Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ubytovna

5 posters

Goto down

Ubytovna Empty Ubytovna

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:35 pm

Ubytovna je určena pro Shinobi mladší 18 let nebo pro ty, kdo nechtějí vlastní barák. 
Každý byt je plně vybaven, jak člověk potřebuje. Každý shinobi si může dokoupit nějaký nábytek, chybí-li mu v bytě. 
Na recepci pracují dvě recepční, které vám mile rády poradí a pomůžou ^^

Ubytovna Picture-6-700x437

Recepční: (zleva doprava) Miko a Chiko
Ubytovna Q5ig
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Shin Thu Aug 08, 2013 12:42 pm

Spolu s Akemi jsme dorazily do na ubytovnu. Vzal jsem si klice a vysel nahoru do sveho pokoje. Nakonec jsem se doplazil az do sveho pokoje a padl do postele Akemi si lehla vedle me a jen tak lezely a cekaly pokud se nekdo ozve a daji mi vedet. Po chvili lezeni jsem se rozhodl projit.
(presun)
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Haki Sat Aug 31, 2013 7:12 pm

[Vzbudím se ve svém pokoji.Chvilku si mžourám oči a pak si sednu,chvilku koukám do blba a následně se rychle zvednu a jdu ke skříni.Postupně se obléknu,dojdu do koupelny,tam si vyčistím zuby,učešu se a následně trochu poklidím a vyjdu z ubytovnu na cvičiště.
Přesun----Cvičiště
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Kaori Sun Mar 08, 2015 8:05 pm

Zastavila jsem se před ubytovnou. Toujou mě doprovázel celou cestu od knihovny. Určitě mu bylo divné, že mě nedoprovodil ke ulicím klanu Terumi. Těžko se to vysvětluje, ale nebydlím tam a nikdy jsem tam nebydlela. Možná někdy krátce. Pokud znal Katara a věděl o mém vztah s ním, zeptá se nejspíš, proč jsme nedošli k němu domů. To se taky nevysvětluje snadno. Mám komplikovaný život.
V ubytovně jsem ještě zapsána nebyla. Nechtěla jsem, aby to Toujou zjistil, a proto jsem před ní zastavila. "Můžu se zeptat na vaše jméno?" Aby Toujouvi nepřišlo divné, proč tady jen tak stojíme, rozhodla jsem se začít konverzaci.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Goku Sun Mar 08, 2015 8:32 pm

Počas cesty viedla. Ja som len kráčal za ňou, aj keď som to v podstate nemal vôbec v popisu práce. Aj tak som však kráčal.. kto vie prečo. Toto však boli nebezpečné časy, možno som bol až prehnane opatrný... no opatrnosti nikdy nie je dosť.
Zašli sme až do ubytovni. Prečo, to som sa nepýtal. Vedel som ale že ju niekde čakajú deti a pravdepodobne aj nie príliš príjemný rozhovor s Katarom. Nepoznal som detaily, no mal som svoje teórie... teórie sú však niekedy nepresné. Kto vie, čo sa medzi nimi naozaj stalo, že na tak dlhú dobu opustila dedinu.
Zastavila sa pred ubytovňou. Ja som svoj krok zastavil tiež. Jeden pohľad som letmo hodil po oknách. Tiež som tu voľakedy býval, ak som zrovna neprespával na centrále Anbu, alebo u rodičov.
"Moje meno?" Trocha ma to prekvapilo. Bola druhou osobou, ktorá chcela vedieť moje meno. Mizukageho či veliteľa Anbu som nerátal, tí to mali v popise práce. Každopádne som jej moje meno nemohol prezradiť, nie za maskou Anbu. Každopádne to platilo len pokiaľ som mal masku na sebe. Prsty som preto vopchal do otvorov na oči a takto som si masku zložil. Popod maskou som mal ešte klasickú masku cez polku tváre (súćasť oblečenia) a trocha som si stiahol aj tú. Aspoň tak, aby mi bolo vidieť aj na ústa. Masku som si zahákol o opasok a pozorne som si Kaori prezrel. Môj pohľad bol neurčitý. Neusmieval som sa, no stále som sa na ňu pozeral, ako keby ma veľmi zaujímala.
"Toujou... Toujou Tanaki. Väčšina ľudí mi hovorí Tanaki, je to jednoduchšie." Predstavil som sa a ešte raz som sa pozrel na ubytovňu. Znova mnou prešla triaška. tento krát síce tak skoro neutíchla, no nejak sa mi to podarilo zamaskovať. Aspoň s časti. Moje svaly boli naozaj mimo zo všetkých tých bojových piluliek a podobne.
Sklopil som pohľad k zemi a rukou som sa poškrabal vo vlasoch.
"Slečna Kaori...." Nevedel som však pokračovať. Samozrejme som jej nechcel povedať podobnú blbosť typu Milujem Ťa alebo tak. V podstate som ju nepoznal. No poznal som niekoho iného.
"... prečo.. prečo tu?" Znova som sa jej pozrel do očí. 
Nah Tanaki, vzchop sa... kedy si sa staral do vecí druhých ľudí? Trhol som hlavou, aby som z nej vyhnal podobné myšlienky. Keď chcem raz byť aspoň trocha ako človek! Tak ma žiadne moje chladné a cool ja predsa nebude otravovať.
"Čakajú na vás.. po celý čas.. na vás čakajú." Asi vedela koho myslím, no ona poslednú dobu Katara naozaj nevidela. Poslednú dobu však na tom bol lepšie, než pred tým. Pamätal som si ešte jeho kruhy pod očami, blbý stav a následné zamdlenie. Nebolo to len o fyzickom vyčerpaní. Bol som si istý, že mu chýbala. 
"...prosím. Stretnite sa s nimi, teraz." Znova som od nej odvrátil pohľad k ubytovni. 
"Aspoň sa pozrieť ... s diaľky, ak už nič iné. Pokojne vám za to aj zaplatím." Možno som povedal naozaj blbosť. No záležalo mi na tom... a popravde som sa v ľuďoch vôbec nevyznal. Preto mi prišli peniaze ako dobrá motivácia. Navyše pre niekoho, ako je ona. Pochyboval som o tom, že mala momentálne na niečo viac, než len na pár nocí v tejto ubytovni. Na ulici by som ju tak či tak rozhodne nenechal.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Kaori Sun Mar 08, 2015 9:01 pm

"Těší mě Tanaki." Slušný pozdrav doprovázel falešný úsměv. Chtěla jsem jim udržet "volnou" atmosféru. To se mi nepovedlo. Tanaki byl buď až nezdravě zvědav, co se týče situací jiných vztahů, a nebo byl Katarovým dobrým přítelem. Každopádně o mě a Katarovi věděl. Co hůř? Věděl i o dětech. Nešlo si nevšimnout toho, jak se třásl. Že by se bál mě zeptat na Katara? Nedivím se mu, pokud tomu tak bylo. Do mého života mu nic není. Tím, že si přede mnou sundal masku, mě přinutil mu důvěřovat. Možná to není to správné slovo. Vnímala jsem ho jednoduše jinak než ostatní. Anbu svou totožnost jen tak totiž nemůže odhalit. To že tak učinil, mě oslovilo. K tomu ještě zmínil děti. Vůbec mi nepomáhal. Chtěla jsem tuto část mého života uzavřít. Po chvíli mi bylo jasné, že vzdorovat zvědavosti, jak vyrostly děti, nedokážu. Tanaki však zmínil peněžní motivaci. Peníze mě tak moc nezaujaly, ale spíše to, že by z toho šlo vytěžit i něco jiného.
"Půjdu, pokud mě naučíš dvě jakékoli techniky." Byl anbu. Jistě má toho dost, co by mě mohl naučit. Ještě před půlrokem bych si postačila s penězi, ale za posledního půl roku se toho hodně změnilo.
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Goku Sun Mar 08, 2015 10:06 pm

Pozorne som ju sledoval. Triaška ma po chvíľke prešla a tak som znova mohol nastoliť ako takú tvár.
Nevedel som však odhadnúť, na čo myslí. nevedel som ani odhadnúť jej falošný úsmev, keďže som ju nijak nepoznal.
"Akékoľvek?" Skôr to bolo uistenie. Táto žena po mne chcela, aby som ju niečo naučil. Na chvíľku som sa obrátil k oblohe, z ktorej ešte pred nedávnom mojim pričinením pršalo.
"Viem vás naučiť len Kenjutsu. Dve akékoľvek techniky hm..." Na chvíľku som sa zamyslel a pozrel som sa na Kaori úplne inak. Konkrétne na jej telo. Nijak som sa to nesnažil zamaskovať. Snažil som sa odhadnúť jej fyzickú kondíciu. To ako je silná, rýchla a ako vie jej telo reagovať na ťažký fyzický stres. Keďže však na sebe mala oblečenie, ktoré zaťahovalo takmer každý kúsok jej tela, vedel som si spraviť len minimálnu predstavu.
"Dobre, povedzte kedy." Stále však bolo otázne, či jej moje kenjutsu bude stačiť. Bola pravda, že niekto ako ja, vedel behom pár sekúnd nájsť, zlikvidovať a zamiesť stopy. Ona však nebola ja.. a len málo ľudí uznávali podobný štýl boja, aký som využíval ja. Bol som však zvedavý, či sa moje vlastné techniky niekto dokáže naučiť. Či ich niekoho naučiť dokážem.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Kaori Mon Mar 09, 2015 4:37 pm

Tanaki souhlasil, což znamenalo, že brzy navštívím své děti. Představa, že je navštívím za naučení dvou technik, je zvláštní. Co to jsem za matku? Mám k tomu ale své důvody. Neopustila jsem Katara z rozmaru. Schůzku s nim bych teď ještě nezvládla, a proto jsem se rozhodla na ně jen nenápadně podívat, což mi taky Tanaki radil.
Prvně jsem však musela podstoupit prohlídku. Dá li se to tak nazvat. Hádám, že to bylo kvůli učení těch technik. Tanaki nevypadal na to, že by byl ten typ chlapa, který by až tak nápadně někoho okukoval kvůli svým... potřebám.
Měla jsem si vybrat termín. Nejraději bych začala ihned. Záleží ale na tom, jak se s Tanakim dohodneme. Předpokládám totiž, že se bude chtít přesvědčit, jestli svou část splním. "Hned po návštěvě Katara, a nebo jednu jako záruku ještě před ní." 
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Goku Mon Mar 09, 2015 4:54 pm

Bez slova som na ňu dobré dve minúty pozeral. Tento krát však do očí. Začal som chápať, ako sa Kataro cítil, keď som ho poprosil o tréning po tom, ako tri dni v kuse nespal. Momentálne som bol v podobnom stave, ako vtedy on. Vlastne som si ani nespomínal, kedy som mal naposledy čas na vydýchnutie. Najprv musím zniesť tri mesiace vybíjania si komplexov od retardov ktorý zbierali vzácne kg, potom prídem do Kiri a hľa, invázia od Hakuei. Po stiahnutí narazím na túto osobu a teraz ju mám naučiť techniku.. len tak z fleku. Musel som sa však usmievať.
Mal som zaliezť do nemocnice a nevyliezať odtiaľ... Prebehlo mi hlavou. Mohol som si za to však sám. Nie že by sa mi však úplne priečila myšlienka, niekoho niečo naučiť.
"Začneme... po tom ako sa stretnete s Katarom. Nebude to také jednoduché, nie som obyčajný druhotriedny šermiar, a moje techniky sú náročné. Prekvapilo by ma, ak sa niektorú z nich naučíte za týždeň ovládať aspoň z takých dvoch petín tak, ako ju ovládam ja." Z môjho hlasu mohla vycítiť, že som ju nepodceňoval. Bol to jednoducho fakt. Moje techniky síce nemuseli byť extrémne vysokého ranku no, náročnosť tých silnejších bola viac než pozoruhodná. Nespomínal som ani to, že keď nemá predpoklady, tak ich ani nebude môcť využiť. Bola to však jej voľba.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Kaori Mon Mar 09, 2015 5:38 pm

Neřekla jsem, že si myslím, že to bude snadné. Tanakiho techniky jsou jistě na vysoké úrovni. Je přeci anbu. "Postačím si z málem. Každý je dobrý jinému řemeslu. Nemám v plánu se pokoušet vyrovnat tomu tvému." Nejsem zaměřena na kenjutsu, ale nepochybuji o tom, že bych nějakou ze základních technik mohla dokázat provést. Nezaměřuji se hlavně na žádné odvětví jako ninjutsu, taijutsu či genjutsu. Od každého umím trochu, kromě genjutsu. To mi opravdu nejde. Uvidí se, jak to s Tanakim dopadne.
"Jdeme?" Bylo samozřejmé, že já jdu. Jde ale Tanaki se mnou? O tom nic neříkal. Předpokládala jsem, že jo. Předpokládat je ale jedna věc a vědět, věc druhá. Jestli Tanaki přikývl a následoval mě, vyrazila jsem (od toho záleží možný přesun).
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Goku Mon Mar 09, 2015 6:32 pm

"Hmm..." Ruky som si založil na ruky a len som prikývol.
"To je škoda.. bolo by zaujímavé sledovať váš postup." Trocha slabo som sa pousmial a znova som prikývol. Tento krát som ja následoval ju. Nemal som však moc čo k jej slovám dodať a tak som počas cesty ostával ticho. Trocha sa mi zatvárali oči. Vďaka chôdzi som ale stále bol v pohybe a tým pádom som našťastie nepodľahol nejakému mikrospánku či tak. Tréning s ňou bude rozhodne zaujímavý. Ak ma donúti niečo ju začať učiť v tomto stave, zabijem buď ja ju, alebo ona mňa.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ubytovna Empty Re: Ubytovna

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru