Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velitelství ANBU

+5
Mai
Shinobi
Hokori Mai
Anbu
Ayame Takahashi
9 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Velitelství ANBU

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Jul 13, 2013 9:25 pm

First topic message reminder :

Velitelství ANBU. Zvnějšku pouhý otlučený dům, který vypadá, jako by byl určený k demolici.
Ve skutečnosti se pod ním táhnou řady tunelů, kanceláří, laboratoří, tajných místností a také ubytovny pro ANBU...
Velitelství ANBU - Stránka 2 Anbuhq
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Shinobi Tue Oct 07, 2014 6:34 pm


TSUKIMARU

Bolo zrejmé, že som bol pripravený fakt na všetko.
Jeho úvaha o tom, čo by spravil v prípade, že by som sa mu predsa len dostal do mozgu, nebola vôbec zlá, ale urobil jednu obrovskú chybu. Opäť sa preukázalo, že som jednal zakaždým veľmi opatrne a precízne. Pečať, ktorú som totiž pred malou chvíľou umiestnil na jeho telo, mala tú úžasnú vlastnosť, že ženského Jura kompletne paralyzovala. Vďaka tomu neprichádzalo do úvahy, aby si prehryzol jazyk, ba nebodaj použil nejakú samovražednú techniku. Všetky jeho záchranné cesty sa zdali byť odrezané. Zmohol sa jedine na čakanie.

"Je mi to ľúto, ale vezmem si úplne všetko, čo mi môžeš ponúknuť... a to vrátane tvojej cti," oboznámil som ho so svojim zámerom, ale v momente, kedy moje sústredenie zdanlivo nepoznalo hraníc, som bol prekvapený útokom Mai. Nanešťastie pre mňa nebola žiadna šanca na to, aby som si to včas uvedomil a ešte aj zareagoval. Kto by bol povedal, že po tom všetkom umriem takýmto spôsobom. Ja určite nie. Dokonca ani muž tak opatrný, akým som vždy býval ja, nezvážil takýto scenár. Nejeden človek by to nazval iróniou osudu, ale každý dobrý shinobi vedel, že práve takáto nečakaná smrť mala najbližšie ku konceptu zabíjania pravého ninju. V tomto ohľade Hokoriho jeho vlastná dcéra, Mai, v mojich očiach predčila. Na akúkoľvek formu uznania ale nebol čas, keďže si môj život vzala ľadová smrť. Bezvládne telo krátkodobého Tsukikageho padlo mŕtve na poničenú zem.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Oct 07, 2014 6:48 pm

Tak, jak jsem plánoval, jsem chystal činit. Jakmile speciální jednotka přikročila blíž, aby Tsukimarovi pomohla, začal jsem jednat. Respektive chtěl jsem začít jednat, ale nemohl jsem se pohnout. Měl jsem za to, že má zranění tak vážná nebyla, ale pak mi došla jedna věc... zcela jsem zapomněl na pečeť, jenž na mě byla a znemožňovala mi jakýkoli pohyb. Opět mé ego dostalo, co mu patří, a Já se opět cítil sklíčeně a na nic. Doposud jsem měl alespoň nějakou naději.

Tu však najednou Tsukikage padl dřív k zemi než Já, a Já v úžasu pozoroval nohy neznámé kunoichi, která mi v této těžké situaci pomohla. Nemohl jsem říct, že mi pomohla, jelikož jsem její plány ještě neznal. Klidně mohla chtít jen přebrat lup z rukou Tsukikageho. A nebo že by zde byla přeci jen kvůli mne? Toto mě přinutilo opět na chvíli doufat. Nemoci se hnout jsem s napětím očekával další kroky neznámé kunoichi. O koho se pak mohlo jednat? Znám ji?


Naposledy upravil Hokori dne Tue Oct 07, 2014 7:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Mai Tue Oct 07, 2014 7:07 pm

Tsukikage bezvládně padl k zemi a s ním společně i tři kuanie, které byly prostředkem sloužícím k jeho usmrcení. Síní se ozvalo slabé zacinkání kunaiů o dlažbu, a pak nastala chvíle ticha. Ačkoli otec nemohl ovládat své tělo, nespadl na zem, protože jsem jej pořád držela za hlavu já. Koutkem pravého oka jsem ještě pohlédla na bezvládné Tsukimarovo tělo s úsměvem. Poté jsem si dřepla, aby mi otec mohl vidět do tváře, sundávajíc si anbu masku. "Omlouvám se otče, že jsem se neozvala, ale měla jsem své důvody. Myslím, že je na čase dokončit váš plán."
Velitelství ANBU - Stránka 2 74498979
Promluvila jsem k němu s úsměvem, trhajíc pečeť, kterou měl připevněnou na hrudi. Do otcových plánu jsem samozřejmě zasvěcena byla, jinak bych tu neměla co dělat. Uvažovala jsem nad tím, zda otci začít vyčítat jeho horlivost a pýchu, která jej opět přivedla na pokraj smrti, ale byla jsem hodná dcera. Otec téměř "zemřel" možná už po sedmé, a pořád se nejspíš nepoučil. Bez malého rýpnutí by se to tedy neobešlo. "Chápu, že muži dost dychtí po ženách, a hlavně ve vyšším věku, ale že by zašli až tak daleko? Čím se cítíš víc... smím-li se zeptat otče, mužem a nebo ženou?" Říkajíc poslední větu tázací jsem mu pomohla postavit se. Normálně jsem do otce nerýpala. Je to můj nejvyšší vzor a má mou plnou loajalitu, ale místo nutkání si rýpnout, jsem byla spíše zvědavá, zda-li se konečně poučil. Proč jsem to dala takto najevo netuším.
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Oct 07, 2014 7:31 pm

Již jsem si vzpomněl, když jsem zblízka uslyšel přízvuk kunoichi. Oční kontakt mi mou domněnku pouze potvrdil. Jak ironické. Já přišel při jednom zachránit Mai a uskutečnit svůj plán s Tsuki, a nakonec to dopadlo obráceně. Mé Já dnes utrpělo již dost, takže tento fakt mě příliš nezatěžoval. Spíše než uražený jsem byl hrdý na to, že mám tak zdatného potomka a hlavně věrného. Byla to právě Mai, která mě podporovala při likvidaci opozice v Iwagakure no sato, ba dokonce ji sama na můj rozkaz prováděla. Bez ostychu zabíjela i celé rodiny odpůrců včetně nemluvňat. Nepochybně Mai do značné míry uspokojovala mé očekávání, co se týče člena klanu Hokori a mého potomka.

Poté mi pomohla se postavit, ale neodpustila si rýpnutí. Tušil jsem ale na co se naráží, a tedy k jejímu uspokojení... tentokrát jsem opravdu zmoudřel. "Sama velmi dobře víš, že si schránku vybírám vždy se vzhledem k dané situaci. Netrap se ale tím, že mě vidíš takto. Sama víš, že si na nějaký čas propůjčím jeho podobu." Tím jeho jsem myslel Tsukimara. Jak dlouho tuto podobu budu mít netuším. Možné je, že ji už nezměním, i když se bude jednat o pouhé Shoushagan no jutsu. Pozici Tsukikageho na dalších pár let řádně využiji.

Přistoupil jsem k tělu Tsukimara a poskládal pečetě. Následně jsem mu jakoby vytrhl tvář a připevnil si ji na tu svou, poté následovala celá složitá transakce se všemi důležitými vzhledovými složkami Tsukimara, čehož výsledek bylo ležící Tsukimarovo tělo bez tváře etc. k neidentifikování. Vyměnil jsem si také s nim ošacení. Zde jsem ale samozřejmě vybídl Mai, aby se nedívala. Jsme přeci lidé, a tak nějakou tu úroveň si zachovat musíme. "Nuže. Jak vypadám?" Otázal jsem se nakonec Mai I můj hlas se změnil. Nejednalo se však o Fushi Tensei, takže jsem "jakoby vnitřně pořád zůstával v ženské schránce".
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Mai Wed Oct 08, 2014 3:06 pm

Prohlédla jsem si otce a krátce poté odpověděla na jeho otázku. Nebylo zde příliš nad čím přemýšlet. Bylo to buď a nebo. Buď je škaredý, a nebo mu to sluší. Otec mě postavil do docela netypické situace. Nestává se každý den, že by dcera otci říkala šeredo nebo fešáku. "Mám-li být upřímná... není to nejhorší." Tímto jsem se s této nepříjemné situace chtěla vybruslit. Nechválila jsem jej, ale také jsem jeho podobu nijak nekritizovala. Spíše mi jeho aktuální vzhled vyhovoval. Připadala jsem si předtím divně s vědomím, že můj otec je žena. Takto se to alespoň trochu vykompenzuje.

Poté jsem pohlédla na otcovy zranění s boje a s obavami promluvila. "Budeme potřebovat medika." Netušila jsem, jak dlouho zde s Tsukimarem bojoval, ale ať už ten souboj byl dlouho jakkoli, postačilo to k tomu, aby tuto síň téměř celou zdevastovali. Dlažba rozbita. Ve stěnách díry. Krev po celé síni. Navzdory Tsukimarovým schopnostem mu dal otec nejspíš přeci jen trochu zabrat, a nebo to bylo obráceně? Tsukimaru dal zabrat otci?
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Oct 08, 2014 3:24 pm

Na své zranění jsem při tom vzrušení na chvíli úplně zapomněl. Jak jsem již stihl opomenout v předchozích postech, nebránily mi běžně v pohybu. Předtím to byla otázka pár minut. Taky to ale v tomto stavu nebylo ono. Nebránil jsem se faktu, že budu potřebovat medika. Změnil jsem se. Už jsem nepřemýšlel jako tvrdohlavý, pyšný stařík, a nebo spíše snažil jsem se tak nepřemýšlet. Když jste rozhozeni, není to nejlepší, protože nepříteli odhalujete svá slabá místa. Když jste tvrdohlaví, neodhalujete svá slabá místa, ale nedbáte na ně, čím se více ohrozíte než odhalení svých slabých míst. Toto bylo tím hlavním, co jsem se za tento celý útok naučil.

"Hokori, postarej se o to tělo. Já zde zavolám stráže a nechám se tedy ošetřit. Ať to tělo nikdo nepozná a nenajde. Dej si záležet. Pak se za mnou stav do Tsukikageho kanceláře. Když jsem tam byl naposled, bylo to krásné místo, a i když bylo zničené, pořád bude vypadat lépe než tato síň." Nebál jsem se o podezření Tsukigakure no shinobi. Bylo totiž pochopitelné, že jejich vůdce nehodlá setrvávat na takovém to místě. A navíc potřebuje nějak zformalizovat své postavení Tsukikageho, a to nelze ve stínu.

Počkal jsem až si Mai zpátky obleče anbu masku, a pak se vydal směrem k bráně. Tu jsem otevřel a ohlédl se za strážemi. "Budu potřebovat ošetřit. S Ai Sakurou jsme hotovi. Postará se o nepřítelovo tělo. Vy pak ukliďte tuto místnost. Také jsem si uvědomil, že je na čase dalším podobným, jako byl tento člen Shuuketsu dát na vědomí, že v Tsukigakure no sato je zvolen již oficiální Tsukikage, a tak tedy pokud si myslí, že proti Nám něco zmůžou, nechť si to prvně promyslí. Stěhuji se tedy do Tsukikageho kanceláře." Promluvil jsem k nim vážně a s neutrálním výrazem na tváři.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Mai Wed Oct 08, 2014 3:33 pm

"Rozumím otče." Přikývla jsem na znak souhlasu, a pak si opět nasadila anbu masku. Nejtěžší část otcova plánu byla za námi. Nyní by to mělo jít již po másle. Stačí pouze, aby otec na sebe příliš neupozorňoval. Já jsem také musela být opatrná, jelikož nyní všude na veřejnosti jej budu muset oslovovat Tsukikage-sama. Není to něco, na co bych nebyla zvyklá, protože v Iwagakure no sato pro mě byl Tsuchikagem-sama, a také se mi to oslovení líbilo. Propůjčovalo mu to větší čest a úctu. Tuto úctu si zasloužil. Zvládl toho mnoho, a to nemluvě o tom, o teprve zvládne.

"Hai Tsukikage-sama." Řekla jsem ještě jednou směrem ke otci, ale tentokrát, když rozmlouval s Tsukigakure speciální jednotkou svých ochránců. Následně z kapsy vytáhla pytel a umístila jej zesnulému Tsukikagemu na hlavu. Hodila si ho na ramena a odnesla. Sílou jsem se mohla rovnat i většině mužů, takže jen ať si někdo s nich zkusí rýpnout ohledně toho, že Tsukimara neunesu!

=PŘESUN=
Mai
Mai
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 95
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Shinobi Wed Oct 08, 2014 4:52 pm

Je neobvyklé, že do nedávná ještě neoficiální Tsukikage se prohlásil oficiálním, nečekajíc na vyjádření starších a podobně. Rada ale o jeho ideálech už nějaký čas věděla, a možná právě proto se Tsukimaru tímto zbytečně nezdržoval. Pádnější důvod je ale ten, že vesnici byla pořád ve špatném stavu a k moci se snažil dostat každý. Ze všech uchazečů měl právě Tsukimaru největší podporu, a proto se dostal tam, kde nyní je. Navíc se uměl vždy v jednání o budoucnosti vesnice prosadit, což je vlastnost hodna vůdce.

"Jak si přejete Tsukikage-sama. Račte nás následovat. Medikové vás mohou dát do pořádku i v kanceláři." Promluvila vedoucí speciální jednotky Tsukigakure no sato, zrady netušíc. Něco ji na této situaci nesedělo, ale tímto se zabývat neměla čas. Jakožto vedoucí Hangetsubu byla potřeba na mnoha místech zároveň. Neměla čas nad přemýšlením, že se Tsukikage z jistého úhlu pohledu chová neobvykle.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Oct 08, 2014 5:41 pm

"A málem bych zapomněl. Tu sekeru mi zapečeťte do tohoto svitku." Řekl jsem, jakmile jsem si uvědomil, že právě tato sekyra byla Tsukikageho hlavní zbraní. Kdybych ji zde zapomněl, příliš dlouho bych nekagoval. Podal jsem Hangetsubu náležitý svitek a pokračoval. "Dále budu požadovat aktuální spis, co se týče aktivních shinobi Tsukigakure no sato." Musel jsem si v jak nejkratší době získat o této vesnici všechny potřebné informace, které jsem ke kagování potřeboval.

Toto také zahrnovalo vztahy s ostatními vesnicemi ještě před zničením Tsukigakure no sato. V mezinárodních vztazích nebyla agresivní a byla na straně aliance, což se mi náramně hodí. Tohoto jejího postavení se dá mimořádně využít, a to nepošpiňujíc její statut. "A ještě tu je jedna věc. Budu potřebovat veškeré dotonové techniky donést do kanceláře, ke kterým měla Tsukigakure přístup, v oblasti aliančních technik." Mé aktuální plány s Tsukigakure no sato se spíše pohybovaly okolo obnovení předchozích smluv se všemi aliančními vesnicemi.

Přesun
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Kaya Sun Aug 09, 2015 4:46 pm

Od kancelárie do ulíc, až cez strechy domov som sa dostala do tohto miesta. Vstúpila som dovnútra a v ruke som zvierala list od zástupkyne Tsukikageho. Vyhľadala som recepciu, ak tu nejaká bola alebo osobu, ktorej som to mohla predať na prevzatie. To mi trvalo snáď dlhšie, ako celá cesta sem ale napokon sa to podarilo a ja som ten list odovzdala. Nevedela som vôbec, čo v ňom bolo ale otvárať som to určite nemienila. Nebolo to určené do mojich rúk. Nakoniec som sa zobrala a vybehla som preč naspäť do mne známej budovy, kde som už bola. Možno by bolo lepšie sa ale zastaviť niekde inde, keďže tam bolo ešte určite zopár ľudí a ja som veľmi nerada stála len tak v rade.
(presun)
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Shinobi Tue Aug 11, 2015 9:50 am

Kaya predsa len po chvíli našla niekoho, komu by zapečatený list od bývalej Kazekáge mohla predať. V Anbu centrále nato slúžil práve istý Shinobi, ktorý ju zastavil okamžite pri vstupe do budovy a nedovolil jej ísť ďalej ako prah dverí, v ktorých stála. Okamžite podľa pečati usúdil že sa jedná o zvitok zhora, od samotného Tsukikágeho, ktorý ale v dedine už nebol, takže mu okamžite došlo že ho poslala práve zástupkyňa. Vzal si len list a bez slova okamžite zmizol, nechal Kayu stáť v tmavej hale, z ktorej napokon predsa len odišla. List sa nakoniec dostal veliteľovi Anbu jednotiek, ktorý okamžite list otvoril a vrhol sa na čítanie.
„To si robíš..“ Na tieto myšlienky mal celkom oprávnenie, list bol naozaj krátky bez poriadnych informácií, preto chvíľku rozmýšľal či sa nejedná len o nejaký vtip. Ako Anbu mali prístup takmer ku všetkému ale o danej misii ktorú títo dvaja viedli nemali ani páru. Ich jediným vodítkom bolo to, že práve Rinku sa ocitla spolu s Kayou v danom hostinci z ktorého musela Kaya utiecť pričom Rinku tam ostala a podľa všetkého bola zajatá. Naozaj veliteľ chvíľu rozmýšľal či sa nejedná o nejakú šifru, ale keďže sa to dešifrovať nedalo, usúdil že to je naozajstná správa. Len s povzdychom si zavolal pomoc. Pred veliteľom sa objavila dosť zaujímavá osoba. Nebola práve najvyššieho vzrastu, ale keďže celé jeho oblečenie spočívalo v obyčajnej uniforme, maske a samotné celé telo pokrýval šál, jeho vzhľad sa mohol počítať ako zaujímavý. Bol to Tanzaku Rei, jeden z najlepších špiónov ktorý slúžil práve na takéto účely. Len v tichosti mu podal správu, ktorú si chvíľku čítal, než mu to nedalo a vyslovil svoje obavy.
„To je všetko?“ Prehovoril, zjavne sám bol prekvapený nad nedostatkom informácií, ale nič sa nedalo robiť, rozkaz bol rozkaz a oni, ani samotný veliteľ, nemohli neposlúchnuť. Predovšetkým to nebola ani ich starosť, keďže vôbec netušili prečo sa tam tie dve vydali, to že sa jednalo o člena dediny, museli zakročiť.
„Áno..“
„Ak sa niečo zvrtne a ja nebudem schopný priviesť ju späť?“
„Vieš čo máš robiť..“ Odpoveď bola ľahká, telo Shinobiho uchovávalo ohromné informácie a rôzne tajomstvá a nešlo dovoliť aby sa tie dostali do ruky niekomu inému. Síce bol práve tento podnik chránený tak ako ani pentagon v amerike, Rei vedel že ak sa niečo stane a nebude schopný Rinku zaviesť späť, bude nútený ju zabiť a telo odstrániť. Zložil jednoduchú pečať a v tichosti zmizol z budovy, opúšťajúc dedinu celkovo. Bol jeden z najlepších, preto ho veliteľ vyslal samotného, nebál sa že zlyhá. Napriek tomu ale tento raz stáli proti spoločnosti, na ktorú boli aj oni prikrátky. Bolo jasné že ak sa niečo zvrtne, Pilikka to schytá od veliteľa, ktorý sa už pripravoval že sa s ňou bude konfrontovať.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sat Aug 15, 2015 9:44 pm

Vešla jsem do otlučeného domu a zamířila tunelem rovnou do středu komplexu. Když jsem vešla do místnosti, ze které vedly další tunely do různých stran sundala jsem si masku a připnula si jí k boku. Mlčky jsem si skočila do místnosti vedle, odkud jsem si z kuchyňky vzala flašku vody a zase se vrátila. Hodila jsem flašku na pohovku a zamířila do místnosti se spisy. Vytáhla jsem si nejnovější a usadila se vedle flašky na gauč. Tak kde jsi.. Zamračila jsem se a začala probírat složky.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sat Aug 15, 2015 9:54 pm

Pomalými kroky jsem si to sunula temným tunelem. "Mohli by tu dát lepší světla" mumlala jsem si pro sebe. Vešla jsem dovnitř a rozhlédla jsem se, moc lidi tu nebylo. Pomoci Kanchi jsem si "prošla" všechny místnosti. "Tady jsi.." pomyslela jsem si a ďábelský jsem usmála. Přišla jsem do místnosti,kde byla Milii. "Koho pak to vidí oko mé modravé" pověděla jsem se smíchem. Sundala jsem si masku a schovala jsem si jí.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sat Aug 15, 2015 10:01 pm

V prvních pár složkách nic nebylo. Odhodila jsme je na zem a probírala další když v tom se ozval nějaký hlas. "Ah..vítej." Zazubila jsem se na ní i přes mou poměrně horší náladu. "Co jsi dělala celý den?" Zeptala jsme se a odhodila na zem na hromádku další složku. To mi neříkej ani ze srandy..že tu nic není. Jemně jsem se opět zamračila a zakroutila nechápavě hlavou.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sat Aug 15, 2015 10:09 pm

"Ale znáš to flákala se" odpověděla jsem a zasmála jsem se. "Ale šefovi to neříkej" dodala jsem a mrkla jsem na ní. Sedla jsem si na gauč a usmála jsem se. Mračila,ale proč? Musela jsem to vědět! "Ale copak Milii-chan, zas se chcheš pomstít nějakému chlapovi?" zeptala jsem se ze srandy.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sat Aug 15, 2015 10:16 pm

"Jak jinak." Prohodila jsem na to, že se flákala a odhodila na hromadu další složku. "Ale prosím tě, jako bych se já někdy mstila nějakému chlapovi." Ušklíbla jsem se. "Snažím se najít záznam o jedné nebezpečné osobě která je teď ve vesnici. Tsukikage o tom prý ví, tak jsem myslela že jí aspoň někým z nás nechal sledovat....ale vypadá to, že ne. A já nechápu proč." Oznámila jsme jí ve zkratce a odhodila poslední složku na zem. Nechápu. Opřela jsem se a napila se vody.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sat Aug 15, 2015 10:30 pm

"Co už, ještě jsem mohla do baru." pověděla jsem a zazubila jsem se. "Ale nikdy bych nevkročila do toho pajzlu co si říká striptýz bar" dodala jsem a zamračila jsem se. To bych se radši zastřelila než abych tam vkročila. "NO kdo ví,co jím děláš,když tě naštvou." Zamyslela jsem se a po chvilce jsem odpověděla. "Tady nejsou všechny spisy, možná to má Tsukikage někde schované,ale kdo ví" pokrčila jsem ramena. Koukla jsem na ní a na tváři se mi objevil šibalský výraz. Vytáhla jsem malou čutoru z brašny. Nenápadně jsem jí podala Milli. "To pomáhá na nervy" mrkla jsem na ní. .
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sat Aug 15, 2015 10:36 pm

"Náhodou ten barman tam ujde." Zamumlala jsem a protáhla se. "Možná..Nějak se ho na to zeptám, ale to pak budu muset přiznat svou chybu." Povzdechla jsem si a koukla se na čutoru co vytáhla. Přimhouřila jsem oči a rošťácky se usmála. Vzala jsem si jí od ní a napila se. "Ouu to bodlo." Olízla jsme si rty a podala jí čutoru zpátky. "Yooooo co mám děláááát?" Rozvalila se na volnou část sedačky a promnula si spánky. Vážně jsem to chtěla nahlásit, ale nechtěla jsem nahlásit sovu chybu. To by mi trochu ztížilo cestu nahoru.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sat Aug 15, 2015 10:45 pm

""Ale.ale,copak se stalo Milli-chan? zeptala jsem se udiveně. Milli a chyby? To se jí moc napodobovalo, spíše já byla ta co děla blbosti. Zasmála jsem se, "To vždy" pověděla jsem a napila se. Byla to skvěla kořalka,byla domácí. "Chceš pomoct?" zeptala jsem se. Vypadalo, že jí to trápí. Pohodlně jsem se opřela a natáhla si nohy. Cucla jsem si z čutory a podala jí Milli. ""Já se zeptám,stejně mě má Tsukikage radši" pověděla jsem a vyplázla na ní jazyk. Vůbec jsem neměla tušení koho z nás má radši,ale bez tak nás ani nezná.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sat Aug 15, 2015 10:49 pm

"Málem jsem byla pod drnem. Nedávala jsme pozor a nechala se uspat. Ale otrávily jsme se navzájem tak jsem to zase až tak moc nepodělala." Zazubila jsme se vítězoslavně. Vzala jsme si od ní čutoru a napila se. "Radši? Na to jsi přišla kde?" Ušklíbla jsem se a protočila očima. "Jak by mohl mít radši takového flákače hm?" Kupodivu bylo v jednotce víc takových lenochů. Napila jsem se znova a vrátila jí.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sat Aug 15, 2015 11:00 pm

"Tak to se může stát jenom tobě" odvětila jsem a zasmála se. "Ty mi jako nevěříš? dělala jsem udivenou. Odfrkla jsem si,když mě nazvala flákačem. "Já se flákám jen když mám volno" zazubila jsem se. Vzala jsem si čutoru a chtěla se napít. Spadlo pár kapek a to vše. Zesmutněla jsem. "Ty ši mi to vypila" řekla jsem smutně a povzdychla jsem si. Co teď budeme pít. Snad ne vodu.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sat Aug 15, 2015 11:07 pm

Hodila jsem na ní ublížený pohled když řekla, že se to může stát jenom mě a přesunula jsme se na gauči tak...že jsem byla hlavou dolů a nohy měla na opěradla. "V ledničce úplně vzadu za džusem si někdo schoval vodku." Ukázala jsem směrem do kuchyně a ušklíbla se. "Zajímalo by mě jaký to byl odvážlivec." Měla jsem pár podezřelých a jejich trest bude, že jim to asi vypijeme.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sat Aug 15, 2015 11:13 pm

"Vodka,džus? pověděla jsem a měla jsem ďábelský úsměv. Koukla jsem směrem,kde byla kuchyň. "Omluv mě za na chvilku" řekla jsem a vstala jsem z gauče a už jsem si to mířila do kuchyně. Milli věděl,co chci udělat. Vešla jsem do kuchyně a rychle se přiblížila jsem se přiblížila k ledničce. Vzala jsem džus a tu vodku. Moc jí tam nebylo a proto jsem to vylila do džusu a do sklenice vodky jsem nalila vodu a vratila do ledničky. Krabici s džusem a vodky jsem vzala a vratila s k Milli. Mlčky jsem si pohodlně sedla a krabici jsem položila na stůl.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sat Aug 15, 2015 11:19 pm

Mezitím co byla v kuchyni jsem vzala složky a vrátila je na místo. Pak jsem si spokojeně hupsla na gauč a s úsměvem sledovala jak se vrací. "Tak pooooojď." Zazubila jsme se ďábelsky a vzala si skelničku. Jó nebyl asi nejlepší nápad pít na velitelství ale já ve službě nebyla a Yo očividně taky ne. Spokojeně jsem si nalila a nalila jsem i Yo. "Na zdraví!" Ťukla jsem si s ní a napila se. Mmmm joooo. Blaženě jsem přivřela oči. "Krásný způsob jak strávit večer." Prohodila jsem. "Co jsi udělala s tou flaškou?"
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sat Aug 15, 2015 11:24 pm

Olízla jsem si rty,když nalívala. Vzala jsem si skleničku a cinkla si s ní. "Ať slouží " pověděla jsem a usmívala jsem se jak lečo. "Moje řeč, potom někam zajdeme" koukla jsem na ní a mrkla. "Řekněme, že tam vodka stále je ale k" zazubila jsem se. Nechtěla jsem přímo říct,že jsem tam dolila vodu. Snad to neměl kapitan tam odloženo.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 2 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru