Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD

3 posters

Goto down

Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD Empty Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Jul 20, 2014 6:13 pm

No takže, hlásim zníženú aktivitu od zajtrajšieho pondelka (21.7.) do piatka (26.7.), dôvodom je tábor (kresťanský, zabite ma niekto), na ktorom som satanožiaľ animátorom, čiže tam budem mať asi aj dosť práce (Niééééé, mne sa néééchce, som príliš lenivááá xD).
Noťas si tam neberiem, kto vie, či tam vôbec poznajú slovo WiFi, takže neviem ako to bude, každopádne mám v mobile net zadarmo (dúfam, že tam bude signál), takže ak budem môcť, postnem xD. Ak sa mi teda bude chcieť xD na mobile sa ťažko píše, najmä na tom mojom, no čo už xD


Je dosť možné, že na posty ani mať čas nebudem (Budem ťahať do izieb ožranov). Takže, keby niečo, astala vista, uvidíme sa v...Sobotu myslím Very Happy asi Very Happy Nie som dobrá v matike, tak nevjem uš Very Happy 


Platí to pre postavy Hana Ichiro, Hyuga Fu, Yoko Terumi a Seishin Yuna. Presne tak, mám tu štyri postavy a nehanbím sa za to ˇ^ˇ
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD Empty Re: Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD

Příspěvek pro Yoko Terumi Mon Jul 28, 2014 1:56 pm

No, takže Very Happy už zase sa idem flákať, tentokrát do Bratislavy :DDD neviem što tam budeme robiť, asi sa tam budem nudiť, ale čo už Very Happy
Budem tam zajtra (28.7.) do piatka, to si vypočítajte ty vole, vravela som už, že nie som dobrá v matike Very Happy Neviem, či bude postovať, na foune sa mi postovať nechce...Aj keď som predtým vravela, že si noťas na tábor neberiem (vzala som ho), tentoraz tak neurobím určite Very Happy mama nedovolí Sad Very Happy ale snáď tam nežijú jak v dobe tisíc rokov pred opicami, tak tak wifinu aj komputer snáď mať budú Very Happy
Takže zatiaľ, astala vistááá Very Happy

P.S. - Tábor dopadol katastrofálne. :DDD
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD Empty Re: Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD

Příspěvek pro Yoko Terumi Wed Nov 12, 2014 4:33 pm

Takže, týmto spôsobom by som sa chcela predovšetkým ospravedlniť za svoju neaktivitu ^^" Prečo? To hneď vysvetlím.

Nebudem sa tu výhovárať na to, že som mala málo času (posledné dni som však vážne bola zaneprázdnená, pretože ja som taký inteligent, ktorý musí všetko robiť na poslednú chvíľu a keďže to nestíha dokončiť, tvári sa, že mu je zle, len aby mohol ostať doma a dorobiť čo treba xD cítim sa jak narcis nejaký xD), ale skôr tu ide o to, že mi skapal noťas. K čomu dodám len jediné - Pravidlo č.1 -> Čo Surinová chytí, to sa pokazí. xD
Kým vytiahnem od mamy svoje milované prašule, ktorá mi ona odkladá (-,-") a objednám si nový adaptér, tak som odkázaná na môj "milovaný" komp, ktorý nepotiahne LoLko, WoWko jakž takž ide, problém je tu ten, že ho nemám kde narvať, až sa tu hanbím napísať, akú veľkú pamäť tento komp má. Aspoň tu môžem hrať Pokémona a JazzJackRabbita, keď už nič, ale to je teraz nepodstatné xD
Rozhodne sa mi zníži aktivita, ale budem sa snažiť s touto šunkou odpisovať tak často, ako sa len bude dať Very Happy Možno sa aj na to pýtate, aký s tým mám vlastne problém? Vzhľadom k tomu, že moja mama je mimoriadý úkaz a hlavne narcis, musí mi po istom časovom limite odpájať WiFi, lebo som podľa nej závislá na PC. Akosi si ale neuvedomuje, že hrať hry môžem aj bez netu, no Very Happy

Takže, to by bolo všetko, a aby sa nepovedalo, že som nevychovaná, posielam vám všetky pozdravy Very Happy

Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD 1041108769
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD Empty Re: Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD

Příspěvek pro Rokuro Mon Jan 05, 2015 9:54 am

Takže Euni vás všetkých pozdravuje (cezo mňa xD) a oznamuje vám, že nebude môcť postovať na dobu pokiaľ neopraví svoj net, keďže má doma problémy s internetom ^^
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD Empty Re: Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD

Příspěvek pro Rokuro Mon May 25, 2015 6:34 pm

Padlý Anjelik má problém s noťasom na dobu neurčitú, takže nevie ako často bude postovať a ospravedlňuje sa za neaktivitu (cezo mňa).
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD Empty Re: Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Jun 03, 2015 1:52 pm

Ospravedlňujem sa všetkým za svoju trochu dlhšiu neaktivitu. Jednak mi zhorel adaptér od noťasu, čiže som na ňom nebola pekne dlhú chvíľu, a vlastne nebyť toho, že mi adaptér ten predajca požičia, kým mi dôjde presne ten, ktorý potrebujem, tak tu stále nie som, a jednak som mala svoje osobné problémy, ktoré som, vďaka Odinovi, prekonala a opäť mám chuť sa začať venovať fórku a svojim postavám ^^

Stále tu je ale problém, že po presťahovaní do nového domu nemám prístup na internet, stále ho však mám u babky, čiže minimálne raz za deň postnúť môžem.

Je mi vážne ľúto to, že som niektorých zdržala, pokúsim sa to v nasledujúcich dňoch napraviť.


HANA ICHIRO a ďalšie moje milované postavy sú späť! Very Happy
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD Empty Re: Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Jun 25, 2015 7:56 pm

Ospravedlňujem sa tým, ktorým zdržujem postavu, resp. som im ešte nepostla, plánovala som to dnes, ale bohužiaľ, nevyšiel mi čas, prípravy na môj mini výletik boli v plnom prúde a akosi som popri tom zmätku nemala čas vôbec niečo napísať, na internet som sa dostala vlastne až teraz, aj to len na chvíľku, aby som napísala aspoň toto.

Idem totižto zajtra na chatu (26.6.), kde si noťas určite neberiem (Pozor, Euni chce prežiť bez elektroniky, IMPOSSIBRU), a budem tam až do nedele (28.6.). V ten deň by som ale už večer mala byť doma, ale či budem schopná psotovania, to ani Odin nevie.

Budete mi chýbať zlatúškovia!

P.S. - Držte mi palce, aby som nepodpálila chatu. Very Happy
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD Empty Re: Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Aug 08, 2015 8:34 pm

No, takže milí moji! 
Opäť sa s vami lúčim na pár dní, resp. od 14.8. - 16.8., kedy už aj ja konečne navštívim tú slávnu Prahu. Postovať asi nebudem, a to kvôli tomu, že si tam noťas neberiem a na mobile som lenivá písať posty (yzerajú potom, ako keby ich nejaký negramotný maďar písal). Ockov známy asi noťas alebo PC bude mať, ale tak...poznáte to. Nebudem sa ho predsa pýtať, či ma naň nepustí, som príliš hanblivá a slušne vychovaná, aby som niečo také urobila Very Happy


Tak teda, dobre sa majte, s bohom ostávajte. Budem na vás myslieť a fórko aspoň kontrolovať, keď už nič ˇ^ˇ, si nemyslite, že si dám pokoj od stalkovania. Very Happy
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD Empty Re: Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD

Příspěvek pro Yoko Terumi Wed Sep 09, 2015 5:25 pm

Milí moji!
Opäť vás chcem oboznámiť s mojou neaktivitou, ktorá bude trvať od 13.9. - 19.9., kedy idem s rodičmi na dovolenku do zahraničia. Wi-fi tam síce mať budem na 100%, avšak notebook si so sebou neberiem a cez mobil sa mi postovať nechce. Samozrejme, pokiaľ to bude nutné, postnem. Nemyslíte si, že vás tu nebudem stalkovať! 

Pokiaľ sa nič nestane, neunesú ma imigranti alebo sa nespláchnem do záchodu, v nedeľu ďalší týždeň by som už mala byť doma a teda i schopná normálne postovať. 

Tak teda, dobre sa tu majte, s bohom ostávajte. Budete mi i tých niekoľko dní chýbať!
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD Empty Re: Neprítomnosť Padlého (na hlavu) Anjelika ^^ xDD

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru