Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bar ,,NONSTOP"

+4
Mareo Renjiro
Reina Kana
Mizuki Netsu
Tatsuya Kaguya
8 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Dec 08, 2014 6:54 pm

First topic message reminder :

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 016_01

Zde je povolený vstup pouze dospělým osobám. Tudíž, pokud Vám nebylo 18 let, nemáte tu co dělat a barman, nebo ochranka co to tu hlídá Vás bez prominutí odvede. Zde se můžete dočkat kvalitního pití. Prodává se tu taky svařák, medovina, čaj s rumem, různé střiky, ale dokonce také nealko nápoje. Ale upřímně? Kdo by chodil do baru, kdyby nechtěl alkohol, že jo.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down


Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Goku Thu May 14, 2015 7:52 pm

Po nejakom čase som do baru predsa len zavítal. Môj dôvod návštevy.. tu.. bol však trocha iný, než by si normálny človek mohol pomyslieť. Na prvý pohľad som však nič nedal poznať. 
To že sa tu nachádzal jeden z "nich", som zisťoval len chvíľku. Predsa len to bolo celkom ľahké, v tejto dedine sa príliš Kaguyov nenachádzal. Sám som si sadol vedľa chlapíka, či sa mu to už páčilo, alebo nie.
"Zdravím.." zamrmlal som, popri čom som pred neho položil poldecák, rovnako ako pred seba. Očividne som s ním chcel nadviazať konverzáciu. On si však na mojej tvári mohol všimnúť podivný úsmev, až taký provokačný.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Thu May 14, 2015 8:48 pm

Že se mi to vysedávání tady a hledání Tatsuyi trochu protáhlo, se dalo čekat. Nejen pro mého bratra to tu bylo jako druhý domov, hm.. Možná se mi prostě nechtělo za blonckou, kdo ví, každopádně jsem se nějak nechystal k odchodu, když si ke mě sedl ten týpek. Zvedl jsem hlavu a věnoval mu krátký pohled. Pozvedl jsem obočí a bylo mi úplně fuk, jak arogantně u toho vypadám.
"Asi sis spletl židli.." odvětil jsem, ale protože pití nikdy neodmítám, vyloženě jsem ho nevyhodil, jak jsem to obvykle dělával. Nicméně nezájem z mého hlasu byl zjevný. Ani jeho provokativní úsměv jsem nijak neřešil, já celkově neřešil skoro nic, tak proč bych měl teď začínat. Znovu jsem stočil pohled před sebe, čímž jsem dal najevo, že náš rozhovor skončil.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Goku Thu May 14, 2015 8:54 pm

"Hmm.. na mŕtvolu vyzeráš celkom živo.." Podotkol som, popri čom som sa pohodlnejšie na stoličke oprel.
"Celkom ma zaujíma ako si to prežil.. vieš som celkom hrdý na svoje schopnosti. Ako reprezentant Kirigakure no sato, aj keď momentálne len diplomatický.. povedz.. ako to že si tu?" Spýtal som sa znova so záujmom. Hovoril som potichšie, no stále pomerne provokatívne. Na chvíľku som ako keby zamrzol, trocha som zvraštil tvár a nad Tatsuyu som sa naklonil.
"Alebo.. nebodaj.. to bol nejaký tvoj príbuzný? Brat? Dvojča? Naozaj si neviem predstaviť.. ako by čo i len kaguya, dokázla prežiť rozštvrtenie." Nevedel som, či vie čo to rozštvrtenie bolo. Jednalo sa pochopiteľne o techniku zabitia, alebo skôr popravy, kedy shinobiho jednoducho rozrežú.
"Smiem vedieť tvoje meno?" Pousmial som sa s nefalšovaným úsmevom. Alebo to aspoň vyzeralo ako nefalšovaný úsmev.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Thu May 14, 2015 9:09 pm

Protočil jsem očima, když začal znovu mluvit, obtěžovalo mě to a připravoval jsem se, jak mu to upřímně povím, s tím jsem problém nikdy neměl, ale obsah, který mi sděloval, mě nakonec donutil přehodnotit situaci. Přežil..? Co jsem měl jako přežít? Jediné, co mě ohrožovalo v posledních týdnech, byla otrava alkoholem, ovšem nevzpomínal jsem si, že by u toho on byl přítomen. Pravda, to mohlo souviset s tím alkoholem, ale nebylo to pravděpodobné. Ušklíbl jsem a zvedl skleničku, že to zapiju a dojdu pro jeho kámoše se svěrací kazajkou, když mě zaujalo jedno jediné slovíčko - dvojče. Zůstal jsem ruku držet pár centimetrů od úst a jen to tiše vstřebával. Dvojče. Bratr. Tatsuya.
Sklenička v mé ruce praskla, jak jsem jí vší silou rozdrtil, než jsem se prudce otočil, strhl na zem a přitáhl si ho za tričko blíž k sobě. "Cos to do prde** řekl?!" bylo to sice jen tiché zavrčení, ale bylo v něm slyšet všechno, co jsem cítil - vztek, šílenství a hlavně strach. Ne o sebe, ale o mého malého brášku.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Goku Thu May 14, 2015 9:17 pm

Čakal som na jeho reakciu. Popravde som bol chlapík, ktorý mal naozaj dobré reflexy. Keby že neabsolvujem Anbu výcvik a neovládam takú sebakontrolu, akej som bol schopný, pravdepodobne by som nevedel momentálne utlmiť môj obranný reflex. Skončil som na zemi naozaj rýchlo, popri čom som ruky nechal položené vedla tela a len som sa usmieval. Uchechtol som sa. Môj úsmev vyzeral naozaj nepríjemne. "A čo s tým spravíš? Kvôli smrti nejakého modrovlasého sráča napadneš mňa? Haha.. som nedotknuteľný.." Na chvíľku som sa odmlčal a zatváril som sa, ako taký malý boh vojny. Naklonil som sa k jeho uchu a začal som śepkať. "Chvíľu trvalo, kým som ho donútil kričať.. keď som rozrezával jeho bledú pokožku na tvári.. keď som mu vyberal jedno z očí.. vytrhával jeden nechet po druhom.. som zvedavý, či si tiež taký odolný, ako bol on." Toto mohol počuť len on. Dal som si obzvlášť pozor na to, aby to nezapočul nikto z okolia. Predsa len .. moje krytie muselo byť perfektné.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Thu May 14, 2015 9:31 pm

Díval jsem se na něj a nedokázal ovládat emoce, které se mi střídali tváří jedna za druhou. Tahle chvíle, ty pocity.. nikdy jsem je nezažil, nikdy jsem si k nikomu nedělal vztahy, lidi mě otravovali a nudili, využíval jsem je, abych se pobavil, ale nikdy jsem k nim nic necítil, ale Tatsuya, on je.. viditelně se mi roztřásly ruce. Svíral jsem látku v ruce tak silně, až jsem měl klouby úplně bílé. Mohl říct nebo udělat cokoliv - napadnout vesnici, urážet mě, ale trefil se do jediného místa ve mě, které jsem neuměl ovládat. Můj brácha..
"Modrovlasej sráč..?" zopakoval jsem, spíš to jen tak zaskřípal mezi zuby, jak se moje tělo otřásalo potlačovaným výbuchem zoufalství. Jenže jako by mu nestačilo, co oznámil, musel pokračovat a s každým dalším  slovem se do mě něco neviditelného vrazilo a urvalo to kus ze mě, kus mého nitra, kus sebekontroly, kus racionálního uvažování. Zaťal jsem k sobě zuby, představil si ho - arogantní úsměv, jeho nemístní poznámky, laxní postoj.
Udeřil jsem ho pěstí ho tváře. I kdybych chtěl, nemohl bych to zastavit, neovládal jsem to, prostě to šlo ze mě - zoufalství a frustrace. Nevnímal jsem okolí, chtěl jsem ho jen umlčet, aby to už nemohl zopakovat, protože jsem tomu prostě odmítal uvěřit.
"Zabiju tě." oznámil jsem úplně klidně, protože nic jiného v tu chvíli nedávalo větší smysl.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Goku Thu May 14, 2015 9:38 pm

Schytal som päsťou do tváre. Rozhodne mal silu no.. očakával som niečo viac. Z kútikov úst mi začala tiecť krv, nebolo to niečo, čo som vedel ovplivniť. Môj úsmev, či skôr úškrn.. pohasol. Tváril som sa úplne odmerane, až sklamane.
"To je všetko? Si úbohý, rovnako ako bol on. Naozaj ste museli byť príbuzný" Zamrmlal som a napľul som mu sliny zmiešané s krvou do očí. V duchu som si hovoril, či mi to za to naozaj stojí. Predsa len takúto misiu som nikdy nekonal.. konečne po dlhom čase nová skúsenosť? Pravda bola taká, že som chcel hrať slabšieho shinobiho, než som bol.  Chcel som aby to aj vyzeralo tak, že som utrpel horšie zranenia, než aká bola skutočnosť. Z jedného vrazenia som však nemohol na čom stavať. Sotva sa mi pustila krv z úst a mal som trocha pokrivený nos. No čo.. neostávalo mi nič iné, len zniesť jeho ďalšie údery.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Reina Kana Sat May 16, 2015 9:03 pm

Před Toujoem a Tetsuyem se objevil hologram.

"Za půl hodiny se sejdeme u brány. Jedeme do Kirigakure na oslavy. Šup šup, dobrodružství čeká." zazněl hologram pozitivně a pak zmizel.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat May 16, 2015 10:41 pm

Klon
Môj klon aj s Tatsuyovím prišiel do tohto baru, všimol si nejakého modrovláska, ten vypadal presne ako Tatsuya, ktorý stál vedľa môjho klona. Ten môj klon sa dosť čudoval, pretože tá podoba bola strašne, ale naozaj strašne presná, len mali rozdielny účes, človek by si ich splietol veľmi ľahko. Takže môj klon stál chvíľku ako zamrznutý, ale mal svoje rozkazy, nájsť nejaké informácie o tom týpkovi čo sa menil z podoby na podobu...
Klon sa pozrel po klone Tatsuyu a povedal ten môj klon "Eh skús sa opýtať tvojho... brata?" Stále sledoval tú podobu. "Je to možné, ste naozaj podobný." Poznamenalklon, potom sa vybral k barmanovi získavať nejaké informácie.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sun May 17, 2015 3:31 pm

Těžko říct, proč jsem se držel zpět. Možná, že jeho slova o pomalém mučení, trhání nehtů, braní očí a tak ve mě jen vzbudila touhu pomalu si toho užít, že jsem ho nechtěl prostě jenom zabít, ale udělat mu to samé, o čem jsem věřil, že dělal mému bráškovi. Kdo ví, sám jsem o tom nedokázal uvažovat, prostě se mé myšlenky dokázaly točit jen kolem toho, co mi řekl. Nevím, jestli jsem tomu věřil nebo ne, v té fázi jsem ještě nebyl, momentálně jsem cítil jenom vztek a hodlal jsem si ho vybít, jasně že na něm!
Ne, že bych věnoval pozornost jeho větě. Jak jsem řekl, urážet se jsem neměl ve zvyku, znamenalo to věnovat mu víc pozornosti, než by si zasloužil, ale vyprovokovat mě se mu povedlo už dávno. Krátce jsem se usmál. Kolenem jsem si přidržel jednu jeho ruku a svou vlastní dlaní tu druhou.  Zálibně jsem si prohlédl jeho rozevřenou dlaň, zvedl ruku a pozoroval, jak se mu z ní uvolňuje jedna z tvrdých, ostrých kostí. Byl jsem připraven pomaloučku mu oddělit prstík po prstíku od ruky, pro začátek.. ale mou pozornost zaujal hologram.
Ne, vážně jsem se nehodlal zvednout, říct: sorry, bro, a odhopkat do západu slunce, jenže jak jsem zvedl hlavu, všiml jsem si ještě něčeho - rusovlasá dívka, ale co bylo důležitější-
"Ta-Tatsu?" ruka mi zůstala viset ve vzduchu, jak jsem se díval na klon a nevěřil svým očím. Těkal jsem očima mezi ním a chlápkem pod sebou a byl zmatený jako nikdy v životě.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun May 17, 2015 4:37 pm

Klon

Spolu s Mizuki klonem jsem došel až do baru, kde bylo...fakt rušno? Nemohl jsem uvěřit tomu, koho vidím. V tom jednom okamžiku jsem měl chuť na něj skočit a opusinkovat mu celej obličej, ale na druhou stranu jsem měl vztek, že mi ten vůl ani neřekl, kde a teď se tu s někým sám pere?! Sám pere? A mě ani nepozval! Tiklo mi oko. Došel jsem k němu, chytl ho za límec a zvedl do vzduchu, dotlačil jsem ho až ke zdi a chvilku na něj vražedně koukal. Pak jsem se ale začal smát a dal mu pohlavek. "Ty jsi ale blbec! Příště řekni kde jsi, než tě začnu někde hledat, bože! Navíc se tu rveš a mě ani nepozveš? Kdo to vůbec je?" Podíval jsem se letmo na toho chlápka na zemi. Byl mi povědomí, ale fakt jsem neměl šajna, kde jsem ho kdy viděl. Pohled Tetsuye mě však celkem vyděsil. "Co na mě tak civíš, jako kdybych vstal z mrtvých omg?!" Zazubil jsem se do široka. Pak jsem uslyšel Mizuki. "Jo hele, nevíš něco o nějakým dementovi co mění podoby?" Nadzvedl jsem obočí a díval se na něj. Prdele, on je zdrogovanej? Kokain? Heroin? Nebo že by tráva, ale z toho by přece nebyl tak vykulenej. Podíval jsem se za sebe, ale tam taky nikdo nebyl. Proto jsem mu mávl rukou před obličejem a snažil se, aby na mě tak nečuměl.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Goku Sun May 17, 2015 5:07 pm

Všetko sa to zvrtlo pomerne rýchlo. Tetsuya to bral pomerne vážne. Mal som pocit, Že sa nebodaj budem musieť brániť, aby som o prsty neprišiel no.. po tom sem dorazil jeho brat. Nevedel som, či mám byť rád, alebo nie. Celkom mi pokazil môj plán. Sám som sa však len pousmial a už som stál na nohách. Oprášil som si ramená a bez nejakej známky emócie, som sa na tých dvoch pozrel.
"Práve si napadol člena Kirigakure no sato, ktorý tu bol na diplomatickej misii.. dúfam že si pripravený na to, niesť následky." Povedal som úplne "diplomaticky" a následne som sa pozrel aj na to dievča. Nezastal som však pohľadom práve na nej, príliš dlho. Nechcelo sa mi moc čakať na ich odpoveď. Plánoval som odísť a.. oznámiť Mizukagemu splnenie mojej misii. Predsa len bola ľahšia, než som si pôvodne predstavoval. Vyprovokovať jedného cholerika nebola žiadna sláva...
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Sun May 17, 2015 5:14 pm

Ještě pořád jsem na něj nechápavě zíral, když mě zvedl a dotlačil mě ke zdi. Prohlížel jsem si ho od hlavy až k patě a v hlavě mi to šrotovalo, div že ode mě nestoupala pára. Byl to on? Fakt to je.. Stačilo pár slov a měl jsem jasno, nikdo nepronáší podobně rádoby drsňácký kecy a netváří se stejně arogantně jako on.. Ani jsem ho nechtěl zmlátit, že si dovolil dát mi ten pohlavek, protože jsem se nedokázal ovládnout a začal jsem se smát. Smát! Já!
"Prej vstal z mrtvejch, kámo, tak to fakt sedlo.." dál jsem se smál, než jsem se natáhl a jednou rukou ho objal kolem ramen. "Ani nevíš, jak strašně rád tě vidím.." dodal jsem o poznání tišeji, takhle sladkou větu jsem snad v životě neřekl, ještě začít blejt duhu a bylo by to kompletní, fakt!
Pak jsem se otočil s pohledem na Toujoua. "Snažil jsem se ho zabít, protože on údajně zabil tebe.." znova jsem byl ve svém obvyklém rozpoložení, těžce znuděném rozpoložení bych rád dodal, ovšem z mého hlasu se stejně dalo jasně poznat, že ze mě spadla nějaká neviditelná tuna kamenů.
"Byl jsem pár týdnů v lihu, jsem rád, že si pamatuju vlastní jméno, od příchodu do Oto jsem se zabýval jenom tímhle-" prstem jsem ukázal na muže na zemi, načež jsem zvedl obočí a rázně odstrčil jeho ruku. "A nemávej mi tady před ksichtem jak de*il, nic mi není, jasný?!" no jo, bratrská láska po našem stylu, řekl bych. Stejně by mi ale ten malej  hajzlík scházel!
Mou radost zarazil až Toujou, který se zvedl na nohy a oznámil mi něco, po čem jsem hluboce zalitoval, že jsem mu ty prsty neusekal. "Cože? Děláš si ze mě pr***?!"
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Reina Kana Sun May 17, 2015 6:14 pm

Možná by nebylo špatné uspořádat taky slavnost v Oto. Jsme přece zvučná, nějaký koncert by byl fajn. Zamyslela jsem se cestou do baru. Najednou z něho pár lidí vyšlo a nevypadalo by to, že dobrovolně. Když mě viděli, také se vyděsili. Nemůžu za to jak vypadám, ale běželi ke mě a začali do baru ukazovat. Tak jsem zrychlila krok. Došla jsem k baru a otevřela dveře. Jsou tak průhlední. pomyslím si a sleduju, co se tam děje. Viděla jsem už jenom Mizuki, Tatsuyu, Tetsuyu a toho posla. Mlčky jsem stála ve dveřích a pozorovala je.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon May 18, 2015 2:58 pm

Klon
Nadzvedl jsem obočím nad tím, co brácha řekl. "Údajně mě někdo zabil?" Nadzvedl jsem obočí a podíval se na toho chlápka, kterýho Tetsu celkem dobil. Začal jsem se smát a plácl bráchu po zádech. "Takové tintítko a zabít mě?! Nemyslíš vážně, že jsi na to skočil, že ne?!" Pořád jsem se smál, fakt mě ten smích nepřešel dlouho, i když jsem si ho vyslechl, co vlastně dělal. Ani jsem se nedivil a v tu chvíli si začal od smíchu utírat slzy. V tom se tu ale objevila Reina a úsměv mě hned přešel. Spíš jsem jaksi zmrzl, ale pořád to v sobě všechno dusil. Podíval jsem se na Mizuki, které jsem naznačil, že odcházím. "Yosh, nevím, co se tu děje, ale za chvilku sem dorazí originály mě a Mizuki. Zůstaňte tu.." Zazubil jsem se, koukl na bráchu a rozpadl se. Přeci jen, nadávky od Reiny poslouchat nemusím, no ne? Bylo to skvělý načasování!

//klon zrušen
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Goku Mon May 18, 2015 4:01 pm

Zaregistroval som príchod Otakage. To mi celkom vyhovovalo. Každopádne sa ten modrovlasý chlap, jeho brat.. asi, rozosmial a nevyzeralo to tak, že by s tým chcel prestať. Naozaj som mal Mizukagemu o čom rozprávať. Dedina plná namyslených a psychicky labilných idiotov. Prečo ich však trocha nepotrápiť? Nie každý shinobi vedel útočiť na psychiku takým spôsobom, ako ja. Na to si trebalo zopár vecí prežiť, alebo mať krv môjho klanu, ktorý bol pravdepodobne už dávno zabudnutý a roztrúsený. kade ľahšie. Keď sa na mňa Tetsuya pozrel, nadviazal som s ním očný kontakt, po ktorom som sa usmial. Nebol to normálny úsmev, aj keď na prvý pohľad vyzeral úplne normálne. V momente som smerom k nemu vypustil môj killing intent. Nebolo to nič na báze chakrov´ho útoku.. genjutsu či niečoho podobného. Bol to len úmysel, ktorý zasiahnutej osobe vytvoril obraz .. v bázy na jeho. psychike. Zväčša sa jednalo o niečo nepríjemné, navodzujúce až paralizujúci strach a bezmocnosť pohybu. Dokonca ani Reina zo svojim rinenganom, by mi momentálne nič nedokázala. Keďže som tento môj "úmysel" zameral len na Tetsuyu. Musel som mu predsa nejak oplatiť tie rany. 
Mohol však byť rád, moje eso som si stále nechával v rukáve. To som nevyťahoval, keď som sa niekoho nechcel priamo zbaviť.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon May 18, 2015 9:19 pm

S Tatsuyom sme mali namierené práve do baru, ale to len kvôli tomu, že sa tu nachádzala Reina. Stála vo dverách a ja s Tatsuyom sme sa objavili za ňou. "Dobrý deň Otokage-sama." Pozdravila som zdvorilo, ako zvyčajne. Môj klon sa v tom čase dorozprával s barmanom a prešiel až ku mne. Povedal mi len pár slov a potom sa vonku rozpustil na vodu. Čakala som hlavne na reakciu Otokage.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Reina Kana Tue May 19, 2015 7:31 am

Přemýšlela jsem dlouho jestli se mám rozčilovat nebo ne. Avšak znám chování dvojčat. Lehce cholerické. Kývla jsem Mizuki na pozdrav a pak se nadechla:
"Má cenu ptát se, co se tu stalo?" zeptala jsem se k možnému překvapení všech s naprostým klidem. Proč se rozčilovat, čeká nás oslava. Nehodlám si ji zkazit. Dívala jsem se po všech přítomných včetně Toujoua.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Tue May 19, 2015 9:52 am

Blbeček, jak je možný, že my dva jsme dvojčata?! Uraženě jsem pohodil patkou ve stylu Elvise a založil ruce na prsa. Já se tu snažím zabíjet z infarktového strachu o něj a pán se u toho královsky baví?! "Faaajn, příště až tě někdo zabije, může se za tebe jít pomstít třeba mámina čivava Princezna, já to totiž nebudu!" uraženě jsem se zamračil. Že já od toho chlastání vůbec odcházel. Nejspíš bych teď odešel někam do koutka, kde bych se vyžíval ve své nasr*nosti, ale stalo se něco divnýho.
Byl to jen moment, kdy jsem se podíval Toujouvi do očí. Zatemnil se mi pohled a já na kratičkou chvilku viděl to, proč vlastně vznikla celá ta situace. Tatsu, chybělo mu jedno oko, ruce měl zkrvavené, jak mu někdo trhal nehty z lůžek, zkrvavená tvář stažená bolestnou grimasou, která tak strnula když..
Chytil jsem se za hlavu, prudce s ní zatřásl a zavřel oči ve snaze vyhnat si ten obrázek z mysli. Byl tak reálný. Skoro jsem cítil mrtvolný chlad jeho těla. Úkosem jsem pohlédl na všechny kolem sebe včetně Toua, ale nezdálo se, že by se jim stalo něco podobného. Co to sakra bylo?!
Znovu jsem pohlédl na Toujoua a tiše ho pozoroval. Co je ten týpek vlastně zač? Že bych to konečně začínal brát vážněji? Že bych o tom snad i přemýšlel? Nevydržel jsem pohled na něj a uhnul očima, jo tak ku*evsky blbě jsem na tom byl! Bušilo mi srdce.
Krátce jsem si uvědomil, že se objevil originál Tatsu i s tou dívkou a překvapilo mě to, Tatsu a holka déle než deset minut bez balících keců? ale pohled na něj mi vracel před oči ten záživnej výjev, takže jsem se nakonec otočil na Reinu a věnoval jí nic neříkající, skoro až zmatený úšklebek. "Ne." Vrazil jsem ruce hluboko do kapes, nehodlal jsem se k tomu už dál vracet. Že z toho budu mít nejspíš nějakej problém? Jo, jasně že jsem si pamatoval, co prohlásil. Upřímně? Bylo mi to totálně fuk, měl jsem jiné starosti.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue May 19, 2015 4:28 pm

Spolu s Mizuki jsme dorazili do baru. Můj klon se rozpadl už před tím, než se rozpadl a proto jsem věděl vše, co se tu dělo. Pohledem jsem sjel toho chlápka, co vypadal jak špejlka. Jen jsem nadzvedl obočí a podíval se na bráchu, kterej se chytl za hlavu a začal s ní do stran hýbat. What? Dobře, byl jsem zmatenější než kdy jindy. S povzdechem jsem se na všechny podíval a pohled skončil u Reiny. "Má vůbec cenu se ptát, jestli má cenu se ptát?" Zazubil jsem se a po pár vteřinách i zasmál. Že ona se fakt ještě ptala. Že jí to neubývalo moc životní energie, kterou měla malou zásobu. Podíval jsem se na hodinky a potom znovu na Tetsuyu. "Jsi v pohodě?" Byl fakt nějakej divnej. Že by mu ta tyčinka z Kiri až tak moc oblbla hlavu mému bráchovy? Bylo mi to divný, ale zatím jsem nic nedělala. Můj pohár trpělivosti byl zatím v půlce, pokud by ta tyčinka zkusila ještě něco, tak tento pohár přeteče a já vybuchnu. Poslední pohled jsem věnoval Mizuki a Reině. "Tak co? Půjdem rodinko? Uděláme si super večer? Dáchnem si, opijem se společně, pak dojdem, uděláme si kakajo, řekneme si super story ze života a půjdem spát?" Mile jsem se usmál. Samozřejmě to bylo ironické.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Goku Tue May 19, 2015 5:22 pm

Reina sa ma spýtala, či má cenu pýtať sa, čo sa stalo. To ma celkom zarazilo. Keby že mám na sebe masku, tak sa znova pousmejem.. masku som však už nosiť nemohol, aspoň nie ako oficiálnu záležitosť. Nešlo mi však o to, aby potrestala niekoho zo sovjich shinobi.
"Ako to vyzerá?" Spýtal som sa a založil som si ruky na hruď.
"O tvojom napadnutí budem musieť informovať Mizukageho-sama." Z Tetsuyi som sa znova pozrel na Reinu. Hovorili ste, že bude dedina uzavretá kým sa nevrátia vaši dvaja shinobi." Pokynul som hlavou ku Tatsuyovi a Mizuki. 
"Sú to oni? Znamená to, že môžem odísť? Rád by som do Kirigakure prišiel ešte pred vami." Táto otázka bola znova smerovaná na Reinu, keďže ona tu momentálne bola tá vládnuca zložka.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Reina Kana Tue May 19, 2015 6:34 pm

"Samozřejmě, proto jsem za vámi přišla. Zdržujete." odvětila jsem Tetsuyovi. Ale pak jsem se zarazila, když promluvil Toujou. Tohle nebylo dobré. Žalobníčky lidé neměli rádi, ale pokud se žalovalo správné osobě měli z toho většinou zisk. A něco mi říkalo, že si tohle plánoval. Hm. A když řekne Faitovi, co se tu stalo, tak to bude opět moje vina. A hlavně šlo o Kaguyi. Moje Kaguyi!
"Ano říkala jsem to tak, krystalová bariéra opadne, jen co opustím hranice zvučné. Nicméně jako vyslance Mizukage Vás chci požádat, zda-li by jste mi udělal doprovod přímo až do Kirigakure na oslavy." podle mravního kodexu by neměl odmítnou. Uvidíme jak zareaguje. A to ještě nevěděl, že nepůjdem pěšky. Takže by jsme ho stejně předběhli.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Tue May 19, 2015 6:52 pm

Nespokojeně jsem se zamračil. Dnešek si teda do seznamu top dnů fakt nepřidám.. Třeštěla mi hlava, že by kocovinka? Nebo na tom měl podíl ten sadistickej obrázek? Neřešil jsem to, prsty zatlačil na spánky a doufal, že si dokážu vsugerovat klídeček. Co jinýho mi taky zbývalo. Nakonec jsem pohlédl na Tatsuyu a zabručel, že je všechno ok. Na nějakou chudinku si hrát nebudu, nejsem holka!
Touovi jsem odvětil to jediné, co u mě přicházelo v podobné situaci v úvahu. "Trhni si." Ne, fakt mi to žíly netrhalo.
"Sorry, blondie.." odvětil jsem Reině a u baru do sebe kopnul ještě jednoho panáka - na uklidnění, než jsem zaplatil a vydal se ke dveřím připraven k odchodu.
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Goku Tue May 19, 2015 7:08 pm

Pozrel som sa na Reinu a len som prikývol.
"Samozrejme ak si to želáte, budem vám robiť doprovod až pokiaľ sa nedostaneme do Kirigakure no sato." Odpovedal som jej. Síce som preferoval cestu sám no, nechcel som zbytočne vzbdiť nejaké podozrenie z.. boh vie čoho. Taktiež som nemal žiadny priamy dôvod na to, aby som jej ponuku neprijal.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Reina Kana Wed May 20, 2015 4:30 pm

"Pak mě musíte doprovodit k Mizukagemu, mám pro něj dárek." ušklíbla jsem se. Trochu netradiční na mě.
"Odchod k bráně!" zavelela jsem už jsem se načekala dost a neměla jsem ráda zdržování. Otočila jsem se a vyšla před bar a zamířila si to rovnou k bráně.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,NONSTOP" - Stránka 4 Empty Re: Bar ,,NONSTOP"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru