Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Assassin Senju vs Erza Scarlet

2 posters

Goto down

Assassin Senju vs Erza Scarlet Empty Assassin Senju vs Erza Scarlet

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Aug 26, 2014 11:03 pm

Assassin Senju vs Erza Scarlet



              Assassin Senju vs Erza Scarlet 28gtrlu

Nyní započnou velké slavnosti, kde se na vaši počest utká mezi sebou Legendární Hokage z Konohy Assassin Senju a jeho protivnice, která dostala dokonce titul " Titánia " Erza Scarlet. Tyto dvě neuvěřitelně silné a známé osobnosti se mezi sebou utkají právě v naší aréně. Divákům neručíme bezpečí, jelikož nikdo v jejich blízkosti není v bezpečí. Užijte si tento skvělý a napínavý souboj na ostří nože.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Assassin Senju vs Erza Scarlet Empty Re: Assassin Senju vs Erza Scarlet

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 29, 2014 4:41 pm

Doma v Konoze


V klidu jsem si četl denní tisk včetně bulváru, když v tom jsem dostal zprávu. Neptejte se mě jak jsem ji dostal, stejně Vám to neřeknu. 
Odebral jsem se do svého pokoje, převlékl se do bojového a vzal výbavu. Tohle bude zajímavé. Sešel jsem do kuchyně, vzal si z šuplíku tyčinku Snickers, abych nebyl primadona a během chvilky ji snědl. 
....
 
Assassin Senju vs Erza Scarlet Tumblr_naasy7HIcg1qjv6zxo3_250

"Nejdu pozdě?" zeptal jsem se, když jsem dorazil na bojiště. Nu, nikdo tady nebyl. Tak jsem se postavil a čekal. Můj cool nástup byl zmařen.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Assassin Senju vs Erza Scarlet Empty Re: Assassin Senju vs Erza Scarlet

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Aug 29, 2014 6:21 pm

Celou dobu zde bylo absolutní ticho. Všechny tribuny byly tiché a plné napětí a očekávání příchozí bitvy mezi Erzou a Assassinem. Nikdo si netroufl ani vydat hlásku než dorazí tito dva udatní válečníci, kteří si prošli dlouhou řadou bitev snad na všech možných bojištích a čelili tváří tvář smrti, ale vyšli jako vítězové. A právě dnes poctí svou přítomnosti tito dva toto místo, které bude jejich bojištěm. Jako první však dorazil Hokage Assassin, který si myslel, že přišel pozdě, zatímco Erza na něj čekala celou dobu v šatnách kde se detailně připravovala na tuto bitvu. Samozřejmě Assassina uvítali všichni na tribunách bohatým aplausem, který se jen tak nevidí. Měl epický nástup kde se odnikud objevil na svém stanovišti, kde trpělivě čekal na svou soupeřku, která už mimochodem právě kráčela chodbami, načemž se potom objevila ze stínů tribun. Ano, byla to skutečně ona. Obávaná " Titánia Erza " , která si prošla už tolika boji, že je snad ani nespočítáte. Ve své výbavě vypadala fantasticky, že se mužům na tribunách podlamovali kolena jen co ji spatřili. Někteří se možná hned zamilovali, omdleli a nebo se třásli strachy. Nic už nemohlo zastavit tuto bitvu. Vše začalo v tu chvíli když Erze přišla nabídka na jednu velmi ceněnou misi, na kterou však nemohla vzít nikoho kdo by s ní bojoval, a proto celý Fairy Tail se rozhodl vydat ji aspoň povzbuzovat z jejich vlastní tribuny. Konoha vs Fairy Tail. Kdo vyhraje tento strhující se zápas? Pečlivě nás sledujte u televizních obrazovek a na tribunách, protože tohle jste ještě neviděli.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Assassin Senju vs Erza Scarlet Empty Re: Assassin Senju vs Erza Scarlet

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 29, 2014 6:48 pm

Jaký šok mne čekal! Hned série šoků! Prvním šokem bylo zjištění, že je tady obecenstvo. Zvedl jsem ruce a otočil se na tleskající tribunu. To jsem teda zvládl, ne že bych si to neužíval. Ten druhý šok bylo to, že mým oponentem je žena.
Assassin Senju vs Erza Scarlet Jiraiya

Chvíli jsem na ni takto zíral a pak jsem si musel dát facku, abych se probudil.
"Že-žena?" zakoktal jsem a pak jen zíral. Musela zaútočit první, protože já bych se tady klidně i vzdal.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Assassin Senju vs Erza Scarlet Empty Re: Assassin Senju vs Erza Scarlet

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Aug 29, 2014 7:20 pm

Byl to souboj muže proti ženě. Jenže tato žena nebyla jen tak ledajaká, nebyla to žádná hospodyňka, striptérka nebo žena v domácnosti. Tato žena se stala bojovnící tak slavnou jako příběhy vypráví o legendární princezně bojovnici Xeně. Erza se začala přibližovat ve své pripmární zbroji, ale nezaútočila na Assasina. Místo toho svým hlasem k němu promluvila. " Hej, buď chlap a nestůj tam jen tak. Tohle je bojiště! " Řekla trochu přísně aby mu domluvila a čekala na jeho první úder. Nehodlala ho v žádném případě šetřit, byla schopná ho klidně i rozsekat na plátky.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Assassin Senju vs Erza Scarlet Empty Re: Assassin Senju vs Erza Scarlet

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru