Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Uzumaki

Goto down

Sídlo klanu Uzumaki Empty Sídlo klanu Uzumaki

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Wed Jul 17, 2013 5:06 pm

...Dostali přidělený jeden z pozemků uprostřed Tsuki, bývalé velké sídlo jednoho z klanů. Ten byl ovšem z části vyvražděn a zčásti se rozutekl za jakési hříchy. To se stalo důvodem, pro který to místo nikdo nechtěl obývat. Klanu Uzumaki to nepůsobilo žádné trauma a dům rychle začali přestavovat. Znak klanu, nápis a až potom všechno uvnitř. Do sídla se vešlo několik menších domků, pár stromů a menší nádvoří pro cvičení. Největší dům měla samozřejmě hlavní rodina, tedy otec Yoko a ona. A ještě její babička, ale tu nikdo nikdy nepočítal, protože to nemá v hlavě v pořádku...
Úryvek z životopisu Yoko Uzumaki
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Uzumaki Empty Re: Sídlo klanu Uzumaki

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Wed Aug 21, 2013 6:33 pm

"Tadaima..." prohlásila jsem, když jsem se objevila přede dveřmi. 
Možná jsem mohla nejdřív zazvonit, ale ono dojít až sem bylo samo o sobě dost namáhavé. V posteli by se mi spalo tak krásně! Naklonila jsem hlavu na stranu. Seděla jsem přede dveřmi a čekala, že někdo vycítí moji přítomnost. Blbost. To se nemohlo stát. Zamračila jsem se.
"TADAIMA!!!" zařvala jsem na celou Tsukigakure.
Zpoza dveří o několik minut později vykoukl rozespalý otec. Našel mě tu spát na rohožce. Vzal mě do náruče a odnesl do mého pokoje. Ten křik mě vyčerpal tak, že mě několik dní nikdo nedonutí, abych se probudila.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Uzumaki Empty Re: Sídlo klanu Uzumaki

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Mon Aug 26, 2013 11:51 am

Konečně jsem se probrala. Ve vlastní posteli, což bylo překvapivé. A po několika prospaných dnech jsem přímo sršela energií! Začala jsem si prozpěvovat písničku o opilé veverce a po "ranní" hygieně a svázání dlouhých vlasů do copu jsem se vydala znovu ke kanceláři.
Yosh! Teď mě do Konohy určitě pustí...
Sotva jsem na to pomyslela, podařilo se mi uklouznout na jednom ze schodů. Kromě bolesti mého drahocenného posadí se mi ale nic nepřihodilo a tak jsem po chvíli skučení pokračovala ve své strastiplné cestě.

//Přesun
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Uzumaki Empty Re: Sídlo klanu Uzumaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru