Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Shuuketsu

+2
Zetsu
Hokori Mai
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

U Shuuketsu - Stránka 2 Empty U Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Aug 15, 2014 5:31 pm

First topic message reminder :

Občerstvení u Shuuketsu
U Shuuketsu - Stránka 2 63406
Jedná se o vskutku originální stánek. Místo jídla tady naleznete i suvenýry Shuuketsu jako například jejich pláště volně k prodeji a miniatury již známých členů veřejnosti. Stánek je hlavně proslulý kvůli rizotu s pizza příchutí. Jedná se o příchuť tradiční pizzy, takže se slaninou nějakou u zeleninou etc. Toto místo taky slouží jiným účelům než jen občerstvení a suvenýru. Jedná se o důležité informační stanoviště Shuuketsu. Občerstvení se suvenýry jsou jen zástěrou.  Možná že se tento stánek na jeho význam jmenuje příliš nenápadně, ale, kdo by čekal, že ve stánku U Shuuketsu budou sídlit i nějací jejich partneři? Stánek se nachází v centru Otogakure no sato.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


U Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: U Shuuketsu

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Aug 18, 2014 7:48 pm

Bylo dohodnuto. Obchod byl uzavřen. Zda-li v něčem Reině bude nápomocen, uvidíme za čtrnáct dní. Vlastníku rinneganu přeci jen nebylo hodně. Toto legendární doujutsu ovládali jen Ti vyvolení. Rinnegan poskytoval možnost změnit tento svět jednou pro vždy. Taková mocná zbraň ve špatných rukou napáchá nepochybně mnoho škody. Ten kdo jej však užívá v rozvážnosti je nebezpečnější než kterýkoli psychopat s rinneganem. Člen obsluhy Shuuketsu se někde záhadně vypařil. Nejspíš využil chvíle nepozornosti, kdy Reina chytla Zetsua. Po odchodu Morua ve stánku již nebyl nikdo. Na venkovních dveřích však z vnější strany byla cedule-> ZAVŘENO.
U Shuuketsu - Stránka 2 Closed-gif
Bylo chladno. Počasí se od doby, co Reina se Zetsuem vešli dovnitř stánku hodně změnilo. Nastala noc. Nejen že nikdo nebyl ve stánku, a však ani v jeho blízkosti. Venkovní dveře ale byly pořád otevřené, takže Reina se svým přítelem nebude muset čelit žádným komplikacím s probouráváním zdi.  O osudu Reiny, zda-li zůstane dál v okovách edo tensei rozhodne osud za čtrnáct dní. Do té doby má Reina spoustu času na přemýšlení. Vždy, když chceme něco získat, musíme něco ztratit. Takto to funguje. Pokud Reina získá opět život, co ztratí?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

U Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: U Shuuketsu

Příspěvek pro Zetsu Mon Aug 18, 2014 7:59 pm

"Reini ono není o čem mluvit. Nemůžu se na Tebe hněvat. Počítej s mou pomocí, ale nějak se mi jim nechce věřit. Těch čtrnáct dní taky využiji na to, abych něco dalšího o uživatelích rinneganu zjistil." Možná se mi to jen zdálo, ale tomu chlápkovi s tou plynovou maskou se nedá věřit. V každém případě budeme ale muset čekat čtrnáct dní. Čekat a nic nedělat je ale vždy na škodu. Žijeme krátkou dobu, a proto využijme každou volnou chvíli k něčemu, k čemukoli. Je to v podstatě jedno, ale nic nedělání, nic nevyřeší. Šance na neúspěch s tímto přístupem pouze klesá. Pokud jsem chtěl opravdu Reině pomoct, využiji těchto čtrnáct dní taky v její prospěch. "Postarej se mi o Tu matku. Nechal jsem ji na chodbě před Otokageho kanceláří. Už o mě bude mít strach. Prozatím Reini." Po těchto slovech jsem změnil svou podobu do chunía, kterým jsem zde zavítal a odešel. Věděl jsem, že mě Reina nechá odejít. Konec konců je lepší se něčím pojistit. Spoléhat výhradně na někoho je nebezpečné. 

Přesun
Zetsu
Zetsu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 58
Registrován : 31. 07. 13
Location : hlína

Návrat nahoru Goto down

U Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: U Shuuketsu

Příspěvek pro Reina Kana Mon Aug 18, 2014 8:44 pm

Bylo to zvláštní. Celá tahle situace. To jak se Zetsu hodně rychle uklidnil, aniž bych mu něco řekla, to jak Skuuketsu hodně rychle souhlasili s obchodem. Tolik dobrého se normálně neděje. Zaseli ve mě zrníčko pochybností a obav, které začínalo klíčit. Připadala jsem si na jednou strašně nejistě. Zvažovala jsem, zda-li poslechnout Zetsua byl dobrý nápad. Vlastně nikdy mě nezklamal. Nikdy pro mě pořádně nepracoval. Tak proč byl tak milý. Něco mi říkalo, že i on bude chtít svou odměnu za to.
Otočila jsem a vyšla před krámek a zavřela za sebou dveře. Byla jsem sama. Opět. Najednou se mě zmocnila zima, i když jsem žádnou zimu necítila. Všichni se mají obávat mě, ne že bych se já měla obávat, jak to dopadne. Najednou mi nápad zradit Madaru nepřišel tak správný jako ze začátku. On byl ten kdo mi dal druhou šanci, poskytl mi zázemí a svým způsobem volnost. Tak proč jsem tak nevděčná?
S těmito otázkami jsem se ubírala zpátky do kanceláře

Přesun
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

U Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: U Shuuketsu

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Aug 08, 2015 1:32 pm

Akuma Saito


Společně s Keigem jsme došli do občerstvení s velkým svítícím název "U Shuuketsu". Jak vtipné, někdo může dokonce na této organizace vydělávat, jako na turistické atrakci. I já jsem zamířil s Keigem sem z turistického důvodu, chtěl jsem ten plášť! ( Very Happy ) Dalším důvodem bylo, že tu voněla pizza, kterou jsem zbožňoval, no když jsem došel na řadu, zjistil jsem, že ta vůně pizzy vychází z jejich rizota. Zklamání dne, ale aspoň jsem si tu pořídil ten plášť, který jsem si úkladně schoval do batůžku.
Se svojí porcí rizota s příchutí pizzy jsem se usadil na barovou židli, počkal, až Keigo také dokončí svůj nákup a až potom jsem se pustil do jídla. V jednom byly moje dlouhé vlasy dobré, moje ofina dokázala zakrýt téměř polovinu mého obličeje, čili až po polovinu nosu mi stejně nebylo vidět do obličeje, takže když jsem si sundal masku, abych se mohl najíst, stále mě bylo špatné identifikovat jen podle jizev na jedné straně mého obličeje. Vzpomínka z útoku na Kirigakure. Už se mi zocelovaly a zarůstaly, ale vzpomínky zůstanou navždy, alespoň dokud nezískám zpátky svoji čest tím, že porazím toho, co mě porazil při útoku, Takaa.
No a jak se máš čtyřko? Zeptal jsem se. Bylo to zvláštní, ale nic lepšího mě nenapadlo. Už dlouho jsem s nikým nemluvil o ničem jiném, než o práci. Co se taky dalo od ANBU čekat.
Rizoto tu skutečně dělat uměli, to se jim muselo nechat! 
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

U Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: U Shuuketsu

Příspěvek pro Keigo Nakagami Tue Aug 11, 2015 8:14 am

Už když jsme se k tomu stánku blížili, tak mi nebyl nějak při chuti. To místo vypadalo za prvé divně a za druhé tak, že tu moc neuměli vařit.
Posadil jsem se vedle Akumi. Vypadalo to, že velice stojí o nějaký ten plášť z jejich stánku se suvenýrama. Ani za mák sem netušil, co to je za pamětní figurky, nebo podivné vzory na pláštích. Poznal jsem, že opačný vzor nosívali kdysi v historii Akatsuki, o kterých jsem četl ve starých zápiscích. Todle možná byla nějaká čínská napodobenina, jako Adidos, Coma, Hello Titty, Hugo Boos a neuvěřitelná řada fake Nike.
Když přišel čas na objednávání jídla, Akuma si nechal přinést rizoto. Já jsem na něj moc chuť neměl, ale nechtěl jsem trhat partu a objednal jsem si ho taky. Upřímně, nic jiného mě tu ani nenadchlo.
Nakonec se naštěstí ukázalo, že můj pesimismus byl poněkud zbytečný. Rizoto bylo jedlé.
Přisunul jsem se co nejblíž ke stolu, aby mi jídlo případně nepadalo na zem, trochu jsem odklopil masku, aby mi pořád dostatečně kryla obličej a začal jsem jíst. Nesnášel jsem tydle předpisy...
"Jak se mám? No... lítám od mise k misi, od mise k špitálu no a když dostanu konečně volno... zase další nečekaná mise. Takže jo, mám se celkem fajn, pořád mám co dělat. Ale na tréning mi moc času nezbývá. No a taky... trochu mě vzala ta náhlá změna vedení. Faito-sama byl... vážím si ho. Je škoda, že odešel. Nicméně vesnice na tom není ani o kapku hůř. Kashike je nejsilnější z celé Kirigakure. Nikdo jiný by na to místo neměl nárok, nikdo ho nedokáže porazit... Né když za ním budou stát jeho věrní. A my z Kirigakure vždycky držíme při sobě. Nikdy nebojujem sami."
I když jsem byl nesmírně hrdý na to, že jsem byl členem této vesnice a pýcha mne v tuto chvíli trochu ovládla, byl jsem stále schopný kontrlovat svůj tón hlasu tak, abych se před Akumou neztrapnil nějakým fanaticky zaníceným blábolením. Mluvil jsem klidně a vyrovnaně.
"A co ty? Jak jde tréning? A jak se ti vůbec vedlo při tom obléhání? Teda... pokud o tom můžeš mluvit, samozřejmě."
Pamatoval jsem na to, že tu pořád mohou být uši, které by mohli vyslechnout náš rozhovor. A i kdyby ne, věděl jsem, že jsou prostě věci, které nemůže a nesmí svěřit ani kolega kolegovi.

Pomalu už jsem dojídal a řekl jsem si, že bude možná už čas vyrazit. Počkal jsem ale, dokud se nezvedne Akuma.

//Poté přesun s Akumou
Keigo Nakagami
Keigo Nakagami
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 279
Registrován : 30. 06. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

U Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: U Shuuketsu

Příspěvek pro Akuma Saito Wed Aug 12, 2015 12:18 pm

Poslouchám bedlivě Keiga. Nejdříve to nevypadalo, že by byl z návštěvy tohoto bistra nějaký šťastný. No já tedy byl. To rizoto s příchutí klasické pizzy jsem si asi zamiloval. Měl pravdu, Faito byl pro nás v Kirigakure nenahraditelný. I když jsem měl občas chuť, kvůli Yinovi uvnitř mě, zabít měl jsem ho od srdce rád. Byl to muž činů, tak stejně jako slov a právě proto jsem si ho vážil. Navíc co se týče Genjutsu... bral jsem ho jako vzor, jako takový milník, kterého musím dosáhnout, abych se mohl stát nejsilnějším uživatelem Genjutsu.
Faito byl dobrý člověk.. Chybí mi jeho výhružky, chybí mi jeho motivační proslovy před bojem, tohle všechno byl prostě Faito. Jednoho dne ale přijdou silnější Shinobi, než je Faito, než je Kashike, než jsou všichni současní. My jsme ta další generace Keigo, my jednou budeme na jejich místech hájit naši věc a vesnici, až oni kvůli stáří nebudou moct. To je naše cesta. Až sundáme masky a vyjdeme zpátky na světlo, musíme být schopni čelit všemu, jako Tým. Řeknu mu a poté se již soustředím pouze na jeho otázky. 
Abych pravdu řekl, nějak teď na trénink nemám čas, lítám po nemocnicích a nebo po misích, takže si moc nevyberu, každopádně budu se učit jednu mocnou techniku, počkej až ji použiji v boji! Zavelel jsem s úsměvem a příborem jsem zamával k nebesům. Byla to zatím jen myšlenka, ale jakmile se mi podaří tuto techniku ovládnout a vytvořit ji s někým z mého klanu, bude to  ultimátní. Abych pravdu řekl, ani moc dobře nedopadla. Tehdy jsem přežil, i když jsem měl zemřít, moje čest zemřela tam, kde jsem měl zemřít já a oživit ji mohu, až očistím své jméno. Musím porazit toho muže a osvobodit srdce jednoho hrdiny, které tomu neřádu musím vyrvat z těla... Zatím jsem ve stádiu, kdy o něm sbírám veškeré informace, protože kdo jich má víc, ten má v souboji výhodu.. Odpovím s klidem, i když v hlavě mi probíhá boj. Už to pomyšlení na Takaa mi vaří krev v žilách. Musel zemřít, buď já a nebo on. Dokud však nepřijdu na to, jak funguje jeho ochrana vůči Genjutsu, neměl jsem šanci jej porazit. Jakmile dojím, společně s Keigem odcházím k bráně.


// Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

U Shuuketsu - Stránka 2 Empty Re: U Shuuketsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru