Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tanzaku Gai

+5
Kiseki Mirakuru
Shinobi
Hikaru Hyuuga
Sadao
Hebi
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Tanzaku Gai

Příspěvek pro Hebi Thu Aug 28, 2014 9:49 pm

First topic message reminder :

Tanzaku Gai - Stránka 2 Tanzaku_Quarters
Ohromné město v Hi no Kuni, ve kterém se nachází památka hrad Tanzaku jo. Nachází se daleko od hranic Konohy. Je to živé město, atraktivní pro hazard a pro pánské kluby. Většinu společností zde vlastní Tetsu Yakintaro.
V současnosti se zde děje spousta nekalých aktivit, město se stalo domovem válečných uprchlíků, nukeninů a je okupován Seikyo Tachiban.

Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Nukenin Wed Sep 24, 2014 7:15 pm


MINAKO

Vzhľadom na to, že som ešte donedávna o jeho úrovni nemala žiadne informácie, som sa ani o nič nepokúšala. Teraz, keď mi však konečne zdelil bližšie informácie, by sa mohlo zdať, že sa vrhnem do súboja, ale pravdou je, že nie som ten typ, ktorý by len tak odvádzal špinavú prácu.
"Genin z mocnej dediny, ktorý má nepreniknuteľnú myseľ a nebojí sa chváliť, že v budúcnosti ovládne najsilnejší fuuton na svete... bez ohľadu na to, či je to naozaj pravda, skutočne si myslíš, že ťa s týmto vedomím nechám len tak odísť?" pousmiala som sa nad jeho slovami oprávnene. Takéto predstavenie sa nebolo veľmi múdre.

"Je jedno, či spolu máme spojenectvo, alebo nie. Pre budúcnosť sú našimi nepriateľmi všetci shinobi. Eliminovanie hrozby v čase, keď sa ešte nemôže adekvátne brániť, sa zdá byť najlepšia možnosť. Navyše... nespomínam si na to, že by sme si potykali," preniesla som chladne a ukázala mu chrbát.
"Muž, ktorého si práve doriadil, je člen nanešťastie pre teba v tomto meste početnej teroristickej organizácie Seikyou Tachiban. Jedná sa navyše o Yamanaku, čo znamená, že bol zaručene telepaticky napojený na ostatných. Teraz, keď je mimo, som si istá, že si sa ocitol na ich čiernej listine. Obávam sa, že s tým už nič nezmôžem ani len ja. Bež... utekaj... a neobzeraj sa. Každá sekunda tvojho života môže byť posledná," dodala som a vyšla von z uličky, pričom naokolo sa už začali zbiehať nebezpečné indivíduá.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Sep 24, 2014 8:26 pm

Keď som ju tak počúval musel som uznať, že som tak vážne povedať nemusel. Ani neviem, prečo som nebol ticho, normálne by som jej nejaké takéto informácie nezdelil. Možno to bolo vďaka tomu, že bol vyradený ten ich Yamanaka. No paráda... Pomyslel som si a počúval ďalej to, čo rozprávala. Je pravda, že sme si nepotykali ale to som sa len preriekol, takže to som ani nijak neriešil. Našťastie to nevyzeralo, že by ma chcela ona z-neškodiť ale vyzerá to tak, že ma asi zneškodní niekto iný. Ako môžem teraz utekať, keď ja tu mám misiu? Bože ... no asi mi nič iné neostáva. Hneď, ako sa tu začali zjavovať, akési nebezpečné osoby okamžite som vyštartoval preč, čo najvyššou rýchlosťou ale nemal som v pláne opustiť toto mesto. Chcel som sa začať skrývať, možno ma nenájdu. Pri tom by možno aj bolo dobré tú ženu nasledovať, len to by si ma ale asi všimla.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Tetsuya Wed Sep 24, 2014 11:13 pm


Kiseki mal veru naozaj zlý deň. Kto by bol povedal, že sa tá misia natoľko
zvrtne. Niet divu, že v ňom už behom krátkej doby zaručene vypukla paranoja. Podivné osoby sa objavovali na každom rohu, pričom sa takmer všetci pozerali jeho smerom. Na genina šlo s vedomím, že ho kedykoľvek niekto môže zabiť, rozhodne o obrovský psychický nátlak. Bola to hotová nočná mora. Márne utekal, ako len najlepšie vedel, každý krok sa zdal byť neuveriteľne dlhý, pričom obávaných indivíduí pribúdalo. Človek mal takmer až pocit, že ho už prenasleduje aj jeho vlastný tieň. S najvyššou pravdepodobnosťou už ani nedúfal, že sa mu onú zapeklitú misiu podarí doviesť do konca, ale osud sa s ním veľmi zvláštne zahral. Ako náhle to už totiž vyzeralo, že ho každú chvíľu niekto napadne, zo zeme spoza temnej uličky naňho "vyskočila" osoba, ktorú tak usilovne hľadal. Konečne sa mu na svetlo ukázal Tetsuya.


"Byť celebritou je tak neúprosne únavné! Sotva skončíš jedno stretnutie s fanúšikmi, už sa na teba vypytujú ďalší," prihovoril som sa k nemu akoby naschvál v tej najnevhodnejšej chvíli. S prihliadnutím na okolnosti som ho takmer určite škaredo vydesil. Dôvod mojej návštevy bol prostý. Ako som správne poznamenal, konečne som ukončil isté stretnutie a vracal sa domov, keď vtom som započul o tom, ako sa na mňa údajný ninja z Kirigakure vypytuje. S prihliadnutím na to, že som sa ešte stále nehlásil Faitovi, som pochopil, o čo ide, a zapojil sa skôr, než jeho posla roztrhne istá teroristická organizácia. Kiseki mal ohromné šťastie, že som bol v dobrej nálade, inak by som stretnutie s ním odložil na dobu, kedy by bol s najvyššou pravdepodobnosťou mŕtvy. Chcel som to už ale predsa vyriešiť.
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu Sep 25, 2014 4:08 pm

Utekal som čo najďalej sa dalo no všade sa objavovali ďalšie a ďalšie postavy, ktoré neboli zrovna najpriateľskejšie. Nevedel som už kam utekať, lebo všade kam som sa dostal sa objavil niekto ďalší. Aj keď som na tom bol psychicky veľmi dobre začínalo to byť veľmi zlé, lebo som sa už nikde necítil bezpečne a len som čakal, kým na mňa niekto vyskočí a tak sa aj stalo. Poriadne som sa mykol a už už som bol pripravený na boj s tým, že zaútočím, keď tu prehovoril a všimol som si, kto to je. "Vďaka b... konečne vás vidím." Hneď po tom, čo som nabral dych som pre istotu slušne pozdravil a potom som spustil. "Som posol z Kirigakure, ktorý Vám má predať správu od Mizukageho." Zasa som sa nadýchol a začal som rozprávať pomerne potichu ale tak, aby to počul len Tetsuya. Teda aspoň som v to dúfal, že hluchý nieje. "Z iwy zobrali všetko, čo bolo potrebné. Mám Vás ale varovať pred generálom Higurem, bude Vás chcieť zosadiť. " To bolo všetko, kvôli čomu som ho vlastne tak dlho a pracne hľadal. Mal som veľmi dobrú pamäť a vedel som, že to je všekto. Bol som zvedavý, čo mi na to povie, lebo kvôli tomu som ho musel nájsť osobne.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Tetsuya Thu Sep 25, 2014 8:23 pm


Ako som už dal najavo, bolo mi jasné, že sa to bude týkať nášho krátkeho rozhovoru ohľadom budúcnosti Iwagakure. Nikdy by ma ale nebolo napadlo, že niekto bude ráčiť tak dlhú cestu len kvôli tomu, aby jedného z celosvetovo najlepších informátorov oboznámil s niečim takýmto. Neubránil som sa preto úprimnému zasmiatiu, ktoré som opäť doložil provokáciou.
"To myslíš vážne? To je roztomilé! Nikdy by som do vášho mizukageho nepovedal, že je natoľko ohľaduplný a starostlivý, aby si s mojim bezpečím dával toľko práce. Môj odhad je, že sa ťa s najvyššou pravdepodobnosťou pokúsil zbaviť. Toľké šťastie mu nedoprajem," objasnil som svoj postoj pobavene, zatiaľ čo som Kisekiho potľapkal po hlave.

"Dobrý chlapec. Keďže si sa ako poštový holub osvedčil, pošlem po tebe otázku, na ktorú budem opäť očakávať odpoveď," prehovoril som, ale v zápätí som ho vyviedol z obáv.
"Len sa neboj, robím si z teba p*del. Nemožno povedať, že by ma chatovanie s mizukagem nelákalo, ale ak sem budeš chodievať pravidelne, skôr či neskôr to mojim známym začne byť divné. Odkáž mu teda, že ma jeho starosť z celého srdca dojíma, ale nemusí mať obavy. Som ešte nesmrteľnejší ako on. Na teraz naša vzájomná dohoda platí, ale do Iwagakure sa sťahovať neplánujem. Higure-kun sa teda môže naďalej hrať na svojom polomŕtvom piesočku," povedal som mu zrejme všetko, čo som mal na srdci.
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Fri Sep 26, 2014 2:48 pm

"Dúfam, že to tak nieje. Skôr by to tak byť nemalo." Ohradil som sa tak trochu ale nie nejako okato na to, čo povedal. Medzi tým, ako pokračoval v rozprávaní mi na rameni pristál akýsi okrídlený malí tvor, ktorý mi zhodil do rúk malý zvitok a odletel. Bol som rád, že si zo mňa p*del robí, lebo to už by nebolo príliš vtipné ho hľadať zasa, predsa len to teraz trvalo. "Určite mu to odkážem a ešte ... Mizukage sa Vás pýta, či máte v pláne urobiť v Iwagakure poriadok alebo ju chcete utopiť v občianskej vojne. Poriadkové jednotky sa tam stiahli a ľudia sa tam búria a máte to na starosti Vy. " Oboznámil som ho, prečo mu to vlastne vskazoval a pokračoval som. "Inak Mizukage má záujem, ktoré s Vami chce prebrať o samote." Dohovoril som a zasa som čakal, čo mi povie.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Tetsuya Fri Sep 26, 2014 4:17 pm


Vypočul som si slová genina z Kirigakure a pousmial sa nad jeho prvou vetou.
"Dal by som si na to pozor. Ak vieš byť natoľko otravný, že v snahe nájsť istú osobu pobúriš celé mesto, nejeden človek by sa ťa chcel zbaviť," dodal som ešte k tomu, ale potom som sa dočkal aj toho zvyšku. Výraz v mojej tvári následne už tak prívetivý nebol.
"Prosím? Počul som naozaj dobre? Ja že to mám na starosti? To si hádam robíš srandu! Chápem, že mi zrejme chceš vrátiť môj predchádzajúci zákerný vtip, ale toto zašlo už akosi priďaleko. Dovoľ mi, aby som ti niečo objasnil, chlapče. Mám svoje vlastné zdroje a podľa tých v dedine nie som nijak zvlášť vítaný. Higure-kun má vlastnú predstavu o tom, ako doviesť Iwagakure k svetlejším zajtrajškom, ale to sa ma netýka. Už som vášmu mizukagemu jasne vysvetlil, že som sa tej dediny pôvodne chcel zbaviť, nie ju naopak zachraňovať. Máš ma nebodaj za charitu? No fuj, len to nie!"

Pri všetkom tom návale emócií som sa neubránil facepalmu.
"Prečo odo mňa každý chce, aby som začal nosiť tsuchikageho klobúk? Pri všetkej úcte, tie biele hadry vyzerajú strašne! Mizukage-kun sa vôbec nemusí obávať o osud tej prekliatej dediny. Ešte chvíľu ju nechám topiť sa vo vlastnej špine a potom ju podľa všetkého rozpredám. Už len jej existencia ma irituje. A čo sa nášho druhého rande týka, bolo by pekné, keby pre zmenu on prišiel za mnou. Ak budem mať dobrú náladu a chvíľku na zabitie, možno ho aj pustím dnu," odhalil som mu do istej miery svoj zámer. Skutočne som sa nemienil prispôsobovať potrebám ostatným dedinám, či ich nebodaj kriesiť. Je však možné, že do Iwy v najbližšej dobe zavítam, aby som tomu cirkusu konečne učinil prietrž.
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Fri Sep 26, 2014 4:45 pm

"Ten cirkus normálne nerobím ale ak nemôžete nájsť človeka, ktorý je všetkým známy treba vytvoriť rozruch. Takto ste sa o mne dopočul aj keď pravda nie len Vy." Objasnil som mu svoje konanie. Ako genin som nemal príliš veľa zdrojov na to, aby som takéhoto človeka našiel, k tomu to bol s ním môj prvý stret. "Ja sa vám nič nesnažím vrátiť len Vám hovorím to, čo by vám povedal sám Mizukage. Ten zvitok bol od neho a to bolo v tej správe, takže to prosím nezvaľujte na mňa. " Oboznámil som ho druhým faktom a možno si to ani neuvedomil mne Tetsuya hodil do hlavy menšieho chrobáka s tým zbavením sa ma. Predsa len, čo som sám vedel bol som dobrý shinobi, aj keď len genin a vždy som plnil, čo bolo potrebné. "Tak ja mu teda odkážem všetko, čo ste mi povedal." To bolo vlastne jediné, čo som mu na to povedal, predsa len ja som s ním rozprávať nechcel a mne by aj tak nemohol nijako pomôcť.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Tetsuya Fri Sep 26, 2014 5:17 pm


Kisekiho neustále obhajovanie sa mi už pomaly začínalo liezť na nervy.
"Aj keby nič iné, tak minimálne odvrávať ťa v Kirigakure naučili poriadne. Je to definitívne. Určite sa ťa chcel mizukage-kun zbaviť," podotkol som v súvislosti s tým a pomaly sa už aj chystal na odchod. Nemal som mu čo viac povedať. Predsa len sa v mojich očiach jednalo predovšetkým iba o bezvýznamnú bábku vo Faitových rukách, aj keď som si bol vedomý toho, že by v budúcnosti mohol byť nebezpečný. Postarať sa o niekoho takého vopred však nebol môj štýl. Ak by sa tak ale rozhodli členovia teroristickej organizácie, nepohol by som prstom, aby som ich zastavil. Napadol ma preto zaujímavý spôsob, ako sa s ním rozlúčiť.

"Tak, svoj účel si už splnil! Teraz ťa už nepotrebujem, takže si s tebou môže KTOKOĽVEK robiť absolútne ČOKOĽVEK, čo by ho len napadlo, a bude mi to absolútne jedno! Uži si urýchlenú cestu domov!" zvolal som dosť nahlas na to, aby ma počulo čo najširšie okolie, a s veľkým úsmevom na tvári zmizol do zeme. Nie je hádam ani nutné dodávať, že vskutku mnohí ľudia naokolo spozorneli. Všetko nasvedčovalo tomu, že sa Kiseki bude musieť dať na útek, inak ho stihne dokonca aj na shinobiho nepríjemný osud.
Tetsuya
Tetsuya
Velitel Hoshizora *MOD
Velitel Hoshizora *MOD

Počet příspěvků : 54
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sat Sep 27, 2014 2:53 pm

Ja som to nebral, ako obhajovanie ale skôr som udával veci na správnu mieru. Keď to dopovedal, bol som si už istý, že mi chcel dať len chrobáka do hlavy, predsa len ja som Mizukagemu nikdy neodvrával, lebo by som si to nedovolil a normálne by som nemal ani na tohto človeka, predsa len je určite nebezpečný. Hneď som ale zbystril, keď začal tak na hlas rozprávať. Pre mňa to teraz nebolo vôbec prilepšujú-ca okolnosť. On si potom zrazu zmizne do zeme a mňa tu nechá! Netrvalo dlho a zasa sa tu začali zhromažďovať nepríjemný ľudia preto som sa rozutekal preč, len čo mi nohy stačili. Bože zasa toto! Prebehlo mi hlavou a pri tom som vyberal čo najkratšiu cestu odtiaľto. Konečne sa mi podarilo túto misiu splniť a len som musel prerozprávať informácie, ktoré mi podal Tetsuya a môžem sa vybrať rovno na ďalšiu, predsa len som potreboval stúpať vyššie.
(presun)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Goku Thu Jun 04, 2015 2:37 pm

Trvalo to nejakú hodinu, kým som sa dostal do Tanzaku Gai. Ako som o tomto mieste vedel? No.. skôr.. ako som o ňom nemohol vedieť? Bolo to jedno z najväćších miest v Hi no Kuni. Už na prvý pohľad bolo vidieť, že som pred nedávnom bojoval. Prvý rukáv som mal dotrhaný a moja pravá ruka bola obviazaná v trocha presakujúcom obväze. Tá rana od Hideovho raitonového klonu bola pomerne nepríjemná.. skončilo to horšie, než som si myslel že to skončí. No apsoň som žil. Pre tento krát som však na sebe nemal kuklu. Naďalej to nemalo moc.. cenu? Kto vie. 
Bol som ozbrojený a preto som si nemyslel, že si príliš moc ľudí bude vyskakovať. Teda mohli.. popravde aj cez moju pomerne vyrovnanú povahu, som mal naozaj chuť niekomu nakopať prdel. Preto som aj prípadných otravných maníkov spražil pohľadom. Prešiel som cez brány mesta a začal som .. moje menšie pátranie. Ako prvé som zamieril do jedného z motelov, kde som si kúpil izbu. Následne som v meste hľadal pomerne problémovo vyzerajúcich chlapíkov. Prečo? No mal som plán.. nebol to ani tak plán, ako skôr nutnosť. Mal som v pláne zistiť niečo.. o nejakom mieste.. niekde kde sa mohol človek informovať? Kto vie. No niekde som začať musel. Každopádne som sa musel ustiť v jednej veci.. môj výzor. Nemohol som vyzerať takto. Musel som si kúpiť pomerne nové oblečenie, nedotrhané a.. no proste nové. Zároveň som zmenil môj účes. Vlasy som si ostrihal - sčasti - a dal som si ich prefarbiť na červeno. Do toho okuliare a huala.. nový človek na svete.. 
Po niekoľkých úplatkoch, zopár zastrašovaní a dokonca aj niekoľkých drinkoch, som sa ocitol v jednom z barov. Komu patril, to naozaj netuším.. a ani som nevedel čo presne tu mám hladať. No povedali mi, že ak mám otázky, barman si ich vypočuje, ak si objednám niečo na pytie. Nerád som rozhadzoval peniaze. Predsa len som si zo sebou nezobral celú moju hotovosť a nemohol som počítať so žiadnym statickým prísunom peňazí. Sadol som si pre to za pult a naznačil som, že si dám drink.. čakal som kým sem barman či barmanka príde a.. začne nalievať. Ako to tu vôbec chodilo? No.. mohlo to byť zaujímavé.

V bare som po niekoľkých drinkoch prehodil niekoľko slov s barmanom. Bol pomerne ochotný, keďže som mu na dýškach zaplatil raz toľko, čo na drinkoch ako takých. Mal som šťastie? Kto vie. No nakoniec sa mi z neho podarilo vypáčiť pomerne dosť informácií o tom, kde by sa mala nachádzať jedna zo staníc. Teda.. moja peňaženka bola stále ľahšia a ľahšia. To nebolo práve dobré a tak som pevne dúfal, že jeho informácie budú správne. Ak nie? No.. to by som neprial ani mne a rozhodne nie jemu. Momentálne som totiž nemal práve na výber. Do Kirigakure som sa nemohol za žiadnych okolností vrátiť a robiť otroka za nejakým barom, za pár drobných, som rozhodne nechcel. Vybral som sa preto do mojej izby v motelu, kde som "minul" čas, ktorý som si zaplatil. Boli to dve noci. Predsa len som sa poteboval zotaviť z boja s Hideom. Ten magor ma tak okašlal... To som si myslel, že patŕim k naozaj silným shinobim. No rozhodol som sa počkať a neskôr ho nájsť a vyzvať znova. Aj keď tento krát budem skúsenejší.. teda snáď. Kto vie, možno že ďalšie mesiace neprežijem. Nakoniec ma moje kroky z tohto mesta zaviedli do jednej zo záchytných staníc.. údajných.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Lizzy Wed Aug 12, 2015 6:18 pm

Celá cesta trvala pomerne dlhší čas. Predsa len sme cestovali zo zlatého oka, až do Tanzaku Gai. Už z diaľky som bola týmto mestom uchvátená. Môj spoločník sa tváril pomerne milo, asi to mal v popise práce. Hneď som si ho obľúbila, aj keď jeho meno so mzabudla vždy, keď mi ho povedal.. asi bolo moc zložité proste.. nić pre mňa. Kráčali sme po meste a ja som sa tohto muža držala ako nejaký neposedný pes. Všetko som obdivovala, išla som ku každému stánku, ku každej maličkosti. Všetko som si chcela kúpiť no bohužiaľ žiadne peniaze. Aspoň som si uvedomila ich skutočnú cenu. Možno by som si naozaj mohla niečo.. no.. zarobiť. Nevedela som čo si o mne ten muž myslí, no pravdepodobne samé dobré veci. Dokonca mi kúpil aj niečo na pitie, no mala som pocit že len.. no.. kvôli tomu aby mi čumel do výstrihu, kto vie. Predsa len moje oblečenie za moc nestálo. 
Keď sa začalo stmievať, vośli sme do nejakej budovi. Sama som príliš nechápala konceptu menom hotel, no bolo mi vysvetlené že to je miesto, kde si ľudia platia za nocľah. Nechápala som, prečo by si mal niekto platiť za nocľah keď môže spať pod holým nebom? Však to bolo x krát lepšie. No nemusela som nič platiť a Onmiho som pri sebe teraz nemala, takže mi chýbala moja ultimátna posteľ.. čo dodať.
Chlapík sa odo mňa oddelil a v hoteli mi dali kľúčik. Bolo na ňom číslo dverí a tak som ich začala hľadať. Prečo som to vlastne robila? Asi to po mne chcela tá pekná žena. Čo by som len pre takú krásku nespravila.. Išla som okolo rôznych dverí a sledovala som čísla. Takmer som vrazila do dvoch ľudí, ktorý stáli pred istými dverami, asi odtiaľ vychádzali.
"Aheh.. hehe gomenasai." Poklonila som sa a už som chcela odísť, keď som si všimla číslo na dverách.
"Huh? To je moje.." Pohodila som si klúčikom v ruke a pozrela som sa na tieto dve osoby.. 
"Uhm.. vy tu tiež bývate?" 
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Nukenin Thu Aug 13, 2015 1:44 pm


Cesta Rinku no Raijin za ubytovaním napokon našťastie neskončila len pod holým nebom, ale prekvapivo na jej pomery v ako tak luxusnom hoteli. Zjavne však už zabudla na to, že jej pred nemalou chvíľou bolo povedané, že to tak úplne zadarmo nebude. Sotva sa vonkoncom rozlúčila so svojim sprievodcom a vybrala sa nájsť svoju izbu, ešte než mohla vstúpiť bola konfrontovaná dvomi čudesnými osobami. A o koho že sa jednalo? Bola to práve Tetsuyova pravá ruka, osobná asistentka a navyše viceprezidentka spoločnosti Yakintaro Gyōkai, známa aj ako jej neoficiálna skutočná majiteľka, Minako, sprevádzaná bývalým jouninom z Konohagakure, ktorý sa v Hi no Kuni preslávil pod svojim vlastným menom, Yamanaka Nao. Táto dvojica bola v Tanzaku-gai obzvlášť v poslednej dobe veľmi známa, ale niekto ako Raijin o nich zrejme asi nepočul.

"Nemusíš mať obavy, nejde o žiadne dorozumenie," vydala zo seba spomínaná žena, odhaliac práve svojim hlasom, že je vlastne o čosi staršia, než na aký vek podľa všetkého vyzerá.
"Hostinská v podniku ti pravdepodobne povedala, že sa tu stretneš s jej zamestnávateľmi. Práve na jednu hľadíš. To ja som ti zaplatila izbu a doprovod, aby pracovníci zo Zlatého oka neboli stratoví," vysvetlila jej ihneď na úvod, aby mohla mať istotu, že sa vopred predíde akýmkoľvek nepríjemnostiam. To hlavné však malo ešte len prísť.

"Prosím," dodala, následkom čoho ustúpila od dverí hotelovej izby, skoro ako keby sa tým snažila naznačiť, že má vstúpiť.
"Len si poslúž. Nebudeme predsa stáť na chodbe, no nie? Spôsob platby prediskutujeme rovno tam," bolo očividné, že ju bez nejakej dohody podľa všetkého len tak odísť nenechá, ale s tým Rinku no Raijin s najvyššou pravdepodobnosťou od samotného začiatku počítala. Otázkou bolo, čo také by od nej asi tak mohli chcieť, keď u seba asi nemala absolútne žiadne financie.
"Vyriešime to všetko tak, aby sme všetci boli spokojní, áno? Nebudeme od teba chcieť niečo, čo by si si nemohla dovoliť," ubezpečila ju Minako ešte pred vstupom, aby sa vyhla akýmkoľvek pokusom o odpor či negatívnym pocitom z jej strany. Rozhovor mohol začať.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Lizzy Thu Aug 13, 2015 2:43 pm

Tá žena vyzerala trocha zvláštne. Teda.. skôr zvláštne znela. No pozerala som sa na ňu pomerne s úsmevom. Vyzeralo to tak, že som sa pomaly ani len nevedela báť. Možno to bolo tým, že som stále príliš nepoberala o čo sa jedná teda jop.. chápala som, že nič nie je zadarmo, no nemyslela som si, že po mne budú chcieť niečo zlé.
"Ahaa.. Yo !" Pozdravila som ich znova s mávnutím ruky a len som prikývla. Otvorila som dvere a vstúpila som do izby. Ani som za sebou nezatvárala, však tam stále boli tý dvaja. Rýchlo som skočila na posteľ, na ktorej som sa usadila do tureckého sedu. Ruky som si položila na kolená a zvedavo som sa zapozerala na slečnu, ktorá ku mne celý čas hovorila.
"Ako môžem pomôcť?" Spýtala som sa s úsmevom. Vlastne som si celú túto situáciu pomerne dosť užívala.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Nukenin Thu Aug 13, 2015 4:41 pm


MINAKO & YAMANAKA NAO

Osoby donedávna stojace pred izbou následne bez váhania vošli za Raijin dnu. Ako náhle sa navyše aj Tsukigakurčanka posadila, nestrácajúc svoj drahocenný čas prešli rovno k veci.
"Budeš to mať asi celkom jednoduché. Dopočula som sa o tom, odkiaľ pochádzaš, takže zrejme ten najľahší spôsob, ako si môžeš zarobiť, je práve cez informácie, ktorými disponuješ. Nemusíš sa ale obávať. Neočakávam od teba žiadne veľké odhalenia, ktoré by z teba urobili zradkyňu," vysvetlila jej Minako pokojne, pokývnuc smerom k Naovi.
"Dovoľ mi objasniť ti, ako to bude prebiehať."

"Chystám sa ti tu položiť niekoľko veľmi jednoduchých otázok týkajúcich sa tvojich koreňov a dediny. Postačí, ak sa budeš vyjadrovať stručne a vecne. V prípade, že snáď pôjde o niečo, na čo z nejakých príčin nemôžeš alebo nesmieš odpovedať, daj vedieť a prejdeme na ďalšiu otázku," započala som už rozdávanie pokynov.
"Tuto môj spoločník podíde k tebe a jemne ti položí ruku na hlavu, aby sa uistil, že určite nám hovoríš pravdu. Ide však iba o formalitu. Nemôžeme si dopustiť riskovať, že by sme dostali čisto len klamlivé odpovede. Nemusíš sa báť toho, že by ti chcel nejakým spôsobom ublížiť alebo poškodiť. Ako náhle budeš mať dojem, že si ohrozená, pokojne ho od seba odstrč, alebo ho prípadne aj uveď do bezvedomia," dovysvetľovala Minako podmienky vzájomného obchodu, vyslúžiac si poslednou vetou od Naa právom zvláštny pohľad.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Lizzy Thu Aug 13, 2015 6:03 pm

Prikývla som.. znova som prikývla a.. znova som prikývla.
"Hai.. v pohode.. má príjemné ruky, takže mi to nevadí." Zazubila som sa pomerne zvesela. Naozaj som musela byť.. no neznalá tohto sveta. Vôbec ma nenapadlo, že by za tým mali aj nejaký iný úmysel. Teda lepšie povedané, cítila som z jej hlasu istú.. vec, ktorú som počula aj od iných Ľudí no stále som ju nevedela prirovnať k ničomu negatívnemu a tak som jej bezvýhradne verila. Síce sa mi zazdalo, že mala podobný hlas Kaya, keď jej prepínalo a chcela ma na niečo navnadiť za iným úmyslom.. no prestala som to riešiť. Táto žena presda len nebola Kaya.
Začala spoveď. Ako inak to nazvať? Prekvapilo ma na koľko otázok sa ma pýtala. Niekedy som sa dokonca zakecala o niečom úplne inom no vôbec jej to neprekážalo. Neprišlo mi to ani divné, rada som kecala. Niektoré otázky boli jednoduché, iné na dlho.. niektoré až nepríjemne osobné no mne to moc nepríjemné neprišlo, lebo som proste mala trocha pomýlený zmysel pre .. morálku a podobné veci. Nemienila som chlapíka u viesť do bezvedomia .. dokonca ma pár krát pohladil po vlasoch, asi nejak vyčítal že sa mi to páči a upokojuje ma to. 
Prešlo .. veľa hodín? No trvalo to naozaj dlho, až sme nakoniec skončili a ja som sa len v tichosti na tých dvoch pozerala.. ptorebovali ešte niečo? Kto vie.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Nukenin Thu Aug 13, 2015 7:25 pm


MINAKO & YAMANAKA NAO

Rozhovor naozaj prebiehal veľmi dlhú dobu. Na tom, o čom sa tie dve ale bavili, v konečnom dôsledku vôbec nezáležalo. Ako i sama Rinku no Raijin postrehla, bolo v tom predsa len i niečo viac, no nanešťastie pre ňu si to asi nedokázala nijak zaradiť.
Výborne. Povedala mi toho celkom dosť aj sama. Ak je na jej slovách naozaj niečo pravdy, práve sme natrafili na hotovú zlatú baňu informácií, pomyslela si Minako úsmevne. Pravdou je, že dôvod, prečo mal Nao po celý čas položenú ruku na hlave návštevníčky, bol práve ten, že na ňu aplikoval istú techniku, ktorá jej absolútne nijak fyzicky neubližovala.

Uf, bez toho prístroja to zabralo o dosť dlhšie, než som čakal, ale našťastie moja obeť nenabudla žiadne podozrenie. Saiko Denshin je teda úspešné, pomyslel si Nao, odhaliac tým, že sa vlastne v priebehu rozhovoru, ktorý mal odlákať pozornosť, vŕtal v Tsukigakurčankinej mysli. Teraz už iba zostávalo predať nadobudnuté informácie vyššie.
"Tak vidíš, ani to nebolelo," dodala Minako, zatiaľčo jej spoločník nadšene definitívne ustúpil.
"Rada som sa s tebou takto porozprávala. Izba je teda na istý čas len tvoja. Nezabúdaj so sebou brať kľúče všade, kam sa pohneš, a užívaj si veľkomesto, až kým po teba niekto nepríde. Postarám sa o to, aby ťa v priebehu nasledujúcich pár dní vyzdvihol niekto, kto ťa bezpečne odvedie naspäť do dediny, áno?" prisľúbila žena neznámeho veku s úsmevom na tvári. Po týchto slovách sa tajomná dvojica s cudzinkou už definitívne rozlúčila a odišla preč.

=> PRESUN PRE OBE NPC <=
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Lizzy Tue Aug 18, 2015 7:59 pm

Nachádzala som sa v hoteli už niekoľko dní. Momentálne som len ležala na posteli s rukami za hlavou a rozmýšľala som, či sa mi tu vôbec chce čakať. Niečo mi hovorilo, že som tým dvom nemala veriť. Ani som im neverila. Predsa len tenbielovlasý chlapík s tou jeho rukou na mojom čele. To.. nebolo normálne. Určite mi preskúmal každú jednu myślienku, predsa len ak vedel kontrolovať či hovorím rpavdu alebo nie, niečo také by mu tiež nerobilo problém. Vlastne ma to ani netrápilo. Nemala som konkrétny cieľ, všetci moji milovaný boli mŕtvy a moje myšlienky mohli znamenať prúser tak pre Tsukikageho a pre Kirigakure.. no obe tieto zložky mi boli ťažko u zadnej časti tela. Nakoniec som však z izby vyšla a začala som sa prechádzať po meste.. len tak for fun. Nemala som čo na práci iného.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Shinobi Tue Aug 18, 2015 8:37 pm

Ani samotná Rinku nemohla predpokladať, že ju tak ľahko nájdu. Informácie ktoré tento človek získal od barmanky boli presné, aspoň sa tak zdalo, teda ak ho nejako neprekvapila. A práve v ten moment sa tiež objavil v meste, práve v ten istý okamih ako Rinku vyšla z hotela a rozhodla sa prechádzať sa po meste. Nikto jej to nemal za zlé, predsa len kto by po niečom takom nešiel na čerstvý vzduch. Tu si ale mohla všimnúť že po čase ju začala sledovať naozaj podivná postava, ktorá sa ani nesnažila nejako schovať. Skôr to vyzeralo že by si rada s Rinku neznáma postava pohovorila, predsa len už nemala maskovanie od Genjutsu, tentoraz bola vo svojom podivnom obleku, maske a šále. Možno ho niekedy videla v Tsuki, to už si spomenúť ale nedokázala, pretože nemal žiadne znaky Tsukigakure pri sebe.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Lizzy Tue Aug 18, 2015 8:43 pm

Ruky som držala za hlavou a na tvári som mala ten svoj typický priblblý úsmev niekoho, kto o tomto s vete moc nevedel. Začala som však pociťovať podivnú prítomnosť. Teda ani tak nie pociťovať, proste som vedela že ma niekto sleduje. Zvedavo som sa otočila na maskovaného chlapíka a len som mu pomerne nadšene mávla rukou.
"Pomôžem vám pane?" SPýtala som sa s úsmevom na tvári. Vyzerala som naozaj milo.. a nie práve nebezpečne. 
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Shinobi Tue Aug 18, 2015 8:59 pm

Rei chvíľku rozmýšľal či si z neho Rinku nerobí srandu, či je pre ňu na dennom poriadku vidieť maskovaných ľudí ktorí ju očividne sledujú. No nemienil sa nad tým moc pozastavovať, svoju misiu mal stanovenú a on urobí všetko preto aby bola splnená.
"Rinku no Raijin?" Spýtal sa a až sa predstavila a potvrdila jeho domienku, mohol pokračovať. Ale bol si istý že je to ona, odpovedala popisu, čakre, všetkému. Síce ju ešte nikdy v živote nestretol, ale práve teraz stál proti nej a vyzerala presne ako na obrázku ktorý mali v Anbu centrále a tkatiež popisu barmanky, ktorá ho sem poslala.
"Mám za úlohu ťa naspäť odviesť do Tsukigakure, či už po dobrom alebo zlom.." Povedal chladne, bolo mu jedno ako to vezme, aj keď bola príliš milá. Rozmýšľal či nebola Kanaďanka. Ale ako ANbu to bolo bezcitné hovado, ktorému bolo jedno či odtiaľ Rinku pôjde sama alebo sa rozhodne odmietať a on ju tam odvedie násilím. A ak sa niečo stane a ona zomrie, no čo už, jej chyba.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Lizzy Tue Aug 18, 2015 9:19 pm

"Yosh, to som ja!" Vyhlásila som nadšene a nastavila som mu ruku na pozdrav. Teda naučila am to robiť Kaya, snáď som ho tým nejak neurazila.
"Uhm josh, ty si ten doprovod do Tsuki? Poslala ťa tá pekná slečna v tom bare?" Ruku som po chvíľke stiahla, obe som dala za chrbát a zvedavo som sa k nemu naklonila. Ťažko povedať či zvedavo, alebo schválne, keďže mal jasný výhľad na môj výstrih.. a že som tie prsia nemala dva krát najmenšie. 
"Kedy vyrazíme?" SPýtala som sa znova s úsmevom. Celkom ma to zaujímalo.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Shinobi Tue Aug 18, 2015 9:37 pm

Síce Rei v túto chvíľu netušil o koho sa v tom bare jednalo, pochopil pri jej správaní, že bude proste lepšie ak jej bude prikyvovať takmer na všetko čo povie, pretože videl aká je vymletá. A aj napriek tomu že vyšpúlila na neho svoje prsia, Reiom to ani nepohlo, ak si naozaj myslela že dostane na tento spôsob naozaj kvalitne vytrénovanú Anbu jednotku, ktorá proste nemala takmer žiadne city a nepovažovala ženské telo za dôležitú súčasť svojho života, potom sa mu len potvrdilo že to čo nemá v hlave sa nachádza práve v tých prsiach.
„Áno som.. Pôjdeme teda hneď..“ Prehovoril, napriek tomu že jej ruku nepodal a správal sa k nej dosť nepekne, proste vyrazil preč aj s ňou, smerom k Tsukigakure. Po ceste sa mohla pripraviť na jedno, ignor a úplný nezáujem o jej osobu, išlo mu len o jej telo, ktoré musel previesť z bodu A do bodu B. To čo hovorila, mu bolo ukradnuté.

~Presun~
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Lizzy Tue Aug 18, 2015 9:51 pm

"eh.. hai hai." Rukou som sa poškrabala vo vlasoch. Čo mal asi tak za problém? Možno som sa mu len nepozdávala a nepáčila. Bola pravda že som sa ho stále mohla spýtať, či je naozaj niekým z Tsuki no v túto chvíľu to bolo pomerne jedno. Popravde so msa ho pár vecí pýtala.. vlastne sa mi celučičkú cestu nezavrela huba. Bolo to stále niečo iné. Raz som rozprávala o strome, inokedy som sama zo sebou a teda aj s ním hrala hru čo vidíš, čo bol samozrejme znova len strom. Po tom so mrozprávala o pandách, o rôznych druhoch pánd a o to, ako sa o ne starať. Dodala som k tomu plnú škálu pesničiek.. no aspoň nebola nuda!
(presun)
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tanzaku Gai - Stránka 2 Empty Re: Tanzaku Gai

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru