Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bar ,,NONSTOP"

+4
Mareo Renjiro
Reina Kana
Mizuki Netsu
Tatsuya Kaguya
8 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 5 Empty Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Dec 08, 2014 6:54 pm

First topic message reminder :

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 5 016_01

Zde je povolený vstup pouze dospělým osobám. Tudíž, pokud Vám nebylo 18 let, nemáte tu co dělat a barman, nebo ochranka co to tu hlídá Vás bez prominutí odvede. Zde se můžete dočkat kvalitního pití. Prodává se tu taky svařák, medovina, čaj s rumem, různé střiky, ale dokonce také nealko nápoje. Ale upřímně? Kdo by chodil do baru, kdyby nechtěl alkohol, že jo.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down


Bar ,,NONSTOP" - Stránka 5 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed May 20, 2015 5:19 pm

Mala som v tom všetkom menší zmätok. Jednoducho som bola celý čas radšej ticho a čakala, kedy sa vydáme preč. Chvíľku tu bolo ticho, nakoniec dal Tatsuya celkom ironickú poznámku, keď nás nazval rodinkou a nakoniec mal ten modrovlasý nejaký problém, ten tretí z Kiri. Proste som si ničoho radšej nevšímala a keď zavelila Reina k odchodu, tichúčko som sa dala do pohybu. Zaujímavé, že nechcela vedieť nič o tej misií.. ale to bolo skôr šťastie...
Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 5 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed May 20, 2015 5:26 pm

To ta tyčinka z Kiri jako myslí vážně? Nadzvedl jsem obočí, když chtěl něco žalovat na bráchu. Připomínalo mi to časy, kdy mi bylo 10 let, provokoval jsem a pak to stejně chytal někdo jiný, jop...byl to super pocit! Ale na vyspělýho člověka dost dětinský, ale co už! Pff...v Kiri jsou asi dost zaostalí. Zazubil jsem se sám pro sebe a kývl na Tetsua. Pak jsem se podíval na Mizuki, dal jí ruku přes ramena a usmál se. "Yosh, co ty? Budeš taky žalovat, když tě budu provokovat?" Usmál jsem se do široka a koukl na Tetsuyu ve výserským bratrským stylu. I když, věděl jsem, že jeho vztahy nikdy netankovali.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 5 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Goku Wed May 20, 2015 5:51 pm

Možno som nemal byť taký otvorený, čo sa Tetsuyu týkalo. Teraz, aj keď ma pravdpodobne ostatný podceňovali, on vedel že je na mne niečo divné.. a tak si bude dávať pozor. Očividne som sa mal stále čo učiť. Nakoniec som však len následoval Reinu k jej ceste k bráne. 
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 5 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Wed May 20, 2015 6:50 pm

Ne, že bych byl zrovna nadšenej, že blondie si pozvala toho pošuka z Kiri jako doprovod. Měl jsem hlavu plnou představ, jak si to s ním vyřídit, ale bylo mi jasné, že dokud je u toho Reina, asi by mě nenechala odstranit mu končetiny a tak, takže jsem to ani nezkoušel, na to určitě ještě bude čas, já totiž nezapomínám. Hodlal jsem ale Reině říct, ať ho ode mě drží dál.
Prvně jsem si taky pořádně uvědomil tu slečnu a pořádně si jí prohlédl. S nakloněnou hlavou jsem si řekl, že je hezká, ovšem když zaujala mého bratříčka, musí v tom být něco víc. To, jak jí dal ruku kolem ramen, mě docela zarazilo. Myslel to s ní vážně, tohle na divadýlko nevypadalo. Dokonce tak nadhodil provokaci, ale bohužel, já ho spíš litoval, než abych mu záviděl. Kde pak, tu pravou už jsem potkal.. pravou ruku. Úšklebek jsem mu vrátil a vydal se k bráně, nicméně jsem se ho na tohle téma ještě hodlal zeptat.
-Přesun-
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 5 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru