Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEČEKANÝ ZÁVĚR

+7
Tatsuo Reigi
Airis Tooya
Yuu
Hitomi Yamada
Faito Dansaku
Hikaru Hyuuga
Hokori Mai
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Apr 11, 2014 8:24 pm

ZDRAVÍM VÁS VŠECHNY...


Ať už mě znáte méně, víc, nebo nikoli... stalo se, že jsem tady, byl jsem zde, když jste mě ještě neznali a budu zde, když mě ani nepoznáte. (Trochu té filosofie na začátek....) V poslední době se sehrálo docela hodně událostí, které daly do pohybu pár nevyřešených záležitostí, které bylo zapotřebí akutně vyřešit... Princip řešení na skype se mi nelíbí, protože v tom pak je zmatek a nejeden neví oč vlastně jde. Shrnutí však těchto událostí, které proběhly, není potřeba, a to protože není důležitá minulost, ale přítomnost. Jak již zcela určitě ví každý z Vás.... žijeme aktuální chvíli nikoli chvílemi, které se již staly. Spory , které zde vládnou, ale ominout nejde. Jsou zde však důležitější věci než nějaký přiblblý spor, a to to proč jsme zde... na tomto forum. To proč jsme začali hrát... Věřím že když se Vás někdo zeptá na toto forum, nechcete říct větu: "Tak na tomhle forum jsem hrál.", ale větu: "Na tomto forum hraju." To je taky cíl admin týmu a všech ostatních, kdo se nějak podílí na rozvíjení příběhu. Nehrajeme zde pouze sami za sebe, ale hrajeme zde jako celek... to co zde zažije postava jednoho hráče/to co zde udělá postava jednoho hráče ovlivní hraní postav dalších. Proto je nesmyslem kvalitu hry/fora odvozovat od postav, které hrají... Jen ať si hrají, ale ve chvíli, kdy každý jedná sám za sebe a nevnímá chování své postavy jako celek... hra za nic nestojí. Ve chvíli, kdy si uvědomujeme jaké má naše chování následky, jaký to má dopad na průběh hry a bereme to v úvahu, přihlížejíc na to, tedy jsme schopni si hru užít jako celek. Hru si neužívá pouze jedinec, ale všichni, a o tom to je...
Tím chci říct, že stížnosti, které zde byli ohledně aktivity jsou v pár ohledech zarážející. Když vy zde momentálně hrajete, tak zde momentálně a vaše postava ať už chcete nebo ne tvoří a dál rozvíjí příběh. Vaše postava je v tomto případě nedílnou součástí příběhu... Ve chvíli však kdy nehrajete, nemáte jak rozvíjet příběh, a protože se příběh=kvalitě hry na forum, forum upadá. Tím Vás vybízím k tomu ne aby jste byli aktivní, ale když už jste aktivní tak hru rozviňte i za ty neaktivní. Když oni to zkazili, vy to jste schopni napravit... a napravit to jde primitivním chováním-> HREJTE TAK, ABY JSTE SI HRU UŽILI NEJEN VY, ALE I VAŠI SPOLUHRÁČI! Záleží na tom zda-li hráč hraje proti Vám nebo s Váma? Ne... a to protože je to hráč stejný jako Vy, který zde přišel za stejným účelem jako Vy. Si hru užít... 
Tímto jsem chtěl nahradit mou nepřítomnost za včerejšek a předevčerejšek, kdy bych si to zcela určitě jako Vy všichni užil... žel zcela to nahradit nejde. Pokud jste nepochopili pořád, co jsem měl tím ÚVODEM XD na mysli napíšu Vám to stručně-> "Lidi na počtu hráčů nezáleží...". No a nyní k věci. Tak se stalo, že břímě *HA, které se předává na tomto foru poprvé, bylo předáno mně. A tak na co se můžete těšit? Nechte se překvapit... pokud však stojíte o nějakou Tu konverzaci na úrovni, kde si všichni jsme vědomi toho, že Darvinova teorie evoluce je blbost, a tak budeme konverzovat na úrovní bez ohledu na to, že ON má ten banán dřív než vy, přidejte si mě na skype... (samuel.bambus.sedy). V případě kdy se však neumíte vyrovnat s faktem, že Vy ten banán mít nebudete, i když ON ho má... neobtěžujte se... 
A když se Vám nelíbí to, že nevíte co ode mě čekat... Jaká bude Vaše reakce, když nebudete vědět co čekat od Jura Hokoriho, Sora no Sena, Uchihy Madary, Hebi sennina? Tým *A Vám blíže popíše Assasin o pár centimetrů níže...

Assasin: Zdravím Vás, určitě se ptáte, proč jsem *HA, i když se neptáte, tak Vám to napíši. *HA jsem pořád, jen ne fakticky. Výkonným ředitelem je Juro, Yoshimi, já budu působit jako podpora pro příběh apod. Nechci, aby se opakovala situace, která se opakovala několikrát, tj., že jsem hrál, byl aktivní a pak se ztratil v Narnii, vše spadlo a pak se cyklus opakoval. 
Proto se i Hokagem stává Seito Senju. Nyní k představení nového admin týmu, tzv. Společenstva prstenu...
Seito Senju - povolování postav
Hitomi Yamada, Daisuke Utsushi - Povolování summonů a technik
Kashike - gamemaster, korigování příběhu.
Yoshimii - *HA
Assasin *HA
Doufám, že se Nám bude dařit jen a jen lépe!
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Apr 11, 2014 8:43 pm

Takze no co napsat tak za:
1. Nemyslim si ze to ze padla aktivita je Vina HA. Mozna jen z casti ale ne uplna. Hraci tvori forum ne admini(snad odpusti.).
2. Pokud maji nejaky napad hraci nebo nejsou spokojeni maji to napsat. Pokud napad na nejaky pribeh filler maji se ozvat verejne. Ano ze to rikam jen ja ze ten ktery nic nenapsal napady by byly ale vetsinou je nikdo neposloucha nebo se jim neliby takze z toho duvodu jsem nektere veci vypustil.
3. Neliby se hracum neco ozvat se muzou nikdo jim hlavu neutrhne. Akorat kazdy vzdy kritizuje mu pravopis atd. no ja uz to neresim mam k tomu sve duvody. Takze i tak dekuju tem co si tohle prectou.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Apr 11, 2014 8:47 pm

No, hráči se ozvali. Kdybys to viděl, asi bys zhnusením nejedl ještě týden. Kdyby se hráči ozvali, bylo by to opravdu fajn. Ale okamžitě jít s tím, že admin je kdesi cosi a že jestli jim nepředá post, tak že odejdou.
Něco jiného je návrh a něco jiného kritika. byl bych rád, kdyby si to někteří uvědomili.

Vítám nový admin tým. Doufám, že vám můžu dát déle jak půlrok ;-)
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Apr 11, 2014 8:51 pm

Ja to myslel tak ze maji to dat verejne na forum od toho jsou prisluzne Topicy. No ja nejsem admin takze ne ze by se me to netykalo a ano vyhrozovano je na nic. Dle meho nazoru je mozny nejaky kompromis vzdy teda pokud se nejedna ze zabednencem. Nemam na mysli nekoho konkretniho ale na svem postu admina kdyzsi jsem zazil ledacos takze je to celkem jasne ze se neda vyhovet vsem ale temer vzdy se da najit reseni.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Apr 11, 2014 8:54 pm

Ve tvém světě bych chtěl žít Smile
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Apr 11, 2014 9:03 pm

Ver ze se to da. Nejsem nejkvalitnejsi hrac a vim to. Proste rikam ze temer vzdy se da najit reseni. ale ochota musi byt na obo stranach. Promin zazil jsem ne jednou ze admin proste nebyl ochoten neco pripustitnebo proste muselo byt po jeho. Neni to muj svet je to proste o tom snazit se byt nestrany. A pokud mozno udelat i male ustupky.
Proste rikam co si myslym a jak to vidim. Pouze lituju ze jsem tento pristup nemel za doby sveho adminovani. Bouzel vzdy se najde mezi Hraci ale i mezi adminy nekdo kdo proste neustoupi. Nerikam ze nekdo je ted proste se casem nekdo zmeni nebo dostane na post admina a pak to odnasi cele forum. Tod muj nazor. Tak se snad admini neurazily.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Apr 12, 2014 8:45 am

Myslím, že víc k tomu dodat nejde. Stalo se co se stalo, ačkoliv mě to mrzí..
Příběh jde dál a nejen my admini, ale i vy, hráči, se koukejte dál snažit, aby se tohle forum ještě nějakou dobu udrželo. ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Yuu Sat Apr 12, 2014 10:21 am

Dobre, už keď ste sa rozhodli , že sa to tu oživí mal by som jeden inovatívny nápad... Napadol ma keď som uvidel že je tu viac ludí než dvaja Very Happy Rozhodol som sa teda , že tu budem hrať , ale nastala taká mala dilema , do akej dediny by som mal ísť , keďže je to to najpodstatnejšie , keďže tam budete skoro celý váš "život" . Tak som pozeral , že hrá sa asi len v Konohe , Kiri a v Oto . Ostatné dediny majú posledný príspevok minimálne od februára čo bolo teda dosť dávno. A tak k veci. Čo tak niektoré dediny (Suna,Kumo,Tsuki) odstaviť alebo pričleniť k inéj dedine. Prosím vás veci typu : To chce čas  kým niekto do Suny,Kumo alebo Tsuki príde. ALEBO Áno je to v pláne .... Si prosím vás nechajte keďže sa to tu hovorí stále. Nikto vám do neaktívnej dediny nepríde. Ja by som chcel hrať za svoju postavu ale jediné čo môžem je asi utiecť z nekatívnej Suny a stať sa nukeninom Very Happy čo je úplne jedno pretože nikto v Sune po mne pátrať nebude ... To je asi všetko čo by som chcel povedať Very Happy 
Ak ma chcete zabiť za to , že mám vlastný názor tak si poslúžte...

Yuu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Apr 12, 2014 10:37 am

Suna měla být podle plánu rozmetána na prach a shinobi z ní měli být vyhnáni. Nicméně otázkou je, jak s touhle informací naloží noví admini. Já tam mám taky postavu, jestli někam půjdeš, nevidím důvod nejít s tebou.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Airis Tooya Sat Apr 12, 2014 11:14 am

Nechci do toho moc zasahovat,  ale...Very Happy. Ale je docela smutne, kdyz vam mrtve forko drzime hlavne MY povstalci. Neni to docela...smesne? xDDDDD Slovo diky netreba.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Yuu Sat Apr 12, 2014 11:19 am

O to bude zábavnejšie vás zničiť. Very Happy Aj tak nebolo by odveci , keby sa niečo s tými dedinami spravilo, keby som sem nechodil každý deň , že som nejaký nový tak by ma to tu tak maximálne odradilo to že sa tu ledva hrá aj to z 8 alebo kolkými to vlastne dedinami Very Happy Ale dobre viem , že je nový admin tým tak to hádam nejako vyrieši Very Happy 

Yuu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sat Apr 12, 2014 12:03 pm

Líbí se mi jak tu píšete že si mají hráči tvořit příběh samy a jak máme prostě hrát.Ale když začneme hrát a něco dělat tak nám napíše jeden z Adminů na skypu co si myslíme že děláme a že pokud nepřestaneme tak má povolení nás všechny ihned zabít. Takže vlastně to co jsem tu četl jsou jen další lži a hráči vlastně nesmějí dělat vůbec nic co by se nelíbilo Adminovi. Děkuji že jste mi předvedli jak tohle forum funguje. Smutně však je že mě to vůbec nepřekvapilo.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Apr 12, 2014 2:10 pm

Takže když se nastolil "starý příběh", vaši "povstalci" se sebrali a šli zlikvidovat Madaru, aby stejně nastolili příběh svůj? Myslíš, že TO je správný postup?
A to, že zrovna Madara hraje, takže můžete odepisovat, není držení hry. To je prostě štěstí v tom, že máte všichni čas.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Apr 12, 2014 7:46 pm

Tatsuo Reigi napsal:Líbí se mi jak tu píšete že si mají hráči tvořit příběh samy a jak máme prostě hrát.Ale když začneme hrát a něco dělat tak nám napíše jeden z Adminů na skypu co si myslíme že děláme a že pokud nepřestaneme tak má povolení nás všechny ihned zabít. Takže vlastně to co jsem tu četl jsou jen další lži a hráči vlastně nesmějí dělat vůbec nic co by se nelíbilo Adminovi. Děkuji že jste mi předvedli jak tohle forum funguje. Smutně však je že mě to vůbec nepřekvapilo.
Ještě jsi tady momentálně nic nezažil... ohlížíš se na minulost a srovnáváš ji s přítomnosti... jak pošetilé. Já Ti k tomu napíšu jediné... pokud Ti vadí, že Tě admini za Tvé chováni, které je v rozporu s pravidly, nebo názorem *A, kontaktují na skype. Mile rád se postarám o to, aby Tě zabili i hned, a neobtěžovali se pokud o to nestojíš si to s Těbou vysvětlit přes skype. <- Na nesmyslnou poznámku, o to nesmyslnější odpověd. Pokud nevíš na co se momentálně narážím-> " a něco dělat tak nám napíše jeden z Adminů na skypu co si myslíme že děláme a že pokud nepřestaneme tak má povolení nás všechny ihned zabít. " *A Vám napíše za účelem tento problém řešit... řešit obou stranně, pokud se Vám tento postup nelíbí a rádi by jste uplatnili pouze svůj názor... pak tady nemáte co dělat... 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Kashike Sun Apr 13, 2014 6:02 am

Myslím že to chce tento problém asi uvést na pravou míru. Ten "admin" co "vyhrožoval smrtí" jsem byl já a nebylo tomu tak, že bych tou smrtí vyhrožoval. Jen jsem chtěl znát důvody podivného počínání určité skupiny lidí a varoval jsem je, že mám dovoleno jejich zabití. Rozhodně ten výrok nebyl myšlen jako výhružka, jen jako upozornění na možné důsledky. V případě zájmu je celý rozhovor k dispozici adminům k nahlédnutí, stačí jen na skypu požádat.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Apr 13, 2014 12:44 pm

Pokud si mohu dovolit otázku, tak co bude s Kumogakure? Bez Raikageho se prostě nehnu. Pokud bych to brala kapku realisticky, tak je moje postava nukenin - strávila měsíce čekáním na Assasina v Konoze bez ozvání se v domovské vesnici, což je trochu mimo a kazí to hru. I když bychom spolu dva v té vesnici mohli alespoň trochu hrát, tak to bez vedení prostě nejde.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Apr 13, 2014 1:03 pm

Kumogakure bude patrně zničena, stejně jako Suna. Pokud v ní teda nikdo hrát nebude. Smile hráči se mohou přesunout do jakékoliv spojenecké vesnice.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Apr 13, 2014 1:16 pm

Nemilé... To znamená, že mám s hrou počkat, až mi někdo přijde zničit vesnici? Very Happy
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Airis Tooya Sun Apr 13, 2014 1:31 pm

Popravdě...Vážně se mi líbí jak jste za monitorama a klávesnicama všichni takoví machři co všechno ví, dělají ze sebe chytré a při tom ví prd.
Teď jedna otázka tak trošku mimo téma. Kdo všechno z vašeho nově složeného admin týmu byl v rozhovoru na skype když se řešilo forum? Hm?.....(minutka napětí pro všechny kdo neví). Byla to Reina která už ani v admin týmu není a Assasin, kterej řekl jen pár slov a stejně to druhej den upe celý změnil takže to ani nestojí za řeč...
Fakt si myslím že jste hrdinové. Být za monitorem a psát na klávesnici silný a chytrý řeči to jo, ale aby jste to někomu ŘEKLI to ne. Výhružky, (ano kashike, to co si psal vyznělo výhružně i kdyby jsi to tak nemyslel) to vám de. Já bych byla ráda aby jste si ale uvědomili, že nebýt momentálně NÁS tak na vašem foru hraje tři a půl lidí.

Ano děkuju že nás necháte hrát a dohrát si náš příběh. Ale popravdě...Admin tým by se měl nad sebou zamyslet, protože jako admini budete muset řešit takovéto sračky a ten kdo se bojí mluvit a píše silné a chytré řeči je...Plevel, jestli to tak mohu říct ^^. Každopádně, to co jsem napsala nebylo myšleno urážlivě, jen chci, aby jste se nad sebou zamysleli. Fakt mi totiž vadí jak si tu někdo hraje na admina a nebyl ani při tom když se o forum něco řešilo. A výmluvy jako "nemám čas" si nechte, admin má mít čas hlavně když se řeší něco tak důležitého ^^. Já už se nebudu rozčilovat ani vyvolávat konflikty, ale fakt se prosím zamyslete. Právě mi je líto i Reiny, protože vím že ona tu dělala vlastně všechno a zastávala se forka víc než kdo jiný. Nevím jestli nechtěla být adminem, ale i to veřejné poděkování jste jí mohli napsat...To je ale už asi jedno ^^, Ave Lopata.

BTW: Ten kdo nepochopil proč to píšu, toto bylo mířené na to co napsal Kashike a Juro, jen jsem to trošku víc prodloužila, tu odpověď ^^.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sun Apr 13, 2014 1:48 pm

Ještě jsi tady momentálně nic nezažil... ohlížíš se na minulost a srovnáváš ji s přítomnosti... jak pošetilé. Já Ti k tomu napíšu jediné... pokud Ti vadí, že Tě admini za Tvé chováni, které je v rozporu s pravidly, nebo názorem *A, kontaktují na skype. Mile rád se postarám o to, aby Tě zabili i hned, a neobtěžovali se pokud o to nestojíš si to s Těbou vysvětlit přes skype. <- Na nesmyslnou poznámku, o to nesmyslnější odpověd. Pokud nevíš na co se momentálně narážím-> " a něco dělat tak nám napíše jeden z Adminů na skypu co si myslíme že děláme a že pokud nepřestaneme tak má povolení nás všechny ihned zabít. " *A Vám napíše za účelem tento problém řešit... řešit obou stranně, pokud se Vám tento postup nelíbí a rádi by jste uplatnili pouze svůj názor... pak tady nemáte co dělat... [/quote]

Jsem tady už docela dlouho troufám si říct že i delší dobu než polovina vašeho Admin týmu Wink a zažil jsem tady spoustu věcí. A pokud hodláš vše co se ti nelíbí řešit tím že zabiješ hráče tak BRAVO spousta ti jich tady zůstane Wink určitě jsi zatím nejlepší HA co tu byl a máš nejnadějnější začátky Wink nejdřív si ohlídej svůj Admin tým a potom tady měj proslov Wink Admini mají být objektivní a dodržovat pravidla stejně jako hráči Wink a nechovat se jako malé děti Wink .Klidně jsem schopný to řešit přes skype Wink to mi problém nedělá Smile
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Apr 13, 2014 2:08 pm

K Rin:
Můžeš zatím hrát, klidně jako Raikage Smile
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Apr 13, 2014 2:22 pm

Raikage na pár dní... Ale dobrá, beru, Rin jako Raikage jsem měla ráda. Pokusím se svou vesnici udržet. Pokud s tím všichni souhlasí, tak poprosím o změnu hodnosti.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 13, 2014 2:54 pm

Sakra lidi, znáte se už dost dlouho. Hrajete už také nějaký čas. Všem Vám už došlo, že na foru prostě hrají lidé, se kterými se vám hraje dobře, se kterými vycházíte, se kterými hrát chcete. A pak tam jsou lidé, kteří vám prostě jdou proti srsti, lidé, kteří si hrají vlastní hru, která se té vaší nelíbí. Je to logické, každý máme jinou náturu, každý máme jinou povahu.
Opravdu se kvůli každé pitomosti musíte přít jak malé děti? Jste dospělí (nebo si to alespoň myslíte, chcete jimi být), tak se tak chovejte.

Když už jsme u té minulosti: Tatsuo a A-chan kdysi prohlásili, že nikdy nebudou hrát na foru, kam Faito strčí ten svůj zasranej zadek. A hele je, dokonce to tu chtějí vést. Takže tu máme dvě řešení: Buď si tu všichni můžeme zavzpomínat na staré dobré časy, zanadávat si, rozhádat se jako vždy. Nebo můžeme zkusit něco zahrát, můžeme zkusit, jak se novému admin týmu zadaří. Když to nepůjde, uděláme poklidnou změnu a ne obviňování, nadávání a výhružky.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Sadao Sun Apr 13, 2014 3:42 pm

Ehm, aby som vysvetlil. Pretože Faito sa rozhodol trochu prekresľovať realitu. Nebudem reagovať na nijaký post, ktorý sa v tomto článku nachádza, netýka sa ma. Už z toho je jasné, že je potrebné poopraviť post od Faita. Nemám žiadnu vôľu a určite nechcem viesť nejaké fóro. Dostal som možnosť byť adminom a odmietol som. Odmietol som sa vyjadrovať k hádkam a odmietol som viesť partizánsku vojnu na fóre, toľko k Faitovy xD Ale ešte jedno, nikdy som nepovedal že nebudem hrať na fórach kde ty, pretože ty si proste všade. To by som nesmel nikde hrát. Toť vše.

P.S: Vyjadril som sa, pretože sa tu objavilo moje meno, takže mám právo reagovať. Neberte to ako urážanie ale len ako upresňovanie faktov, do ktorých strkajú nos taký, čo o tom s prepáčením, nič nevedia. Kappa.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Apr 13, 2014 3:57 pm

Divím se, že se vám po těch letech ještě chce vést tyto diskuze. Je to neustále to samé. Stejné problémy, hráči a názory, které obhajují, nic se nezměnilo. Je to jen s každou hádkou únavnější a únavnější. Když máte přebytek energie a času, pojďte si udělat postavu do Oblačné!  Like a Star @ heaven 

Assasin-sama, mohu poprosit o práva k moderování své vesnice?
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru