Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tetsuo Shiroi

2 posters

Goto down

Tetsuo Shiroi Empty Tetsuo Shiroi

Příspěvek pro Tetsuo Shiroi Thu Apr 21, 2016 2:02 pm


Tetsuo Shiroi Depthx
Tetsuo Shiroi 2vlp7yg

Tetsuo Shiroi Au8uh1
Tetsuo Shiroi 313iudz
Prezívka:
Tetsu

Vek:
16

Pohlavie:
Muž

Miesto pôvodu:
Kumogakure no Sato

Hodnosť:
Genin

Klan:
xxx

Krvná skupina:
AB

Presvedčenie:
,,Bez pekla, nieje raj." ......... ,,Po každej búrke vide slnko." --> Optimista

Zaujímavosti:
Tetsuo niekedy vyzerá, ako keby mal rozdvojenú osobnosť. No nieje tomu tak. Keď sa naštve, je to ako keby sa v ňom prebudilo jeho zlé dvojča čo chce všetko zničiť. Naopak keď je kľudný je to nesmierne vtipný a spoločenský človek. Teda...pokiaľ má nejakých kamarátov s ktorými by sa mohol rozprávať.

Vlastnosti:
Po tom ako Tetsuo stretol Daisukeho sa z neho stal iný človek. Stal sa milým a hlavne sa mu vrátila jeho dobrosrdečnosť ktorá kedysi v jeho srdci zahynula. Pomáha ľuďom, stará sa o zvieratá v neďalekom lese a pomáha Daisukemu tak ako najviac vládze. No jeho hnev je neopísateľný. Je to vtipný a milý chalan, pokiaľ sa nenaštve. Potom ide aj cez mŕtvoly. Keď si niečo zaumieni, musí to mať a spraví preto všetko. No vlastne všetko čo sa dá dosiahnuť fyzickou robotou. Ľuďom moc neverí, radšej je v prírode zo zvieratami. Ale keď už si nejakých priateľov nájde dokáže sa za nich postaviť aj takej chvíli keď v boji nemá žiadnu šancu. Jednoducho nedovolí aby o týchto ľuďoch niekto povedal čo i len jedno krivé slovo alebo urobiť niečo čo sa Tetsuovi nepáči.

Fóbie:
Tetsu má problémy zo spánkom. Od kedy bol malý a jeho nevlastných rodičov zavraždili pri lúpeži, bojí sa zaspávať aby ho náhodou niekto nenapadol. V podstate, po tom ako sa dozvedel pravý dôvod smrti jeho rodičov sa už aj prestal báť. Aj keď sa tieto nočné mory a trápenia skončili, prišli nové fóbie ktoré otriasajú jeho svetom, mysľou a srdcom. Predstava že príde znovu o niekoho veľmi blízkeho ho priam trhá z vnútra. Tvrdo drie a robí preto všetko aby sa to už nikdy nestalo, no nedokáže byť na viacerých miestach naraz a to ho hnevá. Tetsuo je veľmi osamelý človek a práve preto si cenní každého jedného priateľa čo si nájde.

Záľubi (koníčky) & Obľúbené :
Tetsu miluje prírodu, aj keď nato nevyzerá..už ako dieťa strávil veľmi veľa času v prírode a preto sa lesy stali jeho druhým domovom. S Daisukem veľmi často chodil na prechádzky po všetkých možných lesoch čo sa v okolí Kumogakure nachádzali. Stará sa o zvieratá, miluje ich. Ďalšia vec ktorá sa dá započítať ako záľuba sú bojové umenia. Venuje sa im už od malička, od vtedy čo bol sám. Zdokonaľuje sa a svoje telo si trénuje až do úplného vyčerpania. Tak ako zvieratá a prírodu, miluje aj cvičenia, tréning a súboje. Tetsuo sa nikdy nebál priameho kontaktu zo súperom, praveže to bolo vždy naopak. Tetsu bol vždy ten čo prvý zaútočil. No to sa časom zmenilo a získal viac rozvahy. Nepodceňuje súperov.

Neobľúbené:
Zo všetkého najviac Tetsu nenávidí šikanovanie, ponižovanie a bezdôvodné ubližovanie druhým. Tetsuo má striktné zásady, ktoré dodržiava a nemá zapotreby sa povyšovať nad druhými. Je zástanca toho, že všetci sme ľudia a nemali by sme si navzájom ubližovať. Pokiaľ to teda nieje nutné a životne dôležité. Vždy sa skôr snaží všetko vyriešiť slovne a nie fyzicky. Dokáže si zachovať chladnú hlavu a rozvážnosť, no nie vždy sa mu to podarí. Ďalšia vec ktorú z duše nenávidí je nedochvíľnosť a podvody. Keď človek nevie prísť načas, spôsobuje to niekedy vážne problémy a tie Tetsu nemá rád. Keď niekto podvádza, Tetsu ho okamžite prestane brať ako rovnocenného súpera a nedáva mu druhú šancu. Hneď ako Tetsuo zistí, že ho niekto podvádza alebo klame ten dotyčný u neho klesne na úplné dno.

Úspechy:
Aj keď moc tých úspechov nemá, užíva si život a snaží sa prežiť ho v radosti a slobode a nie v nenávisti a uzavretosti. Jeho doterajší najväčším úspechom je samostatnosť, zodpovednosť a všetky tie dobré vlastnosti ktoré sa naučil od Daisukeho a sú cennejšie ako všetko zlato a šperky na svete.

Rodina:
Asuka Shiori(Mama)- Keďže jeho mama aj s jeho otcom boli zavraždený keď bol Tetsu ešte malý, okrem otca ktorý zomrel ešte pred jeho narodením, moc spomienok na ňu nemá. No veci ktoré mu zanechala, mu ju neustále pripomínajú, a aspoň na chvíľu má niekedy pocit, akoby nikdy nezomrela. Jeho pár spomienok na ňu a nato ako mu čítala rozprávky a ukladala ho spať, mu vždy dokážu vyčariť úsmev na tvári, ale tak isto aj slzy v očiach. Jeho mama zomrela ako mladá. Každý hovoril, že keď ešte žila, bola to prekrásna žena, plná očakávaní a radosti zo života. Už od malička učila Tetsua usilovnosti, zodpovednosti a dobrosrdečnosti. No po jej smrti sa Tetsu uzavrel do seba a dobrosrdečnosť v jeho srdci zanikla. Vždy veril v samého seba, a to len vďaka jeho skvelej mame.

Keigo Shiori (Otec)- Jeho otec zomrel ešte pred tým ako sa narodil, no mama mu o ňom veľmi často rozprávala. Vravela mu, aký bol jeho otec statočný, usilovný a hlavne milujúci manžel, a keby sa dožil tak aj otec. Jeho otec bol ten najstatočnejší človek akého kedy poznala.  

Vzhľad:
Tetsuove oblečenie je prevažne modrej farby. Je to jeho obľúbená farba už malička. Teda celý jeho outfit je modrý. Modrá mikina, modré tričko, modré vlasy, modré nohavice a taktiež aj boty. Zaujímavé je, že aj jeho oči sú modré. Niektorý ľudia hovoria že je to vzácne, iný zase že osud vedel, akú bude mať rád farbu a tak bolo jeho osudom mať modré oči. No to sú len hlúposti ktorým Tetsu neverí. Jediné čo má inej farby ako modrej sú okuliare ktoré sú červené..nosil ich jeho otec a tak sú mu vzácne.

Tetsuo Shiroi 2w2jxpd

Schopnosti Ninju:
Tetsuove schopnosti sú ojedinelé. Je veľmi pružný a jeho reakcie sú bleskurýchle. Keďže sa živil kradnutím, neraz musel s niekým bojovať alebo pred niekým utekať. Nebojí sa bojovať aj proti viacerým mužom naraz. Jeho najväčšou výhodou je bojový duch a neskutočné sebavedomie. Tetsuo je veľmi dobrý bojovník na blízko. Jeho pohyby sú ladné a veľmi presné. Vždy si najprv dopredu rozmyslí čo sa chystá spraviť a potom to spraví. Tetsuo je taktický typ bojovníka. Veľmi rád a taktiež veľmi dobre využíva svoje taktiky v boji a to z neho robí neľahkého súpera. Aj keď nemá moc priateľov, je veľmi zručný a vždy si vo všetkom vedel pomôcť sám. Od malička sa snažil dokázať ostatným že aj on existuje a je každému dôstojným protivníkom. Jeho schopnosti sú úctyhodné. Špecializuje sa najmä na boj z blízka, preto si už od malička piluje svoju obratnosť, rýchlosť a presnosť úderov. Tvrdo drie každý jeden deň, a snaží sa stále zdokonaľovať.

Podstata :
Raiton

Techniky :
C-Rank

Raiton: Jibashi (Blesk: Citová vlna) - Uživateľ vloží množstvo elektriny do rúk a potom ju vystrelí vo menšej forme bleskov alebo výbojov.

- Zbraň, vybavenie :
ZVN, Katana s rudým diamantom na rukoveti. Diamant je jednou s mála vecí, ktoré mu zanechali jeho rodičia. Práve preto ho stráži ako v hlave. Tak isto ako diamant, aj katanu mu rodičia zanechali po ich smrti. A keďže katanu používa najčastejšie, rozhodol sa že tieto dva predmety spojí v jeden. Diamant má jednu zvláštnu vlastnosť, a tou je že keď je Tetsu nahnevaný začne svietiť. Kôli tejto schopnosti dostal názov "Rudé Oko". Aj keď pri sebe nosí svoju katanu a tak isto aj základnú výbavu pre ninju, jeho najsilenšiou zbraňou je odhodlanie, inteligencia a úsilie dostať to čo chce, aj keby mal ísť cez mŕtvoli.

- Bodové ohodnotenie schopností (BOS) :

Ninjutsu - 2,0
Taijutsu - 2,5
Genjutsu - 0,5
Inteligence - 1,0
Síla - 2,5
Rychlost - 2,5
Chakra - 2,0
Ruční pečetě - 2,0
Celkem - 15 body

Tetsuo Shiroi 28swt4k

Zlodej bez emócií:

Tetsuo žil kúsok od Kumogakure no Sato v maličkom domčeku. Žil sám preto sa o všetko musel starať jedine on. Keď bol Tetsuo ešte malý chlapec, jeho rodičov a súrodencov mu zavraždili. No vlastne okrem jeho otca ktorý zomrel ešte pred Tetsuho narodením. Už ako malý sa naučil starať sám o seba, prať, variť a všetko s tým spojené. Bol ešte dieťa no pre svoje prežitie sa detstva musel vzdať a začať žiť ako dospelý. Keďže bol ešte malý, tak nikdy nepoznal lásku matky ani karhanie otca. Na všetko bol vždy sám, nik mu v najhoršom neprišiel na pomoc. Po čase si dokonca začal myslieť, že za smrť jeho rodičov a súrodencov môže on. No boli to len chvíľkové zúfalé stavy. Niekedy ho beznádej doviedla až ku lúpežiam, bitkám a všetkému zlému, čomu by sa mal v živote vyhnúť. No Tetsu nemal na výber. Aby prežil, kradol, bil sa a nakoniec toho koho zbil aj okradol, a to len preto aby si mohol zato kúpiť niečo dobré, čím by ukojil svoj hlad a smäd. Každý jeho deň bol rovnaký. Keď zrovna nekradol, tak trénoval a zdokonaľoval sa. Aj keď nato nevyzeral, bol veľmi talentovaný a čo sa týkalo boja zblízka, na svoj vek bol veľmi pružný a jeho útoky boli agresívne a presné. Tréningu venoval vážne veľmi veľa času a úsilia. Každým dňom bol silnejší a pružnejší. Vďaka takému prísnemu tréningu ktorý si vypracoval sa z neho stal neobyčajný zlodej. Každú lúpež mal premyslenú a prepracovanú do detailu. Raz sa rozhodol, že vylúpi dom neďaleko toho jeho. No nešlo všetko podľa jeho plánu. Pomaličky sa vkradol do domu, a blížil sa ku rôznym cennostiam čo tam mali. Rôzne šperky, diamanty a zlato všelijakých veľkostí a tvarou. Bral to ako super príležitosť, s týmto úlovkom by už nikdy nemusel kradnúť. Mal by peniaze až do konca života, o nič by sa nemusel starať. No otázkou bolo, či by sa dokázal ukryť, keby bolo po ňom vyhlásené pátranie a či by sa dokázal postaviť následkom keby ho chytili. Všetko sa zdalo byť v poriadku, prišiel ku cennostiam a začal ich pomaličky a potichu vkladať do svojho batohu. Po tvári mu stekali kvapky potu a nervozita v jeho srdci každý ďalším zločinom stúpala. No v tom sa v miestnosti rozsvietilo svetlo a dnu vošiel akýsi pán. Bol to postarší človek, ktorý bol očividne rád že chodí. Tetsuo sa otočil a pozrel sa mu do očí. Vtedy sa len postarší pán usmial a povedal mu, nech to vráti späť. Nebolo to nijak zvláštnym hlasom, ani nahnevaným. Ten pán to povedal s úplným kľudom na duši. No Tetsu ho neposlúchol a pokračoval ďalej. Vtedy ku nemu ten pán prikročil a chytil ho za ruku. "Prestaň, tým že budeš kradnúť..nenájdeš šťastie." Táto veta Tetsuho neskutočne prekvapila. Počul to už veľa krát, ale tento človek mal v sebe niečo, čo by prebudilo aj to najviac nenávisťou pohltené srdce. Vtedy Tetsuo položil svoju tašku na zem, chytil sa za tvár..a rozplakal sa. Výčitky ho dostihli a on sa z toho emocionálneho ošiaľu nedokázal skoro vôbec pohnúť. Postarší pán mu pomohol si sadnúť a doniesol mu pohár s čajom. Tetsu sa upokojil a napil sa s čaju. Ten čaj bol vynikajúci, presne taký aký dostával od svojej mami keď bol ešte malinký chlapec. Pozrel sa na toho pána a predstavil sa. "Volám sa Tetsuo Shiori, veľmi ma mrzí že som vás chcel okradnúť. Ale ako ste si mohol všimnúť, nemám peniaze, ani jedlo. Žijem v malom domčeku neďaleko vás. Moju mamu a súrodencov mi zavraždili taký istý zlodeji ako som ja. Tak isto sa nás snažili okradnúť, no moja rodina sa im postavila. Lenže tí zlodeji boli dobre pripravený a nakoniec ich zabili." Položil pohár späť na stôl a rozplakal sa. "To je v poriadku chlapče." Usmial sa postarší pán. "Poď, dám ti niečo najesť." Zobral ho zo sebou a dal mu kúsok chleba ktorý mu ostal. "Prepáč, toto je zatiaľ všetko čo mám..nestihol som ísť na nákup." Tetsu chytil chleba, a tak rýchlo ho do seba natlačil ako keby v živote nejedol. Po malej chvíli sa postavil, poďakoval za jedlo a chcel odísť. No postarší pán ho zastavil a ponúkol mu bývanie u neho. Mal obrovský dom a žil v ňom sám, takže by mu malá spoločnosť urobila radosť. Tetsuo túto ponuku prijal, a sľúbil mu..že sa polepší a bude mu pomáhať s čím len bude chcieť. Nevedel aký bol zámer jeho ponuky, no neváhal a vzal to. "Mimochodom, moje meno je Daisuke.." povedal postarší pán.

Nový začiatok:

Prešlo niekoľko rok Tetsua a Daisukeho stali veľmi dobrý kamaráti. Vôbec nezáležalo na tom, že bol medzi nimi taký veľký vekový rozdiel. Navzájom si pomáhali a rešpektovali sa. Prešlo niekoľko rokov, Tetsu dosiahol pätnásť rokov a stával sa z neho silný a pomerne rýchlo dospievajúci chlap. No aj keď bol roľníkom, nezabúdal na svoje shinigamijské schopnosti, ktoré neprestajne trénoval aj počas práce na poli. Trénoval si prácu s mečom. Zdokonaľoval sa, a Daisuke ho v tom ešte podporoval. Robil to, čo sa dalo od veľmi dobrého kamaráta čakať. Daisuke bral Tetsua ako veľmi dobrého kamaráta, no Tetsu bral Daisukeho ako súčasť svojej rodiny. Bral ho ako svojho otca, o ktorého prišiel skôr ako sa narodil.  Kúsok za domom kde bývali si Tetsu postavil svoje vlastné tréningové cvičisko. Nebolo nijak výnimočné, iba pár drevených stĺpov a terčov. Aj keď nebolo nejak extrémne prepracované, stačilo nato aby sa mohol ďalej zdokonalovať. Trénoval každý deň po práci, až jedného dňa prišiel Daisuke domov a oznámil mu že ho prihlásil na Akadémiu. Tetsu sa veľmi potešil, a naďalej pokračoval v tréningu. Tetsu mal 13 rokov keď prvý krát išiel na akadémiu. Bol na ňu pripravený. Tvrdo drel aby sa z neho stal vynikajúci shinobi. Učenie mu moc nešlo, no čo sa týka fyzických schopností tak v nich vynikal. Prešlo pár rokov a Tetsu konečne dokončil Akadémiu. Daisuke bol na neho hrdý, no v duši ho neustále niečo trápilo. Niečo vo vnútri jeho duše, vec ktorú skrýval pred očami reality. Skrýval sa v tme aby nikto nevedel celú pravdu. Skutočnou pravdou bolo že Daisuke poznal tetsua už dávne pred tým ako sa snažil vykradnúť jeho dom. Tak isto poznal aj jeho rodinu. No bál sa mu povedať skutočnú pravdu o smrti jeho rodičov. Pravda driemala vo vnútri Daisukeho srdca. Jedného dňa si zavolal Tetsua do kuchyne a rozhodol sa že mu povie celú pravdu. Trhalo mu to srdce, no chlapec sa musel dozvedieť ako zomreli jeho rodičia a prečo. Tetsu prišiel do kuchyne a sadol si ku Daisukemu. A vtedy sa začal príbeh o dvojici shinobi.

Skutočný príbeh dvoch shinobi:

Keď si Tetsu sadol ku Daisukemu a videl ten jeho smutný, srdce trhajúci výraz, nevedel čo sa deje. Bol zmetený a mrzelo ho že sa Daisuke pre niečo trápi. V tom zdvihol Daisuke hlavu a pozrel sa do očí mladému chlapcovi. "Chcem aby si vedel celú pravdu o tvojich rodičoch. Poznal som ich dlho pred tým ako si sa narodil. A pravdou je, že poznám aj teba. Viem o tebe všetko a to ešte skôr ako si mi to sám povedal. Ty svojich rodičov nepoznáš. Zomreli chvíľku potom ako si sa narodil. Nemôžeš si ich pamätať, hneď si sa narodil tvoji rodičia sa ťa zriekli a adoptovali si ťa dvaja veľmi slušný a hlavne čestný ľudia. Dostal si od nich aj meno pretože tvoji rodičia to už nestihli. Všetko čo si pamätáš, každú chvíľku s tvojou mamou. Bola to len náhradníčka ktorá sa o teba starala aby si nezostal na ulici. V mojom srdci je diera, diera ktorá sa nikdy nezahojí. Mal som ti to povedať skôr, no nemal som nato odvahu. Je mi to ľúto." V Daisukeho očiach sa objavila slza, ktorá mu začala stekať po tvári. A za ňou ďalšia a ďalšia. Tetsu nevedel čo má nato povedať. Prvé čo spravil je, že sa strašne nahneval, udrel do stola a utiekol nevedno kam. Ako utekal z domu strašne plakal. Celý život žil v klamstve. V tej chvíli ho nebavil život, nechcel ani žiť. Skoro dva dni nebol doma a Daisuke sa o neho začal strachovať. Keď po dvoch dňoch prišiel domov, celý špinavý a utrápený. Sadol si ku Daisukemu a opýtal sa ho. "A čo sa vlastne stalo s mojimi rodičmi?" Daisuke sklonil hlavu a začal rozprávať. "V ten deň bol strašne zlé počasie. Pršalo a blesky šľahali všade navôkol nás. Vtedy si už bol na svete a bol si doma z nemocnice. Môj dom vybuchol a tvoji rodičia mi ihneď utekali na pomoc. " V tej chvíli si Daisuke vyhrnul rukáv na pravej ruke. Mal ju celú spálenú. Bol to veľmi škaredý pohľad. "Ja som utiekol zadným východom, no keď tvoji rodičia vbehli do domu aby ma zachránili, tak dom ešte raz explodoval. Je to všetko moje vina." Daisuke sa chytil za hlavu a začal plakať. Tetsu sa postavil a kráčal smerom ku Daisukemu, chytil ho za rameno a usmial sa na neho. "Moji rodičia boli hrdinovia, a ja som na nich hrdý." Daisuke sa pozrel na Tetsua s prekvapením v tvári. Čakal že ho bude Tetsuo nenávidieť. Keď už sa Tetsu dozvedel pravdu, už ho nič nedržalo a mohol odísť. Zbalil si veci a vydal sa do Kumogakure no Sato, kde ho čakali rôzne zaujímavé misie a nový priatelia ktorých môže stretnúť.

/: Prepáčte mi že je v histórií hrubé písmo (reč) ale inak sa to nedalo ...

Tetsuo Shiroi Au8uh1



Naposledy upravil DarkLezdgar dne Sun Apr 24, 2016 1:27 pm, celkově upraveno 5 krát
Tetsuo Shiroi
Tetsuo Shiroi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 14
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsuo Shiroi Empty Re: Tetsuo Shiroi

Příspěvek pro Goku Thu Apr 21, 2016 5:24 pm

V poriadku, len pred tým než to celé dočítam, 0,5 v ninjutsu je nedostatočné na C rankovú techniku.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsuo Shiroi Empty Re: Tetsuo Shiroi

Příspěvek pro Tetsuo Shiroi Thu Apr 21, 2016 5:31 pm

Dobre tak si to pomením Very Happy.. Ja som ešte stará škola v hraní a vtedy sme takéto body nepoužívali Very Happy.. Aspoň nie všade Very Happy.. Takže v tom som nováčik Very Happy Hneď to pôjdem prerobiť Smile

Edit: Doobre, mám to pozmenené? Ešte niečo? Smile
Tetsuo Shiroi
Tetsuo Shiroi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 14
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsuo Shiroi Empty Re: Tetsuo Shiroi

Příspěvek pro Goku Fri Apr 22, 2016 8:18 am

To je skôr rada, daj si ten chakra flow do opisu tvojich schopností xD je to dosť podstatné. Inak sa príliš ninjutsu bez pečatí nedá využívať
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsuo Shiroi Empty Re: Tetsuo Shiroi

Příspěvek pro Tetsuo Shiroi Fri Apr 22, 2016 11:48 am

Všetko som pomenil a dúfam že je to BOS už v pohode Very Happy
Tetsuo Shiroi
Tetsuo Shiroi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 14
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsuo Shiroi Empty Re: Tetsuo Shiroi

Příspěvek pro Goku Sat Apr 23, 2016 7:23 am

Okrem techniky povolené - tú treba spísať vo vlastnych technikách.

pozn: meno účtu má byť meno postavy
pozn2: avatar má byť obrázkom postavy xD
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsuo Shiroi Empty Re: Tetsuo Shiroi

Příspěvek pro Tetsuo Shiroi Sat Apr 23, 2016 10:56 am

Preco vo vlastnych ked to neni vlastna ale normalne technika z naruta? Meno mi zmente v administracii a obrazok mam iba ako render. Ked si to damna Avatara taj tam mam velmi blbe pozadie a nemam to ako render
Tetsuo Shiroi
Tetsuo Shiroi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 14
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsuo Shiroi Empty Re: Tetsuo Shiroi

Příspěvek pro Goku Sat Apr 23, 2016 11:02 am

Ah prepáč, no xD každopádne tú techniku mať nemôžeš. Je to Yūgōjutsu s raitonom a suitonom čo na genina nemôžeš mať.  - genin má povolený len jeden element ak si správne pamätám. Plus je popis techniky zlý.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsuo Shiroi Empty Re: Tetsuo Shiroi

Příspěvek pro Tetsuo Shiroi Sat Apr 23, 2016 4:28 pm

Tú techniku som používal skoro na každom forku a mám ju priamo z narutopedie, vrátane popisu. Smile...  Proste Raiton: Kangekiha sa dá použiť aj bez Suitonu. Teraz som si to niekoľko krát pozeral všade na nete kde sa dalo. Darui najprv použíje Sutiron a potom k tomu pridá Raiton. Nepoužíva to ako jednu techniku. Len ten popis máš pravdu, zmenil sa. Pred tým bol tento teraz je iný tak ho prepíšem.

EDIT: Hotovo, len tom trošku prepísal ten popis. Tak už DÚÚÚFAM je to všetko v pohodičke a môžem začať hrať Smile
Tetsuo Shiroi
Tetsuo Shiroi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 14
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsuo Shiroi Empty Re: Tetsuo Shiroi

Příspěvek pro Goku Sun Apr 24, 2016 9:24 am

A jak ju chceš samostatne použiť ? 

-tu vôbec nejde o to či v tom vidíš problém ty alebo nie xD
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsuo Shiroi Empty Re: Tetsuo Shiroi

Příspěvek pro Tetsuo Shiroi Sun Apr 24, 2016 9:28 am

Normálne.. Je to v popisu techniky. Presne tak ako som ju používal na každom forku a aj na forkach kde si bol aj ty Krumla Smile... Dokonca som ju tuším aj použil proti tebe pár krát takže neviem prečo ti to teraz tak zrazu vadí Smile.. Inú techniku nemám, pozeral som na nete a nič som nenašiel čo je aspoň C-rank. Keď o nejakej vieš kľudne mi ju povedz a zmením to.
Tetsuo Shiroi
Tetsuo Shiroi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 14
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsuo Shiroi Empty Re: Tetsuo Shiroi

Příspěvek pro Goku Sun Apr 24, 2016 10:45 am

Tvoj popis techniky sa prikláňa skôr ku Raiton: Jibashi. To by som ako C rank pokojne aj bral. A mne je pomerne jedno na ktorom fórku si bol a kde som bol aj ja xD, kde kto čo používal.. toto je niečo iné so. 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsuo Shiroi Empty Re: Tetsuo Shiroi

Příspěvek pro Tetsuo Shiroi Sun Apr 24, 2016 1:27 pm

Doobre, ako myslíš no. Tak berem Raiton Jibashi Smile.. A už mi to povol prosím. Ďakujem Smile
Tetsuo Shiroi
Tetsuo Shiroi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 14
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsuo Shiroi Empty Re: Tetsuo Shiroi

Příspěvek pro Goku Sun Apr 24, 2016 1:39 pm

Povolené
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tetsuo Shiroi Empty Re: Tetsuo Shiroi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru