Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mizuki Netsu [JOUNIN]

3 posters

Goto down

Mizuki Netsu [JOUNIN] Empty Mizuki Netsu [JOUNIN]

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Jul 05, 2014 9:35 pm



Meno


Mizuki


Hodnosť


Jounin


Vek


29


Narodenie


5.máj (květen)


Klan


--------


Kekkei Genkai


Jinton je Kekkei Genkai, ktoré využíva rýchlosť. Dá sa použiť k pohybu s okamžitou rýchlosťou. Majiteľ tohto Kekkei Genkai je od narodenia obratnejší a jeho reflexy sú o niečo lepšie. Toto Kekkei Genkai sa dá využiť pri taijutsu hlavne na vyhýbanie a nečakaných útokoch, v takých situáciach dokáže aj zachraniť život.


Schopnosti, Štýl boja


Začneme jintonom, kekkei genikai, ktoré Mizuki ovláda na slušnej úrovni. Jej elementom je suiton, s ktorým vie narábať taktiež dobre. Nie je to však to, na čo sa zameriava. Jej prioritou je kenjutsu a taijutsu. Vďaka svojej rýchlosti vie veľmi slušne bojovať či už s dýkami, katanami alebo tanto. Taktiež má znalosti  v Sairento Kiringu, tichom zabíjaní, dosiahla dosť vysokú úroveň. Mizuki používa jedy, rôzne smrteľné, ale aj ochromojúce. Vyzná sa v nich a odjakživa sa v nich vyznala a bola k tomu vedená. Nesmie sa však zabudnúť, že Mizuki je aj senzibil. Nie úplne špičkový, ale dokáže vycítiť chakru. Pracovanie s vlastnou chakrou jej ide skvele a dokáže svoju chakru dostatočne skryť pred nepriateľom. Genjutsu je jej slabina, nevie ich ovládať a nedokáže zrušiť silnejšie genjutsu. Pozná síce spôsoby, akým sa rušie, ale málo kedy ich rozozná a dokáže ich rušiť.  Ďalšou vlastnosťou je aj stopovanie ľudí a zvierat, ale nie je to úplne dokonalý stopár. Mizukin štýl boja nie je otvorený, od mala bola vysielaná na špionážne misie a rôzne vraždy. Misie, ktoré mohli trvať aj niekoľko mesiacov alebo až rok. Je to tichý vrah, vždy si svoj cieľ preverí a sleduje ho, zisťuje o ňom informácie a potom sa mu „náhodne“ objaví v živote, pôsobí ako milé dievča a pri najbližšej príležitosti ho to dievča otrávi alebo jednoducho zabije a o niekoľko týždňom zmizne. Dáva si pozor, aby nezanechávala po sebe stopy a je precízna na každej jednej misií.


Vzhľad


Mizuki je vysoká 168cm a váži 53 kilogramov. Má štíhlu, atletickú postavu. Nemá čim vyčíňať z davu, možno len tak svojou štíhlou postavou, stravuje sa zdravo a neje žiadne lacné potraviny z rýchlych občerstvení. Nemá žiadne priesingy, ozdoby, tetovania a nič podobné, len jednu malú jazvu na chrbte. Pri prvom pohľade zaujmú jej oranžové vlasy, ktoré si vždy dáva do culíku. Siahajú jej takmer až po pás, vždy si ich dáva do culíku, lebo jej lezú na nervy, keď ich ma rozpustené. Niekto jej hovoril, že si ich má ostrihať, ale na to by nikdy nepripustila a pokiaľ by jej to niekto úrobil násilím asi by ho ušteklila k smrti (doslova xD)! Preto upozornenie do budúcnosti: NEŠAHAŤ NA MIZUKINE VLASY!!!  Ďalším znakom sú svetlo modré oči, ktoré pôsobia ako zrkadlo, každý v nich vidí niečo zo seba, nedá sa z nich vyčítať naprosto nič, a tak pôsobí vlastne celé jej telo. Všetko ostatné je už také celkom obyčajné.  Nikdy sa nedá z jej postoja a končatín vyčítať, ako sa cíti. Taktiež ani z jej výrazu. Takmer nikdy sa neusmieva, je to vzácnosť ju vedieť rozosmiať alebo ju vidieť sa usmievať. Celkovo pôsobí ako dievča bez pocitov. Na oblečení jej vôbec nezáleží. Jednoducho si dá čo jej sadne. Nikdy to ani neriešila, nemala na to dôvod. Najlepšie sa však cíti, ak ma na sebe niečo ľahké ako tielko a na nohách obyčajné plážové šľapky. Jednoducho si potrpí na pohodlie.  


Povaha


Mizuki sa na von javí ako energické a milé dievča, ale nie je to tak. V prvom rade Mizuki nepozná žiaden druh lásky. Nikdy nezažila na vlastnú kožu lásku od rodičov, nemala kamarátov, priateľa. Jednoducho je z nej skôr od narodenia stroj Otogakure. Rozkazy sú jediné čo má prednosť v jej živote. Plní každú jednu misiu bez zaváhania a pochyby, nech ide už o čokoľvek.  Naučila sa ignorovať veľkú časť svojich citov, mnohé ani nezažila. Je veľmi chladná a nepohne ňou takmer nič. Neusmieva sa, ale ani neplače. Vidieť u nej niečo také je naozaj vzácnosť.  Celá jej povaha je dôvodom, že väčšiu časť života strávila v ANBU jednotkách a naučila sa tak žiť, podľa ich spôsobu a našla si záľuby v niečom inom. Veľmi rada beháva, cvičí a všetku svoju nadbytočnú energiu dáva do športu. To  ako žije na nej zanecháva znaky, napozná napríklad aké je to niečo osláviť, získať úctu od druhých a podobne. (viz. Príbeh)


Životopis


Piatý máj, veľmi krásny deň pred 20 rokmi. Vonku svietilo slnko a do toho fúkal jemný teplý vetrík. V tento deň niekedy okolo obeda sa narodila Mizuki Netsu.  Bola jedináčik a celá jeho rodina bola v Otogakure asi len prvý rok, ale darilo sa im. Niekto z rodiny nebol shinobi, nikoho to nelákalo. Mizuki rástla neuveriteľne rýchlo, prvé krôčiky a rôzne hry s kamarátmi. Netrvalo to však dlho, celý jej život by bol iný nebyť jednej situácie, ktorá sa stala pred 15 rokmi. Bol to úplne obyčajný deň 5 ročného dieťaťa. Malé dievčatko, ktoré sa hralo s ostatnými deťmi na ihrisku. Mizuki nemala dohľad rodičov, jej matka si jednoducho odskočila do obchodu, presne v tejto chvíli toto malé dievčatko pri nevinnej hre s chlapcami jedného z nich nechtiac zvalila na zem, ten však spadol dostatočne nešťastne, aby stratil vedomie. Bol to Natao, syn jedného z hlavných členov rady Otogakure. Hovorievalo sa o ňom, že si bláznivo zamiloval svojho malého syna Nataa, ktorý teraz v bezvedomí ležal pri nohách Mizuki. Tento pán, na ktorého meno si nespomeniem svojho syna naozaj zbožňoval. Dôvod bol prostý, lekári mu nedávali nádej na potomstvo, ale stal sa zázrak a vo svojich 40tich sa mu narodil syn.  Každý to považoval za zázrak, ale naozaj to bol zázrak? Alebo skôr nevera jeho ženy? O to tu však nejde, jeho bláznivá láska k synovi ho však dohnala pri pohľade na svojho syna v bezvedomí k veľmi tvrdému rozsudku pre Mizuki. Áno, on sa rozhodol potrestať za čin, ktorý bola len nešťastná náhoda 5 ročné dieťa nehľadiac na to, že jeho syn sa prebral o niekoľko hodín a nebolo na ňom poznať ani náznak po strate vedomia. Mizuki bola okamžite zobratá rodičom a daná do nejakého ústavu. To však nebol celý trest, mal s ňou väčšie plány, aby nikdy nepociťovala lásku rodičov a bola nástrojom... po dovŕšení 7 rokov bola poslaná do nejakého špeciálneho výcviku pre ANBU. Tento program bol vymyslený pre niektoré deti, ktoré nemali rodičov a jednoducho boli samotné. Otogakure chcela mať z nich nejaký zisk, preto vznikali takéto programy. Mizuki bola zaradená snáď do toho najtvrdšieho. S nikým sa nemohla rozprávať, hrať. Bolo tu len učenie, veľmi dlhé hodiny a hodiny učenia sa. Buď o jednotlivých jutsu a histórie. Vlastne všetkého možného. Z týchto programov uspelo len jeden alebo dvaja z niekoľkých desiatok. Bol to plán Oto, ako urobiť najlepších Anbu dediny. Mizuki už od začiatku bola zmätená, prečo ona? Čo sa to stalo? Pre také malé dieťa to bolo nepochopiteľné. Občas sledovala z okna deti, ako sa hrajú. Tam však nemohla, bolo to ako väzenie a dokonca ani tam sa nikto medzi sebou nemohol rozprávať. Pomaly jej pribúdali roky a v tejto „akadémii“ sa začali trénovať jutsu a ovládanie chakry. Znalostí pribúdalo čim ďalej viacej. Mizuki si už aj zvykla na to, že nikdy nebude mať žiadnych kamarátov, rodinu a vlastne nič. Každý deň jej do hlavy dostávali „Plniť rozkazy, je všetko čo môžete! Je to jediný dar pre vás. Vaším poslaním je splniť misiu a získať Otogakure no Sato slávu, ale nikdy nebudete skladať svoju masku, budete nikto. Nikto vás nebude poznať, nikdy nebudete mať city a nikdy neodpoviete nadriadenému nie!“ Každý jeden deň počúvala toto heslo. Z tejto väznice väčšina detí bola vylúčených, ale Mizuki sa stále držala a toto heslo sa jej zarývalo do hlavy. Taktiež rástli jej znalosti v jedoch, ninjutsu, genjutsu, taijutsu a všetkých rôznych odvetviach. Skúsenosti naberala rôznymi neplánovanými tréningami. Nechodila na klasické misie, práve naopak. Takmer stále bola buď v dedine alebo v okolí a tam boli vytvorené umelé misie a situácie. Netrvalo príliš dlho a odhalila svoj Kekkei Genkai. Bol to Jinton element rýchlosti. Ten okamžite rozvíjala. Posledný rok v tomto programe na vytvorenie bezchybných ANBU bol najhorší veľa testov, teoretických, praktických a fyzických. Mizuki ich zvládala, ale boli tu aj testy vypočúvania, kde boli mučení a nedostávali jesť, piť a podobne. Tak nejak prebiehali posledné roky v tomto programe. Všetko to splnila ona a dvaja ďalší, ktorých ani nepoznala. Keď že sa s nikým nerozprávala už nejakú dobu, len s tým s kým mohla.  Preto všetko dala do športovania a študovania, mohla cvičiť, behávať a prospievalo jej to. Taktiež začala veľa čítať o rastlinkách a jedoch.

Roky bežali a Mizuki čím ďalej bola silnejšia a silnejšia. Potrebovala skúsenosti. Záverečné skúšky ju mohli dostať do ANBU jednotiek, čo ju mohlo dostať ďalej, to si aj priala. V 15tich, plnila skúšky do Anbu jednotiek. Áno pre ostatných to bolo ťažké, ale Mizuki, ktorá doteraz nezažila takmer žiadné radosti a lásku, prešla úplne jednoducho. Psychické testy jej nikdy nerobila problém. Už teraz bola nástrojom pre Otogakure no Sato. Verila čo im rozprávali, že ona nemôže nič, len plniť rozkazy. Dostala sa do Anbu jednotiek bola asi najmladšou členkou. Už zo začiatku mala tvrdé misie. Hneď prvá, ktorá sa odohrávala v zemi vodopádov, musela zabiť jedného feudalného pána. Klasické jednotky chodia v skupinách, ona bola vyslaná sama. Táto misia bola z časti aj špionážna. Mizuki jednoducho do malej dediny vstúpila ako normálne dievča. V danej zemi sa zdržala niekoľko mesiacov. Celá jej práca bolo sledovanie dediny, striedanie obranných jednotiek a skúmanie daného feudálneho pána. Naštudovala si o ňom každý jeden detail, každý pohyb, čo ma rád a čo nie. Povedzme, že to bol úchylák a páčili sa mu mladšie dievčatá ako Mizuki. Tá sa toho rozhodla využiť.  Po tom všetkom ho v jeden deň oslovila. Správal sa k nej milo a ako by chcel, aby šla k nemu mu ukázať dom. V tom dievča nemalo problém, všetko prebehlo ako by malo a o niečo neskôr sa objavila uňho doma. Myslel si, že mu Mizuki skočila do pasce a že niečo bude. Bolo to naopak, on skočil do pasce jej. Mizuki mu otrávila čaj, ktorý vypil. Bol to jej vlastný namiešaný jed. Bez príchute a vône, úmrtie malo prísť za deň alebo deň a pol. V tele nemali byť nájdene znaky po jede, dokonalý jed na takéto zabitia. Potom ako sa uistila a videla na oči, že ten čaj vypil. Falošne sa usmiala a potom to zahrala, že potrebuje na toaletu a jednoducho utiekla. Počkala deň, dva, kým sa dopočuje, že on umrel, počkala ešte niekoľko dní, aby to nevypadalo podozrivo a odišla z tejto menšej dediny. Prvá úspešná misia pre Mizuki a bola celkom náročná. Nevzbudila pozornosť a nezanechala ani jednu stopu. Ideálny zabijak.

Takéto misie dostavala naďalej. Vždy to bola buď špionáž alebo nejaká vražda, ktorá nesmela byť odhalená. Mizuki nedostala žiadnú pochvalu, nič. Jediné čo ju čakalo bolo sklamanie na poslednej misií, kde nedokázala spraviť jednu vec, zabiť malé dievča, predtým zabila otcov, matky a aj malé deti. Ale toto dievča bolo v niečom iné. Jej oči, videla v nich seba. Všetko to ale začalo, že otec toho malého dievčaťa nechcel spolupracovať na vývoje tec hnológie v Oto, to sa nepáčilo rade, a tak zvolila vlastný postup. Vyhrážky a jednou z nich bolo to, že príde o svoju dcéru. Toto bola misia Mizuki, zabiť malé dievčatko s rovnakými oranžovými vlasmi ako mala samotná Mizuki. Požiadavka na misiu bola iná, malo byť videné, že to nebola náhoda, šok alebo niečo podobné. Pre Mizuki to bolo lepšie, jednoducho šla za tým dievčaťom na pieskovisku bez masky, vystihla chvíľu, keď bola nestrážená. Mizuki na nad ňu nahla a za chrbtom mala pripravenú ihlicu. Ale malé dievča povedalo „Vypadáš ako Fufy!“ Mizuki nechápala a zamračila. Fufy bola jej hračka, plyšový tiger, samozrejme oranžový ako Mizukine vlasy.  Ako jej tam hľadela Mizuki do očí a niečo sa v nej pohlo, zavolala na dievča matka. Nedokázala to, prvé zlyhanie v ANBU jednotkách. Vtedy za tou matkou šla aj Mizuki a vyzradila jej všetko!  To dievčatko aj tak umrelo. I napriek tomu, že vedeli čo ich čaká celú tú rodinu. Všetci začali utekať, ale deň na to už zomreli. Mizuki začali prešetrovať a použili jednú z techník pomocou ktorej sa jej dostali do mysle a vtedy zistili, čo sa naozaj stalo.  Toto bolo jediné zlyhanie za 5 rokov služby v ANBU jednotkách a taktiež posledné. Vyhodili ju za takúto veľkú chybu. Teraz je Jouninom, sama nevie ako sa správať k ostatným, je samotár a nevie, prečo vlastne zaváhala na jej poslednej misií. Jednoducho je zmätená zo seba.

"Čoskoro po nástupe Reiny Kany do vedenia Oto som dostala od nej misiu s jedným mužom. Trochu detským, veľmi otravným a nehorázne namysleným, ako každý muž. Neočaril ma prvýkrát ani druhý a vlastne ani tretí. V mojich očiach bol vtedy Tatsu obyčajný idiot- Jednoznačne som vedela, že s ním nechcem mať nič spoločné po misií... Na tej misií sme spolu strávili dosť času, ale ja som bola rozhodnutá...
Lenže ani po tom... nedal mi pokoj. A tak nejak to na mňa začalo pôsobiť. Chcelo to s ním trpezlivosť, no asi som sa doňho zamilovala taktiež. Popravde som predtým nebola zvyknutá na také zaobchádzanie. Ani neviem ako, ale po čase sme sa dali dokopy a Tatsu sa začal meniť. Môžete tvrdiť, že ľudia sa nemenia, ale to je blbosť. Tatsu sa nezmenil úplne celý, jeho detská rebelská časť zostala v ňom, ale zároveň som v ňom našla aj inú stránku. Človeka, do ktorého som sa zamilovala.
Milovala som ho celým svojím srdcom, vzbudil vo mne nové city, tie ktoré som ako Anbu zabila. Zistila som aké je to byť milovanou. Nakoniec som otehotnela. Nebolo to práve plánované, ale postavila som sa tomu a oznámila som to Tatsuyovi. Neviem ako.. ale vypadal nadšene. Taktiež ma požiadal o ruku: Prežívala som nádherné chvíle s Tatsuyom. Medzi nami to nejak fungovalo aj keď sme sa občas pohádali, vždy sa niečo také vyriešilo... Ubehlo niekoľko mesiacov a narodilo sa mi dieťa. Pomenovali sme ho Minato, bol to krásny malý chlapček. Vyzeral viac po mne, ale časom sa ukázalo, že povahu ma po otcovi...
Ubehlo dosť rokov, čoskoro bude mať náš malých chlapček už 10 rokov. Byť rodičom bolo vždy pre mňa niečo nové, sama som to nikdy nezažila, avšak pomerne si to užívam. Minato začína vyrastať a robiť problémy, vlastne kde je, tak tam vždy robí prúser a nad Tatsuyom nemá rešpekt, príde mi to občas vtipné.. Tí dvaja sú si tak podobní... Za tie roky sa zmenilo toho dosť, nikdy by som nepovedala, že si najdem lásku, budem mať dieťa.. Teraz však neľutujem ani jedného rozhodnutia v mojom živote. "



Body


Ninjutsu: 5
Genjutsu: 2
Taijutsu: 4,5
Inteligence: 4
Ruční Pečetě: 3,5
Chakra: 3,5
Rychlost: 5
Síla: 2,5


Techniky


Jinton: Mueishō
Suiton: Bakusui Shōha
Suiton: Suiryūdan no Jutsu
Suiton:Suijinheki
Mizubushin no Jutsu
Suirō no Jutsu
Kanashibari no Jutsu
Kanchi no Jutsu


Naposledy upravil Mizuki Netsu dne Fri Apr 01, 2016 5:06 pm, celkově upraveno 4 krát
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu [JOUNIN] Empty Re: Mizuki Netsu [JOUNIN]

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 05, 2014 9:45 pm

PODMÍNĚNĚ POVOLENO
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu [JOUNIN] Empty Re: Mizuki Netsu [JOUNIN]

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Nov 08, 2015 12:43 pm

Pokračujem Smile
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu [JOUNIN] Empty Re: Mizuki Netsu [JOUNIN]

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Mar 15, 2016 10:12 pm

Povolené.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu [JOUNIN] Empty Re: Mizuki Netsu [JOUNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru