Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí Sora no kuni

+14
Hitomi Yamada
Kagayaki Rin
Akasuna no Sasori
Arata Hiashi
Lucy Shiro
Ayame Takahashi
Assasin Senju
Zvery
Hokori Mai
Rokuro
Jenova Tatsumaki
Yogi
Hebi
Crystal Takaishi
18 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sat Jul 20, 2013 12:18 pm

First topic message reminder :

Jedná se o okruh tří kilometrů, kde mají přehled hlídky, kvůli návštěvníkům, aby je mohli dopravit nahoru do vesnice.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 23, 2013 7:07 pm

Úžasné, poslat první útok na někoho, kdo předstírá, že tu není. Ozval se další odevzdaný povzdech, než se blesková síť kolem mého těla rozšířila. Nechtělo se mi bojovat s takovou vlnou větru a už vůbec se mi nechtělo tu umírat. Zdálo se, že se mi věnuje někdo vcelku nevýznamný narozdíl od Tsuchikageho. Musela jsem se s ním vypořádat rychle. A to jednoduše. Zdrhla jsem. Respektive jsem byla během několika vteřin v dostatečné vzdálenosti, aby mi vítr jen zamával vlasy. Výhoda brnění z Černého blesku byla, že bylo ještě rychlejší než brnění Raikageho. Vyrovnal se mi pouze element rychlosti a navíc jsem vyrazila už ve chvíli, kdy to vypadala, že má s rukama něco nekalého v plánu. 
Co s tím provedeme?
Pomalu jsem zamířila zpátky a dávala si čas na přemýšlení.
Není tu těch bojovníků nějak moc?
"Daburu Kuropansa!" 
Chtěla jsem to vyřídit hned. Možná proto jsem začala touto technikou. S-rankem, který vytvořil dvě obrovské černé bleskové šelmy, které se k němu rozběhly. Předpokládala jsem, že tuto techniku nedeaktivuje ani Fuuton, přece jen to byl Kuroi Kaminari a ne obyčejný blesk a navíc S-rank.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Aug 23, 2013 7:59 pm

I když každý z Nás útočil na jiného shinobi, pořád jsme se nacházeli blízko Sebe. pořád stejné seskupení... uprostřed Já a po každé mé straně jedna sféra, což nám umožnovala se skvěle vzájemě bránit. Když se Lucy vyhla útoku letící "ruky" nastal obrovský výbuch. Výbuch nemalého rozsahu, výbuch sčítající na svém poloměru pět metrů. I kdyby se Lucy nějak podařilo z toho vyváznout, rozhodně by odnesla pár těch škrábanců né-li něco víc. Její změna do rychlé ofenzivy se nedala považovat za nic jiného než bláznoství. Kdyby Tsuchikage stál sám proti ní, bylo by takovéto počínáni možné pochopit, proto že Tsuchikage není to co býval za mladých let, a však nyní? Z dvěma sférami vlastnícimi techniky Rikudou no Sennina? Nešlo to považovat za nic jiného než čiré bláznoství. Což vypovídalo jedno, Konohagakure shinobi nejsou příliš rozvážní. Podle počínáni jedné kunoichi však nejde posuzovat celé stádo, a tak se můj pohled na tuto událost pořád nezměnil. Bylo to pořád jedno a to samé... dávat pozor na svůj zadek a zabít je tu všechny, a pak rychle pryč XD. Co se týče těch dvou shinobi, kteří byli v Té jámě, humor jim nechyběl i v tak závažných situacích. Ted však zbývala otázka... bylo moudre do těchto pochmurných událostí vnášet trocha humoru? Jakmile se dostali ven mohli na chvíli nabýt dojmu, že se na ně zapomenulo, proto že se nic nedělo. Byla to však pravda?..
Jakmile se Rin a Lucy útočili stalo se jediné. jedná ze sfér, konrétně Shurado, se na něco připravovala. Hlava se jí jak by otevřela XD a následovalo to co na obrázku.
Okolí Sora no kuni - Stránka 4 9k=
Jednoduše začala nasávat energi, neuvěřitelnou rychlostí, a když se Lucy chystala udeřit nebo kopnout Tsuchikageho plus Rinini dva panteři zaútočit na jednu z sfér nastalo BUM!!! Prach se rozvířil v nekončícím se snad okruhu a zhoršil ostatním viditelnost. Co se stalo? Takový to výbuch musel zasáhnout i další sféru s Tsuchikagem? Ale kdepak byli? Po chvíli, když vítr okolní prach začal roznášet do všech stran, se zlepšila viditelnost a v dálce Lucy a Rin mohli zahlédnout postavu. Na pohled bylo jasné, i když prach ještě trocha omezoval zorné pole shinobi, že se nejedná o Tsuchikageho, ale o jednu ze sfér, která následně rychle začala skládat pečetě. "Daburu Kuropansa." Vyslovila chladně s kamenným výrazem na tváři. Na Rin a Lucy použila identickou techniku, která byla použita Rin, což bylo zákeřné. Nic však s čím by si tyto dvě kunoichi neporadili? Nebo se snad pletu? XD
Co se táče Daisukeho a Meiza... nyní se jich mohl zmocnit pocit pochybností. Byl krab nejvodnější místo kde setrvávat, nyní když se dva z nepřátel někam záhadně vypařili? 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Kagayaki Rin Fri Aug 23, 2013 8:11 pm

"To si děláte srandu," prskla jsem. 
Mohla jsem buď chytit Lucy a odtáhnout ji z dosahu svých šelem nebo ji nějak ochránit. Před vlastním S-rankem.
To si fakt děláte srandu.
"Já říkala, že to není dobrý nápad..."
Jednu šelmu jsem rozrazila vlastním brněním. Nebylo to příjemné, ale naštěstí se jí úder odhodil stranou přímo na tu druhou. Tohle mohl udělat jen uživatel Kuroi Kaminari, manipulovat s černým bleskem. Šelmy by to nevyřídilo, ale vychýlilo je to do strany, tudíž obě po čase do něčeho vrazily a na jejich existenci už to muselo být příliš. Předpokládala jsem, že déle existovat ani s větším množstvím chakry nevydrží a rozpadnou se.
"Cokoli použijeme, použije proti nám," založila jsem ruce na hrudi.
A já S-ranky blokovat nekonečně dlouho neumím a nižší mu asi neublíží.
"Měly bysme se stáhnout. Tyhle techniky nepatří do současnosti a sotva by proti nim bojovali Kage, natož my." 
Vždycky jsem byla pesimista.
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Rokuro Sat Aug 24, 2013 9:07 am

Tie jeho sféry a ten páprda starý, ktorý bol snáď totálny blázon. Proste si ma nevšimli, nič na mňa nesmerovalo, vlastne len ten výbuch, ale bol som dostatočne ďaleko. Tak mi stačilo len odskočiť. Tak fajn vedeli sme, že tento maník ta sféra je niečo ako loutka, má v sebe zabudované zbrane, takže môže byť nebezpečný, ale nič, čo by sa nedalo zvládnuť. Síce kde bol Tsuchikage a tá druha sféra? Kam zmizli, tieto otázky mi bránili v útoku, ale neustupoval som aj napriek tomu čo hovorila tá asistentka. Začal som sa báť o Lucy, lebo sa mi zdalo, že by sa jej mohlo niečo stať, bola dosť blízko toho výbuchu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Aug 24, 2013 10:48 am

Otočil som sa smerom, ktorým sme sem pribehli. Aj na tú diaľku bolo ľahko vidieť to veľké prekvapenie, ktoré z oblohy Madara povolal a Kagom určite znepríjemnil boj... až... som zrazu prestal cítiť chakru od toho smeru. Akúkoľvek, maximálne nejaké čiastky. Oh bože... Nohou som len slabo ťukol do Daisukeho, aby vstal, ale nakoniec som sa skrčil k nemu, keďže on sedel.
"Chakra všetkých, čo tam boli, sa nedá teraz rovnať skoro ani Geninovi." Šepol som mu a celkom som prestal vnímať boj tu. Ak tam Kagovia všetci nepomreli, aj s Madarom, tak... tak mi nič iné ani nenapadalo!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Daisuke Utsushi Sat Aug 24, 2013 11:08 am

Rozhlédl jsem se všemi směry. Následně jsem se v sedě otočil do směru, kterým jsme přišli. Sora no Kuni.. nebo spíš to co po ní zbylo leželo na zemi. "Asi by jsme tam měli jít." řekl jsem k jeho poznámce. "Dojedeme tam." Shigeru se otočil a tak jsem se musel opět otočit i já. "Doufám, že je Hitomi v pořádku." Následně jsme na krabovi vyrazili do trosek Sory. (-přesun-)
Daisuke Utsushi
Daisuke Utsushi
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 187
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Lucy Shiro Sat Aug 24, 2013 6:47 pm

Po té ruce co na mě mířila vyšel výbuch, jenže Tsuchikage si neuvědomoval, že jsem v podstatě nejrychlejší kunoichi ve vesnici, navíc mé závaží na nohou byla pryč a byla jsem v u první brány Hachimonu. I když měl výbuch takovou destrukci, má rychlost by se dala srovnávat s Hiraishinem, proto mi to ani nic neudělalo.
Byla jsem u Tsuchikageho jako první a Rin se rozhodla na něj použít blesky. Dělá si ze mě ta ženská prdel?! Cvaklo mi hlavou, když se ty blesky blížili k nám, ale na konec je odklonila. Ten prach co způsobil Tsuchikage byl ale dost nepříjemný. Díky tomu že jsem byla za ním, jsem mu připevnila na nohy-dřív než jsme se oddálily-výbušný lístek.
Po tom rychlém odskoku jsem utrpěla jen pár škrábanců. nic vražedného. Ty sféry mi ale dělaly potíže. Stoupla jsem si a přehrávala jsem si v hlavě co všechno už dokázal. Bylo nás tu tolik a ti dva z Kiri...no na ně spoleh nebyl, očividně to byli jen paka co si mysleli že mají smysl pro humor...
"Máš pravdu, jestli tu někdo neovládá Senju mod, je to na nic...i když..." Přemýšlela jsem. Kdybych použila osmou vnitřní bránu, nemusela bych to vlastně ani přežít, jednou už jsem to ale přežila...jenže riskovat kvůli tomuto? Byla jsem si bohužel tak nějak jistá, že jen my dvě na něho stačit nebudeme a Rokuro se očividně nepřipojoval.
"Porazit ho není nemožný. Kdyby tu byl bez sfér, je na sračky." Zamračila jsem se, byla to pravda, nemít ty sféry a pomoc Madary...sakra jak mě to štvalo.
"Kso..." Zamračila jsem se podívala se směrem do budovy, kde byly kage a pak na Rin. Nebyla jsem tu do prdele proto abych se tu zabývala nějakým dědkem, ale proto abych chránila Kageho.
"Rokuro! Běž chránit Hokageho...tohoto už si spacifikujem." Zamračila jsem se.


Naposledy upravil Lucy Shiro dne Sat Aug 24, 2013 8:11 pm, celkově upraveno 3 krát
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Sakura Haruno Sat Aug 24, 2013 7:35 pm

Běžela jsem co nejrychleji a sama do Sora no Kuni. Naskytl se mi záběr něčeho velmi zlého. Vesnice, vlastně celá země byla pryč. Spoustu trosek, bojující páry. Nevěděla jsem, kam nejdřív. Rozhodně musím zachránit Kage. Sevřela jsem ruku v pěst a proběhla kolem k místu, kam mi ukazoval had, který mě doprovázel.
Sakura Haruno
Sakura Haruno
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 132
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Rokuro Sat Aug 24, 2013 8:56 pm

Prehliadol som okolie sharinganom či neuvidím niekoho chakru. Nikoho som tu nevidel okrem nás tej sféry.
"Ten starý páprda utiekol, ale ani sa mu nečudujem."
Povedal som chladne, bola tu už len jedna sféra. To by mali zvládnuť aj bezo mňa. Mal som pocit, že aj tá sa stiahne.
"Myslím, že to zvládnete samé, je sám. Najlepšie bude, ak sa stiahneme."
Dodal som a šiel som smerom za Kagmi.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Aug 25, 2013 10:55 am

(Omlouvám se, že tak pozdě, ale včera jsem se účastnil náhlého výletu)

Úvahy některých, konkrétně Rokura, byly správné. Tsuchikage s tou další sférou zde již nebyli. Bylo vskutku pozoruhodné jak stihli využít zmatku způsobeného výbuchem. Co však, ale z výbušným lístkem, který Lucy stihla Tsuchikagemu připevnit na nohu? Mělo to nějaký efekt? Ne. Přece jen Tsuchikage nebyl zvolen Kagem pro nic za nic. Také vlastnil fůru technik a oplýval mnoha zkušenostmi z bojů, a tak Lucy nemohla očekávat, že se mu něco stane. Bylo by to hloupé. Když se Lucy chystala připevnit výbušný lístek Tsuchikagemu na nohu mohla zálédnout jak okolní hornina začala obalovat jeho tělo. Byl to snad způsob jak se vyhl i výbuchu, který i hned poté následoval? Možná ano... možná ne. To se pravděpodobně Lucy již nedozví. Pozůstálá sféra vyšla z ubývajicího dýmu/kouře/rozvířeného prachu, a tak Lucy a Rin mohli zahlédnout celou její postavu. Co však bylo zvláštní... jednalo se o jednu ze šesti sfér a vysílače, kterými byla ovládána, nebyli k nalezení. Měla vůbec nějaké? Pokud zde někdo ovládal byakugan mohl spatřit, že je postava ma zabudováne v sobě, konrétně ve svém srdci.
Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Tumblr_mkwqs7xIpq1rt8pipo1_r1_250
"Je mi líto, že se s Vámi musím již rozloučit, a však věřím tomu, že se v brzké době setkáme." Jakmile domluvila, napřáhla ruce směrem k Rin a Lucy. I když se nenacházeli blízko Sebe, následujíci útok byl širokého rozsahu, a tak nevylučoval to, že mine svůj cíl. Lucy měla taky na kahánku... její rychlost je samozřéjmě k úžitku v ne tak rozsáhlem útoku jaký měl následovat, a však co nyní? "Ranton: Reizā Sākasu." Vyslovila chladně, a pak následovalo to co na gifu.
Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Reiza-sakusa-o
Toto byl poslední útok, který sféra měla v plánu podniknout. Útok, který opět, přinutil člověka se zamyslet. Kuroi Kaminari, Ranton, Rinnegan... co skrýva tato sféra v rukávu dalšího? To se nejspíš již Lucy a Rin nedozví. Okamižtě po tomto útoju se sféra odebrala k odchodu. nebyl to však obyčejný odchod... vyletěla vysoko do povětří, a pak se odebrala směrem pryč. Uměla snad tato sféra i létat? Ve skutečnosti se jednalo o Tsuchikageho techniku, která toto umožnovala. Tohle však Lucy a Rin neměli jak zjistit.


Přesun 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Akira Hitsumi Sun Aug 25, 2013 1:25 pm

Tak konečně jsme dorazili s Nefrit zpátky do vesnice. jenže vesnice byla v jiném stavu než jsme ji opouštěli. "Kso..." Bylo jediné co ze mě vypadlo. Byli jsme snad tak dlouho pryč, že by se stihlo stát tohle? Jediné co by tohle vysvětlovalo byl Sraz Kagů. Muselo by se však v jeho průběhu něco zvrtnout. Byl jsem informován o problému s Iwagakure no sato, ale že by se pokusili o něco takového? Byl jsem toho názoru, že ne... že Tsuchikage má nějakou tu důstojnost, že se nepustí do neutrální vesnice. Proto byla neutrální ne? Aby se takovým to konfliktům vyhnula. Nyní však byla důležita fakta. Což znamená Sora no Kuni v sutinách. Cítil jsem chakru dalších, kteří se nacházeli pod sutinami... jejich chakry však byli na minimum, a tak potřebovali okamžitou pomoc, kterou jsem nyní pomocí Kisho Tensei mohl poskytnout. Jednalo se pouze o vážné případy zranění, a tak mi Kisho Tensei ubíralo pouze životní energi a neohrožovalo mě, že příjdu o život.
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Hebi Sun Aug 25, 2013 2:33 pm

Byl jsem skrytý ve jeskyni a všechno pozorně sledoval přes mé sféry. Jedno bylo jasné, konečně to začalo.
Yoshiro zklamal, nedokázal zabít bandu slabochů a navíc se po něm slehla zem. Ale Sora no Kuni zmizela z povrchu zemského. Tsuchikage udělal chybu, když nenechal sféry, ať je k sobě přivolám, takto ztratili příjem rinneganu.
Nevadí. ušklíbl jsem se a společně s Nagatem zmizeli.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Aug 25, 2013 6:15 pm

Neměla jsem dál v plánu na něj útočit, i když zůstala jen jedna sféra. Jeho útok Raitonem byl docela působivý. Hned po složení jeho pečetí jsem chytla Rin i přes to že kolem ní jiskřily černé blesky a aktivovala třetí bránu během chvilky. To mi umožňovalo se vyhnout útoku tak, že jsem vyskočila sakra vysoko do výšky, kde technika už neměla efekt. Po dopadu na zem jsem Hachimon deaktivovala a začala přemýšlet. Zajímalo mě jak je na tom Kage...jojo, toto byl pro mě totální propadák jako ochranka...ale co už, rozkaz byl rozkaz a já se jím řídila.

//Přesun
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Zvery Sun Aug 25, 2013 7:59 pm

Dorazil jsem zpet do trosek vesnice. "Yoshimii Mas se dostavit do Do Konohy." Vic jsem nerikal
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Kagayaki Rin Mon Aug 26, 2013 11:47 am

Kdybych bývala nechala Lucy, aby se mě dotkla, nejspíš by ani nedokázala použít svou techniku. Brnění z Kuroi Kaminari dokázalo lidi po dostatečně rychlé ráně doslova uškvařit zaživa. Rozhodla jsem se tedy pro trochu jinou techniku než ona. Znovu jsem prostě utekla. S touhle rychlostí se to dalo, ačkoli mě to velmi vyčerpalo, než jsem dosáhla bodu, kam už technika nedosáhla. Ještě jsem se otočila, ale cíl už byl stejně pryč a kvůli boji s "tímhle" jsem se nehodlala nechat zabít.
Musím najít Raikageho...

//Přesun
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Akira Hitsumi Tue Aug 27, 2013 6:40 am

Při mé práci mě vyrušil nějaký shinobi, který se nejspíš neuměl představit a slušně vysvětlit oč jde. Já však nebyl Té povahy, co by to něják chtěla řešit, a tak jsem si pouze pomyslel své. Zde jsem pomohl jak nejvíc jsem mohl, takže můj odchod by nebyl neadekvátní. Ohlédl jsem se na Nefrit... ta však někde záhadně zmizela. Trochu jsem to nechápal, ale nedalo se nic dělat. Na oného shinobiho jsem pouze kývl na znamení souhlasu, a pak se vytratil z počátků doprovázejíc menším PUF.



Přesun
Akira Hitsumi
Akira Hitsumi
Shinobi S-rank

Počet příspěvků : 225
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Zvery Tue Aug 27, 2013 7:55 pm

Po predani vzkazu jsem se vyhraval nekam hledat dalsiho z vesnice.
(presun)
Zvery
Zvery
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Sora no kuni - Stránka 4 Empty Re: Okolí Sora no kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru