Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

2 posters

Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jun 07, 2015 11:50 am

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki 10
Bojiskom je malá opustená dedina, v ktorej sa proti sebe stretne Mizuki Netsu a Airis Shiroyaki.  
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jun 07, 2015 11:58 am

Objavila som sa v opustenej malej dedinky. Vyskočila som si na jednu zo striech. Mala som oblečené voľné oblečenie a na tom takticku vestu a nakoniec to celé pokrýval plášť, ktorý pod náporom slabého letného vetra jemne vial. Vyčkávala som na svojho súpera. Vlasy som mala zopnuté do copu a do ruky som si zobrala kunai, bola som dostatočne trpezlivá. Pre istotu som svoje okolie kontrolovala pomocou mojho nadania senzibility, ak by sa tu môj protivník objavil, určite by som ho zacítila, nie však na nejakú veľkú vzdialenosť, len maximálne na okruh 20 metrov. Nechcela som sa zbytočne vyčerpať.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sun Jun 07, 2015 12:39 pm

Odetá v brnení, aké mal Hashirama Senju, som kráčala opustenými ulicami mesta. Vlasy som mala zapletené do dlhého vrkoča, aby mi v nastávajúcom boji nezavádzali. Môj výraz bol chladný, nečítateľný, ako sa to na bývalého príslušníka ANBU jednotiek patrí. Vyskočila som na jednu zo striech a rozhliadla sa. Hľadala som svojho protivníka.
Netrvalo to dlho, vďaka oranžovým vlasom som ju zahliadla takmer okamžite. Rozbehla som sa, preskočila som pár striech, pričom bolo počuť rinčanie môjho brnenia, a zastavila sa asi desať metrov pred ňou.
Uprela som na ňu svoj chladný pohľad a jemne sklonila hlavu na pozdrav. Trochu slušnosti pred bojom neuškodí. Airis Shiroyiaki z Konohagakure no Sato. Predstavila som sa. To isté som očakávala i od nej. Napravila som si rukavice so železnými chráničmi, ktoré som mala hlavne preto, aby som zmiernila zranenia rúk pri úderoch do tvrdých predmetov.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jun 07, 2015 1:08 pm

Už z niekoľkých metroch som počula nejakú osobu, presnejšie jej brnenie. Otočila som sa na červenovlásku odetú v brnení. To brnenie pre mňa značilo menší problém, keďže som viac bojovala pomocou zbraní a ju to brnenie celkom chránilo, teda až na niekoľko záhybov, čoho by som mohla využiť. Správanie červenovlásky ma však trošku zarazilo, mala slušnosť sa predstaviť, to sa malo kedy vidí. Jej meno mi bolo známe, akoby som ho od nekiaľ počula. "Mizuki Netsu z Otogakure no sato."
Predstavila som sa tak isto ako Airis. Kunai som si prehodila do ľavej ruky a pravou som vytiahla katanu, nebola príliš veľká, práve naopak sa približovala viacej k Tanto. To už len z toho dôvodu, aby som ňou dokázala ľahšie manipulovať, keďže sila nebola moja najsiľnejšia stránka. Zaujala som bojový postoj a rozbehla som sa oproti Airis a po ceste som na začiatok po nej hodila kunai. Bola som pripravená ak sa dostane do blízkosti zaútočiť katanou.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sun Jun 07, 2015 3:02 pm

Oto. Heh. Tá dedina mi nikdy neprišla sympatická, možno to bolo tým, kto ju vedie alebo celkovou jej povesťou. Netuším. Zdalo sa, že boj započne klasicky so zbraňami. Práve preto som pevne schytila rukoväť svojej katany a vytiahla ju z puzdra na boku. Teší ma, Mizuki Netsu. Prenikavým pohľadom som sledovala jej tvár a hľadala v nej náznaky akýchkoľvek citov, čohokoľvek, čo by mi mohlo pomôcť poraziť ju. Nech vyhrá ten lepší. Dodala som tesne predtým, než na mňa zaútočila. Kunai, ktorý proti mne hodila, som s ľahkosťou zachytila medzi dve prsty ľavačky a vrátila jej ho. Tak, že som jej mierila priamo medzi oči.

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Tumblr_mgbt8z80wL1rg8wleo1_500

Schytila som pevnejšie svoju katanu a vybehla jej naprieč. Čepele našich zbraní sa stretli. Nemienila som však čakať, až ona získa navrch, jednoducho som ju zasypávala útokmi. Zatiaľ som do toho svoju nadľudskú silu nezapájala, ale mohla si byť istá, že keby áno, nemohla by mi vzdorovať.  
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jun 07, 2015 3:49 pm

Airis mala slušné reflexy, keď dokázala kunai chytiť a poslať ho späť, hneď som vedela, že nejdem proti nejakej béčkovej Kunoichi. Kunai som odrazila čepeľou katany. Ani nie pár sekúnd na to sa naše čepele stretli, hneď ma zasypávala útokmi. Jej útoky neboli nejak špeciálne, avšak svoje útoky neopakovala dvakrát, ako niektorí amatéri, preto som nemohla vytvoriť žiaden efektívny protiútok, len som sa bránila a odrážala jej čepel. Postupne som ustupovala krok po kroku dozadu. Došla som k okraju strechy vykryla som jej posledný útok s katanou a zoskočila som dole, teda presnejšie som sa odrazila od jednej steny k druhej, aby som nepadala priamo. Bojovať na streche som nechcela hneď z niekoľkých dôvodov, hlavný však bol, že tak vysoko sa hmla nedrží...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sun Jun 07, 2015 7:51 pm

Nechcela som ju nechať vydýchnuť. Akonáhle zoskočila zo strechy, zložila som rýchlo pečate na istú techniku a katanu prehodila do ľavačky, aby som mala svoju pravačku voľnú na svoj nadchádzajúci útok.

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Tumblr_n7v6ouoZCp1rjjlzco4_500

Skôr než vôbec Mizuki stihla pristáť na zemi, zoskočila som zo strechy i ja mieriac svojou päsťou priamo na ňu. Nahrnula som do nej veľké množstvo chakry, čoho následkom bolo to, že som oplývala tak obrovskou silou, s ktorou by som mohla zabíjať na jednu jedinú ranu.
V tejto situácii mala Mizuki len dve šance na obranu. Buď sa ma ešte vo vzduchu pokúsi napichnúť na katanu alebo radšej umrie. Nedala som jej čas ani na poskladanie pečatí, musela konať veľmi rýchlo, pokiaľ chcela prežiť. Každá z tejto obrany však bola svojim spôsobom nebezpečná.
Muselo jej ale dopnúť, že keby som nemala záložný plán, nebola by som až takto riskovala.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jun 07, 2015 8:52 pm

Airis mi nenechala ani sekundu na vydýchnutie, hneď sa pustila za mnou s celkom na prvý pohľad riskantnou taktikou. Ani som doslova nebola na zemi a ona letela za mnou, volila som ofenzívu proti jej ofenzíve a hneď po dopadnutí som sa odrazila oproti Airis s tým že ju minimálne porežem vo vzduchu, v pravej ruke som držala katanu a v ľavej kunai. Neprešla ani ďalšia sekunda a prišli sme k stretu, kde ja som tesne predtým švihla katanou, tak aby som ju zranila, zamerala som sa na jej ruku, ktorou mierila priamo na mňa. Doplo mi, že by takto neriskovala, pokiaľ nemá niečo v rukáve, ale to máme asi my obe. Predsa by som radšej použila nejakú defenzívu, ale ja som šla hneď do ofenzívy. Netušila som, že je tak veľmi silná, ale na to aby to malo účinok by ma musela zasiahnuť ranou, to som jej však ani len neplánovala dovoliť. Momentálne však nič nevychádzalo podľa môjho planu, Airis so mnou držala krok a dokonca stále zrýchľovala temno.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Mon Jun 08, 2015 3:26 pm

Vyrazila priamo proti mne, dalo sa to očakávať, i keď som skôr stála za tou možnosťou, že uhne do strany. Počítala som však i s útokom podobným tomuto, preto keď sa zdalo, že ma zasiahne, z ničoho nič ma obalil dym a na mieste, kde som doteraz stála, sa objavila obyčajná katana, ktorú som doteraz držala v ľavačke. Kawarimi no Jutsu. Pečate predtým, než som zoskočila zo strechy, som skladala práve pre túto techniku.
Nenechala som ju ale uvedomiť si, čo sa práve stalo, vo vysokej rýchlosti som sa objavila tesne za jej ľavým ramenom mieriac jej päsťou na chrbát. Stačila jedna jediná rana.
Aby sa však nepovedalo, že až príliš riskujem, v prípade nejakého pokusu o odpor, čo neviem či bolo možné, pretože ešte stále bola vo vzduchu a teda sa ku mne nemohla otočiť ani odraziť niekam preč, chránila som sa chráničom na voľnej ruke.
Nechcela som ju ale podceňovať. Vo svojom arzenále techník a schopností mohla mať čokoľvek, i keď, toto prebehlo v takej rýchlosti, že nemala kedy potrebné pečate skladať a ak by sa o to pokúsila, najskôr by to bolo to posledné, čo by v živote urobila.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Jun 08, 2015 3:44 pm

Bolo zvláštne, že sa zrazu na miesto Airis objavila katana, nenechala som sa ani na sekundu zaskočiť. Cítila som prítomnosť Airis tesne za mnou, vo vzduchu sa však nedalo nejak zvláštne manévrovať. Rozhodovali naozaj len krátke časové momenty. Jediné čo si Airis mohla všimnúť bolo to, že som upustila oboje zbrane a dala som ruky do hromady. V tej chvíli Airis udrela do obyčajného, ktorý sa objavil na mojom mieste. Stála som na zemi a bez škrabnutia, nedala som na sebe dať znať žiadne pocity ani len známku únavy. Svoje zbrane som znova držala v ruke, mohlo to byť pre Airis menšie prekvapenie, keďže som ich upustila.
Samozrejme som čakala na ďalší krok Airis, keďže bola ešte vo vzduchu. Tento súboj sa mi zdal zaujímavý, bol svižný a veľmi rýchly. Takže i napriek tomu, že som bola v ohrození som si to užívala. Červenovlásku som nepodceňovala, práve že sa mi páčilo, ako bojuje. Netrúfala som si povedať, čo presne má ona za techniky, aká je rýchla a či sa mi vyrovná v rýchlosti, ale hodlala som to zistiť.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Mon Jun 08, 2015 4:12 pm

Heh. Tá istá taktika, ktorú som použila i ja. Prebehlo mi mysľou. A to som si už myslela, že ju snáď dostanem. Škoda, že sa to nestalo. Ako ale mohla vedieť, že som tesne za ňou? Aj keby ma videla, trvalo by to príliš dlho na to, aby vôbec mohla nejako zareagovať. Takto sa však ku mne ani len neotočila. Takže senzibil. Nebolo to práve najpríjemnejšie zistenie, pretože som ju nemohla prekvapiť.
Zľahka som pristála na zemi pred ňou a pery sa mi skrivili do úškrnu. Vyzeralo to, že jej chcem niečo povedať, ale mlčala som.

Tentoraz som ale nerobila nič. Nechala som jej priestor, bola som zvedavá na to, čo mi vlastne predvedie ona, pretože doteraz sa prakticky len bránila.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Jun 08, 2015 4:39 pm

Airis mi nechala vydýchnuť a dokonca ani len nezautočila. Nechala mi priestor, čo mi vyhovovalo. Hneď som toho využila. Poskladala som potrebné pečate a šepla som "Kirigakure no Jutsu"
Celé okolie zrazu pokryla hustá a pomerne vysoká hmla. Tým, že som bola senzibilka som vedela určiť jej polohu a nie len vďaka tomu. Ovládala som techniku tichého zabíjania, čo ma momentálne postavilo do menšej výhody, o ktorú samozrejme môžem aj rýchlo prísť. Vytiahla som klasické senbony a vrhla ich smerom na červenovlásku. Potom som svoju polohu o čosi viac pozmenila, lebo by mohla zistiť odkiaľ prišli senbony a možno ma aj nájsť. Zatiaľ som ju len troška testovala v tom, ako sa orientuje v hmle- Čo sa týkalo mňa, pohybovala som sa bez nejakého väčšieho hluku, naprosto tiché kroky a pohyby. Viac menej som sa hrala na schovávačku.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Mon Jun 08, 2015 4:53 pm

Kirigakure no Jutsu? Chytré, ale nie účinné, pri mne. Je pravdou, že som nič nevidela, avšak ako správny ANBU, ktorý je zvyknutý pohybovať sa potichu a nespoliehať sa len na svoje oči, to nebolo nič ťažké, i keď som sa nemohla rovnať s tými, pre ktorých bola táto hmla hotovým domácim prostredím. Alebo jej. Predpokladala som, že keď tú techniku použila, musela sa v nej vedieť orientovať veľmi dobre a to by pre mňa nemuselo byť práve najpríjemnejšie, pretože som v tom až tak zbehlá nebola.

Mienila som ju však obrať i o túto jedinú výhodu, ktorú mala a to hneď jednoduchým spôsobom. Vzhľadom k tomu, že sme sa nachádzali v uličke medzi budovami, nerobilo mi problém objaviť sa na streche s pomocou Shunshinu, nechcela som riskovať to, že ma trebárs stiahne späť alebo tak niečo. Z kapsičky na boku som vytiahla kunaie s výbušnými lístkami a hodila ich do hmly. Nešlo mi o to zraniť ju, koniec koncov som netušila, kde presne sa nachádza, ale zbaviť sa samotnej hmly. Pri výbuchoch sa totiž tvorí tlaková vlna, ktorá hmlu odviala niekam preč a na krátku chvíľu ju nahradila hustým dymom, ktorý sa vzápätí pod vplyvom jemného vetra rozplynul.

Očami som behala po bojisku. Hľadala som ju, avšak nepoľavovala som na pozornosti. Kedykoľvek to mohla využiť a trebárs sa objaviť za mnou. Rozhodne jej niečo také nedovolím.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Jun 08, 2015 5:03 pm

Dalo sa niečo takéto očakávať, keďže okolo nás boli budovy. Hneď som si uvedomila, že Airis nie je v hmle, ale znova na strechách, prišla som o moju malú výhodu. Za pokusom som nič nedala. Pred kunaimi som viac menej ušla na okraj ulice, tam ma mohla Airis už spozorovať. Jej plán vyšiel a hmla sa viac menej rozplynula. Použila som shunshin a objavila som sa na streche oproti nej, pripravená sa okamžite brániť, keďže predtým hneď útočila. Ak však tak nespravila, spravila som to ja a shunshinom som sa dostala do jej blízkosti, zároveň som sekla po nej katanou. V ľavej ruke som držala kunai. Airis si mohla všimnúť, že moc nepoužívam jutsu, nechcela som mrhať chakrou, naviac tu nebol zdroj vody, a tak suitonové jutsu by ma stáli o niečo viac chakry. Boj na blízko bol pre mňa priateľným.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Tue Jun 09, 2015 1:48 pm

Nemala som katanu. Mohla som miesto nej použiť kunaie, ale neurobila som to z jediného dôvodu - chcela som jej konečne ukázať, kto vlastne som a čo dokážem, aby sa snažila viac, pretože doteraz mi okrem toho, že sa pár krát ohnala svojou zbraňou a privolala hmlu, neukázala takmer nič. Pozorovala som ju chladným pohľadom. Opäť som neútočila, čím som ju chcela donútiť, aby zaútočila, pretože ak by som to urobila ja, mohla by mi jednoducho vyhnúť. Chcela som ju prekvapiť.
Akonáhle na mňa zamierila s katanou, s chráničom na predlaktí ľavačky som do nej udrela s takou silou, že sa pokojne mohlo stať, že si ruku narazila, nehovoriac o tom, že takejto sile nemohla vzdorovať a teda katanu musela pustiť, či sa jej to páčilo alebo nie.
Päsť druhej ruky som jej namierila na hruď. Stačila jedna jediná rana k tomu, aby som ju porazila. Bola som si plne vedomá toho, že má v druhej ruke kunai. Mala som však plán, ak by sa rozhodla zaútočiť s ním.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Jun 09, 2015 2:27 pm

Katanu zastavila chráničom, teda skôr prekonala moju silu tou svojou a spôsobilo to, že som katanu pustila. Konečne mi Airis ukázala, čoho presne je schopná.
Uff ...bola pre mňa ako nejaký panzertank s kopou brnenia a ohromnou silou. No to, lenže tá jej sila spôsobila, že brnenie nemalo na jej rýchlosť snáď žiadný vplyv. Za to ja som bola oblečená skôr obyčajne vo voľnom a jediný ako taký ochranný prvok bola taktická vesta.
Smerovala na mňa jej druhá rana, musela som sa nejako obrániť a jediný spôsob ako som mohla dosiahnuť toho, aby som ju zranila bol asi taký, že som zaútočila s kunaiom proti jej pästi, nech už použila silu akú chcela, nepomohlo by jej to a päsť by si najskôr napichla na kunai. Toto bol môj protiútok a síce som nebola silná, ale o to som bola silnejšia. Nech už nasledovalo čokoľvek, snažila som sa odskočiť späť, pretože zdržiavať sa v jej blízkosti asi nebol najlepší nápad.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sun Jun 14, 2015 9:00 am

Mizuki si neuvedomovala jednu vec. Počítala som s tým, že mi na ruku zaútočí s kunaiom, aby sa obránila, a zrejme si asi nevšimla, že moja ľavačka, teda tá ruka, ktorou som odrazila jej katanu, bola už voľná. A teda hneď, ako som zaregistrovala útok s kunaiom, vystrelila proti nej a chytila ju za zápästie, skôr, než by vôbec stihla svoj kunai obrátiť proti nej. Tým som dosiahla teda to, že moja päsť akurát tak pokračovala v útoku a pokiaľ niečo urýchlene nevymyslí, o čom som pochybovala, pretože tú ruku som jej držala, ak teda nevymyslela niečo už predtým, tak bola, ako sa vraví, pekne v zadku.

Mizuki muselo dopnúť, že takýmto štýlom súboja ma nemôže poraziť. V tomto som mala navrch, pretože sa nemohla rovnať mojej sile, a dokonca ani mojim technikám, ktoré ak by som aktivovala, dopadlo by to pre ňu ešte horšie. Musela teda prísť na niečo iné, na niečo oveľa efektívnejšie.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Jun 14, 2015 11:59 am

Ja som mala len svoju rýchlosť a ohybnosť. Tušila som, že tú druhú rukú má voľnú. Všetko som registrovala, každý jej pohyb a keď mi šla chytiť ruku. Jednoducho som si dovolila ju rýchlo odkopnúť od seba, teda skôr som sa ja od nej odkopla, keďže mala to brnenie a nebolo také jednoduché s Airis čo i len pohnúť. Nuž toto najskôr neočakávala a obe ruky v tej chvíli mierili na mňa, tak som pochybovala, že by ma stihla chytiť za nohu. Koniec koncou sa mi podarilo od nej dostať na nejakú vzdialenosť.
Bolo mi jasné, že bojujem proti niekomu silnejšiemu a nemala som moc na výber, iba naozaj zapojiť úplne všetko, čo mám. Uvedomovala som si, že má vo všetkom na vrch, ale zďaleka nebol koniec. V ruke som znova držala kunai a mierne sa vydychávala.

Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Mon Jul 06, 2015 8:17 pm

Už ma to prestalo baviť. Celý tento boj nebolo o ničom inom, než len o tom, že som na ňu zaútočila a ona mi proste zdrhla. Mala dobré reflexy, to som uznať musela, ale pochybovala som o tom, že okrem nich nemá nič. Žiadne techniky či niečo podobné. Niečo ovládať musela, len mi to odmietala predviesť. Prečo? Ako chceš. Teraz ťa ujsť nenechám, donútim ťa ukázať mi všetko čo máš. Dlane mi obalila modrastá chakra, pokiaľ nebola medik, nemohla vedieť, čo to je presne za technika, pretože ju používali jedine medici. Ale kto vie. Možno to vedela.
S pomocou Sunshinu som sa objavila priamo pred ňou a mierila jej päsťou priamo do gebule. Ako keby mi bolo jedno, či mala v ruke nejakú zbraň. A vlastne, aj mi to jedno bolo, proste som ju mienila dokopať k ukázaniu mi svojej pravej sily.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Jul 06, 2015 9:27 pm

Airis mi dala na sekundu vydýchnuť. Bolo dobre, že ma nechala sa od nej vzdialiť, ja som to potrebovala. Už teraz som tušila, že tento súboj nie je tak ľahko možné vyhrať. Dlho som nevidela tak silnú kunoichi. To však neznamenalo, že sa nechám zmlátiť.
Videla som na jej rukách modrú chakru. Videla som to používať medika v mojom týme ANBU, v ktorom som bývala. Vtedy som poskladala pečať, len jednu jedinú a keď sa objavila predomnou a myslela si, že mi rozbije gebulu, som sa ako by vyparila, zostal po mne prach. Objavila som sa priamo za jej chrbtom, ešte v tej istej sekunde a kunaiom som jej mierila na bok, kde nemala brnenie. Toto nebol obyčajný Shunshin, ale moje Kekkei Genkai Jinton. Málo kto o ňom vedel a ešte menej ľudí ho videlo na živo. Preto som bola taká rýchla. Netušila som, ako by mohla takýto nečakaný a rýchly útok vykryť a či je to možné...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sat Jul 11, 2015 8:35 pm

Doširoka som roztvorila oči, keď som pocítila bolesť. Šíriacu sa od boka. Sklopila som pohľad, aby som zistila, čím to bolo spôsobené. Kunai. V boku. Ale ako...? Ako mohla byť tak rýchla, že v zápätí, keď som si uvedomila, že niekam zmizla, ocitla som sa s kunaiom v boku? Určite to nebol obyčajný Shunshin. Túto možnosť som vylúčila ako prvú. Ani ten prirodzene najrýchlejší shinobi bez techník nedokáže vyvinúť až takú rýchlosť. Hiraishin? Nie, tie kunaie sú úplne obyčajné. Zatla som ruku v päsť, tá bolesť nebola práve najslabšia.

Toto jej nedarujem. Prudko som sa otočila, nehľadiac na to, aké zranenie som utŕžila, a namierila proti nej päsť. Mienila som jej to dvojnásobne vrátiť, najprv som však chcela zistiť, ako je možné, že sa pohybuje tak rýchlo, resp. ako to funguje, aby som to mohla zistiť.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Jul 11, 2015 9:59 pm

Na šťastie pre Airis som jej nezasiahla dôležité orgány, len krvácala, takže som už len musela čakať, kým sa vyčerpá. Myslela som si, že mám výhodu, naďalej som však nechcela podceniť svoju súperku, ktorá sa po celý čas zdala ako nevyčepateľná. Teda stále sa mi taká zdala, jednoducho som si nevšimla, že by sa unavila, dokonca mala v taijutsu na vrch o kúsok.
Takže som sa rýchlo jej ďalšiemu úderu vyhla menším pootočením trupu a nahnutím do pravej strany, celkom jednoduché pre mňa. Hneď som uvažovala nad ďalším krokom a snažila sa sledovať všetky jej pohyby, aby ma neprekvapil nejaký kop a podobne.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Fri Oct 16, 2015 9:04 pm

Bolesť ma zmáhala, to áno, ale sama som vedela, koľko krvi si môžem dovoliť stratiť, než si ranu patrične preliečím. Ten čas však ešte nenastal. Ba naopak, bola by škoda, nevyužiť situáciu, ktorá sa mi práve naskytla. Pery sa mi roztiahli do trochu...hm...čudného úsmevu.


Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Giphy


Totižto, práve vo chvíli, keď sa uhla pred mojou päsťou, okamžite som sa ju pokúsila kopnúť kolenom do brucha. Tentoraz som však bola pripravená na tú jej prapodivnú teleportáciu. Alebo nadľudskú rýchlosť. Nevedela som, o čo presne ide, ale vedela som, na akom princípe to približne pracuje. Hlavné je predvídať jej pohyby, čo by nemuselo byť také ťažké. Voľnú dlaň som si priložila na svoje poranenie a keď som ju oddialila po krátkej chvíli, krvácanie bolo zastavené a rana zacelená. Ako som už spomínala. Nebolo to nič tak strašné, čo by som ja nemusela prežiť.

Ak by sa náhodou predsa len stalo, že by som ju zasiahla s kolenom, nasledovala by jedna rana do hrude a druhá zospodu do sánky. Moja protivníčka bude musieť konať veľmi rýchlo, ak sa chce ubrániť mojim pästiam. Ľavačka totižto zaváňala nemocnicou. Pravačka cintorínom.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Oct 17, 2015 5:38 pm

Ako mohla Airis predvídať, znova som použila svoje Kekkei genkai. Nemohla však tušiť, kde sa objavím a na jej prekvapenie som sa od nej vzdialila. Dala som jej čas sa vyliečiť, aký to úctivy krok odomňa. Stála som na mieste, kde ležala moja katana, vzala som si ju do pravej ruky. 
Airis si mohla myslieť, že pripravujem nejaký finálny útok. Jediné, čo som ľutovala bolo to, že som si pred bojom nepripravila jedy na moje zbrane, v tom prípade by Airis už bola už ochromená. Spravila som pečate a po mojich oboch stranách sa objavili klony z vody. Boli to obyčajné Mizubushin.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki Empty Re: Mizuki Netsu x Airis Shiroyaki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru