Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi

2 posters

Goto down

Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi Empty Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi Sun Nov 30, 2014 5:35 pm

V tomto zápase se utkají dva opravdu silní Shinobi z Tsukikagure no Sato.
AIMI IWATSUCHI vs. KANGAE MIZUTSUCHI
Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi 11mf2up
Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi 25zs2rp
Aimi Iwatsuchi
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Nov 30, 2014 5:48 pm

Kangae Mizutsuchi

Krásný sluneční doprovázel můj úsměv až ke vchodu do arény, lidé se už nemohli dočkat mé dokonalosti a mého skvělého výstupu. Nevěděl jsem do čeho jdu, ale ani se mi nějak nechtělo bojovat, co už, vlastně jsem se přišel pobavit a nechat se přizabít, možná?  To pro dnešek nevěděl nikdo. Když už jsem dorazil, mé vlasy krásně váli ve větru a já stál uprostřed arény. 
Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi Tumblr_n2r2f40ujz1ryh42do3_500
Aréna, místo kam lidé chodili umírat, tato slova jsem měl v hlavě po celou tu dobu, co jsem stál a všichni mě pozorovali. Jako vždy jsem nedal nic znát, přeci jen, měla to být zábava, právě asi z tohoto důvodu jsem začal vykřikovat samé blbosti: Yooosh! Všechny vás vítám na tomhle zápase, určitě všichni víte, kdo dnes proti mě stojí, ano, někdo se odvážil postavit proti mé dokonalosti! Kdo je to? To já netuším, ano, chci být překvapen více než vy! Smutné bylo to, že jsem to vážně nevěděl, tentokrát jsem neměl důvod brát boj vážně, takže sejmout mě jakožto idiota by bylo lehké, co se stane dál? Kdo ví.. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi Sun Nov 30, 2014 6:26 pm

Po chvíli dorazím až k aréně kde se seběhlo tolik lidí že jsem skoro nemohla ani projít, bylo to pozoruhodné jak lidé byly krvelační a chtěli jen "boj". Z nepřítele jsem strach neměla ostatně na to, dnes jsem strach neměla vůbec z ničeho.  Bylo mi celkem jedno kdo bude můj protivník chtěla jsem jen jediné, a to vyhrát za každou cenu.
Když to tak sleduji řada se ani nehne, a proto se rozhodnu jít zadem kde poměrně nikdo není. Když jsem tam a uvidím že vchod je uzavřený docela mě to rozzlobí. Tady mě někdo zjevně nemá rád !.
Rozhodnu se tedy vyjít stěnu arény po nohou. Po chvíli jsem až na úplném vrcholu a podívám se dolů kde už čeká můj soupeř. Když se na něj jen nečinně dívám, spatřím jak něco říká publiku které se na něj neustále divně dívá. "Ach jo.. Určitě nějaký namachrovaný típek který se opět bude vytahovat !"
Znuděně se podívá směrem k nebi kde krásně svítilo slunce a poroto jí po chvilce začaly pálit nesmírně oči. Podívala se opět dolů a začal foukat mírně vítr který rozevlál její modrý plášť který na sobě zrovna měla na sobě. Po chvíli koukání na soupeře se rozhodla že už se mu konečně ukáže a proto také seskočila dolů.
Všude na bojišti bylo spousta velkých kamenů a na jeden jsem dopadla a dřepla si přece jenom si nechci zlomit nohy. Podívá se opět na soupeře a poté se postaví.
Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi 2ew066x
Podívá se kolem sebe a všude uvidí rozjasněný dav lidí kteří neustále čekají na více a více vzrušení ! Z kapes v plášti vytáhnu okvětní lístky růží a poté je hodím do vzduchu. Vítr zrovna foukající okvětní lístky rozfoukal do všech stran a padali přímo na dav lidí. Poté si stoupla do uvolňující polohy a nespustila oči ze soupeře.
Aimi Iwatsuchi
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Nov 30, 2014 6:37 pm

Kangae Mizutsuchi

Neměl jsem rád čekání, ale byl jsem rád, když soupeř dorazil poměrně brzy. Bohužel jsem měl menší problém, nemohl jsem bojovat s dívkou a ještě ne s tak pěknou, tedy musel jsem se rozhodnout a tak jsem přišel až k ní. Nechtěl jsem jí podceňovat, ale zabít jí jsem prostě nemohl, takovým důrazným a chladným hlasem jsem řekl pouze jednu důležitou větu. Ať to skončí jakkoliv, přeji ti hodně štěstí, ale slibme si, že se nezabijeme ani jeden, klidně mi můžeš zlomit všechny kosti v těle, ale aspoň mě nedorážej, taky tě nedorazím. To mi sice komplikovalo útok, ale přeci jsem do toho nechtěl jít ani na plno, ale peníze za to byli tak či tak. Po tomhle jsem se lehce přiblížil a nenechal tě odpovědět, dostala jsi jemnou pusu a následně jsem odskočil. 
Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi Tumblr_nejdpzcmSI1sijhkdo1_500
"Snad se mě nepokusí zabít během prvních tří vteřin, rád bych na to šel velice zlehka" 
Ano, opravdu jsem nic nechtěl nic dělat a takto zněli mé myšlenky. Tak tedy do toho. Mé jméno je Kangae. Společně s mrknutím pravého oka jsem vytáhl katanu a čekal co se bude dít dál.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi Sun Nov 30, 2014 7:35 pm

Neustále se dívám na mého soupeře, dobře budu upřímná je opravdu krásný a moc se mi líbí. Nechtěla bych ho zabít ani mu nijak ublížit ale jinak to nešlo. V tuto chvíli jsme stáli proti sobě, bez výjímek. Nijak se neusmívám ale po chvíli se prostě neudržím a musím se usmát.
Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi 2uzz57k
"Jsi tak roztomilí ! Chce se mi brečet když pomyslím na to že s tebou musím bojovat !"
Neustále jsem se usmívala ale za chvíli se objevil za mnou a to mě trochu rozrušilo ale v danou chvíli jsem nemohla dělat nic jiného než stát a jen na něj nevinně koukat. Po chvilce mě políbil. Hned co mi dal pusu jsem neskutečně "změkla".
Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi 29qku8k
Byla to vlastně moje první pusa za posledních asi deset let. Po chvíli koukání na mě začal můj soupeř něco mluvit. *J-jeho jméno je Kangae ?.. K-Kangae-kun !* 
"Tak tedy Kangae, já se jmenuji Aimi.. Také nechci bojovat z někým tak krásným naplno, nerada bych ti nějak ublížila či zabila, ovšem moje schopnosti jsou nulové nezabila bych tě ani kdyby mi někdo dal návod.. Jednoduše, jsem tak trochu.. Nešikovná" Usměje se ještě více a potom trpělivě čeká na jeho odpověď.
Neustále nestačí žasnout nad jeho krásou a proto se raději jenom usmívá.
Aimi Iwatsuchi
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Nov 30, 2014 8:00 pm

Kangae Mizutsuchi

"Yare, yare ty holky" Pomyslím a povzdechnu. Vážně jsem netušil, že to s ní udělá toto, a právě proto jsem jí nemohl zranit ještě víc, bohužel už se to nedalo vzít zpět. Aimi-chan, nejsem pěkný ani dobrý jak si myslíš, prostě mě něčím sraz k zemi, až to budeš chtít ukončit. Nepoužiji své Kekkei Genkai. Chjo, musel jsem nahodit trochu vážnější výraz, aby to lidi začalo bavit a tak to všechno začalo. 
Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi Tumblr_mbg94ehvD01qc5wono1_500
Tak tedy, pokud neumíš používat Kenjutsu, drž si odstup a uhýbej, nepůjdu plnou rychlostí. Nebrat souboj vážně mě moc nelákalo, ale co už, nic se nedalo dělat. Zatím jsem to nehodlal hrotit, takže něco jako druhá katana či jutsu a nějaké taktiky nepřišli. Odrazil jsem se od země a katanou zaútočil na oblast ramene, nebyl to nejpomalejší útok, ale dal se skvěle vyblokovat. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi Sun Nov 30, 2014 8:31 pm

Chvíli dívá na Kangaeo a po chvíli po chvíli začne opět mluvit. *Není možná dobrý, ale krása mu vůbec nechybí* Poté se postavím do pozoru a slušně mu odpovím. Dobře tedy začneme tedy zlehka ano ?
Poté  uskočím a složím určité pečetě.
Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi 30rtw82
(Jde mi jen o ty pečetě ^^) Poté co složím pečetě řeknu zvíšeným hlasem, Nikdy se mi moc nelíbila zem, která byla u sebe. Zdá se mi že poté je boj o to snadnější a proto to napravím.
Usměji a poté položím ruce na zem. Doton Doryuu Katsu !
Poté co dořeknu tyto slova zem začne praskat a poté se půlit. Poté uskočí pryč aby nespadlo do obrovské jámy která se po tomto jutsu objevila v zemi. Mělo by to být tak že každá z nás bude na jedné půlce země. Poté se opřu o nedaleký kámen a čekám co se bud dít dál. Když se jen tak koukám na Kangaeo nepřestávám se usmívat.
Aimi Iwatsuchi
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sun Nov 30, 2014 9:05 pm

Kangae Mizutsuchi

Nechtěl jsem se chovat nějak namyšleně či tak, ale takovýhle dojem jsem fakt nečekal, doufal jsem, že jí něco napadne a nebudeme muset bojovat moc dlouho. Podle všeho ovládala Doton a to už se mi ani trochu nelíbilo, protože jsem měl Suiton, takže mé šance by při souboji, který bych bral vážně klesli. No, naštěstí pro mě udělala obrovskou díru v zemi a já se k ní nemohl dostat. Takhle mi dát kopačky? Následoval poměrně smutný výraz a poté hlasitý smích. No podle všeho popraskala jen zem a jako každá aréna má i své boční stěny, které nezničila, takže jsem na ně jednoduše pomocí chakry v nohou vylezl a přešel až na druhou část za Aimi. Ahoj, chyběl jsem ti? Tohle bylo dost provokativní, ani jsem nebyl na zemi, spíš jsem pořád pobíhal po stěnách arény. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi Sun Nov 30, 2014 9:19 pm

Když jsem se na něj neustále jen tak koukala a když řekl něco ve smyslu *Takhle mi dát kopačky* a poté následuje smutek a smích, musím se zasmát o něco více než jsem chtěla. Když využil stěn okolo arény docela se zarazím nemyslela jsem si totiž že ho to napadne. Poté se na mě podívá a řekne *Chyběl jsem ti ?* Usměji se a škádlivě mu odpovím. Noo.. Vlastně ani ne.
Odpovím mu a poté se opět více usměji když vidím že neustále běhá po stěnách tak chvilinku počkám a poté natáhnu ruku směrem před Kangaeho, na stěně se udělá něco jako kamenná zeď, jestliže neustále běhá a opravdu docela dosti velkou rychlostí mělo by to docela dost bolet když do ní narazí. Poté opět uskočím o něco dál a neustále čekám.
Aimi Iwatsuchi
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Mon Dec 01, 2014 3:24 pm

Kangae Mizutsuchi

Přeci jen, souboj jsem nebral natolik vážně, abych běhal největší rychlostí, takže kamenná zeď pro mě nebylo nic překvapivého a lehce jsem se o ní odrazil zpět, co mě však zaujalo byla tvořivost, která byla velice podobná mému Kekkei Genkai, což se mi znelíbilo ještě víc, protože pokud mohla tvořit Doton, mohla jednoduše ničit mé Kekkei Genkai jak chtěla. Bylo na čase se začít pořádně snažit a to hned teď. Chakra v mých nohách se nashromáždila a já se odrazil směrem k tobě, tentokrát jsem trošku zrychlil, ale pořád tě nepodceňoval, přeci jen, tvé Kekkei Genkai bylo výjmečné. 
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi Wed Dec 03, 2014 10:23 am

Ještě chvíli čekám al poté co mojí zeď jen tak obejde sem připravená k dalšímu útoku. Na chvíli tam jenom tak stojí ale poté když se odrazí a letí přímo ke mě, usměji se a ještě malou chvilku čekám na správnou chvíli. Když tento čas nadejde zatočím se a pohybem rukou se roztočím a poté se zastavím. Půda kolem mě se začne zvedat a poté ruku natáhnu směrem ke Kangaemu. Všechna půda i kamení která se točí kolem mě letí přímo na Kangaeo, neustále přidávám půdu i kamení aby byl útok co nejdelší.
Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi 2drfh38
Aimi Iwatsuchi
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Wed Dec 03, 2014 12:33 pm

Kangae Mizutsuchi

"Přeci jen je velice schopná, nejspíš bych jí ani porazit nedokázal. " Zasměji se a následně se předemnou vytvoří stěna z vody. Možná to nezastaví celý útok, ale rozhodně zpomalí. Vedle sebe vytvořím klon, který začne skládat pečetě, já je složím též. Ačkoliv mé klony pečetě neuměli tohle byla kamufláž. Klon u techniky pronesl pouze název techniky. Raiton: Asai Co to mělo za účinek? Žádný, Raiton jsem neovládal, ale ve skutečnosti jsem já udělal vlastní pečetě na techniku Magen: Raidon. Jednalo se o Genjutsu, při kterém do tebe začali ze všech stran lítat blesky, následně se oběť nemohla chvíli hýbat, ale slabinou bylo Genjutsu Kai. Jenže nyní jsem Aimi mohl splést svým klonem, který použil Raitonovou techniku. Je konec, pokud to vyjde, už dál nechci bojovat. Nechtěl jsem přecházet do pokročilých fází svého Kekkei Genkai, ale i přes to všechno, jsem zašel až ke Genjutsu. V Genjutsu do tebe začali ze všech stran střílet blesky, ano Genjutsu Kai by ti pomohlo, avšak nejprve by ses musela rozhodnout jestli toto Genjutsu vůbec je. 

Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi Empty Re: Aimi Iwatsuchi vs. Kangae Mizutsuchi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru