Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEČEKANÝ ZÁVĚR

+7
Tatsuo Reigi
Airis Tooya
Yuu
Hitomi Yamada
Faito Dansaku
Hikaru Hyuuga
Hokori Mai
11 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR - Stránka 2 Empty NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Apr 11, 2014 8:24 pm

First topic message reminder :

ZDRAVÍM VÁS VŠECHNY...


Ať už mě znáte méně, víc, nebo nikoli... stalo se, že jsem tady, byl jsem zde, když jste mě ještě neznali a budu zde, když mě ani nepoznáte. (Trochu té filosofie na začátek....) V poslední době se sehrálo docela hodně událostí, které daly do pohybu pár nevyřešených záležitostí, které bylo zapotřebí akutně vyřešit... Princip řešení na skype se mi nelíbí, protože v tom pak je zmatek a nejeden neví oč vlastně jde. Shrnutí však těchto událostí, které proběhly, není potřeba, a to protože není důležitá minulost, ale přítomnost. Jak již zcela určitě ví každý z Vás.... žijeme aktuální chvíli nikoli chvílemi, které se již staly. Spory , které zde vládnou, ale ominout nejde. Jsou zde však důležitější věci než nějaký přiblblý spor, a to to proč jsme zde... na tomto forum. To proč jsme začali hrát... Věřím že když se Vás někdo zeptá na toto forum, nechcete říct větu: "Tak na tomhle forum jsem hrál.", ale větu: "Na tomto forum hraju." To je taky cíl admin týmu a všech ostatních, kdo se nějak podílí na rozvíjení příběhu. Nehrajeme zde pouze sami za sebe, ale hrajeme zde jako celek... to co zde zažije postava jednoho hráče/to co zde udělá postava jednoho hráče ovlivní hraní postav dalších. Proto je nesmyslem kvalitu hry/fora odvozovat od postav, které hrají... Jen ať si hrají, ale ve chvíli, kdy každý jedná sám za sebe a nevnímá chování své postavy jako celek... hra za nic nestojí. Ve chvíli, kdy si uvědomujeme jaké má naše chování následky, jaký to má dopad na průběh hry a bereme to v úvahu, přihlížejíc na to, tedy jsme schopni si hru užít jako celek. Hru si neužívá pouze jedinec, ale všichni, a o tom to je...
Tím chci říct, že stížnosti, které zde byli ohledně aktivity jsou v pár ohledech zarážející. Když vy zde momentálně hrajete, tak zde momentálně a vaše postava ať už chcete nebo ne tvoří a dál rozvíjí příběh. Vaše postava je v tomto případě nedílnou součástí příběhu... Ve chvíli však kdy nehrajete, nemáte jak rozvíjet příběh, a protože se příběh=kvalitě hry na forum, forum upadá. Tím Vás vybízím k tomu ne aby jste byli aktivní, ale když už jste aktivní tak hru rozviňte i za ty neaktivní. Když oni to zkazili, vy to jste schopni napravit... a napravit to jde primitivním chováním-> HREJTE TAK, ABY JSTE SI HRU UŽILI NEJEN VY, ALE I VAŠI SPOLUHRÁČI! Záleží na tom zda-li hráč hraje proti Vám nebo s Váma? Ne... a to protože je to hráč stejný jako Vy, který zde přišel za stejným účelem jako Vy. Si hru užít... 
Tímto jsem chtěl nahradit mou nepřítomnost za včerejšek a předevčerejšek, kdy bych si to zcela určitě jako Vy všichni užil... žel zcela to nahradit nejde. Pokud jste nepochopili pořád, co jsem měl tím ÚVODEM XD na mysli napíšu Vám to stručně-> "Lidi na počtu hráčů nezáleží...". No a nyní k věci. Tak se stalo, že břímě *HA, které se předává na tomto foru poprvé, bylo předáno mně. A tak na co se můžete těšit? Nechte se překvapit... pokud však stojíte o nějakou Tu konverzaci na úrovni, kde si všichni jsme vědomi toho, že Darvinova teorie evoluce je blbost, a tak budeme konverzovat na úrovní bez ohledu na to, že ON má ten banán dřív než vy, přidejte si mě na skype... (samuel.bambus.sedy). V případě kdy se však neumíte vyrovnat s faktem, že Vy ten banán mít nebudete, i když ON ho má... neobtěžujte se... 
A když se Vám nelíbí to, že nevíte co ode mě čekat... Jaká bude Vaše reakce, když nebudete vědět co čekat od Jura Hokoriho, Sora no Sena, Uchihy Madary, Hebi sennina? Tým *A Vám blíže popíše Assasin o pár centimetrů níže...

Assasin: Zdravím Vás, určitě se ptáte, proč jsem *HA, i když se neptáte, tak Vám to napíši. *HA jsem pořád, jen ne fakticky. Výkonným ředitelem je Juro, Yoshimi, já budu působit jako podpora pro příběh apod. Nechci, aby se opakovala situace, která se opakovala několikrát, tj., že jsem hrál, byl aktivní a pak se ztratil v Narnii, vše spadlo a pak se cyklus opakoval. 
Proto se i Hokagem stává Seito Senju. Nyní k představení nového admin týmu, tzv. Společenstva prstenu...
Seito Senju - povolování postav
Hitomi Yamada, Daisuke Utsushi - Povolování summonů a technik
Kashike - gamemaster, korigování příběhu.
Yoshimii - *HA
Assasin *HA
Doufám, že se Nám bude dařit jen a jen lépe!
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


NEČEKANÝ ZÁVĚR - Stránka 2 Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Apr 13, 2014 5:36 pm

Bude mi potěšením Smile
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR - Stránka 2 Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 13, 2014 5:43 pm

Ještě jsem se chtěl zeptat Airis, kde ta milá slečna bydlí. Já si s ní velmi rád popovídám i naživo, pokud má s písmenky problém. Samozřejmě věřím, že se to netýkalo mě, ale pokud na tom trvá a už vytáhla tyhle věty na veřejnost, rád bych jí ukázal, že se rozhodně nehodlám schovávat za klávesnicí Smile

A Rin...my ty diskuse vést nechceme. Ale když je do nich člověk vtažen, protože chce nebo dokonce musí bránit sebe či někoho blízkého, je pak samozřejmě brán za agresora. Věř mi, že chci hrát stejně tak jako ty. Mimochodem, Suna bude zničena, takže má postava může přejít do Oblačné Smile
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR - Stránka 2 Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Airis Tooya Sun Apr 13, 2014 6:12 pm

Přijeď zítra do Brna, budeš to moci říct nejen mě ale i Tatsuovi (Alfiovi). Jsem si jistá že tak silné řeči jako tu každý píše a chytračí nemáte. Ale dobře, řekla jsem ti to ^^. Zítra budeme v Brně na Mendláku, jestli to chceš vědět přesně Smile Asi kolem půl paté Smile, možná v šest.
Airis Tooya
Airis Tooya
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 65
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR - Stránka 2 Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Apr 13, 2014 6:24 pm

Není Brno příliš hezkým městem na to, abyste ho kazili osobními spory? ^^ I když zrovna Mendlovo náměstí mám spojené jenom s lékaři, jelikož tam mám prakticky všechny.

Co tak raději karaoke v japonštině? *.*


(Phate, a kdy už bude Suna zničená? Sice ještě ona práva a upravenou vesnici nemám, ale nemáš ponětí, jak je to pěkné, vrátit se k funkci... uf... po dvou letech?)
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR - Stránka 2 Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sun Apr 13, 2014 6:44 pm

Brno by bylo lepší, kdyby se do něj nestěhovali samý podivní lidé, kteří o něm ani nic neví a chytračí Smile .. Samozřejmě na nikoho nechci útočit. Jinak pokud si něco chcete říct z očí do očí jsem všemi deseti pro Smile akorát by jste si měli srovnat svůj slovník jelikož nejsem velice tolerantní k nadávkám Wink
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR - Stránka 2 Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Apr 13, 2014 7:00 pm

Kdo podivný se přestěhoval do Brna, nic o něm neví a chytračí? O.o

KURZ PRAVOPISU:
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR - Stránka 2 Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sun Apr 13, 2014 7:07 pm

Vážně nevím zkus se nad tím zamyslet Smile ... Každopádně opravdu nepotřebuji kurz pravopisu kdyby mě zajímalo jak píšu tak bych na to možná víc dbal ale bohužel je mi to jedno Smile Stačí mi jak píšu jinde než na foru Wink .... Každopádně vážně zrovna s tebou se bavit nechci Smile .. Ani na skypu ani ve skutečnosti a ani tady si s tebou nechci psát pokud nebudu muset Smile
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR - Stránka 2 Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Apr 13, 2014 7:15 pm

Tak to máš asi špatnou barvu u jména. Very Happy

Ale omlouvám se, nechtěla jsem provokovat někoho, kdo se se mnou nechce bavit, to by ode mě nebylo pěkné. Měla jsem, bohužel, pocit, že si se mnou povídat chceš - víš, protože jsi mluvil o lidech, kteří mluví o Brně a tím jsi v této diskuzi mohl myslet jen mě nebo Airis, nikdo jiný tu o něm nepsal... Asi jsi tedy myslel ji, rozumím. Smile

A nikde jsem přece nenapsala, že potřebuješ kurz pravopisu! Samozřejmě na nikoho nechci útočit. Pouze jsem si procvičovala vlastní znalosti, to se nesmí?
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR - Stránka 2 Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sun Apr 13, 2014 7:21 pm

Špatnou barvu u jména rozhodně nemám Wink zkus si možná přečíst tu hodnost pod ní Smile .... Jinak znova si přečti co jsem napsal než se k tomu začneš vyjadřovat. Děkuji Smile
A samozřejmě pokud máš dojem že si potřebuješ procvičit znalosti tak směle do toho.
Jinak mám dojem že jsi zrovna ten typ člověka o kterém Airis mluvila Smile . Samozřejmě nechci na nikoho útočit. Smile
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR - Stránka 2 Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Apr 13, 2014 7:26 pm

Rád bych našel onu konverzaci, kdy mi tatsuo říká to samé, co ty, Airis. Budu mít v Brně mistrovství, nicméně kdybych tam přeci jen jel, určitě se ozvu.
A opravdu nevím, proč za každým setkáním hledáte nějaké "vyříkávání". To se prostě nemůžeme jen poznat? Popovídat si? To, že hraju arogantního sráče na foru, ještě neznamená, že jsme arogantní sráč.

A ještě taková technická: Když je tu takového plevelu, se kterým nechcete hrát, když je tu tolik starch sporů, které jsme vykopali, když tu byla taková neaktivita, až to vybízelo k "povstání", proč jste si prostě nezaložili vlastní forum?
Měli byste na něm svůj příběh, své postavy, pozvali byste si na něj jen "své" lidi, se kterými vycházíte, a nechali Assasinovo forum klidně shnít jako blumu...
Já vás nevyháním, je mi skutečně jedno, že tu jste, jen by mě to zajímalo :-)

Na závěr bych ještě rád dodal, že kdo si se mnou chce promluvit, rád ho uvítám na skypu, rád si s ním i popovídám, kdyby se náhodou bál, že za obrazovkou jsem tvrďák. Skutečně bych se o vás rád něco dozvěděl a rád bych se vás všech na něco zeptal, zjistil několik informací, které mi chybí.
Každopádně tímto bych požádal o zamčení či smazání tohohle topicu, který prostě jen odrazuje nové hráče a znechucuje ty staré.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEČEKANÝ ZÁVĚR - Stránka 2 Empty Re: NEČEKANÝ ZÁVĚR

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru