Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruiny chrámu

+4
Tobiru Senju
Lucy Shiro
Nukenin
Assasin Senju
8 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 3 Empty Ruiny chrámu

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jul 18, 2013 5:07 pm

First topic message reminder :

Ruiny chrámu - Stránka 3 Temple
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Ruiny chrámu - Stránka 3 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Jul 19, 2013 5:58 pm

Vyhráli jsme to. Sedl jsem si na zem a čekal, až se k nám připojí Amaru a Lucy, které někam zmizeli. Sedl jsem si do tureckého sedu a zavřel oči. Trénink senjutsu..
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 3 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jul 19, 2013 6:01 pm

Dolezl jsem k vetvi nejblizsiho stromu a tam proste omdlel v takove pozici div jsem nesletel do te vody. Proste jsem byl na tom hodne bydne.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 3 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Sakura Haruno Fri Jul 19, 2013 10:15 pm

Přišla jsem na rozkaz Hokageho sem. Byla jsem už unavená, po tolika misích jsem zatoužila po nemocničním chlóru. Uklidni se Sakuro, nejsi stará babizna! promlouvala jsem sama k sobě. Pravda byla jiná, byla jsem stará, ale to nikdo nemohl ani tušit. Konečně jsem našel tým ninjů. Jeden zřejmě meditoval tak tvrdě až usnul, druhý ležel na stromě, jouninka ležela v bezvědomí a další dívka také. (promiňte že manipuluji s postavami, nenechám Vás přece tady ^^)
Přivolala jsem dvě Katsuyu, jedna se připlácla k jounince a druhá k chuunince. Osobně jsem nejdřív došla k tomu, kdo vypadal nejhůř. Vyskočila jsem na strom a prohlédla ho. Byl vyčerpaný. Dala jsem mu ruku na záda a proudila do něj hřejivá a smaragdová čakra. Měl by se probudit.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 3 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jul 19, 2013 10:23 pm

Pri mem bezesnem krasneho bezesneho spanku me az probudilo neco prijemne hrejiveho. Coz me donutilo otevrit oci. Nakonec jsem uvidel znamy oblicej.
"Sakura-sama co vy tady delate? A co se stalo?" Momentalne jsem byl zmateny a posledni vec co si jeste pamatujuze jsem rozbyl kryztal ale potom uz nejak nic jak sem se dostal na tu vetev to jem nemel tuseni a jeste vic me prekvapilo ze sem nesletel na zem nebo vodu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 3 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Sakura Haruno Fri Jul 19, 2013 10:34 pm

"Hokage mě sem poslal," odpověděla jsem tiše a pak přestala s léčením.
"Udělal dobře, dopadli jste hrozně.." Seskočila jsem dolů a podívala se na Tobirua. Chrápa! Jednu jsem mu vlepila, aby se probudil. Idiot jeden!
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 3 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Jul 19, 2013 10:37 pm

"áááá!" Ruiny chrámu - Stránka 3 Hqdefault Pravda byla taková, že jsem byl ve stavu hluboké meditace! "Proč mě mlátíte!? Já jsem se snažil ovládnout senjutsu čakru!"držel jsem se si místo, kde mě Sakura praštila. Ta má ale páru..
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 3 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jul 19, 2013 10:43 pm

"Omlouvam se za pripadne potize. Sakura-sama." Pravda byla ze sem chtel Tobirua zmlatit ale nejak mi to nevyslo ne ze bych nemohl ale on me dostal z tech dratu v podstate. Takze jsem mel vucinemu dluh. Nakonec jsem jen prisel k nemu a rekl. "Diky. " Ale to asy byly posledni veci ktere odemne slysel. Jelikoz jiz opet me musel nekdo zachranit nebo mi spise pomoct. Prasne jako pred par mesici a to me nutilo prisahat ze uz nikdy vic. Prisaha sice jen me samotnemu ale i tak.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 3 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Sakura Haruno Fri Jul 19, 2013 10:56 pm

Senjutsu? Tenhle prcek a senjutsu?
"Baaka! Místo toho, aby jsi pomohl svým spolubojovníkům, tak jsi tady meditoval!" ječela jsem na něj. Je skoro jako Naruto, takovej idiot.. Pomyslela jsem si a podívala se na Hikaru. "Vrátíme se do Listové, ty dvě budou v pořádku, ponese je Katsuyu," rozkázala jsem a pomalu se přesouvala do Konohy. "A neflákejte se!" křikla jsem na ně.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 3 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Jul 19, 2013 10:59 pm

"Stejně bych jim nepomohl, neumím lékařské techniky," tiše jsem zamumlal a pak se pousmál na Hikaru. "Jestli si myslíš, že jdu do Konohy, tak jsi vedle! Skládal jsem pečetě na kuchiyose, ale bez obětování trochu krve. "Já moc dobře vím, co jsi zač..Ty stará babizno!" Vyplázl jsem na Sakuru jazyk a dřív, než mohla cokoliv udělat jsem zmizel v dýmu. Myoboku-zan...
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 3 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Sakura Haruno Fri Jul 19, 2013 11:17 pm

Ruiny chrámu - Stránka 3 Large
"COS TO ŘEKL!?" zařvala jsem z plna hrdla, chtěla jsem se na něj vrhnout a pořádně ho zmlátit. Ale Tobiru zmizel. Sebrala jsem ze země kubikiri, prohlédla si jej. Otočila jsem se a nasupeně šla přímo do Konohy. Počkej, já si tě najdu..


Naposledy upravil Sakura Haruno dne Sat Jul 20, 2013 11:42 am, celkově upraveno 1 krát
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 3 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jul 19, 2013 11:22 pm

"Hai Sakura-sama." Pomalu jsem byl pripraven jit za ni nebylo mi moc do reci malem to mohlo skoncit hodne blbe jak pro me tak i pro ostatn. Nakonec jsem jen sklopilhlavy a byl pripraven Sakuru nasledovat.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 3 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Sakura Haruno Sat Jul 20, 2013 11:54 am

Kubikiri jsem podala Hikaru.
"Tohle byla Vaše mise," podala jsem mu meč a bezeslova zamířila k vesnici.
PŘESUN
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 3 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Jul 20, 2013 11:57 am

Kdyz mi dala ten mec malem me to zlomilo v pase. "Pane boze jak stimhle nekdo muze bojovat? To asi vyzaduje vice sily nez mam ja." Dal jsem si mec na zada a doufal ze se cestou nezlomim. (presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 3 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Jul 21, 2013 12:18 pm

Když spolu bojovala, zamotala se mi hlava a padla jsem na zem. Chvilku jsem se snažila postavit a nakonec se mi to povedlo, jenže to už přiběhla Sakura. Mírně jsem si jí zaostřila a když bylo po všem, nespokojeně jsem se odebrala pryč.

(Přesun)
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 3 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat May 03, 2014 5:39 pm

Dorazila som sem. Panoval tu zvláštny pokoj, vtáky poletovali kade tade a čvirikali jedna radosť. Ja som sem ale neprišla za účelom kochať sa prírodou a ruinami chrámu, ktorý tu kedysi stál. Prišla som sem len preto, aby som použila prevrátené kuchyiose a konečne podpísala zmluvu s nejakými bytosťami. Bola som zvedavá. Skontrolovala som, či mám zmluvu pri sebe. Mala som. Tak teda, poskladala som pečate, hryzla sa do prsta, dlaň priložila na zem, a s hlasným vyslovením použila prevrátené Kuchyiose no Jutsu. Ozvalo sa PUF, zahalil ma dym a len čo zmizol, už som tam nebola. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ruiny chrámu - Stránka 3 Empty Re: Ruiny chrámu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru