Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aimi Iwatsuchi

2 posters

Goto down

Aimi Iwatsuchi Empty Aimi Iwatsuchi

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi Thu Nov 27, 2014 6:10 pm

Jméno a příjmení
Aimi Iwatsuchi
Hodnost
Chuunin
Vesnice
Tsukigakure no Sato
Věk
13
Narození
27.9
Pohlaví
Žena
Klan
Hozonaku
Elementy
Fuuton, Doton
Kekkei genkai
----
Sensei
Kirrito Iwatsuchi

Vzhled  
Aimi se na pohled zdá jako dítě plné nenávisti a špatných skutků ovšem, je to úplně naopak. Má Středně dlouhé vlasy a velmi výrazné žluté oči které zdědila po své matce. Neustále nosí na krku něco jako opasek, poté provázek na nimž je uvázaná růže a poslední řetízek a na řetízku ampulka z otcovým prstýnkem uvnitř.

Charakter
Jak už jsem zmínila ve vzhledu, Aimi vypadá zlostně a plná nenávisti ale je to přesně naopak. Aimi miluje přírodu a vše co se motá kolem ní, také ráda tráví čas se svými přáteli. Je vskutku pozoruhodné že se chová tak optimisticky protože přišla o rodinu a vše co jí bylo drahé, ale postavila se všemu čelem a teď má ty nejůžasnější přátele a spoustu dobrých vzpomínek.

Dokáži ovládat Doton pomocí vůle.

Styl Boje
Dokáže ovládat Doton za pomocí vůle. Poté miluje boj s meči/katany, a proto u sebe neustále nosí dvě katany.

Životopis
Aimi se narodila do rodiny Iwatsuchi. Její rodiče jí měli moc rádi starali se o ní jak mohly, aby byla v luxusu a nemusela hnout ani prstem. To se však už šesti leté Aimi nelíbilo. Chtěla se stát Ninjou a pro vesnici udělat co jen jde a proto také nastoupila už v sedmi letech na Akademii. Byla ve všem moc dobrá akorát jí nějak scházeli kamarádí které neustále hledala a hledala ale marně. Děti jí moc rádi neměli a nehodlali s ní navazovat jakýkoliv kontakt a to Aimi mrzelo nejvíce. Jendou když se trénoval hod kunaiem Aimi to šlo moc dobře a jedna žárlivá holka jménem Ai které to vůbec nešlo se neudržela a hodila kunaiem, naneštěstí se trefila přímo do Aiminé nohy. Byla to opravdu hluboká rána a proto nemohla týden cvičit prostě takové to nicnedělání. Aimi si myslela že se doslova unudí k smrti, rodiče jí neustále obskakovali a ptaly se jestli něco nepotřebuje apod.. Chtěla mýt chvíli klid ale nějak se jí nedařilo toho klidu dosáhnout a proto se rozhodla že na chvíli uteče z domu a půjde na své oblíbené místo kam nikdo nechodí, a tak tedy šla, Aimi byla velmi chytrá chodila na místa kde by jí nikdo nenašel a to pod zem do tunelu který našla v lese. Nezůstávala příliš do noci protože potom už byla tma a kdo by si nesmlsnul na tak krásném děvčeti jako je ona. Když přišla domů viděla rodiče totálně vystrašené jak sedí u stolu a nečinně čekají než příjde Aimi domů. Když jí uviděli okamžitě se k ní rozeběhly a objali jí tak že jí málem rozdrtily. Aimi !.. Tohle už nám nikdy nedělej rozumíš !!?. Káraly Aimi a poté si uvědomila že její rodiče o ní měli opravdu velký strach a že se mohlo stát klidně něco zlého. Když nad tímhle uvažovala rozbrečela se a silně je objala a něco jim řekla. D-dobře už nikdy to neudělám !.. Rozbrečí se ještě více a poté si jde z rodiči lehnout do postele a usnou. Na druhý den se Aimi probudí v posteli sama a rodiče nikde.. Jde se podívat do koupelny, nic, jde se podívat do kuchyně, nic, jde se podívat na zahradu a tam konečně vidí matku z otcem jak meditují a kolem nic létají jakési kamínky, jde ještě trochu blíže a poté matka i otec otevřou oči. Dobré ráno miláčku. Její matka se pousměje a poté pobídne Aimi aby si šla sednout k ní. Aimi bez váhání jde a sedne si na matčin klín, matka se na ní podívá a poté jí řekne vše o jejích jak kdyby "Kekkei Genkai". Zlatíčko, až budeš větší naučíme tě s otcem ovládat naše vše co jsme se naučili mi a co náš klan umý.. Určitě si teď říkáš že je to nejspíše naše Kekkai Genkai ale není. Je to jen něco co jsme všichni z našeho klanu moc trénovali a pak jsme toho dosáhli. Docela dosti často musíme meditovat a čistit si svojí mysl a zároveň jí musíme procvičovat aby jsme dokázali ovládat Doton sílou vůle. S tatínkem ti teď ukážeme jak to vlastně funguje. Postavila se a samozřejmě i Aimi. Otec i matka stáli naproti sobě a poté spolu začali něco jako bojovat. Aimi si uvědomila že to není jejich vrozené Kekkei Genkai a proto musí hodně dřít aby se naučila manipulovat z půdou jen sílou vůle. Jen to že dokážeme manipulovat z půdou, kameny prostě z vším co se týká země bylo pro Aimi velmi velmi vzrušující nikdy to ještě neviděla a proto se o vše moc zajímala. Aimi bylo už jedenáct let a pomalu se začala učit ovládat Doton sílou vůle více a více. Poté co úspěšně dokončila Akademii se vrhla čelem na Genina který pro ní nebyl nijak moc těžký a vše zvládla skvěle plnila různé mise a porážela své protivníky. Otec i matka jí učili novým technikám a neustále s ní cvičily KG. Své rodiče nadevše milovala ale jednoho osudného dne když její rodiče šli na misi zahynuli při obrovské přesile neznámých Ninjů. I přes jejich silné jakože "Kekkei Genkai" je porazili. Když se tato zpráva donesla k Aimi nevěděla co dělat neustále brečela a nevěděla si rady.. V ničem, nikoho jiného neměla ani babičku ani dědečka kteří by se o ní postaraly. Hodně dlouho truchlila nejspíše dva měsíce. Z nikým se nechtěla stýkat ani z nikým mluvit. když tak neustále myslela na rodiče řekla si že by si nejspíše nepřáli aby jejich dcera takhle skončila, ba naopak chtěli by aby více cvičila a neustále se zdokonalovala a poté se stala vůdcem klanu. Vstala a okamžitě se vydala za Tsukigakem mu oznámit že je odhodlaná plnit další mise a cvičit. Od té doby se nezastavila a doufá že jednou pomstí své rodiče. Jenomže čas utíká jako voda a Aimi už bylo patnáct a nadešly Chuuninské zkoušky. Přes všechny útrapy a cvičení kterými si prošla uspěla a Chuuninské zkoušky dokončila bez jediného škrábance. Poté co se dostala do týmu s kangaem a Reiem si Kangaeo a Reie moc oblíbila, spíše jí brali jako normální kamarádku a né jen jako kus hadru. Od té doby jsou nerozlučnými přáteli a plní spolu různé mise a neustále spolu dovádějí.

Avatar
Aimi Iwatsuchi Fuotp1

Dovednostní Body
Ninjutsu - 4,5
Taijutsu - 2
Genjutsu - 1
Inteligence - 4
Síla - 1,5
Rychlost - 1,5
Chakra - 4
Ruční pečetě - 2,5
Celkem - 21

Techniky

E-Rank

Všechny !!

D-Rank

Shunshin no Jusu *Technika problesknutí"
Doton Shinjuu Zanshu no Jutsu *Uživatel se vynoří ze země, tahá protivníka směrem dolů, aby mu zbyla jen hlava nad zemí.*

C-Rank

Fuuton Kamikaze *Aimi ze své ruky vyšle na nepřítele větrný vír.*
Fuuton Kaiten Shuriken *Větrné shurikeny*

B-Rank

Doton Doryuu Taiga *Vytvoří řeku bahna, která sebou strhne protivníka.*
Doton Doryuu Katsu *Aimi utvoří ruční pečetě a umístí své ruce na zem. To způsobí, že se země začne rozštěpovat, až se úplně rozpůlí.*

A-Rank

Doton Doryuudan *Ze země se zvedne dračí hlava, která plive hořlavé bahno.*


Naposledy upravil Aimi Iwatsuchi dne Sat Nov 29, 2014 7:36 pm, celkově upraveno 8 krát
Aimi Iwatsuchi
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Nov 27, 2014 8:35 pm

Charakteristiku Kekei Genkai Shakurionu jsem našel pouze v životopise, což mi nestačí... prozatím podle toho, co jsem se tam dočetl se jedná o takřka klasické ovládání země. Takže tam dopiš něco ke svému Kekei Genkai.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi Thu Nov 27, 2014 8:45 pm

Editnuto.. ^^
Aimi Iwatsuchi
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Nov 27, 2014 8:57 pm

Sabaku no Gaara to měl jako Kekei Genkai kvůli tomu, že se písek skládá ze dvou složek elementů. U ovládání země se o totéž nejedná. Na NSKu je ale klan Iwatsuchi, který ovládá zemi sílou vůle, copak bys na to řekla?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi Thu Nov 27, 2014 9:02 pm

Ach tak dobře ^^ Ten klan Iwatsuchi beru ^^ Akorát se mi nechce předělávat celí životopis Sad
Aimi Iwatsuchi
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Nov 28, 2014 8:39 pm

Pokud chceme něčeho dosáhnout, musíme něco obětovat v ceně rovnovážné, ba někdy i větší (neúplná a nepřesná definice anime Fullmetal Alchemist). Navíc příliš toho tam upravit nemusíš (možná jedno dva slova v životopise, to Kekei Genkai si přepiš na síla ovládání země pomocí vůle a ten název Shakurion dej celý pryč, a dáme to do oblasti nepojmenovaných Kekei Genkai, jelikož si nepamatuji, jak se jmenovalo toto Kekei Genkai a NSku Smile ) Okey? Jinak beru to i tak, že Tě mám přejmenovat, což?
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi Fri Nov 28, 2014 8:48 pm

Aimi Iwatsuchi ^^
Poté předělám ^^
Umm.. A ten Shakurion smažu ^^


Naposledy upravil Aimi Hozonaku dne Fri Nov 28, 2014 9:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Aimi Iwatsuchi
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi Fri Nov 28, 2014 8:53 pm

Editnuté až na ten životopis.. Jak jsem to tak počítala mám tam napsáne asi 7 Kekkai Genkai a na to navazuje příběh a nechce se mi to celé předělávat ten životopis.
Aimi Iwatsuchi
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi Sat Nov 29, 2014 12:23 pm

Tak co se týče jména děkuji že jste mě přejmenoval na Aimi Iwatsuchi. ^^
Poté jsem předělal to Kekkei Genkai a smazala jsem Shakurion a napsala pomlku. Wink
Životopis už by měl být v pořádku editnula jsem ho a smazala vše co se týče Kekkei Genkai. GrimmyKitty
Poté jsem změnila jméno mého "Senseie" aby se jmenoval Iwatsuchi. Smile
Poté co se týče charakteru, ten jsem taky pozměnila a připsala jsem tam že Doton dokáži ovládat sílou vůle.  Surprised
Bodové hodnocení jsem neměnila a myslím že je v pořádku.
A také jsem dodělala techniky ^^
Takže prosím o zkontrolování ^^ Omlouvám se že vám to tady tak vypisuji ale nechci aby došlo k nějakým komplikacím. Wink
Aimi Iwatsuchi
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Nov 29, 2014 7:28 pm

Nic se neděje, je jen dobře, že si se nebála to rozepsat. Jinak příště při rankování technik se neřiď prosím Konohou... není tak propracovaná, jak by měla být, respektive jak já požaduji... Doton: Iwayado Kuzushi požívej raději toto. Doton: Iwayado Kuzushi je B rank.

Uprav si tedy ještě techniky a vypadá to, že vše jinak již bude v pořádku, pokud si pak ještě něčeho nevšimnu v životopise, jelikož ne vše vidíš na poprvé, ale pro teď máš pouze špatně ten jeden rank u technik.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi Sat Nov 29, 2014 7:37 pm

Tak editnuto ^^ Teď už by to mělo být v pořádku GrimmyKitty
Aimi Iwatsuchi
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Nov 29, 2014 8:13 pm

POVOLENO, ale to ke konci životopisu uskutečníme herně xD Takže se dostav pro tým do kanceláře, a Já Tě k nim přidělím...
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru