Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akasuna no Sasori vs ...?

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Mon Aug 19, 2013 11:59 am

Skalnatý terén v blízkosti Kumogakure, zde se odehrál slavný souboj mezi GoKage a Madarou. Akasuna no Sasori vs ...? Gaara_fights_his_father
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Mon Aug 19, 2013 12:02 pm

Ve svém oblečení Kazekageho jsem se dostal na smluvené místo. Takovou výzvu jsem nemohl odmítnout. Stál jsem oblečený ve svém Kage oblečení a sledoval prostředí legendární bitvy.
Tak kde je, nesnáším čekání.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 19, 2013 12:05 pm

Tak pomaly som prechádzal cez tento terén blízko Kumogakure no Sato. Vyzvať Kazegakeho, som práve nechcel, ale stalo sa. Bral som to hlavne ako tréning, lebo som vedel, že moje šance sú nulové. Túlal som sa cez túto krajinu a nakoniec som narazil na Kazekageho. Poškrabal som sa vo vlasoch a aktivoval som sharingan, čakal som na to, čo sa bude diať. Nič som nehovoril, len tam tak stál.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Mon Aug 19, 2013 1:26 pm

"No konečně," zavrčel jsem. Nedíval jsem se přímo do jeho očí, i když jse neměl jistotu, jestli na mé tělo genjutsu funguje.
"Začneme?" opáčil jsem se chladně a trochu znuděně.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 19, 2013 1:38 pm

"Prečo nie?"
Povedal som básnickú otázku a uškrnul som sa. Poskladal som pečate a chcel som zistiť, aké ma schopnosti. Vlastne som to vedel z viacerých rečí, ale chcel som si to overiť a vidieť to v praxi.
"Chidori: Senbon"
Povedal som a na Kazekageho vyletelo aspoň 50 raitonových senbonov.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Mon Aug 19, 2013 2:02 pm

Akasuna no Sasori vs ...? 1623793gif-sasori
"Hachi!" i když to znamenalo cokoliv, to Rokuro nevěděl. Velkou rychlostí letěly senbony na Sasoriho a v obláčku prachu před ním stál velký strom, který pohltil senbony. Danzou Shimura jako lidská loutka. Odskočil jsem co nejdál, abych mohl využít boj na dálku ve svůj prospěch. Ve vzduchu jsem poskládal pečetě a Danzou je poskládal taky. "Fuuton: Shinkuu gyaku!" Akasuna no Sasori vs ...? Fuuton_danzou_by_kaiafa-d3f4ns5
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 19, 2013 2:07 pm

Bolo to celkom prekvapujúce čo sa stalo, zrazu tu stál Danzou Shimura, ako jeho loutka. Hneď ako použil techniku, snažil som sa vyhýbať a poskladal som pečate počas toho vyhýbania.
"Katon: Hōsenka no Jutsu"
Povedal som a cez ten fuuton som vypustil pár ohnivých guli katonu. Vedel som, že to je loutka. Mal som za cieľ jediné. Dostať sa blízko k Sasorimu. Medzitým som si uvedomil, že som bo zranený práve na pravom boku, ten fuuton ma len škrábol našťastie.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Mon Aug 19, 2013 3:52 pm

Uskočil jsem doprava a lehce se vyhnul těm jeho ohnivým koulím. "Myslím, že nebudeme ztrácet čas. Ukážu ti mé dokonalé loutkové představení. Akahigi: Sankage no mai!" teď tady stáli všichni tři. Raikage, Mizukage, Hokage.
Raikage vyrazil jako první. "Erubo!" Akasuna no Sasori vs ...? Lol-raikage-o
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 19, 2013 3:56 pm

*Dokonalé. Nič nie je dokonalé.
Prešlo mi mysľou a pousmial som sa, keď v tom raikage sa objavil hneď vedľa mňa, stihol som ho zaregistrovať sharinganom, ale moc som toho nezmohol, len som sa nejako snažil kryť rukami, potom som však odletel. Bol neuveriteľne rýchly a silný.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Mon Aug 19, 2013 3:58 pm

Pohyboval jsem prsty jako zběsilý, moje pohyby vypadaly ladně a synchronizovaně. Poté co odletěl přiskočila Mizukage. "Yoton: Yokai no jutsu!" Akasuna no Sasori vs ...? Yokai-no-jutsu-gif-o
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 19, 2013 4:08 pm

V tom som si mohol všimnúť len Mizukage, ktorá na mňa hneď aj zaútočila svojim Yotonom. Ten sa na mňa valil predtým, než ma ten Yoton celého zavalil bolo vidieť v mojich očiach Mankekyou Sharingan. Ani som nevedel ako, ale prebudil som Susanoo. Práve teraz som ho potreboval. Okolo mňa by mohol vidieť senzibil mnoho temnej chakry. Z pod Yotonu sa zrazu vynorila obrovská kostra, ktorá pripomínala kostru človeka od pása hore. Farbu mala sivú. Ja som bol teraz pod ochranou Susanoo. Pociťoval som dosť silnú bolesť a únavu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Mon Aug 19, 2013 4:25 pm

Susanoo?Nemyslel jsem si, že to ještě někdy uvidím. "Jsi fakt něco, hodil by ses do mé sbírky," Mávl jsem rukou a přiřítil se Danzou. "Fuuton: Shinku Renpa'!" Akasuna no Sasori vs ...? Fuuton-shinkuu-renpa-o loutky se stáhly a stály předemnou, připravené zaútočit.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 19, 2013 6:57 pm

Čím dlhšie som mal len tu prvú formu Susanoo, tak ma všetko bolelo viac a viac. Susanoo sa v sekunde ako by zrušil. Rýchlo som urobil pečate.
"Katon: Gōryūka no Jutsu"
Povedal som a vypustil som obrovskú dračiu hlavu na ten Fuuton, ten ho pohltil a tým ten katon sa ešte zväčšil a smeroval na Kazekageho a jeho loutky.
"Bol by som fakt originál medzi tvojimi loutkami. Ešte by som ich zahanbil."
Uškrnul som sa a teraz som čakal útok. Najskôr by mal ísť Raikage, tentokrát som sa naňho však snažil naňho pripraviť.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Mon Aug 19, 2013 7:11 pm

Líně jsem pohnul prstem"Suiton: Suijinheki!" a Mizukage vyplivla proud vody na ten jeho katon. Danzova loutková tvář se uvolnila. Vyplivla několik shurikenů, které naplnil Fuutonem. Akasuna no Sasori vs ...? XaC12 Raikage přiskočil ke mě.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 19, 2013 7:22 pm

Neurobil to, čo som čakal, namiesto toho poslal na mňa Danzou tie jeho rýchle shurikeny. Vďaka sharinganu som sa im však vyhol pár úskokmi. Bez sharinganu by to bolo určite ťažšie.
Nevedel som však, ako zaútočiť. Tie jeho loutky boli bývalí Kagovia, to som fakt nemal šancu proti nim. Žiadna elementárna výhoda a žiadna šanca zasiahnuť Kazekageho. Bránil ho predsa ex-rankage. Musel som prísť na niečo lepšie. Medzi tým som na Danzou-a hodil shurikeny a čakal na jeho ďalší útok. Potreboval som nahnať čas na to, aby som na niečo prišiel.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Mon Aug 19, 2013 8:05 pm

Mizukage pokračovala s útokem. "Yogan Itteki!" Akasuna no Sasori vs ...? 2721513_o
Danzou natáhl paži. Akasuna no Sasori vs ...? Sasori_vs__Sakura_by_mypreciousserenade
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 19, 2013 8:15 pm

Tej technike od Mizukage som sa vedel vyhýbať, bola dostatočne ďaleko a ja som to vďaka sharinganu zvládal. Nevedel som nič vymyslieť, vlastne to bolo prvýkrát, čo som bojoval proti loutkarovi. Nemal som na výber. Zas sa mi pustila z očí krv a okolo mňa sa objavila chakra Susanoo. Stále to bola len prvá nedokonalá forma. No i tá mala už veľkú obranu. Odrazil som sa pomocou chakry od toho obrovského kamenného piliera, čo tu bol a letel som rýchlo smerom na Kazekageho. Môj cieľ bol jasný.. ísť len a len po ňom. Zabávať sa s jeho loutkami by bolo zbytočné.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Mon Aug 19, 2013 8:28 pm

"Konečně to začínáš brát vážně?" začal jsem to brát vážně i já. Odhodil jsem klobouk a pohodil vlasy. Akasuna no Sasori vs ...? A37d694f4e6950cf6570cd530a71951f Zapomínáš na Raikageho.. "Raigyaku Suihei!" Akasuna no Sasori vs ...? Raigyaku_Suihei_Choppu
Raikage se rozběsnil a srazil úderem Rokura. Odskočil a Mizukage na něj vychrlila další proud lávy.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 19, 2013 8:40 pm

S Raikagem som počítal, akurát som nepočítal, že útočiť práve takto. Preto sa mu podarilo ma zraziť so Susanoo na zem. Rýchlo som sa však spamätal a postavil som sa. Prúd lávy som taktiež nemohol ignorovať. Ja aj so Susanoo som preto odskočil, tak aby som bol čo najďalej od tej lávy. Akurát to trvalo, kým som sa zobral z tej zeme, preto láva už bola na ruke Susanoo a tiež na krku, pomaly to prepaľovalo obranu. Ja som však nestrácal čas. Podskočil som dopredu a rýchlo ruka Susanoo schmatla Raikageho, keď že bol dostatočne blízko. Snažil som sa byť so Susanoo aj dostatočne rýchly, ale to nebolo isté či som bol dostatočne rýchly a chytil ho. Potom som však dal ruku do päste a ak som chytil loutku raikageho, tak som ju pomocou Susanoo zmačkol a to na toľko, aby som tu loutku zničil. ak sa tak nestalo. Proste som sa snažil trafiť rukou Susanoo raikageho.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Mon Aug 19, 2013 9:00 pm

Susanoo je dobrá metoda jak se bránit a útočit, ale zvládneš tohle? Raikageho Shunshin bylo legendární, zmizel hned jakmile po Raikagem sáhl. Akasuna no Sasori vs ...? Tumblr_lxswsyEHpd1r12d1bo1_500 Bylo tu docela volné prostranství, ale i přesto jsem to udělal. Mizukage poskládala pečetě. "Futton: Koumu no jutsu!" Akasuna no Sasori vs ...? Mizukage_futton-1 Danzou se taky činil. Dostal se za Susanoo a vyplivl proud vzduchu. "Fuuton: Shinkuu renpa!" Akasuna no Sasori vs ...? Fuuton-vakuumnaja_rossyp
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 19, 2013 9:13 pm

Chcel som odskočiť z tej techniky Mizukage-sama, keď že ten jej element by mal lepší účinok v uzavretom priestore, kde my sme neboli. Ale predsa len som odskočiť nebolo, lebo zozadu na Susanoo vypustil ten fuuton, ktorý Susanoo zasiahol plnou silou. Ten sa zrušil a ja som použil shunshin. V sekunde som sa objavil pri jednom pilieri a na ten som vyskočil. V tom momente som sa uškrnul. Kazekage a všetci ostatný boli predo mnou.
"Kirin."
Povedal som a potom som túto techniku namieril priamo na Kazekageho. Mal som podporu aj Katon: Gōryūka no Jutsu, takže mi Kirin nespotrebovalo totálne celú chakru, ale pravdupovediac chakry som mal už minimálne a všetko am bolelo, bol som unavený. Už som len čakal ako odhalím Kazegakeho porazeného. Táto technika by ho mala dostať.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Mon Aug 19, 2013 9:26 pm

Tuto techniku jsem neznal. Sledoval jsem bouřící oblohu a jen se ušklíbl. Tři kagové předemně skočily, aby mě ten blesk nezničil na kousky. Ten ohromný blesk narazil a moje loutky rozbil na kousky. Já byl také na kousky. Rokuro si mohl myslet že vyhrál ale před jeho zraky se stalo něco hrůzostrašného. Plášť ležel zničený.
Akasuna no Sasori vs ...? Tumblr_mghygjn0WL1rzzywno1_500Akasuna no Sasori vs ...? Tumblr_ml5l8fMN0Y1rg1vjco1_r1_250
"Tohle jsem už dlouho nepoužil, ještě nikdo se nedostal tak daleko. Děcko mě donutilo,"
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 19, 2013 9:31 pm

Keď som si myslel, že všetko je pri konci, že som vyhral a konečne môžem odísť. Na zemi po technike som nevidel telo, vlastne to mi nejako nevadilo, ale keď zaznel jeho hlas. Celkom som sa zhrozil, pozeral som sa, ako sa pomaly dáva dokopy.
Ty-Ty nie si č-človek.
Dostal som zo seba, bol som takmer bez chakry, techniky, ktoré som použil boli S-rankové a všetko si vyžiadalo svoju daň, preto som teraz len pozeral na Kazegakeho a nič nerobil.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Akasuna no Sasori Mon Aug 19, 2013 9:41 pm

"Jsem ohromen, dokázal jsi jednou technikou zničit mé tři loutky. Ale já jsem dokonalý vlastní výtvor, teď musím ty tři někým nahradit."
Akasuna no Sasori vs ...? Sasori__attack_gif_by_deidara_the_akatsuki-d63959o
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Kazekage
Kazekage

Počet příspěvků : 195
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 19, 2013 9:44 pm

Nahrabal som poslednú chakru, vytvoril pečate a povedal som.
"Chidori"
V očiach mi žiaril sharingan a pustil som sa priamo na Kazekageho. Teraz tu nemal žiadne loutky, mal som šancu ho zničiť. No i tak vypadal nebezpečne, preto som si dával pozor shatinganom.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Sasori vs ...? Empty Re: Akasuna no Sasori vs ...?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru