Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hōzukijō

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hōzukijō Empty Hōzukijō

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 26, 2014 3:54 pm

Hōzukijō 640px-Hozukijo
Houzuki hrad je situován v Kusagakure no sato v blízkosti oceánu. Zde jsou ti nejhorší zločinci, se kterými už vesnice nechce nic mít. Jsou vězněni zadržovací Katon technikou, z tohoto hradu nikdo neunikne, pokud je aruji na živu.

V současnosti je zde arujim shinobi z Kusagakure jménem Marui
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 26, 2014 4:28 pm

Konečně jsem se dostala do toho nejobávanějšího vězení co na tomto světě existuje. Zaručeně bych zde nikdy nechtěla být zavřená, i když mohlo by to být zajímavá se dostat jako vězeň na tohle místo. S mými nápady bych mohla napsat knihu Plán útěku. Slyšela jsem o jedné zadržovací technice, ale tu bych se nebyla schopna určitě naučit. Když jsem přišla k hlavní bráně vesnice tak mě zadrželi stráže. " Promiňte, jsem tu na rozkaz Hokageho. Hledám toho kdo to tu vede. Mohla bych s ním prosím vás mluvit? "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Marui Tue Aug 26, 2014 4:37 pm

Stráže

Chvíli se nedůvěřivě dívali na Shiranui a poté jeden z nich zmizel. Druhý z nich přistoupil blíž k Shiranui.
"Na rozkaz Hokageho? Mohu vidět nějaké oficiální dokumenty?" podíval se a čekal, až se druhý strážce vrátí.
Marui
Marui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 26, 2014 4:51 pm

Přistoupila jsem blíže ke strážnému, kterému jsem následně předala smlouvu o vypůjčení jednoho z jejich bachařů, který by dohlížel na vězně v našem vězení. Určitě se hodila nějaká ta pomoc, a když bude odtud tak máme jistotu, že nám žádný vězeň nikdy neuteče. U nás mají vězni tu smůlu, že je ani voda neuchrání před tou technikou, vzhledem k tomu, že tam voda není.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Marui Tue Aug 26, 2014 4:57 pm

Stráže
Převzal si dokument a přečetl jej. Poté jej vrátil zpátky Shiranui.
To už se vrátil další strážce.
"Dobrá, můžete mě následovat do kanceláře našeho Aruji?" poodešel stranou. Nečekal ani na odpověď a už vedl Shiranui do kanceláře. Zaklepal, hluboce se uklonil a odešel. To už Shiranui stála před mužem, který však mladě vypadal. Ve skutečnosti se jednalo o čtyřicátníka, který věřil v ideály pravých deštných akatsuki. Sdílel jejich osud a chtěl to samé i pro Kusagakure. Nosil proto jejich speciálně upravený plášť.
"Jsem Marui, správce tohoto hradu," představil jsem se.
Marui
Marui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 26, 2014 5:06 pm

Vzala jsem si dokument zpět od strážného a následovala jej do kanceláře jejich velitele. Aspoň tak mi to bylo řečeno, že mě ta zavedou. Dostala jsem se až ke dveřím kanceláře kde se ode mě oddělil strážný a já o málo vteřin později vešla do kanceláře kde jsem viděla celkem mladého muže s pláštěm Akatsuki. Chvíli jsem byla podezřívavá co má kage dočinění s Akatsuki, ale na to se pravděpodobně zeptám až se k němu vrátím. Nyní jsem přistoupila blíže a podala mu ten dokument. " Shiranui jméno mé, těší mě. Přicházím na příkaz Hokageho z Konohy. "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Marui Tue Aug 26, 2014 5:11 pm

Převzal jsem dokument a přelétl ho očima. Položil jsem ho na stůl.
"Copak si Konoha myslí, že jí poskytnu své služby i když už několikrát zaútočila na Kusagakure? Nedávno jste nám zničili most a naše vesnice se ponořila do hladu a bídy! Něco takového je neodpustitelné." založil jsem si ruce na hrudi. Neplánoval jsem jim poskytnout své služby, ne zadarmo a potom, co naší vesnici provedli.
Marui
Marui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 26, 2014 5:16 pm

Nadhodila jsem vážný výraz i když jsem ten most zrovna strhla já. " Ten most jsem strhla já, ale neměla jsem navýběr. Přes ten váš takzvaný most se Iwagakure zásobovala. Byla válka, která měla své strategické body. Omlouvám se, ale bylo to velice nutné k ukončení té stupidní války. Jakou kompenzaci za zničený most by jste požadoval? " Zeptala jsem se a čekala jsem na jeho odpověď. Byla jsem zvědavá co mi na tohle poví.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Marui Tue Aug 26, 2014 5:27 pm

Takže ona má tu drzost se mi podívat do očí, poté co Naši vesnici takto ohrozila?
"A kvůli VAŠÍ velké válce musí NAŠE malé národy trpět? Amegakure, Kusagakure, Takigakure...vždy se snaží přežít a neplést se do vašich intrik a stát mimo, ale Konoha si jen tak napochoduje a zničí náš nejefektivnější most. Nutné ukončení války? Nutné oběti?
Co pro Vás vaše znamená? Zabila jste už někdy někoho nevinného, abyste vesnici ochránila? Nabízíte mi kompenzaci, já chci něco, co mi nedokážete nabídnout."


Naposledy upravil Marui dne Tue Aug 26, 2014 5:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Marui
Marui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 26, 2014 5:36 pm

Zamyslela jsem se jestli jsem někdy někoho zabila. Nemohla jsem si však vzpomenout, ale pak jsem si vzpoměla na ty ANBU v Amegakure. " Možná jednou když se mě jedna trojce snažila mimo všechny oči zabít. Byla to však sebeobrana a oni byli moc silní. Jinak jsem nikoho dál nezabila. A z těch tří ani jeden nebyl nevinný, všichni věděli do čeho jdou. " Nechala jsem chvíli prostor aby vstřebal ten nadbytek informací na jeho vůdcovský mozek, který jen dřepel v jeho hlavě, která dřepěla na jeho tělu, které dřepělo v tomhle zapadákově, kterému říkají vězení. " Je mi jasné, že chcete zpět své lidi, kteří umřeli na hlad a tak podobně, jenže ti jenž jsou už ve světě mrtvých se nemohou nikdy vrátit. Takže je mi líto, ale tento požadavek nemohu splnit, ale Hokage má velký vliv, třeba by vám mohl splnit něco jiného. " Dopověděla jsem a čekala co si zas vymyslí.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Marui Tue Aug 26, 2014 5:43 pm

"Jsme na tom stejně," odpověděl jsem jí na první část o vesnici a zabíjení.
Zamyslel jsem se a chvíli dumal nad svou odpovědí a nad tím, co vlastně chci.
"Tak v tom případě.."
byl jsem rychlý a přesný, to mé řemeslo přímo vyžadovalo. Přeskočil jsem stůl a dotkl se jejího břicha. Hōzukijō L42X1
"mi možná Hokage nabídne Vás!" dořekl jsem poté, co jsem provedl svou techniku.
"Mám však svou čest a vždy jsem o ní úzkostlivě dbal...Pokud dokážeš použít techniku nebo porazit Tenrou, tak já osobně půjdu s Vámi do Konohy."
Marui
Marui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 26, 2014 5:49 pm

" Tak v tom případě.. " Ani jsem to nedořekla a začala jsem se měnit. Tato chakra samozřejmě blokovala chakru, ale byla tu jedna vada. Nikdy nepočítali s tím, že zde budou mít uživatele sennin modu, který využívá přírodní chakru z okolí, na kterou se tato blokovací věc nevztahuje. Pokud ho tato proměna nepřesvědčí tak už asi nic. Byla jsem připravená s ním dokonce i bojovat, ale věřila jsem v to, že to nebude nutné. Nechtěla jsem ho zabít, určitě bych to dokázala kdybych se pořádně naštvala, ale tím bych akorát nesplnila misi, takže jsem se udržovala v klidu. Ve své přeměněné formě s Chikou stále okolo mého krku jsem zírala na něj. Nikdy se Chika ode mě nevzdálila od doby co jsme se setkali v Ryuchido. Po čase to začíná být celkem nepohodlné, ale zrovna teď se to hodí.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Marui Tue Aug 26, 2014 5:59 pm

Hōzukijō Tumblr_m6tihoEc3e1rsbd84
Chvíli jsem zíral dost nepřítomně. Kdo by čekal, že Hokage pošle někoho se sennin módem, zvláště takovým. Ten se moc nevidí. Vypadalo to, že jsem prohrál, Hokage a jeho shinobi Shiranui mě dostali.
"Dostala jsi mě," uklonil jsem se a odstranil katon: tenrou. Během takové krátké chvíle dokázala využít slabiny Tenrou a zvítězit nad mou technikou. Co je zač? Je to vůbec člověk?
Marui
Marui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 26, 2014 6:05 pm

Pousmála jsem se nad tím jak tu depkařil. Avšak měla jsem i soucit s takovými lidmi, kteří si byli jisti svými schopnostmi. Měla jsem zkrátka štěstí, že jsem se naučila Sennin mod, jinak bych tu opravdu byla vězněna nebo bych všechny stráže skopala a vyšla ven hlavní branou jako king, v mém případě queen. Přišla jsem k němu jakmile zrušil tu pečeť, kterou na mě umístil. Zároveň jsem se znova změnila do své původní podoby. " To bude dobrý. Kdybych toho tolik nevydržela tak bych pravděpodobně zůstala tady, ale je fakt, že jsem vás přechytračila " Usmála jsem se na něj šibalsky a čekala zdali tedy podepíše dohodu a půjde se mnou on osobně nebo pošle někoho jiného místo něj.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Marui Tue Aug 26, 2014 6:09 pm

Nic jsem neříkal, jen jsem se zvedl a sbalil si do baťohu pár věcí. Napsal jsem několik dopisů a dokumentů a na chvíli dokonce i odešel a nechal tady Shiranui samotnou. Poté jsem se vrátil.
"Jsem čestný muž a svá slova plním. Musím opustit Houzikijou a Kusagakure. Stanu se zaměstnancem Konohy a odcházím s tebou, stanovil jsem si i svého nástupce, můj syn Mako se tady o to postará.." řekl jsem a šel ke dveřím a následně k bráně.
Marui
Marui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Tue Aug 26, 2014 6:12 pm

" To jsem ráda, že jsme to vyřešili takhle rychle. Hokage se zase bude divit, že jsem ve vesnici tak rychle zpátky. Těším se na jeho výraz až se před ním zase uvidím " Zasmála jsem se a pak pokračovala za ním, který směřoval k bráně a pak jsme pokračovali až směrem ke Konoze.
/přesun
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Marui Tue Aug 26, 2014 6:19 pm

Nereagoval jsem na to, nemohla mi to dovolit má hrdost. Nereagoval jsem ani na ohromené pohledy strážců a naposledy se ohlédl na hrad. Tak jo, sladký domove, loučím se s tebou...
Jdu ochraňovat vesnici, kterou upřímně nemám rád a to Konohu.
Přesun
Marui
Marui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Thu Nov 06, 2014 1:40 pm

Kangae Mizutsuchi

Má cesta trvala opravdu dlouhou dobu. Počasí zde nebylo nejhezčí a vlny bičovali pobřeží, upřímně nezávidím těm vězňům co tu museli být a také se nedivím, že jeden z nich utekl. No, bohužel jsem tu dnes nebyl od toho, abych jim zajišťoval bezpečí a pomáhal jim se odsud dostat, byl jsem tu, abych jednoho navrátil zpět do vězení, buďto živého nebo mrtvého. Tak zněla mise Tsukikageho, mise třídy A. Pomalu jsem došel až k samotnému hradu, dlouhé schody na horu jsem vyšel poměrně rychle a zastavil jsem se u brány, kde jsem si vše ještě důkladně prohlédl. Nepřišlo mi to moc bezpečné, ale déšť mi nahrával. Doufal jsem, že to bude bez problému a přímo u stráží jsem se zastavil. Zdravím vás, mé jméno je Kangae, jsem z vesnice Tsukigakure a od Kageho zde mám misi, třídy A. Utekl vám nějaký Nukenin a já ho mám odchytit. Usměji se a podívám na stráže, kteří snad budou spolupracovat. Má tu na mě čekat svědek a věznitel, tak bych prosil vaši spolupráci. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shinobi Thu Nov 06, 2014 9:04 pm

Stráže


Den byl stejný jako vždy, klid a řád, jedno z mála vězení, které si dokázalo udržet své vězně v řetězech. V dáli se ale vykreslovala postava, obrys muže, jež se blížil a blížil. Jakmile stál přímo před námi, pohledy našich očí se zkřížily a probodávaly jeden druhého. Jakmile pronesl svůj požadavek, jediné, co se stalo bylo letmé přikývnutí a ustoupení do strany, přičemž se brána otevřela a nově příchozí obyvatel vesnice ukryté v Mlze, Kangae, mohl vstoupit na nádvoří, kde již čekali dva zmínění, z nichž jeden byl mnohem důležitější než druhý- svědek. Z očí mu i z této dálky stále žhnul strach a nejistota, zda-li vypovídat. Ale i přesto se zdál přesvědčený.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Nov 07, 2014 3:29 pm

Kangae Mizutsuchi 

Mise byla teprve na začátku, ale já přes to všechno věděl, že každá část mise bude velice těžká. Přes otevřenou bránu jsem překročil přímo ke svědkovi a vězniteli. Usmíval jsem se a byl jsem velice opatrný. Dobrý den, já jsem Kangae a přišel jsem si vyslechnout informace o Nukeninovi, který uprchl, rád bych ho dovedl zpět, ale potřebuji vědět, jak silný je. Co má za schopnosti, kdo to je nebo alespoň kam šel, každá informace se mi bude hodit. Pořád se usmívám, abych nevypadal nepříjemně. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shinobi Fri Nov 07, 2014 4:32 pm

Po krátkém představení a rozhovoru o Kangaeho poslání se muž, jež byl nyní pověřený bezpečností vězení rozhodl odvést oba na nějaké klidnější místo- do blízké budovy, která byla od samotného vězení oddělena a působila stejným dojmem jako jakákoliv jiná místnost určená k výslechům. Proč ale byla tato místnost naprosto oddělená a uzavřená od vězení, to ví pouze zaměstnanci tohoto vězení. Správce odešel a tudíž Kangae zůstal se svědkem sám.
"Ehm ... já ... nevím, kde bych měl začít." koktal, když stál na druhé straně místnosti, co nejdál od Kangaeho. "... proč bych mu to měl říkat ..." zašeptal si pro sebe.
"Určitě mě zabije. Zabije mě. Určitě." sesunul se k zemi po stěně.
Zjevně svou situaci nezvládal, ale kdo ví- možná s určitým způsobem zacházení bude schopný jakési komunikace- ale to by bylo potřeba znát charakter vyslýchaného.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Nov 07, 2014 4:46 pm

Kangae Mizutsuchi

Nejspíše komplikace nastat museli. Sice jsem měl na výslech klid, ale svědek se očividně bál. "Sakra, neumím pracovat s lidmi, natož se svědkem." Zaleknu se někde uvnitř, ale vím, že budu muset být milý. Eh, já jsem Kangae, jak už jsem říkal. Smím vědět vaše jméno? Přátelsky se usměji a poté se postavím a následně posadím blíž svědkovi. Kdysi dávno jsem žil mimo velké vesnice, kde byli shinobi. Žil jsem v údolí, kde sídlil můj klan. Bylo tam opravdu krásně. Všichni z vesnice se však obávali toho, že se jednou vše rozpadne a někdo je všechny zabije. Byli jsme opravdu mocný klan, no jednoho dne nastal ten den a náš klan měl být kompletně vyvražděn. Všichni říkali, že se strašně bojí smrti, ale nakonec vložili své naděje do mě. Nikdo z nich se nebál smrti když zemřeli, protože zemřeli hrdě a ničeho nemuseli litovat. Nyní jsem tu já, abych chránil lidi svým životem a právě proto potřebuji vědět o tom Nukeninovi co nejvíce, nic vám neudělá, kdyby se o to jen pokusil, zabil bych ho a ochránil bych vás. Vydechnu a usměji se na svědka, celé to odříkávám klidně, aby se nelekl a nebál se. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shinobi Sun Nov 09, 2014 11:05 pm

"Proto bych vám měl věřit a skončit jako oni?!" možná toto nebyl zrovna vhodný příběh k vyprávění.
Přecijen- právě mu hrozila za výpověď smrt a kdejaký cizák mu nabízí pomoc, jejíž jistota je mu nasnadě. Nedůvěřivost byla na místě a postup tohoto výslechu už nebude možný. Vyslýchaný muž se začal skrčený při zemi pouze lehce smát, což následně přerostlo až v hysterický smích.
"Přijde si pro mě." smál se.
"Ví, že jste tady. Přijde si pro mě." opakoval.
Tento muž býval kdysi hrdým bojovníkem za práva svého okolí, bohužel, nedávné události se podepsaly na jeho psychice. Haru Kaeki, jméno muže jež ztratil svůj chlad. Se stálým úsměvem se zvedl ze země a odcházel pryč.
"Jestli po něm tak toužíte, stačí mě následovat pár metrů za branami. Přijde." byl si jistý.
Věděl zjevně něco, co ostatní ne.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Mon Nov 10, 2014 4:26 pm

Kangae Mizutsuchi

"Že by štěstí?" Pomyslím si, když se muž zcvokne a vydá se směrem z hradu. Pravou rukou jsem si zkontroloval katanu, jestli je připravená, k rychlému vytasení. "Tohle je nemálo podezřelé, nesmím polevit v pozornosti a trochu se pojistit, před tím mužem předemnou" Zasměji se nad touto myšlenkou a myšlenkou mu vygeneruji pouhou kapičku své vody, která by sloužila ke skrytému útoku, přímo k oblasti ledvin. Než se dostaneme z hradu, kapička se tákřka nepozorovaně dostala až přímo do jeho krevního oběhu. Kdyby se nyní o něco pokusil, mohl bych tuto vodu v něm začít generovat, ne po kapičkách, ale v litrech a zředěná krev není nic pěkného, protože krev poté přestane přijmat kyslík a následně by oběť zemře. Měl jsem to promyšlené, ale neměl jsem takovou praxi, to mohla být má slabina. Muže jsem následoval až ven, kde se měl objevit onen Nukenin. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shinobi Mon Nov 10, 2014 8:53 pm

Jakmile došli na mýtinu několik desítek metrů před bránou, cosi se změnilo. Se závanem listí z lesů po stranách cesty se na cestě objevil muž s dlouhým mečem se zuby pár centimetrů nad jílcem. Byl oblečený v typické róbě Mlžných Šermířů, byť pravděpodobně ani nebyl z Kirigakure no Sato.
"Hledáš někoho?" ušklíbl se ve chvíli, kdy přežvýknul žvýkačku.
Opíral se o svůj meč zabodnutý v zemi. Svědek nevykazoval žádné známky strachu, pouze se otočil se šíleným úsměvem proti Kangaemu. Pouze se otočil, nic neudělal.
"Sice jsem neměl čas ve vězení protáhnout své tělo, ale když už jsem venku, nechceš mi s tím pomoct?" zasmál se. "Co tu vůbec chceš?" zeptal se nechápavě.
Rozhlížel se přitom koutky očí po okolí, zdali jsou tu opravdu sami- ano, byli.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru