla jsem na něj jazyk.
,,Víš o nějakém místě, kam jít na to jídlo?'' ani jsem to nedořekla a v mém břiše začalo pořádně kručet. Pravděpodobně to mohl slyšet.
Měla jsem opravdový hlad, že bych snědla snad i stůl. Když jsem měla hlad, tak jsem byla docela nervní. Zatím jsem se ale držela a nebyla jsem na nikoho nepříjemná.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Goku Sat Dec 26, 2015 8:54 pm

Na mojej tvári sa objavili ďalšie pochybnusti.
"Špatne hmm?" Takže to predsa len bola pravda. Samozrejme že bola, bol som proste super. Hlavne som podvádzal ale to sa už dozvedieť nemusela. Keď si vezmem že len pred chvíľkou vedľa mňa ležala v posteli nah, prečo som sa len viac nesnažil?
"Jedlo? Hej.. v podstate má tento hotel aj niečo na štýl reštiky a tak." Odvetil som jej, na čo som začal kráčať jej smerom. Načiahol som k nej ruku.
"A nemusíš sa ma báť, aj keď som stalker, pre teba som momentálne neškodný.. nie si v mojej bingo knihe." Bolo to len uisťovanie, aj keď to mohlo mať úplne opačný efekt. Uvidíme ako sa to nakoniec vyvinie.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Shirui Sat Dec 26, 2015 10:00 pm

K jeho poznámce jsem se nijak nevracela a dělala jsem, že jsem nic neslyšela. ,,Okay, tak si zajdeme tam, kde je to?'' zeptala jsem se a pod nadvládou hladu jsem přemýšlela jen na tím, kdy se už konečně najím. Po jeho poznámce ohledně strachu jsem se na něj jenom pohrdajícně podívám a za jeho ruku jsem ho naštvaně chytla a vytáhla z pokoje a vyšla jsem z pokoje. ,,Kde?'' řekla jsem jen rychle, určitě na mě šlo vidět, že jsem hladová.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Goku Sat Dec 26, 2015 10:29 pm

"Okej okej!" Nechal som sa potiahnuť von, až som ju takmer povalil pretože no.. nechcelo sa mi príliš zastavovať a fyzický kontakt som mal celkom rád.
Rukou som naznačil smer a veselo som sa na Shirui zazubil.
"Tade! Potom po schodoch dole a potom doľava.. a potom znova doľava a potom doprava.." Vysvetľoval som no nevyzeralo to tak, že by som sa ráčil sám pohnúť a cestu jej aj reálne ukázať, či ju nejak viesť alebo tak. Aj keď bola značne hladná... musela sa posnažiť sama.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Yuki Tsuki Sun Jan 03, 2016 5:26 pm

Kam jinam bych měl zamířit než tam, kde lidé normálně spí. Lidé si v pokojích nechávali mnoho zajímavých věcí, které se mohli hodit mě, takže ano, přišel jsem krást a nepopírám to. Na vrátnici jsem řekl, že chci pokoj, který sem samozřejmě dostal, ale nemínil jsem v něm být, spíš jen abych nevypadal moc nápadně. Jakmile jsem se však dostal do pokojů, vytáhl jsem svá esa, která jsem se naučil se zámky od Shira, paklíč-no jutsu. Pomalu jsem procházel první patro, kde jsem hledal věci, co by se mi mohli hodit, čelenku jsem si radši schoval, aby z toho vesnice neměla problémy.
Yuki Tsuki
Yuki Tsuki
Genin (Ichibi no Jinchuuriki)
Genin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 45
Registrován : 02. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Sabaku no Hideo Fri Jan 08, 2016 3:45 pm

Po čase čo strávil Yuki prehľadávaním cudzích vecí a kradnutím, našiel predsa len niečo poriadne. V jednej z izieb, našťastie pre neho prázdnej, narazil na dosť drahé hodinky. Možno to chcel vziať, čomu nikto nechápal prečo to vlastne robí, kleptoman nebol, dúfam, len čo sa pokúsil čo i len pohnúť ďalej, zastavil sa na cudzí odpor. Po chvíli pocítil ako sa mu nohy zaborili do zeme, čo bolo zvláštne ale len po chvíli pochopil že tá zem není len zem. Bol to piesok a on sa ponoril až po kotníky. Síce sme mali rovnaké schopnosti, moje presahovali dokonca tie Ichibiho.
"Koľko krát som ti opakoval že kradnúť sa nemá?" Spýtal som sa ho s tvárou bez výrazu, prejaviť city u mňa bolo trochu nemožné. A čo som tu robil? No, ako prvé som bol jeho sensei že, dával som na neho pozor. Ale taktiež ma poverila Pilikka, pretože sa o neho pri tejto výprave bála. Ja som svoj čas počas roka trávil v púšti, meditácii a len tak som si leňošil, avšak povinnosti zavolali v podobe malého diabla ktorý sa práve nachádzal predo mnou.
"Dobre vieš že si lup delíme stále napoly a teraz ťaháš bezo mňa? Toto sa robí senseiovi?" Spýtal som sa ho, konečne som aspoň trochu natiahol úsmev. Bolo mi trochu jedno ako na tento vtip zareaguje, piesok sa uvoľnil a ďalej ho nezvieral. Ja sám som sedel na okne izby a pozoroval ho.
Sabaku no Hideo
Sabaku no Hideo
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 68
Registrován : 28. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat Jan 09, 2016 7:57 pm

Dorazila som s tým neznámym človekom do ubytovne, kde som si prednedávnom rezervovala menší bytík. Nepotrebovala som nič veľké, bola som sama, nepotrebovala som sa priživovať na bratovi. Bola som už viac menej samostatná, odkedy som sa dištancovala od vlastnej rodiny. Pootvorila som dvere a pustila chlapca dnu.
"Hlavne sa vyzuj. Prosím ťa." No, komu by sa chcelo čistiť to blato, špinavý sneh, a neviem čo ešte, aj keď. Nebývala som tu. O poriadok sa tu starali osoby na to určené. Ale aj tak. Zhodila som zo seba tú vetrovku, čižmy hodila niekam do rohu a hneď sa vybrala do maličkej kuchynky, pričom som mu ukázala na gauč, nech sa tam usadí. Pokiaľ teda chcel, ja som ho nenútila.
"Biela alebo tmavá čokoláda? A ak tmavá, tak mliečna alebo horká?" Opýtala som sa ho pre istotu, kto vie, čo mal radšej, nemohla som to vedieť, a tak som len postávala a čakala na jeho odpoveď.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Tora Iku Sat Jan 09, 2016 8:06 pm

Chvíľu som sa viac cítil ako nejaký jej úlovok, než hosť. Síce som ju naśledoval a .. no viac menej dobrovoľne som vstúpil aj do jej izby.. povedzme že som sa necítil úplne v pohode. Skôr som mal pocit, že ma teraz roztrhá v zuboch. Na jednu stranu príjemná predstava, nie vážne.. ale na druhú som bol ešte celkom mladý a rád by som sa no, dožil vyššieho veku. Tak nejak som tam stál ako solný stĺp.... sám.. v ženskej izbe.. Bol som napätý ako pružina. Keď mi ukázala gauč, pozrel som sa na neho, ako keby mi mal odhryznúť kus zadku. Stále som sa klepal no tento krát to nebolo zo zimy. Skôr od.. adrenalínu? Zrazu na mňa vyvalila všetky možné druhy čokolády a ja som sa na ňu ostal vyvalene pozrieť. Pochádzal som zo suny ktorá na tom nebola poslednú dobu dobre. Kým neprišia liberácia z Tsukigakure no sato, nemali sme v podstate nič. Ani len hlavnú dedinu ktorá by nám vedela zabezpečiť shinobi služby. Ja som si ani nepamätal, ako taká čokoláda chutí.. tak.. čo ja viem? Len som sa na ňu chvíľu trocha nechápavo pozeral. Teda na dvere od kuchyne do ktorej vošla. Nevedel som si vybrať, nevedel som aký je medzi nimi rozdiel. 
Tora Iku
Tora Iku
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 53
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat Jan 09, 2016 8:26 pm

Akosi som nevedela, čo si o ňom myslieť. Čumel na mňa ako teľa na nové vráta, ako keby snáď ani nevedel, čo to čokoláda je. Že by môj malý vtip na ňom zanechal nejaké stopy? Ťažko povedať, ani som ho nepoznala, absolútne som netušila, kto to je. Videla som tu pred sebou len obyčajného rozklepaného chlapca, u ktorého je možné, že sa ma bojí. Prečo ma však následoval celú cestu a dokonca vstúpil do tohto bytu? Do ničoho som predsa nenútila. Povzdychla som si.
"Tak fajn. Vyberiem za teba. Osobne si myslím, že mliečna čokoláda je najlepšia." Uškerila som sa naňho.
"A teraz šup šup...mám tajný recept na tvorbu horúcej čokolády, neodkryjem ho ani tebe." Strkala som mu prstom do hrude dovtedy, kým som ho nedotlačila na gauč, ku ktorému tak silou mocou nechcel ísť. Pane bože, nebola som žiadna striga! Vrátila som sa do kuchyne. Svoju horúcu čokoládu som pripravovala samozrejme z pravej čokolády (nie z práškových somarín z obchodu), ktorú som mala stále pri sebe. Hold, milovník čokolády sa pozná. Asi desať minút som čosi v kuchyni stvárala, bolo počuť len nejaké prapodivné, neľudské zvuky. Kto vie čo si on domyslel. Možno že vykonávam nejaký satanistický rituál a práve obetujem Satanovi kozu. Ale kdeže. Krátko po tom som vyliezla z kuchyne s dvomi pohármi plnými horúcej čokolády a položila to na stolík pred neho.
"Čo sľúbim, to aj splním, nech sa páči, dúfam, že ti bude chutiť." Pousmiala som sa naňho pomerne milo. Aj keď, neviem ako to na mne mohlo vyzerať. Snáď nedostane infarkt.
"A nie, neotrávila som to, nedala som tam žiadne afrodiziakum, omamné látky ani tabletky na spanie." Dodala som s prevrátením očí, sama som si vzala svoj pohár a odpila si, pozorne ho sledujúc.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Tora Iku Sat Jan 09, 2016 8:40 pm

Vyťukala ma až ku gauču, do ktorého ma zvalila a ja som si inštinktívne zašiel rukou k zipsu na nohaviciach. Predsa len toľko tých časopisov a videí, toto bola ako scéna vystrihnutá z jedného z nich. Našťastie si to však nevšimla a ja som to zamaskoval ehm, nejak.. ale zamaskoval! 
"Okej." Zamrmlal som a pociťoval som, ako sa mi telom začína rozliezať teplo. Bolo tu teplo, bol to hotel, keby že tu je zima tak im to tu podpálim. Možno sa aj konečne rozkecám? Kto vie, asi hej. Tie zvuky v kuchyni som radšej ignoroval a nechcel .. naozaj som si nechcel predstavovať, ako tam upaluje nejaké decko zaživa, len v nejakom bezvedomí alebo tak. Keď prišla, znova vyzerala ako anjelik, dokonca sa aj usmiala a ja som len prebral tú čokoládu. Šálka bola horúca, takže to predsa len je teplý nápoj. 
"Ďakujem a prepáč, naozaj.. si ma vystrašial len, mi trocha hrabe ja.. som z ďaleka vieš." Zasmial som sa a začal som do seba sŕkať po kúskoch horúču čokoládu. Bolo to super, také sladké. Mal som chuť to hneď obrátiť do úst no.. kde by potom bolo to vychutnávanie?
"Takže ty nie si žiaden.. démon.. alebo tak? He?" Usmial som sa a znova som si usrkol z čokolády. Bol som takmer normálny, už sa mi klepal len hlas a nohy.
Tora Iku
Tora Iku
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 53
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat Jan 09, 2016 8:51 pm

Mal šťastie, že som si nevšimla to, že už už mal v pláne na mňa vyvaliť kaktus, inak by v tom okamihu letel z okna, ani by si nevšimol, kedy som ho cezeň prehodila. Šťastie dnes očividne stojí na jeho strane. Uprela som naňho svoje oči.
"To je v poriadku, asi som to trochu prehnala. Priznám sa. Rada takto straším ľudí." Nie, nebol jediný, koho som vystrašila skoro na infarkt, ale zas. Nerobím to často. A vlastne. Nerobila by som to vôbec, keby sa vo mne nezachovala tá detská škodoradosť. Robiť zle druhým, to bolo také moje! Však si moja rodina toho pri mne zažila už dosť, hlavne v období, keď mnou bila puberta.
"Predpokladám, že z nejakej teplejšej oblasti. Dlho som tu nevidela nikoho tváriť sa tak zúfalo v tom snehu, ako to bolo u teba." Uchechtla som sa. Ono, keby sa videl sám, určite by sa na sebe zasmial. Proste, ako sa tam váľal, zapadal, a ešte sa pri tom tak divnô xichtil...Na nezaplatenie. Lepšie však bolo, keď som ho vystrašila.
"No. Ako sa to vezme." Zamyslela som sa. Ak by som povedala, že démon nie som, klamala by som, ale ak by som to zase pritvrdila, bola by to polovičná pravda.
"Povedzme, že nie som len tak obyčajný shinobi." Nie, nemyslela som tým, že som nadradená všetkým ostatným, ale tak, že sa od nich v niečom odlišujem.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Tora Iku Sat Jan 09, 2016 9:05 pm

"Aha.." Prikývol som prvý krát no úprimne mi jej slová unikali jedným uchom von. Vychutnával som si moju úžasnú horkú čokoládu a bol som rád, že som rád. Pravdepodobne cítila potrebu rozprávať sa no.. prečo nie, však zbaliť ju môžem aj potom nie? Povedala niečo s teplou.. bola teplá? lesbička? hmm.. nie že by to nebol môj vkus, aj ešte dobre že som tie časopisy nechal doma, snáď mi ich nikto nevykulá no nemal by, keďže som býval sám.
Až potom som začal ako tak vnímať plný rozsah jej slov. Samozrejem som sa celý čas tváril ako múdry bobrík ktorý na všetko prikyvuje. Padlo by to v momente, keby že sa niečo spýta.
"Ty si shinobi?" Podvihol som jedno obočie. "..aha.." Dodal som rýchlo a radšej som sklopil zrak. Nechcel som dostať jednu po nose alebo tak. "Ja tiež.. ževraj si mám tak hovoriť." Usmial som sa, na čo som vreckom zašmátral v plášti a ukázal som jej čelenku Getsuji Teikoku. 
"Odkiaľ si ty?" Aj keby bola mojim nepriateľom, teraz to bolo jedno nie? Hlavne až keď som si to uvedomil práve.. teraz.. nah musel som byť viac ostražitý.
Tora Iku
Tora Iku
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 53
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat Jan 09, 2016 9:13 pm

Prižmúrila som naňho oči. Nebola som ešte hluchá, slepá, blbá ani nekonečne tupá na to, aby som si nevšimla, že on ma absolútne nevníma. Prižmúrila som naňho podozrievavo oči. Nad čím premýšľal? Či ho tak vzala tá čokoláda, ktorú som urobila? Ťažko povedať. Možno mu mysľou behali nahé ženské. Ale veď vyzeral na...trinásť! Možno štrnásť, maximálne pätnásť, ale viac by som mu netypla. Kebyže nás niekto vidí, ešte by si o mne pomyslel, že som pedofil alebo čo. Kriste pane, to zase budú reči. Čo by povedal môj brat? Ale čo. Katara mám u prdele, ako sa vraví, nech si myslí, čo chce. A vlastne. Nech budem aj za pedofila. Mne je to jedno. Či?
"Kiri." Odvetila som tichým hlasom, prepichujúc ho nie príliš príjemným pohľadom s nafúknutými lícami, výrazne mu naznačujúc, že som urazená. Hold, bola som typická ženská.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Tora Iku Sat Jan 09, 2016 9:37 pm

"Ahaa Kiri to.. znie ako pekné miesto na.. bývanie." Úprimne som si ale myslel niečo úplne iné. Počul som historky o Kiri. V momente sa mi vybavilo sedem krvilačných šermiarov z mlžnej. Počul som že sú veľký tri metre a vedia vám odkusnúť hlavu od tela. K tomu ten despotácky režim, vraždy na každodennom poriadku.. kage tam ževraj pil krv toho, kto neposlúchol jeho rozkazy a nejaká šialená modrovlasá ženská tam vyšilovala vo forme démonov. Usmieval som sa a tak ale úprimne, sa mi chcelo plakať. Kam som sa to zo svojim šťastím znova dostal? No vyzerala oduto.. to mohol byť problém. Čo ak mi odkusne hlavu?
"Urazil som.. ťa nejak?" Skúsil som to a .. no tak trocha nenápadne som sa od nej začal pomaličky odsúvať až na druhý koniec gauču.
Tora Iku
Tora Iku
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 53
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Yoko Terumi Sat Jan 09, 2016 10:31 pm

"Či si ma nejako urazil...? Vážne sa ma to pýtaš?" Napadlo ma, že si z neho zase urobím dobrý deň. Bol by to dobrý nápad ale...? Ale keď...keď bol takým ľahkým terčom, manipulovateľným a...budem zlá?
"Predstav si, že áno, ale...poznám jeden spôsob, ako mi to vynahradíš." Pery sa mi roztiahli do tajomného úsmevu. Postavila som sa, priblížila sa k nemu, nahla som sa, jednou rukou som sa opierala o stenu tesne pri jeho hlave, druhou o operadlo.
"Vieš, drahý neznámy, už dlho som po tom túžila. Ja...nemala som s kým, nemala som kde...život bez toho je tak ťažký a nudný, a viem, že ty si na tom úplne rovnako..." Prehovorila som k nemu, pričom mi ľavá ruká, tá ktorou som sa opierala o operadlo, skĺzla k zipsu na svojom tričku a pomaly ho sťahovala dole, keď v tom...Som z vnútorného vrecka vytiahla balíček pexesa a tričko si opäť zazipsovala, na čo som sa rozosmiala ako úplný debil a vrátila sa na svoje miesto.
"No, vieš, môj zlatý, hrať pexeso sama nie je bohvieaká zábava. A keď tu mám už teba, tak prečo to nevyužiť. Ver mi že ma neporazíš." Škerila som sa naňho popritom ako som to pexeso miešala.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Tora Iku Sat Jan 09, 2016 10:47 pm

Znova som sa na ňu pozeral trocha, vystrašeným pohľadom. Keď sa ku mne začala nakláňať, dobre že som sa cez tú sten uneprepadol niekam von, jak som sa od nej snažil držať čo najďalej. Keď si začala rozopínať tričko, vyzeral som ako nejaký malé utlačené kĺbko ktoré sa jej čo najviac snažilo nepozerať do vyśtrihu a.. no popíjal som si svoju čokoládu. Nakoneic z toho vytiahla pexeso, ja som vedel že nemôže mať tak veľké prsia bez toho, aby si v nich niečo ukrývala.
No nie že by som vedel čo tie kartičky znamenajú.
"Eh.. čo to je pexeso?" Spýtal som sa jej, aj keď som bol stále natlačený na stenu, ako keby som sa cez ňu chcel pretlačiť preč.
Tora Iku
Tora Iku
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 53
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Yuki Tsuki Sun Jan 10, 2016 12:29 pm

Lup šel dobře, podařilo se mi ukrást spoustu důležitých věcí, které se daly nějak v budoucnosti použít. Našel sem například kalhotky s medvídkem, podprsenku, rtěnku, Picardo (Prci Prci prcičky), ale nenašel jsem žádné informace ohledně Bijuu, to si mi prostě nepodařilo.
Měl jsem dokončit toto kradení legendárním kouskem, drahé hodinky. Než se mi však podařilo poklad ukořistit, nohy se mi zabořili do písku. Nemusel jsem se ani otáčet. Existovala jen jedna osina v zadku, která byla tak zákeřná, aby mi krádež jen tak ze srandy překazila, Hideo. Pouštní debil devil, každý mu říkal jinak. Byl přinejmenším tak otravný, jako já. Vlastně se na můj výcvik vykašlal a šel si někam do pouště na rok a půl honit pouštní lišky a pít vodu z kaktusů. Pohlédl jsem na ním naštvaným pohledem, očividně se mě to hodně dotklo.
"Hideo-san, Vás jsem neviděl od té doby, co jste mě měl začít trénovat. Myslím, že dneska se nebudeme dělit, nechám si co jsem ukradl a odpustím Vám, že jste se na mě vykašlal." Řeknu s úsměvem a jakmile pojde písek, jdu si pro hodinky, které si strčím do kapse. Nechápal jsem, proč se tu najednou ukázal. Že by měl černé svědomí a vrátil se, aby napravil to, co měl udělat už předtím?
"Hideo-san, proč tu vlastně jste Vy a už se nehoníte za pouštními lišky?" Zeptal jsem se sarkasticky. 
Yuki Tsuki
Yuki Tsuki
Genin (Ichibi no Jinchuuriki)
Genin (Ichibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 45
Registrován : 02. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Sabaku no Hideo Sun Jan 10, 2016 8:26 pm

Bolo pravdou že posledný rok som sa zdržiaval hlavne v púšti. Dôvod som mal ale iný, trénoval som. Vedel som že onedlho Ichibi začne naozaj robiť problémy a ja musím mať silu ho zastaviť dostatočne rýchlo nato aby Yukimu neublížil. A síce mal pocit že som ho opustil, nikdy sa tak nestalo. Len som odišiel aby som ho lepšie chránil. A teraz? Teraz som ho chránil pred nasratými obyvateľmi izieb ktoré vykradol.
"Hm, a čo takto iná dohoda? Ty prestaneš kradnúť a ja ťa namiesto toho začnem učiť konečne nejaké techniky, platí?" Spýtal som sa. Divil som sa ale že mu Ichibi taky nič neporadil. Predsa len, ešte nedávno bol priateľský, už vôbec netuším čo sa stalo. Možno ho vzalo to, že Yoko je mŕtva. Pri spomienke na ňu ma pichlo u srdca. Len som zavrtel hlavou.
"Prišiel som ťa trénovať, ako som sľúbil. Plne trénovať a pripraviť sa na všetko čo by ťa mohlo stretnúť. Skôr, čo by vás mohlo stretnúť.." Hovoril som o Ichibim. Démoni mali vždy smolu že po nich šli. Dokonca teraz išli po samotnej Matatabi. Čo keby sa snažili aj o Ichibiho.
Sabaku no Hideo
Sabaku no Hideo
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 68
Registrován : 28. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Goku Thu Jan 28, 2016 11:04 am

/sorry ale asi sa od teba vzdialim so.. Very Happy


Podarilo sa mi utiecť z jej zovretia. Tak.. ukradnutie meča nedopadlo tak úplne podľa mojich predstáv. Teraz som sa znova len prechádzal po ubytovni a do vysielačky som hovoril pomerne.. dosť, rozkazov. Predsa len to tu musí niekto rozhýbať no nie? Vedel som o polohe väčšiny uchádzačov, ktorý by boli schopný Matatabi získať. Alebo respektívne ktorý mali nejaký potenciál. Čo takto si ich trocha preskúšať? Rozmýšľal som len nad tým, koho.. kto by bol prvým ktorého zoznámim zo silou mojej menšej skupiny lovcov odmien?  Predsa len celý tento event, celý tento lov, išiel mimo mňa. Mne išlo o prestíž, o meno. Ak sa o mne alebo o mojich ľuďoch bude hovoriť, budem mať viac práce, viac love, väčšiu prestíž.. to bolo pre nás nukeninov .. viac než hocijaký chakrový a nezvládateľný demon.

So, lets the game begin

(preun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Yoko Terumi Tue Feb 02, 2016 9:29 pm

Zostala by som tu dlhšie. Mala som tu rozbehnutú celkom zaujímavú zábavku, pri ktorej som sa rozhodne nenudila, pretože ma bavilo sledovať tie jeho...čudné reakcie. Ako keby žil nejaký ten čas mimo ľudskej civilizácie a preto ani nevedel, čo je to pexeso, čo som sa začudovala, pretože som to hrávala už odmalička. Sama so sebou. Vonku sa ale čosi udialo. Vykukla som spoza okna. Zbadala som shinobi. Mnoho shinobi, nie práve priateľských, pretože útočili...a jedným z miest, kde uderili, bol i bar, kde som sa donedávna nachádzala. Bol tam môj brat. Zamračila som sa. Nie, nebála som sa oňho, bol to schopný shinobi, ale čosi mi vravelo, že tu nesmiem len tka posedávať a nič nerobiť.
"Ták, drahý chlapče, zábavka sa skončila. Ak chceš, môžeš tu ostať. Ak nie, pokojne odíď, alebo poď za mnou. Máš na výber." V tomto byte sa okrem zásob nenachádzali cennosti, všetky som ich mala pri sebe, takže keby sa snažil niečo odtiaľ ukradnúť, šlo by o majetok ubytovne a teda by z toho mal prúser on sám. Rýchlo som si obula čižmy, prehodila cez seba teplú bundu a vybehla von do krutej zimy.


-PRESUN-
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Benisu-tō - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna Benisu-tō

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru