Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice

+13
Shiro
Goku
Hokori Mai
Yomi Hikikomori
Mai
Rei Casius
Aimi Iwatsuchi
Misha Haybushi
Anbu
Shinobi
Yun Harada
Kaomi
Ayame Takahashi
17 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Nemocnice

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Jul 13, 2013 9:24 pm

First topic message reminder :

Budova nacházející se blízko středu vesnice. Místo, které je snad pořád plné shonu.
Nacházejí se zde zranění shinobi i obyčejní lidé. Po chodbách pobíhají medici v bílých vlajících pláštích a z koutů se ozývá pláč bolesti i štěstí.
U důležitých pacientů hlídají ANBU.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Sun Dec 28, 2014 6:50 pm

To bylo zvláštní.
"Nikdy ses nezajímal, co se tu stalo?"
Vážně mě to překvapilo.
"No, tak se zeptáme Mai, až se vrátí," uzavřela jsem téma stejně jako jsem před chvílí uzavřela téma jiné.
Jeho skládání pečetí jsem musela přijmout tak, jak je. Třeba mi to vážně ukáže až se bude moct hýbat.
"A co se stalo tobě, že jsi skončil v nemocnici?" dodala jsem další zvědavou otázku.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Sun Dec 28, 2014 7:23 pm

"Opravdu mě to nezajímalo. Nejspíš je to všude stejný někdo zaútočil na vesnici a nevyhrály, kdyby vyhrály tak vesnice bude zničena." Možná teď zněl trošku jako zlý ale co se dá dělat, dokud tu budou lidi, budou války. Taky Yomi zajímalo, jak skončil v nemocnici což je celkem sranda a řekl jí to. "Jak jsem skončil v nemocnici? To je jednoduchý. Jeden Shinibi na cvičišti si řekl, že použije Tsunami a mě to spláchlo. Když mě to spláchlo, v proudu mě trefila větev do břicha.  Celkem potupa. Nedoporučoval bych to." Usmál se a čekal, jestli se na něco ještě chce zeptat.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Sun Dec 28, 2014 8:29 pm

Rozesmála jsem se. Ne potměšile, jen upřímně pobaveně.
"Budu se snažit, aby se mi něco podobného nestalo," zareagovala jsem na jeho doporučení.
A samozřejmě, že jsem měla další otázky! Jelikož on žádné neměl, ujala jsem se opět slova sama.
"Mai-san je tvoje...?"
Nechala jsem konec věty prázdný. Nejspíš sensei, že?
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Sun Dec 28, 2014 9:04 pm

Jemně se zasmál a odpověděl. "Mai-san je moje sensei." Těžko by Mai byla něco jinýho. U něj to opravdu nehrozí. Bolest už trochu ustupovala a mohl se trochu hýbat, ale nedělal, moc rychlí pohyby to by opravdu nešlo, při zranění břicha. Opravdu byl rád, že se už muže trošku hýbat bez bolesti. V tu chvíli si na něco vzpomněl a zeptal se. "Yomi-san jakou máte hodnost?" A čekal co odpoví a taky na co se ještě zeptá.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Sun Dec 28, 2014 9:13 pm

Odpověď přišla bez váhání.
"Jounin!"
Už jsem nemusela zmiňovat, jak zvláštním způsobem jsem tu hodnost získala. Nebylo to vůbec podstatné.
"Překvapuje mě, že se nezeptáš na můj vějíř..."
Když už se ptal na tohle, byla by to další obvyklá otázka. Nevypadal na to, že by žil ve vesnicích, kde je Tessenjutsu normální. To bylo jen v Suně a každý mimo ni se vždy alespoň zarazil, přišlo mu to zvláštní až neskutečné... a on ne. Přitom byl můj vějíř plus minus stejně dlouhý jako já jsem vysoká, spíš vyšší. Nosila jsem ho všude s sebou, takže teď byl opřený o zeď vedle mě. Možná mu ale jen nedošlo, o co vlastně jde. Přece jen složený vypadá jen jako... zvláštní prkno? Tomu přirovnání jsem se musela v duchu smát.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Sun Dec 28, 2014 9:28 pm

"Ah.. promiňtě nechtěl jsem Vás urazit." Odpověděl, když tak bez váhaní vykřikla. "Hm.. tak to co je vedle Vás je vějíř. Žil jsem taky jeden čas jako informátor takže něco vím o Tessenjutsu." Nebyl moc překvapený, nehledně na to že byl v suně a ještě v knihovně tam trochu o tom psali. Pak pomalu začal chodit po místnosti přeci jen byl ztuhly jak furt leže a seděl tak se chtěl trochu rozhýbat.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Sun Dec 28, 2014 10:50 pm

Tohle mě zaujalo.
"Takže jsi sbíral informace v Suně?" pozvedla jsem obočí.
Kdybych Suna ještě existovala, asi bych ho teď musela zabít, ale brala jsem to s rezervou. Suna je pryč a každý ninja někdy někoho špehoval nebo něco na ten způsob.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Sun Dec 28, 2014 11:18 pm

Povzdechnul si. "Ah… moc mluvím." A přemýšlel co s tím. Opravdu by si měl dávat pozor na to, co říká ale poslední pár hodin mu to je nějak jedno. Má pochybnosti, proč ho nebesa zachránila. Je pravda že ho zachránila Aimi ale přeci jen přežil operaci. Třeba když ji dobře odpoví tak to dokončí. Sám to ukončit se mu nedařilo, protože hledal každý blbý důvod, aby to nedělal. Kdyby to udělal někdo jiný tak je to jednoduchý. "Ano sbíral jsem informace v Suně. A co teď chcete mě zabít? Poslušte si alespoň splatím dluh." Řídil se heslem krev za krev, příjme Yomi jeho nabítku? A pomalu se tápal k Yomi.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Mon Dec 29, 2014 10:32 am

Překvapeně jsem zamrkala.
"Vy jste vážně trochu sebevrah, že?" přešla jsem zase k vykání.
Ospravedlňovalo mě, alespoň trošičku, že jsem si tyhle přechody vůbec neuvědomovalo. Pak jsem skryla smích v dlaních, když ke mě zamířil.
"Tak schválně, jak moc blízko se ke mě s vaší fóbií z žen přiblížíte?"
Hádám, že na zabití to stačit nebude.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Mon Dec 29, 2014 11:19 am

"Trochu? Jsem ten největší sebevrah." A porád se belhal k Yomi ale pak se zastavil na třech metrech a víc se nepřiblížil. "Ah.. vzdávám to víc se nepřiblížím." Povzdechnul a trosku byl zklamaný, ale co třeba příště se to povede.  "To je není fér takhle si semnou hrát." Zamumlal a měl úsměv ve tváři. Otočil se a šel si sednout na židli u stolu.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Mon Dec 29, 2014 12:55 pm

Byla s ním vcelku legrace. I když je skutečně trochu zvláštní, když se někdo kvůli vlastní fóbii nemůže ani nechat zabít, i když bych mu samozřejmě neublížila.
"Neměl by sis raději lehnout?" projevila jsem trochu starostlivosti. "Přece jen tě ta procházka teď musela stát dost námahy na to, že tě tu sotva dali do pořádku."
Mai-san by mi určitě neodpustila, kdyby pobyt se mnou nepřežil.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Mon Dec 29, 2014 1:12 pm

"Stačí si jen sednout a odpočívat." Usmál se pořad, seděl na židli. Yomi měla pravdu, trochu ho to zmohlo, ale nejspíš bude stačit jen si odpočinout. "Ale jo trochu mě to namohlo, ale já tu nechci zůstat." Zase vstal a šel ke dveřím, aby utekl. Začinal mít z nemocnice hrůzu a taky ho to štavalo že tu musí jen ležet nebo sedět. Pomalu se přibližoval ke dveřím a měl namířeno ven. "Ať si sestřičky trhnou, tady nezůstanu." Pokud ho nějak Yomi nezastaví kdo ví co se stane pak.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Mon Dec 29, 2014 4:35 pm

Pozvedla jsem obočí. Zase tolik mě nezajímal, abych se snažil ho tu zadržet. A zase tolik jsem ho neznala, abych na to měla právo.
"Tak já tu počkám na Mai-san," pokrčila jsem rameny.
Bránit mu nebudu, jestli čekal tohle.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Mai Tue Dec 30, 2014 6:40 pm

U kantýny jsem strávila snad věčnost. Úplně jsem ztratila pojem o čase, což ještě nebylo tak zlé, jak to, že, když jsem měla konečně vybráno, co si koupím, kantýnu zavřeli. Jak ponižující... mělo mě napadnout, že zde nebudou mít provoz non stop. Jenže nebyli ještě ani čtyři hodiny, a už zavírali. Kam ten svět spěje? Prosila jsem, aby mi dovolili si něco koupit, když zde čekám tak dlouho, ale zdálo se, že mají někam na spěch, neboť mi ani nevěnovali pozornost.

Poraženě jsem se tedy vracela zpátky do Reiova pokoje, kde, když jsem do něj vstoupila, mě překvapilo to, že se Rei očividně chystá k odchodu. Copak již je zdráv? "Omlouvám se, že to tak dlouho trvalo. Snad jsem o příliš nepřišla." Bylo zřejmé, že jsem přišla o dost věcí, ale považovala jsem za nesprávné vejít do pokoje a hned spustit, že jsem nekoupila nic. Dokonce ani to blbé lízátko...
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Thu Jan 01, 2015 10:16 pm

Když chtěl odejít, vešla Mai málem do ní vrazil. Odstoupil trochu od Mai a když už přišla, rozhodnul se tam zůstat beztak, nemohl projít když Mai stojí v cestě. "Nepřišla jste o nic Mai-san. Jenom jsme si povídali o mým nudným životě." Úsmál se a šel si sednout na židli u stolu.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Fri Jan 02, 2015 3:08 pm

Rei se tvářil trochu jako bručoun. Moc legrace s ním nebylo, snažil se buď odejít nebo o všechny informoval o svém nízkém sebevědomí. A tak jsem se místo toho otočila k Mai.
"Co jste si koupila dobrého?" nadhodila jsem zvesela první otázku, která mě napadla.
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Mai Fri Jan 02, 2015 6:15 pm

"Ale Reii nepřeháněj. Každý má svůj jedinečný příběh, který rozhodně nemůže být nudným." Řekla jsem mile Reiovi, což pro mě bylo dost obtížné. Neměla jsem v povaze se chovat mile. Tato situace to žel vyžadovala. Nemůžu Reie ponižovat ještě víc než to dělá sám sobě. Otec by mě přetrhl, navíc jsem měla také morální zásady. Pak se mě zeptala Yomi, co jsem koupila. Neměla jsem chuť se k tomu vyjadřovat. Bylo to tak ponižující! Strávila jsem tam tak dlouhou dobu, a to zbytečně.

"Neměli nic, co by se dalo jíst." Rozhodla jsem se lhát. To ovšem ti dva nemohli vědět. Má odpověď nevysvětlovala, proč jsem tam strávila tak dlouhou dobu, ale snad si něco domyslí a nebudou zvědaví. Abych zaručila, že se mě na nic dalšího ohledně kantýny nebudou ptát, nenápadně jsem změnila téma. "Takže k jakému závěru jste dospěli?" Zajímalo mě, jaký postoj zaujala Yomi k Reiovi. Poprvé, když jsem Reie viděla, jsem jej považovala za pouhou povinnost, a tak trochu ztrátu času. Měla jsem ho tehdy doprovodit do vesnice z Ame. Otec na tom lpěl. Nechápala jsem, co otec na něm vidí, když jej musel mít ve svých řadách. Časem jsem pochopila, že Rei stojí na rozcestí. Buď se z něj stane výborný shinobi, a nebo se ztotožní z odpadem, za který se považuje.


Naposledy upravil Hokori Mai dne Wed Jan 07, 2015 7:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Jan 02, 2015 8:16 pm

Rei s Yomi neměli mnoho času, aby odpověděli Mai na její otázku, jelikož na dveře pokoje někdo zaklepal. Nečekal ani na vyzvání ke vstupu a opovážil se vejít dovnitř. Nejspíš k tomu měl důvod, jelikož slušné chování za jiných okolností shinobimu nebylo cizí. "Omlouvám se, že vyrušuji Mai-san, Rei-san a..." Nedořekl, když neznal jméno třetí osoby, která se zde v místnosti nacházela. Na informacích mu sice sdělili, když se ptal na Reiův pokoj, že tam již návštěvu v podobě dvou kunoichi má, ale nenapadlo jej se zeptat na jména. Reie a Mai shinobi znal, když se jednalo o Tsukigakure no shinobi, která v současné době byla vskutku málo zalidněná, což její obyvatele dělalo bližší, tak že se znali. "Tsukikage-sama mi dal rozkaz, abych Vám doručil toto." Po těchto slovech shinobi Mai podal svitek s následujícím obsahem.

"Tvůj student, Mizotsuchi Kangae, a nejspíš i studentka, Iwatsuhi Aimi, mají na misi problém, a tak požádali o podporu. Ta se bude skládat z Tebe. Můžeš sebou vzít i Reie, pokud mu je lépe, a Yomi, pokud o to bude stát. Ke svitku jsou přiloženy údaje o přibližné Kangaeho poloze. Je tam s ním i jeden jounín, ale stojí proti přesile banditů a nukenínů, takže příliš nezmůže. Vyraz okamžitě." Údaje o Kangaeho poloze plynuly s informací, které mi poskytl jeho klon. Nebyla to pouze předpokládaná poloha Kangaeho, Aimi a Ruki, ale taktéž sídla banditů s nukeníny, proti kterým stojí. Shinobi čekal na Maiinu reakci. Pokud to přijala, jakože neměla na vybranou, uklonil se a odešel.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Fri Jan 02, 2015 9:35 pm

"Rei-san?" Zaregistroval a začínalo mu lézt mráz po zádech. Ale z toho co říkal posel, měl příležitost se z nemocnice dostat. "Mai-san kdy vyrážíme?" Byl celkem rychle na nohách vzhledem jeho bolestem ale adrenalin, udělal své. Opravdu byl rád, že může vypadnout z nemocnice. V tuto chvíli zářil jak sluníčko a jen se koukal na Mai-san kdy budou vyrážet.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Mai Wed Jan 07, 2015 8:57 pm

Ještě jsem si ani nepřečetla svitek a Rei se už někde hnal. Zdá se, že jej nebavilo zde jen tak nečinně ležet a léčit se. Je to jeho zdraví, tak ať sám rozhodne, jestli je připraven vyrazit. Posla jsem zrovna na tomto místě nečekala, takže jsem byla poněkud tímto vším překvapena. Nemohla jsem překvapeně na shinobiho zírat věčně, když nejspíš čekal na mou reakci. Očividně věděl, co je obsaženo v tom svitku. Rozvinula jsem ho a začala číst. Rozkazům svého Kageho, otce, jsem se nemohla vzpírat, takže mi zbývalo jedině tuto misi přijmout. Kývla jsem tedy shinobimu na souhlas přijetí mise, a ten pak odešel.

"Jak se zdá, je mně potřeba jinde. Pár shinobi z Tsuki mají na misi potíže a Tsukikage-sama by rád, aby jsem je podpořila. Pokud by ti Rei bylo lépe, můžeš se přidat. Stejně tak i ty, Yomi, pokud chceš shlédnout Tsukigakure no shinobi v akci." Po těchto slovech jsem schovala svitek do shinobi brašny na mém levým stehně a podívala se na oba zvědava, co z nich vypadne. Rei totiž věděl, že se musí léčit a pro Yomi, vzhledem k její minulosti, nemusel být boj zrovna příjemný, ale takto má příležitost Tsuki poznat opět z jiné stránky.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Sat Jan 10, 2015 8:06 pm

// Gomene, gomene, zasáhl mě nespočet čekaných i nečekaných testů!

"Jsem pro," ozvala jsem se podobně energicky jako Rei, ale narozdíl od něj jsem se hned někam nehrnula.
Seskočila jsem z parapetu s ledností i ležérností kočky, sebrala jsem svůj vějíř a díky popruhu jsem si ho lehce přehodila přes rameno.
"Mai-san, podřídím se vašemu vedení, ale měla byste vědět, že se nehodím k boji na blízko," upozornila jsem ji ještě. "A počítejte i s tím, že pokud používám techniky na dálku, strhnou s sebou cokoli nebo kohokoli, kdo bude mezi mnou a nepřítelem."
A vzápětí jsem se usmála. Těšila jsem se. Bylo to až paradoxní. Samozřejmě, nestaly se mi ty nejlepší věci a většina z nich se objevila kvůli tomu, že jsem kunoichi, že musím bojovat. Ale tohle pro mě byla příležitost vyzkoušet, jestli by se mi mezi těmito lidmi skutečně líbilo víc než tam, kde už jsem byla. A já toho hodlala plně využít!
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Tue Jan 13, 2015 11:32 am

"Samozřejmě že pomůžu. Přece tu nebudu nečině koukat." Přece je shinobi nemůže říct ne jen kvůli zranění. Nemusí se Mai bát nebude se přepínat nebo dělat blbosti ale může být nápomocný trochu. Lepší než nic. Kouknul se na Mai a čekal, až vydá rozkaz. Taky si musel, dojít pro vyzbroj, ale to muže vyzvednou během cesty.
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Mai Tue Jan 13, 2015 5:17 pm

"Dobrá. Vyrážíme." Oba souhlasili, což se mi zamlouvalo. Reie jsem chtěla vidět v akci, protože jsem jeho sensei, takže je pro mně důležité vědět s jakým materiálem mám do činění. Yomi pro mne byla výzva. Dobrovolně se podřídila mému velení a sdělila nejdůležitější informace, týkající se jejich schopností, abych je jako kapitán tohoto týmu správně zařadila. Necítila jsem se na to a měla jsem obavy z toho, jak to může dopadnout. Potřebovala jsem si však sama sobě dokázat, že můžu být otci k užitku víc než doposud, a že to zvládnu, což by znamenalo, že bych neměla mít ani žádný problém s Reiem, Aimi a Kangaem na misi.

"Platí jedno pravidlo. Sami z vlastní iniciativy nepodniknete nic." Vyznělo to škaredě jako bych se nad ostatní povyšovala, ale nebylo tomu tak. Pokud to nechápou, snad někdy pak pochopí, že když neznáme přesně jeden druhého schopnosti, musíme se spolehnout na rozkazy jednotlivce, který je bude udělovat vzhledem k situaci, čím minimalizujeme i použití technik. "Počkám na vás u brány." Po těchto slovech jsem vyrazila k bráně.

=PŘESUN=
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Tue Jan 13, 2015 5:40 pm

Přikývla jsem a jakmile dořekla poslední slova, bylo mi jasné, že nebude čekat dlouho. Možná se vydám trochu delší cestou, ale určitě bránu najdu velmi brzy. Neměla jsem, kde se tu zastavovat a ani tu moc možných zastávek nebylo. Beze slova jsem opustila místnost.
Proč se loučit s někým, ke komu právě mířím, hm?

// Přesun
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Rei Casius Wed Jan 14, 2015 9:19 pm

/přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru