Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akasuna no Ruki

4 posters

Goto down

Akasuna no Ruki Empty Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Thu Aug 21, 2014 9:04 am

Jméno a příjmení:
Akasuna no Ruki
Hodnost:
Jounin
Vesnice:
Sunagakure
Věk
15
Pohlaví:
Muž
Klan:
Akasuna, Uchiha, adoptivně Kana
Elementy:
Oheň, Světlo
Kekkei genkai:
Sharingan
Sensei:
Neuro Uchiha, Akasuna no PiliKka, Reina Kana, Nawaki Uchiha, Everest
Vzhled:
Ruki je původně modrovlasý, avšak kvůli přestrojení na zkoušce chuuninů, která dávno probíhala je přebarven na hnědovlaso s kratším sestřihem. Má hnědé očí, 185 cm(viz foto)
Charakter:
Říct u Rukiho osobnost je těžké, od mala byl neustále vychováván za bojových podmínek, takže má velikou inteligenci díky niž dokáže někdy shodit kdekoho, nebojí se ani nikoho urazit(viz v 7. letech Hokageho), neuznává autority, ale pouze lidi se sílou nebo hodnou/dobrou duší. Je velice tvrdohlavý, hádavý a málokoho si pustí k srdci, ale v momentě kdy se někomu dostat přes tu "bariéru", jenž se nachází v jeho srdci, tak dokáže být jeden z nejlepších přátel či spojenců. Rád sem tam prohodí nějaký vtip, pomáhá starším lidem, nebo lidem v nouzi. Bohužel jedna z jeho špatných vlastností, kterou pochytil od své adoptivní matky (Reina Kana) je ta, že je lehce sukničkář.

Životopis
Narození:

Ruki se narodil jako jedno z dvojčat v té době tehdejší Kazekage Akasuna no Pilice a Neurovi Uchihovi. Ruki spolu s jeho sestrou Amayo nevěděli stejně jako celá vesnice,kdo je vlastně jejich otec, a proto měli velmi pěkné dětství po boku své matky. Jednoho dne se Ruki snažil přemluvit matku, aby ho zapsala už jako 4 letého na ninja akademii, protože už od malička trénoval a jeho schopnosti převyšovali jeho sestru. Ruki byl takový malý genius co se týkalo ninja technik. PiliKka to dobře věděla a snažila sejeho sílu lehce potlačit kvůli jeho sestře a tak mu dávala soukromé hodiny, tak aby se o tom jeho sestra nedozvěděla. V momentě kdy se Ruki naučil základní techniku pro loutkářství jeho sestra začala žárlit a stěžovat si své matce. PiliKka nevěděla jak to má řešit, a tak začala trénovat oba dohromady a z Amayo se taky vyklubal maličkýtalent. Jednoho dne přišel neznámí muž do Suny navštívit PiliKku, která byla celá bez sebe. Prvně po tom muži začala řvát a pak ho objímala a dávala mu pusu. Ruki s Amayo jenom přihlíželi a nechápavě je pozorovali. Po čase pochopili že je to jejich otec. Neuro se svou rodinou chvíli zůstal a vysvětlit Pilice jak se má situace,lovil zločince třídy S Reinu Kanu, a tak se nemohl zdržet příliš dlouho. Pilice se to nelíbilo, avšak chápala, že Neuro se snaží smít svoje hříchy minulosti. Jednoho dne se PiliKka dozvěděla že Neuro byl zabit a Ruki to zaslechl, začal vyčítat mámě, že mu měla pomoct a říkal jak jí nesnáší. V té době dostal Ruki svou první facku a v očích plných bolesti se mu objevil sharingan. V tento osudný den přišla Reina pro děti Neura, avšak podařilo se jí jen unést Rukiho..

Dospívání:

Ruki byl Reinou vychovávan jako její vlastní syn, zamiloval si Reinu bez toho, aby cokoliv věděl ohledně příčiny smrti jeho otce. Reina v pár případěch Rukimu lhala, ale ve skutečnosti ho milovala a bála se jak by zareagoval na pravdu. Ruki byl trénován mnoha silnými ninji, oblíbil si spousty Reininých přátel i nepřátel hlavně Ayame Takashi, která se stala jeho obrovskou spojenkyní.Rukiho moc stoupala s každým uplynulým měsícem a bylo to nejsilnější dítě v Tsukigakure. Ve věku 10 let ho Reina přihlásila na zkoušku chuuninů, kterou probýhal lehce se svým parťákem a osobním strážcem Tatsuem Reigim, který byl o něco starší. Ruki zde potkal svojí sestru a viděl z dálky matku, no díky "kamufláži" bylo pro PiliKku težké přijít na to zda je to opravdu Ruki. Při jedné bitvě Ruki použil techniku svého otce, o které mu pověděla Reina a PiliKka se chtěla ihned vydat na bojistě a objat svého ztraceného syna. Reina si uvědomila co Ruki vyvedl za blbost a ihned Rukiho po souboji vzala z místa konání zkoušky, a tak nedokončil zkoušku.

Nová moc a prokouknutí:

Ruki spolu se svým nejlepším přítelem Tatsuyem se rychle stali známými po celé Kumo a Tsuki jako duo elitních strážců Reiny. Jednoho dne Tatsu chtěl zjistit kdo je silnější jestli on nebo Ruki, vyzval Rukiho k souboji, protože nebyl obyvateli vesnice řazen na stejné úrovni jako Ruki, ale jako číslo 3. Nebylo tajemství že Tatsu miloval Reinu, a tak si pomyslel, že když porazí Rukiho, tak se Reina do něj zamiluje. Tatsu šel po Rukim jak smyslu zbavený a plný naděje, nenávisti začal útočit. Tyto útoky nebylo jen menší hašteření, ale tito dva mladí ninjové si šli po životě. Po delším souboji Ruki vyhrál a myslel si že Tatsua zabil. Byla to pro něj muka, protože zabil nejlepšího přítele a v té době se mu v očích objevil Mangekyo Sharingan. Čas plynul dál a začala válka mezi Reinou a vesnicemi. Ruki již v této době byl na úrovni Jounina a měl +- 15 let. Na jednom bojiští viděl jak bojuje jeho sestra s jedním z nejsilnějších podřízených od Reiny, Ruki byl mnohokrát na tajno podívat se na svou mladší sestru do Suny bez povolení Reiny. Viděl jak má Amayo navrch nad ninjou, tak byl rád že nemusí zasahovat. Amayo v té době vlastnila Mangekyo Sharingan, čehož si Ruki všiml při tomto boji, nechápal že Amayo splnila podmínku, o které se dozvěděl Ruki od Nawakiho stejně jako o tajemstvých klanu Uchiha. I když Amayo měla navrch tak se z ničeho nic objevila spousta ninjů a ona padla. Ruki tam stál jak smyslů zbavený a nechápal proč jí nepomohl. V momentě kdy Amayo padla k zemi se k ní Ruki vydal a zabil všechny ninje, nehledě na to z jaké byli vesnice, jen aby byl u své sestry. Amayo věděla o koho jde a jen Rukiho z posledních sil pohladila po tváři. Ruki viděl jak její ruka padá k zemi a dostal záchvat. V této chvíli Rukiho zachránil Nawaki a dostal ho pryč z bojistě. Ruki se probudil v nějaké jeho tajné pevnosti z obvazy na očích. Nawaki mu vysvětlil jak to na bojišti proběhlo a že tam neumřela jeho sestra, ale i pravá Matka, Nawaki stále pokračoval o bojišti a vyzradil Rukimu pravdu ohledně Reiny a smrti jeho otce, hledání jeho pravé matky vůči němu a jak mu Reina nestále lhala. Rukiho nenávist vůči Reině přesáhla meze a už to nebyl ten šťastný chlapec s úsměvem na tváři. V jeho očích se objevila čirá nenávist. Ruki se snažil zvednout, avšak po šoku co zažil byl naprosto bez sil. Nawaki mu aji vysvětlil, že mu aji implantoval oči jeho sestry, protože by časem ztratil své světlo. V momentě kdy Ruki nabyl plných sil se vydal za Reinou, stáli spolu na palouku a dívali se do očí, Reina chtěla jít za Rukim a objat ho, no Ruki po ní hodil Kunai a začal po ní řvát. Ruki začal na Reinu útočit a vznikla z toho bitva mezi těmihle dvěmi. Rukiho čirá nenávist a schopnost Mangekyo Sharinganu, o kterém Reina nevěděla jí dávalo velkou nevýhodu, už jen kvůli tomu že Ruki znal její bojový styl a techniky. Po delší době Ruki Reinu porazil a s katanou u její hlavy se na ní díval. Reina ho prosila ať to tedy skončí, ale v tom se tam objevila Ayame a Rukiho odhodila pryč. Prosila ho i přes svou nenávist k Reině ať jí nechá žít (přeci jen to byli nejlepší kamarádky), začali se tam hádat a Ruki témeř bez chakry odešel pryč a od té doby neviděl Reinu. Časem se dozvěděl že Tatsu přežil, stal se Raikagem a navštívil ho, aby si jo vyjasnili, lehce se zase stali přáteli a Ruki na to zmizel na 2-3 roky.

Mimo životopis:
Vše co jsem napsal se opravdu stalo, takže si myslím že by s životopisem nebyl problém, některé věci jsem vynechal, protože jsem si nepamatoval jak se stali nebo proč, přeci jen je to pár let co jsem odešel z NS Smile Techniky ještě upravím a dopíšu.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 21, 2014 2:30 pm

Nejsem admin, ale musím se k tomu vyjádřit, to je nejdojemnější příběh forka. Tohle je první za poslední dobu, co mě vážně potěšilo a jsi první člověk, který tam Reinu vychválil (aspoň z poloviny Very Happy ) ..... aneb vítej zpět na forku, synu Wink
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Thu Aug 21, 2014 2:42 pm

Ahoj mamko a to jsem tam vynechal asi dalších trilion dojáků Very Happy rychle napsáno a málo si toho pamatuju víš jak Razz
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 21, 2014 2:43 pm

Vim ale už jen to jak si Reinu vykreslil takovou jaká vlastně ve skutečnosti je, tak je super Smile děkuju Smile
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Thu Aug 21, 2014 2:54 pm

Egocentrická a ulhaná bitch? není zač Razz Very Happy
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 21, 2014 3:00 pm

akorát teda toho sukničkáře máš po svim tátovi brouku Very Happy ne po mě Very Happy
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Thu Aug 21, 2014 3:07 pm

Od obou trošku Razz Very Happy
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 5:53 pm

PODMÍNEČNĚ  POVOLENO - bez technik
vzhledem k tomu, že se jedná o jednoho z otců NSka...
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Sep 03, 2014 3:38 am

Jak již Assasin napsal, povolil Ti to bez technik, a na mě zůstalo to dovršit. Takže kamui mít nemůžeš, jelikož se jedná o schopnost Obitova sharinganu a Ty, jak se domnívám, nejsi nijak blíž příbuzný s Obitem. Pouze sdílíte stejné příjmení, a tak nejde aplikovat to co u Kisukeho, který ovládá techniky Sasukeho EMS. Dále techniky. Za předpokladu, že nejsi herní postava můžeš obejít pravidlo s množstvím technik, a však Ty herní postava jsi, a máš jich tam na začátek příliš. A nakonec vlastní techniky. Jsem však toho názoru, že tohle máš na paměti sám. Vím, že jsi ze starého NSka etc., ale Tvá postava na tomto foru ještě nikdy nebyla založena, takže tak...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Tue Oct 28, 2014 11:11 pm

Jistě svoje nové techniky klidně vymažu, ale nemůžu souhlasit s rozhodnutím ohledně MS. Toto MS jsem si vydobil jak si sam říkal na starém NS, od starého NS jsem se vzdal spousty technik a zde připsal jen něco, dále jak si můžeš všimnout tak po tomhle světě chodí příliš mnoho lidí co ovládá Susanoo a nikde není napsaný že musíš být přímý potomek, aby si mě stejné MS (Viz. Sasuke Susanoo, Izanagi, apod...) tímto žádám jen o povolení Kamui a techniky Pika no Beam
Pika no Ama
Pika no Magatama
Smažu samozřejmě se zbytek by neměl být problém.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Oct 29, 2014 12:50 pm

Ono jak jsem již zmínil, jedná se sice o stejnou dějovou linií etc., ale forko je jiné a tak není pravidlem, že to co bylo povoleno a uvedeno do praxe předtím musí být i nyní. Nejedná se o něco, co by se aplikovalo pouze u Tebe, ale například i Akiyuu Uchíha kvůli tomuto nebyl vůbec vpuštěn do hry (nebyl schválen vzhledem k dalšímu Uchíhovi a MSku). Pokud by to mělo záležet cele na mne, tak se s Tebou nezdržuji, a aby to bylo spravedlivé i vůči ostatním hráčům, nepovolím Ti MS a ani Uchíhu. No ale jelikož máš u Assasina známosti (napíšu to na rovinu), a ten Tě považuje za někoho ve stylu otce NSka (kde zahrnuje jistou skupinu lidí) Ti sharingan a dokonce i MS povoleno je. Toto jsem s Assasinem probíral ještě, když byl aktivní. Nedá se ale přehlédnout unikátní schopnosti sharinganu. Susano není technika odvozující se ze schopnosti MS, ale ze samotného MS. Kamui je ale typická schopnost Obitova MS. Stejně jako amaterasu etc. je typické pro Itachiho, a kvůli předání Itachiho schopností Sasukemu i u Sasukeho.  Susano je tedy technika neodvozující se ze schopnosti sharinganu. Izanagi a Izanami taky se schopností sharinganu nemají co dělat. Jedná se o klanové kinjutsu. Abych Ti to trochu přiblížil... Tebe nikdy nenapadlo, proč Kamui nepoužívá v Narutu nikdo jiný než-li Obito a Kakashi s Obitovým MS? A nebo proč amaterasu používá pouze Itachi a Sasuke? Kdyby to nebyly unikátní schopnosti sharinganuMS nemyslíš si, že by to legendární Uchiha Madara ovládal? Víš, jsem člověk s kterým se hrozně špatně smlouvá a podobně, jelikož se řídím tím, že v mém zájmu není povolit každou postavu, ale je to v zájmu hráčů. To ale nevylučuje možnost se se mnou na něčem dohodnout. Kamui, pokud nevytasíš nějaký pádný argument, proč bys ho měl mít, ho mít jednoduše nebudeš. U Kisukeho se dalo zařídit, že ovládá amaterasu a další techniky Sasukeho jelikož je jeho přímý potomek, a tak to šlo odůvodnit ve smyslu, že tyto techniky společně se schopností Sasukeho MS zdědil po svém otci v genech. Ty ale nemáš žádnou pokrevní spojitost s Obitem krom toho, že máš Uchíhovské předky.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Wed Oct 29, 2014 8:51 pm

Souhlasím se vším co si řekl, včetně nepřímo řečené protekce. Nevidím zde žádný přímý důvod proč bych měl mít kamui krom toho, že jsem ho měl na starém foru přes rok a víc. Dále kdybych si měl vybrat unikátní schopnost Sharinganu, tak bych měl pravděpodobně to stejné jako Kisuke a aby tady běhali Uchihové jenom s Amaterasu a Susanoo mi příjde celkem nudné no a ke stylu hraní pro mě teda aspoň zkvalitnení zážitku o ničem :X
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Oct 30, 2014 8:19 pm

Jenomže Ty ani nemůžeš mít totéž co Kisuke, jelikož je amaterasu jedná se schopností Itachiho sharinganu, který je pak předal dál Sasukemu. Kisuke to může mít, jelikož se jedná o Sasukeho přímého potomka, a tak to lze odůvodnit tím, že toto zdědil v genech. No navrhuji Ti si z technik MS vzít Susano, a zbytek si pak nějaký vymyslet a sepsat do vlastních technik. Vzhledem k tomu že se při vstupních technikách musíš řídit stylem 1 S, 2 A etc. mnou navržená varianta je podle mne i v Tvém nejlepším zájmu. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Thu Oct 30, 2014 9:31 pm

Jenže já jsem taky "přímý" potomek Sasukeho.
Ruki>Neuro>Kagami>Sasuke
Nehledě na to že jsem nikdy nějak neměl rád Sasukeho a Susanoo včetně Amaterasu samo o sobě :X
Ohledně technik říkal jsem nemám s tím problém přizpůsobím se Smile Jen mi jde momentálně o to MS Smile
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Oct 31, 2014 9:16 pm

Však MS povoleno máš, jak jsem už výše psal, ale nikoli s Obitovou schopností, takže si uprav techniky, a pak se Ti na to podívám.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri Oct 31, 2014 9:57 pm

Ano jenze k cemu mi je MS bez schopnosti pac nijak netouzim po susanoo ani amaterasu
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Oct 31, 2014 10:04 pm

Nechci být krutý, ale budu. Toto již není můj problém. MS můžeš mít, zda se rozhodneš si vytvořit vlastní techniky, týkající se něj, a nebo se přeci jen uchýlíš k možnosti susana či amaterasu je čistě jen Tvoje věc. Já posoudím pouze Tvou volbu, a když bude CAJK, což je v zájmu Nás obou, jelikož bych to nerad už protahoval, povolím Ti to... co se stane v opačným případě netřeba rozepisovat.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri Oct 31, 2014 10:08 pm

Furt mi ale nejde do hlavy proc ti tolik vadi kamui. Tuto techniku jsem vzdy pouzival spis pro komunikaci a prenos.
Nikdy jsem ji nepouzil jako Kakash, abych nekoho odpalil pryc.
Omlouvam se ze pisu takovym "agresivnim" stylu psani, ale pisi z mobilu.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Oct 31, 2014 10:33 pm

Mne nevadí Tvůj styl psaní, ale to že bych se musel opět opakovat. Původně jsem se na tyto unikátní schopnosti sharinganu moc nezaměřoval, nevěnoval jsem tomu pozornost. Nepřišlo mi to důležité, ale po upozornění ostatních hráčů na toto si to nemůžu dovolit přehlížet. Jiní si to z toho důvodu museli kdysi přepracovat, a tak i Ty si to budeš muset přepracovat.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri Oct 31, 2014 11:04 pm

No dobře pochopil jsem, že tady to ti zřejmě nevymluvím. Již jsem dostal nápad, který by mi nezměnil zas tak moc můj "playstyle" techniky upraveny jen si tam pak dodám S techniku.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 190
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Akasuna no Ruki Empty Re: Akasuna no Ruki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru