Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lucy ^^

2 posters

Goto down

Lucy ^^ Empty Lucy ^^

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Jul 19, 2013 2:12 pm

Takže, ode dneška 19.7 až do neděle 21.7....Tu nebudu, jedu k babičce...btw: bez tak zase hrát ty zasraný karty od rána do večera, hold oni nesnáší když je porazí vnučka :33...
Pak ještě nekativita od 24.7 nebo 25.7 to se ještě neví jistě, páč si bratranec dělal novej pas a neví kdy mu příjde, ale nebudu tu týden ^^ Jedu na Slovensko na Senec, navíc pod stan -,- navíc s bábi a dědem (znovu -,-) takže tu taky nebudu :DProto se omlouvám když nebudou posty, když tak mě nějak přeskočte, nebo poprosím někoho aby to vzal za mě ^^, to dám pak když tak vědět Smile

Platí pro postavy:
Lucy Shiro-Konoha
Kaomi-Tsuki
Naoki-Kumo
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucy ^^ Empty Re: Lucy ^^

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Jul 19, 2013 2:26 pm

Okey, takže za Lucy to převezme Assasin ^^ Takže Arigato, přeci jen má ale i on sám spoustu bojů, proto posty možná budou opožděnější, ale to by vám až tak nemělo snad vadit ^^

Co se týče Kaomi a Naokiho, ti budou opožděni ^^' proto je případně přeskakujte nebo tak Smile

Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucy ^^ Empty Re: Lucy ^^

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 02, 2013 8:12 pm

Dobře, takže na celý víkend jedu na chatu s kamarády si tam udělat takovou tu "párty" xD ve tvaru opíkání, stezky odvahy, seskoků ze skály, snad 100 kilometrová pochůzka po okolí lesa a bla bla bla xD, takové ty chatové, nebo chalupové záležitosti, kde budu bez netu a jakéhokoliv připojení wi-fi (slyšela jsem na tajňačku od dědy že na kopci nějaký signál je, takže možná že to dám a vylezu xD) Takže...Sayonara Wink
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucy ^^ Empty Re: Lucy ^^

Příspěvek pro Lucy Shiro Sat Aug 03, 2013 6:33 pm

Aaaa Very Happy Nande? Nene, gomen gomen! Má aktivita se bohužel prodlouží na celý týden, přijedu až příští neděli....A důvod? O_O.........Řekněme že na chalupě je novej soused :333, ano je to kluk a ne nelíbí se mi, jen je v pohodě, takže si tam pobudu týden *.* a ještě s bratrancama (zjistila jsem že jsou fakt krutí! Very Happy) No, na wifi se připojím jen když pudem do hospody (takže spíš tak čekejte na nějaké kratší posty odpoledne, v poledne a pak na večer) Wink Takže, gomen za prodloužení mé neaktivity T_T
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucy ^^ Empty Re: Lucy ^^

Příspěvek pro Lucy Shiro Tue Aug 20, 2013 3:28 pm

Takže, chci se omluvit...
Středa a Čtvrtek (tu budu spíš až na večer)
A od pátku až do neděle jedu na chatu slavit narozky T_T Takže tu nebudu vůbec.
Takže...Sayonara mina ^^
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucy ^^ Empty Re: Lucy ^^

Příspěvek pro Kaomi Tue Sep 03, 2013 10:32 am

Tak další Very Happy No není to vlastně ani tak neaktivita, jen se chci omluvit za případně pomalé, nebo kratší posty ^^'.
Mám to ze zdravotních důvodů, mé ruce jsou jako kdyby je někdo namočil do kyseliny Very Happy ^^
No nezlepšuje se to, takže asi chápete xD Že když píšu, tak mě to bolí ^^'. Takže postovat budu...ale vždy s nějakou delší pauzou.
Kaomi
Kaomi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 77
Registrován : 17. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lucy ^^ Empty Re: Lucy ^^

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Nov 28, 2013 8:13 pm

Chtěla bych se omluvit na pondělí, tu nebudu Smile.
A mé posty budou asi časově delší Very Happy s rukou v sádře to jde špatně ^^, tak se omlouvám za případné zdržení Smile.

Platí pro:
Kaomi
Lucy Sarutobi
Kairi Utsushi

(mám jich víc ^^ ale tyto jsou asi tak v pohybu Smile)
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucy ^^ Empty Re: Lucy ^^

Příspěvek pro Lucy Shiro Sat Feb 15, 2014 11:23 am

Omlouvám se, ale do neděle asi nepostnu ^^. Jsem j tety bsz PC a jak na tabletu, tak na mobilu se postuje desne Sad. Kdyz bude potreba tak pri nejhorsim neco naklikam, at nezdrzuju ^^. Takze jeste jednou se vsem omlouvam...Sayo Wink
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucy ^^ Empty Re: Lucy ^^

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru