Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sakura no Hana

3 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Sakura no Hana - Stránka 2 Empty Sakura no Hana

Příspěvek pro Atsuka Tue Sep 30, 2014 9:58 pm

First topic message reminder :

Sakurový kvet
-alebo tiež sakurová rezidencia ktorá bola postavená za finančné prostriedky poskytnuté Kumogakure no Akumou. Jedná sa o komplex budov, ktoré majú len jeden účel. Čo najpohodlnejšie ubytovanie jednej významnej osoby, alebo významnej osoby aj s doprovodom. Sakura no Hana má zatiaľ len jednu takúto "bunku", takže je schopná ubytovať len jednu takúto významnú skupinu. Do budúcnosti sa však stále renovujú a opravujú ďalšie bunky. Táto rezidencia nie je strážená žiadnymi shinobi. Kvôli poskytnutiu čo najväčšieho pohodlia je dovolené pre práve významné osoby si doniesť ochranku vlastnú. Z týchto miest je dobrý výhľad na Kumogakure no sato, pretože sú postavené nižšie. Navyše sú mimo obyčajných obytných zón a tak je interferencia s obyčajnými ľuďmi vymedzená na nulu. Obsluha v tejto rezidencii je plne zabezpečená personálom podľa potreby hostí. Popravde sa momentálne jedná o jednu z najluxusnejších budov v Kumogakure no sato, a aj najdrahších. Kumogakure no sato o sebe však nepodporilo tento projekt kvôli nestabilne jekonomickej situácií, všetky náklady boli vyhradené od "osobného" vlastníctva istej osoby.

Prečo práve meno Sakurový kvet? V Kumogakure ako takej nerastie príliš sakúr, no v týchto bunkách sú to jediné stromy, ktoré tu nájdete.


aby sa predošlo moźným hádkam, stavba/miestnosť/budova bola povolená od Raikageho 


Naposledy upravil Atsuka dne Tue Mar 29, 2016 5:05 pm, celkově upraveno 2 krát
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Sakura no Hana - Stránka 2 Empty Re: Sakura no Hana

Příspěvek pro Atsuka Sat Aug 01, 2015 12:53 pm

"Eh tak.. ja.. ja ti to položím na stôl." Chcela som sa poškrabať vo vlasoch no, asi by to s tou náručou jedla nedopadlo moc dobre. Preto som len radšej spravila tak, ako som aj povedala. PoloŽila som všetko na kuchynskú linku a rukou som odohnala havrana, ktorý zmizol v obláčiku dymu. Začala som sa hrabať v záhyboch môjho korzetu, až kým som nevytiahla podivnú kartičku. Bol na nej sakurový list a nejaké čísla. Podišla som k Akemi a podala som jej ju.
"Je to niečo ako kľúč, keby si chcela ísť von a tak. Sakurový kvet je pomerne strážené miesto a toto je.. ehm priepustka." Vysvetlila som jej, po čom som sa len usmiala a odstúpila som ďalej.
"Neviem koľko to bude trvať, tak sa zatiaľ maj krásne." S týmito slovami som odišla z domčeka a aj z celého komplexu nazvaného Sakurový kvet.
(presun)
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sakura no Hana - Stránka 2 Empty Re: Sakura no Hana

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sat Aug 01, 2015 4:31 pm

Kývla jsem hlavou na Atsuku, když to položila na stůl. Hned na to mi dala nějakou kartičku. Jen jsem se na ní podívala, tady to měli fakt nobl, normálně jsem byla zvyklá na klíčenku, toto bude nejspíš mnohem lepší ztratit, ale dala jsem si na to pozor, aby se mi to nestalo, jako vždy. Když odešla, jen jsem s úsměvem kývla hlavou. "Ty taky a moc děkuju. Uhm, půjdu na chvilku na cvičiště, potřebovala bych se ještě protrénovat." Řekla jsem jí ještě než odešla. Hned potom jsem zamířila ke stolu s jídlem. Do pusy jsem si strčila rohlík a do kapsy pár tyčinek. Přeci jen, nepotřebovala jsem tolik jídla, byla jsem naspídovaná dost. U vchodu jsem jenom ukázala kartičku. Museli se na mě dívat dost divně, když jsem šla s rohlíkem v puse a rukami v kapsách.

Přesun
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Sakura no Hana - Stránka 2 Empty Re: Sakura no Hana

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sat Aug 01, 2015 11:26 pm

Doběhla jsem zpět, ukázala lidem před dveřma kartičku, kterou jsem dostala od Atsuky. Teda pravda, že jsem jí nějakou tu dobu hledala, ale našla jsem jí! Pustili mě tedy dovnitř. Prošla jsem nádvořím a zamířila přímo k tomu domu, kam mě vzala Atsuka. Na zem jsem si položila váček s věcma a opřela o něj Katanu. Sama jsem se posadila na zem, opřela o stěnu a usla. Katanu jsem držela v jedné ruce, kdyby náhodou někdo něco. Rozhodla jsem se trošku vyspat a zítra poblahopřát Atsuki. Cítila jsem se v tu chvíli zvláštně, jakoby...opět volně. Když totiž Rin zmizela, cítila jsem jakousi potřebu tu zůstat a uhlídat něco, na čem jí záleželo. Teď na jejím místě však byla Atsuka a ze mě ten kámen opět spadl. Proto jsem dokázala po dlouhé době usnout s úsměvem na tváři.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Sakura no Hana - Stránka 2 Empty Re: Sakura no Hana

Příspěvek pro Atsuka Sat Aug 01, 2015 11:52 pm

Trvalo mi pomerne dlho, kým som prišla domov. Snažila som sa totiž vyhýbať ľuďom, aj keď v tej tme by si moje oblečenie mohli pomýliť s hocičím. Zložila som zo seba plášť, klobúk a vstúpila som až do sídla, ktoré som dala vystavať. Našťastie bolo moje služobníctvo vychované tak, aby sa nepýtalo zbytočné otázky keď videli, že je hosť, teda v tomto prípade ja, s únavou na dne. 
Prešla som cez druhú bránu a vošla som až do bunky, ktorú som teraz zdieľala s Akemi. Tú som kupodivu našla spať opretú o stenu. Prečo? Síce v rukách držala katanu a bolo vidieť, že je pripravená ju aj hneď použiť.. no dúfala som že ju nezobudím. Nie že by práve mne prebodnutie katanou vadilo. 
Vadilo mi však to, že bude pravdepodobne zajtra úplne rozlámaná. Preto som ju opatrne zobrala na ruky a preniesla cez ďalšie posúvacie dvere. Musela som vyzerať komicky, keďže som ich musela otvoriť nohou. Tam sa však nachádzali také klasické letiskové postele, kde som ju uložila a dala som jej pod hlavu vankúš, nech sa.. no vyspí.. poriadne. Sama som si k nej sadla, plášť s klobúkom som dala bokom a chvíľku som ju sledovala. Bola som však.. unavená. Netrvalo dlho, kým som sama mimovoľne zaspala tam pri nej, po sediačky a pomerne tuhým.. naozaj tuhým.. spánkom. Niekedy v noci som sa však predsa len zvalila na bok do pomerne zaujímavej polohy s prepletenými rukami všade možne, rozpustenými vlasmi a pootvorenými ústami.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sakura no Hana - Stránka 2 Empty Re: Sakura no Hana

Příspěvek pro Atsuka Sun Aug 02, 2015 9:44 am

Zobudila som sa ďalší deň ako prvá. Stále som nechcela Akemi budiť a tak som sa len sama vybrala pod sprchu, znova som na seba obliekla pre mňa uź teraz pomerne bežné oblečenie a pri pohľade na hodinky no.. radšej som ani nejedla. Rýchlo som vyšla z budovy a behom som si to zamierila k námestiu, kde sa malo čoskoro nachádzať pomerne veľa.. ľudí.. asi. Uvidíme ako Sorata zvládol svoju včerajšiu úlohu.
(presun)
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sakura no Hana - Stránka 2 Empty Re: Sakura no Hana

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Aug 02, 2015 10:29 am

Usla jsem u stěny opravdu tvrdě, tak tvrdě, jako ještě nikdy před tím. To je nejspíš důvod, proč jsem ani nevytasila svou katanu, když někdo přišel. V prvé řadě jsem to vůbec nezaregistrovala a v druhé řadě jsem totálně zabrala. Atsuka mě ještě přenesla do postele. Katana mi při tom vypadla z rukou a já jsem všechno zaregistrovala až ráno.
Rychle jsem se dala do sedu a koukala jsem se kolem sebe. "Hé? Kdo to..." Pousmála jsem se, když mě napadla jako jediná Atsuka. Díky ní jsem opravdu nebyla rozlámaná. Najednou jsem si ale vzpomněla na lísteček, který mi včera Sorata předal. Podívala jsem se na hodiny. "Ou shiiit." Šla jsem se do koupelny vypravit, ještě jsem se sprchla, na snídani jsem kašlala, vzala jsem si katanu a malý batůžek a vyšla jsem na náměstí. Doufala jsem, že proslov ještě nezačal. Musela jsem ho stihnout.

Přesun
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Sakura no Hana - Stránka 2 Empty Re: Sakura no Hana

Příspěvek pro Atsuka Tue Mar 29, 2016 5:13 pm

Náš rozhovor, ak sa to dalo nazvať rozhovorom, prebiehal veľmi pomaly. Aj keď som Maiyu sľúbila sprchu a podobne. Najprv som s ňou niečo musela prebrať a to sa aj stalo. 
Po niekoľkých hodinách sme však vyšli na jedno z pohorí, ktoré tvorilo súčasť Kumogakure no sato. Pochopiteľne sme stále prechádzali obývanou oblasťou, len tu bolo menej domov postavaných na skale a viac.. priestranstva k prípadnej ďalšej výstavbe. No malo to svoj účel. Domy v tejto štvrti boli vyššej kasty. Na úplnom vrchole sa dokonca nachádzalo niečo, čo by sa dalo považovať za rozsiahle sídlo.
"Vitaj v Sakurovom kvete." Prehovorila som k nej po neprirodzene dlhej chvíle ticha. "Bude to tvoj nový domov, počas tvojho pobytu v Kumogakure no sato. Ak ma však ospravedlníš, nechám ťa teraz osamote, aj keď pod dozorom. Niečo mi hovorí že moja neprítomnosť v kancelárií lezie na mozog viacerým ľuďom." Povzdychla som si a pri odchode som tejto dievčine mávla. "Zastav sa, keď budeš niečo potrebovať." Po týchto slovách som neodišla nijak epicky len, som proste odkráčala.

(presun)
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sakura no Hana - Stránka 2 Empty Re: Sakura no Hana

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru