Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tanoshii Sushi

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Tanoshii Sushi Empty Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:30 pm

Tanoshii Sushi Sushi_Party_by_acrylicana
Nejlepší Sushi bar, jaký existuje! Sushi několika druhů tvarů a chutí ^^
Naše Sushi Vás udělá veselými přesně tak, jak zní název tohoto baru! ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sun Aug 10, 2014 11:42 am

Můj mizerný orientační smysl, mi díky bohu tentokrát vynahradil můj vybíravý jazyk a nos, kterému jen tak něco nevoní. Díky tomuto jsem prošel kolem těch tuctových fast-foodů, obchůdků s ramenem, dango knedlíčky a podobnými nesmysly a nalezl jsem ráj na zemi.
"Konečně jídlo pro mě." Usmál jsem se a usadil jsem se rovnou na bar.
"Dobrý den..." Řekl jsem a mezi tím jsem se podíval na tabuli. "Dal bych si Hosomaki s tuňákem... a Nigiri s lososem, deset od každého prosím... a k Hosomaki omáčku. Na Nigiri prosím hodně wasabi a k pití si dám..." Teď přišlo dilema. Zelený čaj, nebo sake? "...zelený čaj."
Pak jsem si jen chvíli počkal, než mi přinesou tu nálož sirových rybek a rýže, rozdělal jsem si hůlky a pustil jsem se s chutí do toho. Bylo to naprosto vynikající.
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Keigo Nakagami Sun Aug 10, 2014 8:13 pm

Spokojeně jsem dojedl a podíval jsem se na hodiny. Měl jsem spoustu času, protože jsem neměl nic na práci... Ale co je to za ten mumraj venku?... "SAKRA! Vždyť se jde znova na Iwu!" Fofrem jsem zaplatil, zbalil jsem si saky paky a utíkal jsem dohnat armádu.

/přesun Iwa
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sat Feb 07, 2015 8:27 am

Šla jsem ulicí směrem dolů a hledala nějakou restauraci. Nikdo si mě ani nevšímal a neptal se, co tu dělám. Znovu mi zakručelo v břiše a modlila jsem se, abych už byla v restauraci. Rychle jsem tam vklouzla. Do nosu mě praštila skvělá vůně a začaly se mi sbíhat sliny. Nemohla jsem se dočkat. Chytila jsem si jednoho číšníka. „Promiňte. Nevím, jestli jsem tu správně, ale medici vzkazují, že by rádi přišli na jídlo za chvíli.“ Snad tu těch restaurací nebude mnoho a dostala jsem chuť na sushi. Vlastně mi bylo jedno, co si dám, hlavně, aby už to bylo.
„Jistě, slečno. Posaďte se tamhle ke stolu,“ ukázal na volný stůl u okna. „Vy si něco dáte?“
Zapřemýšlela jsem. Netušila jsem, co všechno tu mají, a jídelníček jsem neviděla. „Hmm,“ broukla jsem. „Dejte mi něco, co si dávají všichni,“ usmála jsem se na něj.
„Dobře.“ Otočil se a odešel. Vydala jsem se ke stolu u okna. Aspoň bych mohla vyběhnout, kdyby se rozhodl přejít a jít dál. Nervózně jsem si pohrávala s táckem, jenž byl na stole. Podepřela jsem si hlavu jednou rukou a prsty bubnovala o desku stolu.
Za několik minut mi přinesl talíř čehosi. Musel jsem si přiznat, že to vypadá báječně. „Děkuji!“ Hned jsem si pustila do jídla. „Báječné!“ rozplývala jsem se. Bylo to dobře chucené a navíc i trošku pikantní. Pokývala jsem hlavou a dávala do pusy další sousto. Číšník spokojeně odešel. Pokračovala jsem v jídle a občas vykoukla z okna, abych ho neprošvihla.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Feb 08, 2015 7:41 pm

Po chvíli se začali trousit do restaurace doktoři. Kuchaři jim nalévali jídlo a i přes špatnou situaci ve vesnici jela restaurace naplno.
Medik si přisedl k tobě a usmál se. Natáhl ruku pro peněženku.
"Mockárt ti děkujeme. Je to velká časová úleva, když se můžeme vzdálit jen na jídlo a nečekáme na něj.
A teď, ve volném čase, se budeme věnovat tobě. Já jsem Itake. Mluvila jsi o ztrátě paměti. je něco, co víš?"
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Shizuka Yoru Mon Feb 09, 2015 4:29 pm

Pořád jsem se ládovala jídlem. Byla jsem opravdu hodně hladová. Zvedla jsem skleničku a zapila sousto vodou. Jelikož jsem byla zabraná do toho, abych si naplnila prázdný žaludek, tak jsem si ani nevšimla, že kolem okna prošli doktoři. Až si ke mně někdo přisedl, rozhlédla jsem se. Rychle jsem dožvýkala a polkla. „Jééé,“ řekla jsem překvapeně. Odložila jsem hůlky a otřela si ruce do kalhot. Ani nevím, proč jsem to udělala, když jsem s nimi nic nedělala. Vytáhla jsem jeho peněženku a podala mu ji. „Děkuji.“ Oplatila jsem mu jeho úsměv.
Nechtěla jsem, aby mi vystydlo jídlo, tak jsem pokračovala. Už mi toho stejně moc nezbývalo. Polkla jsem. „Těší mě, Itake. Já jsem…“ zarazila jsem se. Vyhrkla jsem to tak nějak automaticky. „Jo, není moc dobré plavat v této zimě v řece.“ Při té vzpomínce jsem se otřásla. Vážně mi bude dlouho trvat, než se té vzpomínky zbavím.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Feb 09, 2015 6:35 pm

"Aha..." řekl Itake a usmál se, aby tě zbavil nepříjemného pocitu.
"A co třeba tady vesnice? Poznáváš ji? Byla jsi tu někdy? Potřebovali bychoms e něčeho chytit. Přece tě nechceme vysávat ninjama z Konohy..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Shizuka Yoru Tue Feb 10, 2015 4:29 pm

Dojedla jsem a talíř posunula stranou. Zakroutila jsem hlavou. „Ne, nikdy jsem tu nebyla,“ pravila jsem jistě. Pak jsem se zamyslela. Snad jsou má slova pravdivá, nechtěla bych mu lhát, ale momentálně s jistotou nemůžu říct, jestli bych tu někdy byla. Kdyby jo, tak by se třeba mohl najít někdo, kdo by mi o mě mohl něco říct.
Povzdechla jsem si. „Aaaaaa!“ křikla jsem, ale ne moc hlasitě a začala mávat rukama. Bylo to dilema. Svěsila jsem ruce a dala je pod stůl do klína. Opřela jsem se a pohled upírala do stolu.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Feb 11, 2015 4:36 pm

Itake

Tanoshii Sushi Ztaxvn

"No...neulehčuješ mi to. Doufám, že až to skončí, bude mít kage dobrou náladu, protože na tahání myšlenek a uzdravení mozku na takovéhle úrovni fakt nemáme vybavení. A kage se posledně trochu rozhádal s Crys... s daimyo, co umí léčit."
Začal nabírat další porci nudlí.
"No dobře. Zkusíme to přes pocity. Máš třeba povědomí o tom, co máš a nemáš ráda? Jahody, vůně růží, oheň...?"
Bylo na něm skutečně vidět, že ti chce pomoci, jen neví, čeho se chytit. A jeho oči na tobě zůstávaly viset čím dál v delších intervalech.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Shizuka Yoru Wed Feb 11, 2015 5:46 pm

„Omlouvám se,“ řekla jsem upřímně. Vážně jsem mu nechtěla přidělávat starosti, když se tak pečlivě stará o všechny. Sice to je jeho práce, ale i tak to musí dělat s láskou. „Já… nechci nikomu přidělávat starosti…“ semknula jsem rty a rukama pod stolem třela o sebe. Nevěděla jsem, kdo ta Crys je, ale kage musel být někdo hodně důležitý, když se o něm zmínil i můj zachránce.
Itake se znovu pustil do jídla. Nejspíš musel být stejně hladný jako já, když jsem sem přišla. „Teplo!“ vyhrkla jsem hned. „Nesnáším zimu a mám ráda teplo!“ Sice to asi nebylo zrovna to, co měl na mysli, ale byla to první věc, co mě napadla. Zamyslela jsem se a podívala jsem se z okna. „Pak mám ráda sladké… asi.“ Podívala jsem se na něj a poškrábala jsem se na hlavě. „Moc ti nepomáhám, co?“
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Feb 11, 2015 6:36 pm

Itake

"Nepřiděláváš nám starosti. Kam jinam bys šla?" řekl Itake, a když jsi vykřikla, zasmál se.
"No, to by mě fakt zajímalo, co tu děláš..." řekl, když konečně polkl.
Pak se ti ale zadíval přímo do očí a bylo vidět, že nad něčím přemýšlí, že odhaduje.
"Jednou ovoce zalité horkou čokoládou, prosím..." řekl nakonec číšníkovi.
Když dezert přinesli, popostrčil ho k tobě.
"Dej si...nebo tě mám krmit?" usmál se, ale naprosto vážně napíchl třešeň politou mléčnou čokoládou a nastavil ji tak, abys ji mohla slupnout.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Shizuka Yoru Thu Feb 12, 2015 7:33 am

Sklonila jsem hlavu. Opravdu jsem nevěděla, kam bych jinam šla. Vlastně bych to řešit nemusela. Kdyby mě někdo z vesnice nezachránil, už dávno bych byla na jiném místě, kterému se všichni snaží co nejdéle vyhýbat. Moje deprese se ještě prohloubila. Netušila jsem, co tu vlastně dělám. Zvedla jsem ruce a natáhla jsem se na stůl.
Zajímalo by mě, nad čím přemýšlí, zauvažovala jsem, když se mi zadíval do očí. Asi mi chtěl vynadat nad mým chováním, ale už jsem toho sezení a mluvení o mé paměti měla dost. Snažili se ze mě tahat informace, o kterých jsem neměla tušení. Vím, že mi tím chtějí pomoct, ale jen mě tím uváděli do hlubší deprese. „Eh?“ vyšlo ze mě, když si objednal dezert. Pousmála jsem se. Také musel mít rád sladké.
Jenže když dezert přinesli, posunul ho ke mně. Překvapeně jsem zamrkala. Krmit?! Tváře mi trošičku zčervenaly. Pak napíchl nějaké ovoce na vidličku a blížil se k mé puse. V duchu jsem nad tím mávla rukou. „Hááám!“ Otevřela jsem pusu, přičemž jsem se bradou opírala o desku stolu. Zavřela jsem pusu, jakmile jsem v ní měla třešeň i s vidličkou. Trochu jsem zaklonila hlavu, abych nekřoupala i vidličku.
Cítila jsem, jak se mi čokoláda rozplývá na jazyku. Měla jsem pocit, jako bych se taky měla každou chvíli rozpustit. „Hmm… uhmmm…“ vydávala jsem zvuky. Na víc jsem se nezmohla. Sladké rozplývání skončilo, když jsem narazila na třešeň. Bylo to, jako by mnou projela ostrá bolest. Po sladkém začátku přišel kyselý konec. Zakňůřila jsem se. „Kyselé,“ postěžovala jsem si. To mi však nezabránilo k tomu, abych zkoumala, co dalšího za ovoce se pod tou čokoládou skrývá.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Feb 12, 2015 10:38 pm

"Kyselé?" podivil se Itake, ale nabral jahodu, ponořil ji do čokolády a opět s ní zamířil k tvým ústům.
Měl takový podivný výraz, jakoby výraz staršího bratra...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Shizuka Yoru Fri Feb 13, 2015 8:30 am

Pokývala jsem hlavou na souhlas. Byla kyselejší, i když to mohlo být způsobeno i tou čokoládou. Nadechla jsem se, že něco řeknu, když vtom zase vidličkou mířil k ústům. Otevřela jsem ji a nechala se zalít slaďoučkou čokoládou. „To už máš volno?“ zeptala jsem se. Nechtěla jsem ho odhánět, ale taky nezdržovat od jeho práce.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Feb 13, 2015 6:25 pm

"Pár minut to beze mě ještě vydrží..." řekl Itake s lehkým úsměvem.
"Podle posledních zpráv je před hradbou ohromná slizká potvora, ale bojuje s ní už jen pár šílenců a zbytek pomáhá odnášet raněné. Bitva už se blíží ke konci..."
Nakonec se ale rozhodl, že tě už nebude dál trápit a posunul ti pohár s vidličkou.
"Prosím, je tvůj..." usmál se na tebe.
"Ale slib mi, že až si vzpomeneš na jméno, přijdeš mi ho říct..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Shizuka Yoru Fri Feb 13, 2015 6:36 pm

„Jen aby. Beztak tam utíkají a křičí na sebe, aby zjistili, co mají dělat.“ Zasmála jsem se při té představě.
„Aha,“ pokývala jsem hlavou. Něco jsem cítila, ale nenapadlo mě, že by to mohla být bitva.
Poté posunul ovoce s čokoládou ke mně. „Opravdu?“ Oči se mi rozzářily. Nemohla jsem se toho nabažit. Připadalo mi jako bych to jedla poprvé v životě. Vzala jsem si vidličku a nabrala jsem kousek banánu i s čokoládou a tentokrát mu chtěla oplatit jeho krmení. „Tak teď ty.“ Mrkla jsem na něj. Vidlička čekala ve vzduchu, dokud to nesní.
„Tak jo. Jen než zmizíš, řekneš mi, co mám dělat?“
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Feb 13, 2015 6:56 pm

Když Itake viděl, že nedáš jinak, zobnul si připravené sousto a usmál se.
"Díky..." řekl a pak se zamyslel.
"No...to je těžké, skutečně ses tu objevila v docela napjatých chvílích. Můžeš pomáhat v nemocnici, za jídlo, nocleh a možná něco drobného do kapsy. Ale kam máš jít, s tím ti skutečně nepomůžu. Leda, že bys poprosila Mizukageho, aby o tobě zkusil něco vypátrat. Zeptáme se ho po bitvě. Hlavně se mu nedívej do očí a neodporuj. I když si vážím toho, co pro vesnici udělal, je to arogantní hajzl..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Shizuka Yoru Fri Feb 13, 2015 7:11 pm

Vidličkou jsem si ovoce míchala. Jaksi jsem nevěděla, jaké z nich si vybrat. „Vždyť já nic o medicíně nevím. Bych tam jen překážela.“ Zčervenala jsem, když jsem si vzpomněla, jak jsem na něj křičela. Asi bych se mu měla omluvit, blesklo mi hlavou. „To určitě. Už vidím, jak mi všichni pomáhají, jen protože je o to požádám. Všichni mají svých starostí nad hlavu. Třeba jsem nebezpečný zločinec a skončím někde zavřená?“ Semknula jsem rty. „Neodporovat? No tož díky, že mě utěšuješ.“ Řekla jsem to s ironií v hlase. Vůbec mě neutěšoval, spíš mě děsil.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Feb 13, 2015 7:32 pm

"V nemocnici se nemusí jenom léčit. Můžeš třeba spravovat sklad..." řekl Itake.
"A skutečně si nemyslím, že jsi nebezpečný zločinec. To už bys tu nebyla." zasmál se pak, i když v jeho hlase bylo cosi smutného.
"A myslím, že lepší je vědět a něco s tím dělat, než nevědět a čekat na osud."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Shizuka Yoru Fri Feb 13, 2015 7:41 pm

Zamyslela jsem se. Představila jsem se ve skladu. Spousta krabic vedle mě, před mnou i za mnou. Pak jsem se viděla pod hordou těch krabic a otřásla jsem se. Nevím, jestli by to bylo něco pro mě. „Jak to můžeš vědět? Copak znáš všechny zločince, co na světě jsou?“ optala jsem se. Usoudila jsem, že bych to ovoce měla sníst. Napíchla jsem na vidličku další dva kousky ovoce a snědla je. Pak jsem se na něj podívala. Nebyla jsem si jistá, ale něco jsem v jeho hlase zaslechla. „Děje se něco?“ zeptala jsem se. Vidlička už opět visela ve vzduchu s porcí ovoce a čekala na snězení. Otočila jsem ji směrem k němu. Nemohla jsem to všechno sníst sama.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Feb 13, 2015 9:10 pm

"Já moc zločinců neznám. Ale je tu dost lidí, kteří zločince znají. A zabíjí... v tom lepším případě."
Bylo vidět, že tahle část rozhovoru se mu zrovna nelíbí.
"Byla by škoda, kdyby mezi zločince patřily a krásné slečny..." pokusil se o to neznít tak smutně.
"Prostě...až to všechno skončí, přihlaš se nějakému ANBu. To poznáš - banda cvoků v bílejch maskách. Oni tě vyslechnou a pak se podle toho zařídí. V nejlepším případě pošlou pro někoho z Tsukigakure."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sat Feb 14, 2015 8:53 pm

„Sám jsi řekl, že mají menší rozepři u brány.“ Jelikož si asi vidličky nevšiml, snědla jsem to sama. Pokývala jsem hlavou. „Dobře. Kage je arogantní hajzl a najít bandu cvoků.“ Dělala jsem, že jsem zamyšlená. „Tohle si budu muset zapsat, abych na to nezapomněla!“ dělala jsem si srandu, i když mi to moc nešlo. Sklonila jsem hlavu a přemýšlela, jestli se ho znovu zeptat, ale zavrhla jsem to. Projevila jsem zájem, a když to zamluvil, neměla jsem v úmyslu na něj dotírat. Kdyby o tom chtěl mluvit, tak by to řekl. Byla to škoda, tolik mi pomohl a já mu to nemohla nijak oplatit.
„Při tom horším skončím ve vězení,“ promluvila jsem. „Jak to tam asi tak vypadá?“ řekla jsem svoji myšlenku nahlas.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat Feb 14, 2015 10:45 pm

"Hehe, no jistě. Přijď tam a řekni: Jsem dutá hlavička, můžu mluvit s tím cvokem Mizukagem?" zasmál se srdečně Itake.
"Neboj, ve vězení neskončíš. Kdyby si tě kdokoli dobíral, pošli ho za mnou, já mu to vysvětlím."
Itake se podíval na hodinky a povzdechl si.
"Bylo to krásné popovídání. Musíme ho někdy zopakovat. Ještě tě požádám o jedno: Vymysli si jméno. Budu to mít jako krásnou vzpomínku na tebe. Navíc chodit po ulicích a hledat tě se slovy: nevíte, jestli se tu toulá hezká slečna, co má v hlavě úplně vybíleno, to asi nebude nejlepší nápad."
Začal si oblékat bundu a sklonil se, aby si dotáhl tkaničky.
"Vždy tě rád uvidím. Nebo zkus ubytovnu. Peníze ti určitě stačit budou..."
Položil před tebe peněženku a naposledy se ti zadíval do očí.
"Povinnost volá..." řekl a otočil se k odchodu.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sun Feb 15, 2015 9:04 am

Dutá hlavička?! blesklo mi hlavou. Myslel to ze srandy, ale přesto mi to připadalo jako urážka. Nemohla jsem za to, že moje hlava prostě ztratila všechny vzpomínky. Pokývala jsem hlavou. Byla jsem ráda, že mě utěšuje. Nechtěla jsem skončit ve vězení. „Dobře, nějaký problém, tak poslat za srdečným Itakem.“ Zamyslela jsem se, zatímco si uvazoval tkaničky. Jen co skončil, naklonila jsem se nad stůl. Natáhla jsem pravou ruku a cvrnkla jsem ho do čela. To byla moje odplata za jeho dutou hlavičku.
„Co třeba Natsuhi?“ Nebyl to návrh, ale spíš otázka. Kdyby se mu to nelíbilo, musela bych vymyslet něco lepšího. Opřela jsem se a podívala se na stůl, kam položil peněženku. „Proč tohle děláš? Vždyť ti to nemůžu nijak vrátit… zatím…“
Zakroutila jsem hlavou. „Tak jen jdi. Děkuji ti za všechno, cos pro mě udělal. Snad ti to budu moci někdy oplatit. Už se nezdržuj a mazej!“ nařídila jsem mu přísným hlasem. Když už se měl k odchodu, nechtěla jsem ho zdržovat prkotinami, které se možná nějak spraví. Zvedla jsem ruku a zamávala jsem mu.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Feb 15, 2015 9:45 am

"Natsuhi zní skvěle." usmál se Itake a dodal:
"Tak mi to vrátíš později, to je toho. Víš, kde mě najít... Po kolena v následcích Mizukageho dementních rozhodnutí."
Načež rychlým krokem vyšel z restaurace.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanoshii Sushi Empty Re: Tanoshii Sushi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru