Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice

+13
Shiro
Goku
Hokori Mai
Yomi Hikikomori
Mai
Rei Casius
Aimi Iwatsuchi
Misha Haybushi
Anbu
Shinobi
Yun Harada
Kaomi
Ayame Takahashi
17 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Nemocnice

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Jul 13, 2013 9:24 pm

First topic message reminder :

Budova nacházející se blízko středu vesnice. Místo, které je snad pořád plné shonu.
Nacházejí se zde zranění shinobi i obyčejní lidé. Po chodbách pobíhají medici v bílých vlajících pláštích a z koutů se ozývá pláč bolesti i štěstí.
U důležitých pacientů hlídají ANBU.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Thu Dec 11, 2014 6:57 pm

"Oh..  Aimi, se rozjela." Udiveně jí poslouchal, a když skončila, byla rozčilená tak Aimi, odpověděl. "Ah.. promiň jen jsem si dělal legraci." Ještě na těch blbých foréch musí zapracovat. "Hm.. Přítel jo? Bez urážky nemyslím si, že jsme přátelé. Promiň, ale ostatní se mi teď opravdu rozebírat nechce." Snažil se to říct jemně, ale nějak mu to moc nešlo, slovo přítel je pro něho možná mnohem víc, než myslí Aimi. Taky přemýšlel, kde vzala tu tašku s bagetou, kterou vydala a nabídla.  Kručelo mu v břiše, jak se podíval na bagetu ale bál se tu bagetu příjmout A začal se taky třást kvůli fobii dokuď se ho nedotkne tak to bude dobrý.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Mai Sun Dec 21, 2014 9:43 am

Došla jsem do nemocnice a ohlásila se na informacích, jelikož jsem zde ve vesnici byla poprvé, a také jsem neměla ani potuchy, ve kterém pokoji Rei leží. Rei naštěstí neutrpěl tak závažná zranění, jak se na cvičišti zdálo, a tak jsem jej mohla navštívit okamžitě. Podle toho, co mi sestřička řekla, na pokoji nebyl sám. Očividně se Aimi u Reie na pokoji zalíbilo. Jen aby to nebylo na škodu kvůli Reiové fobii z žen.

Když jsem na informacích zjistila vše potřebné, vydala jsem se do Reiova pokoje, kde těsně před dveřmi jsem se zastavila, jelikož mě vylekal křik z pokoje. Co pak se tam jen děje? Chvíli jsem váhala, zda vůbec do Reiova pokoje vstoupím, protože bych mohla vidět věci, kterých bych na do smrti litovala... ale Rei a Aimi? To nejde dohromady, a proto jsem přeci do Reiova pokoje vstoupila. "Zdravím Rei-san, Aimi-san. Jak pak se vám vede?" Zeptala jsem se s úsměvem na tváři. Nechtěla jsem působit jako nějaká mrzutá stařena, a navíc mračení a podobné věci prý neprospívají pleti, a proto jsem se usmívala, i když to zcela neodpovídalo mé náladě.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi Mon Dec 22, 2014 11:05 am

Neustále se dívám na Reie.. Dělal si legraci ?.. Tohle není ani v nejmenším legrace ! Radši jsem se ho nedotýkala a proto jsem mu sendvič co jsem držela nad jeho břichem.. Sendvič jsem tam položila a poté jsem vstala a opřela se o nedalekou zeď.. Omlouvám se, ale už asi půjdu. Nenávidím ty hnusné řeči o smrti. Možná nejsme přátelé a možná se nimi někdy staneme, ale jak už jsem si všimla tvoje fóbie z žen nám v tom zabrání. Ale to je přeci jenom tvoje věc že ano ?. Tak já se tedy loučím. Poté co jsem se rozhodla odejít do místnosti vešla osoba kterou už jsem již znala, byla to totiž naše Sensei. Chvíli nic neříkala ale poté spustila co měla na srdci.. Vede se mi vážně úžasně !. .Řekne velmi rozezleně bylo jí v tu chvíli jedno že takhle mluví se svojí Sensei a možná za to bude potrestána ale nijak si toho nevšímala a poté rychlím krokem odešla ke dveřím a za poměrně malou chvíli byla pryč z nemocnice.
//Přesun
Aimi Iwatsuchi
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Tue Dec 23, 2014 3:44 pm

Neměl slov a mezitím přišla Mai potom, odešla Aimi. Koukal se při tom na ten sendvič ale při jeho smůle by byl otrávený nebo něco. Sendvič pak položil na stolek vedle postele. Něco jako aby za ním někdo přišel bez toho, aby něco chtěli, se nestává. "Ahoj." A rozloučil se s Aimi. Pro něho to bylo moc podezřelý a dokonce přišla Mai a moc tomu nepomohla. "Zdravím Mai-san nebo mám říkat Sensei? Uvítal bych Vás pořádně, ale nějak mám bolesti a jediný na čem se vzmůžu je sednout si." Usmál a snažil, se sednou, sice měl bolesti, ale nakonec se mu to podařilo. "Vede se dobře a co Vás sem přivádí?" Na Mai byl kupodivu příjemnější než na Aimi.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Tue Dec 23, 2014 5:56 pm

Zvědavě jsem se proplížila do nemocnice. Nebylo tak snadné ji najít, ale v ulicích nebylo mnoho lidí a tak jsem stejně neměla jinou možnost. Dřív bych řekla, že je tu prázdno, ale po pobytu v Oto jsem se byla ochotná s takovými možnostmi spokojit. Naprosto. Když jsem nemocnici našla, přestala jsem si zpívat. Potřebovala jsem působit důvěryhodně. Tak jsem přešla k tichému pobrukování a zamířila k nejbližší sestřičce. Proč hledat informace, když se můžete zeptat rovnou, že? Bohužel mi plán nevyšel a k informačnímu pultu jsem musela. Ale vzala jsem to jako další dobrodružnou cestu.

Vypadalo to, že na tom pokoji nebudu sama. Sestřička zmínila cosi jako že je to šťastný muž, když má kolem sebe tolik žen. Pokrčila jsem rameny a vydala jsem se hledat jeho pokoj. Nejdřív jsem našla dva špatné. Naštěstí se na obou spalo, takže jsem mohla potichu vycouvat, aniž by si mě někdo všiml. A pak jsem se zastavila přede dveřmi, které vypadaly, že by mohly souhlasit s popisem. Tedy to podivné značení dveří, ne ty dveře samotné. Upravila jsem si oblečení a vešla.

Pak jsem si uvědomila, že to asi nebylo úplně ono a zatímco jsem se na Reie a Mai usmála, ještě jsem na otevřené dveře zaklepala. Trochu s křížkem po funuse, ale alespoň něco. Věnovala jsem jim další zářivý úsměv.
"Konichiwa, smím se přidat?" zeptala jsem se.
Cokoli budou chtít vědět, určitě se zeptají.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Mai Tue Dec 23, 2014 7:30 pm

"Tak znáš to Reii. Jakožto tvůj sensei si nemohu dovolit tě v nemocnici nenavštívit." Za Reiem do nemocnice se mi prvně nechtělo, protože jsem přeci jenom líný člověk, ale po chvíli jsem si uvědomila, že to bude v mém vlastním zájmu. Otec zjistit, že jsem se na Reie v nemocnici vykašlala a můžu si začít kopat vlastní hrob. Přidělil mi totiž tým, a tak teď se mám starat. Doufám jen, že se mu nedoneslo, že jsem na chvíli ztratila přehled o pohybu Aimi s Kangaem. Mám být jejich sensei nikoli stalker , který je bude pronásledovat na každém rohu! Zkuste to ale vysvětlovat mému otci, který to vidí pouze jako prospěšný trénink. "Myslím si, že ti společnost prospěje, navíc z vlastní zkušenosti vím, že zde mají příšerné obědy, takže kdyby si chtěl něco koupit v nějakém obchodu, stačí říct." S těmito slovy jsem vešla hlouběji do pokoje, zkoumaje všechny vymoženosti, které Reiův pokoj má.

Nestihla jsem pořádně ani zjistit k čemu slouží červený čudlík se zobrazenou toaletní mísou vedle Reiova lůžka, a již zde byl někdo další. Ku podivu žena... a to jsem si myslela, že Rei má fobii z žen. Prozatím to ale vypadalo jako pravý opak. "Rei-kun? Jak pak to je tedy s těmi ženami?" Zeptala jsem se Reie překvapeně, a pak už jen s otevřenými ústy pozorovala Yomi. Její vkus oblékání byl zvláštní... nikdy jsem předtím takto oblečeného nikoho neviděla, jakoby zde byly dva styly dvou různých vesnic smíchány dohromady. Možná to bude znít divně, ale líbilo se mi to... na mě se dřeváky ale pořád nemá!
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Tue Dec 23, 2014 8:43 pm

"Společnost mě dostala na invalidního člověka." Řekl potichu a usmál se. "Nemyslím si, že mi prospěje společnost, právě je to na opak." Vzhledem k jeho situaci to Mai mohla posoudit sama, co tím myslel.  Pak i zaregistroval Yomi. "Proč ne. Ale nejspíš jste si spletla pokoj." Odpověděl Yomi a chvilku Yomi sledoval, jestli se přibližuje nebo ne. Kdyby ano bylo by to trochu problém.  Mezitím poslouchal i Mai co mu říkala a odpověděl. "To bych rád taky věděl. Poslední dobou kamkoliv se hnu tak je na, každým rohu žena. A mě se to nelíbí, kdybych se mohl hýbat tak uteču." A dál přemýšlel jak pokračovat v konzervaci tady s Mai a Yomi ale nevěděl, co říct v týhle kaši se ocitnul po prví a neví co dělat. Chvilku přemýšlel a pokračoval v konzervaci. "Sensei za ty potíže se omlouvám, kvůli mně jste asi přerušila trénink." Dál kontroloval Mai a Yomi zdali se přibližují k lůžku, dokud budou tam, kde jsou tak to bude dobrý a nebude se bát a doufal, že se moc nepřiblíží k lůzku.  Též přemýšlel nad tím, co řekl a zdali neurazil Mai a Yomi neustále se mu to daří urážet lidi kolem sebe ne však vlastní vinnou. Přeci jen shinobi nemají mít emoce.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Tue Dec 23, 2014 8:54 pm

Energicky jsem zavrtěla hlavou.
"Nespletla," odvětila jsem. "Vlastně mě sem nasměroval Tsukikage-sama. Jsem ve vesnici jen na týden a ráda bych to tu lépe poznala."
S tím jsem ukázala nejdříve na jednu čelenku a potom na druhou. U krku jsem měla tu se znakem Suny a kolem pasu potom Otogakurskou. Pak jsem si je začala prohlížet a jedním ouškem poslouchala, o čem Rei zrovna mluví. Žena měla zajímavý styl oblékání. A s její postavou, nutno poznamenat, si ho mohla dovolit. Byla zvláštní a to se mi líbilo. Já ostatně taky nebyla zrovna vzorem "normálnosti." On byl... obyčejnější. Ale možná to bylo jeho současným stavem. Vzhledem k tomu, jak se na mě díval, by se právě teď nejraději vypařil... a nemohl.
Suverénně jsem si to namířila k nim a napřáhla k Mai ruku na znamení seznámení. Totéž jsem plánovala udělat jen o chvíli později i s Reiem.
"Yomi Hikikomori," představila jsem se. "Těší mě."
Obvykle mé jméno vyvolávalo zvláštní emoce kvůli kontrastu s mou povahou. Byla jsem zvědavá, jestli tomu tak bude u nich dvou.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Mai Tue Dec 23, 2014 9:34 pm

"Společnost možná ne, ale co ty obědy?" Rei nezklamal a stejně, jak na cvičišti, kdy přišel k této úhoně, chtěl být sám. Za zlé mu to mít nemohu, jelikož zde ve vesnici nemá, jak se zdá, nikoho kromě mého otce, kdo by jej zcela chápal, soucítil s ním, a jehož přítomnost by Rei neodmítl. Otec k němu měl také jakousi náklonnost. Rei sice nebyl výjimečný svým původem, jako Kangae a Aimi, kteří zdědili po předcích výjimečná Kekei Genkai, ale působil důvěryhodně a loajálně. Otec si vzhledem k jeho minulým i současným postavením vždy nejvíce cenil oddanosti.

Yomi se představila a Rei se upřímně vyjádřil k této situaci. Nedivím se mu, že to bral tak, jak to bral. Mít fobii z žen a přijít mi na pokoj naprosto cizí ženská si pokecat, že prý ji zde poslal Kage... nevím, jak pak bych reagovala. Netrvalo dlouho a došlo mi, jak toto otec nejspíš měl na mysli. Jistě zamýšlel, že Yomi po vesnici provedu, takto to alespoň s Yominých slov vyznělo. Určitě totiž Yomi celý ten týden, který bude v Tsuki, nehodlá strávit u Reie na pokoji. Možná ji zde provedu, ale nyní jsem přišla za Reiem, který společnost sice nevyhledává, ale sotva jsem přišla, a proto nehodlám hned odejít! Yomi jsem ruku opětovala. "Také mě těší. Jsem Mai, příjmení není důležité. Tady toto je Rei. Doporučuji na něj nesahat. Má fobii z žen." Poslední větu jsem řekla značně tišeji než věty předchozí, ale ne tak, aby to Rei nemohl slyšet. Yomi si možná bude myslet, že s Reiem přeháním, ale chudák... prožil si své s Reinou Kanou, a tak mějme alespoň špetku soucitu! Co se týče mého příjmení, říci, že pocházím z klanu Hokori, jehož člen vyvolal sedmou velkou válku ninjů a jenž stojí za zničením této vesnice, asi nebude na místě.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Tue Dec 23, 2014 10:48 pm

"Těší mě Yomi-san." Představil se a prohlídnul si Yomi a rád by Yomi provedl, pokud jí opravdu poslal Tsukikage ale boužel se nemohl hýbat. Též jí nadále hlídal přeci jen nikomu jen tak nevěří hlavně, když u sebe měla čelenku Suny a Oto. Z Oto nemá zrovna moc dobré vzpomínky. A doufal že Yomi mu promine, že jí intenzivně hlídal, až zapomněl, že tu je i Mai. Yomi pro něho vypadala jako normální jak tady Mai. Celkem mu bylo jedno, jak kdo vypadá. A Mai začala s obědem né že by to bylo, horši ale ani dobrý. A s odpovědí se trochu opozdil a Mai si toho mohla, všimnou.  "Oh.. moje chyba. Obědy tu nejsou tak hrozný." Mai se taky zmínila i o fobii když už to je venku tak ať je sranda na jeho účet. "Ano mám fobii z žen a taky jsem přišel o prsty na jedný ruce. Celkem pěkná ironie." Zasmál se a ukázal Yomi pravou ruku kde neměl psty. Mohl působit důvěryhodně a přátelsky pro Yomi i jak si myslela Mai ale jen zakríval že nikomu nevěří. Časem možná někomu bude věřit ale ne hned.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Tue Dec 23, 2014 11:03 pm

Přišlo mi to skutečně zvláštní, ale přece jen jsem ustoupila. Lépe řečeno jsem si to namířila k oknu a vyhoupla jsem se na parapet. Na to, že měl fóbii z žen, na mě byl ale překvapivě milý. A taktéž Mai. Spokojeně jsem se usmívala a pohupovala nohama ve vzduchu. Člověk by neodhadoval, že už jsem Jounin. Koneckonců mi bylo jen devatenáct. Snažila jsem se ale odhadnout, jakou hodnost by mohli být oni dva. Ani kdyby chtěli, neodešla bych hned. Docela se mi tu líbilo. V Oto i v Suně jsme měli nemocnice pod zemí -v jedné vesnici kvůli nepřátelům a v druhé kvůli písečným bouřím. Tady byl tedy rozhodně lepší vzduch.
"Jak jste o ně přišel?" naklonila jsem zvědavě hlavu na stranu, když mi ukázal svou ruku.
To musí být pro shinobiho příšerně nepraktické. Určitě tedy nebude mít vysokou hodnost, vždyť skoro nemůže dělat pečetě! Ale za to může mít stoprocentně dobrý příběh pro vyprávění a to já mám ráda. Zůstala jsem na něm viset pohledem.
Odpoví nebo neodpoví?
Až jsem se ale zarazila, když jsem mu začala vykat. Bylo to pro mě zvláštní. Mai-san budu určitě vykat také. Prozatím si ale budu muset dávat pozor, abych to u někoho nepopletla a nezačala s nimi jednat jako kdybychom se znali odjakživa.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Mai Wed Dec 24, 2014 11:43 am

"Jak myslíš." Řekla jsem překvapeně Reiovi, který s obědy na tomto místě byl spokojený. Nechápala jsem to. Je ale pravda, že na v současné době tyto obědy nelze považovat za nejhorší v Tsuki. Po jejím zničení bylo potřeba se vším začít znovu, a kvůli nedostatku pracovní síly, vesnice byla ještě daleko pozadu za úrovni, na které byla předtím, takže stejně nechutné jídlo, které podávají zde, bude asi ve většině částí Tsuki, když potravinářství značně pokulhává, navíc, jak se zdá, při útoku na Tsuki zemřeli sami nejlepší kuchaři v této vesnici... tragédie!

Nevím jak, ale téma naší konverzace se z žen změnilo na Reiovy prsty. Nikdy jsem se o důvod, proč tomu tak je, nezajímala, takže mě to také zajímalo. Tiše jsem tedy odstoupila od Reie dál a opřela se o zeď, abych si také trochu ulevila od toho věčného stání, když bez odpočinku stojím na vlastních od cvičení Kangaeho s Aimi. Yomi z důvodu absence Reiových prstů možná pochybovala o jeho síle, ale Rei tímto postižením o příliš nepřišel, neboť se dokázal naučit skládat potřebné pečetě pro své techniky jednou rukou, alespoň tak mi to kdysi otec řekl.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Wed Dec 24, 2014 2:07 pm

Trochu se zaseknul, když na něho zvědavě koukali. Nějak se mu to nechtělo říkat ale, když už to začal tak to dokončí."Jak jsem o ně přišel? Hm… vemu to zkráceně. Žil jeden šílenec z Ame a vzal si do hlavy, že bude bude žoldákem a vydal se do Oto. Oto šílence najal a pracoval pro ně.  A počase v Oto ten šílenec urazil jednoho člověka a ten mu uřezal prsty.  A problém byl, že ten šílenec se vůbec nebránil.  A tím nám končí pohádka. Jeto možná k pláči ale teď se tomu jenom směju." A zasmál se. Snad to nebylo moc tvrdý pro holky, jenže kdyby se tím zabýval, asi by z toho zešílel. Snažil se být vždy pozitivní, ale občas to nejde.  Když Mai odstoupila, trochu dál ulevilo se mu a dal, pozoroval Yomi. "A co Vy holky máte, taky nějaký příběh?" Otázka patřila jak Yomi a Mai ale víc ho zajímala Mai a zrak tentokrát obrátil na Mai protože moc neví o Mai  trochu ho to děsí, když je jeho sensei.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Wed Dec 24, 2014 5:15 pm

Zajímavé. Každý má nějaký příběh nerozvážnosti z mládí, řekla bych. Ale ještě jsem nepotkala nikoho, kdo by byl skutečně záporák a přitom přešel k té "dobré" straně. Alespoň se mi zdálo, že takový je. Na jednu stranu to bylo obdivuhodné, na druhou velmi, velmi zvláštní.
"Moje rodná vesnice byla zničená," pokrčila jsem rameny. "Ale na tom příběhu není nic zajímavého, prostě se to stalo."
Nebylo k tomu co říct. Ale bylo to něco osobního, i když už jim to možná mohlo dávno dojít. Přišlo mi, že je fér to vyslovit, když mi Rei také řekl něco tak... důvěrného. Tak či tak jsem z toho všeho vyšla z pocitem, že je mi sympatický. Stejně jako já už vystřídal víc vesnic. A těžko říct, jestli našel tu pravou. Mě domov rozhodně chyběl.
Nezůstala jsem ale tak zamyšlená dlouho a trvalo mi jen pár vteřin, než jsem zase zvedla zvědavý pohled od podlahy a přesunula ho stejně jako Rei k Mai.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Mai Thu Dec 25, 2014 7:41 pm

Reiův příběh byl jedním slovem originální. Jistě jej bylo možno rozvinout, ale do toho se Rei už moc nehrnul. Nejspíš z osobních důvodu. Toto Reiovi míti za zlé nemůžeme, když ne všechny části našeho příběhu nám jsou milé, a nebo jednoduše cítíme, že by by zrovna toto mělo býti ostatním utajeno. Rei se na závěr chtěl dozvědět něco i Yominým příběhu, takto jsem to z počátku pochopila. Když však na mě pořád tak zíral, došlo mi, že Yomin příběh mu stačit nebude. Komu by taky že stačil? Na to že vystřídala dvě vesnice, kde ji jednu zničili, toho opravdu řekla málo. Chtěla si to nechat pro sebe, což chápu.

Pak přesně podle mých obav přišla řada na mě. Nemohla jsem se z toho vykroutit stejně jako Yomi, když bych riskovala, že ostatní tímto ještě více pobídnu k tomu, aby naléhali něco o mně slyšet. Yomi toto zvolit mohla, když byla první... u mě jakožto druhé by to nebylo asi tolerováno jako u Yomi. Teď jen co jim ale řeknu? "Co se týče mě, ačkoli na to nevypadám, na prvním místě u mě je rodina, otec. Z tohoto důvodu se v životě rozhodně nenudím. Původem také nejsem z Tsuki, ale pocházím z Iwy, kde jsem byla považována za nejsilnějšího uživatele dotonu." Jelikož jsem odmítala rozvést svůj osobní příběh, rozhodla jsem se popsat své schopnosti kunoichi. Rozhodně jim zde totiž nebudu vykládat, že jsem byla v Iwě hlavní popravčí odpůrců otcova režimu v Iwě společně s jejich rodinami, kde často byla i nemluvňata. "Myslím, že mi vyhládlo. Asi si na okamžik odskočím do zdejší kantýny." Dodala jsem nenápadně. Měla to být prevence před nežádoucími otázkami.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Sat Dec 27, 2014 4:31 pm

Jejich příběh byl taky krátký jako jeho, ale to více méně čekal a dál se neptal. Přeci jen taky nebudou citlivý téma říkat cizinci. U Mai ho zaujali slova nejsilnější uživatel dotonu. "Mai-san to se celkem máte být nejsilnější uživatel dotonu. Já jsem zase nejslabší genin na světě." Zasmál se a po chvilce si uvědomil, že už je Chunnin. Chunninem se stal nedávno a pořád říkal genin tak mu to zůstalo. Sice se přeřeknul ale nejak mu to nevadilo a pokračoval v konzervaci jako by se nic nedělo. "Mai-san kantýna je dobrý nápad kdybych mohl chodit tak bych tam šel s Vámi." Možná mohl chodit, ale ještě ho bolelo břicho tak nic neriskoval. Zrak otočil k Yomi a zeptal se. "Yomi-san co Vy půjdete taky tady s Mai-san do kantyný? Nebo se tu budete radši koukat na polomrtvího muže? A věřte, že to není žádná podívaná." Usmál se a čekal, co budou holky dělat.

/sry mám trochu zpoždění  Sad
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Sat Dec 27, 2014 8:01 pm

Těkala jsem mezi nimi pohledem a nemohla jsem se rozhodnout, co teď dělat. Jak zareagovat. Když mi to došlo a hlasitě jsem se rozesmála.
"Všimli jste si toho?" mrkla jsem na ně.
Rozzářily se mi oči.
"Jak moc je pravděpodobné, že se v jedné místnosti sejdou lidé, kteří všichni vystřídali minimálně dvě vesnice a k tomu každý jiné a z jiných důvodů?"
Bylo to trochu sarkastické a já sarkasmus neměla ráda, ale zároveň to bylo určitým způsobem něco přátelského, milého. Něco, co spojovalo úplně cizí lidi a nutilo mě to cítit se v téhle vesnici dobře. Nicméně jsem se musela rozhodnout.
"Mai-san se určitě brzy vrátí, že?" pousmála jsem se. "Počkám tu."
Měla jsem pocit, že by společnost neocenila a i když by mi to normálně nezabránilo jít s ní, chtěla jsem se toho o Reiovi dozvědět víc. Na jazyku mě pálila otázka, jak skládá pečetě, když nemá prsty na jedné ruce a spoustu dalších.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Mai Sun Dec 28, 2014 10:45 am

"Shinobi nelze hodnotit od nejslabšího po nejsilnější Rei-kun. Každý se specializuje na něco jiného a je v tom vždy dobrý. Ostatní můžou v dané oblasti být lepší, ale to neznamená, že tobě to nejde." Vyznělo to tak trochu filozoficky, ale těžké na pochopení to nebylo. Rei-kun se sám ponižoval tím, že se považoval za nejslabšího genína na světě, ačkoli již nějaký ten pátek je chunín. Proč tak ale usuzoval? Kvůli toho, že nemá jakési nadupané Kekei Genkai jako Kangae a Aimi? Rei dokázal skládat pečetě jednou rukou, a to již z něj činí výjimečného shinobi.

Yomi si všimla, že zde nikdo není původem z Tsuki. Paradoxně ani Kangae a Aimi nejsou původem z Tsuki. Máme ve vesnici zástupce všech vesnic až na Kumogakure no sato, Sunagakure no sato a Konohagakure no sato. V budoucnu se k nám však možná i z těchto vesnic někdo přidá. Kangae byl z Kiri, já s Aimi z Iwy, Rei z Ame... "Tak tedy se tu mějte. Za chvíli se vrátím." S těmito slovy jsem Yomi s Reiem opustila a vydala se ke kantýně. Jistě si mysleli stejně jako já, že budu zpátky dřív než řeknete švec, ale když jsem spatřila ten široký výběr ze sladkostí atd. v kantýně, došlo mi, že to bude dlouhé rozhodování. Copak si koupím? To, že Tsuki byla zničena a v celé vesnici veškeré jídlo bylo fuj, zde podezřele neplatilo.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Sun Dec 28, 2014 11:54 am

Než něco vyslovil Mai byla fuč a konzervaci mohli dokončit později. Obrátil se na Yomi která seděla na parapetě. "Pravděpodobnost je malá ale kupudivu se nám to podařilo." Usmál se a koukal se na Yomi a pořád to vypadlo, že má něco na jazyku. Usmál se na Yomi a zeptal se. "Yomi-san chcete se ještě na něco zeptat?" Trošku vytvořil příležitost pro Yomi aby se na něco zeptala. Navíc bylo divný, že tu chce počkat s nezajímavým polomrtvým člověkem, takže jaký má Yomi důvod.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Sun Dec 28, 2014 1:04 pm

Suverénně jsem přikývla.
"Jak teď děláš pečetě?"
Rozzářily se mi oči. Vůbec mi nebylo hloupé se ptát a bylo to na mě vidět. Zároveň jsem to ale nemyslela zle, prostě jsem byla zvědavá a chtěla jsem uspokojit svou zvědavost.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Sun Dec 28, 2014 1:54 pm

Záměr Yomi byl teda jak děla pečetě a přemýšlel, zdali má odpovědět pravdivě nebo se z toho vykroutit ale pravda neuškodí a navíc to není moc osobní. "Dokážu pečetě druhou rukou. Sice ne tak dobře ale dokážu." Usmál se a pak zase pokračoval. "I když nevím, zdali to je prokletí nebo dar. Chcete se ještě na něco zeptat Yomi-san."   Přemýšlel, zdali se taky na něco chce zeptat, ale pořád mu vrtalo hlavou, proč přišla do Tsuki. "Yomi-san proč jste vlastně přišla do Tsuki?" A zase se u něho projevila nevěřícnost.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Sun Dec 28, 2014 3:08 pm

Nějak mi to nesedělo.
"Ale pečetě, které se normálně dělají oběma rukama přece zjednodušit do jedné nejdou, ne?"
Nedokázala jsem si to dost dobře představit, dokud mě nerozptýlila jeho následující otázka.
"Nějakou dobu jsem na cestách kvůli Suně a možnosti, že je Kazekage naživu," odpověděla jsem.
To byla pravda. Skoro. Neřekla jsem, že vím jistě, že je Kazekage naživu a že jsem se s ním setkala. To by nepřineslo nic dobrého.
"A i když už bych se měla vrátit domů... možná pořád doufám, že narazím na nějaké lepší místo a tak jsem se ocitla tady. Otogakure jsem si nevybrala. Měla jsem tam příbuzné a když Suna padla, nebyla jsem plnoletá, takže jsem musela k nim."
Mohla jsem utéct, ale já jsem nebyla ten typ. Zase jsem si začala pohrávat s myšlenkou, že bych mohla přece jen zůstat tady. Rozhodně tu bylo hezčí počasí. Ne úplně Suna, ale nepršelo a polovina vesnice nebyla v podzemí.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Sun Dec 28, 2014 4:05 pm

"Možná máte pravdu, ale mě se to podařilo sice nevím jak, ale podařilo. Kdybych se mohl hýbat tak bych Vám to klidně ukázal." Když zmínila, že padla Suna tak se trochu zarazil, přeci jen tam byl ten osudný den. Nebyl si jistý, zdali to bylo ten den, co myslí Yomi  ale byl tam zrovna, kdy se utočilo na Sunu.  "Aha Suna byla zničena?  To mě mrzí, neměl jsem to vytahovat."  Radši hrál blbýho než aby, řekl že, byl v Suně dne, kdy se na ní utočilo. Yomi si to mohla vyložit podle sebe a obvinovat ho. A dál už se na nic radši neptal.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Sun Dec 28, 2014 5:31 pm

Projevil soucit, to od něj bylo milé. Něco mi nesedělo na tom, že nevěděl o jejím zničení, ale říkala jsem si, že to nejspíš bude tím, co do něj v nemocnici museli všechno napumpovat. Nejspíš anestetika. Něco oblbujícího. Jinak by si přece něco tak obrovského jako zničení jedné z pěti velkých vesnic pamatoval.
"Jak se vlastně stalo, že Tsuki skončila tak... poničená?" naklonila jsem hlavu zvědavě na stranu.
Jen jsem se trochu posunula na parapetu, aby se mi pohodlněji sedělo/odpočívalo a zase jsem mu věnovala plnou pozornost.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Sun Dec 28, 2014 6:13 pm

"Abych pravdu řekl, já jsem přišel do Tsuki a už byla poničena, takže nic o tom nevím." Usmál se na Yomi a pozoroval, jak se posunula, trochu se bál co chce dělat ale jak se posunula jen do pohodlnější pozice tak se zase uklidnil.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru