Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kisekiho dom u jazera

3 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Kisekiho dom u jazera  - Stránka 2 Empty Kisekiho dom u jazera

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Fri Dec 12, 2014 10:42 am

First topic message reminder :

Výzor: :

Je to menší dom, ktorý je u jazera ďalej od ostatných domov. Kiseki tu býva sám, keďže s jeho otcom sa už rozprávať nedá ani ho už nevýda a jeho mama je mŕtva. V tomto dome je malá chodba a kuchyňa, ktorú používa, ako jedáleň Taktiež tu je obývačka spálňa. Tieto dve izby rozdeľujú len jedny dvere. Najväčšou výhodou tohto domu je prekrásne okolie o ktoré sa Kiseki z nudy stará aj keď v poslednej dobe sem už ani nechodí ak nemusí.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down


Kisekiho dom u jazera  - Stránka 2 Empty Re: Kisekiho dom u jazera

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sat Jan 03, 2015 3:45 pm

Po tom, co jsem sklonila hlavu a tím dala najevo, že to asi nebyl můj nejlepší výstup, jsem nečekala, že by mi vůbec odpověděl. Jeho odpověď jsem chápala, ale čekala jsem ji poněkud jinou. Jistěže to byl jeho domov, ale myslela jsem, že bude mluvit o rodinných vazbách a jak každého ve vesnici miluje – samozřejmě jako svoji rodinu – a další takové věci. Přesto mluvil jen o tom, že je to nějaká věc. Možná bylo lepší, že jsem si na nic nevzpomínala. Kdoví, co bych udělala, kdybych si pamatovala. Třeba bych mu jednu vrazila, že mluví takhle anebo bych s ním všemi deseti souhlasila.
„No dobře,“ souhlasila jsem. Podívala jsem se na nohy a na oblečení, co jsem měla na sobě. „Jen budu potřebovat boty a své oblečení,“ řekla jsem odpověď na jeho otázku. Jelikož jsem začala mluvit o oblečení a botách, mohlo ho napadnout, že mě má odvést do nemocnice. Nechtěla jsem ho zatěžovat tím, že bych seděla na bobku v jeho domě, zatímco on ho chránil.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kisekiho dom u jazera  - Stránka 2 Empty Re: Kisekiho dom u jazera

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sat Jan 03, 2015 4:07 pm

Odo mňa také reči bude ťažko počuť, keďže s otcom nevychádzam, lebo ma nenávidí kvôli tomu, že mu zomrela žena a to že bola moja vina, k tomu začal piť a podobné. V škole bola tyranizácia a šikana, lebo som bol re nich "divný", takže sa nebolo čomu diviť, že o nej rozprávam skôr ako o veci. "Oblečenie? Pozri sa do skryne a vyber si." Ukázal som jej na skryňu, ktorá bola v druhej mietnosti. Najprv som ale do tej miestnosti prišiel až potom som na ňu mohol ukázať. Nevedel som, čo také by chcela a v jej veľkosti som tiež veľa vedieť nemohol. Keď som na to teraz pomyslel prezrel som si ju očami, predsa len nemala na sebe veľa oblečenia. V tedy som zčervenal a radšej pozrel na stranu, naozaj zvláštne, čo za myšlienky sa mi zasa hrnú do hlavy. A ešte divnejšie je, že keď som ju zobliekal som sa trápne necítil.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kisekiho dom u jazera  - Stránka 2 Empty Re: Kisekiho dom u jazera

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sat Jan 03, 2015 4:32 pm

Zavedl mě do druhé místnosti a ukázal mi skříň. Usoudila jsem, že mé šaty, asi ještě suché nebudou. Ještě mi ani neuschly vlasy. Pořád jsem je měla v nějakých místech mokré. Koutkem oka jsem viděla, jak si mě prohlédl, pak zčervenal a uhnul pohledem. Zakroutila jsem hlavou. Vypadal jako kluk, co nikdy nešmíroval děvčata ve sprchách.
Prohrabovala jsem se ve skříni a přemýšlela, co si obleču. Vytáhla jsem si jedny tepláky černé barvy. Natáhla jsem si je. Překvapeně jsem se podívala domů. Vůbec mi nebyly nějak velké. Podívala jsem se na Kisekiho. Až teď jsem si uvědomila, že je přibližně stejně velký. Sáhla jsem do skříně i pro nějaké tričko. Otočila jsem se k němu zády, vyvlekla mikinu a tričko si oblékla. Hned na to jsem si dala mikinu, aby mi nebyla zima. Zahýbala jsem s prsty na nohou. Chtělo by to ještě ponožky a boty.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kisekiho dom u jazera  - Stránka 2 Empty Re: Kisekiho dom u jazera

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sat Jan 03, 2015 4:41 pm

Toho, že si to všimla som si tentoraz nevšimol. Ja som normálne veľmi všímavý, pokiaľ nie som vo svojom svete. Popravde som nikdy nešmíroval, lebo na to nebol čas a ani ma to akosi nikdy nenapadlo, bol som naozaj nevinný chalan a to som mal už pomerne dosť rokov ale tak ja som nesmrteľný, môže mi to byť jedno. "V šuplíku sú ešte aj ponožky, ak by si chcela." Poviem, lebo toho, jemného pohybu prstami som si všimol a to ma napadlo. Ja som stál neďaleko od nej, lebo som sa pre istotu vzdialil, ako keby som sa bál, že mi niečo urobí.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kisekiho dom u jazera  - Stránka 2 Empty Re: Kisekiho dom u jazera

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sat Jan 03, 2015 4:55 pm

Nadechla jsem se, že se ho zeptám na ponožky, aby mi mé maličké prstíky na nožkách nezmrzly. Jenže mě předběhl. Musel si všimnout pohybu prstů. Chvíli jsem se rozhlížela a pak jsem šuplík našla. „Ne, půjdu ven v takové zimě bez ponožek,“ odvětila jsem potichu. Nechtěla jsem ho urazit, že mi nabízí pomoc, ale prej „jestli bych chtěla“. Otevřela jsem ho a vybrala jsem si ponožky, které vypadaly, že by mohly být teplé. Zvedla jsem nohu a obula jsem si jednu. U druhé jsem měla trochu potíže s rovnováhou, tak jsem tam pár sekund poskakovala, než se mi podařilo ji obout a postavit se na obě nohy.
Oprášila jsem si ruce o sebe, jako kdybych je měla umazané a chtěla je očistit. „Tak hotovo. Teda ještě boty,“ dodala jsem. Když mi je dá, může mě odvést do nemocnice, aby si šel po svých věcech.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kisekiho dom u jazera  - Stránka 2 Empty Re: Kisekiho dom u jazera

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sat Jan 03, 2015 5:49 pm

"Možno si exot, ktorý má rád zimu. Však som ťa aj našiel vonku v takej zime sa kúpať." Ak rýpala ona, tak som mohol aj ja ale to nebol účel proste to zo mňa len tak vypadlo. V tom, ako tam poskakovala, tak som sa začal chychotať, lebo mi to prišlo pomerne smiešne. Ak by sa ale pozrela ku mne nejako by som ho už ten smiech umlčal. Potom sa opýtala po botách, takže som vyšiel s tejto izby a zamieril som na chodbu, kde nejaké boty boli. "Tieto si beriem ja..." Poviem a obujeme si ich, potom tam mala na výber ešte dvoje. Jedny boli staršie hnedé trochu ošúchané a tie druhé vyzerali normálne na von alebo niekam do spoločnosti, ktoré som nenosieval.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kisekiho dom u jazera  - Stránka 2 Empty Re: Kisekiho dom u jazera

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sat Jan 03, 2015 5:58 pm

Probodávala jsem ho pohledem za jeho poznámku. Jako by to byla moje volba jít v takové zimě se jít koupat do vody. Třeba nakonec i byla, kdo to jen má vědět?
Následovala jsem ho z pokoje na chodbu. Všimla jsem si tam tří párů bot. Jedny si vzal a obul si je. Tak tam zůstaly dva páry bot. Jedny byly hnědé a poněkud ošoupané. Druhé vypadaly téměř nově. Nevěděla jsem, které si mám vzít. Co kdybych si vybrala zrovna jeho oblíbené. I když tu byla pravděpodobnost, že si je právě obul. „Hm…“ broukla jsem. „Které můžeš postrádat?“ zeptala jsem se.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kisekiho dom u jazera  - Stránka 2 Empty Re: Kisekiho dom u jazera

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sat Jan 03, 2015 6:46 pm

"Kľudne si zober tie čistejšie, aj tak ich nenosím. Mali byť s počiatku na nejaké slávnosti a tak ... ale nechodím nikam." Pri tom, ako som povedal slávnosti pretočil som oči, neviem prečo ma v tedy napadlo vôbec niečo také a ani by som nemal s kým ísť. Čakal som kým si ich obuje, keď tu mi Khairuni povedal, že nech ju zo srandy trocha štuchnem, keď sa bude obúvať, preto som čakal, kým si bude chcieť nazúvať topánky a jedným prstom by som do nej jemne potlačil.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kisekiho dom u jazera  - Stránka 2 Empty Re: Kisekiho dom u jazera

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sat Jan 03, 2015 7:00 pm

Tak trochu jsem si oddychla, když řekl, že mi půjčí ty novější. Určitě nebudou tak vyšlapané, jako ty ošoupané. Jak tak jsem nesnášela mít prošlapané boty od někoho jiného než od sebe. Sehnula jsem se. Boty na slavnosti? To jako, že tu žádné slavnosti nemají? Nenapadla mě myšlenka, že by tam měl s někým chodit a nemá s kým. Vzala jsem si jednu botu a začala jsem si ji obouvat. Obula jsem si ji a vrhla jsem se na druhou. Vtom do mě šťouchl prstem. Jelikož jsem stála na levé noze, začala jsem se klátit k zemi. S ranou a mávajícíma rukama jsem s sebou plácla na zem. „Aaaaauuuuuu!“ zaječela jsem. „Co to, ksakru, děláš?!“ zakřičela jsem na něj. Bodu, kterou jsem držela v ruce, jsem po něm hodila. Snad ho to aspoň trefí a bude mít pořádnou modřinu!
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kisekiho dom u jazera  - Stránka 2 Empty Re: Kisekiho dom u jazera

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sat Jan 03, 2015 7:39 pm

Pozoroval som ju pri tom, ako padala a miesto toho, aby som ju zdivohol som sa začal smiať. Predsa len tá jej ďalšia reakcia bola naozaj podarená. Topánkou ma trafila do ramena, takže som sa zaňho chytil, lebo to pomerne bolelo.
"Poradil mi to drak.." Prezradím jej pravdivo, lebo nemôžem klamať. Aj tak nevie o čom je reč a neviem, či jej to len tak poviem. Natiahol som sa k nej a podal som jej ruku, aby mohla vstať.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kisekiho dom u jazera  - Stránka 2 Empty Re: Kisekiho dom u jazera

Příspěvek pro Shizuka Yoru Sat Jan 03, 2015 7:58 pm

Začal se smát. V tu chvíli jsem ho nesnášela a byla ráda, že mě odvede někam jinam. Botou jsem se trefila do jeho ramene. Vůbec mě to neuspokojilo. Chtěla jsem se trefit mu do obličeje. „Nedělej si ze mě srandu!“ řekla jsem uraženě. „To, že si nic nepamatuju, neznamená, že si ze mě budeš dělat legraci!“ Připadala jsem si jako nějaký postižený člověk, který je určen k posměchům. Jeho nataženou ruku jsem odstrčila stranou a postavila jsem se sama. Udělala jsem pár kroků k botě, jíž ležela kousek dál, a obula si ji. Rozešla jsem se ke dveřím a otevřela je. Ovanul mě studený vítr. Vyšla jsem ven a dveře nechala otevřené. Přece chtěl jít taktéž pryč.
Shizuka Yoru
Shizuka Yoru
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 99
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Kisekiho dom u jazera  - Stránka 2 Empty Re: Kisekiho dom u jazera

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Sun Jan 04, 2015 10:42 am

Nevedel som, ako sa správať a čo im urobí niečo také. Nemal som na pláne jej ublížiť len si z nej urobiť trochu srandu, čo sa podarilo, len som teraz zistil, že to asi nebolo prijateľné. Keď som jej chcel pomôcť odstrčila mi ju a postavila sa sama. Vyšiel som otvorenými dvermi, ako ona a pobral som sa spolu s ňou už bez slov do nemocnice.
(presun)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kisekiho dom u jazera  - Stránka 2 Empty Re: Kisekiho dom u jazera

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru