Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tanzaku Gai

+5
Kiseki Mirakuru
Shinobi
Hikaru Hyuuga
Sadao
Hebi
9 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Tanzaku Gai Empty Tanzaku Gai

Příspěvek pro Hebi Thu Aug 28, 2014 9:49 pm

Tanzaku Gai Tanzaku_Quarters
Ohromné město v Hi no Kuni, ve kterém se nachází památka hrad Tanzaku jo. Nachází se daleko od hranic Konohy. Je to živé město, atraktivní pro hazard a pro pánské kluby. Většinu společností zde vlastní Tetsu Yakintaro.
V současnosti se zde děje spousta nekalých aktivit, město se stalo domovem válečných uprchlíků, nukeninů a je okupován Seikyo Tachiban.

Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Hebi Thu Aug 28, 2014 9:53 pm

Před několika dny jsem navštívil město Tanzaku, abych se ujistil, že vše jde podle plánu. Naše spojenecké smlouva se Seikyou Tachiban byla zpečetěna a já jsem našel útočiště v jednom jejich sídle.
Dočetl jsem nejnovější noviny a trochu jsem se nad nimi zasmál. Dopil jsem svůj podivně zapáchající nápoj a pohladil svého hada.
Se svou malou armádou nemrtvých jsme během několika minut dobyli město a všechny radní zabili. Nikdo se neopováží vyjít ven ani odporovat.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Sadao Thu Aug 28, 2014 11:47 pm

Kroky ma zaviedli presne na toto miesto. Na nejaký čas som sa vytratil zo scény akéhokoľvek diania, no začínal som tušiť, že by bolo dobré sa znova ukázať. Dní na nejaký oddych som mal viac než dosť, dopriať si ešte ďalšie by už bolo zbytočné, takže mi ostávalo vyhľadať osobu, u ktorej som si bol istý, že pre mňa niečo bude mať. V tomto momente som vkročil práve do miestnosti, v ktorej sa nachádzal i sám Hebi. Svoj plášť Shuuketsu som dole nedával, čiže mohlo byť jasné, za kým a možno i prečo práve idem. A tak som sa pomaly dostal až k nemu. Ako som si všimol, práve študoval nejaké noviny a popíjal divný nápoj, ktorého obsah som radšej ani nechcel poznať. Z krátkeho pohľadu na tieto dve veci, som nakoniec pohliadol i na Hebiho. Môj výraz ako vždy nehovoril veľa, vlastne sa z neho nedalo vyčítať nič, no už len moje ukázanie sa tu vravelo veľa.
"Nepochybujem, že by sa pre mňa našla nejaká práca.." Touto jedinou vetou som, okrem svojho príchodu až ku nemu, hodlal na seba upozorniť a rovno i prezradiť dôvod, prečo som sem vôbec dorazil. Nebol som žiaden rečník, slová som riekol, len ak to bolo nutné a preto som i teraz vybavil dve veci jednou vetou. Následne som sa už pochopiteľne odmlčal a ostal Hebiho sledovať.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Hebi Fri Aug 29, 2014 12:07 am

Konečně..
Nechutně jsem se olízl svým dlouhým jazykem a poté pohlédl na osobu, která mě navštívila.
"Konečně Sadao," ušklíbl jsem se a odložil noviny.
Pf..
"Chci, abys zašel do vesnice Akatsuchi, nachází se zde v Ohnivé zemi a unesl jednoho z těch lidí, co ovládá to jejich ohnivé kekkei genkai. Poté chci, abys zašel do vesnice Kazetsuchi a udělal to samé, unesl člověka, který používá vzdušné kekkei genkai. Poznáš ji, jediná vesnička nacházející se na velké hoře..Dávej si však pozor a nepodceňuj je.."
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Sadao Fri Aug 29, 2014 12:34 am

Zľahka som podvihol obočie, keď sa opäť tak oblízol. Šlo síce o zbytočnú vec, ale vždy som mal z toho gesta divný pocit. No ale čo už, bol pomaly viac hadom než človekom, takže som to nechal behom momentu zase na pokoji. Bol som tu predsa kvôli inej veci a tou bola práca. Tú pre mňa i mal, takže som mal správny i predpoklad, že sa mi príchod za ním oplatí. Akatsuchi a Kazetsuchi..
"Akoby sa stalo." Reagoval som trochu sucho, predovšetkým ale s istotou, že mi jeho úlohy nebudú robiť problém. A to aj napriek jeho varovaniu, aby som si dal pozor. Sám však uvidím, či bol môj predpoklad i o tomto správny alebo nie. Prípadne budem musieť oprášiť pár techník, ak by mi vlastníci ohnivého či vzdušného Kekkei Genkai robili predsa len taký problém.. Stačil som sa už len bez ďalších zbytočných slov otočiť a znova vykročiť cestou, ktorou som sem prišiel, preč. Bolo načase uniesť pár ľudí..
--Presun--
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Hebi Fri Aug 29, 2014 12:42 am

Práce byla vyřízena, teda jedna část práce. Pokud splní rozkaz, měl jsem pro něj připravenou tučnou odměnu. Já jsem se zatím odebral do svých komnat. Chtěl jsem ještě vykonat jeden ze svých tajných rituálů svlékání z kůže xD.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Aug 29, 2014 9:26 am

Kdyz jsem se blyzil k Tanzaku Gai aktivoval jsem Byakugan a chodil kolem a hlidal si okoli abych neskoncil v nejake blbe pasti. Bylo mi jasne ze pokud toto je ma posledni mise pred povisenim tak mi bylo jasne ze to nebude jen tak.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Shinobi Sat Aug 30, 2014 1:16 pm

Hikaru mohl vidět spoustu zajímavých věcích. Hradby byly zavřené a zajištěné, u brány strážilo několik vojáků a právě se střídali. Uvnitř to bylo chaotické. Nikdo nechodil z domu ani do domů. Okna obchodů a krámků byla zatlučená, až na pár výjimek. No i teroristi musí mít hospody.
Čtyři nejvyšší vůdci byli schovaní v sídle bývalého starosty. Byl zde dokonce i Hebi, jako hlavní výčepní v jednom sešlém baru.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Aug 30, 2014 7:05 pm

To co jsem videl nebylo dobre teda uz od pohledu. "Tohle je pekne v haji. Takze to asi bude ten slavny Hebi o kterem sem slysel. Tak Hnusnou cakru jsem snad jeste nevidel a ze jsem jich videl uz hodne." Rekl jsem polohlasne. Nakonewc jsem slozil pecet a udelal Kagebushin no jutsu Dva klony se obevily vedle me. Tanzaku Gai Kage-bunshin-no-jutsu-o
Kony vedely co mely delat podat zpravu Hokagemu.
Ty se hned roz utekly smerem do vesnice.
(Presun klony)
Ja jsem mezitim vyckaval a behal v uctive vzdalenosti kolem vesnice a snazil se ziskat pozice strazi a nejakou skulinku at uz v obrane uzavirce i v pohybu strazi. Bylo jich hned nekolik ale ja jsem si uvedomoval rizyka toho vseho. Nakonec jsem se rozhodl vyckat co se bude dit nasadil jsem si Kontaktni cocky ktere menily barvu mych oci a pomalu se priblizoval k hradbam. Nakonec jsem tu byl tajne stale jsem si vsek udrzoval odstup bylo jasne ze pokud jsem odhalen nema cenu se schovavat. Opet jsem mel pripravenou bachorku o potulnem obchodnikovi obzvlaste kdyz dokumenty byly prave.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Aug 31, 2014 12:02 am

Muj Klon Myi predal informace a nezbyvalo nic jineho nez se vydat zpatky. Rozkaz byl rozkaz.
(Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu Sep 18, 2014 6:34 am

Po naozaj dlhej ceste z hostinca sa mi konečne podarilo dostať pred toto obrovské, no pomerne nebezpečné miesto. Bude pomerne veľmi ťažké ho nájsť. Pomyslel som si a z diaľky som si prezeral mesto. Nakoniec som sa vybral priamo do vnútra mesta, kde som mal jedinú možnosť a to vypytovať sa všetkých naokolo, či niekto nevidel alebo nepočul o tom, kde sa nachádza Tetsuya. Vošiel som cez vstupnú bránu do mesta a hneď v tej ulici som sa už pýtal takmer každého človeka, ktorého som stretol. Slušne som pozdravil, potom poprosil a hneď som spustil moju požiadavku o tom, či nevideli alebo aspoň nepočuli o človeku Tetsuyovi, k tomu som im ho aspoň trochu opísal a dúfal som, že mi aspoň priblížia, kde sa tak môže nachádzať. Ako som aj čakal, táto prvá ulica, ktorú som prešiel mi príliš nepomohla, takže som išiel ďalej.Narazil som na ďalšiu ulicu, kde bolo pomerne plno detí. Divil som sa, že na tomto mieste ich je toľko, keď bolo známe tým, že to je mesto hazardu a nukeninov. To s tými nukeninmi som si dal do kopy ja sám. Dokonca aj tých dedí som sa spýtal to isté, čo aj tých ľudí predtým, predsa len otázku som meniť nemusel. Neviem, či bude dobré prechádzať každý kúsok mesta. Bolo by lepšie, ak by si zašiel do centra k tržnici obchodníci toho vždy vedia najviac. Prehovoril ku mne môj verný spoločník Khairuni a ja som s ním mohol, ako vždy len súhlasiť. Mieril som do centra k tržniciam a pri tom som sa pýtal ľudí tak či tak. Po človeku, ktorého som hľadal nebola ani vidu ani slychu. Keď som už prišiel k tým obchodom a tržniciam, myslel som si, že asi zomriem, než to celé prejdem. Predsa len táto časť sa mi zdala najväčšia a tiahla sa skoro, ako turistická atrakcia k hradu. Šiel som od stánku k stánku, od obchodu k obchodu a naozaj mi to trvalo zopár hodín, než som sa došiel až k hradu. Tam som si dal malú prestávku, kúpil som si nejaké jedlo a sadol som si tam na lavičku a pustil som sa do jedla. Po tom som zasa vstal a vybral som sa zasa do hľadania. Dúfam len jedno, že ma tá žena neoklamala. Možno hovorila, že tá informácie nieje istá ale aj tak! Aj keď to vyzeralo, že sa zlostím, vôbec som sa nezlostil a bol som úplne kľudný. Predsa len mňa bolo veľmi ťažké nejako naštvať, či znekľudniť. Ja som stále pokračoval a čas sa neúprosne valil. Bolo to vidieť na tom, že som videl slnko, ako sa už pomaly chcelo stratiť za obzorom. Preto som sa trocha popohnal a pokračoval som v snahe nájsť toho človeka.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Nukenin Fri Sep 19, 2014 2:47 pm


Geninovi z Kirigakure trvalo hľadanie nepochybne veľmi dlhú dobu.
Márne sa však na každom mieste vypytoval, nikto mu o Tetsuyovi nevedel nič povedať. Našli sa mnohí, ktorí ho nepoznali, alebo sa tak minimálne tvárili, ale dokonca aj z tých, ktorí to meno nepočuli ani zďaleka prvýkrát, nedokázal Kisekiho ani jeden oboznámiť s jeho polohou. Párkrát sa síce objavil trúfalec, ktorý sa Kirigakurčana pokúsil ošklbať, ale žiadnych použiteľných informácií sa nanešťastie predsa len nedočkal. Všetko nasvedčovalo tomu, že sa domov vráti s prázdnymi rukami. Neuvedomil si však, že je už nejakú dobu sledovaný.

Ako náhle sa už slnko skrylo za obzorom,
v jednej uličke Kisekimu skrížila cestu zodpovedná osoba. Niet divu. Predsa len sa potuloval na území, ktoré okupovala nebezpečná teroristická organizácia, pýtajúc sa na meno jedného z jej najštedrejších sponzorov. Veru tak. Iba niekoľko metrov pred ním s nekompromisným výrazom v tvári stál akýsi statný muž po tridsiatke. Ak by bol genin z Kirigakure podstatne informovanejší, vedel by, že sa jedná o člena organizácie Seikyou Tachiban, ktorý sa v Zemi ohňa preslávil pod vlastným menom, Yamanaka Nao.

"Už si ani nespomínam na to, kedy sa tu
naposledy objavil takýto odvážlivec. Potulovať sa po meste o takomto čase bez dozoru v snahe dohodnúť si schôdzku s jedným z najbohatších mužov planéty... máš nervy zo železa,"
ozvala sa k nemu od chrbta druhá osoba, ktorej pohľad na ňom za tento deň spočinul. Tak isto sa jednalo o pomerne veľkú rybu. Bola to Tetsuyova pravá ruka, osobná asistentka a zároveň viceprezidentka spoločnosti Yakintaro Gyōkai, ktorú mnohí označovali za jej skutočnú vodkyňu, Minako. Navzdory jej mladistvému vzhľadu však bola staršia ako sám jej zamestnávateľ. Kto by bol povedal, že sa za daných okolností dostaví osobne.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Fri Sep 19, 2014 3:05 pm

Aj keď som si, ako shinoby mal všimnúť, že ma niekto sleduje nestalo sa tak. Predsa len som nemal dostatočné skúsenosti na to, aby som to dokázal. Preto som sa popravde ani nedivil, že ma v jednej z tmavých uličiek niekto oslovil ale skôr som čakal, že ma prepadnú, predsa len to bola nebezpečná oblasť. Tak a je to tu. Pripravoval som sa popravde na najhoršie. Bol som v strehu a chakra v mojom tele bola sústredená hlavne do nôh, aby som po prípade mohol zdrhnúť. Určite by sa predo mnou takto neobjavili nejaký slabí shinoby. Ale pokiaľ neútočia je to v poriadku. V tom ma za mojím chrbtom niekto oslovil. Takže to znamenalo, že som bol obkľúčený. Otočil som sa pre to na tú, ktorá ma oslovila. "Ale sa snažím využiť najľahšiu a najnápadnejšie metódu na hľadanie." Prehovoril som a prezrel som si ju. Vyzeralo pomerne mlado a pekne, takže som dúfal, že bude tá slabšia ale zdanie môže klamať. Nehovoril som k nej nejako arogantne alebo provokatívne ale skôr takým bezfarebným tónom. Ak by som vyprovokoval boj, bolo by to zlé a to som nechcel. "Chcem mu predať informácie, ktoré sú určené len jemu. Myslím si, že sa mu hodiť budú aj keď je pravda, že sa nevyznám natoľko, aby som to mohol posúdiť. Popravde som už pomerne v koncoch a nevedel som, ako ho nájsť tak som si vybral tú najhlúpejšiu možnosť hľadania." Priznal som popravde nevierohodným osobám. Možno bola najhlúpejšia ale zafungovala, ako som predpokladal, predsa len som na seba upozornil, teraz len či sa mi to vyplatilo.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Nukenin Fri Sep 19, 2014 3:58 pm


Kisekiho spôsob sa spočiatku naozaj zdal byť účinný. Pravdou ale bolo, že sám sebe vykopal pomerne hlbokú jamu.
"Ale čo, takže predať mu informácie. To je mrzuté. Zdá sa, že o tom nevieš, ale s Tetsuyom sa je nemožné stretnúť. To on sa stretáva s ostatnými, nie naopak," prehovorila Minako s hranou starosťou v hlase.
"Keď ja ti neviem. Možno hovoríš pravdu, ale kde mám vziať tú istotu? Tetsuya je obzvlášť v poslednej dobe terčom mnohých nepriateľov. Je pravda, že nevyzeráš ako jeden z nich, ale opatrnosti nie je nikdy nazbyt..."

Sotva Minako stačila dohovoriť, už sa aj na Kisekiho vrhol Yamanaka Nao. Nanešťastie pre genina z Kirigakure sa jednalo o protivníka na úrovni jounina, preto sa jeho šance zdali byť vskutku nereálne. Pravdou ale bolo, že sa ho nepokúšal zabiť. Očividne naňho nešiel naplno, pričom využíval len a len taijutsu. To tak isto ale nebolo namierené na vitálne body. Všetko nasvedčovalo tomu, že ho chce chytiť a prečítať si všetky informácie z jeho mozgu osobne. Nech už Kiseki reagoval akokoľvek, rozhodne mal čo robiť, aby mu uhýbal. Bol to expert na boj z blízka.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Fri Sep 19, 2014 4:26 pm

Pozorne som sledoval oboch a pri tom vnímal, čo mi hovorila tá žena. Je pravdou, že hovorila, že mi nemôže veriť ale ako vlastník draka som nemohol klamať, no o tom som jej povedať určite nechcel. Keď hovorilo to dievča nestihla skoro ani skončiť a na mňa sa z ničoho nič vyrútil ten druhý chlap. Prvú ranu som pochopiteľne schytal ale po tom, čo som odskočil som nahromadil chakru do rúk a nôh, aby som bol rýchlejší. Dokonca aj v tomto prípade som schytal zopár rán ale popravde ma to až tak nebolelo, lebo na mňa išiel  zľahka a môj obranný mechanizmus  Maximálne ma to otriaslo a on si mohol všimnúť, že pri jeho údere mohol pocítiť, ako mu niečo ruku odmrštuje preč. O útok som sa nepokúšal, svoje ruky som používal na vy-krívanie a poprípade aj nohy už to som nestíhal, preto som vlastne neútočil. Moje ruky začali pokrývať dračie šupiny, ktoré na dlaniach neboli vidno, lebo som mal rukavice. Jediné, čo si mohol všimnúť bolo, že moje ruky boli tvrdšie a naozaj o poznanie rýchlejšie.Poznať to bolo na tom, že som dokázal lepšie vykryť jeho útoky. To je zlé, budem sa musieť asi dať na útek. "Ja ... som neprišiel bojovať!" Ohradil som sa aj keď mi to asi príliš nepomôže. Mojou výhodou nebola sila ale rýchlosť a výdrž, preto som vedel, že to nejakú chvíľu takto vydržím aj keď som len genin.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Nukenin Fri Sep 19, 2014 5:41 pm


Kiseki sa rozhodol správne. Ak by venoval
čo i len trochu pozornosti útočeniu, je možné, že by bol porazený pomerne rýchlo, ale tým, že všetko vložil do obrany, mal akú takú šancu. Neobyčajne silný fuuton v kombinácii s jeho prakticky nepreraziteľnými šupinami útočníkovi znemožnili chytiť ho, ako to pôvodne plánoval. Aby toho ale nebolo málo, vzhľadom na to, že jeho veterná podstata bola o čosi silnejšia, ako je tomu u ostatných geninov, si navyše splietol jeho úroveň a automaticky si ho zaradil buď ako chuunina, alebo nebodaj aj vyššie. To mohlo znamenať jediné. Odteraz naňho pôjde naplno, aj keby ho mal behom súboja nechtiac pripraviť o život.

"Zadržte," ozvala sa Minako v pravý čas a pomalými krokmi podišla trochu dopredu.
"Hovoríš, že si neprišiel bojovať... to je mi jasné, ale to nič nemení na tom, že v očiach Tetsuyu je v súčasnosti akýkoľvek hosť nevítaný. Mám však návrh, ako by sme to mohli vyriešiť. Tuto môj kolega sa ťa nepokúšal zabiť, ale to ti už zrejme došlo. Chcel iba nahliadnuť do tvojej mysle. Ak naozaj nemáš čo skrývať, dovoľ mu to po dobrom a tie získané informácie sa k Tetsuyovi na sto percent dostanú. V opačnom prípade bude s najvyššou pravdepodobnosťou pokračovať až dovtedy, kým sa mu to nepodarí, aj keby ťa to malo stáť život," vysvetlila Kisekimu svoj návrh dosť dôkladne.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Sep 21, 2014 9:26 pm

Vyzeralo to tak, že to zvládnem ale začal pritužovať. Než sa ale niečo stihlo stať zachránilo ma to dievča, ktoré bolo s ním. Potom ku mne začala hovoriť ale bolo pomerne zlé, že ja som jej nemohol vyhovieť. "Na niečo také s poľutovaním pristúpiť nemôžem. Ako shinobi si to nemôžem dovoliť, lebo by ste mohol prezrieť aj iné informácie. K tomu je viac než možné, že k mojej hlave sa ani nedostanete, lebo do mojej mysle sa ani dostať nedá, je blokovaná automaticky, čo znamená, žeby ste videl len hlúposti a nič podstatné. Dovolím si tvrdiť, že by ste ma potom ešte aj tak obvinili s toho, že to robím naschváľ, takže by som bol zasa na začiatku a nikam by sme sa nepohli. Teda maximálne by som asi zomrel." Prehovoril som k nim a pri tom som stále hovoril tým svojím neutrálnym tónom. Neprezradil som im, prečo by neuspel ale to nevadí aj tak sa asi bude chcieť presvedčiť. Ja by som to možno aj spravil, no skôr by som si tým len prihoršil. "Ono ide o to, že ja potrebujem počuť od neho odpoveď na to, čo mu poviem. Tak Vás prosím dostaňte ma nejako k nemu." Prosiť takýchto ľudí je asi zbytočné ale v mojom prípade som aj tak nič lepšie nemohol Bol som 100% úprimný človek, ktorý nemal dostatočne dosť síl na to, aby ich porazil a mohol by som si to vybojovať, preto som sa to snažil zariadiť touto cestou.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Nukenin Mon Sep 22, 2014 5:17 pm


Minako nemala z Kisekiho odpovede radosť.
Ťažko povedať, či mu to verila, alebo nie, ale to nič nemenilo na tom, že bez nejakej tej formy overenia to nepôjde. Rezignovane preto kývla smerom na kolegu a dodala: "Rob, čo musíš." Nie je ani hádam nutné dodávať, čo to pre genina z Kirigakure znamenalo. Vzhľadom na to, že ho Nao považoval za akú takú hrozbu, bolo zrejmé, že k nemu nebude pristupovať neopatrne. Tentokrát sa teda rozhodol o podstatne prepracovanejší útok ako predtým.

Yamanaka si bez váhania pripravil kunai s akýmsi lístkom. Následne ho hodil naproti Kisekimu pomerne vysokou rýchlosťou, ale pravdou je, že nebol jeho cieľom. Aj keby proti tomu nič neurobil, tesne by ho minul. Ako náhle sa však k nemu priblížil, Nao utvoril pečať a celú uličku pokryl dym, cez ktorý mohol genin z Kirigakure len ťažko niečo vidieť. Zdalo sa, že ho mal v pláne oslepiť, alebo v tom nebodaj bolo aj niečo viac? Tak či onak to nič nemenilo na tom, že mal Kiseki pomerne obrovský problém.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Tue Sep 23, 2014 8:55 am

Už na jej tvári bolo vidieť, že sa jej moja odpoveď nepáčila ale klamal by som, ak by som povedal, že som to nečakal. V tom po mne hodil kunai a ja som uhol smerom do strany no v tom nastal výbuch dymu. Musím sa odtiaľto dostať. Prebehlo mi v hlave hneď, ako som bol v tom dyme a vytvoril som jednoduchú pečať na techniku Shunshin no jutsu a vďaka nej sa dostal takmer až na koniec tej uličky v ktorej som bol, aby som bol mimo toho dymu. Tentoraz som vytiahol z pochvy katanu a v nej hromadil chakru na prípadný útok. Bol som v strehu. Okolo mňa sa jemne vznášalo zopár kameňov ale vo výške ledva členka, aby ich nebolo vidno. Bol som teraz na mojom maxime a musel som byť teraz plne sústredený, div mi z toho hlava nevybuchne. Neviem, ako ich presvedčiť, aby ma za ním pustili ale zadarmo sa vydať nenechám. Sa divím, že im to stojí za to, však som s ním chcel len na minútku prehovoriť. Hovoril som si v hlave a sledoval obozretne okolie. Nemáš sa čomu diviť, však už si počul veľa krát, akého človeka to vlastne hľadáš. A to na tom bolo práve to zlé, že sa k nemu proste dostať nedalo.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Nukenin Tue Sep 23, 2014 4:36 pm


Biely dym, ktorý Nao vyvolal, očividne nebol stavaný na oslepovanie nepriateľov. Behom veľmi krátkej chvíle sa totiž absolútne vytratil, a to vrátane Yamanaku. Čo to mohlo znamenať? Pravdou je, že Kisekiho reakcia bola ako tak očakávaná. Nepredpokladalo sa, že by sa vrhol naproti Minako, alebo že by sa nebodaj pokúsil o vybehnutie na strechu. Márne sa sústredil a všemožnými spôsobmi snažil sledovať okolie, bolo to zbytočné. Vďaka tomu, že geninov súper jeho pohyb vopred predvídal, ho totiž dokázal prekvapiť a zaútočiť zozadu. Veru tak. Sám Nao sa presunul na koniec uličky okamžite po hodení kunaia. Úroveň jounina sa v ňom nepochybne nedala zaprieť.

"Shintenshin no Jutsu!" vykríkol člen teroristickej organizácie a dal tým dosť jasne najavo, o čo sa podľa všetkého pokúša. Kiseki týmto ale dostal jedinečnú príležitosť. Ak by sa totiž nejakým zázrakom dokázal vyhnúť, čo sa však vzhľadom na okolnosti zdalo byť nad jeho možnosti, Nao by po použití techniky bol chvíľu mimo, takže by sa navzdory svojej úrovni nedokázal včas ubrániť ani len geninovi. Keby na to ale naozaj došlo, genin z Kirigakure by okamžite čelil ďalšiemu útoku z presne opačnej strany, kedy by mu hrozilo prebodnutie nejakou neznámou osobou. Mohol by to nebodaj byť zúfalý pokus Minako o zachránenie svojho neopatrného partnera?
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Sep 24, 2014 8:16 am

Je naozaj zlé, že predvídal môj krok. V momente, keď som ale počul meno tej techniky, stalo sa to, že moje telo sa pohlo samé takým zvláštnym spôsobom. Bolo to kvôli tomu, že moje telo prebral môj spojenec. On vedel o čo sa jedná a aj keď narábal s mojím telom mal určite najväčšie skúsenosti na svete, lebo už videl všetko, keď tu je od jeho vzniku. Než som sa ale ešte otočil svoju katanu som si priložil na oblasť chrbta a niečo som vy-blokoval. Popravde ja sám som ani nevedel, čo lebo som sa stále nehýbal ja. Hneď na to, som trhol katanou smerom hore a tým by som mal odraziť tú zbraň. V tú istú sekundu sa tie kamene, ktoré blízko u mňa poletovali rozleteli proti tomu, čo sa ma snažilo bodnúť. V tedy som už mal kontrolu ja sám nad sebou a rozbehol som sa proti tomu Jouninovy. Nemal som na pláne ho prebodnúť, aj keď to tak vyzeralo. Mal som v pláne ho kopnúť, aby padol na zem a priložiť mu katanu ku krku, predsa len som im už raz hovoril, že som sem neprišiel bojovať. Ale ak budem musieť tak to určite neskončí dobre. Ďakujem .... bez teba by ma už mali... Prehovoril som k svojmu najvernejšiemu spojencovi. Bez neho by som už veľa krát skončil v nejakej šlamastike.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Nukenin Wed Sep 24, 2014 10:22 am


Kisekimu sa podarilo na genina niečo vskutku
nevídané. Kto by bol povedal, že sa zvládne obrániť takémuto mnohonásobnému útoku. Už len z toho dôvodu ho aj prítomní nukenini považovali za minimálne chuunin level. V tomto prípade mal ale šťastie v nešťastí. Ako náhle totiž šikovne vyblokoval útok zozadu a zaútočil, aktivovala sa jedna z Naových najpremakanejších pascí. Tesne predtým, než dorazil k Yamanakovi a pokúsil sa ho kopnúť, pocítil voľačo obzvlášť nepríjemné. Čo sa ale vlastne stalo?

"Dostal som ťa. Kunai, ktorý som po tebe predtým hodil, nemal len odlákať pozornosť. Biely dym, ktorý sa na krátku dobu objavil, nespôsobila žiadna bomba. To som len privolal jednu zo svojich špeciálnych bábiek. Tým, že som ťa ale okamžite zamestnal, si si to zjavne nestačil všimnúť. Nemal som dosť času na to, aby som si ju vopred prispôsobil na takúto akciu, preto som musel zariskovať a použiť Shintenshin no Jutsu. Pravdou je, že som nemieril na teba, ale na vyvolanú bábku za tebou. Ako náhle som do nej týmto presunul svoje vedomie, zaútočil som už prostredníctvom nej. Zhltol si moju návnadu a v momente, ako si sa jej svojou katanou dotkol, sa naše mysle prehodili," vysvetlil dôkladne.

"Shinten Kugutsu Juin no Jutsu," vyslovil názov techniky už z Kisekiho tela, zatiaľ čo vedomie genina z Kirigakure sa presunulo do viac nepoužiteľnej bábky.
"Na to, aby si sa mi vzpieral, potrebuješ ešte niekoľko rokov skúseností," prehovoril na záver a pokúsil sa extrahovať informácie, ale bohužiaľ sa stretol s akýmsi problémom. Kisekiho reči o tom, že by jeho telepatické techniky nemuseli fungovať, zdá sa neboli tak úplne vedľa. Odhodlaný Yamanaka sa však nemienil len tak vzdať. Predsa len nemožno poprieť, že sa jedná o majstra v jeho obore.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Sep 24, 2014 11:06 am

Mal som na pláne ho s kopnúť no v tom som sa ocitol niekde na akomsi temnom mieste. Nevedel som kde to presne som alebo čo sa deje pokým nezačal vysvetľovať. Takýto pocit som ešte nezažil, nebol tu môj spojenec, ja som sa nemohol hýbať a bol som k tomu v koncoch a on ovládal moje telo, naozaj veľmi zlá situácia. Moje pocity boli len bezmocnosť, skľúčenosť a rôzne také ďalšie pocity.

Medzitým, keď bol ten človek v mojom tele nemohol sa dostať k žiadnym informáciám, lebo moje telo teraz prebral nikto iný než Khairuni, ktoré mu sa ale vôbec nepáčilo, že tu je niekto iný než by mal byť. Jediné, čo sa mu podarilo vidieť v mojej hlave boli akési jemu nezmyselné obrazy toho, ako sa formovala zem, jej vznik a podobné veci, ktoré boli na začiatku až po kým sa to zrazu nestoplo. Aj keď ešte nevidel to čo príde mohol mať už teraz nepríjemný pocit, lebo to, čo sa pred ním objavilo preňho určite nebolo nič, s čím by sa asi ešte stretol. Bol to obrovský drak, ktorý naňho zreval tak silno, že ho to muselo ohlušiť. Možno bol teraz v mojom tele ale čo ak mu niekto z vnútra rozdrapí jeho myseľ na malé kúsky, to asi len tak neprežije a niečo také sa aj Khairuni  chystal urobiť. Aj keď to je jeden z najkľudnejších drakov sú veci, ktoré nestrpí ani on.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Nukenin Wed Sep 24, 2014 11:38 am


Márne sa Nao pokúšal dostať hlbšie a hlbšie,
neznáma entita mu v tom opakovane bránila. To však nebol ani zďaleka ten najväčší problém. Vo chvíli, kedy si už totiž myslel, že sa niekam dostáva, ho konfrontoval obrovský drak. S podobnou obranou sa ešte nikdy v živote nedočkal. Niet preto divu, že i napriek jeho skúsenostiam spanikáril. Nevzdával sa ale len tak. Nejakú dobu s ním síce zvádzal ľúty boj, no predsa len po krátkej chvíli bol prinútený urobiť niečo, čo nebol nútený spraviť už dobrých 6 rokov. Utvorením správnej pečate prerušil techniku a vrátil sa do svojho skutočného tela. To malo za následok, že sa toho svojho dočkal už aj sám Kiseki.

"J-je mi to ľúto, Mi-minako-sama... neuspel som... ten chlapec... nie je normálny," prehovoril k svojej spoločníčke, ktorá sa medzitým už tiež stačila presunúť na koniec uličky. Na pohľad bolo možné poznať, že nebol v najlepšom stave. Ak by tam ostal čo i len o trochu dlhšie, s najvyššou pravdepodobnosťou by ho to stálo život. Možno práve aj preto sa ihneď nato od psychickej únavy a šoku zrútil. Po tom, čoho bola Minako svedkom, už aj ona sama váhala. Kiseki bol pre ňou týmto väčšou záhadou, čo je nanešťastie o dôvod viac, prečo ho k Tetsuyovi nepustiť.
"Priznám sa, že toto som naozaj nečakala. Prezraď mi... čo si naozaj zač?"
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Sep 24, 2014 12:04 pm

Bitku vo mne tí dvaja zvádzali by som rád videl ale o tom mi môj spoločník určite povie. Keď som sa dostal do svojho tela poriadne som si vydýchol, že už nemusím byť v tej hnusnej bábke. Pozrel som najprv na toho muža, ktorý bol poriadne mimo. Ale si mu dal. Nemá sa sáčkovať do cudzieho tela. Nikdy nemôže vedieť, čo tam nájde. Pokúsil sa zavtipkovať Khairuni ale popravde sa mu to podarilo, lebo mňa to pobavilo. "Čo som zač? Tak ja Vám to teda poviem. Som genin z jednej mocnej dediny, ktorý bude mať časom ten najsilnejší fuuton na svete." Chcela počuť čo som zač, tak som jej to povedal aj keď po svojom. "Už som to možno raz spomínal ale ja vážne nechcem bojovať. Chcel len predať jednu dôležitú informáciu a stále mi to len sťažujete. Nemohli by sme sa nejako racionálne dohodnúť, aby som sa s ním mohol vážne stretnúť? Alebo mi povedz, ako vás mám zaujať alebo koho, aby ma dostal pred neho.." Dúfal som, že s tým dievčaťom, teda ženou bude lepšia domluva, lebo s tým chlapom to asi príliš nešlo, tak som to skúsil u nej.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru