Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MITARASHI DANGO

4 posters

Goto down

MITARASHI DANGO Empty MITARASHI DANGO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Apr 19, 2014 5:56 pm

MITARASHI DANGO 2ewihwg


Naposledy upravil Rin Kagayaki dne Wed Apr 23, 2014 11:08 pm, celkově upraveno 2 krát
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

MITARASHI DANGO Empty Re: MITARASHI DANGO

Příspěvek pro Atsuka Sat Apr 19, 2014 8:05 pm

"Hmmm.." Rozhliadala som sa po rôznych.. druhoch poliev Danga. Bolo tu v podstate všetko, od sladkých, cez slané až po kyslé či štiplavé. Mala som pocit, že by som taktiež všetko dokázala zjesť aj keď, som si tým tak úplne nebola istá. Každopádne by ma to nezabilo.
"Uhm, asi.. nejaké.. etoo.. sladké." Vyšlo zo mňa. Naozaj som nebola vyberavá, teda.. bola ale nie v týchto veciach. Sama som patrila k ľuďom ktorý nevedel rozoznať tak po pamäti chute medzi sebou, proste som vedela že je sladká dobrá a že sa po nej cítim dobre.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

MITARASHI DANGO Empty Re: MITARASHI DANGO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Apr 19, 2014 8:51 pm

Přikývla jsem.
Máme stejné chutě.
"Dvakrát klasické dango, prosím," vyštrachala jsem z kapes drobné přesně pro nás dvě, což mě potěšilo, protože jsem nemusela rozměňovat.
Když nám dali naše porce, poděkovala jsem, jednu podala Atsuce a posadila jsem se na jednu barovou stoličku.
"Hm, ale ještě jsi mi neřekla, jak by ta ideální dívka nebo chlapec měli vypadat, jak by se měli chovat..." ochutnala jsem dango a na chvíli jsem se odmlčela.
Mňam!
"Zkrátka... S kým bys dokázala strávit věčnost?"
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

MITARASHI DANGO Empty Re: MITARASHI DANGO

Příspěvek pro Atsuka Sat Apr 19, 2014 10:05 pm

Sadla som si vedľa Rin-chan, taktiež na barovú stolićku z ktorej som ani nedočiahla nohami na zem. Nevadilo mi to však, bolo to fajn.
Strčila som do úst jednu z guličiek a spokojne som ju prežúvala, zatiaľ čo som rozmýšľala nad jej otázkou. Naozaj som nad ňou rozmýšľala.. proste úplný pokrok.
"Uhm.. nom.. neviem." Povzdychla som si nakoniec a ospravedlňujúco som sa na ňu usmiala.
"Nedokážem si niekoho takého predstaviť.. myslím že keď to.. ćudo.. stretnem, tak to budem poznať. Budeš prvá ktorá o tom bude vedieť."  Uistila som ju a to mi už  v ústach zmizla ďalšia gulička.
"aako si na tom ty ? Aký by mal byť ten .. pravý, alebo pravá ?" Vrátila som jej otázku, aj keď tú odpoveď, ktorú som checla počuť, mi určite nezodpovie.. nejak som sa s tým však.. zmierila.. 
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

MITARASHI DANGO Empty Re: MITARASHI DANGO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat Apr 19, 2014 11:13 pm

Vždycky jsem milovala Dango.
"Naše dango je lepší než to z Konohy," nadhodila jsem, když jsem ochutnala první kuličku. "Prý mají lepší ramen, ale já ramen nesnáším..."
Možná jsem se chvíli snažila zamluvit první téma, ale pak jsem se na ni jen uličnicky usmála. Promýšlela jsem si odpověď.
"Pravý nebo pravá, to příliš nevadí, ale raději to první," pokrčila jsem rameny. "Vždyť víš, že jsem říkala, že ženám pro mě něco chybí..."
A jaký by měl být?
Dostávala mě mými vlastními otázkami.
"Víš, nutíš mě přemýšlet nad tím, jestli jsem někdy lidi, se kterými jsem byla, opravdu milovala..." slízla jsem polevu z další kuličky, stékala mi totiž po rtu.
Jako krev z koutku úst od mrtvoly.
Neubránila jsem se trochu depresivním myšlenkám.
"Ne, nemilovala."
To poznání bylo jako blesk z čistého nebe.
"Nikdy to nebylo... dokonalé. Takže jsme na tom vlastně stejně, má drahá. Ani já nevím, co chci. Kdykoli si myslím, že někoho opravdu miluji, objeví se někdo, kdo upoutá mou pozornost. Potřebuji zázemí, to vím, ale zároveň potřebuji objevovat nové lidi, pocity, vůně..."
Nikdy jsem si nepřipadala víc jako děvka.
"Jako Raikage nejdu příliš příkladem, že?" ironicky jsem se ušklíbla. "Ale věř mi, že bych si přála někoho tak milovat, že bych od chvíle, kdy bych ho poznala, nezatoužila po nikom jiném."
Copak je se mnou něco v nepořádku, že jsem ho ještě nepoznala?
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

MITARASHI DANGO Empty Re: MITARASHI DANGO

Příspěvek pro Atsuka Sun Apr 20, 2014 6:33 pm

Pozorne som ju počúvala, jej slová a to, ako som jej zasa raz dokázala privodiť takú, nie príliš príjemnú náladu. S povzdychom som len chápavo prikývla a hneď som pôsobila o niekoľko rokov staršie. 
"Uhm, verím tomu, že niekoho tkaého raz nájdeš Rin-chan." Usmiala som sa na ňu s trocha smutným pohľadom  do očí. Trocha ma to mrzelo no.. mala v podsatte pravdu. Kto predsa len čakal, kým sa preberie z kómy okrem mňa ? Nikto..  a nebolo to len vtedy, a len ten jediný krát.
"Myslím že predo mnou to je . celkom jedno heh, či ideš dobrým alebo zlým príkladom." Vyplazila som na ňu jazyk a veselo som sa zazubila.
"Ja ti to len prajem.." 
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

MITARASHI DANGO Empty Re: MITARASHI DANGO

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Apr 20, 2014 6:44 pm

Pousmála jsem se. 
"Jednou takové lidi najdeme obě," dodala jsem s posledním soustem. 
Pak jsem ožila.
"Stálo to za to, ne?" vyhodila jsem odpadky do koše kousek od obchodu a líně jsem se protáhla. "Jak bude náš výlet pokračovat?"
Jisté bylo, že u Mitarashi Dango se naše kroky nezastaví. Musíme si svůj čas užít, dokud můžeme a dokud mohu své povinnosti v kanceláři na chvíli přenechat jiným.
Ale jen na chvíli!
Můj smysl pro povinnost mě dlouho lenošit nenechá a tak jsem už zůstala stát a navrhla pokračování procházky. S tím jsme tedy obě zamířily dál do centra vesnice.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

MITARASHI DANGO Empty Re: MITARASHI DANGO

Příspěvek pro Tobei Miyoshi Sat May 03, 2014 6:37 pm

Vejdu do restaurace. Dango jsem měl jen párkrát, ale bylo to mé opravdu oblíbené jídlo. Došel jsem až k prodavačce a požádal ji o jednu porci sladkého danga. Na stůl jsem ji dal všechny peníze, co jsem vytáhl z kapsy. Bylo to o pár ryu více, než cena jídla, ale s tím jsem si hlavu nelámal. Vzal jsem si tácek s dangem, který mi prodavačka podala a šel si sednout k jednomu z volných stolů. Opravdu s chutí jsem strčil do pusy špejli a všechny tři knedlíčky snědl najednou. špejli jsem odložil na tácek a pokračoval s dalšími dvěma špejlemi.
Tohle bych mohl jíst celý život.. řeknu si v hlavě.
Tobei Miyoshi
Tobei Miyoshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 19. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

MITARASHI DANGO Empty Re: MITARASHI DANGO

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Wed May 07, 2014 3:06 pm

Když jsem procházel podle instrukcí Raikage střed vesnice, ucítil jsem vůni sladkého danga. Chtěl jsem otestovat i místní kuchyni a dango většinou je oblíbené, tak bych se ho potom mohl naučit připravovat. Když jsem vešel však do restaurace, uviděl jsem Tobeie jak sedí a jí dango. Přisednul jsem si k něm. " Zdar. Ty nejspíš budeš Tobei. Posílá mě za tebou Raikage ohledně tréninkového souboje. "
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

MITARASHI DANGO Empty Re: MITARASHI DANGO

Příspěvek pro Tobei Miyoshi Wed May 07, 2014 3:35 pm

Právě jsem dojídal poslední špejli s dangem, když do místnosti vstoupil nějaký kluk. Začal se rozhlížet, jako by někoho hledal. Poté mě zahlédl a zamířil ke mně. Potom si přisednul k mému stolu a začal mluvit. Ve chvíli, kdy se zmínil o zápase jsem zpozornil. Změřil jsem si ho pohledem.
Tréninkový souboj? Proč mě o tom nikdo neinformoval? přemýšlím.
Ano, to jsem já. řeknu Kuroashimu.
Vím, že Raikage se o nějakém tréninku zmínila, ale myslel jsem, že to pár dní počká.
Předpokládám, že budu zápasit s tebou. Jen abys nebyl zaskočen, zaměřuji se na Ninjutsu a ovládání svého Kekkei Genkai. V soubojích, ať už tréninkových nebo naostro se nedržím zpátky.
Doufám, že jsem mu náležitě osvětlil situaci. Nerad bych mu ublížil, kdyby mě chtěl šetřit. Posunu tácek na stranu, přecejen jsem již vše snědl a jen mi tam zavázel. Na místo tácku jsem si opřel ruce.
Tobei Miyoshi
Tobei Miyoshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 19. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

MITARASHI DANGO Empty Re: MITARASHI DANGO

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Wed May 07, 2014 3:50 pm

Podíval jsem se na něj se zájmem. " Tak se na to podívejme. Máš dost velkou výhodu když používáš ninjutsu a máš i nějaké Kekkei Genkai nebo jak se tomu dnes říká. Já totiž ninjutsu ani genjutsu nepoužívám takže ti to dává tu výhodu. Můžeme začít až se ti bude chtít. " Mezitím jsem si objednal dango abych ho taky ochutnal když jsem tu. Chtěl jsem pak dokonce zajít za kuchařem jestli bude dobré.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

MITARASHI DANGO Empty Re: MITARASHI DANGO

Příspěvek pro Tobei Miyoshi Wed May 07, 2014 4:20 pm

Usmál jsem se. Co třeba jít hned? zeptám se ho.
Neměl jsem nic na práci, byl jsem najezený a alespoň by to trochu zahnalo nudu. Z kapsy jsem vytáhnul senbon, s nímž jsem si začal hrát a protáčet ho mezi prsty. Už jsem se nemohl dočkat, až ho po dlouhé době po někom hodím. Jehlice se v mých prstech pohybovala velmi obratně. Pokud by mohl můj potencionální nepřítel z mého chování něco vyčíst, tak právě to, že to s jehlicemi opravdu umím.
Snad nedostanu nakládačku.. řeknu si v duchu.
Naneštěstí pro Kuroashiho mám obrovskou výhodu proti uživsatelům Taijutsu.
Tobei Miyoshi
Tobei Miyoshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 19. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

MITARASHI DANGO Empty Re: MITARASHI DANGO

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Wed May 07, 2014 4:37 pm

" Tak tedy můžem jít " Snědl jsem část svého danga a zbytek si vzal na cestu. Nechal jsem i peníze na stole. Přeci neodejdu bez placení za tak dobré jídlo. Docela jsem měl ale chuť i na Takoyaki. Otočil jsem se ještě jednou na Tobeie a čekal jsem až určí směr cesty.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

MITARASHI DANGO Empty Re: MITARASHI DANGO

Příspěvek pro Tobei Miyoshi Wed May 07, 2014 4:53 pm

Zvedl jsem se ze stolu a namířil si to k východu. Zaplatil jsem již předem, takže jsem se nemusel nijak zdržovat. Spolu s Kuroashim jsem vyšel z budovy.
Ty jsi ze Suny, že? zeptám se.
Poté jdu přímo k tréninkovému centru Kumogakure.

(přesun)
Tobei Miyoshi
Tobei Miyoshi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 19. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

MITARASHI DANGO Empty Re: MITARASHI DANGO

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Wed May 07, 2014 5:15 pm

Zvedl jsem se a šel za ním. Odpovědět jsem mu hodlal až při cestě. (přesun)
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

MITARASHI DANGO Empty Re: MITARASHI DANGO

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru