Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velitelství ANBU

+5
Mai
Shinobi
Hokori Mai
Anbu
Ayame Takahashi
9 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Velitelství ANBU

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Jul 13, 2013 9:25 pm

First topic message reminder :

Velitelství ANBU. Zvnějšku pouhý otlučený dům, který vypadá, jako by byl určený k demolici.
Ve skutečnosti se pod ním táhnou řady tunelů, kanceláří, laboratoří, tajných místností a také ubytovny pro ANBU...
Velitelství ANBU - Stránka 3 Anbuhq
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sat Aug 15, 2015 11:34 pm

Tak ako každý týždeň, moje kroky mierili na toto veliteľstvo, nie že by som hľadal prácu, ale aby veliteľ nemal nervy, že sa flákam. Nie že by som sa neflákal celé dni.. ale flákal som sa celé dni... Vlastne som to tam bol len obhliadnuť v tej centrále. Hlavne nech nestretnem veliteľa, ešte by mi zadal nejakú hard úlohu, zas by som sa flákal kdesi po misií...
No vkročil som do budovy centrály, nebolo tu moc ľudí asi veľa práce alebo voľna. Prešiel som popri ochranku, pozdravil ako vždy a kukal som či tu nie je práca, nie že by som sa nejakú chystal.. to pozor! Veliteľ sa našťastie nenachádzal v budove, to bolo šťastie!!! Ako som spomínal určite by mi pridelil robotu. Nebola tu ani práca žiadna, teda nebolo ma nikde potreba, tak som si povedal, že jednoducho si spravím nejaké to voľno a zamieril som do kuchyne. Jo, väčšinou som ostatných vyžieral, čo už, hlad je sviňa. No samozrejme som tam mal aj jednú flašu, bola to vodka, ktorú som si dával na koniec práce. No a keďže som teraz nemal žiadnu prácu, tak som nevidel problém si túto chvíľku trošku spríjemniť troškou alkoholu, predsa len pijem s rozumom ... Vytiahol som tú flašku, celý natešený... mal som pocit akoby mi tam nejaká vodka pribudla, predsa minule som na koniec vypil s kolegami celkom dosť.. No čo už, asi sa mi to zdalo. Napil som sa z flaše. No to čo som cítil nebola moja drahá vodka, ale voda.. ČISTÁ VODA .. možno zniem ako alkoholik, teda možno aj som alkoholik, ale proste tam bola ČISTÁ VODA !!! V MOJEJ VODKE!! DAFUQ ?!! No okey, najprv som sa chytil za srdce, moja pečeň dostala prekvapenie v podobe čistej vody a to bolelo.. Chvíľu som čumel na tú flašu a nakoniec som sklamane a zároveň nasraný šiel ku košu a hodil tam tu flašu s čistou vodou. Prechádzal som akurát okolo nejakých spolupracovníčiek. Teda vypadali dobre, ale základne pravidlo.. nešpiň si tam, kde pracuješ. Možno kebyže tu nepracuju aj by som po nich šiel... No dostanem sa k tomu, že keď som okolo nich šiel započul som slovo vodka, čo pritiahlo moju pozornosť viac než dosť. No a tak som sa rozhodol sa tváriť, že niečo robím vo vedľajšej miestnosti a stalkoval som či sa náhodou nejedná o MOJU VODKU!

Velitelství ANBU - Stránka 3 23333wall
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sat Aug 15, 2015 11:41 pm

Ať už udělala cokoliv určitě to nebylo nic hezkého. Mlčky jsem sledovala jak do kuchyně jde jeden z adeptů na majitele vodky. Napila jsme se a koukla se na Yo s hrozivým a škodolibým úsměvem.
Velitelství ANBU - Stránka 3 Evil-anime-laugh
"Jestli to bylo jeho tak umřu." Zašeptala jsem a po tom co čumákoval ve vedlejší místnosti jsem se uchechtla. "Obvykle bych nadávala ale dneska jsem vděčná, že tu máme opilce co si schovávají pití v práci." Zašeptala jsem a znova se spokojeně napila.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sat Aug 15, 2015 11:47 pm

Její smích byl nakažlivý. Musela jsem se taky smát. Napila jsem se džusu. Zpozorněla jsem,když mi mi naznačila,že nás někdo šmíruje. "Pravdu bdíš, má zlatá" pověděla jsem a zasmála jsem se. Měla jsem dobrou náladu,čím to asi bylo..určitě společností. Vnukl se mi "skvělý" nápad. Položila jsem skleničku a sundala jsem si boty. Vyskočila jsem na nohy. ""Uchyyl!!!" zakřičela jsem. Ukázala jsem směrem ke kuchyni a hodila jsem tam botu.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sat Aug 15, 2015 11:56 pm

No nie že by som v tej kuchynke nič nerobil. Obe mohli začuť z kuchyne zvuky pečúcej sa slaninky. Jop a vajíčko.. Spravil som si anglické raňajky takto na večeru? Predsa len som sa musel zabaviť nejako tak, aby som ich mohol počúvať. Jediné, čo som však začul bolo úchyl. Nuž uškrnul som sa a len som k tým dvom feministkám šiel s mojím jedlom. "Ale je vám veselo..." Prižmúril som oči a začal pomaly jesť svoje skvelé jedlo. Odkiaľ som zobral suroviny, to sa radšej nepýtajte, väčšina nebola moja, ale nemal som toho veľa, takže by si to nikto nemal všimnúť.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Aug 16, 2015 12:09 am

Spokojeně jsem se usmívala a hodila za hlavu ten problém s tou dívkou. Když si sundala boty a hodila je cukla jsme sebou a koukala na ní jako na blázna. Pak jsem se ale potichu zasmála a dolila si. "Tobě snad ne?" Zeptala jsem se Daichiho a pokrčila rameny. On si tu uvařil? Zvědavě jsem si poposedla abych se koukla co má a pak se ušklíbla. Napila jsem se a koukla se na Yo. Trochu jsem kývla na Daichiho a nadzvedla obočí. Byla to otázka ve smyslu, jestli to teda bylo jeho nebo ne.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Aug 16, 2015 12:19 am

Zpestřila jsem. Jídlo! Měla jsem celkem hlad. Ale on se určitě nepodělí,když jsem po něm hodila botu. Povzdechla jsem si,když jsem si tohle uvědomila a ještě mi bylo zima na nožičku. "Ještě aby ne,když jsme zase poslu pověděla jsem veselým tonem a a napila se. TA vodka mi dneska chutnala víc než před tím. Čím to asi bylo? Asi tím, že byla odcizená. Nasadila jsem si aspon jednu botu a pro tu druhou jsem si zašla. Po cestě jsem koukla co si to udělal. Fakt to vypadalo dobře. Vrátila jsem si na gauč . Bohu dík vodka mi ještě nevlezla do hlavy, tak moc abych nemohla jít rovně. Obula jsem si druhou botu a sedla jsem si co nejpohodlněji.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Aug 16, 2015 12:26 am

"Nie, vôbec nie keď vám niekto kradne veci z chladničky..." Prižmúril som oči podozrivo a ujedal som si svoju slaninku. Uhm, tá chuť bola dokonalá. Len mi stále chýbalo moje zlatíčko z chladničky, ktoré bolo ukradnuté "Ale stávajú sa aj horšie veci na tomto svete." Mávol som nad tým rukou, doma som predsa len mal viac takých flašiek, nie že by som bol alkoholik, ale musel som nejako stráviť tie samotné večere, keď som nemal zrovna návštevu. Bol som zvedavý či náhodou tieto dve neodcudzili moju vodku.. možno by som potom zamýšľal pomstu, ako vždy.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Aug 16, 2015 12:43 am

"Co ti kdo ukradl?" Nadzvedla jsem obočí a napila se jeho dobroučké vodky s džusem. "Chmm ale tak to jídlo taky není tvoje ne?" Nadzvedla jsem obočí..neměla jsem k tomu důkazy ale tak..intuice byla intuice. Olízla jsme si rty a odložila skleničku na stůl. "Yooo co takhle lázně hm?" Zazubila jsme se na ní a naklonila hlavu na stranu. Už dlouho jsem tam nebyla a dneska jsem na to měla správné rozpoložení.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Aug 16, 2015 12:55 am

Celou dobu jsem se křenila. Pomálu jsem se přiblížila k Milli. "Lázně povídáš?" pošeptala jsem jí do ucha. Napila jsem se džusu a jeho vodky. "Určitě,musíme!" pověděla jsem radostně. "Konečně! Moje tužby se vyplní!" pomyslela jsem si. Měla jsem hvězdičky v očích,byla jsem happy jak tři grappy. Znovu jsem se napila. "Přidáš se? " ikdyž jsem tuhle otázku nerada položila, už jsem byla prostě taková. Ale pokud šahne na Milli-chan tak pozná můj bakuton.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Aug 16, 2015 1:04 am

"Čo? Noooo takú flašu, ktorej obsah je dosť nebezpečný. Našiel som tam len čistú vodu.. v nej .." Odpovedal som Milli a potom, keď sa spýtala na to jedlo, len som pokrčil ramená so slovami. "Ale však som si ho spravil, tak je moje nie?" Potom som sa uškrnul až nakoniec prišiel nejaký návrh od tej druhej, čo rada rozhadzuje boty, že či náhodou nejdem do lázni. "Nooo neviem, ale také pozvanie sa predsa neodmieta." Pousmial som sa a rýchlo som to jedlo do seba nahádzal. Síce som si to toľko nevychutnal, ale čo už.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Aug 16, 2015 1:09 am

Neuniklo mi jak je Yo natěšená. Asi v lázních taky dlouho nebyla. Teda to jsem si aspoň myslela. Když se zmínil o té vodě hodila jsem pohled plný uznání po Yo a zazubila se. Tohle se jí povedlo. Dopila jsme skleničku a vyhoupla se na nohy. "Tak jo, můžeme jít." Protáhla jsem se a čekala až se ty dva zvednout. Upřímně jsem nečekala, že ho pozve ale co. Aspoň prohloubíme naše...chmm pracovní vztahy? Počkala jsem tedy na ně a pak se vydala pryč. Pro jistotu jsem si nasadila masku při východu ze starého baráku. Člověk nikdy neví..nestála jsem o to aby mě zase pronásledoval nějaký psychouš.
-přesun-
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Aug 16, 2015 1:17 am

Tvářila jsem se jako by nic,když se zmínil o té vodě ve flašce. Ale v duchu jsem se ďábelský smála. Cítila jsem se tak zlomyslně,kdyby mi to někdo udělal tak bych ho skopala do kulaté krychle. Usmála jsem se na Milli. Byla to asi chyba ho zvát,ale co za chyby se platí. Zvedla jsem a dopila jsem sklenici. Prošla jsem jsem okolo Daichiho a špitla jsem. "Sáhneš na ní a poznáš bakuton" řekla jsem chladně a smrtelně vážně. Nikdo nebude aáhat na Milli-chan! Jen já můžu. Ona to sice ještě nevěděla,ale pozná to.

//přesun
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Aug 16, 2015 1:23 am

Tá modrovlasá sa postavila a pomaly už išla, zatiaľ čo tá druhá mi začala vyhrožovať. Ja som sa len uškrnul. "A ty ako chutí hlina." Dodal som schválne provokatívne, aby si myslela, že mám záujem. Jop bol som ten typ, ktorý rád ostatných ľudí jednoducho provokoval a toto bolo docela provokatérske, nie že by som niečo proti nej mal. Vyšiel som von za modrovláskou a tou druhou a šiel som s nimi do tých lázni. Neviem na čo som sa dal na toto, mal som jednoducho ísť do baru ako každý deň a tam si nájsť nejakú korisť. Síce na druhú stranu to vypadalo tak, že tie dve medzi sebou niečo majú..
Presun
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Yoshita Kanen Mon Aug 17, 2015 10:19 pm

S maskou na tváři jsem pomalými kroky mířila do ubytoven. Neměla jsem svůj být či dům, mohla jsem jít Millie,ale kdo ví,jestli si tam nakonec nepřitáhla kapitana, ve vesnici jsem byla jen krátkou dobu přeci jen tu nežiju od jak živá.  Uložila jsem si věci do skřínky,potom jsem zašla do sprch i přesto že jsem byla v lázních. Po sprše jsem šla do pokoje. Sedla jsem si na postel a povzdychla jsem si. "Dneska byl opravdu zajímavý den" pověděla jsem si sama pro sebe. Musela jsem přemýšlet o Kaire, Měla jsem zůstat? V hlavě mi vrtalo spoustu otázek,ale odpovědí se asi už nedočkám. Kdo ví, jestli se s ní ještě uvidím. Bylo by skvěle,kdybychom se potkali znovu,ale to se asi nestane. Lehla jsem si a přikryla jsem se peřinou. Po chvilce jsem usnula.

A few hours later

Pomálu jsem otevírala oči a koukla na budík. Povzdychla jsem si a sedla jsem si na postel. Promnula jsem si oči a šla jsem se převlec z pyžama,oblíkla jsem si své ANBU věci a přesně hodila plášť. Nejdřív jsem se chtěla nasnídat a potom dělat kdo ví co. Pomálu jsem se vydala do tunelu, udělala pár zatáček a vyšla z budovy,která vypadala jako na demolici
//přesun
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Milli Kamizuru Thu Sep 03, 2015 4:09 pm

Dorazila jsem před zbořenou budovu a jako vždy se proplétala tunelem až do hlavní místnosti. Nevrle jsem si sundala masku a hodila jí na stolek. Tuhle náladu jsem měla už pár dní a vytáčelo mě, že se jí nemůžu zbavit. De*ilní život. Flákla jsem sebou na pohovku co tam byla a objala polštářek. Přetočila jsem se na bok a sledovala stěnu naproti mě. Kayu jsem ještě neměla možnost potkat a popravdě se mi jí moc hledat nechtělo. Bůh ví jak bych skončila...výzkum se mi moc nedařil a doma to bylo moc depresivní.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Thu Sep 03, 2015 9:32 pm

Niekoľko dní som sa tu znova neukázal. S maskou na hlave som prišiel práve pred zborenú budovu. Zmizol som v nejakom tuneli a objavil som sa v hlavnej miestnosti. Skoro nikto tu nebol, teda až na jednú postavu, ktorú som tu nechcel vidieť. Milli som tu naozaj nechcel vidieť, nie potom, čo som jej naposledy spravil. Masku som si neskladal teda a prešiel som okolo pohovky, pomaly do vedľajšej miestnosti. Vykukol som z tej miestnosti, nenápadne či si ma Milli náhodou nevšimla. Potom som si nalial čistú vodu do pohára. Yop, čistú vodu, alkohol tu nebol. Masku som položil pred seba na kuchynskú linku a napil som sa obyčajnej čistej vody.  "To je nuda" Povedal som si sám pre seba, zhlboka som sa nadýchol a znova som sa napil. Posledné dni sa mi moc nedarilo. Predsa len naposledy sa stalo niečo zaujímavé v kúpeľoch, od vtedy som nejak nemal čo robiť, ale čo už... Pracovať sa mi nejako nechcelo.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Milli Kamizuru Thu Sep 03, 2015 9:38 pm

Po tom co dorazil Daichi jsem ho jen mlčky doprovodila pohledem do kuchyně a vrátila se k sledování zdi. I když si nechal masku, poznala jsme ho. Takovou auru člověk nezapomene. Momentálně mi bylo fuk co udělal, protože jsem byla moc líná a v depresích..takže se mi to fakt řešit nechtělo. "Doneseš mi taky skleničku?" Houkla jsem na něj a ani se nehnula. Dál jsem si tam objímala polštářek a zkoumala bílou barvu na zdi. "Prosim.." dodala jsem nakonec, protože mi to nedalo a s povzdechnutím jsem se konečně rozhodla změnit polohu. Přetočila jsem se na záda i s objímacím polštářkem a pro změnu sledovala strop. Velká zábava.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Fri Sep 04, 2015 4:38 pm

Na moje prekvapenie bola tá tmavo-modrovláska celkom pokojná, ak by ma niekto obral o prachy, tak by som bol na jej miestne trošku nasr*ný .. ale to mi len hralo do kariet. Napustil som obyčajnej vody do pohára a došiel som k nej. Objímala nejaký vankúš a vypadala, že jej nie je najlepšie. "Uh.. no Milli? V pohodke? Je ti niečo? Ťažké noci?" Po tejto otázke som sa do široka uškrnul a podal som jej pohár vody. "No Milli prezraď, čo sa takého stalo, že ANBU dokáže mať depresiu." Opýtal som sa so širokým úškrnom a dosť drzo. Pýtal som sa jej len preto, lebo som sa nudil. Bolo vidno, že je v depresií, nie som predsa slepý a nakoniec len tak hockto neobjíma vankúš.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Milli Kamizuru Fri Sep 04, 2015 5:44 pm

Když přišel se skleničkou, neochotně jsme se posadila a vzala si jí. Mlčky jsem se napila a když domluvil zamračila jsem se. "ÁÁÁh! Jako by Anbu nemohl nic cítit! Ty doby kdy to byli stroje jsou pryč." Hodila jsem po něm polštář a odložila skleničku. Svalila jsme se zpět na gauč a sledovala ho. "Prostě jen špatný období." Zamrmlala jsem, kdybych mu to řekla ještě by si ze mě dělal srandu. "Co ty? Zase žádná práce hm?" Nadzvedla jsem obočí. Až ho jednou uvidím pracovat bude to zázrak.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Fri Sep 04, 2015 6:04 pm

"Myslíš?" Nadvihol som obočie a mierne sa uškrnul. Ja osobne som tak nejak nemal moc tie city, o ktorých ona hovorila. Mal som rodinu, no nikoho viac, ku komu by som dačo cítil, ale to bol predsa len môj názor.
Vankúš som chytil do ruky a hodil ho späť po nej. "Takže, zlé obdobie ... Wau našú ANBU zložilo zle obdobie. " "Nahodil som taký drzý úškrn. "Žadna práca? Ale prosím ťa... ja sa jej len šikovne vyhýbam. " Len som sa uškrnul a presunul pohľad zo steny na ňu. Stoličku od stola som si vzal ku gauču a pozrel sa na modrovlásku. "Naaah trhá mi srdce keď takto niekoho vidím len takto ležať zdrveného.. nechceš sa zdôveriť, s trochou šťastia sa nebudem smiať... a budem to brať vážne"
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Milli Kamizuru Fri Sep 04, 2015 6:17 pm

"To teda myslím! Mimo práci nejedeme jako naprogramovaní..to musíš uznat. Už jen to, že se vyhýbáš práci záměrně znamená, že nejsme Anbu kteří tu dřív byli." Odsekla jsem a chytla polštář, který jsem zase pohodlně objala. Po jeho úšklebku jsem se jen uraženě zatvářila a sledovala jak si vzal stoličku a sedl si blíž. "Hah..ty, že by jsi se mi nesmál? A bral to vážně? Ale prosím tě." Ušklíbla jsem se pro změnu já a zakroutila hlavou. Kéž by tu byla Yo.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Fri Sep 04, 2015 7:43 pm

"Ale prosím ťa.. ja sa nevyhýbam práci, to práca sa vyhýba mne " Zas som sa uškrnul. Nakoniec to bolo tak, že som na misií nebol nejaký čas len preto, lebo ma proste na žiadnu neposlali. No a papierovačkam som sa vyhýbal, to bola pravda, to nebola práca pre mňa.
"No ak máš nejaký seriózny problém, tak by som to bral čisto seriózne ... môžeš to vyskúšať." Doplnil som, aby si nemyslela že si zas z každého uťahujem. Bola pravda, že mi na ľuďoch moc nezáležalo a osobne by bolo jedno aký mala Milli problém.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Milli Kamizuru Fri Sep 04, 2015 8:32 pm

Jen jsem protočila očima a přešla do sedu. "Tak poslouchej.." Položila jsem polštářek stranou. "..můj problém je...že mám chuť na arašídy a chci pít." Ušklíbla jsem se a zavrtěla hlavou. Své problémy jsem s ním řešit nechtěla, protože ať říkal co chtěl..věděla jsem, že je mu to fuk a stejně by mi to nepomohlo. "Přidáš se?" Sáhla jsem na stole pro masku a uvázala si jí k pasu. I kdyby se přidat nechtěl měl celkem smůlu. Dlužil mi svou společnost za to, že utekl bez placení.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sat Sep 05, 2015 7:42 am

Bolo mi jasné, že to nebol ten problém, ale fuck it... Vidieť, že Milli tušila, že nie som ani typ na zdôverovanie sa. "Yo pridať sa k depresívnej ženskej na pitie? No a jedenie arašidov?... No neviem... " Uškrnul som sa, no nebol som si istý či niečo zlé na mňa neplánuje... predsa len, čo keď plánovala pomstu za ten účet. 
"Tu nie je žiadne pitie ani arašidy.. tak kam to bude?" Spýtal som sa a zdvihol som sa zo stoličky, ktorú som štýlovo posunul nohou k stolu, od ktorého som ju zobral. Pohľad som presunul na Milli. Asi už tušila, že sa pridám, síce to tak zozačiatku neznelo. Znova to vypadalo, že v ANBU centrále nebola žiadna práca, takže som mal zas voľno... 
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sat Sep 05, 2015 10:26 am

"Heh." Usmála jsme se spokojeně jak měsíček na hnoji a postavila se. "Do baru!" Prohlásila jsem a pak se zastavila na své cestě pryč. "teda...do..hmh..stript baru." Zamrmlala jsem a povzdechla si. "Proč Tsuki nemůže mít normální bar?! co je to za vesnici pro boha." Mudrovala jsem a vydala se do tunelu. Cestou jsem se koukla do peněženky abych věděla jak moc můžu pít. No...nebylo tam toho ani moc ale ani málo. Takže na to abych byla spokojená to stačilo.
-přesun-
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Velitelství ANBU - Stránka 3 Empty Re: Velitelství ANBU

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru