Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice

+13
Shiro
Goku
Hokori Mai
Yomi Hikikomori
Mai
Rei Casius
Aimi Iwatsuchi
Misha Haybushi
Anbu
Shinobi
Yun Harada
Kaomi
Ayame Takahashi
17 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Nemocnice Empty Nemocnice

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Jul 13, 2013 9:24 pm

Budova nacházející se blízko středu vesnice. Místo, které je snad pořád plné shonu.
Nacházejí se zde zranění shinobi i obyčejní lidé. Po chodbách pobíhají medici v bílých vlajících pláštích a z koutů se ozývá pláč bolesti i štěstí.
U důležitých pacientů hlídají ANBU.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaomi Mon Aug 19, 2013 1:26 pm

Kenai mě zavedl rovnou až do nemocnice, kde jsem se mohla aspoň prospat a dostala i zdravotní péči. Ležela jsem tu několik hodin a probudila se asi někdy odpoledne. První co jsem viděla bylo okno, bylo hezké počasí, takže jsem pousmála a pak se podívala na strop. Hned se před mýma očima objevil Koda a já se lekla tak, že to ani nebylo možný.
"Kyáááááááááá!" Zapištěla jsem a pak si uvědomila že to je on. Chytla jsem se za srdce a pražila ho vražedným pohledem. Pak jsem se ale zasmála a podrbkala ho na hlavě. "Kaomi Kaomi Kaomi! Víš že jsi to dokázala?! Bylo to krutý, pozoroval jsem tě pořád." Hned do mě začal Koda solit všechno co viděl a já byla ráda, nikdo mě nikdy nesledoval a vědět že je tu semnou bylo uklidňující, když jsem hledala Kenaie, nemusela jsem ho hledat dlouho, spad hned u dveří a dával na vše pozor. Nahnalo mi to až slzy do očí, ale musela jsem se pořád usmívat. Byla jsem ale unavená, proto jsem se dala do pololehu, Kodu si dala na klín a koukala z postele do okna na oblohu.
Kaomi
Kaomi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 77
Registrován : 17. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yun Harada Fri Aug 23, 2013 11:15 am

Chodím po nemocnici s papíry v rukou a horlivě do nich zapisuji různé údaje, sem tam pohovořím s personálem, vyplňuji rekvizice, aby bylo dostatek všeho zdravotnického materiálu.

Ano to sedí, obvazů více, ložní prádlo sedí, seznam medikamentů taky v pořádku. mumlám si v duchu při kontrole nemocničního skladu. Když jsem spokojen se stavem věcí a kontrola je u konce mizím z nemocnice na další kontroly.


/přesun/
Yun Harada
Yun Harada

Počet příspěvků : 26
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaomi Fri Aug 23, 2013 1:16 pm

Po nějaké době spánku jsem se probudila, dala se do pucu a sundala si obvazy, měla jsem za to, že už jsem v pohodě.
Sedla jsem na Kenaie, zaplatila jim pobyt a zdrav. péči. Koda ještě za mnou utíkal, až si na Kenaie taky sedl a všichni tři jsme odešli.

//Přesun
Kaomi
Kaomi
Genin
Genin

Počet příspěvků : 77
Registrován : 17. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Shinobi Mon Jan 27, 2014 9:58 pm

Iwagakure Shinobi


Zatímco jedna část týmu se měla postarat o budovu Kage, naším úkolem bylo zničit nemocnici. Ono je to celkem logické, i kdybychom tuhle bitvu prohráli, ale zničili bychom nemocnici takže by se neměli kde jít léčit, takže další útok by byl úspěšný! Tohle by pochopilo i malé dítě! Doufali jsme taky že proti nám nepošlou nic moc extra silného, protože to by možná byl problém. Ale co no, neměli jsme čas na přemýšlení a tak jsme se rychle dali do práce. Do země jsme kolem nemocnice zakopali pár výbušných lístků, jako pastičky na možný příchod armády. Pak jsme vstoupili dovnitř nemocnice a hledali různá slabá místa, kde bychom mohli dát lístky, zatímco jeden z nás zůstal venku a hlídal.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anbu Tue Jan 28, 2014 8:22 pm

Tsukigakure shinobi - TÝM JONINU
Joninové mířící k bráně se zastavili při své cestě hned po tom, co si všimli nezvaných hostů u nemocnice. Jeden člen v týmu byl senzibil a další tři velmi silní shinobi, oplývající schopnostmi na velmi vysoké úrovni. Pozorovali nepřátele, jak se tu "cítí jako doma". Samozřejmě že to nenechali jen tak. Nebyli blbí ani slepí a proto se blížili k nemocnici skoky ze stromu na strom, velmi nepozorovaně.

Hiroshi (senzibil) měl v plánu odlákat pozornost tím, že použil petardy (ano, petardy) které hodil pár metrů od nemocnice na pravobok. Toto by upoutalo pozornost každé stráže a právě v ten moment, kdy se ozývaly rány petard se další člen skupiny přemístil Shunshinem a senbonem v ruce za jejich hlídku a zabil ho "tichou smrtí" skoro jak ANBU, no, to byl bývalý člen. Když měli z krku hlídku, dávali si pozor i na shinobi uvnitř nemocnice. Hiroshi kontroloval jejich chakry, nebo spíš, jejich pohyb. Samozřejmě že pasti kolem vesnice nijak nezrušily, některé byly vzdálené, že by se to nemocnice nedotklo a toto se snažili využít i ve svůj prospěch.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Feb 01, 2014 6:57 pm

Zastavila jsem se na střeše budovy těsně před areálem nemocnice a měla tak dobrý rozhled. Shi doskočila hned vedle mě a začichala ve vzduchu.
V tu chvíli mi hrozně připomněla- „Ani na to nemysli,“ zabručela Shi a přerušila tak tok mých myšlenek. Ušklíbla jsem se a pocuchala jí srst na vršku hlavy.
Seskočila jsem na zem a kývla na Jounina, který zneškodnil hlídku.
Jakmile začal útok na vesnici, podle běžných postupů započala evakuace nemocnice. Nebála jsem se tedy příliš, že by došlo k velkých ztrátám. Zničení budovy, na což se nepřátelé spíše zaměřili, mi dělalo větší starosti.
Díky lístkům jsem věděla, že tým u budovy Kage se dal do pohybu a míří směrem k nám. Po Shi jsem Jouninům předala rozkaz, aby se postarali o vetřelce v nemocnici. Já jsem zůstala venku a očekávala příchod druhé části výbušného týmu.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sun Feb 02, 2014 6:08 pm

Došiel som hneď po Tsukikage-sama. Neboli tu zatiaľ nepriatelia, vlastne nejaký živý, lenže očakával som, že budú útočiť na nemocnicu. Mohla by tu byť ešte zábava, takže som sa pripravoval na potenciálny útok. Objavil som sa po boku Tsukikage.
"Pekný deň.. Tsukikage-sama"
Pozdravil som, ale o chvíľku som sa opravil.
"Až tak pekný síce nie je ..."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Shinobi Sun Feb 02, 2014 11:14 pm

Iwagakure Shinobi 

Část týmu uvnitř nemocnice nevěděla, co se venku stalo a že přišli o svou stráž a tak jsou celkem nechránění. To jim nezabránilo v tom aby dál rozmisťovali své pastičky do těch nejzranitelnějších míst a taky do Operačních sálů, aby zničili co nejvíc vybavení nemocnice. 

Mezitím venku se pomalu k nemocnici přibližovala druhá část Výbušného Týmu. Když byli v dohledu nemocnice, všimli si že venku nikdo nehlídá a to jim připadalo divné. Nebylo to podle jejich zvyklostí a to jim připadalo podezřelé, proto si začali dávat pozor na to kdo je kde a taky na to kde se může objevit nějaký nepřítel. Svůj krok proto zpomalili a začali si hlídat snad všechny strany. Když stáli asi 2 metry před nemocnicí tak hodili kouřové bomby a když kouř vyprchal, normální člověk by je neviděl. Rozprchli se do všech stran a hlídali nemocnici ve všech možných vchodech, což byly jak okna tak dveře.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anbu Tue Feb 04, 2014 7:30 pm

Tsukigakure shinobi - TÝM JONINU

Za malou chvíli se tu objevila i Tsukikage-sama a pro nás to znamenalo velkou výhodu. Jeden z týmu, používající Fuuton a Suiton zůstal ukrytý a hlídal okolí, aby někdo nepřišel, nebo naopak neuprchl. Hiroshi přiskočil za Tsukikage a šeptl: "Madam hlídku kterou tu měli jsme zneškodnili, ale uvnitř se stále nachází nepřátelé. Jsou tam docela dlouho a nemám pocit, že by si četli karty pacientů." Oznámil a zůstal při Tsukikage. Bylo několik věcí co by tam mohli dělat, jako jsou třeba zásob léků a vlastně obecně, nemocnice pro nás byla velmi důležitá a byla potřeba zakročit ihned, možná nejlépe tajně a na to byl nejlepší jejich třetí člen týmu Matsuo. Byl poměrně drobný, velmi obratný a se zbraněmi to uměl skoro na úrovni legendárních šermířů. Hlavní bylo, aby byla Kage v pořádku a nemocnice stále stála. Když dostali rozkaz na odstranění nepřátel, Matsuo se jak nějaký stín dostal střešním oknem do nemocnice, v ruce držel dvě katany, na obličeji měl plynovou masku, jako vždy. Svou chakru potlačil, aby nedal nepřátelům možnost zjistit že tam je a mohl je zneškodnit tichou smrtí. Člověk který ho nezná by si i troufl říct, že skoro nedýchal. Po chvilce, kdy se nepozorovaně plížil po chodbách si nemohl nevšimnout pár nástrah. Byly opravdu skvěle ukryté...Nepozorovaně začal tichou smrtí zabíjet nepřátele, neměli možnost ani písknout. Na druhou stranu, ty pasti byly docela problémové a Hiroshi zůstal po boku Kage.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Feb 09, 2014 9:19 pm

Kývnutím jsem reagovala na Reie a o chvíli později jsem stejné gesto zopakovala u Hiroshiho.
„Jsem si toho plně vědoma,“ odpověděla jsem na jeho upozornění ohledně nepřátel uvnitř nemocnice. „Blíží se,“ poznamenala jsem ohledně týmu mířícího od budovy Kage a chvíli na to se před námi objevil oblak kouře. Když se dým rozptýlil, nepřátelé nikde.
Shi se otočila jako na obrtlíku směrem k nejbližšímu oknu. Před ním stál jeden ze shinobi z Iwy a vypadal, že se snaží hlídat. Udiveně jsem zvedla obočí a pohledem přejela naší malou skupinku. Tak přehlédnutelní jsme zase nebyli.
Pokrčila jsem rameny, natáhla ruku a nejbližší z nepřátelské hlídky byl v mžiku obalen do kokonu z okvětních lístků irisu a nemilosrdně rozdrcen.
„Hiroshi, vezmi si západní stranu nemocnice. Reii, východ,“ rozkázala jsem.


Naposledy upravil Ayame Takahashi dne Mon Feb 10, 2014 6:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Mon Feb 10, 2014 1:31 pm

"Hai, Tsukikage-sama."
Odpovedal som rýchlo a šiel som na východnú stranu nemocnice. Nesnažil som sa byť hlučný, práve naopak, snažil som sa byť menej hlučný. Bol som pripravený na rôzne útoky a čakal som, čo sa vlastne stane, aký krok urobí nepriateľ. Nechcel som útočiť, práve naopak, vždy som čakal, kým nepriateľ útočí skôr a analyzujem jeho schopnosti.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Shinobi Fri Feb 14, 2014 10:00 pm

Iwagakure Shinobi


Strážný na západě u jednoho z oken ani nevěděl co se děje, když ho lístky zabalily a v podstatě skoro okamžitě ho rozdrtily. Díky této rychlosti ani nebyl schopný vydat jakoukoliv hlásku a tím upozornit zbytek strážných. Jelikož nevěděli že nemocnice má střešní okno, tak Matsuo neměl vůbec žádný problém se dostat dovnitř. Uvnitř to bylo vážně nebezpečné, pastí bylo plno a ještě více tam bylo lístků, připravených na odpálení aby mohla být nemocnice zničena. Venku to však také začínalo být zajímavé. Rei si mohl všimnout u okna mohutného muže, který si ho zatím nevšiml ačkoliv se rozhlížel stále a všude. V jedné chvíli se však na střeše objevil další muž. Někteří ho mohli poznat, byl to Bakuton no Jin. Stál na střeše nemocnice a hleděl přímo Tsukikage do očí. "Zdravím Vás... dlouho jsme se neviděli..." řekl a při tom složil jednoduchou pečeť. "A už teď vám říkám, že dlouho neuvidíte i něco jiného...." dodal po chvíli a tiše vyslovil "Kai". V té chvíli se skoro celá Tsukigakure otřásla díky silnému výbuchu, který pohltil celou budovu Tsukikage. Netrvalo to ani pár vteřin a v místě kde před tím stála nádherná budova, byly pouze její kousky. Výbuch byl dokonce tak silný, že některé části budovy skončily někde na druhém konci vesnice.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anbu Sun Feb 16, 2014 9:07 pm

Tsukigakure shinobi-TÝM JONINU

Matsuo se uvnitř zastavil a zaznamenal jeden viditelný výbušný lístek. Sakra, to je samospoušť...pff. Povzdechl si, věděl, že není možné aby toto někdo prošel bez jediné chybky, i když byl na toto vycvičený. Bylo skoro nemožné nepoužít chakru a vůbec...bylo nemožné projít celou nemocnici bez upozornění na to že tu jsme, mohl udělat jediné...Hned začal s deaktivováním pastí, což mu šlo brilantně. Byla to jediná možnost. Jeho rychlost a tichost, spolu s mrštností mu dovolili oddělat i nějaké nepřátele uvnitř.

Mezi tím, se na střeše nemocnice objevil Bakuton no Jin. Hiroshi, který se tam přesunul shunsinem byl senzibil, který ovládal Raiton, sice málo, ale pár technik dokázal, proto se proti tomu chlapovi ihned po zemi 'rozběhl' Raiton. Neměl mu nijak ublížit, spí ho odlákat pryč, dál od Tsukikage. Hned potom uposlechl rozkaz a vytvořil Kage Rainton Bunshin (Raitonový klon prostě). Originál vytáhl své dvě katany, které obalil Raitonem a začal bránit západ. Taiki (ten co disponuje Fuuton a Suiton, který byl ukrytý) se nenápadně dostal pod zem a kontroloval chakry npřátelů mířící na ně. Doslova udělal pár kilometrů od nemocnice minové pole, tvořené z výbušných lístků v pod zemí, které reagovali na změnu tlaku. To stejné bylo i na stromech. I když tím zničí půdu, tak co už...to se pak opraví, hlavní bylo, aby jsme nestáli proti přesile, i když vyhnutí tohoto bylo asi minimální. Objevil se na konec u Ayame, držící v rukou několik senbonů.
"Se koukejte jak budou tancovat na mém zbrusunovém tanečním parketu!" Zasmál se, když začal v dálce vidět, jak ze země začínají lítat výbuchy, které způsobily, že pár iwagakure no shinobi letělo vyyyyyysoko do vzduchu a pak zase z velké výýýýýšky dolů.
"Kso! Taiki ber to vážně demnte!" Křikl Hiroshi když viděl, jak si Taiki začínhá hrát a dost se dostávat do hyperaktivního stavu. Tak, bylo mu 18-náct, co se dá čekat, byl stále v pubertě chudák, byl prostě pomalejší v dospívání, ale za to skvělej shinobi. Matsuo mezi tím vším stále pokračoval dál,taková půlka nemocnice mohla být...eee...um...ODPASTĚNA!!! Prostě deaktivoval půlku nastražených pastí xD (pro ty co nepochopili super slovo 'odpastěna').


Naposledy upravil ANBU dne Thu Feb 20, 2014 8:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed Feb 19, 2014 8:00 pm

Lístky obalené kolem strážného u okna, se od něj po jeho rozdrcení odlepily a splynuly se mnou. Mrtvé tělo, teď už ničím nepodporované ve svislé poloze, se zhroutilo na zem.
Zvedla jsem od něj pohled směrem ke střeše, na které se objevil Bakuton no Jin. Než jsem mu stačila odpovědět (ne, že bych projevila nějakou snahu), Hiroshi na něj zaútočil. Vzápětí se za námi ozval silný výbuch a až k nemocnici se dovalilo mračno prachu.
Na okamžik jsem ztuhla a zadoufala, že se s nad Taiyo dostal včas domů. Pokud ne, nejspíš by se dostal do nějaké rvačky, která by pravděpodobně vyústila v jeho smrt.
Rychle jsem tu myšlenku vyhnala z hlavy a poskládala několik pečetí. Neútočila jsem však a čekala na jeho další krok. V pozici nad námi měl výhodné postavení.
A nejspíš byl nejvyšší čas to začít brát vážně.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Thu Feb 20, 2014 1:49 pm

Celou dedinou sa ozval výbuch, ja som sa mohol obávať tak akurát o členov klanu, bál som sa, že to nemuseli prežiť. Možné však bolo všetko. Taktiež som si všimol toho mohutného muža u okna, nikto viac tu nebol, samozrejme okrem bakuton no shinobi, ale o toho som záujem nemal. Snažil som sa presunúť na lepšiu pozíciu, tak aby ma nevidel ten mohutný chlapík.. Bohužiaľ mi skrývanie nešlo najlepšie, preto ma asi ten chlapík započul...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Shinobi Fri Feb 21, 2014 1:06 pm

Iwagakure Shinobi


Když byl Matsuo uvnitř zaneprázdněný zneškodňováním jedné z větších pastí, mohl pouze slyšet hlas jednoho z shinobi Iwy. "Doton Kekkai: Dorō Dōmu" a v té chvíli se kolem Matsua vytvořila velká kamenná polokoule, která jej uzavřela tak, aby nemohl dále zneškodňovat pasti. Matsuo to možná nevěděl, ale při každém doteku zdi této polokoule, z něj shinobi z Iwy vysával část chakry. 

Mezitím na střeše, kde se nacházel Jin, se objevil Hiroshi, který na Jina vypustil po střeše nějaké blesky. Jin pár krát uskočil dozadu a když už byl úplně na kraji nemocnice hodil pod sebe kouřovou bombu, čímž se na chvíli ukryl před zraky ninjů. V mraku kouře použil techniku Bunshin Daibakuha a on sám seskočil dolů z nemocnice, překvapivě na místo kde nikdo nebyl. Jakmile dým vyprchal, klon už s kunaiem v ruce běžel přímo proti Hiroshimu. Ve chvíli kdy byl asi metr od něj se technika aktivovala a klon vytvořil celkem velkou explozi, která musela Hiroshiho donutit aby taktéž opustil střechu nemocnice. 

Ve chvíli, kdy se Rei pokusil se někam přesunout, na sebe bohužel upozornil a muž u okna se podíval přímo na něj. Ve chvíli kdy si ho všiml, začal rychle dělat pečetě a když byl Rei asi na polovině cesty do svého dalšího úkrytu, tak se zem pod ním změnila v plovoucí bahno. "Doton: Doryū Taiga" řekl muž a teď už vypadal že je připraven bojovat.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anbu Sun Feb 23, 2014 2:42 pm

Tsukigakure shinobi-TÝM JONINU

Matsuo si byl po celou dobu jistý, že je nepozorován a vlastně i v utajení. Bohužel, asi se mýlil. Když se kolem něj objevila dotonová kopule a nepřítel vyslovil název techniky, Matsuo se jen pousmál. Chakru ke svému stylu boje ani tolik nepotřeboval, navíc...Jak se tam asi dostal? Přes střešní okno, tudíž nebyli stále v prvním patře, ale za tu dobu mohl být tak uprostřed nemocnice. Co bylo ale podstatné...Byly v patře, takže se pod nimi nacházela další chodba. I přes to, že to Matsuovy vysávalo chakru určitou dobu, na použití chakry se stále zmohl. Do svých shurikenů nahromadil chakru, které pak hodil okolo sebe do tvaru kruhu. Svou katanu, taktéž obalenou chakrou zapíchl do země a začal skákat. Uběhla nějaká ta doba, samozřejmě, i snaha, ale zem se pod ním propadla do spodnějšího patra a tak se dostal pryč z kopule. Jediná jeho nevýhoda byla, že tam strávil o něco déle než chtěl a chakry mu zůstala ani ne polovina. Jediná dobrá zpráva byla, že všechny velké pasti v nemocnici byli deaktivovány. Proto i kdyby nějaké menší zůstaly, stále není možné, aby se nemocnice celá zhroutila do trosek.

Mezitím, co Hiroshi provedl svůj tah, následoval i Jin. Jeho kouřová bomba byla velmi dobrým nápadem, protože když na Hiroshiho běžel výbušný klon, tak mu to nedošlo. Bohužel, i Jin něco přehlédl. Právě to, že jeho výbušný klon právě teď běží proti Raitonovému klonu, který si Hiroshi vytvořil (už v předchozím postu). Originál již dávno hlídal západní stranu na rozkaz Tsukikage. Klony se proti sobě rozběhly a při nárazu způsobil menší explozi No, menší...Raitonový klon jistým způsobem deaktivoval výbušnost Bakutonu...Tudíž výbuch mohl poškodit střechu nemocnice a možná způsobit i praskliny, ale žádá apokalypsa to fakt nebyla. Samozřejmě, výbuch jako výbuch. Hiroshi, originální Hiroshi v ruce svíral dvě katany nabité Raitonem a i přes dým si všiml, jak Jin seskočil ze střechy na jeho západní stranu. Hiroshi vypadal docela i nadšeně, ale v duchu měl pochybnosti. Ovládal Raiotn a byl to senzibil, jenže...jo, pomoc někoho by se fakt hodila! xD

Co se Taikiho týče...Byl dětinský a proto když viděl, jak mu Iwagakure no shinobi šlapou na výbušné pole, začalo ho to těšit a docela se bavil pohledem na to, jak je jeho taneční parket oblíbený. Navíc, pro jistotu si složil pečetě, když viděl dým na nemocnici a Hiroshiho stojícího naproti nepříteli, který byl před chvilkou na střeše.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Shinobi Sun Apr 13, 2014 7:20 pm

Iwagakure Shinobi

Bohužel, když jsme viděli v jaké situaci jsme, museli jsme pozměnit plán. Podíval jsem se na situaci. Miny od jednoho kluka byli příliš silné a vybuchovali tak, že jsme měli velké problémy se dostat k nemocnici v počtu jaký byl plánován.
"Protentokrát jste vyhráli..." Řekl jsem chladným tónem a dal povel rukou na to aby se všechny jednotky dali k ústupu. Mise byla nesplněna.

//Přesun
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Apr 13, 2014 7:45 pm

Nepřátelští Shinobi začali zničeho nic ustupovat. Vydala jsem rozkaz, aby je vojáci Tsuki nechali jít. Znovu jsem vyskočila na jednu z neponičených budov a rozhlédla jsem se, abych zmapovala škody.
Taiki se mezitím s mrzutým výrazem pustil do zneškodňování svých nášlapných min. Zjevně doufal v ještě trochu zábavy. Matsuo dokončil zneškodňování pastí, s dvěma dalšími Shinobi dokončil kontrolu nemocnice a pak se se zbytkem týmu rozprostřel po vesnici.
Dívala jsem se na zničenou budovu Kage, když vedle mě skočila Shi. Z kožichu si vyklepala prach a hlínu, která tam byla převážně díky Taikiho kouskům.
Díky lístkům jsem mapovala pohyb ustupujících Iwagakure Shinobi. Když zmizel i poslední z nich, v lese jsem stále cítila cizí přítomnost. Většinou bych tam někoho poslala, ale tahle konkrétní skupinka upoutala mou pozornost.
A když už jsem venku z kanceláře, proč se tam nejít podívat.
Oprášila jsem si plášť a s v úsměvu zvednutými koutky jsem se rozpadla na lístky irisu. Shi seskočila na zem a volným krokem se rozešla k bráně.
(přesun)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Wed Apr 23, 2014 7:10 pm

Z tej techniky som sa dostal a nepriatelia utiekli, boli tu nejaké rozkazy, ale nič sa ma netýkalo. Rozhodol som sa odtiaľto odísť, predsa len, nepriateľ sa dal na ústup a nič mi netrebalo momentálne robiť. V podstate som chcel nájsť Tsukikage, ale skôr než som sa nazdal niekam šla... Preto som proste odišiel z tohto miesta.
Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Misha Haybushi Thu Oct 30, 2014 12:09 am

Příjdu do nemocnice a hned kam se kouknu jsou medici v bílých pláštích. Všude kam se podívám tak tam jsou. Velkou chodbou se ožývá až neskutečně drásajecí řev bolesti, pláče ale občas jde slyšet smích, radost a štěstí že se někdo uzdravil. Necítím se na tomhle místě dobře i když zrovna já nemám o bolesti moc mluvit. Poctivě si vyčekám řadu protože nechci nějak na sebe upozornit. Když konečně jsem na řadě tak příjdu do mísnosti kde je mladá kunoichi a vřele se mě zeptá co potřebuju.
Potřeboval bych jednu lahvičku paralyzujícího a usmrcujícího jedu. K tomu bych chtěl asi 6 kusu senbonu (jehel). Tohle by bylo asi uplně všechno co bych potřeboval.
Kunoichi která tam předemnou stála zírala jako kdybych si dělal srandu že od někoho kdo má zachraňovat život chci něco takového. Skoro jsem mladá dámo zapoměl na to že vám mám ukázat tohle potvrzení nebo co to je. Řeknu to jako kdybych neměl uplnou jistotu co mužu všechno dostat když ukážu kus podepsaného papíru šéfem. Vytáhnu list který mi šéf (Tsukimaru) dal a podám ho té dámě. Dáma se do listu koukne a trochu se zarazí. Gestem ukáže další kunoichi která je také v misnosti aby šla na chvilku pryč. Hned poté co odejde otevře malou skřínku a vytáhne vše co jsem považoval. Všechno mi dá na stůl a já si to vezmu. Děkuji za spolupráci a já už asi pujdu Zvednu se, vezmu si list a odejdu pryč z nemocnice. //přesun
Misha Haybushi
Misha Haybushi
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 111
Registrován : 05. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi Tue Dec 09, 2014 9:09 pm

Poté co jsem dorazím z Reiiem ho okamžitě předám medicům aby ho pořádně ošetřili. Za asi půl hodiny za mnou přišel doktor a ve mi důkladně vysvětlil. Tak tedy.. Rei utrpěl vážné zranění, větev mu totiž propíchla levé střevo. Kdyby si ho donesla o něco později nejspíše by zemřel na příčinu vykrvácení. Byla jsem moc ráda za to že jsem Reie donesla v čas navíc byl tak roztomilý !. Nemohla jsem ho tam nechat.


Čekala jsem u Reie na pokoji než se probudí ale ještě to asi chvíli potrvá a proto se na cvičiště jen tak nevrátím. Jestli mě slyšíš, si naživu neumřel si. Za pár dnů možná hodin se probudíš a poté si promluvíme o čem budeš chtít. Také vím o tvé fóbii k ženám, všimla jsem si toho v kanceláři. Usmála jsem se a poté jsem si pohodlně sedla na židli která stála hned u Reiovi postele. 
Aimi Iwatsuchi
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Wed Dec 10, 2014 6:26 pm

Probudil se na lůžku a vedle viděl, Aimi a povzdechl si. "Aimi proč jsi to udělala? Právě jsi mi pokazila osudový skon." Pak se snažil, sednou, ale bolest byla velká, tak radši ležel. "Ah.. to bylo tak vidět ta fobie? A neměla bys být na cvičišti se Sensei?" Opravdu nečekal, že tu bude čekat a už vůbec né že ho někdo zachrání.  Vypadáto že ještě pobude, na tomhle světe a bude sledovat ze zvědavosti Aimi.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Aimi Iwatsuchi Thu Dec 11, 2014 4:40 pm

Když se Rei začal probouzet, usmála jsem se a poté se na něj jen tak dívala. Proč jsem ho zachránila ? Protože ho mám nejspíše ráda a také je to můj něco jako týmoví hráč. Tak či tak jsem se na něj pořád koukala a poté jsem se poměrně hodně naštvala. T-ty si ze mě asi teď děláš legraci že ano ?!! Nenechám jen tak zemřít mého přítele !. Ano vím na co teď myslíš "Jak mohu být její přítel známě se teprve tak malou chvíli" Ale, nezáleží na tom jak dlouho se známe ! Vím o tobě že  někde v jádru si moc dobrý člověk !! A také vůbec nechápu proč si chtěl umřít ! Co se týče tvé fóbie ! Nevím proč se štítíš žen, ale já nejsem jako ostatní ! A ne neměla, poté co jsem tě nesla do nemocnice jsem jí oznámila že budu chvíli  indisponována !. .Byla jsem opravdu hodně rozčílená ! Nenáviděla jsem když někdo takhle mluvil o své smrti !. Poté jsem na něj jen tak nečinně koukala a čekala na jeho vysvětlení. Vytáhla jsem s tašky co jsem měla po mém levém boku bagetu a v ní plno zeleniny a masa. Tašku z jídlem jsem koupila v mezičase Very Happy. Rozbalila jsem jí a poté ji ochotně nabídla Reiovi.


Nemocnice Ibxpop
Aimi Iwatsuchi
Aimi Iwatsuchi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 11. 14
Location : Tsukigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru