Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hōzukijō

5 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Hōzukijō - Stránka 2 Empty Hōzukijō

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 26, 2014 3:54 pm

First topic message reminder :

Hōzukijō - Stránka 2 640px-Hozukijo
Houzuki hrad je situován v Kusagakure no sato v blízkosti oceánu. Zde jsou ti nejhorší zločinci, se kterými už vesnice nechce nic mít. Jsou vězněni zadržovací Katon technikou, z tohoto hradu nikdo neunikne, pokud je aruji na živu.

V současnosti je zde arujim shinobi z Kusagakure jménem Marui
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hōzukijō - Stránka 2 Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Nov 11, 2014 1:35 pm

Kangae Mizutuschi

Nechtěl jsem moc, ale ten muž přišel nějak brzy, nejen, že to bylo nemálo podezřelé, ale ještě k tomu měl oblek šeřmířů z Mlžné. "Sakra, no nejspíše už ke Kirigakure nepatří" Ten oblek jsem znal, pocházel jsem z té vesnice a právě proto, jsem věděl, že bude hodně silný. Přišel jsem najít uprchlého Nukenina, nejspíše to jsi ty, takže teď půjdeš se mnou. Řeknu s velkým důrazem a muže spoustám vodním řetězem. Vodu mu ihned nechám vpít do těla a nakonec se usměji. Půjde to i po dobrém, nemusíme bojovat, ale pokud to má jít po zlém, nebudu se držet zpět.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō - Stránka 2 Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shinobi Tue Nov 11, 2014 6:23 pm

Kangae měl zjevně pocit, že má navrch a že může na každého zpříma zaútočit- nebyla to pravda. Ani zdaleka ne. Obzvláště pokud se jedná o někoho jako byl zde přítomný Šermíř. S upřesněním, jejich následovník. Po Kangaeho zádech se projela ostrá čepel, která mu zanechala mělkou krvácející ránu a spoustu bolesti. Co se vlastně stalo?
"Namare Aisui. Půjde to i po dobrém. Nic nevíš." rýpnul si na jeho sebejistý tón, který nesnášel.
Nesnášel přespříliš si věřící děti.

Ve chvíli, kdy se pokusil Kangae Šermíře spoutat, zjistil, že šlo pouze o Mlžný klon, kterým voda jednoduše proletěla. V tu chvíli, v tu vteřinu zjištění, už měl ale ve svých zádech Namarovu katanu. Proti této akci nebylo možná žádná reakce.

Ve chvíli, kdy dokončil svůj tah, pádivým útokem, až nápadně nekrytě, se vrhl s úderem shora proti Kangaemu. Až podezřele nekrytě. Výraz v Namarově tváři vypovídal o jeho pocitech o tomto boji- nebral ho absolutně vážně, protože člověk, který si myslí, že dostane někoho jako je on takhle snadno- takhle svět nefunguje.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō - Stránka 2 Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Nov 11, 2014 7:48 pm

Kangae Mizutsuchi

Tenhle boj mi asi nebyl určen vyhrát, hned na začátku jsem do schytal. Krev by správně měla začít téct po mých zádech a já byl měl krvácet, ale i krev se skládá z vody. Pomocí té jsem byl schopen udržet svojí ránu nekrvácející. Samozřejmě, že to nešlo zastavit úplně, ale trochu mi to pomohlo. "Sakra, pomalé reakce mi proti Kenjutsu nepomůžou!" Musel jsem si uvědomit co musím a nemůžu udělat. Chyby by mě mohli stát větší zranění. Když se na mě rozhodl znovu zaútočit, v oblasti, kde měl jeho útok se shora dopadnout jsem vytvořil něco jako štít. Hustota vody, která bránila jeho katanu mu nedovolila projít a co ještě, obmotala jí i s jeho rukama. Následně mi ze zad vyjel oštěp, který ho měl silně nabodnout a ještě k tomu, moje voda měla proniknout do jeho kůže. "Teď nesmím polevit, je silný, ale nebudu dělat chyby!" Kolem mého těla začala létat voda, nebyla nějak rychlá, ale byla pořád kolem mě. Pokud můj útok uspěl, rychle se otočím a s rychlím vytasením probodnu Aisuie. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō - Stránka 2 Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shinobi Tue Nov 11, 2014 7:53 pm

Jak Kangae zamýšlel, s překvapením se tak i stalo. Oštěp projel Namarovým tělem a z něj vystříkla, doslova, krev. Sesunul se k zemi a podle zranění na místě zemřel. Vypadalo to, že je po všem. Jenže tenhle šermíř byl zjevně mnohem zajímavější, než by se mohlo na první pohled zdát.
"Víš." začal. "Kirigakure no Sato by možná měla posílit své řady." vysmál se mu.
Zabránil krvácení, ale to nic nemění na tom, že se tím pouze obírá o část svého soustředění, které může věnovat útoku. Vše zatím hrálo do karet Namaremu.
"Takže dokážeš silou vůle ovládat vodu. Škoda." poznamenal.
Byl tak opatrný. Od začátku chtěl znát nejdříve svého nepřítele, jen proto aby nakonec nepřítel nevěděl nic o něm. Ale kdo ví. Třeba nyní něco předvede. První krok byl ale Kangaeho.
"Co je cíl tvé mise?"
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō - Stránka 2 Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Tue Nov 11, 2014 8:01 pm

Kangae Mizutsuchi

Ve chvíli co oštěp projel jeho tělem, se v jeho těle začala generovat moje voda, která se v žilách začala pomalu míchat s jeho krví. Časem by měl zemřít, nikdy to netrvá dlouho, protože zředěná krev s vodou je stoprocentní smrt. Říkal jsi Kirigakure? Zasměji se a poté vydechnu, pořád se skvěle soustředím a kolem mě poletují kapky vody, kdyby náhodou zaútočil. Nejsem již členem řad Kirigakure, je tu něco, co musím udělat. Je to, udělat tento svět lepším místem. Tohle řeknu s obrovským důrazem, protože je to vážně můj cíl. Nejde nic získat, bez toho, aniž bych něco ztratil. Cíl mé mise je tě dovést buď živého či mrtvého zpět do hradu. Nejspíš bych mu neměl říkat své záměry, ale co už. V ruce jsem měl svojí katanu a on krev zředěnou, tak, že by měl brzy zemřít. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō - Stránka 2 Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shinobi Wed Nov 12, 2014 6:09 pm

Aby se přiblížila situace, která nastala. Okolo Kangaeho se nyní nacházeli dva Namarové. Jeden pod jeho nohami, mrtvý a s jeho vodou uvnitř svého těla, druhý opírající se o strom ve stínu, čekající na Kangaeho první úder. Mrtvola při Kangaeho nohách prudce krvácela, doslova se "vytápěla". Neměl z něj strach, ta jeho technika-
"Jsi naivní. Slepě následuješ rozkazy, aniž by jsi pohlédl hlouběji za stíny, které se ti mihotají před očima. Jsi naivní." zdůraznil se smíchem, jeho poslední slova jako kdyby se odrážely lesem, opakovaly se Kangaemu v hlavě dokola a dokola.
Jediným pohybem ruky zasekl svůj dlouhý meč do kmene protějšího stromu.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō - Stránka 2 Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Wed Nov 12, 2014 8:07 pm

Kangae Mizutsuchi

"Tohle je jako zlý sen, proč zrovna já? " Povzdechl jsem si, protože ten muž byl očividně mnohem zkušenější než já, ale něco v mé hlavě mi říkalo zaútoč a zabij ho. Byl to instinkt či co? Svůj pohled jsem věnoval tentokrát pravému Namarovi. Udělal jsem pár kroků, přičemž se má obrana ani na vteřinu nezrušila. Kapky pořád létali kolem mě, nešli ani vidět, byli opravdu malé. Má schopnost vlastně spočívala v tom, co dokážu vymyslet. Za Namarem jsem postupně vytvořil svojí podobu, ale tak, aby si toho ani nevšiml. Něco jako můj klon natáhl ruku a z té mu vyjel meč z vody útočící přímo na Namara zezadu. Nejsi jediný, kdo umí techniku klonování, naletěl jsi. Tohle nebyla technika klonování, pouze tvorba z vody. Mé pravé já se začalo roztékat, ale to také byla pouhá iluze. Prostě jsem si na těle generoval vodu, tak aby to vypadalo, že se roztékám. Následně mé druhé já doslova objalo Namara a splynulo s ním. Celé zmizelo v něm a všechna voda se začala hromadit v jeho žilách. Aby to vypadalo ještě více podezřele hodil jsem mu na krk tři shurikeny. Nakonec jsem složil pečetě a usmíval se. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō - Stránka 2 Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shinobi Wed Nov 12, 2014 10:32 pm

Kangae vskutku mohl získat pocit, že má nad Namarem navrch, snad pouze do doby, než vytvořil za Namarem svůj klon, který se ho pokusil zranit. Jakmile se vše odehrálo, útok klonu, vrhnutí shurikenů, útok meče, stalo se něco, co Kangae zjevně nepředvídal. Celé Namarovo tělo ztratilo svoji pevnost a změnilo se v koncentrovaný roztok kyseliny, který vodu hlouběji do sebe nepropouštěl, naopak- přilévaná voda začala nekontrolovatelně prskat do okolí.
"Pověz mi. Zažil jsi válku, chlapče? Víš, co je to zrada?" poznamenal.
Kam tímhle vším mířil? Co zamýšlel? Kangaeho zranil mělkou ranou na zádech, nyní mu způsobil škrábance- nesnažil se ho zabít. Kdyby chtěl, už by byl Kangae zjevně dávno mrtvý. A co vůbec používá za techniku? Není přeci možné, aby zemřel a následně vyměnil své tělo- nebo ano?
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō - Stránka 2 Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Wed Nov 12, 2014 11:18 pm

Kangae Mizutsuchi

"Zlá noční můra, nic víc, nic míň, tohle nejsou lidské schopnosti! " Pomalu jsem vydechl a snažil se přijít na to, co dál. Následně se mi objevili škrábance na zádech, které jsem též začal rychle obalovat vodou. Zažil jsem válku, ztratil jsem v ní spoustu přátel, dokonce i celý klan. Sám jsem se stal zrádcem, pro dobro celého světa. Nelhal jsem mu, nepřišlo mi to jako vhodné řešení, spíše jsem přemýšlel nad tím, jak se s ním vypořádat. Nejspíš bych mohl pomocí mé nové techniky a taky to byl následek mých složených pečetí. Magen: Raidon Tohle byl název té techniky, která do Namara nasázela hned sadu blesků. Každý kdo se z této techniky dostal byl víceméně paralizován a nějakou dobu se nemohl hýbat. Další pečetě byli na přivolání mého malého salamandra. S tím jsem však prozatím nemanipuloval, pouze jsem ho nechal přivolaného někde na zemi. Nešel skoro vidět, byl opravdu malý. Mezitím se můj zrak zadíval na Namara. Magen Raidon byla mocná technika a jako většina Genjutsu by měla vyrušit jeho kyselinové tělo. Dokud se nemohl hýbat vodní tyče vytvořené kolem něj se mu zabodali do oblasti krku.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō - Stránka 2 Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shinobi Thu Nov 13, 2014 2:12 pm

"Pak jsi si z války nic neodnesl." Namarovo tělo se mihlo.
"Jsi stále nezkušený, nepoučený z vlastní ztráty. Cítíš svou sílu, ale neuvědomuješ si, jak se zdá v porovnání s jinými být zapomenutíhodná." pokračoval.
Blesky, které se řítily proti Namarovi, doslova zpřetrhal mávnutím ruky. "Každý máme své sny. A tenhle je ten můj. Jsi tu bezmocný. Ale abych ti dal šanci-" zašeptal.
"Kai."

V tu chvíli si Kangae zjevně uvědomil, co všechno ty schopnosti znamenaly, ale i přesto si nemohl být jistý, co vše je pravdou a co lží. Co byla ta použitá technika? Co se vůbec stalo? Jediné, co věděl bylo, že byl svázaný, se zraněními ve stejných místech, která v předešlém boji získal. Namare nad ním stál, levou nohou mu šlapal po zádech. Jeho schopnosti ovládat vodu se nebál, jelikož jeho meč byl zabodnutý v Kangaeho ruce a vedl do něj Namarovu vlastní chakru. Tím mu rozrušil jeho chakrový systém, znemožnil mu užívání této energie do té doby, než z něj čepel znovu vynoří.
"Nerozumíš. A právě proto jsi prohrál." začal.
Čekal nějakou reakci.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō - Stránka 2 Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Thu Nov 13, 2014 2:46 pm

Kangae Mizutsuchi

"S-Sakra, není možné, aby byl na tolik silný, aby tak rychle přišel na moje Genjutsu." V mé hlavě se mihne celý náš souboj, pomalu si uvědomím, že všechno co jsem udělal, obrátil proti mě. "T-Tohle je nadlidská síla!" Jeho rychlost byla příliš vysoká. "Používá Genjutsu nebo Ninjutsu?" Mohl jsem si klást jakékoliv otázky, ale nikdy bych se mu nejspíš nebyl schopný vyrovnat. "Je něco, co by rád slyšel?" Nevěděl jsem správné odpovědi na jeho otázky, ale očividně mě nechtěl ihned zabít. V tuto chvíli jsem byl zcela bezmocný, ale přes to všechno jsem někde doufal, že se z toho dostanu. "Saito-nii co by jsi v tuto chvíli dělal ty? Vždy jsi mi říkal, že se nesmím vzdát a jít za svým snem, jenže on?!" V duši jsem se snažil najít radu svého mrtvého bratra, ale žádná nepřišla.

Sakra! Tohle je fakt nefér! Nemohl jsem použít svou ruku a tím i chakru, ale mohl jsem ji nechat lehce poškodit a dostat se z toho. Zatnul jsem zuby a trhnul. Tímto jsem si opravdu hodně roztrhl ruku, ale to se ještě dalo léčit. Nyní neměl on svojí zbraň. Vodou jsem vytvořil čepek, kterou jsem zaútočil na jeho nohu, která byla na mě. Pokusit se mu oddělit jednu nohu byl stejně nejspíš k ničemu, ale já se odmítal vzdát. Ksakru! Nevzdám se, i kdyby to měl být můj konec. Chybami se člověk učí ne? I když prohraji, opět vstanu a vrátím ti to, alespoň pětkrát tolik! Hlasitě vykřiknu i když vím, že jsou mé šance skoro nulové. Víš Namaro-san, jsi opravdu silný, neznám odpovědi na tvé otázky. Možná jsem příliš slabý a chtěl bych něco dokázat, jenže ty.. Na chvíli se pousměji a poté vydechnu. Jsi vážně silný, proč někdo jako ty odešel od své vesnice, stal se Nukeninem a poté opustil vězení, určitě máš obrovskou sílu, mohl jsi se stát dobrým šermířem, rád bych slyšel tvojí odpověď. Doufal jsem, že naleznu vodítko k tomu, co chce slyšet, protože v boji bych ho nikdy neporazil.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō - Stránka 2 Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shinobi Thu Nov 13, 2014 4:50 pm

Asi je důležité zdůraznit, že již bylo zmíněno, že je Kangae SVÁZANÝ. Ale budiž- Kangaemu se podařilo roztrhnout si v dlani vlastní ruku, čímž zpečetil její osud v doživotní omezené hybnosti. Přecijen si tak zpřelámal velké množství kosti a zpřetrhal důležité svaly. Dokázal již ale používat chakru, ale nemohl udělat nic jiného, než pohybovat vodou ve svém okolí. Namaru se s ústy připravenými ke slovům nahnul nad Kangaeho, klekl si před něj a spustil.
"Nehodlám bojovat pro vesnici, která mě donutila zabít vlastní rodinu." oznámil.
Jeho panenky zapadly do koutků očí a sledovaly Kangaeho poletující bublinu. Sebral ji do ruky a udělal zjevně to nejméně očekávané- snědl ji.
"Udělej co uznáš za vhodné. Na tomto rozcestí máš na výběr ze dvou cest. Můžeš mě zabít nebo nechat žít. Tak jako jsem nechal žít já tebe. Budeme si rovni." pokračoval "Nebo mě zabij, ale počítej s tím, že budeš stíhán za svůj vlastní zločin." pohlédl na muže, kterého pod vlivem genjutsu zabil- ano, byl to svědek.
Ležel v louži zředěné krve, jeho výraz vypovídal o násilné smrti. A způsob byl nadmíru jasný- a pachatel jakbysmet.
"Dávám ti na výběr, i když se ti může zdát, že mám vše připravené tak, abych stoprocentně přežil. Není to tak. Zajímá mě tvá odpověď na otázku- proč si myslíš, že tak rozumíš světu, když ti jasně ukazuji, že tvá slova a názory neznamenají v světovém měřítku nic? Že i když stojíš za svými názory, najde se někdo, o kom nebudeš ani přemýšlet, ale protože ti to bylo nařízeno- zabiješ."
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō - Stránka 2 Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Thu Nov 13, 2014 5:48 pm

Kangae Mizutsuchi

Nastalo něco, co jsem moc neznal, měl jsem takový divný pocit. "C-Co to?" Nevěřil jsem jeho slovům, ale přeci jen jsem se lehce pousmál. "Chápu, takže ztratil rodinu" V hlavě jsem si ještě všechno přebral a nakonec mu odpověděl. Má mise byla tě přivést živého či mrtvého. Živého tě tam asi nedostanu, ale vzhledem k tomu, že je ten svědek mrtvý, nikdo se nedozví, že žiješ. Prostě jsem tě technikou roztrhal a nic z tebe nezbylo. Zasměji se, protože to zní velice divně, když někdo na jeho úrovni má zemřít tímto stylem, je to však výmluva, kterou podám v hradu. Vděčím ti za svůj život, chápu tě. Též jsem ztratil rodinu a musí být ještě horší to, že jsi jí sám zabil. Tak tak se vyškrábu na nohy a dojdu ke svědkovi. Pomocí katany odseknu jeho ruku a tělo zaplavím vodou, následně jeho tělo nechám vodou roztrhat. Ruku si vezmu a zabalím do obalu. Řekněme, že tohle je tvoje ruka Namaro-san. Pravdou je, že světu nerozumím. Vím, že prozatím můj názor nic nezmůže, díky tobě jsem pochopil, že mise nejsou vše. Rozhodně tě nezabiji, ale byl bych rád, kdyby jsi poblíž hradu nedělal problémy, nahlásím tě jako mrtvého. Nejspíš se nevyplácí příliš lpět na misích, protože ten, kdo by kvůli misi zabil přítele, je horší než ten, co mu takovou misi zadal. Dodám s úsměvem a obvazem si zavážu zraněnou ruku, kterou udržuji pod vodou. Neraněnou ruku natáhnu směrem k Namarovi a usměji se ještě víc. Děkuji, že jsi mě něco naučil, mé jméno je Kangae, nikdy na tebe nezapomenu! Doufám, že mi ruku též podá a já půjdu dokončit misi. Jestli dělám dobře či špatně, to nevím, ale rozhodně někoho jako je Namaro nezabiji. To je to, co jsem pochopil. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō - Stránka 2 Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Shinobi Thu Nov 13, 2014 5:59 pm

"Kirigakure no Sato je krutá vesnice, jež si svůj post jedné z Pěti velkých Zemí nezaslouží, taková je realita." nyní proti sobě stáli tito dva muži jako sobě rovní.
Jeden se díval do očí druhému, nikdo neuhnul pohledem.
"Nikdy jsem nedělal problémy. Byla mě jen potřeba z určitých důvodů odstranit." poznamenal. "Hm. Kangae." pohlédl na jeho ruku. "Já jsem svou pravou ruku ztratil tehdy v Kirigakure no Sato. Dnes jsem ztratil i svou levou. Nemám ti co nabídnout. Snad jen jistotu, že se nevidíme naposledy." ruku zvedl proti Kangaemu, ale ne k tomu, aby mu ji podal- do ruky mu vložil svoji rozškrábanou čelenku Kirigakure no Sato.
"Ta ruka není dostatečný důkaz, mnohé je zjistitelné." s tímto a úsměvem na rtech se Namaru konečně rozplynul v mlhu a zmizel do neznáma.

- Mission Accomplished -
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō - Stránka 2 Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Thu Nov 13, 2014 6:38 pm

Kangae Mizutsuchi

"Chápu" Usmál jsem se a viděl pouze mlhu, ve kterou se Namau rozplynul. Na tváři mi zůstal pouze úsměv, jeho čelenku jsem si schoval a poté vyrazil zpět do hradu, kde mi byla mise zadána. Stráže mě již poznali a já zamířil přímo za dozorcem, který mi misi zadal. Čelenka Namara a ruka svědka, která měla být fiktivně Namarova, byl důkaz, který stačil na to, aby mi uvěřili. Mise splněna, Namaro už nebude dělat problémy, tohle je vše, co z něj zbylo. Ten svědek se však stal obětí jeho běsnění. Tohle byl konec, doufal jsem v to, že jsem udělal dobrou věc, s tímto jsem se vracel zpět do Tsukigakure. //přesun
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hōzukijō - Stránka 2 Empty Re: Hōzukijō

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru